رفتن به مطلب

آیا پاور تست شده techpowerup همون پاور گرین مدل 1200 oc هستش ؟؟

Recommended Posts

در 12 دقیقه قبل، mdfarahani گفته است :

یک پاور تو مدل های با توان مختلف عرضه میشه، مثلا 750 850 و ...
برای تغییر توان به تغییرات جزئی نیازه و نه کل پاور

من حرفی از وات نزدم

کیفیت برق خروجی منظورم بود.

تو پست اول با EVGA مقایسه کردید که سازنده اون هم های پاوره!!!! چرا باید اینقدر تفاوت بین کیفیت برق این دو باشه.

ویرایش شده توسط MHMAX
لینک به دیدگاه

• ارسال 696
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 3 دقیقه قبل، MHMAX گفته است :

من حرفی از وات نزدم

تو پست اول با EVGA مقایسه کردید که سازنده اون هم های پاوره!!!! چرا باید اینقدر تفاوت بین کیفیت برق این دو باشه.

عزیزم شرمنده ولی به همون دلیل که ما ماشین سوار میشیم مردم دنیا هم ماشین سوار میشن !!!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mdfarahani گفته است :

آقای آرمین گفتن نه پاور گرین طراحی اش فرق میکنه- لطفا همون بررسی همسایه که کلی عکس داره رو چک کنید اگه یکی نبود بعد

توی بررسی شهر سخت افزار شباهتش رو الان دیدم.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

والا من چیزی که به نظرم رسید رو گفتم ولیکن اصراری به صحّت اون ندارم، خود بچه های گرین احتمالا" میان پاسخ میدن. من فقط از دید یک کاربرعادی نگاه کردم که همه چیز رو به سرعت نمیپذیره و تحقیق میکنه.

به شخصه من OCPlus داشتم ازش راضی بودم، تازه مال من سری اول هم بوده و صدای فنش هم اونقدری که دوستان گفتند برای من آزار دهنده نبود چون اصولا" در هفت هشت ساعت در روز که با سیستم کار میکردم دو بار برای چند دقیقه روشن میشد و خاموش میشد. مشکلی نداشتم. ظرف یکی دو سال گذشته هم که این پاور وارد بازار شده، به غیر از شکایت برخی کاربران نسبت به صدای فن، مشکل خاص دیگری ندیدم گزارش شده باشه. نه در این فروم و نه در فرومی که خودم مدیرکلش هستم و نه در جاهای دیگه.

مشکل صدای فن هم محدود به گرین نیست، همین الان Cooler Master 1200W دارم سری V که فنش وقتی میچرخه صدای Coil Whine رو اعصابی از خودش تولید میکنه. هنوز سه ماه نشده خریدم.

متوجه حرف شما هستم و حق با شماست اما مشخصا پیش قضاوت کردین یعنی دنبال یک دلیل برای توجیه

در هر حال

همه میدونیم که پراید ماشین آشغالیه اما آیا کار ماشین رو انجام نمیده؟ آیا دووم نمیاره؟ آیا جواب نمیده؟ پاور بد و نه داغون هم همینطوره، مثل پراید کار میکنه اما پرایده نمیشه کاریش کرد

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mdfarahani گفته است :

اینجا نمودار ریپل نویز رو بازتاب میده که تو لودهای مختلف خروجی دچار نوسان میشه

در مورد سال 2010 و 2015

اولا گرین سال 2015 این پاور رو عرضه نکرده و این صرفا فریبکاریه

اما چطور؟

همین سال قبل بود گرین گفت پاور رو دادیم تحت مدل گذاری اختصاصی گرین برامون تست بگیرن و این همونه. پاور سازنده رو مجددا دادن تست بگیرن با مدل گذاری گیرن

اگه این حرف  شما  درست باشه باید این پاور بعد سال 2015 عرضه شده باشه که ابداً اینطور نیست

آقای آرمین گفتن نه پاور گرین طراحی اش فرق میکنه- لطفا همون بررسی همسایه که کلی عکس داره رو چک کنید اگه یکی نبود بعد 
البته به خاطر تفاوت توان (1200 و 750 وات) تفاوت جزئی دارن اما بیس و پایه پاور یا همون پلتفرم مطلقا یکیه

چیزی که مشخصه یه عده یا بخاطر اینکه گرین دارن و نمیتونن با واقعیت کنار بیان دارن واقعیت رو به طرزی که ساده تر بشه باهاش کنار اومد تحریف و باز آرایی میکنن

و اما به دانش من گیر میدین

کجا گرین اومده به شمای خریدار اهمیت داده و به قول خودتون علمی ثابت کرده که چیزی که در مورد پاورهاش میگه واقعیه؟ توصیه میکنم دوباره فکر کنید همیشه بعد بگید.

شما میتونی به من قول بدی که چیزی که در مورد پاورهاش میگه درسته؟

خب شما میگی سال ۲۰۱۰ نمونه ای که ارسال شده با ۲۰۱۵ یکی هست و من از شما مدرک میخوام برای این حرف دوما شما دارید بر اساس یک پاور که با نام دیگری داره داخل کشور های دیگه ای عرضه میشه به پاور گرین ایراد وارد میکنید و بدون هیچ مدرکی آیا شما همین مدل گرین رو تست کردین؟ یا صرفا بر اساس شکل ضاهری صحبت میکنید؟ به دانش شما ایراد وارد میکنم چون فقط کپی پیست انجام دادین مدرک دارید؟ بسم الله..

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، THE-BLACK-CAPTAIN گفته است :

خب شما میگی سال ۲۰۱۰ نمونه ای که ارسال شده با ۲۰۱۵ یکی هست و من از شما مدرک میخوام برای این حرف دوما شما دارید بر اساس یک پاور که با نام دیگری داره داخل کشور های دیگه ای عرضه میشه به پاور گرین ایراد وارد میکنید و بدون هیچ مدرکی آیا شما همین مدل گرین رو تست کردین؟ یا صرفا بر اساس شکل ضاهری صحبت میکنید؟ به دانش شما ایراد وارد میکنم چون فقط کپی پیست انجام دادین مدرک دارید؟ بسم الله..

داری سفسطه میکنی اونم از نوع فرار

منم از شما مدرک میخوام ثابت کنی که این دوتا پاور یکی نیستن- اگه شما ثابت کردی یکی نیستن  و من ثابت نکردم یکی هستن اون موقع بیا دادگاه راه بنداز عزیز

پس انتظار داری فقط حرف گرین رو باور کنم و بگم بله همینطوره؟ یعنی در این حد؟ یا خدا

ویرایش شده توسط mdfarahani
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mdfarahani گفته است :

داری سفسطه میکنی اونم از نوع فرار

منم از شما مدرک میخوام ثابت کنی که این دوتا پاور یکی نیستن- اگه شما ثابت کردی یکی نیستن  و من ثابت نکردم یکی هستن اون موقع بیا دادگاه راه بنداز عزیز

پس انتظار داری فقط حرف گرین رو باور کنم و بگم بله همینطوره؟ یعنی در این حد؟ یا خدا

بچه های گرین که هنوز پاسخی ندادند.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، mdfarahani گفته است :

عزیزم شرمنده ولی به همون دلیل که ما ماشین سوار میشیم مردم دنیا هم ماشین سوار میشن !!!

چه ارتباطی به صحبت من داشت!!!!!!؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mdfarahani گفته است :

متوجه حرف شما هستم و حق با شماست اما مشخصا پیش قضاوت کردین یعنی دنبال یک دلیل برای توجیه

در هر حال

همه میدونیم که پراید ماشین آشغالیه اما آیا کار ماشین رو انجام نمیده؟ آیا دووم نمیاره؟ آیا جواب نمیده؟ پاور بد و نه داغون هم همینطوره، مثل پراید کار میکنه اما پرایده نمیشه کاریش کرد

والا کسی پیش قضاوت میکنه که حکم نهایی بده، یعنی نتیجه رو مشخص کنه، من صرفا" نظر و برداشت خودم رو گفتم که به معنای پیش قضاوت نیست دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

هرچقدرم که بد باشه ٬ مردم بیچاره ما چاره ای بجز خریدن گرین ندارن ! چون اگه بخوان جنس خوب بخرن باید برن کولرمستر بخرن که قیمتش زمین تا آسمان با گرین فاصله داره ! و این اختلاف قیمت سنگین برندی مثل کولرمستر نسبت به قیمت جهانی هم فقط بخاطر همین گرین هست

چون اگه قرار باشه پاور ها و خنک کننده های کولرمستر با قیمت جنس های گرین یکی باشه 

طبیعیه که هیچکس نمیره گرین بخره ! از طرفی بخاطر کیفیت بسیار بالاتر کولرمستر ٬ قیمت بالا روشون میذارن و سو استفاده میکنن 

دقیقا مثل اس اس دی هست

شما کیفیت و قیمت اس اس دی های سامسونگ رو مثلا با کینگستون  و اپیسر و آشغالای دیگه مقایسه کنید 

کیفیت سامسونگ خیلی خیلی بالاتره ولی قیمتشم۲ برابر برند های درپیت

طبیعیه اینجور چیزا سخت نگیرید

پاور های سری oc گرین هم فقط اونایی که سیستم شاخ میبندن استفاده میکنن که از نظر من اخه وقتی یک همچین سیستمم هایی میبندید و این همه هزینه میکنید  چرا از پاور گرین استفاده کنید ؟! این همه برند های با کیفیت تر و بهتر هست

گرین پاور های معمولیش خوبن در حد زیر ۶۵۰ وات 

ولی کیس های گرین کیس های خوبی هستن و کیفیت خوبی هم دارن حتی بهتر از دیپکول ریدمکس و . . . ( دیدم از نزدیک که میگم )

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، MHMAX گفته است :

من حرفی از وات نزدم

درود 

OEM پاوری که در پست اول آورده شده، به هیچ عنوان High power نیست و سوپرفلاور (SuperFlower) هست که میشه گفت در کنار فلکسترونیکس از مطرح‌ترین و بهترین تولیدکننده‌های پاوره.

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story5&reid=429

لینک به دیدگاه

فارغ از بحث ریویو پاور گرین یه نکته هست که باید در نظر گرفته بشه. اونم اینکه راجع به پاور واقعا اینکه بگیم N نفر مثلا فلان مدل رو داشتن سالها و هیچ مشکلی باهاش نداشتن خیلی فنی نیست.یادم میاد حدود 4 سال روی سیستمم یه پاور 10  تومنی الگانس بسته بودم و مشکلی هم پیش نیومد.ولی الان اگه یه آکبندشو تو کوچه پیدا کنم  برنمیدارم?. واسه 99% کاربرا از جمله خود بنده پارامترهای مهم اول میزان توان، بعد وضعیت کابلها (تعداد 6 یا 8 پین و..)، سپس صدای فن و در آخر ماژولار بودن و طول و روکش کابلهاست و سایر موارد پایه ای تر از قبیل ثبات ولتاژ و ریپل و.... رو خیلی در حین استفاده از کامپیوتر نمیشه درک کرد و سواد خیلی هامون هم در اون حد نیست مگر اینکه ایراد انقدر شدید باشه که منجر به بروز مشکل سخت افزاری بشه. بنابراین واقعا باید برای اطلاع از این موارد اتکا کرد به ریویوهای معتبر.البته اینکه مثلا براساس این مطلب TECHPOWER بگیم کلا پاور گرین افتضاحه و... خیلی علمی نیست چون خیلی از مدلهای COOLERMASTER  و کورسیر ( بخصوص TIER 2  به پایین) هم نمرات حدود 7 تا 8 از 10 گرفتن .ولی  وقتی بازار سخت افزار ایران پذیرفته که گرین یه پاور نسبتا با کیفیته و پول نسبتا بالایی هم داره بابتش میده، حداقل کاری که گرین موظفه انجام بده شفاف سازی در خصوص کیفیت مدلهای مختلف و سعی در رفع ایراداتشه.

حمایت از تولید کننده داخلی چیز بدی نیست ولی حمایت از حقوق مصرف کننده بینوا واقعا واجب تره. حمایت بی حساب کتاب و چشم بسته ای که بخواد منجر به پیدایش شرکتهایی از قبیل خودروسازا بشه حرام اندر حرام است

ویرایش شده توسط mostafa-b
لینک به دیدگاه

حمایت از آشغال های ایرانی اشتباه 

اون از وضعیت خودرو هاشون ( که از نظر ایران خودرو و سایپا ٬ خودرو چیزیه که روی ۴ تا چرخ راه میره فقط ! )

اون از وضعیت انواع و اقسام تولیدات داخلی بی کیفیت 

اینم از قطعات کامپیوتر

بعد میرن ۴ نفر گیر میارن تو تلویزیون مصاحبه میکنن جنس ایرانی استفاده میکنیم خیلی عالیه

همین اسنوایی که رامبد جوان میگه ما فقط با کیفیت هارو اسپانسر میکنیم

فامیلمون ساید بای سایدش رو خرید موتور یخچال سوخت ولی گارانتیش هیچ چیزی رو قبول نکرد ! به همین راحتی ! به همین راحتی میگن غلط کردی از جنس ایرانی حمایت کردی !

تلویزیون میزنن ۵ میلیون  با ۵ میلیون میشه تلویزیون با کیفیت تر از تلویزیون ایرانی ۵ میلیونی خرید که حتی کلی اپشن های بیشتری داره و سه بعدی هم هست  ولی مال اینا اپشنش اینه که ۵۵ اینچه فوووووول اچدی :)))

واقعا چرا جنس ایرانی میخرید !

لینک به دیدگاه

سعی در رفع اشکالات رو ایران خودرو به اون عظمت انجام نمیده 

شما انتظار داری گرین اینکارو کنه ؟ :)))

برند های معروف قبل تولید یک جنس ۱۰۰۰ جور تست هغی مختلف از محصولات میگیرن بعد تولید و عرضه میکنن 

ایران تنها تستی که میکنن فک کنم پاورو میزنن به برق ببینن روشن میشه یا نه ! بقیش به درک !

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

به نظر من اگه راندمان پاور بالای  نود درصد هست  امتیاز نهاییش هم باید بالای 9 یا حداقل 9 باید باشه  چون شرکت گرین  راندمان بالاتر از نود درصد پاورهاش  رو همیشه تبلیغ میکنه مخصوصا سری OC+ رو پس نباید این موضوع رو نادیده بگیریم  ولی بهرحال هر چقدر پول بدی آش میخوری

ویرایش شده توسط Mehrdad OC
لینک به دیدگاه

من خودم روی سیستم. I7 6700K گرافیک Gtx 1060 6GB دارم از پاور گرین استفاده میکنم که از قدیم داشتمش فک کنم حدود ۱۰ سال پیش

۵۸۵ وات هست من مشکلی باهاش نداشتم ٬ تنها مشکلی که هست و نمیدونم از پاور یا از برق خونس اینه که یکم بدنه کیس برق دار هست قسمت های فلزیش

ولی قطعا میدونم بدرد کار حرفه ای و دستکاری توی ولتاژها و اورکلاک اصلا به هیچ وجه نمیخوره

همین پاور اگر با دستگاه های تخصصی تست بشه قطعا مشکلاتی داره

اگه اورکلاک میکنید فقط از کولرمستر یا کورسیر استفاده کنید

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، mdfarahani گفته است :

سلام،

خلاقیت و دقت خوبی به خرج دادید.

یک نکته ی عجیب و دور از انتظاری که در نمودارها بود، عملکرد ضعیف تر منبع تغذیه Cooler Master MasterWatt Maker 1200W در مقایسه با نمونه ی 1200 واتی خانواده ی V این شرکت بود که قیمت بسیار کمتری نیز دارد!

در 20 دقیقه قبل، THE-BLACK-CAPTAIN گفته است :

سلام،

بنده سال ها پیش، نوسان خط خروجی 12 ولت چندین منبع تغذیه ی شرکت گرین را در آزمایشگاه بررسی کرده بودم که حاکی از نوسان زیاد و عملکرد نامناسب مدار تصفیه بود.

اگر مایل هستید، چند نمونه از منابع تغذیه ی دلخواه تان را ارسال کنید تا به رایگان برای تان در آزمایشگاهی معتبر، عمل کردشان را بررسی کنم.

نظر شخصی بنده این است که در صورت وجود محصولات شرکت هایی از جمله Cooler Master، Silver Stone، Corsair و Seasonic در بازار ایران، به جز کاهش هزینه، هیچ دلیلی برای خرید منابع تغذیه از شرکت هایی مانند EVGA، Green و Enermax وجود ندارد. در تمامی بررسی های معتبر موجود در اینترنت، برتری محصولات چهار شرکت نخست یاد شده، نسبت به محصولات دیگر شرکت ها همواره اذعان شده است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، +Wise+ گفته است :

سلام،

خلاقیت و دقت خوبی به خرج دادید.

یک نکته ی عجیب و دور از انتظاری که در نمودارها بود، عملکرد ضعیف تر منبع تغذیه Cooler Master MasterWatt Maker 1200W در مقایسه با نمونه ی 1200 واتی خانواده ی V این شرکت بود که قیمت بسیار کمتری نیز دارد!

سلام،

بنده سال ها پیش، نوسان خط خروجی 12 ولت چندین منبع تغذیه ی شرکت گرین را در آزمایشگاه بررسی کرده بودم که حاکی از نوسان زیاد و عملکرد نامناسب مدار تصفیه بود.

اگر مایل هستید، چند نمونه از منابع تغذیه ی دلخواه تان را ارسال کنید تا به رایگان برای تان در آزمایشگاهی معتبر، عمل کردشان را بررسی کنم.

نظر شخصی بنده این است که در صورت وجود محصولات شرکت هایی از جمله Cooler Master، Silver Stone، Corsair و Seasonic در بازار ایران، به جز کاهش هزینه، هیچ دلیلی برای خرید منابع تغذیه از شرکت هایی مانند EVGA، Green و Enermax وجود ندارد. در تمامی بررسی های معتبر موجود در اینترنت، برتری محصولات چهار شرکت نخست یاد شده، نسبت به محصولات دیگر شرکت ها همواره اذعان شده است.

:D:D:D

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story7&reid=512

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

درود، بنده در خصوص شرکت سیاره سبز یا همون گرین صحبتی نمی‌کنم،‌ چون هنوز از چیزی اطلاع ندارم

اگه هر دو پاور فیزیکی وجود داشتن و توی یه آزمایشگاه می‌شد بررسی‌شون کرد اون موقع می‌تونستیم به نتایجی دست پیدا کنیم، فعلا که اون یکی پاور اون لنگ دنیاست و مجازیه (دسترسی فیزیکی بهش ندارین برای تست دقیق)  و این یکی پاور هم فقط عکسش هست و این هم دسترسی بهش ندارین، در کل برای نتیجه گیری باید مدل دقیق با پارت نامبر و سریال شرکت سازنده و دقیقا تاریخ ساخت و ... مشخص بشه تا بتونید دقیقا همون مدلی که بررسی شده رو پیدا کنید، این یه قسمت ماجرا، حالا این مدلی هم که تصاویرش توی پست اول درج شده رو باید پیدا کنید و باز هم دقیق همین مدلی باشه که توی تصاویر هست، بعد توی شرایط آزمایشگاهی و با تجهیزات معتبر و دقیق بررسی بشه و نتیجه اعلام بشه،‌اون موقع میشه قضاوت کرد و درباره اون بحث کرد.

شرایط یک بررسی و مقایسه عادلانه همینه و بس (صرفا با دو تصویر نمیشه نتیجه گرفت)

پس توصیه می‌کنم به دوستان تا پشتیبانی شرکت سیاره سبز پاسخی ندادن درست نیست قضاوت کنیم (خواه نتیجه مثبت باشد یا منفی)

موفق باشید

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

درود، بنده در خصوص شرکت سیاره سبز یا همون گرین صحبتی نمی‌کنم،‌ چون هنوز از چیزی اطلاع ندارم

اگه هر دو پاور فیزیکی وجود داشتن و توی یه آزمایشگاه می‌شد بررسی‌شون کرد اون موقع می‌تونستیم به نتایجی دست پیدا کنیم، فعلا که اون یکی پاور اون لنگ دنیاست و مجازیه (دسترسی فیزیکی بهش ندارین برای تست دقیق)  و این یکی پاور هم فقط عکسش هست و این هم دسترسی بهش ندارین، در کل برای نتیجه گیری باید مدل دقیق با پارت نامبر و سریال شرکت سازنده و دقیقا تاریخ ساخت و ... مشخص بشه تا بتونید دقیقا همون مدلی که بررسی شده رو پیدا کنید، این یه قسمت ماجرا، حالا این مدلی هم که تصاویرش توی پست اول درج شده رو باید پیدا کنید و باز هم دقیق همین مدلی باشه که توی تصاویر هست، بعد توی شرایط آزمایشگاهی و با تجهیزات معتبر و دقیق بررسی بشه و نتیجه اعلام بشه،‌اون موقع میشه قضاوت کرد و درباره اون بحث کرد.

شرایط یک بررسی عادلانه همینه و بس

پس توصیه می‌کنم به دوستان تا پشتیبانی شرکت سیاره سبز پاسخی ندادن درست نیست قضاوت کنیم (خواه نتیجه مثبت باشد یا منفی)

موفق باشید

این کاملا درست

شرایط تست باید برای همه ی موارد مورد تست یکسان باشه یعنی همه چیز مهم هست حتی کوچکترین تفاوت ها 

اما بنظر من اگه سیستم گرون میخرید و هزینه بالایی میکنید یا کولرمستر یا کورسیر بگیرید خیال خودتون راحت کنید 

ولی بشخصه یجورایی اطمینان دارم که از نظر ولتاژی و آمپری پاور های گرین نوسان دارن و نوسانات برقی کلا توی محصولات ایرانی انگار طبیعی 

سخت نگیرید 

صلوات بفرستید  D:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شب همگی خوش

پاور GREEN 1200 EVO OC دارم برای فروش 

عکس هم تا فردا شب حتما قرار میدم?

بنده جز مورد صدای فن هیچ ایرادی در این پاور نمیبینم. صدای فن هم فقط زمان خاموشی سیستم میشنوم که خیلی نویز بالایی داره  . درطول استفاده سیستم چی بشه فنش روشن بشه .هفته ایی یه بار صداش در میاد. اکثر مواقع خاموشه و بدنه پاور خنک هم هست

استناد کردن فقط به یه امتیاز دلیل بر بد بودن کالا نیست.بلکه آمار مشهود خرابی قطعات سیستم مشتریان دلیل اصلی میتونه باشه

بنده جایی ندیدم ذکر بشه سیستم شخصی بخاطر پاور مورد بحث  دود شده باشه رفته باشه هوا

خرابی قطعه هزاران دلیل میتونه داشته باشه که ماشالله گارانتی کننده ها اولین دلیلشون گیر دادن به نوسانات هست. و انگشت اتهام سریع به پاور نشونه میره

پاور بنده از نظر بار فشار کاری بهش مطمئن هستم چون سیستم پر مصرفی نیست پس از این بابت خیالم راحته.و خیلی ها هم  دقیقا پاور با باندل های مشابه از بابت مصرف دارن 

میمونه نوسانات برق که با یه محافظ معتبر و خوب میتونید درصد خطر از بابت نوسان رو بشدت کاهش بدید

زیادی دارید به این پاور گیر میدید. پاوری که گواهی های معتبر رو کسب کرده.  یعنی روز اعطای گواهی خواب بودن .و این ایراد به این بزرگی رو ندیدن؟

همونایی که هممون میگیم صداقت دارن و فقط ما ایرانی ها نداریم ؟                     یعنی میخواید بگید گرین رشوه داده گواهی گرفته?

من راضی و واقعا بی طرف

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، +Wise+ گفته است :

سلام،

درود سینا جان 

در مورد کولرمستر باید عرض کنم تکلیفش واضحه. ریپل ، ولتاژ رگولاسیون و قیمت بالا ، Hold-Up تایم پایین و اغلب افت ولتاژ در شاخه ۱۲ ولت 

برای مثال، پاور Coolermaster MWM 1200w که میشه گفت بهترین پاور کولرمستر در حال حاضر هست (به استثنا MWM 1200w MIJ) عملکرد بدی رو از خودش نشون داده و همین در کنار قیمت احمقانه (۴۵۰ دلار!)  باعث شده اسکور نهایی ۶.۳ از ۱۰ بگیره! 

Coolermaster MasterWatt Maker 1200w

این یونیت رده بالا بود، اگر به رده متوسط بریم وضعیت کولرمستر فاجعه هست. نگاهی به ریویو زیر از مدل Coolermaster V650 بندازید: 

Coolermaster V650 Review

نوسان ریل ۱۲ ولت رو مشاهده کنید: 

regulation_12v_graph.jpg.72969470080bf6491cdb1b345302812d.jpg

جدای از نوسان بالا، شاهد افت ولتاژ هم هستیم. از این مسئله بگذریم عملکرد بد پاور در مقابل جریان هجومی اولیه رو‌هم نمیشه نادیده گرفت که به انتخاب نامناسب کامپوننت‌ها بر میگرده (تصویر پایین) 

58f00376699f9_inrush_current(1).thumb.png.d284d28057bebdf73839db04dd505494.png

و تصویر زیر هم ریپل جریان خروجی ریل ۱۲ ولت رو نشون میده (شاخه ۱۲ ولت در لود ۱۰۰٪) که اصلا خوب نیست: 

12v_cl2_small.jpg.3550adb5f3742c63a00501ea5972a3cf.jpg

با وجود تمام این مشکلات به علاوه زمان پایین Hold-Up تایم و پرفومنس بد شاخه ۳.۳ ولت، قیمت این یونیت هم بسیار بالاست (۱۳۰ دلار هنگام عرضه). باقی پاورهای کولرمستر به خصوص رده پایین و رده متوسط چنین وضعیتی رو دارن. 

----------

و اما سینا جان، فرمودید خرید evga توصیه نمیشه‌. OEM اصلی شرکت evga، کمپانی بسیار معتبر سوپرفلاور هست که اگر کسی آشنایی داشته باشه  در جریان عظمت این کمپانی هست. عملکرد پاورهای evga هم به واسطه OEM بسیار خوبی که داره، عالی هست و زبانزد. 

دلیلی نمیبینم که از این شرکت خرید نکنیم! اگر دلیل قانع‌کننده‌ای دارید بفرمایید. 

ویرایش شده توسط mostafa abbac
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من این بحث ها فقط بحث قرمز و آبیه!

والا هیچ کدوم از بچه هایی که میان در مورد پاور نظر میدن حتی اسامی ابزار تست رو هم نمیدونن و حتی نمیدونن پاور چیست

ببخشید رک میگم اما خدایی همین طوره  مثلا فروم تخصصی هست او کل فروم ما به اندازه انگشت های دست آدم متخصص داریم که حرفشون با سند و مدرکه

کار ما شده فقط شکایت! آقای حسینی تاپیک میزنه برای فروش گرافیک با تخفیف 1 تومن 100 نفر میان شاکی که دزدی و این حرفای آواژنگ

حرف کنسول و پی سی دعواست 

حرف AMD و اینتل و انویدیا دعواست

سر گرین دعوا

عزیز من وقتی کسی ادعایی داره باید ثابت کنه !!!!

به نظر من اونی که گرین داره لذتش رو میبره اونیم که نداره بازم لذت برند محبوبش رو میبره

من سه برابر مصرف سیستم گرین دارم لذت میبرم شما هم قبل از اینکه اعدام کنی بپرس این بنده خدا آیا گرین هست یا نه

در ضمن تو کل ایران بگردین ببینید کی ابزار تست پاور مثل سایت های معتبر داره!

ادعا میکنید گرین خوب نیست اشکال نداره چرا سند و مدرک مصور نشون نمیدین مثلا پاور گرین توش آتیش گرفته یا باعث سوختن سیستم شده

چرا من که دارم کار میکنم نمونه نمی بینم از 79 تو بازارم آقا نمونه خراب من ندیدم چرا ؟؟

نمیگم گرین برند 100 درصدی هست اما برای من به تنهایی بوده

اما در نهایت دوستون دارم 

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

تشکر جالب بود

بنده پاور گرین دارم از سری قدیم OC 

میخواستم بدونم که طبق بررسی یعنی این پاور استاندارد نیست و ممکنه باعث خرابی قطعات بشه؟ 

حقیقت من که خیلی ازش راضیم طی این 3 سال و خدا رو شکر خیلی خوبه

البته در اینکه برندهای خارجی محصولاتشون با کیفیت تره بنده شکی نداشتم و ندارم اما میخوام بدونم از لحاظ امنیت قطعات این پاور عملکردش چطوره؟

درود

سری boc قدیمی از بهترین پاورهای گرین هست. کیفیت اتصالات و کارایی و دوام پاور حرف نداره. مشکلها و حاشیه های سری جدید رو در سری قدیمی نه دیده و نه شنیده ام. تنها ایرادش فلت نبودن کابلهای اصلیه که اثری در کارایی نداره و فقط  اسمبل رو دشوار می کنه.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

منم سری oc معمولی دارم،
750 واتش رو خریدم 300 تومن (نو ولی بدون گارانتی)
بد خریدم؟

درود 

خوب خریده ای و پاور با کیفیتیه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...