رفتن به مطلب

آیا پاور تست شده techpowerup همون پاور گرین مدل 1200 oc هستش ؟؟

Recommended Posts

در 11 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

سری boc قدیمی از بهترین پاورهای گرین هست. کیفیت اتصالات و کارایی و دوام پاور حرف نداره. مشکلها و حاشیه های سری جدید رو در سری قدیمی نه دیده و نه شنیده ام. تنها ایرادش فلت نبودن کابلهای اصلیه که اثری در کارایی نداره و فقط  اسمبل رو دشوار می کنه.

من هم تو سریه b-oc    اصلا مشکلی ندیدم مخصوصا سریه 1000 واتش طلاست منتهی این سریه جدیدش با این همه تبلیغات متاسفانه کیفیتش راضی کننده نبوده.شاید بعضی دوستان ناراحت بشند ولی خداییش چند تا تاپیک در مورد 850oc+که اذیت میکنه و نویز وحشتناکی داره دیدیم خود من 1000جدیدگرین رو برای یک سرور بستم هر روز اذیتهای جدید داشت تا اینکه با 850g2 evgaعوض کردم الان نه بدنه نویز داره نه بلو اسکرن میده 

ویرایش شده توسط EVGA OC
لینک به دیدگاه

• ارسال 696
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

از قدیم گفتن هرچی پول بدی همونقد اش میخوری،اگه قرار بود گرین با این قیمت با بزرگانی مثل کولرمستر یکی باشه که کولر مستر وبقیه بزرگان باید زوزه کشان سر به بیابون میزاشتن خخخخ

کل دنیا انگشت به دهان موندن که تو ایران 80 میلیون کلاه بردار چجوری با هم زندگی میکنن آخه؟چی جوریییییی؟ خخخخ

البته من خودمم ایرانم ولی به هر حال حقیقت تلخه و هر کسی تو کار خودش زرنگ بازی شو میکنه تا بیشتر گیرش بیاد،گرین هم از این قاعده مستثنی نیست بهش حق بدین گناه داره 

خخخ

ویرایش شده توسط behnamfrozen
لینک به دیدگاه

نقل قول

بسیار بسیار عالی .

به هیچ وجه با گرین مقایسش نکنید

انرمکس

سوپرفلاور

و یکی دوتا دیگه مثل همین ترمالتک عالی هستند .

نقل قول

جای این دو تا رو اشتباه زدین
اونی که بهتره باید بالاتر باشه(SuperFlower) اونم با اختلاف زیاد

انرمکس چند وقته وا داده و فقط یک پاور با استاندارد تیتانیوم داره تو بازار جهانی ^_^

منم نمیدونم چرا عشـــــــــــــــــــــــــق به انرمکس دارم .......

خیلی ممنون از پاسخ هر دو دوست عزیزم که تو این جمع فقط شما دو نفر ما رو حساب کردین

لینک به دیدگاه

نقل قول

البته من خودمم ایرانم ولی به هر حال حقیقت تلخه و هر کسی تو کار خودش زرنگ بازی شو میکنه تا بیشتر گیرش بیاد،گرین هم از این قاعده مستثنی نیست بهش حق بدین گناه داره 

خخخ

این تیکه رو خوب اومدی

یه جوری گرین رو متهم میکنن انگار که همه کارخونه ها مثل ساعت کار میکنن این گرین فقط مشکل داره !!! یا انگار که خودمون خیلی کار درستیم

اتفاقا من خیلی هم از گرین تشکر میکنم ، با وجود تمام مشکلاتی که داره (من خودم الان پاور 1200 وات گرینم خراب شده و دارم دیونه میشم) به نسبت سایر کارخانه ها مثل خودروسازی و یا لوازم خانگی خیلی خیلی بهتر ، با کیفیت تر و با لیاقت تر هستن

اکثر این دوستان خوبم که اینجا نظراتشون رو میدن هنوز خوب به اون سنی نرسیدن که نیاز به خریدن سایر کالاهای ایرانی مثل لوازم خانگی و اینجور چیزا داشته باشن ! هر وقت به اون سن رسیدن و تشکیل خانواده دادن و رفتن به سمت سایر لوارم ایرانی اونوقت میان پشت مسئولان گرین صف وای میاستن....

ویرایش شده توسط sinastar
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mostafa abbac گفته است :

درود سینا جان

و اما سینا جان، فرمودید خرید evga توصیه نمیشه‌. OEM اصلی شرکت evga، کمپانی بسیار معتبر سوپرفلاور هست که اگر کسی آشنایی داشته باشه  در جریان عظمت این کمپانی هست. عملکرد پاورهای evga هم به واسطه OEM بسیار خوبی که داره، عالی هست و زبانزد. 

دلیلی نمیبینم که از این شرکت خرید نکنیم! اگر دلیل قانع‌کننده‌ای دارید بفرمایید. 

سلام،

نظری که نوشته بودم در مورد منابع تغذیه ی رده بالای شرکت های گوناگون بود نه تمامی رده های محصولات تولیدی شان.(+80 Platinum)

خانواده ی +OC شرکت گرین شامل محصولات رده بالایش می شود و آن را با دیگر محصولات رده بالا مقایسه کردم.

Green.thumb.png.5ac340113283ce624759a512f70be7d6.png

همگی دارای استاندارد +80 Platinum هستند.

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

واقعا نمیدونم چی بگم

بعضی ها کلا نمیدونن چه خبره

عزیزان ، چند وقت پیش ،  گرین و لیون ی نظر سنجی گذاشتن در مورد محصولات گرین

جالب بود و نظرمو همون جا هم گذاشتم که این کار گرین به نظر برای دریافت ایزو 10002 بوده

و حالا که شما این تاپیک میزنی محصولات گرین به درد نمیخوره ، فردا گرین میاد میگه ما محصولاتمون استاندارد جهانی ایزو 10002 داره و اینطوری جنس میفروشه

حالا کی هست که بیاد بگه ایزو 10002 ، استاندارد شکایت مشتری هست  و نه استاندارد محصول

پس الکی به نظرم بحث نکنید ، چون فردا اگر شنیدید گرین استاندارد جهانی گرفته تعجب نکنید

این نظر من بود

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مقایسه ریپل پاور 650 واتی خودم با ریپل این پاور 1200 در لود 60 درصد .

همانطوریکه در عکس زیر دیده میشه ریپل شاخه 12 ولتی 54.2 میلی ولت هست ولی در پاور خودم 28.2 میلی ولت هست (در لود 60 درصد)  .

پاورم OCZ ZS 650W هست .

58f06e8c376b6_RippleMeasurementsOC.PNG.17164cafc9e28ab85412ac7aab23cd0c.PNG58f06e91c69d1_RippleMeasurementsOCZ.PNG.64dfef076d72dbad6c31727af91267ac.PNG

ویرایش شده توسط ata.royalfalcon
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Uranium گفته است :

در ضمن تو کل ایران بگردین ببینید کی ابزار تست پاور مثل سایت های معتبر داره!

سلام،

دانشگاه های امیرکبیر، صنعتی شریف و آزاد قزوین تمامی دستگاه های مورد نیاز را دارند.

دیگر دانشگاه های مادر از جمله تهران، تبریز، صنعتی اصفهان و ... بیشتر دستگاه های مورد نیاز را موجود دارند.

بنده نیز نوسان زیاد خط خروجی 12 ولت را در آزمایشگاه یکی از همین دانشگاه ها آزمودم. و همواره تنها ایرادی که به منابع تغذیه ی شرکت گرین وارد می دانم، نوسان زیاد خطوط خروجی آن ها است. به غیر از این، تمامی ویژگی های محافظتی آن ها را از جمله محافظ ولتاژ زیاد/کم، محافظ جریان زیاد/کم، محافظ اتصال کوتاه و... را به شخصه آزموده ام و همگی شان به درستی کار می کردند.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، +Wise+ گفته است :

سلام،

نظر شخصی بنده این است که در صورت وجود محصولات شرکت هایی از جمله Cooler Master، Silver Stone، Corsair و Seasonic در بازار ایران، به جز کاهش هزینه، هیچ دلیلی برای خرید منابع تغذیه از شرکت هایی مانند EVGA، Green و Enermax وجود ندارد. در تمامی بررسی های معتبر موجود در اینترنت، برتری محصولات چهار شرکت نخست یاد شده، نسبت به محصولات دیگر شرکت ها همواره اذعان شده است.

دوست عزیز

تو کیفیت اون 4 تا برند اول حرفی نیست ولی

ENERMAX یکی از تولید کنندگان(دقت بفرمایید "تولید کننده" نه سفارش دهنده ) اصلی پاور هست.

EVGA هم جزء پرفروش ترین و باکیفیت ترین پاورهای بازار اروپا و امریکاست شناخته شده. مدلهای G2 که تو ایران هم کمابیش هست جزءبهترینهاست.

به Green دروغگو کاری ندارم.

این نظر شخصیم نیست و فقط محض یادآوری بود.

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

والا بردش که 100% شباهت با گرین نداشت. روی کیفیت قطعات نمیشه نظر داد باید حرف متخصص رو بشنویم.

ولی نظر شخصی خودم این پاور گرین و اونی که tech تست زده یکی نی.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MHMAX گفته است :

دوست عزیز

تو کیفیت اون 4 تا برند اول حرفی نیست ولی

ENERMAX یکی از تولید کنندگان(دقت بفرمایید "تولید کننده" نه سفارش دهنده ) اصلی پاور هست.

EVGA هم جزء پرفروش ترین و باکیفیت ترین پاورهای بازار اروپا و امریکاست شناخته شده. مدلهای G2 که تو ایران هم کمابیش هست جزءبهترینهاست.

به Green دروغگو کاری ندارم.

این نظر شخصیم نیست و فقط محض یادآوری بود.

موفق و پیروز باشید.

تائید میشه .

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، +Wise+ گفته است :

نظر شخصی بنده این است که در صورت وجود محصولات شرکت هایی از جمله Cooler Master، Silver Stone، Corsair و Seasonic در بازار ایران، به جز کاهش هزینه، هیچ دلیلی برای خرید منابع تغذیه از شرکت هایی مانند EVGA، Green و Enermax وجود ندارد. در تمامی بررسی های معتبر موجود در اینترنت، برتری محصولات چهار شرکت نخست یاد شده، نسبت به محصولات دیگر شرکت ها همواره اذعان شده است.

خیلی جالبه EVGA رو کنار Green در نظر گرفتید!!!!! O.o احتمالا با پاورهای EVGA  تا بحال کار نکردید o.O 

وقتی میگید در "تمام بررسیها" خیلی دارید کلی صحبت میکنید. برا اثبات ادعاتون لینک بدید.

ویرایش شده توسط Solo
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، saeed0c گفته است :

والا بردش که 100% شباهت با گرین نداشت. روی کیفیت قطعات نمیشه نظر داد باید حرف متخصص رو بشنویم.

ولی نظر شخصی خودم این پاور گرین و اونی که tech تست زده یکی نی.

IMG_3294.thumb.JPG.d0a0f6908fa05b7324bd0c1f6e03b88e.JPG

IMG_3295.thumb.JPG.c05248b9715cd24d9184a8f9854c8cd3.JPG

شمایی که حتی ۱ درصد شباهت بین این دوتا پاور نمیبینی اگه ۱۰۰۰ درصد هم یکی باشن باز نمیبینی

چون نمیخواهی که ببینی

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، mdfarahani گفته است :

IMG_3294.thumb.JPG.d0a0f6908fa05b7324bd0c1f6e03b88e.JPG

IMG_3295.thumb.JPG.c05248b9715cd24d9184a8f9854c8cd3.JPG

شمایی که حتی ۱ درصد شباهت بین این دوتا پاور نمیبینی اگه ۱۰۰۰ درصد هم یکی باشن باز نمیبینی

چون نمیخواهی که ببینی

معذرت میخوام اما واقعا یکی نیستن الکترونیک بارم نیست اما پاور زیاد باز کردم و مواد داخلشون رو نگاه کردم

تعدادی از سوییچر ها و رگلاتور ها از لحاظ اندازه و تعداد تفاوت دارن تو عکسها

دو عکس پایین هیت سینک کوچک سمت راست بالا دو عدد ایسی کمتر داره یکی از سلف ها در پاور بررسی شده شکل ترانس داره

لینک به دیدگاه

بنظرم تا زمانی که پاسخ مسولان گرین رو نبینیم لطفا یک طرفه پیش قاضی نروید.خیلی از نظرات این دوستانمون گمانه زنی هستن.اصلا شاید این مورد تو ریویو دقیقا همون مدل گرین نباشه و شایدهای بسیار دیگر.. واسه همین باید نظرات اون طرف دیگرو هم ببینیم بعد نظرمون رو بگیم.

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Trevor گفته است :

معذرت میخوام اما واقعا یکی نیستن الکترونیک بارم نیست اما پاور زیاد باز کردم و مواد داخلشون رو نگاه کردم

دو عکس پایین هیت سینک کوچک سمت راست بالا دو عدد ایسی کمتر داره یکی از سلف ها در پاور بررسی شده شکل ترانس داره

عزیزم این تفاوت ها بخاطر فرق توان هست اون عکس گرین برا۷۵۰ هست و اون یکی ۱۲۰۰ 

اما بدون تردید یک پلتفورم کاملا یکسان هستند و از یک نوع توپولوژی بهره میبرند

لینک به دیدگاه

دوست گرامی من در این مورد تخصص ندارم و نمیتونم نظر بدم

و خب قاعدتا" با عکس هم نمیشه نظر داد ولی خب خیلی ها هم میدونن سزی OC+ گرین ساخت کمپانی ذکر شده هست

ولی در مورد شباهت من میتونم برات یک مثال بزنم در زمینه کاریم که تخصص دارم.

مثلا" وقتی شرکت ایران خودرو شروع به تولید 207 ما(206+ برزیل) کرد شما وقتی درب موتور رو بالا میزدید هیچ تفاوتی در 206 و 207 نمیدیدی ولی حالا جریان چی بود

قطعات موتوری 207 کاملا" فرانسوی بودند  و قطعات 206 مخلوطی از هند و چک و لهستان و کره بود (اون موقع هنوز چین وارد این بازی ها نشده بود)

پس نمیشه از روی ظاهر نظر داد میشه با توجه به ایرادات شرکت شخصی سازی هایی انجان داده باشه و بهینه کرده باشه

انقدر روی عکس و یک سری تست پافشاری نکنید صبر کنید اگر ادعای شما را ارزشمند دید حتما" در مقام پاسخگویی بر میاد.

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

بنظرم تا زمانی که پاسخ مسولان گرین رو نبینیم لطفا یک طرفه پیش قاضی نروید.خیلی از نظرات این دوستانمون گمانه زنی هستن.اصلا شاید این مورد تو ریویو دقیقا همون مدل گرین نباشه و شایدهای بسیار دیگر.. واسه همین باید نظرات اون طرف دیگرو هم ببینیم بعد نظرمون رو بگیم.

عزیز در طراحی پاور چیزی داریم به نام پلتفرم یا بیس و بیس هست که ویژگی های نهایی پاور رو تعیین میکنه- تعویض خازن یا تغییر توان تاثیر خاصی نداره
ساده تر بگم طراح اصلی میاد یک بستر با قابلیت انعطاف پذیری طراحی میکنه که بشه مثلا چندین توان مختلف مثل 750 850 و.. ازش گرفت و اینطور نیست که برای هر پاور دقیقاً بشینن یک طراحی از صفر بزنن

متاسفانه آشنایی نداشته باشید با این چیزا براتون عجیبه

تفاوتهایی مثل اونایی که به چشم میخوره صرفا به خاطر تفاوت توانه اما واقعا عجیبه که بعضیا میگن اینا یکی نیست

بعدشم باید بدونید این طراحی ها فروخته میشن و برای استفاده از طراحی پول میدن (غیر هزینه تولید)

به همین دلیل کسی نمیتونه از طراحی یکی دیگه استفاده کنه و اینکه شما فکر کنید حالا یه شباهتی دارن یکی نیستن بی معنیه. دقیقا یک طراحیه 

البته همونطور که گفتم برخی از دوستان خودشون رو دلداری میدن که نه این اون نیست چون سیم زرد رنگ یه مقدار بیشتر خم شده یا ......

سر خودتون کلاه نزارید

لینک به دیدگاه

بنظرم زیاد شلوغش نکنید 
چون  هر که طاووس خواهد جوره هندوستان کشد و نمی شه ایرادی گرفت به گرین 
بنظرم ایراد از خود کاربرای ایرانی هست هر موقعه کاربر ایرانی تونست به این نتیجه برسه واقعا به چی نیاز داره اونموقعه حق اظهار نظر داره چرا ؟
وقتی یه کاربری که در مجموع به 600 الی 650 وات نیاز داره می ره پاور 850 الی 1000 می خره خوب نباید انتظار  بیش از این داشت .یکی نیست بگه دوسته عزیز جای اینکه هزینۀ اضافه کنی  و  بیا پاور وات بالا برداری همونی که نیاز داری  بخر ولی برند و جنس خوب تهیه کن که مثلا تو پیک لود ایتقدر مثل گرین افته کارایی نداشته باشه. تازه خودت و قطعاتت رو هم بیمه کردی  بیایم یاد بگیریم هدف های مهمتر رو فدا آینده ای که معمولا نمیاد نکنیم (مثلا  1000 وات بخریم که 3-4 سال دیگه  تو ارتقا گرافیک به مشکل نخوریم  ) آخه یکی نیست بگه تا3-4 سال دیگه این پاور 1000 وات بقدری مستحلک می شه که توانایی رقابت با یه پاور  850 رو هم نخواهد داشت. این قضیه استحلاک هم برای همۀ  پاورها هست  و گرین و Evga  و کولرمستر نداره شما حتی اگر  پاور  8PACK رو هم داشته باشی بخاطره ماهیت پاور این استحلاک شاملش می شه.

از طرفی شما یه چرتکه بندازید تو کلاس 1200 وات پاور گرین   نزدیک 1میلیون  از پاور corsair و نزدیک به  1150 از پاور کولر مستر ارزونتر یعنی واقعا چه انتظاری دارید و چه اعتراضی؟ به خودتون نگاه کنید
کل این حرفا رو زدم که بگم نسبت به قیمت پاور گرین عملکرد نسبتا خوبی داره حالا این کاملا به مشتری بستگی داره که چی بخره. متاسفانه ما ایرانیا عادت داریم می خوایم پول گرین بدیم ولی پرفورمنس کولرمستر رو داشته باشیم  خوب کجایی طبیعت همچین قانونی هست 

ویرایش شده توسط lorn
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، lorn گفته است :

بنظرم زیاد شلوغش نکنید 
چون  هر که طاووس خواهد جوره هندوستان کشد و نمی شه ایرادی گرفت به گرین 
بنظرم ایراد از خود کاربرای ایرانی هست هر موقعه کاربر ایرانی تونست به این نتیجه برسه واقعا به چی نیاز داره اونموقعه حق اظهار نظر داره چرا ؟
وقتی یه کاربری که در مجموع به 600 الی 650 وات نیاز داره می ره پاور 850 الی 1000 می خره خوب نباید انتظار  بیش از این داشت .یکی نیست بگه دوسته عزیز جای اینکه هزینۀ اضافه کنی  و  بیا پاور وات بالا برداری همونی که نیاز داری  بخر ولی برند و جنس خوب تهیه کن که مثلا تو پیک لود ایتقدر مثل گرین افته کارایی نداشته باشه. تازه خودت و قطعاتت رو هم بیمه کردی  بیایم یاد بگیریم هدف های مهمتر رو فدا آینده ای که معمولا نمیاد نکنیم (مثلا  1000 وات بخریم که 3-4 سال دیگه  تو ارتقا گرافیک به مشکل نخوریم  ) آخه یکی نیست بگه تا3-4 سال دیگه این پاور 1000 وات بقدری مستحلک می شه که توانایی رقابت با یه پاور  850 رو هم نخواهد داشت. این قضیه استحلاک هم برای همۀ  پاورها هست  و گرین و Evga  و کولرمستر نداره شما حتی اگر  پاور  8PACK رو هم داشته باشی بخاطره ماهیت پاور این استحلاک شاملش می شه.

از طرفی شما یه چرتکه بندازید تو کلاس 1200 وات پاور گرین   نزدیک 1میلیون  از پاور corsair و نزدیک به  1150 از پاور کولر مستر ارزونتر یعنی واقعا چه انتظاری دارید و چه اعتراضی؟ به خودتون نگاه کنید
کل این حرفا رو زدم که بگم نسبت به قیمت پاور گرین عملکرد نسبتا خوبی داره حالا این کاملا به مشتری بستگی داره که چی بخره. متاسفانه ما ایرانیا عادت داریم می خوایم پول گرین بدیم ولی پرفورمنس کولرمستر رو داشته باشیم ? خوب کجایی طبیعت همچین قانونی هست 

کاملا موافقم 100%

لینک به دیدگاه

نقل قول

بله

انگار موضوع داغ شد و بعضی از دوستان بدجوری تحت تاثیر جو قرار گرفتن !!!

همین مونده بود که Enermax و EVGA جزو پاورهای درجه 2 محسوب بشه !!!! کل دنیا جلوی پاورهای این شرکت تعظیم میکنه اونوقت مهندسین ناب ایرانی این برند رو درجه دو محسوب میکنن :D

باور کنید از لحاظ ملی این جور نظرات فوق مهندسی  برای آینده صنعت کشورمون خوب نیست:D

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Trevor گفته است :

در یکی بودن برد که شکی نیست

شما حتی نامگذاری قطعات رو هم چک بکنید کاملا مثل هم هستن

ای سی که پایین سمت راست هست و ترانسی که در پایین  وسط قرار داره مقادیرشون کاملا یکی هست

در مورد تعداد رگولاتورها هم میخاستم بگم که دوستمون توضیح دادن گفتن متعلق به نسخه 750 وات هست

در مورد سلف هم بنظر میاد در مدل مرجع با شیلد مغناطیسی کاور شده که در مدل گرین به هر دلیلی وجود نداره

غیر از تعداد رگولاتورها تنها فرقی که توی برد دیده میشه اینه که گرین به جای 2 خازن Mlj از یک mlj و یک Rubycon استفاده کرده اونم خدا داند چرا ?

ویرایش شده توسط Hosein Amiri
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mdfarahani گفته است :

عزیزم این تفاوت ها بخاطر فرق توان هست اون عکس گرین برا۷۵۰ هست و اون یکی ۱۲۰۰ 

اما بدون تردید یک پلتفورم کاملا یکسان هستند و از یک نوع توپولوژی بهره میبرند

خوبه جواب خودتون رو دادید

750 وات رو نخواستم بگم گوشه pcb چاپ شده

خودم الان مصرفم سیلور استونه فن گرین نیستم. اما یکطرفه دارید پیش میرید

برد 1200 گرین رو بزارید بگید یکی هست باز یه چیزی

ویرایش شده توسط Trevor
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

در یکی بودن برد که شکی نیست

شما حتی نامگذاری قطعات رو هم چک بکنید کاملا مثل هم هستن

ای سی که پایین سمت راست هست و ترانسی که در پایین  وسط قرار داره مقادیرشون کاملا یکی هست

در مورد تعداد رگولاتورها هم میخاستم بگم که دوستمون توضیح دادن گفتن متعلق به نسخه 750 وات هست

در مورد سلف هم بنظر میاد در مدل مرجع با شیلد مغناطیسی کاور شده که در مدل گرین به هر دلیلی وجود نداره

غیر از تعداد رگولاتورها تنها فرقی که توی برد دیده میشه اینه که گرین به جای 2 خازن Mlj از یک mlj و یک Rubycon استفاده کرده اونم خدا داند چرا ?

جهت اطلاع همون برچسب mij خورده هم روبیکون هست اون برچسب فقط تایید بر اصالت ژاپنی بودن روبیکون هست (Made In Japan)

لینک به دیدگاه

کلا این برند های ایرانی از ماشین گرفته تا قطعات کامپیوتر و گوشی و ... تنها عملکردشون بالا بردن قیمت محصولات وارداتیه!

چون چیزایی که نمونه داخلی داشته باشن تعرفه وارداتشون میره بالا

ارزش صادرات خودرو ایران از صادرات رب گوجه فرنگی کمتره! تنها تاثیری که داره محروم کردن ملت از خرید ماشین با قیمت واقعی و جهانیه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...