رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 23 دقیقه قبل، memex گفته است :

البته افت فریم داره در بعضی جاها به خصوص تو dx11 

جاهایی که افکتها زیاد میشه 30تا افت فریم میگیرم 

البته نسخه 1.0.0

درود

افت فریم نیست

وقتی میشه گفت افت فریم که مثلا تو یه راهرو حرکت میکنی اول راهرو 80 فریم وسط راهرو یک باره میشه 50 فریم در حالی که جزییات یکسان

اماجزییات و کیفیت و draw distance شکفت انگیز بازی  همه ی گرافیک ها رو زانو دراورده

MetroExodus_2019_02_25_09_26_04_442.thumb.jpg.530bc25e8efdf573cba87a5becbf4d6b.jpg

اینجا 30 فریم گرافیک کامل زیر لود و cpu هم 45 درصد

MetroExodus_2019_02_25_09_26_52_758.thumb.jpg.cf9ae34e5ed49d2b4d77bd4838ad53d6.jpg

باز هم گرافیک 99 درصد زیر لود اما فریم 50 رسید دوربین به سمت راست بچرخونی میشه 60

MetroExodus_2019_02_25_09_26_48_599.thumb.jpg.447518e96814dac396a641a850b0045a.jpg

این نه مشکل نه افت فریم به خاطر draw distance شکفت انگیز بی نظیر و نسل بعدی بازی

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

MetroExodus_2019_02_25_09_26_48_599.thumb.jpg.447518e96814dac396a641a850b0045a.jpg

این نه مشکل نه افت فریم به خاطر draw distance شکفت انگیز بی نظیر و نسل بعدی بازی

این الان گرافیک بی نظر و نسل بعدیه؟!😐😐😐

نکنه عینکی دارید که کیفیت تصاویر ورودی به چشمتون رو به (شدت)ارتقا میده؟!😐

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

این الان گرافیک بی نظر و نسل بعدیه؟!1f610.png1f610.png1f610.png

نکنه عینکی دارید که کیفیت تصاویر ورودی به چشمتون رو به (شدت)ارتقا میده؟!1f610.png

😁

میدونی draw distance چیه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

این الان گرافیک بی نظر و نسل بعدیه؟!1f610.png1f610.png1f610.png

نکنه عینکی دارید که کیفیت تصاویر ورودی به چشمتون رو به (شدت)ارتقا میده؟!1f610.png

draw distanceرو نمیدونم اما بعضی جاها تسکچر های ضعیف داره قسمت هایی که پلیر توجهی نمیکنه مثلا گوشه مپ توی یه خونه اما بطور کلی گرافیک اصل بازی تو اکثر محیط ها بالاست

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

draw distanceرو نمیدونم اما بعضی جاها تسکچر های ضعیف داره قسمت هایی که پلیر توجهی نمیکنه مثلا گوشه مپ توی یه خونه اما بطور کلی گرافیک اصل بازی تو اکثر محیط ها بالاست

منظور دوستمون دورنماییه که بازی رندر میکنه

یعنی مثل واقعیت شما دوردست رو می‌بینید ولی جزئیات نداره حالا تو بعضی بازیها این دورنما چند متر بیشتر نیست و تو بعضیا تا کیلومتر ها هست

همینم پردازنده گرافیک رو میکشه!:4_joy::35_thinking:

لینک به دیدگاه

سلام.من یه سیستم زغالی دارم ماله 5 یا شش سال پیشه ولی  ghost recon واسنایپر الیت4 رو راحت بازی کردم بنظرتون فارکرای5 رو میتونم بازی کنم باش؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، lali city گفته است :

سلام.من یه سیستم زغالی دارم ماله 5 یا شش سال پیشه ولی  ghost recon واسنایپر الیت4 رو راحت بازی کردم بنظرتون فارکرای5 رو میتونم بازی کنم باش؟؟؟؟

نه

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

بعضی جاها تسکچر های ضعیف داره قسمت هایی که پلیر توجهی نمیکنه مثلا گوشه مپ توی یه خونه اما بطور کلی گرافیک اصل بازی تو اکثر محیط ها بالاست

سلام آره منم باهات موافقم.گرافیک خود اسلحه.شخص.و نور پردازیش خیلی عالیه ولی تکسچر هاش کیفیت خوبی نداره ! ولی کلا گرافیکش خوبه.بیشتر فک کنم بخاطر افکت هاش باشه که دراپ داره !

لینک به دیدگاه

بازی Dead or Alive 6 منتشر و بلافاصله توسط CODEX کرک شد

@GamersParadise

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مترو ایراد داره ؟ همین الان اومدم بازی کنم که افت فریم و لگ و گیر داشتم که موقع حمله جانورها بدتر میشد اومدم گرافیکو بیارم پایین که هنگ کرد ! البته گرافیک هم دفالت روی الترا بود ولی مصرف رم و پردازنده اینا عادی بود البته بیشتر از 10 دقیقه بازی نکردم 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

1f601.png

میدونی draw distance چیه ؟

در 4 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

بحث سر اینه که این تکنیکا بیشتر از اینکه رو گرافیک یک بازی و جلوه های بصری تاثیر داشته باشه روی بار پردازشی تاثیر داره

بله جناب ghost of sparta میدونم چیه!!ندونیمم یه سرچ ساده میزنیم کلی مطلب میاد😐

الان بازی دیرت رالی 2 هم خراب کرده

یه سری موارد جزئی رو تغییر داده که بود و نبودش  مهم نیست زیاد و حالت کلی که نگاه میکنی تفاوت چندانی با دیرت چهار نداره و حتی انگار یه سری بافت های محیط بی کیفیت تر هم شده ولی کاری کرده که 2080ti هم یه جاهایی کم بیاره

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

این مترو ایراد داره ؟ همین الان اومدم بازی کنم که افت فریم و لگ و گیر داشتم که موقع حمله جانورها بدتر میشد اومدم گرافیکو بیارم پایین که هنگ کرد ! البته گرافیک هم دفالت روی الترا بود ولی مصرف رم و پردازنده اینا عادی بود البته بیشتر از 10 دقیقه بازی نکردم 

موقع پایین آوردن گرافیک اون هنگ نیست بلکه درحال اعمال تغییراته حتی موس هم تکون نمیخوره و نمایشگر MSI Afterburner هم کاملا فریز میشه کاملا شبیه هنگه. 30 ثانیه یا یک دقیقه ولش کنی درست میشه. ولی در کل بازیش گرافیک جالبی نداره همینو 5 سال پیش هم بازی میکردیم تعجب نمیکردیم --- معمولیه ---

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

. ولی در کل بازیش گرافیک جالبی نداره همینو 5 سال پیش هم بازی میکردیم تعجب نمیکردیم --- معمولیه ---

اره دست رو چیزایی گذاشتن که زیاد به چشم نمیاد ولی دهن سیستمو صاف میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

.

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

.

بله برای من هم روی الترا بود البته با رزولوشن 720 .

نصب بازی رو پاک کردم .

کلا  این بازی برای کارت کرافیک های amd ، بهینه نیست( کِی بوده ؟!) 

تنظیمات گرافیکی بازی هم آنقدر زیاد که آدم گیج میشه!! (من خودم نزدیک بود گم بشم که زودی سیستم رو ری استارت کردم :D )

حتی رو low هم دراپ فریم داشتم. اوایل بازی ، زاویه دوربین رو از سطح زمین که تاریک و سیاه رنگ کمی به سمت دود قطار می بردم فریم از 60 به 30-33  می رسید ، (فقط دود قطار نه چیز دیگه ایی!) با پیشرفت در بازی هم محیط بازتر میشه و افت فریم بیشتر و از اونجایی که به اجبار و یا تا حد امکان می بایست در سکوت  به پیشروی در بازی پرداخت روی low بازی کردن ( افت فریم به کنار )، کمی کار رو سخت می کرد.

انشاال... دو نسل بعد بازی رو به راحتی با 60 فریم به پایان می رسونیم!

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

بله برای من هم روی الترا بود البته با رزولوشن 720 .

نصب بازی رو پاک کردم .

کلا  این بازی برای کارت کرافیک های amd ، بهینه نیست( کِی بوده ؟!) 

تنظیمات گرافیکی بازی هم آنقدر زیاد که آدم گیج میشه!! (من خودم نزدیک بود گم بشم که زودی سیستم رو ری استارت کردم :D )

من حتی رو low هم دراپ فریم داشتم. اوایل بازی ، زاویه دوربین رو از سطح زمین که تاریک و سیاه رنگ کمی به سمت دود قطار می بردم فریم از 60 به 30-33  می رسید ، (فقط دود قطار نه چیز دیگه ایی!) با پیشرفت در هم محیط بازتر میشه و افت فریم بیشتر و از اونجایی که به اجبار و یا تا حد امکان می بایست در سکوت  به پیشروی در بازی پرداخت روی low بازی کردن ( افت فریم به کنار )، کمی کار رو سخت می کرد.

انشاال... دو نسل بعد بازی رو به راحتی با 60 فریم به پایان می رسونیم!

چجوری نقل قول کردی ? من که 20 دقیقه پیش پستمو ویرایش و حذف کردم ! حتما صفحه رو رفرش نکردی :D

قفل فریم گذاشتم روی 40 بعد دوباره اومد بازی کنم بازی روی دایرکس 11 اجرا شد و مشکلی نداشتم که آلت تب زدم برا همون قفل فریم که دوباره به بازی برگشتم صدا بود تصویر نبود ! فعلا بیخیالش شدم تا فردا ببینیم چی میشه !

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

چجوری نقل قول کردی ? من که 20 دقیقه پیش پستمو ویرایش و حذف کردم ! حتما صفحه رو رفرش نکردی :D

قفل فریم گذاشتم روی 40 بعد دوباره اومد بازی کنم بازی روی دایرکس 11 اجرا شد و مشکلی نداشتم که آلت تب زدم برا همون قفل فریم که دوباره به بازی برگشتم صدا بود تصویر نبود ! فعلا بیخیالش شدم تا فردا ببینیم چی میشه !

از هرچه بگذریم سخن دوست خوشتر است (من جملات شما رو از دست نخواهم داد....."ستاد شکار لحظه ها" :D)

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

ترینر 1f601.png1f601.png1f601.png

لینک داری

یه دونه بده مرسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 8 اسفند 1397 در 13:12، Naughty boy گفته است :

https://www.youtube.com/watch?v=1XsdP4BUshY

این لینکو ببینید

طرف با 2080tiهم مشکل داره با فریم دهی 

متاسفانه ایندفه دیرت خراب کرد تو بهینه سازی گرافیکی

البته Multi sampling  رو تو یه کلیپی دیدم گذاشته رو اف و منم اف کردم دیدم حتی تا بیش از 20 فریم افزایش داشت و با قفل روی 50 الان میتونم 2kبازی کنم ولی  اون یکی  همون 16X

و اینکه بله متاسفانه این بازی نه میتونه درست از قدرت پردازشی کارت گرافیک استفاده کنه و نه از سی پی یو که معمولا زیر 50 درصده

راستی شما خوب و مفصل توضیح میدی گفتم یه سوال دیگم بپرسم1f601.png

یه توضیحی در مورد گیم پس میدی و اینکه از کدوم سایت تهیه کنم 

و ایا تو ایران مشکلی نداره و بر فرض با گرفتن گیم پس 14 روزه میتونم گریز اف وار 4 رو دانلود کنم و بعد 14 روزم هم افلاین بازی کنم؟

و اینکه اصلا بر فرض که خریدم کد رو کدوم قسمت بزنم تا فعال شه؟

سوال اخر اینکه من کشورو تغییر دادم به امریکا  ولی بازم استور بگیر نگیر داره و بعضی وقتی خیلی دیر بالا میاد!!راه حلی نیست؟با ایکس باکس لایو مشکل ندارم

ممنون1f601.png

سلام

شرمنده چند روز تهران نبودم:Dگیم پس در واقع یک سرویس برای Xbox هست که یه سری بازی ها رو بتونی با پرداخت یک هزینه ماهانه بازی کنی تا وقتی که اشتراکت اعتبار داره ، حالا یه سرویس دیگه هست به اسم play anywhere که وقتی یک بازی رو برای PC یا Xbox خریده باشی میتونی روی اون یکی پلتفرم هم یک نسخش رو بازی کنی ، مثلا اگه فورزا هورایزون رو برای PC بخری بهت این امکان رو میده که روی Xbox هم بدون پرداخت هزینه بازیش کنی و برعکس ، خیلیا اون امکان رو میفروشن به بقیه ، یعنی طرف مثلا نسخه xbox اش رو خریده و به یکی دیگه امکانش رو میده که روی پی سی اون بازی رو اجرا کنه

حالا بعضی بازی های gamepass دارای امکان play anywhere هم هستن ، یعنی عملا شما داری سرویس xbox رو اشتراکش رو میخری اما میتونی اونهایی رو که playanywhere دارن رو روی PC بازی کنی

چرا با نت ایران مشکل داره و باید با dns یا شبکه شخصی انتقال داده انجامش بدی ، البته اون 14 روزش کاملا رایگان نیستا ، حتما باید یکماهش رو بخری که اون 14 روز رو هم برات فعال کنه ، یعنی پول یکماه رو میدی و مثلا 44 روز بهت اشتراک میده ، من قبلا با گیفت کارت ماکروسافت استور یکبار فعالش کرده بودم برای بازی state of decay 2 و Sea of Thieves که چقدر هم بد بودن اما جدیدا یکی از دوستان بهم گفته که دیگه با گیفت کارت نمیشه گیم پس خرید (اینو مطمون نیستم) ، اما اگه بصورت کد امکان خریدش وجود داشته باشه یک قسمت هست برای redeem کردن کد بازی ها و.. از اونجا فعالش میکنی (شبکه شخصی انتقال داده فراموش نشه!)

در مورد اون دیر بالا اومدنش تجربه ای نداشتم ، از روزی که از خرید گیم پس به خاطر اون بازی پشیمون شدم حتی یکبار هم سر نزدم دیگه بخ استور و نرم افزار لایو رو هم پاک کردم :| 

در در 8 اسفند 1397 در 01:02، MojArch گفته است :

والا من کلا تا به امروز اصلا فارکرای بازی نکردم

یعنی هیچ وقت چمم رو نگرفته

اگه یه توضیح شامل همینها که گفتی بدی(فقط داستانشو زیاد اسپویل نکنیا شاکی میشم :39_angry:) ممنون میشم!

راستی یه چیزی اون شکلکه چی میگه اون وسط؟(من هنوز اودیسه رو هم نگرفتم:61_sob::46_confounded:)

سلام مجدد

یه چند روز فرصت بدین براتون مینویسم :D

در 12 ساعت قبل، ATER گفته است :

بازی فارکرای new dawn رو  نصب کردم با 1050ti خوب فریم میده راضی کننده هست

دوستان بهترین راه برای جمع کردم اتانول تو این بازی چی هست؟

سلام

اگه ترینز نزنی بهتر هست... چون این المان های مهم survival این بازی هست و اگه راحت همه چیزو ارتقا بدی همه چیز وحشتناک ساده میشه ، یعنی مثل رمز پول و... نیست توی بازی های دیگه،  یکی از المان های مهم تر هست نسبت به پول در بازی های دیگه،مگه اینکه واقعا حوصلش رو نداشتی باشی :D

1. توی جاده ها کامیونهای حمل  اتانول رفت و آمد دارند و بعد از کشتن رانندش و محافظینش (معمولا یک کامیونه با 2 نفر روی یک موتور چهارچرخ در پشت سرش برای اسکورت کردنش) ، باید سوارش بشی و تا پناهگاه یا مقر اصلیت رانندگی کنی و برسونیش به اونجا و ازش پیاده بشی(از fast travel نمیشه استفاده کرد براس رسوندن یک ماشین به مقر) ، راننده های این کامیون ها تا رانندشون رو نکشی وای نمیسن و سعی میکنن فرار کنن تا اینکه پیاده شن و بهتون حمله کنن ، اگر هم بد تیر اندازی کنی ممکنه به خود تانکر آسیب بزنی(سعی کن از فاصله نزدیک با شات گان بزنیش از رو به رو و فوری جاخالی بدی که کامیون بهت نخوره ، یا اینکه از فاصله کمی بیشتر از رو به رو با اسلحه ای که دوربین خوبی داره بزنیش، یا مسلسلی که باش واردی یا با اسنایپی چیزی) ، اگه تانکر آسیب زیاد ببینه میترکه اما اگه کم آسیب دیده باشه و نشتی کوچیکی داشته باشه میتونی با اون شعله ی مخصوصت تعمیرش کنی(باید این اسکیل رو از توی اسکیل ها فعال کنی)  برای به دست آوردن perk به منظور آزاد کردن اسکیل های بیشتر هم میتونی دکمه M رو بزنی ، بری بخش challenge و اون چیزهایی که اونجا نوشته رو انجام بدی تا بهت perk بده ، مثلا برای نمونه کشتن 10 نفر با یه مسلسل یا 10 نفر با یک هفت تیر لول 1 ، یا مثلا کشتن یه خرس یا گراز و... مهمترین اسکیل هایی هم که به دردت بخورن به جز این شعله میتونه امکان حمل یک اسلحه اضافه تر باشه یا دو اسلحه اضافه تر 

2.با آزاد کردن OUT Post ها هم مقدار زیادی اتانول به دست میاری ، بعد از آزاد کردن یک out post اتانول ها بهت اضافه میشه ، بعد از اینکه اونجارو ترک کنی دشمن ها دوباره اونجا رو به دست میگیرن ، منتها اینبار دشمن ها یک لول میرن بالا دو آزاد کردن دوباره اونجا سخت تر میشه اما اتانول بیشتری هم میده

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ATER گفته است :

لینک داری

یه دونه بده مرسی

http://bia2game.com/دانلود-ترینر-بازی-far-cry-new-dawn/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 10 اسفند 1397 در 23:48، dmcmrk گفته است :

فعلا بخیال مترو شدم همون اوایل تو یه صحنه فریم روی صفر میومد و بازی کردن امکان نداشت و نفهمیدم چجوری مردم ، فعلا برم تعویض ویندوز

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

فعلا بخیال مترو شدم همون اوایل تو یه صحنه فریم روی صفر میومد و بازی کردن امکان نداشت و نفهمیدم چجوری مردم ، فعلا برم تعویض ویندوز

موقع نصب هم 8 تا اخطار داد

از بس مردم دهن فیتگرل و صاف کردن بابت این خطاها خودش اومده گفته این خطاها مربوط به زبانهای اضافیه که حذف شدن ترو خدا تو سایت  پیغام ندین :)))

😂😂

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

این اخطارها برای منم اومد

بازیش پر از باگه

یکی دوتا پچ دادن ولی هنوز کرک نشدن

تا کرک شدن این پچ ها باید صبر کنیم

کاشکی تیم کرک کننده یک مقدار صبر میکردن بعد کرک میکردن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

درود

این ارورهایی که داده مشکلی ندارند و دلیلش این هست که فایل های زبان های غیر انگلیسی حذف شده اند.

اگر متنی که جلوی اون موارد قرمز رنگ هست رو بخونید متوجه میشید که نیاز به نصب ویندوز نیست و مشکلی نداره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...