رفتن به مطلب

** مهربانی در خانواده لیون کامپیوتر ** + جائزه

Recommended Posts

ᗩTᗩ

logo1.PNG.6420383656cf1eda6c02b474653dc5

جناب عطا محمودی گل سایت  بخدا عاشقشم و هم عقیده در هر چیزی .

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

• ارسال 123
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سعید حسینی

من قبلا در مورد فروشگاهتون پیش خودم خیلی پیش داوری میکردم. و ازتون عذر میخوام...البته بازم میگم پیش خودم بود و جلو کسی نگفتم.ولی وقتی بیشتر با سایتتون اشنا شدم و عضو شدم و دیدم چ خدماتی(شگفتانه.ارسال رایگان.جشنواره گلگس) میدین واقعا نظرم عوض شد.تا اونجایی ک حتی ازتون خرید کردم.و تموم خرید هامو از سایت شما انجام میدم.چون پاساژ تک مشهد رو تحریم کردم از بس قیمتای نجومی میفروشن و دروغ میگن

اینم ی نمونه خریدم از شما گ فک نکنین الگی گفتم

امیدوارم منو بخشیده باشید

1.jpg

IMG_20170114_185635.jpg

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

آقای خبات کریمی

باید عرض کنم با آقای کریمی در یک انجمن دیگه آشنا شدم، ایشون یک شخص بسیار باحوصله هستند و توضیحاتی که ارائه می کنند کاملا درست و دقیق هستش.

ایشون نه تنها در مسائل سخت افزار خبره هستند بلکه در سایر مسائل هم آگاهی کاملی دارند. 

در خیلی مسائل شک و تردید داشتم که با راهنمایی های آقای کریمی به نتیجه دلخواه رسیدم.

امیدوارم همیشه پیروز و موفق باشند.

در آخر هم از آقای سعید حسینی برای ایجاد این تاپیک تشکر می کنم.

ویرایش شده توسط .AriaN.
لینک به دیدگاه

LION COMPUTER

من هم از وجود سایت و فروشگاه خوب لیون با قابلیت های نوآورانه و مدیریت خوب اقای حسینی تشکر میکنم

بامید موفقیت روزافزون برای همه

لینک به دیدگاه

اقای @سعید بهمنیان

تشکر فراوان بابت کمک های بی چشم داشتشون در مورد انتخاب قطعات و تجارب شخصی شون

همچنین تشکر ویژه برای تاپیکی که در رابطه با کتاب ایجاد کردن

لینک به دیدگاه

Hassan.SK    با سلام منم تشکر میکنم از ایشون که واقعا هر وقت به مشکل خوردم و تایپک زدم جزئ اولین نفراتی بودن که کمکم کردن 

لینک به دیدگاه

با سلام منم به عنوان یه کاربر تازه از تجربیات بقیه دوستان استفاده میکنم

بیشترین کاربرانی رو هم که باهاشون مکالمه داشتم و. همیشه هم کمکم میکنن (نه تنها به خودم بلکه به بقیه دوستان) اقایان:

سعید بهمنیان 

big vulturer

hassan.sk

و. .... 

ایشالا بازم از تجربیات این عزیزان استفاده میکنم و امیدوارم همه کاربرا شاد و تندرست باشن 

لینک به دیدگاه

خبات کریمی

همیشه خبرهایی که ترجمه کرده رو می‌خونم. خیلیم با شخصیت و با اخلاقه

ویرایش شده توسط ali202020
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت تمام عزیزان 

آقای بهزاد تک

یک فرد فوق العاده خوش برخورد هستن  و بابت زحماتی که کشیدن ازشون تشکر میکنم 

با تشکر فراوان از آقای حسینی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خسته نباشید به تیم لیون : از راس هرم تا گمنام ترین همکاران این تیم 

دوستان کاربر سایت : آرزوی دنیای پر آرامش برای همتون 

ترسیدم اسم یه نفر رو بیارم از چپ و راست اسم اونایی رو که نبردم بریزن سرم  همه با هم هورا

لینک به دیدگاه

@big VULTURE

تشکر بسیار به جهت اخبار بروز و یک تنه جلو بردن اخبار پردازنده ها و معماری های گرافیک در فروم

بسیار ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

HeX

آقا معین رو فراموش کرده بودم بسیار انسان با کمالات و دانشی هست

لینک به دیدگاه

سلام تشکر جناب حسینی بابت تایپک خوبتون والا اینجا با همه دوستیم تفریبا از بچه های قدیمی و کمی جدید یکم آشنایت دارم و همگی خوبنند خدای به عنوان مثال @سعید بهمنیان عزیز داداش سعید خودمون خیلی گله  آدم باحال و پور دانشیه بیشتر سوالاتو راحت میشه ازش پرسید خیلی خوب جواب آدمو میده و رفقتار و اخلاق خوبی داره در کل مورد تایید همه است تو انجمن

بچه های دیگه هم هستنند خدای تو این انجمن آدم خوب و باحال زیاده یکی دیگه هم بخوام بگم @خبات کریمی عزیز و @SWAT_MEHDI عزیز و @MEHDI-GTX عزیز و @HeX عزیز و یکی دیگه هم @mInI_ClockEr و @Rai30 داداش یعقوب عزیز و @Omid_Boy امید عزیزمون و @ArminZol داداش آرمین عزیز و @big VULTURE عزیز و  @MJ Motamedi جناب معتمدی عزیز و @Hamed عزیز @Hassan.SK داداش حسن و ᗩTᗩ عزیز و در آخرم @سعید حسینی مدیر خوب لیون وو ووو و :Dخیلی های دیگه:D:Dزیادن اگه از کسی اسم نبردم و یا جا افتاده ببخشید منو چون خدایش همه خوبنند:x

ان شاالله همه کاربران این تالار در صحت و سلامت کامل باشنند و در طول زندگی هم موفق باشنند:x

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

کاربر محترم @ahmadsa از جمله گل های روزگار هستن .

خیلی مهربون و دلسوز هستن .

دوستان عزیزی مثل @Nima2007 یا @tabitha هم که نیازی به یادآوری ندارن .

اما دلم برای کاربر @tohidadme استارتر تاپیک :

تنگ شده . در سطح بالایی از دانش سخت افزار قرار داشتند .

لینک به دیدگاه

@Ali Subi

تشکر از این دوست عزیزمون که دانش خوبی دارن و در فروم در کمک به دوستان پیشتازند

ممنون

لینک به دیدگاه

اولا که همه دوستان تاج سر بنده هستند و من در برابرشون عددی نیستم

ولی واقعا باید تشکر کنم از کاربر عزیز معین جان

HeX

و همچنین عزیز دیگه Hassan.SK@

و دانیال حائری عزیز

که همیشه با نکته هایی که به بنده میگن من رو برای نوشتن هر مطلبی سنجیده تر می کنند

در آخر هم باید تشکر کنم از همکاران عزیزم از اقای حسینی گرفته تا فاضل و حامد عزیز و همه و همه

آقا خلاصه خیلی /گلید خاک پای همتونم!

ویرایش شده توسط AliReza-Lion
لینک به دیدگاه

سلام.

@Behzad Tak

ممنونم از اقای حسینی عزیز که واقعا مدیر شایسته ای هستن و با ایجاد تاپیک های گوناگون باعث ایجاد تنوع در فروم میشن که خیلی نکته مثبتیه.

بی نهایت تشکر از مجموعه لیون که با حضورشون این اجازه رو به ما میدن که به راحتی از تجربیات دیگران استفاده کنیم.

بنده میخام از بهزاد جان عزیز تشکر کنم بابت حضورشون تو فروم. واقعا وجود افرادی مثل بهزاد جان یه نعمته. هم اطلاعات در حد عالی هم تجربه در حد عالی هم معرفت و بزرگواری در حد عالی. در یک کلام عالی هست بهزاد جان. اصلا اسمشم روشه دیگه تکه تک.
من که تا اخر عمرم بهشون مدیونم امیدوارم بهترین ها نصبشون بشه.

در 26 دقیقه قبل، 303 گفته است :

@Ali Subi

تشکر از این دوست عزیزمون که دانش خوبی دارن و در فروم در کمک به دوستان پیشتازند

ممنون

شما لطف داری دوست من.
اگر کمکی کرده باشم صرفا انجام وظیفه بوده.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی بابت مدیریت عالی و از همه مهمتر آدم احساس میکنه با برادر بزگترش صحبت میکنه اونم به عنوان دوست صمیمی ، جای تشکر داره

آقا سعید بهمنیان یکی از بهترین های انجمن هستن ، خبات و رضا جی تی ایکس و توحید ای ام دی و مجتبی و چندتا از دوستان  که دیگه در انجمن فعالیت ندارن ، کاربر ابوالفضل لایک (مسعود) که اخراج شده ، پسر خیلی خوبی بود فقط کل کل بیمورد کار دستش داد اینا واقعاً جاشون خالیه و باعث شور و نشاط انجمن میشدن

ناظمان و مدیران انجمن که واقعا زحمت میکشن و تیم خبری لیون که چراغ انجمن هستن و کاربر big VULTURE و مهدی اورکلاکر و سایر عزیزان (فعلا حضور ذهن ندارم) از همشون کمال تشکر دارم

همون طور که تو پست قبلی گفتم اینجا یه خونه دوممه و همشون دادشای خودم هستن و هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر 

اینقدر دوستان خوب در این فروم زیاد هستن نمیشه نام برد

از همتون بابت مطالب و کمک ها تشکر میکنم 

لینک به دیدگاه

:D ? @Farjam Oh, come on... no love for

من در پست اولم ازش تشکر نکردم به امید بقیه دوستان؛ ولی خدایی چطور تا الان یادی از این بچه دوست داشتنی نشده؟ xD

فرجام عزیز فکر کنم تشکر در این تاپیک کمترین راه برای تقدیر از زحماتت برای فرومه. برای تمام لطف هات در حق خودم و فکر کنم بتونم از طرف دیگر رفقا هم بگم، برای تمام فروم ازت متشکریم

ولی انصافاً اگر بخوایم تک تک اسم ببریم، ممکنه حق مطلب در مورد بعضی عزیزان گفته نشه. امیدوارم همشون به بزرگی خودشون ببخشند

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

خیلی ها هستن که نامشون کم کم همینجا اعلام میکنم اول از هم از دوست عزیز Trickster چند باری با مشکل مواجه شدم و ایشون کمک حال بنده شدند جا داره  از ایشون تشکر کنم

شما لطف داری حسن آقا. ماشالله خودت استادی. من فقط درس پس میدادم :$

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اول سلام عرض کنم خدمت دوستان، بعد هم بگم که دوستان خیلی زیادی هستن که واقعا فقط تشکر نمیتونه محبتهاشون رو تلافی کنه و اگه بخوام اسم بیارم، ممکنه کسی از قلم بیوفته و دلخوری واسه خودم پیش بیاد که چرا اسمشون رو نیاوردم...
ولی به شخصه میخوام از باعث و بانی این محبتها که خود آقای حسینی هستن تشکر کنم که با ایجاد این فروم، باعث این رفاقت ها شدن...

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و عرض ارادت خدمت جناب حسینی و مدیران و فعالان عزیز و کاربران محترم 

و تشکر میکنم از جناب حسینی بابت ایجاد تایپیکهای زیباشون و تشکر دیگر میکنم از اون عزیزانی که بنده رو نام بردن و مارو خجالت زده کردن 

والا مشکلات جوری رومون سایه انداخته که وجودمون تو لیون کمرنگتر شده که از دوستان و بقیه از این بات که کمتر میتونم در کنارشون باشم 

عذرخواهی میکنم و امیدوارم روزی برسه که وقتهای بیشتری رو در کنار هم باشیم و به قول جناب حسینی گل بگیم و گل بشنویم و درد و

مشکلات رو فراموش کنیم و به آینده ای زیبا بیاندیشیم و تلاش کنیم برای به دست آوردن بهترینها .

اگه بخوام از کسی نام ببریم خصلت من اینه که از همه یاد کنم از مدیران و فعالان عزیز گرفته تا همه کاربران عزیز که مثل زنجیر به هم وصل شدن و 

یک حلقه ای از محبت و دوستی و مرام و دانش رو  تشکلیل دادن و این حلقه فولادین ناگسستنی هست و امیدوارم این حلقه و زنجیر هیچ وقت پاره نشه و هر روز محکمتر و استوارتر بشه

لینک به دیدگاه

منم به نوبه خودم و به شیوه خودم تشکر میکنم :

تشکر من از آقای سعید حسینیه که باعث و بانی این فرومه و به نظر من چون اگه بخوام اسم ببرم حالا شاید دوستان بنده رو نشناسند ولی من که این عزیزان رو میشناسم ممکنه عزیزی از قلم بیفته و به همین خاطر از آقای حسینی تشکر کردم که در  واقع اینجوری  از کل بر و بچه های فروم لیون کامپیوتر هم  تشکر کرده باشم ...

مخلص و ارادتمند تمامی شما عزیزان هستم و برای همه آرزوی موفقیت و سربلندی در تمامی مراحل زندگی و کاری رو دارم و به امید روزهایی بدون دغدغه مالی برای خرید قطعات برای همه برو بچ اهل کامپیوتر... ان شاء الله.

?

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

سلام 

منم به نوبه خودم تشکر میکنم از تمام عزیزانی که تو لیون کامپیوتر فعالیت دارند و دانسته هاشونو با دیگران به اشتراک میزارن بدون کوچکترین چشم داشتی . از اولین دوستان گلم hamed که خیلی دوست دارم گاهی وقتی مزاحمشون بشم ولی چون میدونم خیلی گرفتارن نتونستم وقتشون رو بگیرم جزء اولین نفراتی بودن که همیشه از تجربیاتشون استفاده کردم . ماشاء الله دوستان اینقدر زیاد هستن که نمیشه دونه دونه اسم برد و من از همشون تشکر میکنم و اینو بدونن که بنده قدر این همه زحمتشون رو میدونم 

MEHDI-GTX 

آقا مهدی هم واقعا گل و دوست داشتنی هستن . من تو همین سایت باهاشون آشنا شدم و گاهی دور هم جمع میشیم و یه دو دست فوتبال سوسکش میکنیم  بسیار آدم دوست داشتنی و با شخصیتی هستن و به شخصه هر وقت پیشش بودم لذت بردم . تو خیلی کارها هم بهم کمک کردن و گفتم حالا که فرصتش پیش اومده از ایشون قدر دانی بکنم و بگم که برای من خیلی عزیز هستن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 26 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

منم به نوبه خودم تشکر میکنم از تمام عزیزانی که تو لیون کامپیوتر فعالیت دارند........................

ای رستم      ای قهرمان      ای ابَرهیکل         ای بادی بیلدینگ :D  

دورغ میگه خودش گل تره کلا فامیلیش هم گلی هست. 

دوتا دسته زیر خاکی داره خودش هم باستانی کار :D    دیگه سوسک میشیم دیگه تو فوتبال?

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...