رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

این ارورهایی که داده مشکلی ندارند و دلیلش این هست که فایل های زبان های غیر انگلیسی حذف شده اند.

اگر متنی که جلوی اون موارد قرمز رنگ هست رو بخونید متوجه میشید که نیاز به نصب ویندوز نیست و مشکلی نداره.

سلام ، تعویض ویندوز به خاطر اون نیست ویندوزم یکمی ایراد داشت باید تعویض میشد

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

اگه ترینز نزنی بهتر هست... چون این المان های مهم survival این بازی هست و اگه راحت همه چیزو ارتقا بدی همه چیز وحشتناک ساده میشه ، یعنی مثل رمز پول و... نیست توی بازی های دیگه،  یکی از المان های مهم تر هست نسبت به پول در بازی های دیگه،مگه اینکه واقعا حوصلش رو نداشتی باشی :D

1. توی جاده ها کامیونهای حمل  اتانول رفت و آمد دارند و بعد از کشتن رانندش و محافظینش (معمولا یک کامیونه با 2 نفر روی یک موتور چهارچرخ در پشت سرش برای اسکورت کردنش) ، باید سوارش بشی و تا پناهگاه یا مقر اصلیت رانندگی کنی و برسونیش به اونجا و ازش پیاده بشی(از fast travel نمیشه استفاده کرد براس رسوندن یک ماشین به مقر) ، راننده های این کامیون ها تا رانندشون رو نکشی وای نمیسن و سعی میکنن فرار کنن تا اینکه پیاده شن و بهتون حمله کنن ، اگر هم بد تیر اندازی کنی ممکنه به خود تانکر آسیب بزنی(سعی کن از فاصله نزدیک با شات گان بزنیش از رو به رو و فوری جاخالی بدی که کامیون بهت نخوره ، یا اینکه از فاصله کمی بیشتر از رو به رو با اسلحه ای که دوربین خوبی داره بزنیش، یا مسلسلی که باش واردی یا با اسنایپی چیزی) ، اگه تانکر آسیب زیاد ببینه میترکه اما اگه کم آسیب دیده باشه و نشتی کوچیکی داشته باشه میتونی با اون شعله ی مخصوصت تعمیرش کنی(باید این اسکیل رو از توی اسکیل ها فعال کنی)  برای به دست آوردن perk به منظور آزاد کردن اسکیل های بیشتر هم میتونی دکمه M رو بزنی ، بری بخش challenge و اون چیزهایی که اونجا نوشته رو انجام بدی تا بهت perk بده ، مثلا برای نمونه کشتن 10 نفر با یه مسلسل یا 10 نفر با یک هفت تیر لول 1 ، یا مثلا کشتن یه خرس یا گراز و... مهمترین اسکیل هایی هم که به دردت بخورن به جز این شعله میتونه امکان حمل یک اسلحه اضافه تر باشه یا دو اسلحه اضافه تر 

2.با آزاد کردن OUT Post ها هم مقدار زیادی اتانول به دست میاری ، بعد از آزاد کردن یک out post اتانول ها بهت اضافه میشه ، بعد از اینکه اونجارو ترک کنی دشمن ها دوباره اونجا رو به دست میگیرن ، منتها اینبار دشمن ها یک لول میرن بالا دو آزاد کردن دوباره اونجا سخت تر میشه اما اتانول بیشتری هم میده

نه فقط اون سرعت رو زدم یک ساعت دستم رو W نباشه تا از این سر مپ برم جایی که تاحالا آزاد نکردم

بازی خوبیه ولی بعد از farcry4 همه چیز تکراری شده

بدی این بازی اینه که انگار امدن خیلی سریع یه چیزی رو درست کنن باید و شاید وقت براش نبوده.

اینی هم که نمیتونی تنظیم کنی روی کدوم اسلحه ها اسکوپ باشه ، سایلنسر باشه و... خیلی بد هست.

کرکتر دختر انتخاب کردم میرم به یارو کمک میکنم طرف میگه Tanks man

همه شخصیت هایی خارج از خانه هم دقیقا شبیه به هم هست (زن هایی که باهاشون حرف میزنی میگن out post کجا هست)

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

cod2.thumb.jpg.01b38bbc11aada247ef78432ab037cb1.jpg

نسخه ریمستر شده بازی CoD Warfare 2 به زودی از راه می رسد

ویرایش شده توسط nightwolf
لینک به دیدگاه

photo_2019-03-03_21-40-09.thumb.jpg.4702155fb408168e0d827b57b388928d.jpg

براساس گزارشات میدانی از بتای آزاد سرورهای بازی The Divison 2 همانند Apex Legends برای گیمرهای ایرانی غیرقابل دسترس است 

منبع : GamersParadise

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

براساس گزارشات میدانی از بتای آزاد سرورهای بازی The Divison 2 همانند Apex Legends برای گیمرهای ایرانی غیرقابل دسترس است 

منبع : GamersParadise

اینم جدیدا مد شده. اخرش که چی با چیز شکنی قند شکنی وصل میشیم دیگه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

مگر شبکه شخصی انتقال داده بخری وگرنه لگ و قطو وصلی گاهی خیلی زیاد میشه تنها راه کار اره همین قند شکنه

شخصی انتقال داده  ب مولا خودش تصحیح کرد 😂

ویرایش شده توسط nightwolf
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

مگر شبکه شخصی انتقال داده بخری وگرنه لگ و قطو وصلی گاهی خیلی زیاد میشه تنها راه کار اره همین قند شکنه

من میخرم ماهیانه 7 تومنه کیفیتشم خوبه ولی خب هزینه ی اضافس ولی چاره چیه همه بازیا دارن تحریم میکنن. من موندم بازیا چرا دیگه تحریم میکنن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

من میخرم ماهیانه 7 تومنه کیفیتشم خوبه

والا چ عرض کنم هر روز ی داغی رو دله ملته دیگ  ...

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

در 10 ساعت قبل، nightwolf گفته است :

والا چ عرض کنم هر روز ی داغی رو دله ملته دیگ  ...

نخرید ! الان باید چقدر پول این بازی بدید 800؟بعد اینقدر پول میدید با تحریم میرید جلو حداقل بازی های اینطوری رو یه قرون براش خرج نکنید  اونجا هم تاپیک التماس براشون نزنید چون هیچکاری براتون نمیکنن ،والا من یه قرون بابت بازی بتل فیلد ندادم و نمیدم،طرف میاد تحریم میکنه،یه بازی علیه ما میسازه،بعد ما باید با هزار ترفند بیاییم ارز از کشور خارج کنیم بریزیم تو جیب اونا آخرشم با فندوق شکن بریم بازی کنیم!با لگ و گیر قطع وصلی

یه عادتی که ما ایرانی ها داریم هر چی میاد باید بازی کنیم الان این بازی چه فرقی با نسخه قبلی داره؟برای منم توضیح بدید

خودم تنها استفاده ی فندوق شکنم برای یوتیوب و تامبلر هست هیچوقت نمیام با فندوق شکن گیم بازی کنم چون هم بازی اونا خراب میشه هم تجربه ی خودتون نابود میشه

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در در 11 اسفند 1397 در 15:06، Hassan.SK گفته است :

فعلا بخیال مترو شدم همون اوایل تو یه صحنه فریم روی صفر میومد و بازی کردن امکان نداشت و نفهمیدم چجوری مردم ، فعلا برم تعویض ویندوز

موقع نصب هم 8 تا اخطار داد

3.thumb.JPG.92f48d0d94e8509f698c33fe77933c93.JPG

داداش انگلیسیت ضعیفه آ!!😜

وسطا نوشته : احمق نباشید و نیاید اسکرین شات بگیرین بذارین رو سایتم(معلومه پدر طرفو درآوردن😂)

منم برم ببینم فایلشو پیدا کردم نصب بزنم..هرچند الان وقت که میکنم روزی یکی دوساعتی رزیدنت اویل میزنم..محشرهههههه..روحالت ایزی گذاشته بودم دهن همشونو سرویس میکردم که یه دفه MR X اومد و دهنمو سرویس کرد😩

ویرایش شده توسط H.Salimi96
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

داداش انگلیسیت ضعیفه آ!!1f61c.png

وسطا نوشته : احمق نباشید و نیاید اسکرین شات بگیرین بذارین رو سایتم(معلومه پدر طرفو درآوردن1f602.png)

منم برم ببینم فایلشو پیدا کردم نصب بزنم..هرچند الان وقت که میکنم روزی یکی دوساعتی رزیدنت اویل میزنم..محشرهههههه..روحالت ایزی گذاشته بودم دهن همشونو سرویس میکردم که یه دفه MR X اومد و دهنمو سرویس کرد1f629.png

همین پستو چند نفر نقل قول و گفتن ، لازم نبود دوباره اشاره بشه اگه پستهای بالاتر خونده باشین

زبانم ضعیفه ولی یه چیزهایی میفهمم ، اونجا هم دقت نکردم که ارور چی بود وگرنه در اون حد میدونم چون نصب بازی زیاد طول کشید و پر باگ و ایراد بود گفتم شاید از این ارورها باشه 

تقصیر خودشه یه رپیک میکنه درست حسابی بکنه که این اداها نده ، کل ریپک به اینه که زبانهای اضافی حذف بشه اینا نیومدن پیغامشو حذف کنن

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

داداش انگلیسیت ضعیفه آ!!1f61c.png

وسطا نوشته : احمق نباشید و نیاید اسکرین شات بگیرین بذارین رو سایتم(معلومه پدر طرفو درآوردن1f602.png)

منم برم ببینم فایلشو پیدا کردم نصب بزنم..هرچند الان وقت که میکنم روزی یکی دوساعتی رزیدنت اویل میزنم..محشرهههههه..روحالت ایزی گذاشته بودم دهن همشونو سرویس میکردم که یه دفه MR X اومد و دهنمو سرویس کرد1f629.png

سلام دوست عزیز

خب این دوستمون هم برای فیتگرل یا ریپک کننده آپلود نکرده که :D

به شخصه یک نسخه از فیتگرل و ریپک دانلود نکردم که مشکل نداشته باشم از سیو نشدن بازی ، نبود صدای دیالوگ شخصیت ها و... در کل چون خودشون میدون همیشه چه کاری کردن  اینا رو می نویسند :D

پس در این مورد نیازی نیست انگلیسی دوستمون خوب باشه یا نه.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

نخرید ! الان باید چقدر پول این بازی بدید 800؟

,والا عزیز بنده هیچوقت پول ب بازی ارجینال ندادم (هر چی پلی دادم کرک شده بوده )چون والا با پولی ک الان ب سختی  بدست میاد کفاف زندگی نمیده اینقدر مشکلات هست ک دیگ ب بازی ارجینال و ... نرسه
و اینکه بله من هم تنها استفاده از قند شکنم همون یوتیوبه تنها بازی انلاینی هم پلی دادم دوتا 2 بود 5 6 سالی ک متاسفانه با این اپدیت های جدید و فان شدن گیم  اونم کنار گذاشتم

پ ن : عذر بابت پست بی ربط و اینکه اون تنها جهت خبر بود و اپ  تاپیگ

لینک به دیدگاه

مثل اینکه استیم دسترسی ایرانی ها به استور رو مسدود کرده

ارور 102

a game server login token owned by this token's owner has been banned
https://steamerrors.com/
ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

مثل اینکه استیم دسترسی ایرانی ها به استور رو مسدود کرده

ارور 102

a game server login token owned by this token's owner has been banned
https://steamerrors.com/

احتمالا خودش درست میشه، الان سرچ کردم در گذشته خیلی ها از کشور های مختلف این مشکل رو داشتن به مدت چند روز.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، micpet گفته است :

احتمالا خودش درست میشه، الان سرچ کردم در گذشته خیلی ها از کشور های مختلف این مشکل رو داشتن به مدت چند روز.

الان دیدم 15ساعت پیش یکی از سوئد گفته مشکل داره

https://steamcommunity.com/discussions/forum/1/1843566500525773444/

لینک به دیدگاه

Steam Weekly Best Sellers March 4th 2019

Dawn of Man
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Sid Meier's Civilization VI: Gathering Storm
Grand Theft Auto V
Expansion - Hearts of Iron IV: Man the Guns
????? The Invisible Guardian - 6?10?,??
DEAD OR ALIVE 6 Digital Deluxe Edition with Bonus
Devil May Cry 5
????? The Invisible Guardian

.

لینک به دیدگاه

در در 10 اسفند 1397 در 16:41، ghost of sparta گفته است :

درود

افت فریم نیست

وقتی میشه گفت افت فریم که مثلا تو یه راهرو حرکت میکنی اول راهرو 80 فریم وسط راهرو یک باره میشه 50 فریم در حالی که جزییات یکسان

اماجزییات و کیفیت و draw distance شکفت انگیز بازی  همه ی گرافیک ها رو زانو دراورده

اینجا 30 فریم گرافیک کامل زیر لود و cpu هم 45 درصد

باز هم گرافیک 99 درصد زیر لود اما فریم 50 رسید دوربین به سمت راست بچرخونی میشه 60

این نه مشکل نه افت فریم به خاطر draw distance شکفت انگیز بی نظیر و نسل بعدی بازی

من که واقعا با گرافیک بازی حال کردم مخصوصا موقعی که بارون میاد.سیستم تغییراب و هواش عالی(مثلا بارون که میاد برفا اب میشه زمین گل میشه مه همه جارو میگیره بعد هوا صاف میشه هرچند این سیستم قبلا توبازی های دیگه هم بوده ولی توی این بازی خیلی خوب به اجرا درومده)

(عکس از ویدو گرفته شده وکیفیتش پایینه)

hgfh.JPG

ویرایش شده توسط Rorschach
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

من که واقعا با گرافیک بازی حال کردم مخصوصا موقعی که بارون میاد.سیستم تغییراب و هواش عالی(مثلا بارون که میاد برفا اب میشه زمین گل میشه مه همه جارو میگیره بعد هوا صاف میشه هرچند این سیستم قبلا توبازی های دیگه هم بوده ولی توی این بازی خیلی خوب به اجرا درومده)

(عکس از ویدو گرفته شده وکیفیتش پایینه)

لطفا در نقل قول عکس ها رو پاک کنید . ممنون .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

همین پستو چند نفر نقل قول و گفتن ، لازم نبود دوباره اشاره بشه اگه پستهای بالاتر خونده باشین

زبانم ضعیفه ولی یه چیزهایی میفهمم ، اونجا هم دقت نکردم که ارور چی بود وگرنه در اون حد میدونم چون نصب بازی زیاد طول کشید و پر باگ و ایراد بود گفتم شاید از این ارورها باشه 

تقصیر خودشه یه رپیک میکنه درست حسابی بکنه که این اداها نده ، کل ریپک به اینه که زبانهای اضافی حذف بشه اینا نیومدن پیغامشو حذف کنن

آره منم رفتم سایتش خیلیا مشکل داشتن بعضیاهم مشکلی نداشتن و حتی لینک گیم پلیشون تو یوتیوب رو گذاشته بودن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام دوست عزیز

خب این دوستمون هم برای فیتگرل یا ریپک کننده آپلود نکرده که :D

به شخصه یک نسخه از فیتگرل و ریپک دانلود نکردم که مشکل نداشته باشم از سیو نشدن بازی ، نبود صدای دیالوگ شخصیت ها و... در کل چون خودشون میدون همیشه چه کاری کردن  اینا رو می نویسند :D

پس در این مورد نیازی نیست انگلیسی دوستمون خوب باشه یا نه.

حالا انقدر جدی نگیرین😁
والا اساسین و چنتا گیم دیگه فیت گیرل گیم زدم مشکلی نداشتن..حالا درسته نسخه به نسخه ممکنه فرق داشته باشه

لینک به دیدگاه

در در 11 اسفند 1397 در 01:39، Farjam گفته است :

سلام مجدد

یه چند روز فرصت بدین براتون مینویسم :D

سلام به شدت منتظرم

ممنون!

لینک به دیدگاه

Trine-4_03-04-19.jpg.0fe4daf0f42d4cebbb660117ac41a342.jpg

نسخه جدید عنوان بسیار زیبای Trine در پاییز 2019 منتشر خاهد شد

تیزر : https://www.youtube.com/watch?v=UsO2_JOa2cY

لینک به دیدگاه

اقا یه جایی بود بازیهای رایگان استیم رو میگفتید؟ لینکشو یکی بده به ما(من تازه تونستم با یه کلک کاری کنم بازیهای ویندوزی رو روی لینوکس بیاره و نصب کنم)

لینک به دیدگاه

دوستان وسط بازی مترو بازی هنگ می کنه وارور صفحه ابی میده:DPC Watchdog Violation 

مشکل چیه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...