رفتن به مطلب

چه بانکی سود خوب میده

mojtabapes
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام اینجور که مشخصه بانکها دوباره دارن سود بالای 20 درصد میدن به سایتهاشون هم که سر میزنی  چیزی گیرت نمیاد --این سوال رو از دوستانی که امار دارن دارم --که چه بانکهایی سود خوب میدن یا حتی موسسه های با مجوز؟؟؟؟

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

سلام من بودم یه مغازه سوپر مارکتی میزدم چون سودش زیاده هر چند سوپر مارکتی کار سختیه از 6 صبح باید مغازه رو باز کنی تا 12 شب 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mojtabapes گفته است :

باسلام  بنده33 میلیون پول رو کنار دارم که البته الان تو بانکه و سود 20درصد برام واریز میشه میخواستم از شما دوستان بپرسم با این پول میشه کار دیگه ای هم باهاش کرد(پیشنهادتون چیه)؟؟                    اگه همین بانک خوبه که دوستان راهنمایی کنند بانکی هست که سود بیشتری رو بده ؟؟؟

حساب کاردان بانک تجارته؟  بعیده از این بیشتر سود دراز مدت بده بانکی..

البته اگه 20 درصد دراز مدت دارید و سودش داخل یه حساب روز شمار 10% ریخته میشه عملا سودتون یکم کمتر از 30% هست ...

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Operator گفته است :

بیا شریکت کنم تو کارم

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به اینکه شما در چه شهری هستی هم بستگی داره

مثلا تو تهران 33 میلیون عددی نیست ولی مثلا تو شهر زیر نیم میلیونی کلی پوله

اما تنها توصیه ای که دارم اینه که سمت خرید خودرو نرو !

چند ساله که خودروهای داخل از جنس پوست تخم مرغ ساخته می شه. با جزئی ترین تصادف داخل شهر تمام پولت به صدم ثانیه ای از بین می ره

بعد تو می مونی با یه تیکه پاره آهن که باید بدیش نمکی ببره

تصادف بیرون شهر هم باشه که دیگه زیاد فرقی نمی کنه چون تمام سرنشینان باهم به ملکوت اعلا می پیوندند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میتونی مسافری از کشور های همسایه کالا بخری بیاری بفروشی
کیف و کفش برند لباس و پوشاک
اگه قدرت و توانایی داری موبایل و تبلت و لبتاب بیار سودش خوبه
اگر هم حوصله داری قطعات ماشین های لوکس وارد کن هرچند شده دست دوم که اینجا قیمتش عالیه برای فروش از طریق گمرک هم راحت میتونی وارد کنی هرچقدر هم گمرکی بگیرن باز سود کردی
مثلا فرمون بی ام و سری ایکس از دبی بگیری درمیاد ۸۰۰ ۹۰۰ اینجا میفروشن ۵ تومن
یا مثلا سپر و جلوبندی بنز ای ام جی کیت اس کلاس ۶۳ درمیاد ۵ میلیون با همه چیز اینجا میفروشن ۱۴ تا ۱۶ حتی بالاتر ۱۸ هم میتونن بفروشن
چون طرف روی فروش ماشین ۷۰ ۸۰ تومن سود میکنه چون داره مدل ۲۰۱۳ ۲۰۱۴ رو با شکل ۲۰۱۶ ۲۰۱۵ میفروشه اونم با کیت ۶۳ ای ام جی

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Extreme Plus گفته است :

اگر هم حوصله داری قطعات ماشین های لوکس وارد کن هرچند شده دست دوم که اینجا قیمتش عالیه برای فروش از طریق گمرک هم راحت میتونی وارد کنی هرچقدر هم گمرکی بگیرن باز سود کردی
یا مثلا سپر و جلوبندی بنز ای ام جی کیت اس کلاس ۶۳ درمیاد ۵ میلیون با همه چیز اینجا میفروشن ۱۴ تا ۱۶ حتی بالاتر ۱۸ هم میتونن بفروشن
چون طرف روی فروش ماشین ۷۰ ۸۰ تومن سود میکنه چون داره مدل ۲۰۱۳ ۲۰۱۴ رو با شکل ۲۰۱۶ ۲۰۱۵ میفروشه اونم با کیت ۶۳ ای ام جی

واردات چنین قطعاتی به نظر شما ریسکش بالا نیست اگر ایشون مغازه نداشته باشن و تو بورس قطعات نباشن؟؟

منظور ریسک فروشه . اینجور قطعات مشتری خاص دارن . معمولا کسانی هم که دستشون تو کاره خودشون اقدام به واردات میکنن و میفروشن .

واردات از طریق گمرک دردسر ترخیص از گمرک و کارت بازرگانی  نداره؟؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Extreme Plus گفته است :

این از اون ایده های فضایی بود!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
واردات چنین قطعاتی به نظر شما ریسکش بالا نیست اگر ایشون مغازه نداشته باشن و تو بورس قطعات نباشن؟؟
منظور ریسک فروشه . اینجور قطعات مشتری خاص دارن . معمولا کسانی هم که دستشون تو کاره خودشون اقدام به واردات میکنن و میفروشن .

ایشون تک تک باید وارد کنند و اگرهم در شهرستان باشن که خیلی براشون خوبه قطعات رو به بزرگترین مجمتع های خودرویی میفروشند اره البته ریسک بالا هست و باید قدرت و توان مدیریتشو داشت
اما درمورد گمرکی ما چند هفته پیش سپر و گلگیر و چراغ عقب باکستر جدید از گمرک فرودگاه ترخیص کردیم با هزینه حمل و گمرکی شد ۷۵۰ تومن فکرکنم نزدیک ۱۰۰ ۱۵۰ کیلو وزن داشت
فردا پس فردا هم دو تا درب جلو راننده و شاگرد لندکروز میرسه که اونم فکرکنم همین حدودا بشه هزینش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایشون تک تک باید وارد کنند و اگرهم در شهرستان باشن که خیلی براشون خوبه قطعات رو به بزرگترین مجمتع های خودرویی میفروشند اره البته ریسک بالا هست و باید قدرت و توان مدیریتشو داشت
اما درمورد گمرکی ما چند هفته پیش سپر و گلگیر و چراغ عقب باکستر جدید از گمرک فرودگاه ترخیص کردیم با هزینه حمل و گمرکی شد ۷۵۰ تومن فکرکنم نزدیک ۱۰۰ ۱۵۰ کیلو وزن داشت
فردا پس فردا هم دو تا درب جلو راننده و شاگرد لندکروز میرسه که اونم فکرکنم همین حدودا بشه هزینش

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

به اینکه شما در چه شهری هستی هم بستگی داره

مثلا تو تهران 33 میلیون عددی نیست ولی مثلا تو شهر زیر نیم میلیونی کلی پوله

اما تنها توصیه ای که دارم اینه که سمت خرید خودرو نرو !

چند ساله که خودروهای داخل از جنس پوست تخم مرغ ساخته می شه. با جزئی ترین تصادف داخل شهر تمام پولت به صدم ثانیه ای از بین می ره

بعد تو می مونی با یه تیکه پاره آهن که باید بدیش نمکی ببره

تصادف بیرون شهر هم باشه که دیگه زیاد فرقی نمی کنه چون تمام سرنشینان باهم به ملکوت اعلا می پیوندند

با سلام من مشهد هستم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

این از اون ایده های فضایی بود!

وقتی کار پرسودیه به نظر من داری حق ریسک برای اموالت میگیری.  بالاخره ایده بود یا شخص تواناییش داره و انجام میده یا بیخیالش میشه. حالا چرا فضایی وقتی خودشون دارن انجام میدن!

لینک به دیدگاه

بیا پخ بهت شماره حسابمو بدم بریز حساب من .هم از فکر و خیال بیرون میای هم ذهنت دیگه مشغول نیست هم شب با خیال راحت میخوابی بدون دغدغه 

جدای از شوخی من اگه باشم لوازم جانبی موبایل میارم که سودش فوق العاده س.اگه خواستی میتونم کسیو معرفی کنم که مستقیم وارد میکنه یا خودتون برید تهران با قیمت اینجا مقایسه کنید. کریستال صفحه  رو به قیمت عمده 2500 تا 3500 میفروشن و بین 10 تا35 هزار تومن هم فروش تکی هستش.این ی نمونه ش بود البته.خودمم بااینکه شغلم چیز دیگه س ولی تو فکر این کار هم هستم 

محافظ ساده  ساده رو 1000 تا 1500 میفروشن عمده وتکی خودتون قیمت بگیرید که چند میدن مثلا برای نوت 5 ی قیمت بگیر از ساده و  کریستال که خریدشون 1000 و 2500 هستش 

شما اگه با سه برابر سود بفروشید بازم نصف تا یک سوم اکثر مغازه هاس و میتونید مشتری خوبی دست پا کنید برا خودتون 

البته همچنان گزینه اول پیشنهادم  در اولویتتون باشه موفق باشید

لینک به دیدگاه

هر کاری میکنی فقط مواظب باش پولت رو به باد ندی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

پولهات رو بذار طرح سپرده بانک سرمایه ( که همین هفته و به مدت محدود شروع شده)

این سپرده رو بانک سرمایه با سود باورنکردنی 24.5 درصد به صورت سه ماهه گذاشته (برای جبران کسری آخر سال و رفع کمبود نقدینگی و بستن سال مالی)

بهترین مورد برای سرمایه گذاری در بانک ها همینه و بس

33 میلیون (ماه اول)  با 20 درصد سود = 542 تومن و با 24.5 درصد سود 664 تومن

البته توصیه نمیشه که پولتون رو توی بانک بذارین مگر اینکه با کاری که میتونین باهاش انجام بدین سودش بالاتر از سود بانکی باشه (مثلا سود کاری که میخواین انجام بدین باید 30 درصد به بالا باشه تا بصرفه براتون از بانک پولتون رو دربیارین و ...) وگرنه ریسک بزرگی هست

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

باسلام  بنده33 میلیون پول رو کنار دارم که البته الان تو بانکه و سود 20درصد برام واریز میشه میخواستم از شما دوستان بپرسم با این پول میشه کار دیگه ای هم باهاش کرد(پیشنهادتون چیه)؟؟                    اگه همین بانک خوبه که دوستان راهنمایی کنند بانکی هست که سود بیشتری رو بده ؟؟؟

زندگی کوتاست باهاش سیستم خوب ببند

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

دوست عزیز

پولهات رو بذار طرح سپرده بانک سرمایه ( که همین هفته و به مدت محدود شروع شده)

این سپرده رو بانک سرمایه با سود باورنکردنی 24.5 درصد به صورت سه ماهه گذاشته (برای جبران کسری آخر سال و رفع کمبود نقدینگی و بستن سال مالی)

بهترین مورد برای سرمایه گذاری در بانک ها همینه و بس

33 میلیون (ماه اول)  با 20 درصد سود = 542 تومن و با 24.5 درصد سود 664 تومن

البته توصیه نمیشه که پولتون رو توی بانک بذارین مگر اینکه با کاری که میتونین باهاش انجام بدین سودش بالاتر از سود بانکی باشه (مثلا سود کاری که میخواین انجام بدین باید 30 درصد به بالا باشه تا بصرفه براتون از بانک پولتون رو دربیارین و ...) وگرنه ریسک بزرگی هست

مطمئنید ؟

تو سایت بانک سرمایه چیزی یافت نشد راجع بهش
ازیناست که بعضی شعب خاص یکارایی میکنن ؟ یا نه یچیز رسمیه؟ کلا میشه یکم توضیح بدید راجع بهش؟ چون الان من لوتوس پارسیان حساب دارم 19.5 درصد داره سود میده.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، omrani1055 گفته است :

مطمئنید ؟

تو سایت بانک سرمایه چیزی یافت نشد راجع بهش
ازیناست که بعضی شعب خاص یکارایی میکنن ؟ یا نه یچیز رسمیه؟ کلا میشه یکم توضیح بدید راجع بهش؟ چون الان من لوتوس پارسیان حساب دارم 19.5 درصد داره سود میده.

حساب 3 ماهه است . بعد از افتتاح امکان برداشت و کاهش ندارید. سود در یک حساب دیگر واریز می شود. به شعبه مراجعه کنید و باز کنید.

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Parhaam گفته است :

حساب 3 ماهه است . بعد از افتتاح امکان برداشت و کاهش ندارید. سود در یک حساب دیگر واریز می شود. به شعبه مراجعه کنید و باز کنید.

بعد از سه ماه سود چند درصد میشه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

بعد از سه ماه سود چند درصد میشه؟؟؟؟

مشخص نیست.

لینک به دیدگاه

با بخشی از پولت برو یه مسافرت خارج کشور ، به چنتا کشور اروپایی سر بزن حسابی خوش بگذرون بقیش رو هم بزار تو همون حسابت بمونه و سود روش بیاد ... زندگی کوتاه هست ، توی همین فرصت کوتاه خوش بگذرون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...