رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 13 ساعت قبل، TeTration گفته است :

آنلاینه

?

لینک به دیدگاه

Dark Souls Trilogy: Collector's Edition با قیمت 450 یورو / تنها در کشور انگلستان عرضه می شود

a64c3058ee6ed3f63c3a77ed53392b8f_1920_KR.thumb.jpg.70a0391ab785f93f1dc8ef38968a18d1.jpg

شرکت Bandai Namco اخیرا نسخه بسیار محدودی را از فرنچایز محبوب Dark Souls معرفی کرده، که متاسفانه تنها در کشور انگلستان در دسترس خواهد بود، بنظر می رسد که بازدید کنندگان از کشور هایی چون آمریکا حتی به صفحه خرید این بازی نیز دسترسی ندارند. عنوان Dark Souls Trilogy: Collector's Edition هم اکنون برای پیش خرید به قیمت 450 یورو در دسترس می باشد. این مجموعه به بازیکنان اجازه دسترسی به هر 3 نسخه عرضه شده این فرنچایز و همچنین DLC ـهای عرضه شده آنها را می دهد. اگر بخوایم دقیق تر باشیم این مجموعه شامل نسخه های زیر خواهد بود:

(Dark Souls Remastered. (Artorias of the Abyss DLC included

(Dark Souls II: Scholar of The First Sin. (Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King, and Crown of the Ivory King DLC included

(Dark Souls III: The Fire Fades. (Ashes of Ariandel and The Ringed City DLC included

علاوه بر این، این نسخه شامل موسیقی متن های اوریجینال تمامی بازی های این مجموعه می باشد که شامل 110 ترک و عرضه شده در 6 دیسک خواهد بود. همچنین، این نسخه شامل یک اکشن فیگور زیبا از یک Elite Knight در کنار کمپ Bonfire معروف این مجموعه و همینطور یک کتاب هنری 460 صفحه ای که شامل؛ توضیحات و تصاویری از مناطق، شخصیت ها و دشمنان موجود در بازی خواهد بود.

لازم به ذکر است که از این نسخه تنها 2000 عدد در کشور انگلستان و به قیمت 450 یورو موجود خواهد بود. این مجموعه کمیاب در ماه می سال جاری برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

لینک به دیدگاه

حالت داستانی بازی The Division 2 بیش از 40 ساعت خواهد بود

thumb-1920-929023.thumb.jpg.a67cf7d8015b9682e029afe78447ebf3.jpg

The Division 2 دنباله عنوان محبوب جهان باز / شوتر / MMO استودیو Ubisoft Massive است، که بزودی نیز شاهد عرضه آن خواهیم بود. به همین دلیل دور از ذهن نیست  که در روز های آتی اطلاعات زیادی در مورد این بازی منتشر شود، در روز های اخیر و طی مصاحبه با کارگردان این عنوان شاهد عرضه اطلاعات زیادی ار بخش های PVP Conflict و Dark Zone این عنوان بودیم. حال بنظر می رسد که حالت داستانی بازی The Division 2 چیزی حول و حوش 40 ساعت به طول خواهد انجامید، که می توان آن را بصورت Solo یا Co-op تجربه کرد.

قطعا حالت داستانی بازی شامل محتویات زیادی برای پایان بازی یا در اصطلاح Endgame Content می باشد، که برای این امر حتما نیاز به آیتم های ضروری برای فعالیت های پایان بازی خواهید داشت. عنوان The Division 2 در تاریخ 15 مارچ (24 اسفند) برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. در پست های بالاتر نیز می توانید تریلر های منتشر شده و اطلاعاتی از بخش های PvP Conflict و Dark Zone این بازی را مشاهده کنید.

لینک به دیدگاه

FIFA 19 پرفروش ترین بازی اروپا در سال 2018 بوده است

952166.thumb.jpg.5d8b6addd902b3943f28042aceb5cf97.jpg

فیفا 19 در سال 2018 در قاره اروپا بی رقیب بوده است، Red Dead Redemption 2 و Call of Duty: Black Ops 4 در رتبه های بعدی قرار گرفتند. طبق گزارش وبسایت GFK Entertainment این بازی توانست در کشور های اتریش، بلژیک، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، ایتالیا، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، سوئیس، اسپانیا و انگلستان بیشترین فروش را داشته باشد. هرچند که این وبسایت آمار دقیقی از مقدار فروش بازی FIFA 19 منتشر نکرده، اما این بازی توانست در هفته اول عرضه خود بیش از 4.3 میلیون نسخه فروش داشته باشد.

همچنین، در خبری دیگر در حساب توئیتر بازی فیفا اعلام شد که امروز رویداد مهمی برای این بازی در پیش است، اما اطلاعات بیشتری در این زمینه در دسترس نیست. البته، بنظرمی رسد این رویداد مربوط به معرفی بازیکنان بزرگ جدید می باشد.

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در در 1397/10/28, 01:51:13، Ruby گفته است :

اولین نمایش از گیم پلی بازی Mortal Kombat 11 / بازگشت شخصیت های قدیمی

جدیدترین تصاویر منتشر شده از شخصیت های معرفی شده Mortal Kombat 11:

Mortal-Kombat-11-Baraka.thumb.jpg.a4678a19fdc9b72c1c99ad0077bf154e.jpgMortal-Kombat-11-Geras.thumb.jpg.72db5194be9955f56272d3a8bba6a0af.jpgMortal-Kombat-11-Radien.thumb.jpg.c88c77d6019575cd3b47eda9fe8f4938.jpgMortal-Kombat-11-Scorpion-Render.thumb.jpg.a2bf6013a10e8d10ab56cfd515f68a35.jpgMortal-Kombat-11-Skarlett.thumb.jpg.07c69ae26d8a3e7ce08a10b14f75737f.jpgMortal-Kombat-11-Sonya-Blade.thumb.jpg.c1845c83751c210353e8664acf7fde9d.jpgMortal-Kombat-11-Sub-Zero-1.thumb.jpg.681e95b40facf17a8ef276846ac9c4e5.jpg

لینک به دیدگاه

پست تکراری  :D

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در در 1397/10/28, 17:50:12، big VULTURE گفته است :

سلام ،شرمنده ،فرصت نمیشه و... ،تشکر از کاربرRuby وبقیه عزیزان برای اطلاع رسانی خوب  وکامل اخباربازی ها.

بروزرسانی لیست جداول برای مطالعه دوستان:

1ok.thumb.jpg.fdaf685b7a7a998866a2e6ea742962cc.jpg

2.jpg

نگاهی هم بندازیم به عناوین پرفروش این هفته انگلستان برروی تمام پلتفرم ها (40 عنوان از مقام نخست تا چهلم):

2019-01-19_141950.thumb.jpg.a3bf98fb7ff10591cce55296d14de58f.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

mutant zero دوسته عزیز کرک شده

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، nightwolf گفته است :

تشکر ، بله در هردو جدول بود ویرایش شدو مشکلی در جداول نیست .

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

کسی تجربه ای از Onimusha: Warlords داشته تا الان؟ نیم ساعت بازی کردم هنوز حالت تهوعم تموم نشده ! این الان ریمستر بود چی بود؟ :| 

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

کسی تجربه ای از Onimusha: Warlords داشته تا الان؟ نیم ساعت بازی کردم هنوز حالت تهوعم تموم نشده ! این الان ریمستر بود چی بود؟ :| 

سلام فرجام جان

من که هنوز تجربه نکردم، البته بعد از اون نسخه های قدیمی! ولی این چیزی که من دیدم نمیدونم چرا بهش تایتل Remaster رو چسبوندن، هیچ چیز این بازی بازسازی نشده و چیزی هم به جز رزولوشن تصویر افزایش پیدا نکرده :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام فرجام جان

من که هنوز تجربه نکردم، البته بعد از اون نسخه های قدیمی! ولی این چیزی که من دیدم نمیدونم چرا بهش تایتل Remaster رو چسبوندن، هیچ چیز این بازی بازسازی نشده و چیزی هم به جز رزولوشن تصویر افزایش پیدا نکرده :D

سلام

منم قدیمیاشو بازی کرده بودم روی PS1 بود فکر کنم ، نه شایدم PC بود دقیق یادم نیست از بس مال خیلی وقت پیشه :D اون موقع خیلی قابل تحمل بود تازه کف میکردیم میگفتیم گرافیکو نِگا :| :D

دقیقا فقط انگار رزولوشن تصویر افزایش پیدا کرده مگرنه تکسچرهای 120p اش صرفا استرچ شدن به چهار جهت اصلی xD

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 40 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

منم قدیمیاشو بازی کرده بودم روی PS1 بود فکر کنم ، نه شایدم PC بود دقیق یادم نیست از بس مال خیلی وقت پیشه :D اون موقع خیلی قابل تحمل بود تازه کف میکردیم میگفتیم گرافیکو نِگا :| :D

دقیقا فقط انگار رزولوشن تصویر افزایش پیدا کرده مگرنه تکسچرهای 120p اش صرفا استرچ شدن به چهار جهت اصلی xD

سلام منم 10 دقیقه بازی کردم پاکیدم فقط رزلوشن افزایش دادن وگرنه هیچی تغییر نکرده نمیدونم چرا سری چهارم ریمستر نکردن که 5  تاکاراکتر  داشت (Onimusha Dawn of Dreams)

واسه ps2 بودن

با شبیه ساز سری 4 بازی کن حال میده خودم بعد مدتها بازی کردم یادش بخیر اون زمان دیونش بودم بعد درجه سری وری هارد ، یه درجه دیگه باز کرد که حداکثر با 2 اتک یا یکی میمیردی (oni)

لینک به دیدگاه

قابل توجه دوستانی که از گرافیک CPU های اینتل استفاده می کنند :

.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

پیش نمایش بازی Resident Evil 2

لینک به دیدگاه

2ocs_image.jpg.f695bdad088d77457bb56c0407563253.jpg

درعنوان Metro Exodus  از قفل  Denuvo استفاده خواهد شد.

dsogaming

تصاویر کنترلر کنسول Mad Box منتشر شد :

small_mb-controller-dual.jpg.ef1a1969281b7303e62a16041151656e.jpgsmall_mb-controller-game.jpg.6eb072102bf422c22fb9b2322a98912f.jpgsmall_mb-controller-l.jpg.e0e96b85823b86281124ae212e829f0f.jpgsmall_mb-controller-trig.jpg.4695c1ce181bfc313c2de839439cc2a8.jpgsmall_mb-controller-paddle.jpg.52d27cdbd7837b33373a8819ae449ba4.jpg

hothardware

لینک به دیدگاه

در در 1397/10/29, 21:46:36، Farjam گفته است :

سلام

PS2بود : /

اولین بازی هایی که واسه پلی 2 خریدم مردک عنکبوتی?،کشتی کج،gta vice cityوOnimusha warlordsبود هیچوقت یادم نمیره همه ی دیسک ها رنگشون سفید بود onimushaزرد

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

PS2بود : /

اولین بازی هایی که واسه پلی 2 خریدم مردک عنکبوتی1f601.png،کشتی کج،gta vice cityوOnimusha warlordsبود هیچوقت یادم نمیره همه ی دیسک ها رنگشون سفید بود onimushaزرد

من تو عمرم یبار onimusha خریدم اونم سیستمم نکشید ?

کدوم نسخه بودشم یادم نیس. عکس رو قابشم ژان رنو بود. خلاصه مال خیلی خیلی وقت پیش بود حداقل 84 اینا.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

من تو عمرم یبار onimusha خریدم اونم سیستمم نکشید ?

کدوم نسخه بودشم یادم نیس. عکس رو قابشم ژان رنو بود. خلاصه مال خیلی خیلی وقت پیش بود حداقل 84 اینا.

فکر می کنم نسخه سومش بود اون، یادش بخیر تنها Onimusha ای که بازی کردم همون نسخه بود چقدرم خوب بود اون زمان :D

61108-onimusha-3-demon-siege-windows-front-cover.thumb.jpg.89c52000efd33f9f73fdc3e2d915991d.jpg

لینک به دیدگاه

جدول فروش هفتگی بازی های انگلستان / شروع قدرتمند Ace Combat 7: Skies Unkown

Ace-Combat-7-48-768x432.thumb.jpg.6f9530b51f5dcdafd6599096a5dfca6a.jpg

جدیدترین عنوان شرکت Bandai Namco یعنی Ace Combat 7: Skies Unkown شروع قدرتمندی در کشور انگلستان داشته است. طبق چارت های آماری این باز تا پایان هفته ای که گذشت یعنی 19 ژانویه، موفق شد 76  درصد از فروش خود را از طریق کنسول پلی استیشن 4 بدست آورد. البته با این شروع خوب نیز نتوانست از سد جدیدترین عنوان انحصاری نینتندو سوئیچ یعنی New Super Mario Bros. U Deluxe عبور کند.

طبق گفته های  وبسایت GameIndustry این بازی که شامل نسخه های New Super Mario Brus U و New Super  Luigi U می باشد، با افت 43 درصدی در مجموع فروش خود باز هم توانست در صدر جدول قرار گیرد، در ادامه می توانید 10 عنوان پر فروش هفته را مشاهده کنید:

1. New Super Mario Bros U Deluxe
  2. Ace Combat 7: Skies Unknown
  3. Red Dead Redemption 2
  4. Call of Duty: Black Ops 4
  5. FIFA 19
  6. Super Smash Bros Ultimate
  7. Mario Kart 8: Deluxe
  8. Grand Theft Auto V
  9. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy
  10. Spyro Reignited Trilogy
لینک به دیدگاه

نسخه نینتندو سوئیچ Mortal Kombat 11 توسط استودیو Shiver Entertainment تولید خواهد شد

Mortal-Kombat-11-Raiden.thumb.jpg.a9d981bf41544e8471454ce5af50d9e1.jpg

استودیو NetherRealm طی مراسم رونمایی کامل بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ 17 ژانویه اطلاعات بسیار زیادی را از این بازی با طرفداران به اشتراک گذاشت، طی مصاحبه اخیر سازندگان این عنوان مورد انتظار با وبسایت GameRevolution اطلاعات جدیدی درباره نسخه نینتندو سوئیچ این بازی نیز منتشر شده است.

طبق گفته های Trevor Traub تهیه کننده بازی Mortal Kombat 11، نسخه نینتندو سوئیچ این بازی واقعا عالی خواهد بود و دسته های Joy-Con بیش از آن چیزی که باید بازی را جذاب می کند. وقتی از ایشان درباره دانگرید شدن بازی جهت اجرا بر روی کنسول نینتندو سوئیچ پرسیده شد، ایشان توضیح دادند کیفیت جلوه های بصری بازی بطوری خاصی کاهش پیدا کرده اند که بتواند روی این کنسول نیز قابل اجرا باشد.

به گفته ایشان؛ محصول نهایی برای این کنسول شگفت انیگز خواهد بود، همچنین بنظر می رسد  که استودیو Shiver Entertainment در حال حاضر همزمان با نسخه اصلی در حال توسعه نسخه نینتندو سوئیچ این بازی می باشد و بنظر می رسد شاهد یک همکاری موازی بین این دو استودیو هستیم.

لینک به دیدگاه

تاریخ عرضه نسخه PC بازی Yakuza Kiwami مشخص شد / 19 فوریه

Yakuza-Kiwami.thumb.jpg.d74dc38f80c6af94632487db45ebdf20.jpg

شرکت Sega به طرز عجیبی تاریخ عرضه نسخه رایانه های شخصی بازی Yakuza Kiwami را از طریق یک گیف از شخصیت دوست داشتنی Majima Goro در صفحه استیم این عنوان مشخص کرد. اگر به صفحه استیم بازی مراجعه کنید در پائین بخش توضیحات بازی یک گیف را مشاهده می کنید، اگر این گیف را به صورت فریم به فریم پخش کنید متوجه نمایان شدن تاریخ 19 فوریه در بالای در چاهی که ماجیما از آن بیرون می آید خواهید شد.

Yakuza Kiwami نسخه بازسازی شده اولین عنوان در این مجموعه محبوب به حساب می آید که در سال 2005 برای کنسول پلی استیشن 2 منتشر شد. لازم به ذکر است که Yakuza Kiwami اولین بار در سال 2016 برای کنسول های پلی استیشن 3 و پلی استیشن 4 در کشور ژاپن منتشر شد. این نسخه می تواند برای کسانی که داستان های شخصیت کیریو کازوما در زمان عرضه نسخه کلاسیک بازی از دست داده اند، با تنظیمات گرافیکی بالاتر و جلوه های بصری بهبود یافته، شروع خوبی باشد.

صفحه استیم بازی: https://store.steampowered.com/app/834530/Yakuza_Kiwami/

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

فکر می کنم نسخه سومش بود اون، یادش بخیر تنها Onimusha ای که بازی کردم همون نسخه بود چقدرم خوب بود اون زمان :D

اره خودشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...