رفتن به مطلب

آیا پاور تست شده techpowerup همون پاور گرین مدل 1200 oc هستش ؟؟

Recommended Posts

عزیزان جای این همه بحث بی فایده بهتره بیاین گزینه هامون رو روی میز بریزیم !

بنده به عزیزان و مسئولین شرکت گرین برای نتیجه گیری عادلانه و بی طرف پیشنهاد میکنم :

در صورت امکان با مسئولین سایت TPU ارتباط برقرار کرده و در صورتی ک قبول کردند یک نمونه از پاور های توی بازار رو خریده و براشون ارسال کنید تا ریویوی واقعی رو اون ها بگیرند !

ولی اگر TPU قبول نکرد ریویوی این پاور رو (با توجه به شرایط و عدم فروش پاور توی سایت های خارجی ) بهترین اپشنی که داریم این هست که اولا :

یک یا دو نفر از عزیزانی که اطلاعات مورد نیاز در این زمینه رو دارند با هزینه ی شرکت گرین دعوت به تست این پاور کنید ! ولی با این تفاوت که این تست ب صورت عمومی باشه که هر عزیزی توی تهران مایل به تماشای تست بود تشریف بیاره و با چشم های خودش ببینه !
همچنین از مراحل کار فیلم گرفته بشه واسه ی بقیه ی افرادی که توانایی اومدن رو نداشتند ! در این صورت اگر تست های پاور موفق باشه این ویدیو به عنوان مدرک کیفیت این محصول برای عموم ب نمایش گذاشته بشه !
اینطوری اگر نتایج خوب باشه واسه خود گرین هم خوبه و میتونه نظر مشتری رو بیشتر از قبل جلب کنه !

اما اگر تست ها درست نبود و مشابه ریویوی TPU بود به جای جاییزه ی 2 ملیون تومنی پیشنهاد میکنم کیفیت محصولتون رو ب حد استانداردی که باید باشه و مشابه توضیحاتی ک دادید برسوند سپس از اونجایی که ضرر اصلی رو خریداران قبلی کردن جای اینکه به یه نفر جاییزه بدید یه طرح تعویض بزنید و پاور های ایراد دار رو با پاور های اصلاح شده جایگزین کنید !

اینجوری نتیجه میتونه کاملا عادلانه باشه
نه سیخ بسوزه نه کباب !

لینک به دیدگاه

• ارسال 696
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

جوابیه گرین دراصل نتیجش برد برد بود برای گرین...

اگه به گرین براتست بره کسی قطعا پاوراشون امتیاز 11از 10میگیرن!!!!!!

اگرم نره کسی خوب میگن آقا ماکه گفتیم آماده تست دادن هستیم....

میخواستین بیاین.

درهرصورت خودشونو از این اتهام تبرئه کردن....

برای دستکاری نتیجه تست هم نیاز به رشوه دادن و ....ندارن.

توشرکت خودشون باوسایل خودشون همچین طبیعی میکنن جریانووو....

ودرآخر باید بگم کلا این جریانو زیاد گندش کردین.

بهرحال این گرین جنسی که میده نسبت به قیمتش میارزه....

حالا اومدیم زوم کردیم که پاور کورسیر 1میلی ولت فلان داره این چرا 2میلی ولت داره؟؟؟!!!

واییی بیچاره شدیم!!!

اومدیم میگیم گرین بیا توضیح بده....؟؟؟؟

طرف کارخونه داره.محصولشو نمیخوای نخررررر

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، pedram.alipur گفته است :

شرکت های وارد کننده رقیب گرین نیستن چون قیمتشون بالاست.اینو گرین هم میدونه.بحث پول گرفتن و اینا به کنار.جناب های طرف دار گرین چرا هنوز جواب نمیدی که حاضرین از پاورتون عکس بدین؟ایا حاضرین پاور رو بفرستین به techpowerup؟به جای جواب به اینا همش مسائل حاشیه میریم.یکی میگه استارتر اماتوره.یکی میگه پول گرفته و ... .

تا زمانی که پاسخ قانع کننده ندین به سوال های ما مصرف کننده نه راضی میشیم نه دست بردار هستیم.

مشکل اینجاس techpowerup برا شماها شده خدای تست!اگر اونجا هم ریویو خوب بنویسن بازم میگین آاااای پاور سفارشی دادین به اون سایت.آقاااا پول دادین به اون سایت.همین حرفایی ک الان دارین میزنید اون موقم میزنید

عکس از پاور هم استارتر گرامی گذاشتن

بچه های گرین هم به شباهت عکسا این حرفو زدن

|پاور مورد بحث و اشاره شما، از نظر طراحی دارای شباهت هایی با پاور گرین است ولی در جزییات طراحی (فنی، ظاهری و امکانات) کاملا متفاوت می باشد. چرا که سفارشات پاور OC+ گرین به صورت اختصاصی بوده و طی قراردادی با طول عمر 5 ساله، کمپانیHigh Power اجازه استفاده از این طرح را برای هیچ یک از مشتریان خود نخواهد داشت. اگر هم دقت فرموده باشید، این سری پاورهای گرین فقط تحت مدل نامبر گرین در گروه محصولات High Power برروی سایت 80Plus درج شده است. |

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ARMIN گفته است :

دوستانی هم که گرین نمیخرند، از وجود رقابت برند گرین در بازار پاور سود می برند چون باعث پایینتر نگه داشته شدن قیمت بقیه برند ها میشه. تصور نکنید با کوبیدن و نابود کردن یه برند/محصول، رقبا میشینن فرداش به شما پاور خوش قیمت تر میدن، جهت اطلاع ظرف همین دو سه روزی که این تاپیک زده شده افزایش قیمت داشتیم روی پاور یکی از برند ها.

همه میدونند پاور های گرین از پاور های خارجی درصدی پایین تر هست اما همون کیفیتی که پاور های خارجی دارند رو داره؟!؟!؟؟!؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Amiro3D گفته است :

عزیزان جای این همه بحث بی فایده بهتره بیاین گزینه هامون رو روی میز بریزیم !

بنده به عزیزان و مسئولین شرکت گرین برای نتیجه گیری عادلانه و بی طرف پیشنهاد میکنم :

در صورت امکان با مسئولین سایت TPU ارتباط برقرار کرده و در صورتی ک قبول کردند یک نمونه از پاور های توی بازار رو خریده و براشون ارسال کنید تا ریویوی واقعی رو اون ها بگیرند !

ولی اگر TPU قبول نکرد ریویوی این پاور رو (با توجه به شرایط و عدم فروش پاور توی سایت های خارجی ) بهترین اپشنی که داریم این هست که اولا :

یک یا دو نفر از عزیزانی که اطلاعات مورد نیاز در این زمینه رو دارند با هزینه ی شرکت گرین دعوت به تست این پاور کنید ! ولی با این تفاوت که این تست ب صورت عمومی باشه که هر عزیزی توی تهران مایل به تماشای تست بود تشریف بیاره و با چشم های خودش ببینه !
همچنین از مراحل کار فیلم گرفته بشه واسه ی بقیه ی افرادی که توانایی اومدن رو نداشتند ! در این صورت اگر تست های پاور موفق باشه این ویدیو به عنوان مدرک کیفیت این محصول برای عموم ب نمایش گذاشته بشه !
اینطوری اگر نتایج خوب باشه واسه خود گرین هم خوبه و میتونه نظر مشتری رو بیشتر از قبل جلب کنه !

اما اگر تست ها درست نبود و مشابه ریویوی TPU بود به جای جاییزه ی 2 ملیون تومنی پیشنهاد میکنم کیفیت محصولتون رو ب حد استانداردی که باید باشه و مشابه توضیحاتی ک دادید برسوند سپس از اونجایی که ضرر اصلی رو خریداران قبلی کردن جای اینکه به یه نفر جاییزه بدید یه طرح تعویض بزنید و پاور های ایراد دار رو با پاور های اصلاح شده جایگزین کنید !

اینجوری نتیجه میتونه کاملا عادلانه باشه
نه سیخ بسوزه نه کباب !

به شما میگن آدم بدون تعصب

لینک به دیدگاه

با سپاس از پاسخ فنی مسئولان گرین ولی حداقل برای بنده نتیجه مشخصه. مدلی با تشابه بالا با یکی از بهترین و گرانترین مدلهای گرین و با پلتفرم یکسان، از یکی  از معتبرترین سایت های سخت افزاردنیا ، دارای برخی ایرادات و کیفیت نه چندان بالا تشخیص داده شده. خلاص. دیگه اینکه یه تیم از 4 گوشه ایران بیان آزمایشگاه گرین تست کنن و الی آخر بازم تاثیری در بررسی TPU نداره. یا دوستان گرین همت کنن از این بعد حداقل سالی یدونه از مدلهاشون رو بفرستن به همچین سایت هایی برای بررسی و یا اینکه با شک و تردید کاربرا کنار بیان. 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

شاید شما ندونید ولی بعضا" برخی وارد کننده ها به خاطر پاور های گرین متضرر شدند و این تاپیک / هر تاپیکی که اعتبار پاور های مذکور رو پایین بیاره میشه پیراهن عثمان. شما تصور کن این رقابتی که در مورد پاور یا هر قطعه ای وجود نداشته باشه قیمت های طرف مقابل بشدت میره بالا.

یه مثال ساده میزنم، پردازنده i7 7700K به قیمت 2.200.000 فروش میرفت، یکی دو جا موجود کرد شد 1.700.000

یه دفعه خبر رسید AMD داره Ryzen میده بیرون و خبر رسید اینتل قیمت پردازنده هاش رو بشدت کم کرده!

یه دفعه قیمت پردازنده i7 7700K توی ایران کله پا شد به زیر 1.400 الانم 1.300 میفروشند.

جالبه اینتلتا امروز اصلا" به هیچ وجه کاهش قیمت نداده، فقط خبرش رسید به ایران که ممکنه کاهش بده، وارد کننده ها گرخیدن از خبر.

در غیاب همین پاور های گرین شما تصور میکنی بقیه برند ها وایمیسن به همین قیمت امروز به شما پاور میدن؟

دوستانی هم که گرین نمیخرند، از وجود رقابت برند گرین در بازار پاور سود می برند چون باعث پایینتر نگه داشته شدن قیمت بقیه برند ها میشه. تصور نکنید با کوبیدن و نابود کردن یه برند/محصول، رقبا میشینن فرداش به شما پاور خوش قیمت تر میدن، جهت اطلاع ظرف همین دو سه روزی که این تاپیک زده شده افزایش قیمت داشتیم روی پاور یکی از برند ها.

آفرین رقابت سالم همیشه خوب و مفید هست اما تخریب یا ادعای الکی نه

این جا دو حالت میتونه باشه

1-پاور گرین از تست آزمایشگاه های خارجی سر بلند بیرون میاد که باعث میشه تمام این حرف و حدیثا حداقل برای عمده و اکثریت کاربران تموم بشه و اعتبار گرین هم دو چندان و صد چندان بشه و بی رقیبتر از همیشه در صدر خواهد درخشید

2-حالت دوم  اینکه خدای نکرده تست بشه و در اون حدی نباشه که مسئولین گرین ادعا میکنند در این صورت هم واقعا منصفانه نیست که کاربر و مصرف کننده ایرانی هزینه ای بده در قبال ادعایی که اثبات نشده  بلکه هزینه باید متناسب با محصول باشه

من خودم علاقه مندم که حالت اول باشه چون هر چی باشه مسئولین گرین ایرانی و هموطن خودمون هستن و بهتره سود تو جیب مدیر و کارگر درستکار ایرانی بره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mostafa-b گفته است :

با سپاس از پاسخ فنی مسئولان گرین ولی حداقل برای بنده نتیجه مشخصه. مدلی با تشابه بالا با یکی از بهترین و گرانترین مدلهای گرین و با پلتفرم یکسان، از یکی  از معتبرترین سایت های سخت افزاردنیا ، دارای برخی ایرادات و کیفیت نه چندان بالا تشخیص داده شده. خلاص. دیگه اینکه یه تیم از 4 گوشه ایران بیان آزمایشگاه گرین تست کنن و الی آخر بازم تاثیری در بررسی TPU نداره. یا دوستان گرین همت کنن از این بعد حداقل سالی یدونه از مدلهاشون رو بفرستن به همچین سایت هایی برای بررسی و یا اینکه با شک و تردید کاربرا کنار بیان. 

دوست عزیز. شما بهشون ایمیل بزن بگو سلام. اگه جواب سلامتو دادن.

لینک به دیدگاه

یه چیزی میخوام بگم کاملا بی طرفانه:

همین نقدها و انتقادها و پیشنهادها باعث پیشرفت یک برند میشه، خیلی از برندها یک شبه نشدن این چیزی که هستن مطمئنا همین نقدها و نظرات باعث شده که الان اینجا باشن.

در گل گرین یکی از محدود شرکتهای وطنی که با فاصله زیاد بهتره از مابقیه شرکتهای داخلی، خدمات پس از فروشش واقعا زبان زد خاص و عامه.

میدونم گرین تمام محصولاتشو مونتاژ میکنه اما باید اعتراف کنم اکثر قطعاتش کیفیت خوبی دارند به نسبت قیمتشون.

یه کارشناسی صحبت میکرد میگفت که هزینه ایجاد یک کار ثابت تو کشورمون حدود 300 میلیون تومنه حالا شما در نظر بگیر چند نفر تو این شرکت مشغول کارن؟

امیدوارم این نقدها باعث پیشرفت این برند بشه که هم خود شرکت سود کنه و هم خریدار یا به قول یارو گفتنی برد برد

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

شاید شما ندونید ولی بعضا" برخی وارد کننده ها به خاطر پاور های گرین متضرر شدند و این تاپیک / هر تاپیکی که اعتبار پاور های مذکور رو پایین بیاره میشه پیراهن عثمان.

درود آقا آرمین

ظاهرا دوستان بهترین دفاع و در حمله پیشه کردند

نیک می دانید برای کسایی که از برند های دیگری استفاده می کنند این موضوع شایداصلا مهم نباشد و با حس کنجگاوی به این موضوع نگاه کنند

ولی برای اکثر دوستانی که کم هم نیستند این موضوع مهم هست چرا که به گرین اعتماد کرده و الان دچار وسواس فکری شده اند

اگر شما ی نوعی یا من نوعی که  با هزار زحمت و امید قطعاتی تهیه و سیستمی سر هم نموده ایم  و سرنوشت آن را به پاوری بسپاریم که زیر علامت سوال رفته

قطعا برای  ما مهم نتیجه ای هست که بتوانیم وسواس فکری را از خود دور کنیم و با خیال راحت به انتخاب خود اعتماد کنیم

لذا با متهم کردن افراد فرضی در پشت پرده و پول دادن و پول گرفتن وغیره نه  نتیجه ای می توان گرفت نه چیز دیگری

نیک می دانید این گونه فروم ها محل بررسی و اطلاع رسانی و تبادل نظرات هست و نه محلی برای عقده گشایی و تخریب و متهم نمودن دیگران برای تطهیر خود

سپاس از شما

ویرایش شده توسط Saman.Kh
لینک به دیدگاه

سلام
بینید دوستان عزیز
تست پاور چیزی نیست که من یا شما بلد باشیم کسی میخواد که هم از برق و الکترونیک سر در بیاره و هم بلد باشه با اون دستگاه ها کار کنه .حتی قرار نیست یه دکتری الکترونیک ببری بلد باشه تست بگیره. در نتیجه خیلی ساده میتونن سرکسایی که میرن کلاه بزارن.
بنده از چندتا از دوستان حرفه ای فروم ها و سایت های مختلف سخت افزار جویا شدم گفتن شخصا ما چنین توانایی نداریم حتی یکیشون اورکلاکر رده جهانیه.
ساده بخوام بگم اینکه گرین میگه بیایید براتون تست بگیرم با احتمال شدیداً قوی با هدف فریبکاریه.
آخه کجای دنیا برای اثبات حقانیت میرن پیش خودشون؟!!!!!!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

شما فکر می کنید اگر استارتر بره پیش گرین و آخرش بگه پاور های گیرین عالی هستند من نوعی قبول می کنم ؟؟؟

یا اگر بره و بگه پاورهای گرین آشغال هستند باز من نوعی قبول می کنم ؟؟؟

این روش برای قانع کردن خود استارتر کافی هستش اما ابدا برای قانع کردن سایرین خیر . نمی خوام بگم اگر این کار انجام شد من تصور می کنم استارتر دروغ میگن ( فارغ از این که چه حرفی بزنن کار گرین رو رد یا تائید کنند ) صحبت سر اینه که گرین صلاحیت نمره دهی به محصول خودش رو نداره . استارتر هم فردی ناشناس هستش پس نمیشه 100 در 100 بهش اعتماد کرد چه از منظر راست گویی چه از منظر تخصص ( ابدا قصد بی احترامی ندارم و حتما استارتر محترم هم درک می کنند به صرف استارتر یه تاپیک بودن نمیشه به کسی اعتماد کرد اون هم جایی که صحبت سر اعتبار یک شرکت بزرگ و کلی پول هستش و با یک کار کامل تخصصی طرف هستیم )  پس ما در یک دور باطل برمیگردیم سر جای اول .

صحبت سر پاور آپ هم نیستش . هر سایت معتبر دیگه ای هم میتونه این کار رو انجام بده . یک بار و برای همیشه تکلیف مشخص میشه .

یعنی از این واضحتر نمیشد درست یا غلط بودن چنین حقی رو توضیح داد

من نمیدونم چرا یسری از دوستان این پیشنهاد گرین رو  برد - برد میبینن !

اگه شرایط تست با حضور نمایندگان دوطرف در مکانی بیطرف توسط شخصی بیطرف و خبره صورت میگرفت باز قابل درک بود

یکی از دوستان مثال خوبی زد. گفت دقیقا مثل این میمونه که سازنده و مهندس ناظر  یک ساختمان در دست ساخت یک شخص باشه !

پیشنهاد من اینه که اگه به هردلیلی امکان ارسال پاور به ازمایشگاه های معتبر خارجی نیست تست در یکی از دانشگاه های معتبر کشور صورت بگیره که حداقل به شعور کسی توهین نشه !

این رو هم بگم که من خودم همیشه از محصولات گرین استفاده کردم و به خیلی ها هم پیشنهاد دادم ولی رک بگم این پیشنهاد گرین چیزی جز یک جک بد نیست !

در 10 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

دوستان بد بینی ته نداره، اونطرفیش رو هم بیبنین، از کجا معلوم این شخصی که اومده این تاپیک رو زده خودش ذینفع در خراب کردن گرین نباشه؟ یعنی پول گرفته بیاد فقط علیه گرین یه تاپیک بزنه؟ همینکه دعوت گرین رو قبول نکرده خودش نشون نمیده که ایشون صادق نبوده؟

از کجا معلوم خود Techpowerup دشمنی یا رقابتی با Kolink نداشته که چنین نتیجه گیری کرده؟

از کجا معلوم همه ی ما واقعا" اشخاص مستقل باشیم و کل این تایپک توسط دو نفر با یوزر های متفاوت نوشته نمیشه؟ از کجا معلوم همه چیز زیر سر سیا نباشه؟

از کجا معلوم من تنها بازدید کننده این تاپیک باشم ؟

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

مشکل اینجاس techpowerup برا شماها شده خدای تست!اگر اونجا هم ریویو خوب بنویسن بازم میگین آاااای پاور سفارشی دادین به اون سایت.آقاااا پول دادین به اون سایت.همین حرفایی ک الان دارین میزنید اون موقم میزنید

عکس از پاور هم استارتر گرامی گذاشتن

بچه های گرین هم به شباهت عکسا این حرفو زدن

|پاور مورد بحث و اشاره شما، از نظر طراحی دارای شباهت هایی با پاور گرین است ولی در جزییات طراحی (فنی، ظاهری و امکانات) کاملا متفاوت می باشد. چرا که سفارشات پاور OC+ گرین به صورت اختصاصی بوده و طی قراردادی با طول عمر 5 ساله، کمپانیHigh Power اجازه استفاده از این طرح را برای هیچ یک از مشتریان خود نخواهد داشت. اگر هم دقت فرموده باشید، این سری پاورهای گرین فقط تحت مدل نامبر گرین در گروه محصولات High Power برروی سایت 80Plus درج شده است. |

برای ما نشده خدای تست اما بهتر و قابل اطمینان تر از تست خانگیه گرینه.نکنه تست گرین منصفانه تر از tech powerupعه؟

دوما پول گرفتن و این ها فقط در بازار بسته ایران هستنش اون ها مثل ما نمیکن و کاملا بیطرفانه هستن.چون سریعه اشتباعشون رو میشه

پس  نبا به حرف های شما فقط ارسال پاور به سایت معتبر میشه مثل techpower up

در ضمن به جای این حرف ها چرا راضی نیستین گرین در یک میدان بدون طرف از محصولش دفا کنه؟چرا تو خود ازمایشگاه گرین؟مگه از جنستون مطمئن نیستین؟اگه شکی دارین چرا تولید کردین و فروختین به مردم

تا حالا دیدین کورسیر خودش تست کنه خودش به خودش نمره بده؟

من به گرین احترام میذارم وقعا حمایت مشتریه خوبی داره اما اوعای شما گرینی ها و خود نوشته گرین اصلا قابل قبول نیست.

ویرایش شده توسط pedram.alipur
لینک به دیدگاه

به نظر بنده شرکت گرین پیشنهاد منصفانه ای داده

استارتر عزیز که این ریویو رو بازتاب دادن پس از برق یک چیزی سرشون میشه که بازتاب دادن

چرا من ندادم یا بقیه؟ من خب اصلا" سر در نمیارم

خب شرکت میگه استارتر از هر جا خواست بگیره بیاد لابراتوار هزینه همه چی با من

خب مشکل چیه ؟؟نتیجه تست رو اصلا" لایو تو اینستاگرام لیون بگذارید شک و شبهه همه برطرف بشه.

استارتر چرا نباید قبول داشته باشه این همه فاکتور در کامنتاشون اشاره فرمودند که بنده اصلا" نشنیدم پس سرشون میشه در این زمینه خب بروند از نزدیک ببینند.

لینک به دیدگاه

سلام 

در مورد تست  با دستگاه کروما  که مجهز ترین  دستگاه برای  بررسی دقیق کارایی  پاور هست . شرکت گرین به هیچ  عنوان نمیتونه دست ببره . چون  دستگاه  از حالت کالیبره  خارج میشود . پس دوستان تصور اینکه گرین میتونه  توی نتایج تست دست ببره فراموش کنند .

شرکت گرین سابقا  در  مقاله ای به نام  پنج پادشاه در یک  اقلیم  پاور خودش را با چندین  پاور با برندهای دیگر تست کرده بودند . کارشناسان فنی این شرکت ها  هم حضور داشتند . و نتیجه گیری تست را قبول داشتند .

پس دوست استارتر یقین  بدونند  این دستگاه کروما  امکان دستکاری نداره   چون از حالت کالیبره خارج میشود .

این مورد را  خواستم با سایر دوستان در میان بگذارم .

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، AMD>INTEL گفته است :

سلام 

در مورد تست  با دستگاه کروما  که مجهز ترین  دستگاه برای  بررسی دقیق کارایی  پاور هست . شرکت گرین به هیچ  عنوان نمیتونه دست ببره . چون  دستگاه  از حالت کالیبره  خارج میشود . پس دوستان تصور اینکه گرین میتونه  توی نتایج تست دست ببره فراموش کنند .

شرکت گرین سابقا  در  مقاله ای به نام  پنج پادشاه در یک  اقلیم  پاور خودش را با چندین  پاور با برندهای دیگر تست کرده بودند . کارشناسان فنی این شرکت ها  هم حضور داشتند . و نتیجه گیری تست را قبول داشتند .

پس دوست استارتر یقین  بدونند  این دستگاه کروما  امکان دستکاری نداره   چون از حالت کالیبره خارج میشود .

این هم  دستگاه کروما  و  لینک سازنده 

http://www.chromausa.com/product/model-8010-power-supply-ats

دوستان میتونند به این شرکت ایمیل بزند و بپرسند آیا امکان  دستکاری کردین این دستگاه هست یا نه 

ویرایش شده توسط AMD>INTEL
لینک به دیدگاه

از عنوان تاپیک من یک جورایی احساس کردم واقعا یک حس فن بوی وجود دارد.برای همین پیش بینی کردم که تاپیک به زودی لوث خواهد شد.نتیجه همین است که الان دیدیم.
شما بروید آزمایشگاه گرین و  تمام حرفهایی که زدند ضبط کنیدبه همراه نتیجه تست بیایید اینجا!! لازم نیست بگویید به ما کلک میزنند!! لطف کنید من در آوری نکنید.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

یه چیزی میخوام بگم کاملا بی طرفانه:

همین نقدها و انتقادها و پیشنهادها باعث پیشرفت یک برند میشه، خیلی از برندها یک شبه نشدن این چیزی که هستن مطمئنا همین نقدها و نظرات باعث شده که الان اینجا باشن.

در گل گرین یکی از محدود شرکتهای وطنی که با فاصله زیاد بهتره از مابقیه شرکتهای داخلی، خدمات پس از فروشش واقعا زبان زد خاص و عامه.

میدونم گرین تمام محصولاتشو مونتاژ میکنه اما باید اعتراف کنم اکثر قطعاتش کیفیت خوبی دارند به نسبت قیمتشون.

یه کارشناسی صحبت میکرد میگفت که هزینه ایجاد یک کار ثابت تو کشورمون حدود 300 میلیون تومنه حالا شما در نظر بگیر چند نفر تو این شرکت مشغول کارن؟

امیدوارم این نقدها باعث پیشرفت این برند بشه که هم خود شرکت سود کنه و هم خریدار یا به قول یارو گفتنی برد برد

این نقده؟؟؟؟

یه عده دارن کمپانیو ترور اعتباری میکنن.

هرچند اعتبار یه شبه نیومده که یشبه بره

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Rasol2000 گفته است :

این نقده؟؟؟؟

درود

گفتم: نقد، انتقاد، پیشنهاد

گرچه این همه نقد و انتقاد و بررسی  حداقل در حوزه خودرو کشورمون که جواب نداده، پرایدی که اسمشو نمیشه گذاشت ماشین

هنوز داره تولید میشه و بسیاری از هموطنامونو ازمون میگیره هیچ وقت هم شرکت تولید کننده نیومده بگه کیفیت ماشین پایینه!

شما شنیدین؟ خیلی از شرکتهای دیگه خودروسازی یه ایراد کوچیک پیدا کنه ماشین تمام هزینه ها رو برای درست کردنش تقبل میکنن

و کلی عذرخواهی اینجا اما از این خبرا نیست حتی اگر مردی.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

O.o

بی طرف 

ویرایش شده توسط chaning
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Ehsan^ گفته است :

به نظر بنده شرکت گرین پیشنهاد منصفانه ای داده

استارتر عزیز که این ریویو رو بازتاب دادن پس از برق یک چیزی سرشون میشه که بازتاب دادن

چرا من ندادم یا بقیه؟ من خب اصلا" سر در نمیارم

خب شرکت میگه استارتر از هر جا خواست بگیره بیاد لابراتوار هزینه همه چی با من

خب مشکل چیه ؟؟نتیجه تست رو اصلا" لایو تو اینستاگرام لیون بگذارید شک و شبهه همه برطرف بشه.

استارتر چرا نباید قبول داشته باشه این همه فاکتور در کامنتاشون اشاره فرمودند که بنده اصلا" نشنیدم پس سرشون میشه در این زمینه خب بروند از نزدیک ببینند.

پیشنهاد گرین کاملا غیر منصفانه هست.تست تو خود شرکت گرین اصلا قابل قبول نیست.برید تو فروم های بین الملی بگین شرکتی میخواد از محصول خودش در داخل شرکت خودش دفاع کنه،براتون میخندن

در 5 دقیقه قبل، BehrouzSedigh گفته است :

از عنوان تاپیک من یک جورایی احساس کردم واقعا یک حس فن بوی وجود دارد.برای همین پیش بینی کردم که تاپیک به زودی لوث خواهد شد.نتیجه همین است که الان دیدیم.
شما بروید آزمایشگاه گرین و  تمام حرفهایی که زدند ضبط کنیدبه همراه نتیجه تست بیایید اینجا!! لازم نیست بگویید به ما کلک میزنند!! لطف کنید من در آوری نکنید.

جناب استاد شما بگو.رفتن داخل گرین برای تست خود محصول گرین واقعا منصفانه هست؟ اصلا فیلم هم بگیریم وقتی ماها نمیفهمیم چی به چیه.تنها گزینه قابل قبول دفاع گرین از محصولش در یک زمین عادلانه و بیطرف هست نه خود شرکت گرین اونم با جایززززه

در 5 دقیقه قبل، Rasol2000 گفته است :

این نقده؟؟؟؟

این اسمش انتقاده ترور نیست.و انتظار میره گرین از محصولش دفاع کنه یا اگه محصولش کیفیتی نداره بیاد از مشتری هاش عذرخوایی کنه و محصول بهتری بده بیرون.

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، AMD>INTEL گفته است :

این هم  دستگاه کروما  و  لینک سازنده 

دوستان میتونند به این شرکت ایمیل بزند و بپرسند آیا امکان  دستکاری کردین این دستگاه هست یا نه 

در 20 دقیقه قبل، AMD>INTEL گفته است :

سلام 

این هم  بررسی  که  برند های دیگر  هم حضور داشتند .  تمام کارشناسان فنی سایر برندها هم  در  حین بررسی حضور داشتند و  همچنین  افراد زیادی از انجمن های مختلف 

فایل داک ضمیمه شد

Kings in iran.doc

ویرایش شده توسط AMD>INTEL
لینک به دیدگاه

خبر فوری

استارتر ناپدید شد

پلیس و کارآگاهان مشغول یافتن سر نخ هستند و مظنون اصلی گرین می باشد.مقداری لکه خون و آثار برق گرفتگی 3 فاز در محوطه لابراتوار گرین دلیل اصلی پلیس می باشد

اخبار بعدی متعاقبا اعلام خواهد شد

پی نوشت:

گرین جون به این زودی سر طرفو کردی زیرآب؟:D?

ویرایش شده توسط sadeh
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، pedram.alipur گفته است :

پیشنهاد گرین کاملا غیر منصفانه هست.تست تو خود شرکت گرین اصلا قابل قبول نیست.برید تو فروم های بین الملی بگین شرکتی میخواد از محصول خودش در داخل شرکت خودش دفاع کنه،براتون میخندن

جناب استاد شما بگو.رفتن داخل گرین برای تست خود محصول گرین واقعا منصفانه هست؟ اصلا فیلم هم بگیریم وقتی ماها نمیفهمیم چی به چیه.تنها گزینه قابل قبول دفاع گرین از محصولش در یک زمین عادلانه و بیطرف هست نه خود شرکت گرین اونم با جایززززه

این اسمش انتقاده ترور نیست.و انتظار میره گرین از محصولش دفاع کنه یا اگه محصولش کیفیتی نداره بیاد از مشتری هاش عذرخوایی کنه و محصول بهتری بده بیرون.

دوست عزیز. شما تو ایران میشناسید جایی رو که این لوازم رو داشته باشه و در مجانی در اختیار قرار بده؟ نکنه ملوکول های اتمسفر شرکت گرین باعث میشه پاور هاش ده برابر توان روی جعبه ضرفیت بدن ولی خارج از مجموعه خودش چیز دیگه باشن؟ اگه سر در نیمارید، همون TPU هم فیلم بگیره بازم سر در نمیارید. تازه TPU که معلوم نیست لابراتوارش چه جوریه. باز OC3D پاور تست میکنه، از لوازم تستش یه فیلمی هم میگره مثلا. از TPU برا خودتون غول ساختید. یدفه بگو هر کاری کنید من راضی نمیشم خلاص دیگه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...