رفتن به مطلب

مشکل با rx 480 (پست اخر بخونید)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

یه کم پاورتون لب مرزیه اما در کل فکر نکنم مشکل از اون باشه ، برای دوستم هم اینجوری بود کارت r 240 داره که تو بازی اویل رولیشین 2 وقتی آپدیت بازی میریختی بازی کرش میکرد اما بدون آپدیت مشکلی نبود

این مطلب اضافه کنم من همون بازی با همون آپدیت بدون مشکل بازی کردم

لینک به دیدگاه

• ارسال 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درایو ای ام دی ت رو اپدیت کن منم مشکل داغ کردن rx480 و بیرون انداختن از بازی داشتم حل شد . البته ری استارت کردن ویندوز نمیتونه واسه گرافیک باشه شاید مربوط به سی پی یو باشه . بعد مصرف  پاورت هم یه چک بکن اطلاعات کامل سیستمتو نمیدونم ولی 500 به نظرم میاد لب به لبه

ویرایش شده توسط ara8h
لینک به دیدگاه

دوست عزیز دقیقا این مورد رو داشتم اخرین ورژن رو دانلود کنید و برنامه msi هم حذف کنید خود گرافیک بلده خودشو خنک کنه دیگه کرش هم نمیکنه خودم هم این مشکل رو داشتم و حل شده چند ماهه این گرافیک رو دارم انصافا دو سه روز اول با این مشکل واقعا ترسیده بودم و پشیمون بودم بعدش حل شد الان همه چی رو روی فول اچ دی با اخرین تنظیمات فریم مناسبی میگیره مخصوصا رزیردنت اویل

لینک به دیدگاه

من سیستمم با r9 fury و 6700k اور شده مصرف خودتو بکشی میشه 380 (با ابزار تست شده رو هوا حرف نمی زنم ) سیستم شما فکر نکنم حتی به 300 هم برسه.... 
یه بار هم همه چیزه default کن با در کیس باز یه تست بگیر...اگرم تونستی با یه پاور دیگه یه تست بکن شاید پاور عیب پیدا کرده باشه (بعید می دونم ) .... اگر بازم نشد یه ویندوز عوض کن ببین چی میشه...

لینک به دیدگاه

نمی دانم حالا آون برنامه رو حذف می کنم اما خودش بعید بتونم خنک چون بعد ۶۰ درجه تازه فن شروع به چرخش  می کنه بزار به حالت خودش ۸۰ هم رد می کنه اینو با rx 460 تجربه دارم بعد تو بایوس یه قسمت power داره اونم دیشب تغییر دادم  تغییر نکرد بازی مثل ناروتو بدون هیچ اشکالی اجرا میشه البته سبکه

لینک به دیدگاه

دوست من. اگر از دوستانت کسی رو میشناسی که یه پاور بهتری داره بد نیست با پاورش یه تستی بزنی تا خیالت راحت بشه که دقیقا مشکل از کجااس. یه تست دیگه میتونی انجام بدی. برق dvd رو جدا کن. فن هم اگر وصله جدا کن که مصرفی نداشته باشن. درب کیس رو هم باز باشه بعد تست کن.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، hamed_crazy گفته است :

دوست من. اگر از دوستانت کسی رو میشناسی که یه پاور بهتری داره بد نیست با پاورش یه تستی بزنی تا خیالت راحت بشه که دقیقا مشکل از کجااس. یه تست دیگه میتونی انجام بدی. برق dvd رو جدا کن. فن هم اگر وصله جدا کن که مصرفی نداشته باشن. درب کیس رو هم باز باشه بعد تست کن.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

دیروز همین کار کردم هیچ فایده ای نداشت 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 34 دقیقه قبل، poiuy021 گفته است :

ممکن مشکل از کابل باشه مارکش سونی hdmi چنده رو نمی دونم

با سلام
با کابل DVI تست کنید مشخص میشه
ولی کلاً سیستم رو از کیس بیارید بیرون و بصورت باز تست کنید
بصورت عکس زیر
IMG_20170131_091410.thumb.jpg.bd655a08f679b78b1665fc1779eb720a.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
با کابل DVI تست کنید مشخص میشه
ولی کلاً سیستم رو از کیس بیارید بیرون و بصورت باز تست کنید
بصصورت عکس زیر
IMG_20170131_091410.thumb.jpg.bd655a08f679b78b1665fc1779eb720a.jpg

کابل dvi ندارم دوست عزیز الان فیلم پکیدنشو گرفتم  قرار میدم 

لینک به دیدگاه

فیلم پوکیدن

http://trainbit.com/files/5128557884/20170201_1116.mkv

نکتش اینه که تو این حالت ویندوز هم می پوکه چون موبایل وصل کردن شارز شد اما نمیشد اینترنتش شیر کرد

اخرین راه حل اینه که ویندوز 7 کنم تست کنم اگه باز همین حالت شد پاور باید عوض کرد

لینک به دیدگاه

دوستان انگار این مشکل غیرقابل حله و فقط مشکل من نیست تو قسمت پشتیبانی amd هم یکی همین مشکل داشته تازه با مدل گیگابایت که کم مصرف تره نکته جالیش اینه که اونم با بازی witcher 3 مشکل داره من چون زبانم خوب نیست لطفا اگه کسی بلده بره بخونه راه حلی گفته بگه

https://community.amd.com/thread/205919

ویرایش شده توسط poiuy021
لینک به دیدگاه

درود، کارت اگر گارانتی الماس دارد ببرید و مشکل را توضیح بدید. براتون تعویض می کنند.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما یک بار همین کارت رو بزار رو حالت عادی اون برنامه msi رو حذف کن درسته فن رو دیر روشن میکنه روی 55 درجه روشن میکنه اما بهت اطمینان میدم تا 82 درجه بیشتر بالا نمیره و دیگه خاموش هم نمیشه من خودم تجربش رو داشتم دمای حالت عادی این کارت بین 45-54 درجه عادیه باور کن من چندین بار تست کردم چون تو کتم نمیرفت مشکل از برنامه msi باشه البته با این کارت نمیخونه وگرنه برنامه حرفه ای هستش اماباور کن هربار حذفش کردم کارت درست شد بنده همین الان ویچر 3 رو بازی میکنم بتل 1 قبلا حین بازی pes هم خاموش میشد

لینک به دیدگاه

سلام دوستان دو تا سایت پیدا کردم برای اپدیت بایوس کدوم  بریزم بعد یه نکته این کارت قابلیت ریختن دو تا بایوس داره چی جوری میشه این کارو کرد

https://forum.ethereum.org/discussion/9650/sapphire-rx-480-nitro-oc-8gb-11260-01-20g-modded-bios-29-mh-downvolt 

https://www.reddit.com/r/Amd/comments/5jcwio/updated_shappire_rx_480_nitro_oc_bioses_1342_mhz/?st=iypeauwf&sh=877833ea

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، nima19 گفته است :

دوست عزیز شما یک بار همین کارت رو بزار رو حالت عادی اون برنامه msi رو حذف کن درسته فن رو دیر روشن میکنه روی 55 درجه روشن میکنه اما بهت اطمینان میدم تا 82 درجه بیشتر بالا نمیره و دیگه خاموش هم نمیشه من خودم تجربش رو داشتم دمای حالت عادی این کارت بین 45-54 درجه عادیه باور کن من چندین بار تست کردم چون تو کتم نمیرفت مشکل از برنامه msi باشه البته با این کارت نمیخونه وگرنه برنامه حرفه ای هستش اماباور کن هربار حذفش کردم کارت درست شد بنده همین الان ویچر 3 رو بازی میکنم بتل 1 قبلا حین بازی pes هم خاموش میشد

با حرف ایشون کاملا موافقم.مشکل ایشون برای منم پیش اومده

لینک به دیدگاه

به نظرم این مشکل شایع است وگرنه چرا یک نفر باید بایوس کاستومی بده که ولتاز کاهش بده و حداکثر توان از 1342 بیاره به 1125

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، poiuy021 گفته است :

به نظرم این مشکل شایع است وگرنه چرا یک نفر باید بایوس کاستومی بده که ولتاز کاهش بده و حداکثر توان از 1342 بیاره به 1125

باور کنید احتیاجی به هیچ بایوسی نیست که تغییر کنه الان مشخصات کارت بنده همونه هیچ ولتاژی رو هم کم نکرده بنده به مدت یک هفته این مشکل رو داشتم حتی یکی از دوستانم هم همین مشکل رو داشت برنامه msi حذف کردم و اخرین درایور رو دانلود کردم درست شد دوباره msi رو نصب کردم کارت مشکل پیدا کرد رو سیستم دوستمون هم همینطور بود ببینید وقتی بنرامه رو نصب میکنید دما از 60 رد میشه دیگه هی بالا میره اصلا هم پایین نمیاد تا اینکه سیستم کرش یا ریستارت کنه اما بدون برنامه الان حالت عادی هم کارت بنده هم دوستم روی 45 درجه هست توی فول لود 82 درجه بارها شده 5 ساعت مدام هم بازی کردم هیچ مشکلی نبوده فقط دوستمون مقاومت میکنه تست نکنه 

شما تست کن وضع از این بدتر که نمیشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک نکته جالب اینکه من دیروز بازار بودم،  هر سه تا بازار تو ولیعصر رو گشتم چشمم حتی به یکعدد RX480 سافایر نخورد
دوستان کسی تونسته تو بازار این کارت رو پیدا کنه ؟
فقط لیون داره و بسo.O

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

متاسفانه هرکاری کردم جواب نداد فعلا فرستادم گارانتی الماس ایران امیدوارم  بهونه نیارن و تعویض کنن چندان به تعمیرش امیدوار نیستم چون مشکل بنده فقط نبوده حداقل دو تا ویدیو تو youtube دیدم عین مشکل خودم یکی از برند xfx و دیگری msi

لینک به دیدگاه

کارتای Sapphire RX 480 مدل اورکلاک

میگن داغونه مشکل داره

ایشالا درست میشه

لینک به دیدگاه

سلام بالاخره قرار شد تعویض کنن از یه طرف خوب شد چون سافایر خیلی خنک کنندش مزخرفه الان قرار با مدل asus عوض  کنن فقط موندم کدوم مدلش 

ASUS ROG STRIX RX 480 OC DCIII 8GB GDDR5 Graphics Card

این گارانتی الماس داره امیدوارم این مدل باشه

ROG STRIX-RX480-8G-GAMING

این یکی تو سایتا زده لایف
تازه گفتن 50 باید بدم به خاطر اختلاف قیمت که نشان دهنده ضعف گارانتی تو ایران 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 42 دقیقه قبل، poiuy021 گفته است :

سلام بالاخره قرار شد تعویض کنن از یه طرف خوب شد چون سافایر خیلی خنک کنندش مزخرفه الان قرار با مدل asus عوض  کنن فقط موندم کدوم مدلش 

ASUS ROG STRIX RX 480 OC DCIII 8GB GDDR5 Graphics Card

این گارانتی الماس داره امیدوارم این مدل باشه

ROG STRIX-RX480-8G-GAMING

این یکی تو سایتا زده لایف
تازه گفتن 50 باید بدم به خاطر اختلاف قیمت که نشان دهنده ضعف گارانتی تو ایران 

فرقی ندارن فقط مدل اوسی یه کم فرکانسش بالاتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...