رفتن به مطلب

Recommended Posts

ارادت خدمت همه
ببخشید ک اینجا این سوال مطرح میشه تاپیک پیدا نکردم 
اما باز سرور های استیم رو فیلتر کردن؟؟

الان پینگم همش کلکولیتینگ میزنه و استیم کلود سینس نمیشه
بعدا پاک بشه این نظر 

لینک به دیدگاه

درود

دوستان خبری از کرک فیفا 23 نشد؟ امیدی هست؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام دوستان

بنده میخوام برای Xbox Serise S از اینجا :

https://baziforosh.ir/game-offline/

بازی بریزم

حالا میخوام بدونم کدوم یکی از COD هاش قابلیت بازی آفلاین 4 نفره split screen دارن .

بازی Call of Duty Black Ops III رو الان دارم و ترجیه میدم یه نسخه دیگه رو امتحان کنم .

ممنون .

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، big VULTURE گفته است:

سلام دوستان

بازی بریزم

حالا میخوام بدونم کدوم یکی از COD هاش قابلیت بازی آفلاین 4 نفره split screen دارن .

بازی Call of Duty Black Ops III رو الان دارم و ترجیه میدم یه نسخه دیگه رو امتحان کنم .

ممنون .

سلام 

تا جاییکه من اطلاع دارم اکثر نسخه ها اسپلیت اسکرین 2 نفره را داشتن 

اگه می خواید زامبی بازی کنید بهترین نسخه همون بلک اپس 3 اگه هم می خواید گانفایت و مولتی پلیر بازی کنید بنظرم modern warfare 2019 خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، big VULTURE گفته است:

یه چیزی یادم افتاد با این پست شما

دوستان کسی میتونه یه سری بازی نام ببره که برای دورهمی ها بشه دونفری روی PC با گیم پد بازی کرد؟ split screen بشه مثلا

فوتبال و مورتال کمبات رو دارم

لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، big VULTURE گفته است:

سلام دوستان

بازی بریزم

ممنون .

درود دوست گرامی 

روی این دستگاه امتحان نکردم، ولی علاوه بر نسخه 2 و 3، نسخه 4 Black Ops هم بصورت چهار نفره با دسته قابل اجرا بود. 

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، CAPITAN PRICE گفته است:

سلام 

تا جاییکه من اطلاع دارم اکثر نسخه ها اسپلیت اسکرین 2 نفره را داشتن 

اگه می خواید زامبی بازی کنید بهترین نسخه همون بلک اپس 3 اگه هم می خواید گانفایت و مولتی پلیر بازی کنید بنظرم modern warfare 2019 خیلی خوبه

اگر Call of Duty Modern Warfare 2019 رو بشه 4 نفره بازی کرد خیلی خوب میشه  اطمینان دارید که روی Split Screen چهار نفره جواب میده ؟

8 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است:

درود دوست گرامی 

روی این دستگاه امتحان نکردم، ولی علاوه بر نسخه 2 و 3، نسخه 4 Black Ops هم بصورت چهار نفره با دسته قابل اجرا بود. 

سلام عزیزان

سایتی که اسم بردم . این نسخه های COD رو داره

Call of Duty Ghosts

Call of Duty Infinite Warfare

Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered

Call of Duty Modern Warfare Remastered

Call of Duty WWII Gold Edition

Call of Duty Black Ops Cold War

Call of Duty Black Ops III

Call of Duty Advanced Warfare Gold Edition

Call of Duty Modern Warfare 2019

Call of Duty Modern Warfare II Cross Gen

Call of Duty Vanguard Cross Gen Bundle

از بین اینها Vanguard و Black Ops Cold War رو روی یه کنسول دیگه دارم . البته این دوتا تا اونجایی که میدونم نهایتا 2 نفره میشه . البته Cold War برای من حالت Split Screen میپره بیرون .

نسخه Black Ops III هم تکراری شده و اگر نسخه های دیگه 4 نفره بشه میزامش کنار وگرنه که باید توی لیستم باشه .

آخرین نسخه COD هم گمونم همین Call of Duty Modern Warfare II Cross Gen باشه پس طبیعتا توی لیستمه هرچند فکر نکنم بشه 4 نفره بازی کرد .

در مورد نسخه های دیگه هم چیزی نمی دونم به نظرتون کدومشون رو بگیرم ؟

اگر جایی رو میشناسید که بتونم توی تهران بازی نصب کنم لطفا معرفی کنید .

البته دلیل اصلی این که دارم بازی هام رو به این سایت میدم به خاطر چندتا بازی قدیمی مثل اویل 4 و FarCry3 هستش .

لینک به دیدگاه

49 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است:

اگر Call of Duty Modern Warfare 2019 رو بشه 4 نفره بازی کرد خیلی خوب میشه  اطمینان دارید که روی Split Screen چهار نفره جواب میده ؟

سلام عزیزان

سایتی که اسم بردم . این نسخه های COD رو داره

Call of Duty Ghosts

Call of Duty Infinite Warfare

Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered

Call of Duty Modern Warfare Remastered

Call of Duty WWII Gold Edition

Call of Duty Black Ops Cold War

Call of Duty Black Ops III

Call of Duty Advanced Warfare Gold Edition

Call of Duty Modern Warfare 2019

Call of Duty Modern Warfare II Cross Gen

Call of Duty Vanguard Cross Gen Bundle

از بین اینها Vanguard و Black Ops Cold War رو روی یه کنسول دیگه دارم . البته این دوتا تا اونجایی که میدونم نهایتا 2 نفره میشه . البته Cold War برای من حالت Split Screen میپره بیرون .

نسخه Black Ops III هم تکراری شده و اگر نسخه های دیگه 4 نفره بشه میزامش کنار وگرنه که باید توی لیستم باشه .

آخرین نسخه COD هم گمونم همین Call of Duty Modern Warfare II Cross Gen باشه پس طبیعتا توی لیستمه هرچند فکر نکنم بشه 4 نفره بازی کرد .

در مورد نسخه های دیگه هم چیزی نمی دونم به نظرتون کدومشون رو بگیرم ؟

اگر جایی رو میشناسید که بتونم توی تهران بازی نصب کنم لطفا معرفی کنید .

البته دلیل اصلی این که دارم بازی هام رو به این سایت میدم به خاطر چندتا بازی قدیمی مثل اویل 4 و FarCry3 هستش .

عزیز هیچ کدوم از نسخه های cod اسپلیت اسکرین 4 نفره نداره تنها بازی که من دیدم 4 نفره می شد کراش ctr بود 

تهران جا فراوونه پشت شهرداری یا پاساژ لباف برید براتون انجام می دن معمولا آرشیو قوی دارن همه بازیارو دارن قیمتشونن رقابتیه

بلک اپس۳ یه نسخه زامبی داره همه مپارو داره بخاطر اون گفتم چون اصل لذت اسپلیت اسکرین مود زامبیشه

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، CAPITAN PRICE گفته است:

عزیز هیچ کدوم از نسخه های cod اسپلیت اسکرین 4 نفره نداره تنها بازی که من دیدم 4 نفره می شد کراش ctr بود 

تهران جا فراوونه پشت شهرداری یا پاساژ لباف برید براتون انجام می دن معمولا آرشیو قوی دارن همه بازیارو دارن قیمتشونن رقابتیه

بلک اپس۳ یه نسخه زامبی داره همه مپارو داره بخاطر اون گفتم چون اصل لذت اسپلیت اسکرین مود زامبیشه

سلام

چرا Black Ops III داره و ما همین الان هم استفاده می کنم ( روی Xbox Series S )

گمونم نسخه 2 ش هم داره . ولی باقی رو نمی دونم

لینک به دیدگاه

دوستان یه موردی رو بنده اشاره نکردم . هدف از 4 نفره بازی کردن جلو رفتن در داستان بازی نیست . فقط برای حالت مولتی FFA و ... هستش . برای رقابت با هم دیگه ، نه تکمیل بازی .

در نسخه های مختلف Gears of War و Halo هم اگر بازیی هست که بشه به صورت Split Screen بازی کرد لطفا معرفی کنید .

البته بنده Gears 5 رو روی حالت Split Screen بازی کرده ام اما قسمت داستانی نه مثل کانتر و ... حالت مولتی . هرچند توی حالت داستانی هم Gears 5 فقط تا 3 نفر رو پوشش میده .

ممنون .

لینک به دیدگاه

درایور جدید انویدیا :

NVIDIA GeForce 528.49 WHQL driver

این درایور از Hello Neighbor 2 پشتیبانی می کند .

لینک به دیدگاه

دوستان خبری از کرک بازی hogwarts legacy نشد ؟ اصلا قرار هست کرک بشه ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
35 دقیقه قبل، Mdev2123 گفته است:

دوستان خبری از کرک بازی hogwarts legacy نشد ؟ اصلا قرار هست کرک بشه ؟ 

این یارو امپرز یه قمپزی در کرد گفت در کمتر از ۱۰ روز کرکش میکنم 😌 ولی بعد از عرضه بازی اعلام کرد نمیشه، مثل اینکه قفل هر ۱۵ دقیقه خودش رو آپدیت و چک میکنه 😆

#کرک #دنوو 

امپرس با انتشار پیامی اعلام کرد دنوو بر روی بازی هاگوارتز لگسی تمام ساختار قفل خود را تغییر و اصطلاحا آپدیت version [v17] منتشر کرده است .

شرکت Denuvo هزاران مانع جدید برای من در نسخه جدید denuvo [v17] ایجاد کرده است.

آنها سعی می کنند من را به روش های بی شماری مسدود، و حتی در برابرم محدودیت های سخت افزاری نیز ایجاد کرده اند

این مرا "عصبانی" می کند. و اکنون، من در حال ایجاد فناوری های جدید در برابر آنها هستم.

شما می توانید شرط بندی کنید که من آنها را نابود خواهم کرد یا نه ؟!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
13 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

این یارو امپرز یه قمپزی در کرد گفت در کمتر از ۱۰ روز کرکش میکنم 😌 ولی بعد از عرضه بازی اعلام کرد نمیشه، مثل اینکه قفل هر ۱۵ دقیقه خودش رو آپدیت و چک میکنه 😆

#کرک #دنوو 

امپرس با انتشار پیامی اعلام کرد دنوو بر روی بازی هاگوارتز لگسی تمام ساختار قفل خود را تغییر و اصطلاحا آپدیت version [v17] منتشر کرده است .

آنها سعی می کنند من را به روش های بی شماری مسدود، و حتی در برابرم محدودیت های سخت افزاری نیز ایجاد کرده اند

این مرا "عصبانی" می کند. و اکنون، من در حال ایجاد فناوری های جدید در برابر آنها هستم.

قمپز !!!!!

این بنده خدا تا ۱.۶ رو کرک کرده 

مطمئنا ۱.۷ رو هم کرک میکنه 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ در 08:45، Yosef Faraji گفته است:

دوستان کسی میتونه یه سری بازی نام ببره که برای دورهمی ها بشه دونفری روی PC با گیم پد بازی کرد؟ 

سلام. این موارد رو شخصا میدونم دارن. 

Halo: The Master Chief Collection هلو 2  3  و 4 رو خودم رفتم اسپلیت از این کالکشن میدونم داره 2 نفره.

Rayman Legend و Cuphead بسیار لذت بخشه اسپلییتشون و خوراک مهمونی هاست و کلی فانه.

Rocket League هم تا 4 نفر میتونید برید تو مچ.

سری Dynasty Warriors هم یادش بخیر پچه بودیم با داداشم میزدیم الانم نسخه های جدیدش میدونم داره اسپلیت 2 نفره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، WINNER گفته است:

قمپز !!!!!

این بنده خدا تا ۱.۶ رو کرک کرده 

مطمئنا ۱.۷ رو هم کرک میکنه 

فقط اونجاییش که وارنر برادرز رو تهدید کرده بود 🤣

گفته بود الکی پول به قفل ندید 🤣 

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

#کرک #دنوو 

من موندم بخرم یا نه... ماشالله ارزون هم نیست.....

نمیدونم چه کنم......

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
19 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

نمیدونم چه کنم......

من منتظرم تخفیفات استیم هفته دیگه 2شنبه شروع بشه، شااااید دلشون سوخت به لطف فروش بسیار بالایی که داشتن یه درصدی تخفیف زدن.

بعد تازه اینا قیمت قدیم هستن 😅 بازی های جدید رو دارن به قیمت دلاریش توی ریجن های مختلف نزدیک میکنن

لینک به دیدگاه

25 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

نمیدونم چه کنم......

الان ریجن اوکراین 21 دلاره

لینک به دیدگاه

29 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

من منتظرم تخفیفات استیم هفته دیگه 2شنبه شروع بشه، شااااید دلشون سوخت به لطف فروش بسیار بالایی که داشتن یه درصدی تخفیف زدن.

بعد تازه اینا قیمت قدیم هستن 😅 بازی های جدید رو دارن به قیمت دلاریش توی ریجن های مختلف نزدیک میکنن

26 دقیقه قبل، Slasher گفته است:

با این وضع دلار شرایط  برای گیمرها خیلی سخت شده...

ریجن من ترکیه هست 37 دلاره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، Slasher گفته است:

نمیشه دیگه به همین راحتی ریجن عوض کرد، کریدت کارت اون کشور لازمه، الان یه سایت دیدم تغییر میده به اوکراین ۴۰۰ هزار تومن میگیره

1 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

با این وضع دلار شرایط  برای گیمرها خیلی سخت شده...

ریجن من ترکیه هست 37 دلاره

آیتم بگیرید توی مارکت بفروشید، ارزانترین حالت ممکن هست.

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

امروز توی گروه تلگرامیش اعلام کرده بود که مراحل آخر کرک رو داره طی می‌کنه + گفته بود آپدیت جدید بازی گند زده به پرفورمنس بازی برای همین اون آپدیت رو لحاظ نمی‌کنه

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Sandor گفته است:

امروز توی گروه تلگرامیش اعلام کرده بود که مراحل آخر کرک رو داره طی می‌کنه + گفته بود آپدیت جدید بازی گند زده به پرفورمنس بازی برای همین اون آپدیت رو لحاظ نمی‌کنه

image.png.ea427682a39c5715d521d8fa0aab711c.png

اینم پستش

دوستام همه اشتراک افلاین خریدن منم این روزا قرار بود بخرم که خبر کرک داره میاد

لینک به دیدگاه

ارادت خدمت دوستان

کرک یکی از بهترین آیپی های سونی

Returnal PC-InsaneRamZes

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...