رفتن به مطلب

اخبار تيم اوركلاك ليون در HWbot

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

جمله ی خوبیه چون طرف بخواد بگرده معنیش رو پیدا کنه به هیچی نمیرسه خوشبختانه :D

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • ارسال 659
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود.

بازهم خبر خوب برای کشورمون.

یک اورکلاکر ایرانی به جمع تیم مدیریتی Hwbot اضافه شد :

60051766098206885811.png

جناب کریمخانی ، اورکلاکر باتجربه ایرانی و کاپیتان تیم هات اورکلاک به جمع مدیران وب سایت Hwbot پیوست . و همه یکی دیگه از نشانه های پیشرفت اورکلاک کشور عزیزمون رو بازهم دیدند.

لینک به دیدگاه

هر بار که به وبسایت HWBOT نگاهی میاندازم یک ایرانی در لیست هست، حالا نتایج پردازنده، رم و گرافیک در هر نرم افزاری باشه، فقط باید بگم زنده باد ایران و ایرانی

پوریا جان انشالله ایران در رنکینگ جهانی تک رقمی بشه

لینک به دیدگاه

ممنونم پوریا جان :)

لطف دوستان همیشه شامل حال من بوده، امیدوارم بتونم عملکرد خوبی داشته باشم...

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود دوستان عزیز. امیدوارم سال نو رو خوب آغاز کرده باشید.

می گن سالی که نکوست از بهارش پیداست. اول یک خبر خوب بهتون بدم که ایران با پشت سر گذاشتن سوئد و هلند به جایگاه 17 دنیا و یک قدمی اسلونی رسیده . البته این تلاش بیشتر مدیون تیم های دیگه هستش چون تیم لیون چند وقتی هستش که کم کار شده ولی این پایان ماجرا نیستش. طی چند هفته آینده چند رکورد رو اینجا قرار خواهیم داد تا جبران کم کاریم رو کرده باشیم و تیم های دیگه تا تجدید قوا می کنند ما پرچم کشورمون رو بالا می بریم.

http://hwbot.org/country/league/

مطمئن باشید رکوردها و کارهای خیلی خیلی بزرگی می خواهیم انجام بدیم که برای اولین بار در ایران صورت گرفته !!!

منتظر باشید... @};-

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

واقعا عالیه ...

پوریا جان چه خبره نکنه میخای گرد و خاک بپا کنی :دی

لینک به دیدگاه

دست درد نکنه پویا که خبرو گذاشتی... اومدم بزارم گفتم 100% تو زودترمیزازی XD . دوستان شک نکنن خبرهای خیلی خوبی از اورکلاک ایران و به خصوص تیم لیون خواهید شنید اونم در اینده ای نزدیک !

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود مجدد.

دوستان از الان اسلونی رو رد شده بدونید . البته اگر تا هفته آینده زنده باشیم. الان در حال حاضر می خواهیم گام بلندتری رو برداریم و 2 تا 2 تا جلو بریم :D انشاالله زورمون رو می گذاریم برای استرالیا که بیایم جزو 15 کشور اول.

@};- :x

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

اسلونی رد شد. @};-

ایران به جایگاه 16 دنیا دست پیدا کرد. @};-

http://hwbot.org/country/league/

کشور بعدی اتریش ... تا انشاءالله بیایم جزو 15 کشور برتر.

دوستان از اینجای کار به بعد چون فاصله ها کمی زیاد می شه کمی کار دشوار تره ولی می شه گفت الان وضعیت اورکلاکرهای ایران با وجود شرایط اقتصادی بد ،خیلی خوب هستش و همه دارن با هر انگیزه ای که دارند تلاش خودشون رو می کنند. @};-

لینک به دیدگاه

پوریا جان ، همیشه خوش خبر باشی. @};-

آقا یک ذره هم به فکر این کشور های متمول خارجی باشید، خوب این بنده خدا ها هم هزینه کردن . فکر کنم به این ترتیب که بر و بچه های ایرانی پیش می روند، این فرنگی ها از نظر روحی در شرایط بدی قرار بگیرند. به هر حال شما هوا شون رو داشته باشید. Oh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

مبارکه پوریا خان . شیرینی رو بفرستی ممنون میشیم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

تبریک به بچه های ایران مخصوصا از برند لیونش

کی شیرینی میده منم میخوام :D تنها خوری :angry: 8-X

ویرایش:

طی اخباری که هم اکنون به دستم رسید قراره آقا حامد شیرینی بدهند (اقا حامد آدرس براتون پخ شد) دوستان تا تمام نشده سریع اقدام کنید

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

درود

واقعا ممنونم پوریا جان . این نشون میده که مثل همیشه اراده قوی دارید و به چیزی که میخواید برسید شک نمیکنید و من به تمام حرفهات توی این زمینه ایمان دارم و میدونم که بدون حاشیه کارت رو میکنی و به تیمت فکر میکنی

مثل همیشه پیروز باشید

لینک به دیدگاه

پوریا جان شادباش من رو هم پذیرا باش @};-

کارت حرف نداره داداش

لینک به دیدگاه

تا حالا اسپم از این دوست داشتنی تر ندادم!!

مبارک باشه دمتون گرم... خیلی کارتون درسته که با کمبود بودجه و خیلی موارد دیگه بازهم اینطور موفق پیش میرید...

بزن به افتخار همه لیونی ها... بزن اون دست قشنگه رو... شما اون ته صدا دستات نمیاد... :lol:

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود دوستان گلم

همیشه چیزهای بوجود میاد در اطراف ادم باعث انگیزه بیشتر میشه و توی این چند روز مسئله ای پیش اومد که انگیزه تیم رو 1000000 برابر کرده

منتظر بمب اورکلاکی باشید . خیلی وقتها شده که انگیزه کم شده ولی ممنونم از دوستانیکه انگیزه ما رو چند برابر میکنن .( البته بر خلاف چیزی که انتظار دارن )

تیم لیون کامپیوتر قدرت زیادی داره که خیلی وقتها رو نکرده و همیشه به فکر برنده برنده بوده ولی این دفعه فرق داره و برنده شدن رو به تمام معنی نشون خواهیم داد. ............... خبرهایی که تا چند وقت دیگه به گوش همه میرسه برای بعضیها شیرین و برای بعضیها مثل زهر مار خواهد بود .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان گلم

همیشه چیزهای بوجود میاد در اطراف ادم باعث انگیزه بیشتر میشه و توی این چند روز مسئله ای پیش اومد که انگیزه تیم رو 1000000 برابر کرده

منتظر بمب اورکلاکی باشید . خیلی وقتها شده که انگیزه کم شده ولی ممنونم از دوستانیکه انگیزه ما رو چند برابر میکنن .( البته بر خلاف چیزی که انتظار دارن )

تیم لیون کامپیوتر قدرت زیادی داره که خیلی وقتها رو نکرده و همیشه به فکر برنده برنده بوده ولی این دفعه فرق داره و برنده شدن رو به تمام معنی نشون خواهیم داد. ............... خبرهایی که تا چند وقت دیگه به گوش همه میرسه برای بعضیها شیرین و برای بعضیها مثل زهر مار خواهد بود .

سلام آقای حسینی

کم و بیش در جریان مسائل بوجود آمده هستم ...

واقعا" باید متاسف بود واسه اون افرادی که با شنیدن خبرهایی که هر ایرانی رو خوشحال میکنه ، ناراحت میشن و حسودی میکنن ... :angry:

انشاالله که به زودی شما نادی این خبر خوش خواهید بود ... :x

با تشکر ... @};-

ویرایش شده توسط morteza.p
لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

کم و بیش در جریان مسائل بوجود آمده هستم ...

واقعا" باید متاسف بود واسه اون افرادی که با شنیدن خبرهایی که هر ایرانی رو خوشحال میکنه ، ناراحت میشن و حسودی میکنن ... :angry:

انشاالله که به زودی شما نادی این خبر خوش خواهید بود ... :x

با تشکر ... @};-

درود

مرتضی جان من ناراحت نمیشم و معمولا توی زندگی یاد گرفتم اگر چنین مواردی رو میبینم ازش درس بگیرم و راهم رو پیش بگیرم و محکمتر کار کنم . انتقادی ازم شده و روش فکر میکنم که کجای کارم اشتباه بوده که چنین تفکری زاده شده

در ضمن هر کسی دید خودش رو داره و محترمه

از وقتی که تیم رو تشکیل دادیم اینجور اتفاقات زیاد افتاده و راهمون رو پیدا کردیم و همین الان هم برنامه ریزی شده برای هفته دیگه که خبرهای خوبی رو به همه دوستان سایت و اورکلاک بدیم و این دفعه هدف فرق داره .

با ارزوی موفقیت همه دوستان عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

جناب حسینی خیلی دوست دارم به تیم اورکلاک در آینده بپیوندم و اورکلاک رو بصورت جدی تر پیگیری کنم.

لینک به دیدگاه

سلام

جناب حسینی خیلی دوست دارم به تیم اورکلاک در آینده بپیوندم و اورکلاک رو بصورت جدی تر پیگیری کنم.

درود

بسیار جای افتخاره عزیز و مدیر تیم پوریا جان هستن و تمام تصمیم ها رو ایشون به اتفاق سایر اعضا میگیرن عزیز

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به امید سرافرازی تیم لیون کامپیوتر: یه هـــــــــــــــــــــــــــــــوراااااااااا :Peace Sign:

:clapping:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود .

دوستان ما ایرانی هستیم و از ما انتظار هم میره . فقط کافیه خودمون رو باور کنیم . B)

تبریک میگم به پوریای عزیزواقعا خوشحال شدم که به این رتبه دست پیدا کردن وخوشحالتر میشم که یک ایرانی بالا و بالاتر صعود کنه . :wub: (*)

از آقای حسینی بابت پیشتیبانی و حمایت شان تشکر میکنم و نمیشه اینها را با + پاسخ داد.

ویرایش شده توسط M 1 K 4 1 L
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

این هم قولی که داده بودم و با همت دوستان و اعضای تیم این امر به روشنی به حقیقیت پیوسته . اینو میخواستم بگم که ما قبلا به راحتی میتونستیم چنین کاری رو انجام بدیم ولی همیشه بازیه ما بازیه برد برد بود ولی الان فکر میکنم تیم باید هدفش رو مشخص کنه که چنین کارهایی ادامه داشته باشه .

دوستان پوریا فقط توی چند روز که وقت گذاشت کینگ او سی ایران شد :

پوریا جان دمت گرم واقعا حقت هستش چنین رتبه ای و میدونم که باز هم به راحتی میتونی چنین کارهایی رو انجام بدی و بهت قول میدم که همیشه پشتیبان تیم اورکلاک لیون باشم

http://www.hwbot.org/league/oc?offset=-5&countryCode=IR

لینک به دیدگاه

ماشالااااااااااااااااا @};-

هنوز اون یکی خبر و هضم نکرده بودیم این یکی رسید

به قول معروف : بچه ها متشکریم @};-

به قول آقای حسینی : پوریا جان دمت گرمممممم

به امید موفقیت های بیشترررررررر

ویرایش شده توسط Mashhad
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...