رفتن به مطلب

اخبار تيم اوركلاك ليون در HWbot

اشتراک گذاری

Recommended Posts

پوریا جان عالی بود . واقعا خوب بود . به خصوص آن رتبه 1 در فرکانس. 8-} ;)

وقتی آدم در صدر قرار میگیره خیلی لذت بخش هستش. =D> :-w :-w

دست آقای حسینی هم درد نکنه که دوستان را برای اورکلاک حمایت میکنند. @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 659
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

عالی بود پوریا جان . رتبه ها ترکروندن !!.. همینه میگم با این شوق و اشتیاق و حس همکاری و اون استعدادی که در بین اعضای تیم هست زدن رکوردهای جهانی اصلا دور از دسترس نیست و بدون شک در اینده رکوردهای بالاتر و جهانی رو از لیون خواهید داد. دستت درست پویا جان و من از حمایت بی دریغ اقای حسینی و شرکت گرین و استاد اعظم نهایت تشکر رو دارم.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر تمامی دوستداران اورکلاک .

هفته گذشته که در شهر تبریز به سر می بردم با همراهی استاد خودم و همایت کمپانی گرین و لیون کامپیوتر موفق شدیم رکورد اول فرکانس پردازنده Intel E2180 رو بزنیم . چون به اینترنت دسترسی نداشتم و پردازنده ای که جناب حسینی عزیز برام تهیه کرده بود بسیار عالی بود و پتانسیل اول شدن رو داشت فقط هر تست رو دو بار گرفتیم . ولی متاسفانه بعضی از تست ها رو چون نتیجش رو نمی دونستیم دوم و سوم شدیم .

رنک اول CPU-Z با فرکانس 5043.4 ، 33.6 پیونت : لینک شما

رنک دوم در تست wPrime 32M که 18.9 پوینت گرفت : لینک شما

رنک دوم در تست wPrime 1024M که 10.1 پوینت گرفت : لینک شما

رنک سوم در تست SuperPi که 20.4 پوینت گرفت : لینک شما

قول می دهم که این رکوردها رو بهبود ببخشم.

جا داره دوباره از کمپانی گرین که همیشه حامی تیم لیون هستش تقدیر و تشکر کنم .

به امید روزی که همه برای ایران اول شوند .

با درود:

دوست و همکار عزیز آقای پوریا ، بنده نیز با تمام وجود تبریک عرض می کنم و امیدوارم و باور دارم که رتبه های دوم و سوم نیز به اندازۀ رتبۀ اول ارزشمند هستند و در آینده ای نزدیک این رتبه ها به رتبۀ اول تغییر خواهند کرد.

* موفق و پیروز در اورکلاک و بالا بردن نام ایران *

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوش بحالتون بچه ها / می تونین همدیگه رو ببینید / یعنی پیش هم هستید /8-} sigh.gif

لینک به دیدگاه

خوش بحالتون بچه ها / می تونین همدیگه رو ببینید / یعنی پیش هم هستید /@};- sigh.gif

عطا جان اصلاً حواسم نبود . تبریز به شما نزدیک هستش . انشاء الله دفعه آینده دیداری خواهیم داشت . @};-

لینک به دیدگاه

من با آقای Turrican صحبت کردم و روی این مطلب خیلی پافشاری کردم که حتماً لیست کشورها رو بتونیم ببینیم .

فرمودند که از نسخه 4.2 HWBOT که اول آگوست ارائه می شه لیست کشورها قابل رویت هستش .

پس نسخه جديد كه آقاي Turrican قولش را داده بود چي شد من و فكر كنم همه بچه ها بي صبرانه منتظر رنكينگ كشورها هستند شما كه پيگير موضوع هستيد لطفا از ايشون جواب بخواهيد با تشكر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان اصلاً حواسم نبود . تبریز به شما نزدیک هستش . انشاء الله دفعه آینده دیداری خواهیم داشت . @};-

مرسی/ انشاال.. که بتونم بیام@};-

لینک به دیدگاه

دست گلتون درد نکنه کارتون عالیه من که لذت میبرم ازکارتون

دست مریضا دارین واقعا

ویرایش شده توسط karam
لینک به دیدگاه

پس نسخه جديد كه آقاي Turrican قولش را داده بود چي شد من و فكر كنم همه بچه ها بي صبرانه منتظر رنكينگ كشورها هستند شما كه پيگير موضوع هستيد لطفا از ايشون جواب بخواهيد با تشكر

درود مجدد . این چند وقته پیگیر لیست کشورها بودم ولی متاسفانه جواب آقای massman از این قرار بود :

67403747853564381039.jpg

می گن در حال حاضر موجود نیست ولی انشاءالله ، به حول قوه الهی ، تا چند وقت دیگه که چیزهای مهمتر رو درست کردند این رو هم درستش می کنند .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

درود .

خبرهای خوب . چند روز قبل از مسابقه IPOC ، تیم لیون به یک سفر اورکلاکی به شمال رفت و امتیازات زیر رو کسب کردیم .

توجه : امتیاز هاردور کسب شده توسط تیم حدوداً معادل 500 امتیاز بود ولی به دلیل قانون Hwbot بر اساس بهترین امتیاز گرفته شده در یک قطعه امتیاز تیم لیون به 1900 امتیاز رسید که همین جا قول می دم تا چنر روز آینده این امتیاز به 2000 خواهد رسید .

کمی بد قول شدیم ، قرار بود تمام کاپهای طلا پردازنده 2180 رو کسب کنیم که فقط نتوستیم کاپ طلای تست SuperPi 32M به دلیل طولانی بودن تست و کم بود LN2 ، کسب کنیم .

CPU E2180 :

تست CPU-Z کاپ طلا 33.6 پوینت

تست SuperPI 1M کاپ طلا 31 پوینت

تست Pifast کاپ طلا 14.6 پوینت

تست Wprime 32M کاپ طلا 24 پوینت

تست Wprime 1024 کاپ طلا 13 پوینت

تست SuperPI 32M مقام 16 ، 3.1 پوینت

--------------------------------------------------------

CPU E8400 :

653052.jpg

CPU-Z 18.9 پوینت

Pifast 4 پوینت

تست Superpi 32M 21.5 پوینت

تست Superpi 1M 18.8 پوینت

تست Wprime 32M 15.3 پوینت

تست Wprime 1024 15.5 پوینت

--------------------------------------------------------

VGA 5970 :

تست 3DMark01 هاردور 4.3 +0.6 گلوبال

تست 3DMark03 هاردور 14.8 + 1.9 گلوبال

تست 3DMark11 هاردور 1.2 + 1.6 گلوبال

تست 3DMark05 هاردور 15.1 + 3.6 گلوبال

تست 3DMark06 هاردور 22.7 + 7.6 گلوبال

تست AquaMark هاردور 6.6 + 2.3 گلوبال

تست 3DMark Vantage هاردور 21.6 + 2 گلوبال

امیدوارم مورد پسندتون باشه و در آینده کارهای بزرگ تری خواهیم کرد و فقط منتظر بمونید .

سالار جان هم خبر های خوشی دارند که به اطلاعتون خواهند رسوند . :-?

لینک به دیدگاه

مرسی پوریا جان و سالار عزیز و واقعا بهتون خسته نباشید میگم و ترکوندید . امیدوارم که تستهایی مثل 2180 باز از جانب شما ببینیم .

خلاصه توی اب و هوای شمال و گردش و تفریح تونستید کار بسیار عالی انجام بدید .

من منتظر چند تا عکس از تفریحاتتون هستم :-?

لینک به دیدگاه

انشالله تا امشب من هم نتایج رو میزارم. میخواستم دیشب بزارم که اینترنت به هم ریخت و زنگ زدم پشتیبانی میگم داریم انتن منطقه شما رو تقویت میکنیم 24 ساعت اختلال خواهید داشت :-? . یک خبر هم به ادم نمیدن !!!

لینک به دیدگاه

این هم تست کارت 8800GTS 320mb XFX و پردازنده E8400 که دست بنده بود.

VGA 8800GTS 320mb

3Dmark Vantage - 10p

3Dmark 06 - 22p

Aquamark - 18.3p

3Dmark 05 - 21.9p

3Dmark 06 -21.2p

3Dmark2001 SE - 21p

-------------------------------------------

Core 2 E8400

CPU-Z - 20.9p

Wprime 32m - 19.9

Wprime 1024m - 23p

SuperPi - 22.3

PiFast - 6.3

E8400 که دست من بود بچ نامبرش خوب بود و رکوردهای خوبی زد.متاسفانه تست 32m SuperPi به دلیل کمبود وقت و زیاد بودن تست های تو صف ^^و همچنین طولانی بودن خود تست گرفته نشد.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود .

تیم لیون کامپیوتر موفق شد تا با کارت 5770 که تهیه شده بود به رکوردهای زیر دست پیدا کنه .

3DMark2001 SE : مقام 20 ، پوینت 17.3

3DMark03 : مقام 10 ، پوینت 23

3DMark05 : مقام 10 ، پوینت 23.1

3DMark06 : مقام 12 ، پوینت 23.4

3DMark Vantage : مقام 8 ، پوینت 23.6

AQUA Mark : مقام 9 ، پوینت 15.5 + 3.1 گلوبال

شرمنده روی همتون هستیم . قول داده بودیم به زودی 2000 پوینتی بشویم ولی به 1,954.74 رسیدیم . بنده تمام تلاش خودم رو کردم که با این کارت به 2000 برسیم ولی بازهم قول می دیم که خیلی زود با یک قطعه دیگه از مرز 2000 امتیاز عبور کنیم .

;)

با تشکر از سالار عزیز به خاطر در اختیار قرار دادن پردازندشون به تیم . @};-

21685714633143010091.jpg

50035687751683680531.jpg

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

افرین پوریا جان و واقعا خسته نباشید بهت میگم. در ضمن 1 بار دیگه هم اینجوری با من غریبه بازی در بیاری به خدا از لیون میرم. پردازنده من و تو نداره عزیزم. همه ما در راستای یک هدف تلاش میکنیم و به عنوان عضو تیم وظیفه منه که همه رقمه در اختیار تیم باشم. پردازنده که دیگه اصلا این حرفا رو نداره شما جون بخوا ^^ ;)

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود دوستان.

توی این مدت که به تیم استراحت داده بودیم من تمام سعیم رو برای برگردوندن لیست کشورها کردم و آقای Massman تیر خلاص رو به امید ما زد :

34739753302629805924.jpg

حالا که یک جورایی به در بسته خوردیم تلاشمون رو مطمئناً بیشتر خواهیم کرد .

می تونیم دو هدف رو برای تیم اورکلاکمون در نظر بگیریم.

هدف صغیرتر می تونه رقابت با تیم های کشورمون باشه البته با حفظ دوستی و رابطه خوبمون .

هدف بزرگتر می تونه اومدن توی 10 کشور اول باشه که توی صفحه اول نمایش داده می شوند . این هدف خیلی بزرگ هستش ولی دست نیافتنی نیست.

دوستان تیم لیون متعلق به همه شما عزیزان هستش ، لطفاً نظرتون رو در این زمینه اینجا بیان کنید تا ما هدفی روشن رو دنبال کنیم و برای این هدف بجنگیم.

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

درود

پوریا جان . به نظر من این حرکت HWbot ، به نوعی تیر خلاص زدن به خوشون هست . چون این روش باعث میشه رقابت ها به نوعی از اون حساسیت و توجه بیفته که نتیجش هم دلسردی اورکلاکرهاا می باشه. البته شاید درست نباشه که بنده در این مورد نظر بدم چون هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم ولی به عنوان یک کاربر عادی ، وقتی وارد این سایت میشم و فقط یک لیست 10 نفره میبینم ، انگیزه ام برای پیگیری کمتر میشه. با توجه به این مسایل ، من فکر می کنم هدایت رقابت به سمت تیم های داخلی با رعایت دوستی ها ، جذابیت بیشتری داره. خوب نتیجه اولش یک رقابت جذاب بین اورکلاکرهای ایرانی هست و نتیجه غیر مستقیم هم این هست که امتیازات تیم ایران در کل بالاتر میره.

به نظر من سایت HWbot بالاخره مجبور میشه که یک کم بیشتر برای سرورش خرج کنه و این رنکینگ ها رو هم در سایت نمایش بده چون مطمئنا خیلی ها با این قضیه مشکل دارند. نحوه پاسخگویی به پیغام شما در فروم HWbot دقیقا نشان میده که این سوال صد ها بارتوسط دیگران پرسیده شده و چون در توجیه حرکتشون نتوانستند بقیه را هم قانع کنند، یک استراتژی کلی در نظر گرفتند که سوال ها را با جمله های کوتاهی که مشکلی رو حل نمیکنه پاسخ بدهند. مثل این میمونه که شما یک دستگاه میخری و مشکل داره ، زنگ بزنید به شرکت و در جواب بگویند به دفترچه راهنما مراجعه کنید.

انشا الله تا زمانی هم که مجددا این رنکینگ ها نمایش داده بشه ، امتیاز کلی تیم ایران حسابی بالا رفته و اون موقع جذابیت کار دو چندان میشه. @};-

لینک به دیدگاه

درود

خوشم اومد پوریا جان و عالیه هدفهات و هر کاری از دست من بر بیاد کوتاهی نمیکنم عزیز

به همتون خسته نباشید میگم و به یه مقدار استراحت فکر کنم این جمعه خیلی روحیه گرفتیم با تیم مجله سخت افزار و جای دوستانی که نبودن خالی بود . شایا جان به یادت بودیما عزیز و اون خنده هات تئوی ذهنم حک شده :)

لینک به دیدگاه

درود مجدد .

یک جورایی تیر آخرمون رو هم پرتاب کردیم .

دوستان ، اورکلاکرهای عزیز و اساتید محترم ما از ابتدای تاسیس تیم لیون کامپیوتر تا بحال از هیچ یک از تیم های دیگه درخواستی نکردیم . اینجا به عنوان کاپیتان و مسئول تیم لیون کامپیوتر از تمام اورکلاکرهای ایرانی و همه اونهایی که برای مملکتشون اور می کنند و این کار رو دوست دارند درخواست می کنم تا به تاپیک زیر برند و با ارسال نظراتشون لیست کشورها رو برگردونند.

بی شک کسی که مملکتش رو دوست داره و عضو hwbot هست توی این تاپیک پست خواهد زد.

http://hwbot.org/forum/showthread.php?t=33751

@};-

لینک به دیدگاه

درود.

از همه عزیزانی که محبت کردند و پست دادند تشکر می کنم و باشد که دیگران ببینند و معنی اتحاد رو یاد بگیرند. آقای massman با دیدن پستهایی که توی تایم کوتاهی اونجا زده شد و پیغام هایی که دوستان براشون ارسال کردند ، قبول کردند تا لیست کشورها رو برگردوند.

بودند افرادی که با گفتن این مطلب بهشون ، هیچ حسی که بهشون دست نداد هیچ ، دیگران رو هم از زدن پست منع کردند و حالا درسی گرفتند. ژاپنی ها تنها به خاطر اتحادشون هست که الان این جایگاه رو توی دنیا دارند و این داستان هم تجربه ای شد برای کسانی که ابراز بی توجهی کردند.

@};-

لینک به دیدگاه

تشکر از همه دوستانی که در این موضوع حمایت کردند و با پیگیری، از حق خودشون دفاع کردند.

امیدوارم این اتحاد و همکاری همیشه و در هر شرایطی ادامه داشته باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

این پسورد تیم چیه ؟ می تونم وارد تیم بشم؟

یه زمانی اسکور میزدم تنهایی / http://hwbot.org/user/ata_hassanzadeh.d/ موقعی که سیستم رو تازه گرفته بودم دیگه دانشگاه شروع شد و کار زیاد بیخیال شدم/ اگه به صلاح تیم هست منم بیام به تیم لیون اگه نه همون تیم قبلی بمونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...