رفتن به مطلب

آیا پاور تست شده techpowerup همون پاور گرین مدل 1200 oc هستش ؟؟

Recommended Posts

• ارسال 696
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آقا مدلای قدیمی هم اینطور هستن یا فقط جدیدا اینجورین؟

من خودم از کیس گرین استفاده کردم واقعا اشغال بود ولی از پاور گرین راضی بودم.

نزدیک 8 سال کار کرد برام آخ نگفت تو سیستم هم هیچ مشکلی پیش نیاورد اگه واقعا اینقد آشغال بود محال بود 8 سال کار کنه.

بازم میگم شاید جدیدا و طی چند سال اخیر کیفیتش اومده پایین

لینک به دیدگاه

البته من فکر نکنم واقعا انقدر بد باشه که بخواد اشغال قلمداد بشه

توی قسمت جمع بندی بررسی techpowerup علامت great value رو گذاشته که یعنی در مقابل هزینه اش خرید مناسبیه

یک سری مزایا و یک سری معایب داره که بهش اشاره شده..خوب مشخصا هیچکدومون انتظار نداشتیم که بخواد در حد بهترین ها ظاهر بشه..امتیاز 8.2 هم چندان بد نیست

بنده خودم گرین دارم و واقعا نمیخوام طرفداری کنم اما به نظرم نسبت به قیمتش کارایی و کیفیت خوبی داره

gfgf.thumb.jpg.a6446b8ca5fbeea2c599f92ff12ae8ee.jpg

لینک به دیدگاه

من تو همین چند روز میخاستم گرین بخرم

یعنی نخرم ؟

میشه دوستان نظراتشون در مورد پاورThermaltake  هم لطف کنن ؟

خیلی ممنون میشم ، میدونم تاپیک مربوطه نیست ولی یک کلمه هم برام کافیه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

البته من فکر نکنم واقعا انقدر بد باشه که بخواد اشغال قلمداد بشه

توی قسمت جمع بندی بررسی techpowerup علامت great value رو گذاشته که یعنی در مقابل هزینه اش خرید مناسبیه

یک سری مزایا و یک سری معایب داره که بهش اشاره شده..خوب مشخصا هیچکدومون انتظار نداشتیم که بخواد در حد بهترین ها ظاهر بشه..امتیاز 8.2 هم چندان بد نیست

بنده خودم گرین دارم و واقعا نمیخوام طرفداری کنم اما به نظرم نسبت به قیمتش کارایی و کیفیت خوبی داره

gfgf.thumb.jpg.a6446b8ca5fbeea2c599f92ff12ae8ee.jpg

عزیزم مشکلاتی که بهش اشاره کرده مشکلات کمی نیست کمی دقت کنید !!!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mdfarahani گفته است :

عزیزم مشکلاتی که بهش اشاره کرده مشکلات کمی نیست کمی دقت کنید !!!

بله بنده دیدم اما در حین حال امتیاز خوبی گرفته..اگر واقعا در حدی بود که مشکلاتش باعث خرابی میشد مطمعنا توی بررسی گفته میشد و صدالبته 8.2 از 10 نمیگرفت

به نظرم شما کمی زیادی موضوع رو بزرگ کردید...منی که خریدم ازش راضیم و به لحاظ قیمتی هم توسط سایت تایید شده

ضمن اینکه این پاور ها استاندارد 80 پلاس دارن و همینجوری الکی بهشون داده نشده که

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

بله بنده دیدم اما در حین حال امتیاز خوبی گرفته..اگر واقعا در حدی بود که مشکلاتش باعث خرابی میشد مطمعنا توی بررسی گفته میشد و صدالبته 8.2 از 10 نمیگرفت

به نظرم شما کمی زیادی موضوع رو بزرگ کردید...منی که خریدم ازش راضیم و به لحاظ قیمتی هم توسط سایت تایید شده

استاندارد 80 پلاس رو به بازدهی میدن نه به کیفیت و چیزهای دیگه

لینک به دیدگاه

افتخاری دیگر برای گرین!!!!!!!!

این تیتر کانال تلگرامی گرین بود حدود یک ماه پیش که میگفت پاوراش از دید سایت سخت افزار جز بهترین برندهاست

GREEN GP1050B-OC+ Overclocking Evo

کمپانی گرین را می توان به جرات برترین تولید کننده دانست. سری OC+ این برند به منظور استفاده در سیستم های اورکلاکینگ طراحی شده است. یکی از مهمترین دلایل انتخاب GP1050B-OC+ Overclocking Evo این است که این محصول در یکی از تست های خود با فشار 500 وات بیشتر از حداکثر توان خود به کار گرفته شد و حتی در این آزمایش نیز دقت فوق العاده 12+،نوسان کمترا ز 1% و ریپل مناسب 12+ حسابی به رخ کشیده شد! کمپانی های مشهور Channel Well Technolog CO, LTD CWT و High Power Electroniic Co.LTD که به عنوان شرکای تجاری و تامین کنندگان پاورهای حرفه ای GREEN شناخته می شوند، سازندگان اصلی پاورهای گرین در گروه OC+ Series به شمار می روند. پاورهای جدید OC+ SERIES با راندمان بالاتر از 92% و ضریب توان بیشتر از 0.95 و مصرف کمتر از 0.5w در حالت اماده به کار یک انتخاب فوق العاده ایده ال در راستای مصرف بهینه انرژی به شمار میرود.این منبع تغذیه توانی برابر با 1050 وات را در اختیار کاربران و سیستم های تشنه به وات می گذارد و گواهینامه 80PLUS Platinum از موسسه ی Ecova Plug Load Solutions نیز مهر تائیدی برای حداکثر توان خروجی و اتلاف جریان است. جدیدترین طراحی مدار داخلی DC-DC با بهره مندی از تک ترانس قدرتمند با خروجی خالص +12  و به جهت افزایش راندمان کلی و تعبیه فیلترهای CLC به جهت بهبود دقت در رگولاسیون ولتاژ و کاهش ریپل خروجی و همچنین استفاده از مدار اکتیو VRM به جهت تامین ولتاژهای +3.3V و +5V،استفاده از خازن های جامد ژاپنی در مدار D-D VRM به جهت افزایش سطح کیفیت ولتاژ خروجی و طول عمر پاور، استفاده از خازنهای الکترولیت ژاپنی Rubycon در بخش  ورودی با قدرت تحمل دمای 105°C در شرایط سخت محیطی، مدار Active PFC و حداکثر تنظیم ولتاژ ورودی در دامنه 90-264Vac و فرکانس 47-63Hz و بهره مندی از ضخامت سه برابر در هر دو لایه مس مدار PCB به جهت افزایش رسانایی مدار و کاهش اتلاف انرژی به صورت گرمایشی. (3-OZ Copper at Dual layer PCB Design/2x0.105mm) از جمله دیگر قابلیت و فناوری های این محصول است.

اینم لینک:

https://www.sakhtafzarmag.com/راهنمای-خرید-مشاوره/16268/بهترین-سخت-افزارها-در-سالی-که-گذشت-منبع-تغذیه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

حرف ایشون حقه

پس چرا با اینهمه ایراد اینقد امتیاز بالا داده بهش؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، peto گفته است :

حرف ایشون حقه

پس چرا با اینهمه ایراد اینقد امتیاز بالا داده بهش؟

به دلیل قیمت پایین و بهره وری نسبتا بالا اونور اب نه اینجا

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mdfarahani گفته است :

قبول دارم قیمت خیلی مهمه ولی بازم به نظر من اونقدر مهم نیست که به یه کالای پر از ایراد نمره ی بالای  8 بدن

وقتی کیفیت پایین باشه بهروری هم پایین میاد.یکم متناقضه حرفتون

البته من طرفدار گرین نیستم و خودم پاور انرمکس دارم ولی دیگه حرف حقو باید زد.

این حرفم قبول دارم تو ایران قیمت گرین بیخودی بالاست ولی قیمت برندای معروف دیگه مثله انرمکس و کولر مسترم کم نجومی نیست...

لینک به دیدگاه

سلام. نمیخوام طرفداری بکنم. ولی واقعا زیادی موضوع رو بزرگ کردین. درسته در این مدت گرین قیمتش بالا رفته و با این قیمت میشه برندای بهتری رو انتخاب کرد ولی ایوکه تو این سایت مورد بررسی قرار گرفته و امتیاز 8.2 گرفته این یعنی اینقدرا هم بد نیست. به این هم فکر کنین که گارانتی دم دستتونه و مثل گارانتیای دیگه قرار نیس زیاد اذیت بشین. درسته مشکلاتی که تو تست ها گفته شده نمیشه ازش گذشت ولی اینکه بگین کاملا اشغاله درست نیست. 

الان پاورایی تو بازار هست که حتی با برند ایسوس داره فروخته میشه که ۸پین سی پیو و ۶ پین گرافیک دارن به اونا باید گفت اشغال  ولی راحت داره فروخته میشه و  روی هزاران سیستم درحال کار هستن و صاحبانشون  بیخبر. 

امتیازی که این پاور در بین این همه پاورای مرغوب جهان گرفته بنظرم  اصلا بد نیست. حداقل جوری بوده که این سایت به خودش اجازه تست و بررسی رو داده وگرنه اصلا اینکارو نمیکرد. 

مسلما من هم پول داشتم از بهترین برندای معروف جهان خرید میکردم و سراغ گریین هم نمیرفتم. کمی عاقلانه برخورد کنین. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، mdfarahani گفته است :

خودتون جواب خودتون دادین ، قیمت خوب در برابر بازده بالا !

اینجا قرار نیست طرفداری از برند خاصی بکنیم ، پاور شاهرگ اصلی سیستم هستش ، قیمت پاورهای گرین یه کم بالا هستش اما نسبت به نمونه خارجی ارزونتره و نیاز کاربر برطرف میکنه /

امتیاز 8.2 از همه موارد نه فقط قیمت ، و زیاد به این سایت اعتماد ندارم چون بررسی هاش بعضاً با طرفداری صورت میگیره

این موضوع هم الکی بزرگ شده

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، EVGA OC گفته است :

ممنون از اطلاع رسانیت دوست عزیز هرچند الان طرفدارهای گرین و کسانیکه از این برند سود میبرند الان تاپیکو کله پا میکنند 

داداش چرا پست اول تاپیک رو نقل قول می کنی ؟

حداقل عکس ها رو پاک کن . اونهایی که با موبایل میان فروم گناه نکردن !!!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، peto گفته است :

این حرفم قبول دارم تو ایران قیمت گرین بیخودی بالاست ولی قیمت برندای معروف دیگه مثله انرمکس و کولر مسترم کم نجومی نیست...

کلاً کالای دیجیتال تو ایران گرونه ، کاش یه تشکیلاتی ایجاد بشه و  از مصرف کننده حمایت کنه !

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

کلاً کالای دیجیتال تو ایران گرونه ، کاش یه تشکیلاتی ایجاد بشه و  از مصرف کننده حمایت کنه !

اینقد گفتن حمایت از تولید داخلی!!!! یه نفر نگفت حمایت از مصرف کننده داخلی!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
دوستان میگم شاید گرین سفارشی سازی هایی رو پاور هاش انجام میده مثل هر مارک دیگه همون کاری که کرسیر میکنه و ...
فکر نمیکنم حتی اگه برد ها و طراحی یکی باشه کارایی هم یکسان باشه
باید منتظر موند و دید چه پاسخی میدن و قضاوت یکطرفه زیاد کار جالبی نیست
اگر من باشم حتی به پاور بیخودی گرون قیمت کولر مستر MIJ هم ، که الان لیون و جاهای دیگه دارن براش کلی تبلیغ میکنن نیم نگاه هم نمیکنم چون همون پاور کلی مشکلات داره در مقایسه با رقباش

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، sinastar گفته است :

من تو همین چند روز میخاستم گرین بخرم

یعنی نخرم ؟

میشه دوستان نظراتشون در مورد پاورThermaltake  هم لطف کنن ؟

خیلی ممنون میشم ، میدونم تاپیک مربوطه نیست ولی یک کلمه هم برام کافیه

بسیار بسیار عالی .

به هیچ وجه با گرین مقایسش نکنید

انرمکس

سوپرفلاور

و یکی دوتا دیگه مثل همین ترمالتک عالی هستند .

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خودتون جواب خودتون دادین ، قیمت خوب در برابر بازده بالا !

اینجا قرار نیست طرفداری از برند خاصی بکنیم ، پاور شاهرگ اصلی سیستم هستش ، قیمت پاورهای گرین یه کم بالا هستش اما نسبت به نمونه خارجی ارزونتره و نیاز کاربر برطرف میکنه /

امتیاز 8.2 از همه موارد نه فقط قیمت ، و زیاد به این سایت اعتماد ندارم چون بررسی هاش بعضاً با طرفداری صورت میگیره

این موضوع هم الکی بزرگ شده

نمره میتونه گمراه کننده باشه .

البته من هم این انویدیا پاور آپ رو قبولش ندارم ( تو مبحث گرافیک 100 البته بیشتر )

اما باید نمره بقیه شرکتها رو هم دید تا بشه نظر داد .

مثلا اگر یه پاور دیگه بدون داشتن پرفورمنس در برابر دلار خوب بتونه نمره 8.5 بگیره میشه گفت خیلی از پاور گرین در کیفیت بهتره .

ضمنن یادمون نره این پاوراز بهترین های گرین هستش و این که پاور قلب سیستم هستش و به هیچ وجه نمیشه روش خطر کرد مخصوصا در مواردی که امنیت کاربر یا سیستم در خطر هستش .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

بسیار بسیار عالی .

به هیچ وجه با گرین مقایسش نکنید

انرمکس

سوپرفلاور

و یکی دوتا دیگه مثل همین ترمالتک عالی هستند .

نمره میتونه گمراه کننده باشه .

البته من هم این انویدیا پاور آپ رو قبولش ندارم ( تو مبحث گرافیک 100 البته بیشتر )

اما باید نمره بقیه شرکتها رو هم دید تا بشه نظر داد .

مثلا اگر یه پاور دیگه بدون داشتن پرفورمنس در برابر دلار خوب بتونه نمره 8.5 بگیره میشه گفت خیلی از پاور گرین در کیفیت بهتره .

ضمنن یادمون نره این پاوراز بهترین های گرین هستش و این که پاور قلب سیستم هستش و به هیچ وجه نمیشه روش خطر کرد مخصوصا در مواردی که امنیت کاربر یا سیستم در خطر هستش .

جای این دو تا رو اشتباه زدین
اونی که بهتره باید بالاتر باشه(SuperFlower) اونم با اختلاف زیاد

انرمکس چند وقته وا داده و فقط یک پاور با استاندارد تیتانیوم داره تو بازار جهانی ^_^

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، mdfarahani گفته است :

مهندس یکی از دوستانتون ظاهرا با همین پاور گرین و پردازنده ی ریزن رکورد جا به جا کردن درسته ؟

لینک به دیدگاه

واقعا نمیدونم چی بگم 

فقط منتظر ام ببینم گرین چ واکنشی نشون میده

تو قیمتش و تاثیر در امتیازی ک دادن شکی نیست

اگر در ایران کمی از برندای معتبر ارزون تره همین پاور تو سایت های خارجی نصف قیمت هم رده ی معتبر خودش هست و قطعا این قیمت خیلی تاثیر داره تو امتیاز نهایی 

از طرفی امتیاز زیر ۹ برای پاور سری OC ینی مرگ تازه این امتیاز بدون در نظر گرفتن قیمت خیلی پایین تر از این مقدار میزنه 

در کل امیدوارم گرین پاسخ درستی واسه این فاجعه (در برابر نتایجی ک خودش اعلام کرده ) داشته باشه

لینک به دیدگاه

گرین باید واقعا پاسخ گو باشه اینجوری که خودش تبلیغ میکرد انگار از برند های مطرح دنیا هم بهتره

لینک به دیدگاه

من اصلا نه فروشنده هستم و نه طرفدار گرین (و نه حتی تاحالا از پاورهای گرین برای pc استفاده کردم و احتمالا هیچ وقت هم نمیکنم)

اما اکثر دوستانی که اینجا دارن نتیجه گیری میکنند واقعا درک درستی از معنی مواردی که بررسی شده ندارند

مثلا ریپل 40 میلی ولتی اونقدر ها هم بد نیست (به طور کلی) یعنی ولتاژ شاخه 12 ولت حداکثر 12.04 و حداقل 11.96 ولت هست

پاورهایی توی بازار ایران فروخته میشه که ریپل چند 100 میلی ولتی دارند

شما صرفا دارید اعداد رو با هم مقایسه میکنید بدون درک مناسب ، باید این رو در نظر بگیرید که این پاور با بهترین های دنیا مقایسه شده توی این بررسی

ویرایش شده توسط rn4j1m1
لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، mdfarahani گفته است :

نمرات رو چک کنید لطفا

photo_2017-04-13_20-02-05.thumb.jpg.9aa443342816811fd84aee1e6df01711.jpg

خوب تو همین لیست evgaوcoolermasterواقعا ترکوندند همین کولرمستر قیمتش هم مناسب هست مخصوصا وقتی میخوایید از توان بالای 90 درصد پاور استفاده کنید اونجاست که نام گرین در خرابی های قطعات سیستم میدرخشد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...