رفتن به مطلب

اخبار تيم اوركلاك ليون در HWbot

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم
هدف از ايجاد اين تاپيك اين بود كه شما دوستان گل رو در جريان اخبار و اطلاعيه هاي تيم ليون كامپيوتر و ساير تيمها رو در HWbot بگذاريم .

اميدوارم كه بتونيم خدمتي كرده باشيم و لذتي رو به هنر اوركلاك افزون كنيم .

فعلا هدف تيم ما كشور كانادا هستش كه قبل از ايران در رتبه 24 هستش . اگر خدا بخواد به زودي با كمك ساير تيمها اين كشور رو پشت سر ميگذاريم @};- @};-

ویرایش شده توسط MJ Motamedi
لینک به دیدگاه

• ارسال 659
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام آقای حسینی

امیدوارم در هدفتون موفق باشید و بتوانید روز به روز امتیاز تیم ایران رو بالا ببرید..:D @};-

بنده که کاری از دستم بر نمیاد ( نه توان مالیش رو دارم و نه اطلاعات علمی) اما برای تیم لیون آرزوی موفقیت میکنم .

ایکاش مسابقات مثل مسابقه ورزشی بود ، در اینصورت من هم می آمدم استادیوم جهت تشویق کردن دوستان. Oh%20Go%20On.gif

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

در اولین جلسه اورکلاکی که داشتیم کارت 'گرافیک 5850 از ساپفایر رو اورکلاک و بنچ کردیم که نتایج به این صورت شد. البته کمی از جانب پردازنده دچار محدودیت بودیم ولی با این وجود با کارت به اورکلاک خوبی دست پیدا کردیم و رکوردها و امتیازات خوبی ثبت شد. خسته نباشید میگم به همه دوستان اعم از اقای حسینی , پوریا جان و بقیه عزیزان .

سیستم تست :

Asus p8p67

i5 2500K @ 5153mhz

5850 sapphire

----------------------------------

-برای دیدن رنکینگها و فرکانسهای کارت گرافیک و امتیازات تعلق گرفته به لینک های ارائه شده بروید.

-تست 3Dmark 01 به دلیل ارور برنامه فعلا ثبت نشده و بعدا ثبت خواهد شد.

-در تمام تستها از کولر استاک 5850 استفاده شده است.

-----------------------------------

3Dmark Vantage

22801 marks

Radeon HD 5850 rank:

38th out of 323

http://hwbot.org/com...850_22801_marks

3Dmark 03

98200 marks

Radeon HD 5850 rank:

22nd out of 221

http://hwbot.org/com...850_98200_marks

3Dmark 05

40903 marks

Radeon HD 5850 rank:

34th out of 205

http://hwbot.org/com...850_40903_marks

3Dmark 06

31753 marks

Radeon HD 5850 rank:

21st out of 335

http://hwbot.org/com...850_31753_marks

Aquamark

361246 marks

Radeon HD 5850 rank:

41st out of 116

http://hwbot.org/com...50_361246_marks

Unigine Heaven - Xtreme Preset (DX11)

886.06 marks

Radeon HD 5850 rank:

11th out of 54

http://hwbot.org/com...6.08_dx11_marks

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

اين هم چند تا عكس از روز پنج شنبه و جمعه 1 و 2 ارديبهشت سال 90 :

البته خيلي عكس گرفتيم ولي بقيه رو سانسور كرديم @};-

در ضمن صابر جان به ما افتخار دادن و بسيار كمك كردن و براي ايشون و تيم هات اوركلاك ارزوي موفقيت ميكنم .

در ضمن نيما جان از تيم شهر سخت افزار مخزن LN2 رو در اختيارمون گذاشتن و واقعا دستشون درد نكنه و بسيار كمك شد بهمون .

اميدوارم كه براي هر دو تا تيم جبران كنم . كم كم داريم عظممون رو جذب ميكنيم تا قطعات بيشتري رو در اختيار تيم ليون و ساير تيمها قرار بديم . اميد به خدا :

در ضمن به زودي اعضاي تيم رو از همين دوستان در فروم بيشتر خواهيم كرد

zlt3qr8hi6km7fq35uw0.jpg

irnyw93rh60ie8ogqixa.jpg

tf1a8512gcixsjr1lgt.jpg

5tnwu9sfh94oh2h4jv4k.jpg

vlm2xq1m8vhmx3v14ae.jpg

8arkpxncczg80esfzm2.jpg

dvhsrktb7n69sf0nms7o.jpg

dp9qs97qx1uihqrm5im8.jpg

لینک به دیدگاه

سالار جان هم ركوردهاي خوبي در روز اول به ثبت رسوندن و واقعا بهشون تبريك ميگم @};- :-<

لینک به دیدگاه

این فقط نتیجه کار گروهی و تلاش همگانی بود. صابر جان , اقای حسینی , پوریا جان و .... همه کولاک کردن . این رکوردها اصلا جنبه شخصی نداره و به کل تیم و تک تک دوستان تعلق داره@};-

خصوصا جناب حسینی با حضورشون واقعا به تیم و تک تک اعضا روحیه میدادن و من بی نهایت از ایشون سپاسگزارم. حمایت ایشون بی نضیر بود در یک کلام :-<

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

خسته نباشید میگم

ای بابا آقا حسینی صابر آمد تهران به ما نگفتی؟ @};-

میخواستم یکم باهاش گپ بزنم :-<

لینک به دیدگاه

مخلصم اردلان جان عجله ای شد من خودمم دیر وقت رسیدم ایشالا دفع بعد شما هم میایی از تجربیاتون استفاده میکنیم @};-

لینک به دیدگاه

با سلام...

منم به نوبه خودم به جناب حسینی و بقیه دوستان لیون کامپیوتر تبریک می گم، حرکت دوستان قابل ستایش هست @};-

گردهمایی های این چنینی به پیشرفت اورکلاک ایران و گسترش این رشته کمک شایانی می کنه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همه لیونی ها

من هم به تمام دوستان و تیم اورکلاک لیون خسته نباشید عرض میکنم واقعا دمتون گرم.......@};-

انشااله بتونیم از دانش و تجربیات دوستان عزیز استفاده لازم رو ببریم .....:-<

با تشکر .......:-j

لینک به دیدگاه

درود .

واقعاً روز بیاد موندنی بود .

در این گردهمایی گروه موفق شد به فرکانس 5940.5 mhz برای پردازنده Intel Core i3 540 دست پیدا کنه که در جایگاه 10 دنیا قرار داره .

در تست SuperPi مقام 15 ، در PiFast مقام 14 ، در تست wPrime 1024 مقام 9 و در تست wPrime 32 مقام 13 دنیا رو کسب کردیم .

لینک رکورد های پردازنده .

چند رکورد هم با کارت 580GTX که توسط ایر خنک می شد زده شد که به افزایش امتیاز ایران کمک کرد .

طبق فرمایش جناب حسینی تمام تمرکزمون رو گذاشتیم برای رد کردن کانادا و مطمئن باشید که در آینده نچندان دور به رتبه زیر 20 خواهیم رسید .

@};-

لینک به دیدگاه

من هم به نوبه خودم به تمام دوستان از جمله پوریا عزیز خسته نباشید میگم و از آقای حسینی هم کمال تشکر رو دارم به خاطر این حرکت خوبی که انجام دادند .

امیدوارم همیشه رکورد های عالی ببینیم از بچه ها و در کنار هم بتونیم از این کار لذت ببریم .

با تشکر - نیما

ویرایش شده توسط Extreme
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

از محبت و حمايت شما عزيزا كمال تشكر رو دارم . واقعا حمايت شما ميتونه به ما قوت قلب بده .

منتظر يك مسابقه اوركلاك آنلاين باشيد @};- :-< هيجان داره مياد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم به دوستان عزیز تبریک می گویم. البته من قبلا نمیدونستم این سایت چیه و چیه فایده ای داره@};-:-?اما وقتی دیدم که یک سری از دوستان با دست خالی و هزینه شخصی سعی در بالا بردن پرچم ایران دارند.واقعا به داشتن چنین هم وطنانی افتخار کردم وخیلی خوشحال شدم که مجموعه لیون هم یکی از پرچم داران قدرتمند است. امیدوارم موفق باشید و یک پیشنهاد داشتم:تاپیکی برای آموزش اورکلاک به مبتدی ها ایجاد بشه تا افرادی مثل من که از اورکلاک هیچی بلد نیستند حداقل به صورت نظری و تئوری اطلاعاتی کسب کنند.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه ی دوستان

تبریک میگم به همه ی عزیزان و رکوردهایی که زدد جای تقدیر داره@};-

امیدوارم شاهد موفقیت های بیشتری باشیم

صابر من بعدا حسابت رو میرسم میای تهران خبر نمیدی :دی

کوچیم شما مهدی

:-<

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

به نظرم کار جالبی هست میخواستم بدونم آیا آموزش هم میدن؟

چطور میشه وارد تیم شما شد؟

من از اورکلاک یک چیزی بلدم

الان پردازنده خودم رو رو 3.6 گیگ استیبل کردم

ممنون میشم اطلاع بدین

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان گلم

خبرهاي خوبي دارم براتون :

http://hwbot.org/hardware/videocard/geforce_9600_gt?tab=rankings#/manufacturer.rankings.do?applicationId=17&manufacturer=nvidia&hardwareTypeId=GPU_1291&hardwareType=GPU&tabid=gpubenchmarks

در لينك زير نيما جان از شهر سخت افزار و صابر جان از تيم هات اوركلاك كولاك كردن . :rolleyes: :D

مرسي بچه ها

اميدوارم كه خبرهاي خوبي رو در اوايل هفته اينده بهتون بديم .فعلا نميگم تا قولي نداده باشم . ولي فكر كنم اگر خدا بخواد و مشكلي پيش نياد ايران به كانادا كه سرعت حركتش از ايران خيلي بيشتر برسيم .

اميد به خدا :-?

لینک به دیدگاه

سلام

رکورد کارت 9600GT صابر جان تقریبا مال 9 ماه پیش هستش ، با اینکه نسبت به بقیه از سخت افزار پایینی برخوردار بودند ولی با درایت و بینشی که از اورکلاک داشتند در رده بالاتر از دیگران قرار گرفتند :D

:-? I Love SaberOC :rolleyes:

لینک به دیدگاه

سلام

رکورد کارت 9600GT صابر جان تقریبا مال 9 ماه پیش هستش ، با اینکه نسبت به بقیه از سخت افزار پایینی برخوردار بودند ولی با درایت و بینشی که از اورکلاک داشتند در رده بالاتر از دیگران قرار گرفتند #:-S

:-? I Love SaberOC :rolleyes:

درود

واقعيتش براي من مهم نيستش كه كدوم يكي از دوستان بالاتر باشن حتي اگر از تيم ما باشن . براي من اين مهمه كه پرچم و كاربراي ايراني رتبه هاي خوبي داشته باشن .

صابر جان و نيما جان هر دو گلهاي باغ اوركلاك هستن :D @};- #:-S

ممنون ميشم دوستان گلم كه همه اوركلاكر ها رو حمايت كنيد اين بهترين راه براي ادامه ثبت ركودهاي خوب توسط اوركلاكرهاي ايراني هستش .

لینک به دیدگاه

درود

واقعيتش براي من مهم نيستش كه كدوم يكي از دوستان بالاتر باشن حتي اگر از تيم ما باشن . براي من اين مهمه كه پرچم و كاربراي ايراني رتبه هاي خوبي داشته باشن .

صابر جان و نيما جان هر دو گلهاي باغ اوركلاك هستن :-? :rolleyes: #:-S

ممنون ميشم دوستان گلم كه همه اوركلاكر ها رو حمايت كنيد اين بهترين راه براي ادامه ثبت ركودهاي خوب توسط اوركلاكرهاي ايراني هستش .

100% با گفته های جناب حسینی موافقم @};-

ان شاء الله با یاری جمعی دوستان ، ایران را در رتبه های بالاتر خواهیم دید :D

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

دوستانمون پوريا جان ، سالار جان و شايان جان واقعا توي اين چند روز كولاك كردن و در OC پارتي كه با دوستان شهر سخت افزار داشتن ركوردهاي خوبي رو بجا گذاشتن كه البته چند تاش مورد داشت كه موردش رو حل كرديم كه خداي نكرده خلاف قوانين hwbot عمل نكرده باشيم .

به نيما جان و تيم شهر سخت افزار به دليل OC King Iran شدنش در HWbot بسيار بسيار تبريك ميگم و واقعا برات ارزوي موفقيت ميكنم اميدوارم كه با رقابتي كه بوجود مياد بتوني رتبتو حفظ كني . البته انتظار نداشته باش كه بقيه ساكت بشينن مطمئن باش كه همه الان دو اتيشه هستن و اين بسيار براي ايران خوبه و باعث رقابت سالم بين افراد ميشه .

كم كم تيم ليون هم ركوردهاي خوبي رو به تنهايي به ثبت ميرسونه كه بهتون قول ميدم مورد توجهتون قرار ميگيره .

در ضمن جزئيات كار و نبودم و از دوستان ميخوام كه خودشون بيان و بيشتر توضيح بدن .

فقط اميدوارم از اينكه توي اين چند روز در كنارشون نبودم منو ببخشن ;)

نويد رو به همه ميدم كه ما به كانادا نزديك شديم و مطمئنا ازشون جلو خواهيم زد و اين كاملا با ركودهايي كه دوستان به ثبت رسوند كاملا مشهوده ;) ;) =D>

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت تمام عزیزان در لیون کامپیوتر

من هم به نوبه خودم راه اندازی تیم اورکلاکینگ لیون کامپیوتر رو به کلیه عزیزان تبریک می گم

امیدوارم این حرکت شما نقطه آغازی برای رقابت سالم میان کل اورکلاکرهای ایرانی باشه

صابرجان هم تهران تشریف میارن مارو قابل نمیدونن دیگه باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...