رفتن به مطلب

خرید کیس خاص

raajer
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خریدار کیسی هستم که که گرافیک به صورتی نصب بشه که فنهای گرافیگ بدون احتیاج به کابل pci ers از درب شیشه ای بغل کیس معلوم باشه مادربود هم اندازه atx پشتیبانی کنه نهایت بودجه ام ۲۵۰ تومن هست تو نت هرچی گشتم چیزی گیرم نیومد ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی و مشاوره ای به بنده بدن منتظر اعلام نظر دوستان هستم یا اینکه حداقل دوستان بگن این جور کیسها تو چه مدلی دسته بندی میشن

ممنون شب خوش[emoji8] [emoji8]

Sent from my HTC Desire VC using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود 

یک طرح از کیس بزن و عکسش رو بگذار یا بیشتر توضیح بده. هر چه کوشیدم نتونستم تجسم کنم.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود 

یک طرح از کیس بزن و عکسش رو بگذار یا بیشتر توضیح بده. هر چه کوشیدم نتونستم تجسم کنم.

درود جناب بهمنیان، به نظرم منظورشون این مدلی هست که این کیس هست اما گران و احتمالا با کابل رایزراستفاده شده.

1deqj54ftqu1jhqkitsi6pcx7vizm0yp75uguqimasl8jnkh7n.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

درود جناب بهمنیان، به نظرم منظورشون این مدلی هست که این کیس هست اما گران و احتمالا با کابل رایزراستفاده شده.

1deqj54ftqu1jhqkitsi6pcx7vizm0yp75uguqimasl8jnkh7n.jpg

درود

مساله همینه که گفته بود از کابل افزاینده ی pcie استفاده نشه.

لینک به دیدگاه

درود 

اگر بخواید که فن گرافیک به این صورت باشه که دوستمون عکسشو گذاشتن قاعدتا باید مادربورد روی کف  کیس باشه که معمولا کیسهای باز مخصوص اورکلاک این شکلی هستن و به صورت ایستاده بدون رایزر امکانش نیست

ویرایش شده توسط leader
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

این کیس هم هستDS Cube بدون استفاده از کابل افزاینده  منتها باید بپرسند موجود هست یا نه قیمت رو هم نمیدونم http://www.aghighrayane.com/aerocool-ds-cube#prettyPhoto

DS-Cube-6.jpg

DS-Cube-8.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

این کیس هم هستDS Cube بدون استفاده از کابل افزاینده  منتها باید بپرسند موجود هست یا نه قیمت رو هم نمیدونم http://www.aghighrayane.com/aerocool-ds-cube#prettyPhoto

DS-Cube-6.jpg
DS-Cube-8.jpg

سلام مجدد دوستان منظورم دقیقا از همین مدل کیس هست که مادربورد کف کیس نصب میشه یه مدلی پیدا کردم ولی مادربورد در سایز mini atx پیشتیبانی میکنه که سایز بورد بنده atx هست دوستان این مدل کیس در چه گروهی دسته بندی میشه؟!

لینک به دیدگاه

درود

درود دوستان دقیقا همین مدل ولی بدون کابل PCI این دسته بندی این مدل کیسا چیه؟!

لینک به دیدگاه

این کیس های بین کیس های خوابیده و ایستاده قرار می گیرن یعنی فرم کیس و نحوه قرار گرفتنش ایستاده یا عمودی هست و لی مادربرد بصورت افقی قرار میگیره. فکر کنم این بهترین تعریف برای این کیس ها باشه.

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، raajer گفته است :

درود دوستان دقیقا همین مدل ولی بدون کابل PCI این دسته بندی این مدل کیسا چیه؟!

فکر نمی کنم این نوع کیسها نام خاصی داشته باشند. برای آگاهی از موجودی ds cube با عقیق رایانه یا آریا کامپیوتر تماس بگیر.

در ضمن تاپیک رو در بازارچه ساخته ای و بهتره به بخش مشاوره درباره ی کیس و سیستمهای خنک کننده منتقل بشه.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

دوستمون یه همچین چیزی مد نظرشه اگ اشتباه نکنم

https://www.digikala.com/Product/DKP-186175/thermaltake-core-x1-computer-case

ولی معمولا قیمتای یکم عجیبی دارن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، raajer گفته است :

سلام دوستان خریدار کیسی هستم که که گرافیک به صورتی نصب بشه که فنهای گرافیگ بدون احتیاج به کابل pci ers از درب شیشه ای بغل کیس معلوم باشه مادربود هم اندازه atx پشتیبانی کنه نهایت بودجه ام ۲۵۰ تومن هست تو نت هرچی گشتم چیزی گیرم نیومد ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی و مشاوره ای به بنده بدن منتظر اعلام نظر دوستان هستم یا اینکه حداقل دوستان بگن این جور کیسها تو چه مدلی دسته بندی میشن

ممنون شب خوشemoji8.pngemoji8.png

Corsair Carbide 600C Review

من این کیس و بهت معرفی میکنم همه جوره هم روی گرافیک و باقی قطعات دید داری

کلا معکوس هستش و از اسمش پیداست اگر پیدا نکردی من میدونم کجا دارن

maxresdefault.jpg

لینک به دیدگاه

فکر نمی کنم این نوع کیسها نام خاصی داشته باشند. برای آگاهی از موجودی ds cube با عقیق رایانه یا آریا کامپیوتر تماس بگیر.
در ضمن تاپیک رو در بازارچه ساخته ای و بهتره به بخش مشاوره درباره ی کیس و سیستمهای خنک کننده منتقل بشه.

درود جناب بهمنیان ممنون بابت تذکر خریدار کیس مورد نظر هستم تا بودجه نهایت ۲۸۰ تومن مورد خوبی اگه دوستان داشته باشن میخرم هدف تاپیک خرید با اندکی چاشنی مشاوره است
در پناه حق

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، raajer گفته است :

درود جناب بهمنیان ممنون بابت تذکر خریدار کیس مورد نظر هستم تا بودجه نهایت ۲۸۰ تومن مورد خوبی اگه دوستان داشته باشن میخرم هدف تاپیک خرید با اندکی چاشنی مشاوره است
در پناه حق

اوکی

فکر کردم هدفت فقط مشاوره است.

قیمت aerocool ds cube تابستان همین حدود بود. کارکرده اگر گیر بیاد قطعا ارزان تره.

مخلص

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...