رفتن به مطلب

" مسابقه نوروزی گرین و لیون کامپیوتر" + نظر سنجی + جائزه های جذاب

کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید   

541 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه این شرکت را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید

• کیس
      349
    • پاور
      442
    • خنک کننده ها
      169
    • موس
      65
    • کیبرد
      61
    • اسپیکر
      31
    • UPS
      8
    • TOTOLINK
      16

Recommended Posts

امیدوارم توی این نظرسنجی برنده بشم تا لااقل یه محصول دیگه از این برند خوب گیرم بیاد! 

لینک به دیدگاه

• ارسال 391
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود
بنده از محصولات گرین، کیس، پاور، خنک کننده یا همون کولر و فن، همچنین از محصولات توتولینک، کارت شبکه بی‌سیم N300UM رو استفاده کرده و می‌کنم.
در خصوص کیس های گرین، محصولاتش رو تقریبا به روز ارائه می‌کنه، گارانتی خیلی خوبی داره، استحکامش نسبت به قیمتش - در خیلی از موارد - مطلوب هست و پشتیبانی خوبی هم داره
در مورد خنک کننده ها، بنده نوتوس 100 رو دارم و چندتایی که سفارش دادم برای دوستان همگی وقتی رسیده بود دستم، هیت سینک هاش فشرده شده بود و مجبور بودم با دست و چاقو و ... درستشون کنم، با توجه به قیمت نسبتا مناسبشون میشه باهاشون سر کرد. جای یه راهنمای فارسی توی محصولات خنک کننده خالیه و نکته آخر اینکه تمام محصولات خنک کننده ای که خریداری کرده بودم توی سایت گرین با بررسی سریال، به هیچ نتیجه ای نرسیدم، یعنی وریفای نمی‌داد برای گارانتی و اطلاع از تاریخ گارانتی اونها ندارم.
در خصوص پاورهای گرین هم که قبل‌ترها نسبت به پاورهای شرکت‌های دیگه قیمت‌شون پایین تر بود و خیلی خیلی مناسب بودن، خصوصا این‌که محصولات گرین از معتبرترین پاورهای جهانی استفاده می‌کنه و پشتیبانی بسیارعالی داره. منتها یکی دو سالی هست که نسبت به پاورهای دیگر برندها تقریبا قیمتش برابری می‌کنه و گرین باید این موضوع رو سروسامون بده تا کاربرها بیشتر به سمت محصولات این شرکت بیان.

از توتولینک هم کارت شبکه N300UM رو استفاده می‌کنم که کاملا راضی هستم نسبت به بودجه ای که براش گذاشته بودم، با این قیمت حداقل من تاحالا مودمی با استاندارد 300Mbps ندیده بودم،‌ البته باید عرض کنم که برخی فروشگاه های آنلاین توی ریز مشخصات فقط به 150Mbps بسنده کردن که یا اینطوریه - که بعید می‌دونم با این قدرتش باشه - یا این‌که باید اصلاح کنن تا کاربرها دچار مشکل در انتخاب‌شون نشن.

دم گارانتی گرین گرم که همیشه هوای کاربرها رو داشته و داره
بازم دمش گرم که سال به سال محصولات شرکت های بیشتری رو تحت نظر خودش گارانتی می‌کنه

سپاس

لینک به دیدگاه

من واتر کولر های گرین رو برای 3 تا از دوستانم گرفتم عملکردش عالی بود

اما از طرفی من خودم پاور 750oc+ دارم ولی خیلی چنگی به دل نمیزنه نمیدونم شاید من اینطوری احساس میکنم من چون کارم ورک استیشن هست موقع رندر نوسان برق رسانی داره احساس میکنم داره زور میزنه که بتونه برق برسونه البته این به این معنی نیست که بدرد نمیخوره چرا اتفاقا خوب هست ولی  این مشکلی بود که بنده داشتم و دارم 
:(

لینک به دیدگاه

درود
بنده از محصولات گرین، کیس، پاور، خنک کننده یا همون کولر و فن، همچنین از محصولات توتولینک، کارت شبکه بی‌سیم N300UM رو استفاده کرده و می‌کنم.
در خصوص کیس های گرین، محصولاتش رو تقریبا به روز ارائه می‌کنه، گارانتی خیلی خوبی داره، استحکامش نسبت به قیمتش - در خیلی از موارد - مطلوب هست و پشتیبانی خوبی هم داره
در مورد خنک کننده ها، بنده نوتوس 100 رو دارم و چندتایی که سفارش دادم برای دوستان همگی وقتی رسیده بود دستم، هیت سینک هاش فشرده شده بود و مجبور بودم با دست و چاقو و ... درستشون کنم، با توجه به قیمت نسبتا مناسبشون میشه باهاشون سر کرد. جای یه راهنمای فارسی توی محصولات خنک کننده خالیه و نکته آخر اینکه تمام محصولات خنک کننده ای که خریداری کرده بودم توی سایت گرین با بررسی سریال، به هیچ نتیجه ای نرسیدم، یعنی وریفای نمی‌داد برای گارانتی و اطلاع از تاریخ گارانتی اونها ندارم.
در خصوص پاورهای گرین هم که قبل‌ترها نسبت به پاورهای شرکت‌های دیگه قیمت‌شون پایین تر بود و خیلی خیلی مناسب بودن، خصوصا این‌که محصولات گرین از معتبرترین پاورهای جهانی استفاده می‌کنه و پشتیبانی بسیارعالی داره. منتها یکی دو سالی هست که نسبت به پاورهای دیگر برندها تقریبا قیمتش برابری می‌کنه و گرین باید این موضوع رو سروسامون بده تا کاربرها بیشتر به سمت محصولات این شرکت بیان.

از توتولینک هم کارت شبکه N300UM رو استفاده می‌کنم که کاملا راضی هستم نسبت به بودجه ای که براش گذاشته بودم، با این قیمت حداقل من تاحالا مودمی با استاندارد 300Mbps ندیده بودم،‌ البته باید عرض کنم که برخی فروشگاه های آنلاین توی ریز مشخصات فقط به 150Mbps بسنده کردن که یا اینطوریه - که بعید می‌دونم با این قدرتش باشه - یا این‌که باید اصلاح کنن تا کاربرها دچار مشکل در انتخاب‌شون نشن.

دم گارانتی گرین گرم که همیشه هوای کاربرها رو داشته و داره
بازم دمش گرم که سال به سال محصولات شرکت های بیشتری رو تحت نظر خودش گارانتی می‌کنه

سپاس

لینک به دیدگاه

من از کیس و خنک کننده و پاور گرین استفاده می کنم.
می تونم بگم با توجه به قیمت محصولاتش کیفیت خیلی خوبی داره مخصوصا پاورهای گرین.همچنین شرکت گرین خدمات پس از فروش خیلی خوبی داره

لینک به دیدگاه

درود بر شما
خسته نباشید.
من کیس گرین x9 و پاور طلایی داشتم و به مدت 4 سال استفاده کردم و کاملا راضی بودم، کیس که واقعا زیبایی و ابهت خاصی داشت و بدون هیچ مشکلی برای من کار کرد. پاور هم از کیفیت فوقالعاده بالایی برخوردار بود و هیچ وقت مشکلی برام درست نکرد. سیستم رو فقط به دلیل نیاز مالی فروختم و کاملا از قطعات راضی بودم.
با سپاس

لینک به دیدگاه

سلام
کیس های گرین عالین و کیفیت بالایی دا ند به طوری که قابل رقابت با شرکت های خارجی هستند..من کیس گرین مدل GREEN Z+ Grand رو قبلا داشتم.امکاناتش که عالی بود.استحکام طراحی بسیار خوبی دارند و امیدوارم که شرکت گرین همینطوری به ساخت محصولات با کیفیت خود ادامه بدهند.
کیس های گرین از نظر من خیلی بهتر از بقیه کیس های سایر برند ها هستند.

لینک به دیدگاه

من کسیو پاور گرینو خریدادری کردم چن سالی میشه فوقالعاده ازشون راضیم چون همین قیمت خوبی داشتن هم کیفت مورد رضایتی وقتی پاورو واسه بار اول باز کردم از قطعات استفاده شده در پاور شوکه شدم اغلب ژآپنی و کلا میدونین که آدم وقتی یه چیزیو میبینه حتی از ظاهرشم میتونه نشخیض بده ک آیا این باکیفیته یا خیر منکه راضی بوودم

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید
من پاور و کیسم و گرین هستش و به زودی یه واتر گرین هم بهش اضافه میکنم
ازشون راضیم نسبت به قیمت کیفیتشون خوبه
Power: GP600A-HP
CASE: Z2+ HERO

لینک به دیدگاه

فک کنم 8 سالی میشه یه

Power (GP330A) خریدم هنوز مثل هلو داره کار میکنه حیف میخوام سیستممو بازنشسته کنم نسل جدید بگیرم وگرنه بازم باهاش ادامه میدادم :D

لینک به دیدگاه

من با پاور گرین کار کردم واقعا کارش عالیه، در کل از محصولات گرین راضی هستم، در محل کار قبلیم تمام سیستم ها از محصولات گرین بود و خیلی خیلی کم پیش میومد که اذیت کننده باشند بیشتر در موس ها مشکل بوجود میومد، همه همکاران از عملکرد سیستمشون راضی بودند. در کل قیمت و پشتیبانی خوبی دارند.

-------------------------------------

ببخشید من نتوانستم جواب سوالات را پیام خصوصی کنم، ممنون میشم بررسی نمایید.

لینک به دیدگاه

Agha ma ye CPU jadid kharidim niaz be ye costum cooler dare :D goftam inja post konam yeki khast eidi bede ye cooler bede :D

لینک به دیدگاه

سلام من امروز موس پد گرین رو با قیمت 40 تومن از بازار تهییه کردم و واقعا چیز توپ و خفنیه

لینک به دیدگاه

گریین فقط کیس هاش عالی هستن به نظر من و از 100 نمره 100 میدم کیفیت پاور هاش هم از 100 نمره 90 میدم و برای فن ها و خنک کننده هاش  از 100 نمره 100

لینک به دیدگاه

من کیس و پاور و کولر رو دارم بنظرم کولر از همه بهتر بوده ماکسیمم دما رو 55 اینا بیشتر نمیره بنظرم میتونن قیمت پاوراشونو در مقابل پاورای شرکتای خارجی کمی کمتر بدن در کل راضیم :))

لینک به دیدگاه

درود

ویرایش شده توسط Saman.Kh
لینک به دیدگاه

ولی به نظر من قیمت پاور هاش خوبه و همین که تولید داخل هست روش حساب میکنم  تا به  تولید ملی هم کمکی کرده باشیم

لینک به دیدگاه

ماشاالله چند نفر یک چندتا اکانات ساختنند و نظر دادنند لطفا اکانت های که یک ip هستنند رو یک بار حساب کنید¬¬

و چند نفری هم چند بار نظر دادنند عزیزان هر حرفی رو خواستید اضافه کنید ویرایش گذاشتنند براش-_-

برای بنده جایزه مهم نیست قوانین رعایت بشه تا جایزه به کسی که حقش برسه

موفق باشید

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

من کیس z2 honor و دو تا پاور یکی 700 یکی 430 دارم که واقعا عالیه در اصل بیشترین چیزی که باهاش از گرین لذت میبرم اینه که هر وقت میخرین همه چیش باهاش هست مثلا فنشو بخرید حتما پیچ و انواع تبدیلاش توش موجوده سر کیسش که دیگه هیچی

برای دانشگاه هم که سیستم جمع میکردیم تمام پاورها و کیس ها و خنک کننده آبی رو از گرین گرفتیم حتی مادربورد سوپر میکرو که همه میدونن چقد براش پاور مهمه و حساسه رو هم به یک پاور 700 گرین وصل کردیم و خداروشکر که تا الان راضی ایم و واقعا تشکر میکنم ازش

لینک به دیدگاه

مگه میشه چند تا اکانت بسازی این خلاف قوانین و مقررات سایت نیست؟

لینک به دیدگاه

من خودم کیس و پاور و موس و کیبرد و خنک کننده گرین رو استفاده کردم

یکی از محدود برند های ایرانی که میشه با اطمینان ازش خرید کرد

نمونه ای برای کالای با کیفیت ایرانی 

لینک به دیدگاه

من  چند سال پیش از پاور GP450-A استفاده میکردم که با توجه به قطعاتم که مصرفشون متوسط بود بازم عالی کار میکرد. اما الان دیگه از بس قدیمی شده سیستم به فکر خرید یه سیستم توپ گیمینگ افتادم خدا کنه کیبورد و موس رو برنده شم پول ندارم کیبورد خوب بخرم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...