رفتن به مطلب

آیا پاور تست شده techpowerup همون پاور گرین مدل 1200 oc هستش ؟؟

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

توی پست های قبلی گفته بودن پاور سوپر فلاور هم موجود دارن اونم با خودتون ببرید گناه داره
با سپاس

+1

لینک به دیدگاه

• ارسال 696
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تشکر از آقای حسینی و همینطور معین خان و آقای شعبانی. بیصبرانه منتظریم و اعتماد داریم به تیم کارشناسی

لینک به دیدگاه

آقا حالا که دارید تست میگیرید دیگه همه چیزو تست بگیرید:
otp :بدون باز کردن پاور به چیزی توی محفظه فن بزارید که فن حرکت نکنه ببینید دمای بدنه تا چقدر بالا بره پاور خاموش می کنه (زیاد نمی خواد وارد جزئیات بشه این تست فقط یه hotspot روی بدنه ی پاور رو اندازه بگیرید ببینید بالا تر از 80-90 درجه میره قبل از این که خاموش کنه یا نه...)
ocp:دیگه مشخصه اینقدر لود کشیده بشه که پاور دیگه خاموش کنه( یه مورد دیگه رو هم تست کنید اونم این که -مثلا اگر دیدید پاور روی 1200 وات روی 12 ولت خاموش می کنه ببینید مثلا روی 1180 وات روی 12ولت وضعیت ripple و voltage regulation چطوره) 
scp:اینو سه حالت تست کنید ...1-زیر لود 70 درصد ..2-لود 100 درصد ..3-مرز قبل از اینکه ocp فعال بشه (+short روی همه ی ریل ها تست بشه -12v,5v ,5vsb ,3.3v , , )

ripple همه ی ریلا ...
voltage regulation همه ی ریلا...
transient noise هم اندازه بگیرید دیگه دارید اینهمه راه میرید...

power_ok signal:قشنگ همه چیزش تست بشه ...
in rush current ...
hold up time : این یه مورد حتما تست کنید چون به نظرم این سری oc+ ها تو این یه مورد ضعف دارن...(این رو هم روی فول لود هم لود زیر 200 وات-معمولا مصرف Idle و مرور اینترنتو و فیلم و اینا ار این بالاتر نمیره )
خلاصه که قشنگ جنسو abuse کنید اگر هم پاور وسط کار به رحمت خدا رفت با یدونه دیگه تستارو ادامه بدید ...(نکته: پاور 1200 وات ساخته نشده که ازش مثلا 1600 وات لود بکشیم بعد تازه اتصال کوتاهم بکنیم پس اگر به رحمت خدا رفت مشکلی نیست ... اتفاقا خوبه ببینیم به پاور وقتی تحت بدترین شرایط fail میشه رفتارش چجوریه -میترکه ؟ فقط خاموش میشه؟... قبل از اینکه fail بشه ولتاژ ریلا 4 برابر میشه؟ ؟ ؟ ؟ یا چی کلا...)
یه نکته دیگه:
توی همون سایت tpu هم طرف به خاطر اینکه تجهیزاتش آسیب نیبنه بیشتر از 1500 و خورده ای لود نکشید از پاور اگر گرین هم بیشتر از 1600 وات لود نکشه مشکلی نیست اگر
 که وضعیت خروجی های پاور قابل قبول باشه نه اینکه روی 1600 وات پاور خاموش نکنه ولتاژ 12v هم شده باشه 10 ....امیدوارم منظورو رسونده باشم....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/01/31, 21:30:09، crash گفته است :

آقا حالا که دارید تست میگیرید دیگه همه چیزو تست بگیرید:
otp :بدون باز کردن پاور به چیزی توی محفظه فن بزارید که فن حرکت نکنه ببینید دمای بدنه تا چقدر بالا بره پاور خاموش می کنه (زیاد نمی خواد وارد جزئیات بشه این تست فقط یه hotspot روی بدنه ی پاور رو اندازه بگیرید ببینید بالا تر از 80-90 درجه میره قبل از این که خاموش کنه یا نه...)
ocp:دیگه مشخصه اینقدر لود کشیده بشه که پاور دیگه خاموش کنه( یه مورد دیگه رو هم تست کنید اونم این که -مثلا اگر دیدید پاور روی 1200 وات روی 12 ولت خاموش می کنه ببینید مثلا روی 1180 وات روی 12ولت وضعیت ripple و voltage regulation چطوره) 
scp:اینو سه حالت تست کنید ...1-زیر لود 70 درصد ..2-لود 100 درصد ..3-مرز قبل از اینکه ocp فعال بشه (+short روی همه ی ریل ها تست بشه -12v,5v ,5vsb ,3.3v , , )

ripple همه ی ریلا ...
transient noise هم اندازه بگیرید دیگه دارید اینهمه راه میرید...

power_ok signal:قشنگ همه چیزش تست بشه ...
in rush current ...
hold up time : این یه مورد حتما تست کنید چون به نظرم این سری oc+ ها تو این یه مورد ضعف دارن...(این رو هم روی فول لود هم لود زیر 200 وات-معمولا مصرف Idle و مرور اینترنتو و فیلم و اینا ار این بالاتر نمیره )
خلاصه که قشنگ جنسو abuse کنید اگر هم پاور وسط کار به رحمت خدا رفت با یدونه دیگه تستارو ادامه بدید ...(نکته: پاور 1200 وات ساخته نشده که ازش مثلا 1600 وات لود بکشیم بعد تازه اتصال کوتاهم بکنیم پس اگر به رحمت خدا رفت مشکلی نیست ... اتفاقا خوبه ببینیم به پاور وقتی تحت بدترین شرایط fail میشه رفتارش چجوریه -میترکه ؟ فقط خاموش میشه؟... قبل از اینکه fail بشه ولتاژ ریلا 4 برابر میشه؟ ؟ ؟ ؟ یا چی کلا...)
یه نکته دیگه:
توی همون سایت tpu هم طرف به خاطر اینکه تجهیزاتش آسیب نیبنه بیشتر از 1500 و خورده ای لود نکشید از پاور اگر گرین هم بیشتر از 1600 وات لود نکشه مشکلی نیست تحت شرایطی که وضعیت خروجی های پاور قابل قبول باشه نه اینکه روی 1600 وات پاور خاموش نکنه ولتاژ 12v هم شده باشه 10 ....امیدوارم منظورو رسونده باشم....

ایکاش میدونستی این چی هست

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

نمیفهمم منطق "کالیبره نبودن دستگاه تست " چیست ؟! چه کسی به این حرف اعتقاد دارد ؟ چه کسی اصرار دارد وانمود نماید  که دستگاه ممکن است کالیبره نباشد ؟ شما اصلا در شرکتهای بزرگ و یا آزمایشگاه R & D کار کرده اید ؟ میدانید کالیبره نبودن دستگاه بسیار گران قیمت ، خسارت زیادی به منابع مالی شرکت وارد می کند ؟ پس چه کسی وانمود می نماید "ممکن است کالیبره نباشد " ؟ من در شرکت فولاد مبارکه برای پروژه شرکت خصوصی  کار میکردم.دستگاه تست کشش ( جهت تعیین استحکام تسلیم نمونه).اینها هر روز مرتب تست کالیبره انجام میدادند تا مطمئن بشوند که دقت در حد استاندارد  قرار دارد بعد آزمون کشش انجام میدادند.

حالا گرین با سرمایه حداقل 50 میلیارد تومان باید اینقدر اهمال کاری کند ؟ بعد یک نفر که اصلا در شرکت بزرگ کار نکرده است ، سعی می کند اینگونه وانمود کند که دستگاه کالیبره نیست.مثال میزنم تعمیر و کالیبره کردن موتور کمپرسور ( واحد اکسیژن در فولاد مبارکه ) تقریبا 800 میلیون تومان هزینه داشت.موتور فوق آمریکایی بود و به علت تحریم و کمیاب بودن ، امکان تهیه وجود نداشت در نتیجه پیشنهاد شد که 4 عدد سنسور فشار سنج تهیه و درنزدیکی  روتور قرار داده شود تا میزان لقی روتورمشخص شود.ما برای این پروژه 85 میلیون تومان پول گرفتیم ، اونم سال 90.یعنی فقط 4 عدد سنسور نظامی با برنامه   Labview  .

پس لطف کنید حرفی از کالیبره نبودن دستگاه نزنید.هر شرکت بزرگ صنعتی موظف است که حتما واحد "کالیبراسیون و ابزار دقیق" داشته باشد تا از بروز خسارت مالی به شرکت جلوگیری بنماید.

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/24, 17:59:18، Daniel110 گفته است :

بسم الله الرحمن اارحیم

سری های پایین تر از oc و oc+ : هرات
سری oc و oc+ : سمرقند

سلفچگانه

لینک به دیدگاه

اونقد ک منتظر این تست و نتایجش هستم ، منتظر فصل جدید game of thrones نیستم 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است :

نمیفهمم منطق "کالیبره نبودن دستگاه تست " چیست ؟! چه کسی به این حرف اعتقاد دارد ؟ چه کسی اصرار دارد وانمود نماید  که دستگاه ممکن است کالیبره نباشد ؟ شما اصلا در شرکتهای بزرگ و یا آزمایشگاه R & D کار کرده اید ؟ میدانید کالیبره نبودن دستگاه بسیار گران قیمت ، خسارت زیادی به منابع مالی شرکت وارد می کند ؟ پس چه کسی وانمود می نماید "ممکن است کالیبره نباشد " ؟ من در شرکت فولاد مبارکه برای پروژه شرکت خصوصی  کار میکردم.دستگاه تست کشش ( جهت تعیین استحکام تسلیم نمونه).اینها هر روز مرتب تست کالیبره انجام میدادند تا مطمئن بشوند که دقت در حد استاندارد  قرار دارد بعد آزمون کشش انجام میدادند.

حالا گرین با سرمایه حداقل 50 میلیارد تومان باید اینقدر اهمال کاری کند ؟ بعد یک نفر که اصلا در شرکت بزرگ کار نکرده است ، سعی می کند اینگونه وانمود کند که دستگاه کالیبره نیست.مثال میزنم تعمیر و کالیبره کردن موتور کمپرسور ( واحد اکسیژن در فولاد مبارکه ) تقریبا 800 میلیون تومان هزینه داشت.موتور فوق آمریکایی بود و به علت تحریم و کمیاب بودن ، امکان تهیه وجود نداشت در نتیجه پیشنهاد شد که 4 عدد سنسور فشار سنج تهیه و درنزدیکی  روتور قرار داده شود تا میزان لقی روتورمشخص شود.ما برای این پروژه 85 میلیون تومان پول گرفتیم ، اونم سال 90.یعنی فقط 4 عدد سنسور نظامی با برنامه   Labview  .

پس لطف کنید حرفی از کالیبره نبودن دستگاه نزنید.هر شرکت بزرگ صنعتی موظف است که حتما واحد "کالیبراسیون و ابزار دقیق" داشته باشد تا از بروز خسارت مالی به شرکت جلوگیری بنماید.

درود

شاید منظور دوستان از کالیبره نبودن نقص فنی یا مشکل در خود دستگاه نباشه و منظورشون این باشه که دستگاه رو دستکاری کنن که نتایج واقعی رو نشون نده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

باید هم دوستان بحث کالیبره نبودن رو پیش بیارند  چون اگه اینطور نبود که تست tpu هم همونی در میومد که گرین در صفحه تبلیغاتیش در مورد پاور عرض کرده

سه مورد مطرح هست

1-یا tpu کالیبره نبوده یا با دادن اطلاعات غلط قصد تخریب برند رو داشته

2-یا گرین کالیبره نبوده

3-یا tpu کالیبره بوده گرین هم همینطور . فقط گرین در درج اطلاعات در صفحه تبلیغاتش در مورد پاور اغراق کرده و امار غلط داده

شما هم خواهشا تا روز تست تحمل کنید . مشخص میشه این مورد

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

اگر منظور شما آکرودیته است !؟

که خیر هر شرکتی قادر به اخذ مجوز آکرودیته نخواهد بود .

عدم بالانس و با فشار سنج تخمین زدین ؟! با فشار سنج !؟ که میتونه روی نیرو گرانشی 9.8 تا 9.5 میتونه متغییر باشه !؟ بعد شما فشار سنج ها کجا کالیبره شده اند ؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/27, 07:33:42، EHSANRF گفته است :

درود مجدد دوستان

توی صفحات اول، یه متن نوشتم و شرایط عدالت در تست ها رو عرض کردم و جوابیه شرکت گرین رو مشاهده کردم

بحث های ضد و نقیض و البته از یک لحاظ مفید توی تاپیک شده و احتمال میدم اگه ادامه داشته باشه ( و برخی هاشون صحت نداشته باشه ) حتی می‌تونه پای قانون رو به میان بیاره و برای دوستانی که ناعادلانه برچسب می‌زنن مناسب نباشه پس بهتره حرفی نزنیم که بار حقوقی داشته باشه. (خطاب به خودم، دوستان محترم تاپیک و البته کارکنان شرکت گرین)

بنده متخصص پاور و ... نیستم، ارتباطی هم با شرکت گرین ندارم و فقط به دنبال مشاهداتم توی این تاپیک این پست رو میدم...

مهمترین نکته اینه که شرکت گرین تاکید نکرده که مثلا عکس‌ها رو منتشر نمی‌کنه یا مثلا فقط توی لابراتوار تخصصی خودش تست‌ها باید انجام بشن و ...، حتی برای اثبات ادعاش خرج هم می‌کنه (هرچند این خرج به چشم نخواهد آمد) ولی باید تاکید کنم که اگه خیلی علاقه دارید ریزبین باشید و دقیقا از سمت منفی به قضیه نگاه کنید یک راه حل مناسب براتون دارم:

یک پاور با هر ظرفیتی که سایت های TPU و دیگر سایت های معتبر سخت افزاری جهان تست کردند و بنچمارک و نتایج و ... ریز به ریز توی اون سایت ها وجود داره خریداری کنید (ترجیحا باید بدون گارانتی باشه! چرا که اگه گارانتی داشته باشه می‌بایست از شرکت گارانتی کننده مجوز تست بگیرید). طبق متن شرکت گرین یک پاور هم از محصولات این شرکت (مثلا همین موردی که مورد اختلاف هست) از فروشگاهی به صورت ناشناس خریداری بشه، بعد از هماهنگی و مراجعه به شرکت گرین و تست و بررسی فنی و ...  پاور اولی که خریداری کردید (همون پاور بدون گارانتی) و مقایسه تست های لابراتوار گرین با سایت های TPU و ...، در صورتی که نتایج بسیار نزدیک به هم بود و یا دقیق همان بود و اختلاف کمی داشت با تائید مقایسه بررسی ها و صحت سلامت لابراتوار شروع به تست و ...  پاور مورد نظر کنید (امکان لایو اینستاگرام برای اون دوستانی که خیلی حساسن هم وجود داشته باشه) و اون نتایج رو توی سایت و ... و هم بذارید، در صورتی که در مرحله اول صحت لابراتوار توسط شما تائید شد، پس نتیجه تست دوم هم تائید خواهد شد، با مقایسه نتیجه بین پاور تست شده گرین و پاور مورد ادعا (در سایت TPU و ... )  این قضیه فیصله پیدا خواهد کرد.

نکته آخر اینکه در نهایت شما درخواست کنید و یه لابراتوار مورد اطمینان غیر از گرین ( اگر به قول بعضی دوستان مورد اعتماد نبود حتی با شرایط بالایی که عرض کردم) پیدا کنید و مجوز تست رو از شرکت گرین بگیرین و بدون هماهنگی قبلی و با دعوت فوری از نمایندگان گرین و خودتون و نمایندگان خودتون توی اون لابراتوار کار رو انجام بدین و به این بحث پایان بدین.

در هر صورت نتیجه خواه مثبت یا منفی پیشرفتی خوب برای بررسی محصولات ریبرند (یا سفارشی اختصاصی خارجی) داخل ایران و همچنین مشتریان این شرکت ها خواهد داشت و مبنایی برای آینده خواهد بود چه بسا در آینده سایت بنچمارک تخصصی هم توسط مثلا همین تیم لیون با متخصصانی مثل شما عزیزان راه اندازی بشه و محصولات جهانی رو تست کنه و منتشر کنه.

متن نوشته شده گرین به این معنی نیست که پاسخ درخواست های شما رو نمیده،‌ پس زیاد خرده نگیریم...

در خصوص ارسال پاور به TPU و ... هم سکوت می‌کنم چون امکان ارسال شخصی نیست و شما دوستان هم ارسال پاور توسط شرکت گرین رو قبول ندارین و حتی در صورت تقبل، موجب مشکلات عدیده دیگری میشه...

پیشاپیش پوزش بابت اشتباهات لغوی و نگارشی و تایپی...

پ.ن: در صورت تائیداین پست توسط دوستان محترم و شرکت گرین و لیون، یک پاور قدرتمند را بعنوان جایزه قبول خواهم کرد ? (چه پر رو )

درود و سپاس از کلیه دوستان عزیز

این پست  رو مجددا نقل قول کردم... (صفحه 13 بود و متاسفانه به جز یک نفر کسی تائید نکرد، الان تمام دوستان به همین نتیجه رسیدن و دقیقا همین روش رو در پیش گرفتن که موجب خوشحالی بنده شد)

جالب اینجاست با جزئیات کامل نوشتم و ... که انگار نه انگار :S

نکنه به خاطر اون خط آخر بوده که کسی تحویل نگرفت :DxD¬¬

اتفاق خوبی در حال افتادنه - خارج از خروجی نتیجه -  که امیدوارم از این به بعد یه رویه جدید رو توی بازار کامپیوتر و ...  کشور ایجاد کنه

پ.ن: همچنان منتظر یکی از پاورهای 1200 هستم :x

لینک به دیدگاه

سوای همه موارد زیر :

قابل اعتماد بودن مجموعه لیون و شخص آقای حسینی

قابل اعتماد بودن دوستان منتخب

نیت خیر مجموعه لیون از پیگیری موضوع

تصمیم درست شرکت گرین

تصمیم درست استارتر محترم جهت راه اندازی این تاپیک

دانش فنی بالای دوستان

نظرات فنی و دقیق  دوستان و اساتید

بالارفتن سطح اطلاعات کاربران

پیشنهادات دوستان در مورد تست و نحوه انجام آن

و...

به نظر بنده(بدون در نظر گرفتن نتیجه تست) با تو جه به اینکه :

شرکت گرین  خود تولید کننده محصول هست و لیون کامپیوتر که نماینده گرین هست و ذی نفع از محصولات این برند

نتایج این تست قابل استناد(برای من) نخواد بود.و من با توجه به دلیل ذکر شده در بالا نتیجه نهایی این تست را نمی پذیرم.

دوستان این به معنی این نیست که نمایندگان منتخب و یا مجموعه گرین و مجموعه لیون صلاحیت یا امکانات برگذاری این تست رو ندارن

فقط وفقط چون اصل استقلال در قضاوت(در اینجا تست) رعایت نشده پس نتیجه هم قابل استناد نیست(برای من).

محل تست از گرین، ابزار تست از گرین، محصول از گرین، تست کننده از گرین، بانی این کار هم نماینده گرین(لیون)، متهم گرین،  قاضی=؟، دوستان منتخب=؟

نظرم رو گفتم وخوشحال میشم دوستان نظر بدن

ویرایش شده توسط xboyiut
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، xboyiut گفته است :

سوای همه موارد زیر :

تصمیم درست شرکت گرین

دانش فنی بالای دوستان

و...

شرکت گرین  خود تولید کننده محصول هست و لیون کامپیوتر که نماینده گرین هست و ذی نفع از محصولات این برند

نتایج این تست قابل استناد(برای من) نخواد بود.و من با توجه به دلیل ذکر شده در بالا نتیجه نهایی این تست را نمی پذیرم.

دوستان این به معنی این نیست که نمایندگان منتخب و یا مجموعه گرین و مجموعه لیون صلاحیت یا امکانات برگذاری این تست رو ندارن

فقط وفقط چون اصل استقلال در قضاوت(در اینجا تست) رعایت نشده پس نتیجه هم قابل استناد نیست(برای من).

محل تست از گرین، ابزار تست از گرین، محصول از گرین، تست کننده از گرین، بانی این کار هم نماینده گرین(لیون)، متهم گرین،  قاضی=؟، دوستان منتخب=؟

ویرایش شده توسط KR Modir
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، xboyiut گفته است :

سوای همه موارد زیر :

تصمیم درست شرکت گرین

دانش فنی بالای دوستان

و...

کاملا موافقم اگر قرار باشه بررسی پاور در شرایط کاملا بی طرف انجام بشه لازمه پاور در مجموعه ای خارجی بررسی بشه 

لینک به دیدگاه

xD

خیلی بعضیا باحالن از اون اول میگفتن تست کنید حالا که بنده خدا ها زحمت میکشن خرج میکنن وقت میذارن میرن تست کنن میگید خوب نیست باید بره خاج؟

همینکه انقدر بهمون احترام میذاره لیون که پاور رو تست کنه حتی اگه نتیجش هم به فرض (که غیر ممکنه) الکی باشه بازم ارزش داره

دوستانی که میگن این پاور مشکل داره مطمئن باشید اینو وردارن ببرن خارج هم میگید گرین پول داده به تست کننده :|||

عزیزان کسانی مثل من که منتظر نتیجه هستن خوب میبینیم چی میشه و کسانی که نمیخوان قبول کنن خب نخرن گرین برن کولر مستر بگیرن و خیال خودشونو راحت کنن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

xD

خیلی بعضیا باحالن از اون اول میگفتن تست کنید حالا که بنده خدا ها زحمت میکشن خرج میکنن وقت میذارن میرن تست کنن میگید خوب نیست باید بره خاج؟

همینکه انقدر بهمون احترام میذاره لیون که پاور رو تست کنه حتی اگه نتیجش هم به فرض (که غیر ممکنه) الکی باشه بازم ارزش داره

دوستانی که میگن این پاور مشکل داره مطمئن باشید اینو وردارن ببرن خارج هم میگید گرین پول داده به تست کننده :|||

عزیزان کسانی مثل من که منتظر نتیجه هستن خوب میبینیم چی میشه و کسانی که نمیخوان قبول کنن خب نخرن گرین برن کولر مستر بگیرن و خیال خودشونو راحت کنن

دقیقا، هر مدل تست و باز بینی از هرجای هم باشه بازم قبول نمیکنن...

پاورهای گرین توی بازار موجوده چرا شماهای که هیچی رو قبول ندارین برای اثبات ادعای خودتون شخصا اقدام نمیکنین تهیه کنین تست بگیرین ریویو بنویسین...نقد کنین و الی اخر؟؟

خوشبختانه کلی برند پاور توی بازار هست و بازار انحصار یکی نیست گرچه قیمت‌ها روبه صعود گذاشته

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

xD

برادر تو پست های من رو  برین ببینید تو این تایپیک.والا من فن کولر مستر هم خریدم اینقدر سر و صدا دارن ک بیزارم کرده(jet flo) 

من گفتم هر چی ک بچه های گرین بگن بازم یه عده قبول نمیکنن و سفسطه میکنن

بقول آقا آرمین بد بینی ته نداره

با اینکه میدونم بازم بهم منفی میدین ولی من حرفمو میگم

مشتری مداری گرین و آقای حسینی باعث شده یه سری ها فکر دیگه ای بکنن

خلاصه یه کاری نکنید ک گرین هم بشه مث بقیه شرکتا و به صداتون جوابی نده 

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، xboyiut گفته است :

سوای همه موارد زیر :

تصمیم درست شرکت گرین

دانش فنی بالای دوستان

و...

درود دوست من 

مرسی از نظرتون 

ما صادقانه کارمون رو انجام میدیم و کاملا به خودمون احترام میگذاریم و ارزش خودمون رو زیر سوال نمیبریم 

حالا شما و دیگران میخوان بپذیرن یا نپذیرن انتخاب خودشونه 

خدا رو شکر دنیای آزادی هستش و هر کسی روش دیگری سراغ داره پاور رو با هزینه خودش تهیه کنه و تستها ها رو خودش در هر کجا و با هر روش و با هر کسی میخواد تست کنه 

معمولا تیم لیون برای رضایت همه کاری رو انجام نمیده و بلکه روش ما انجام درست کارها هستش و بس 

با این حال نظرتون محترم و موفق باشید 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، xboyiut گفته است :

سوای همه موارد زیر :

تصمیم درست شرکت گرین

دانش فنی بالای دوستان

و...

برادر در پذیرش دین خدا هم هیچ اجباری نیست،چه برسه به تست آزمایشگاهی. شما و کلیه دوستان شامل خودم این حق رو داریم که هیچ چیزی رو نپذیریم. حتی خود TPU هم روزی تست کرد، اون رو هم حق داریم نپذیریم. سایت TPU هم وحی الهی که پابلیش نمیکنه.

خیلی هم محترمه. ولی به قول گفتنی Anything is better than nothing، از هیچی که بهتره.

سایت TPU هم که در همسایگی کشورمون نیست بدیم دستش، فعلا" همین حد از تست هم میتونه کمک کننده و روشن کننده باشه.

قرار نیست همه متقاعد بشن، ولی حداقل من به عنوان مشاوره دهنده یا من به عنوان خریدار باید یه نتیجه ای از این تاپیک بگیرم.

استقلال در قضاوت رو خوب اومدی، ولی وقتی امکانات در این حد اجازه میده همین حد هم بی از هیچیه.

لینک به دیدگاه

گیریم آزمایشگاه گرین مشکل داشته باشه و بی اعتبار هم باشه دستگاهشون هم پاور خودشونو خدا نشون بده! بازم اگر پاور گرین ضعف داشته باشه نتیجه مقایسه با کولرمستر v1200  این وسط مشخص میکنه گرین پایینتره یا بالاتر. تازه دو نفر از باهوشترین کاربرا که یکیشون اندازه موهای سر من پاور فروخته و دست تعمیر هم داره، حضور داره و با شناختی که من دارم طرفدار سرسخت برند گرین نیست و کاملا بیطرفه. الان مشکل وجود نداره بنظرم. اگر فکر اونجوری میکنین عکس میدم که ببینین پاورم گرین نیست که سنگشو به سینه بزنم فقط کمی منطقی باشین و صبور!!!

لینک به دیدگاه

من خودم گرین oc+ دارم، نسبت به قیمتش عالیه، نمیگم خوبه عالیه

Sent from my MX5 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود

و روز موعود فرا رسید...

ببینیم معین جان و آقای شعبانی چه می کنند.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

سلام

منم به نوبه خودم مشتاقم ببینم این تست رو

و از اول دنبال میکردم موضوع رو

واقعا جای تشکر داره از مجموعه لیون و دوستانی که پذیرفتن این کارو برامون انجام بدن 

نتیجه هر چی باشه تجربه و دانش خوبی برامون داره 

لینک به دیدگاه

الان خوبه تست بگیرن نمرش با اختلاف  از کولر مستر بهتر بیاد:D

بعد دیگه نظر کاربرا دیدن داره:D

لینک به دیدگاه

استرس و هیجانی که منتظر نتایج تست هستم سر جلسه امتحان هم نداشتم ! o.O O.o

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...