رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

اوه اوه 😅...

ولی بنظرم کلا کارشون منطقی نیست, رده بندی سنی +18 داره دیگه این کارا چیه :|

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

https://twinfinite.net/2019/03/devil-may-cry-5-censored-ps4/

It’s worth mentioning that this isn’t the only censored scene in the game. There is another one in which a character appears naked from behind (with a direct camera angle that shows a bit more). This scene is censored with the aforementioned light on every platform and region

سانسور در همه قراره اجرا بشه سونی زودتر از همه دست به کار شده

این هم نسخه pc با ابدیت اضافه شده

http://uupload.ir/files/kxj5_3elx_46415759625_7a7c7e07ac_h.jpg

هیچکی جلو مودر ها رو نمیتونه بگیره،مثل اب خوردن سانسورو بر میدارن

نمیدونین مودر ها تو سایت loverslab چه بلای فجیعی سر بازیا skyrim و fallout اوردن،از خوده س..ک..س بگیر تا قابلیت ح..امله گی و بیماریهای ج..نسی!!این که براشون کشکه😬

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سونی حماسه آفرید و نسخه PS4 بازی devil may cry 5 رو سانسور نمود! صرفا نسخه PS4 ژاپن سانسور نشده...

اون هم چه سانسور مسخره و احمقانه ای ، روی باسن گرامی lens flare انداخته بودن 1f602.png

چقدر خوب!! یه کاری کردن بشه در کنارخانواده هم بازی کرد!😂

FAMILYFRIENDLY SONY

لینک به دیدگاه

بازی Townsmen - A Kingdom Rebuilt توسط plaza کرک و منتشر شد
@dlfox

IMG_20190310_212037_973.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

200.gif.ca871886f90259038553d32225b8a22d.gif

.

لینک به دیدگاه

💢اپدیت ورژن 07032019 بازی Conan Exiles که از قفل Denuvo استفاده میکرد توسط DeltaT کرک شد!
این اولین فعالیت این هکر جدید بود!

Conan.Exiles.Build.07032019.Crack.Only-DeltaT

@DLFOX

لینک به دیدگاه

این مترو براش آپدیت نیومده ؟ نمیدونم دانلود کنم یا نه چون اصلا حال حوصله ی باگ رو ندارم

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، micpet گفته است :

این مترو براش آپدیت نیومده ؟ نمیدونم دانلود کنم یا نه چون اصلا حال حوصله ی باگ رو ندارم

یه آپدیت داده بود ولی فکر نکنم در مشکلات اساسی این بازی تغییری ایجاد کرده باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 58 دقیقه قبل، micpet گفته است :

فعلا دانلود نکن صبر کن چند ماهی بگذره براش درست حسابی فیکس منتشر و کرک بشه الان اصلا ارزش بازی نداره خودم دانلود کردم به نیم ساعت نکشید پاک کردم

لینک به دیدگاه

یه فن‌آرت چشم‌نواز از بازی گریس

طراح: Yuumei

#Gris
🎮 @myzoomg 🎥

IMG_20190311_143328_327.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

یه آپدیت داده بود ولی فکر نکنم در مشکلات اساسی این بازی تغییری ایجاد کرده باشه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

فعلا دانلود نکن صبر کن چند ماهی بگذره براش درست حسابی فیکس منتشر و کرک بشه الان اصلا ارزش بازی نداره خودم دانلود کردم به نیم ساعت نکشید پاک کردم

خب پس بیخیال بشم بهتره، نامرد حجمشم خیلی زیاده 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

یعنی برا کرک خوب چند ماهی طول میکشه؟

یا همین فیت گیرل قراره یه نسخه دیگه بده؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

چند روز پیش تمومش کردم ..اخرش خیلی چیزی تموم شد!

مجبوری تنظیمات بازی رو حالت معمولی گذاشتم اما بازم مشکل داشت...3 ساعت اخر بازی چون همش تو محیط بسته هستین مشکل فریم نداری

فارکرای جدید هم همون اولش که دختره داره داستان تعریف میکنه صفحه سیاه میمونه! نسخه فیتگیرل

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

یعنی برا کرک خوب چند ماهی طول میکشه؟

یا همین فیت گیرل قراره یه نسخه دیگه بده؟

سلام. مشخص نیست چون هنوز قفل سخت جان (دنوو) داره.

فیتگرل مثل سایر فشرده کننده گان کرکر نیست و فقط بازی را کم حجم میکند. سازندگان این بازی چند آپدیت منتشر کردند که کرک نشده

اگر هم منظورتون از بابت حجم هست، خیر نسخه کم حجم تری منتشر نمیشود

در 16 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

فارکرای جدید هم همون اولش که دختره داره داستان تعریف میکنه صفحه سیاه میمونه! نسخه فیتگیرل

سلام. البته به نسخه بازی ارتباطی ندارد

درایو کارت گرافیک را به آخرین ورژن آپدیت بفرمایید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 51 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

مجبوری تنظیمات بازی رو حالت معمولی گذاشتم اما بازم مشکل داشت...3 ساعت اخر بازی چون همش تو محیط بسته هستین مشکل فریم نداری

فار کرای دیروز بدون هیچ مشکلی تموم کردم

مترو هم همون اولا که بهش شلیک میکنن و زنشو میگیرن میره دنبالش مقر اونا وقتی خواستم فیوز بزنم و چراغها رو خاموش کنم بعدش فریم اومد روی صفر و نفهمیدم چجوری مردم همونجا پاک کردم رفت !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

سلام. مشخص نیست چون هنوز قفل سخت جان (دنوو) داره.

فیتگرل مثل سایر فشرده کننده گان کرکر نیست و فقط بازی را کم حجم میکند. سازندگان این بازی چند آپدیت منتشر کردند که کرک نشده

اگر هم منظورتون از بابت حجم هست، خیر نسخه کم حجم تری منتشر نمیشود

ممنون..من فیت گیرل رو کرکر میدونستم

در 55 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

مترو هم همون اولا که بهش شلیک میکنن و زنشو میگیرن میره دنبالش مقر اونا وقتی خواستم فیوز بزنم و چراغها رو خاموش کنم بعدش فریم اومد روی صفر و نفهمیدم چجوری مردم همونجا پاک کردم رفت !

فارکرای رو بازی نکردم هنو😁

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

من مترو رو نصب دارم بازی میکنم الان روی الترا فول اچ دی 40-70 فریم میگیرم. مشکل اصلی تو محیطای بیرونیه وگرنه تو محیطای داخلی راحت بالای 70 فریم میده .لی تو محیطای باز یکم افت فریم مشهوده چون یهو میبینی از 70 میپره رو 43-44 مشخص میشه. معمولا هم تو محیطای باز فریم بین 45-55 میگرده. مشکل اصلی از موتور بازیه که برای محیطای باز خیلی بهینه نیست هرچند گرافیک زیباست ولی ....

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، micpet گفته است :

داداش منم دیدم دوستان میگن باگ داره و این مسائل اولش که اومده بود دان نکردم.

چند رورز پیش دل و و زدم به دریا دان کردم و الان 4 روزه بازی میکنم هیچ باگی ندیدم اصلا

فقط تو مرحله Volga فقط دو جا بازی فریز شد که اونم زیر 15 ثانیه برگشت. بجز این مشکل دیگه ای ندیدم واقعا

تو مرحله بیابون فریم موقع صبح داغون بود ولی نزدیک غروب که هو تاریک میشد درست میشد برمی گشت حدود 70 75

در کل باگ خاصی ندیدم و دارم از بازی لذت میبرم

به نظرم اگر مشکل حجم نداری دان کن یه تست بکن . این مشکلاتی که دوستان میگن واسه همه نیست. در ضمن نسخه CPY رو هم دانلود کردم

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

داداش منم دیدم دوستان میگن باگ داره و این مسائل اولش که اومده بود دان نکردم.

چند رورز پیش دل و و زدم به دریا دان کردم و الان 4 روزه بازی میکنم هیچ باگی ندیدم اصلا

فقط تو مرحله Volga فقط دو جا بازی فریز شد که اونم زیر 15 ثانیه برگشت. بجز این مشکل دیگه ای ندیدم واقعا

تو مرحله بیابون فریم موقع صبح داغون بود ولی نزدیک غروب که هو تاریک میشد درست میشد برمی گشت حدود 70 75

در کل باگ خاصی ندیدم و دارم از بازی لذت میبرم

به نظرم اگر مشکل حجم نداری دان کن یه تست بکن . این مشکلاتی که دوستان میگن واسه همه نیست. در ضمن نسخه CPY رو هم دانلود کردم

که اینطور، من اگر دانلود کنم نسخه corepack دانلود میکنم که البته فرقی هم نداره از طرفی عجله هم ندارم. الان دارم sudden strike 4 بازی میکنم، dlc جدیدش رو.

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

تو یه گروهی گفتم مترو مشکل دراپ داره شروع کردن به فحش دادنم :D 

من که پشیمون شدم از بازی کردنش بس که آخرش اونجوری شد

لینک به دیدگاه

من مترو نسخه کورپک گرفتم تا اخر بازی به باگی برنخوردم

البته با dx11

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

البته با dx11

بنده هم نسخه فیت گرل رو حدود 7 - 8 ساعت بازی کردم هیچ باگی ندیدم. با گرافیک 980 - سی پی یو 1800x و هشت گیگ رم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

البته با dx11

در 34 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

بنده هم نسخه فیت گرل رو حدود 7 - 8 ساعت بازی کردم هیچ باگی ندیدم. با گرافیک 980 - سی پی یو 1800x و هشت گیگ رم

منم باگ ندیدم ولی افت فریم زیاد داره

برعکس این بازی devil may cry رو دانلود کنین خیلی بهینس.گرافیکشم توپه

لینک به دیدگاه

در تکمیل فرمایش دوستان باید بگم که من هم الان چند روزی هست دارم مترو رو بازی میکنم

نسخه کورپک روی DX11 و با کارت گرفیک 1080 و رم 16 و سی پی یو 6700K و تنظیمات FHD

و تا الان که بیشتر از 10 ساعت بازی کردم مشکل خاصی در پرفورمنس نداشتم بغیر از یه مورد که بعضی کلیدهای کیبورد برای من توی تعمیر اسلحه ها کار نمیکرد که باید کلید دیفالت خودش ( دکمه F ) رو بزنم تا عمل کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...