رفتن به مطلب

آیا پاور تست شده techpowerup همون پاور گرین مدل 1200 oc هستش ؟؟

Recommended Posts

با سلام 

این اولین پست من تو این تاپیک هست و تا الان فقط نظاره گر بودم و تاپیک رو فقط دنبال میکردم .

به دلیل اینکه شدیدا مخالف زود قضاوت کردن هستم به خودم این اجازه رو ندادم که مطلبی اینجا بزارم که خدایی نکرده باعث رنجش کسی بشه و بعدا خودم رو زیر سوال ببره ولی با توجه به اینکه تا الان از پاور سوپرفلاور استفاده میکردم و خیالت راحت بوده و جدیدا دارم از پاور گرین استفاده میکنم این قضیه داره نگرانم میکنه و به خاطر اینکه بنده به این شرکت و برند اعتماد کرده و الان دارم از پاورش استفاده میکنم بابت این اعتماد انتظار دارم که جواب اعتماد من داده بشه و خواهشمندم زودتر به این مساله رسیدگی بشه تا تکلیف منم روشن بشه که پاور رو نگه دارم یا اینکه بفروشم .

بنده برای تمام مشتریانم که بهم اعتماد کردن پاور گرین بستم و اصلا دوست ندارم شرمنده کسی باشم پس اگر همچین درخواستی دارم حق مسلم خودم میدونم و انتظار دارم به درخواستم هر چه زودتر رسیدگی بشه . 

لینک به دیدگاه

• ارسال 696
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در در 1396/01/26, 13:02:21، Poorya_Lion گفته است :

مثلاً مثل این می مونه که من بیام بگم، استارتر توی شرکت وارد کننده پاورهای EVGA کار می کنه !!! آیا این درسته؟؟؟

مثلاً مثل این می مونه که من بیام بگم، استارتر و چند نفر دیگه شب قبل این تاپیک توی گروه Persian OC نشستن بحث و گفته گو که چجوری گرین رو می شه خراب کرد !!! آیا این درسته؟؟؟

مثلاً مثل این می مونه که من بیام بگم، چجوری می شه چند نفر بیان با زیر 30 تا پست توی فروم با IP ها خارج از کشور دقیقاً همه با هم توی این تاپیک به نظرات موافق استارتر مثبت و به بقیه منفی بدن !!! آیا این درسته ؟؟؟

یک خیر بزرگ !!! درست نیست !!! اینها تهمت هستش و نه در دنیا بلکه در آخرت بایستی بهشون جواب بدم . پس هیچ وقت چنین حرفهایی نمی زنم !!!

شرکت گرین سابقا  در  مقاله ای به نام  پنج پادشاه در یک  اقلیم  پاور خودش را با چندین  پاور با برندهای دیگر تست کرده بودند . کارشناسان فنی این شرکت ها  هم حضور داشتند . و نتیجه گیری تست را قبول داشتند .

2) دوستانی که می فرمایند چرا با برند دیگه مقایسه نمی کنید؟ جواب: برید از طرف واردکننده اون برند ها به شکل کتبی رضایت بگیرید و خودشون رو هم بیارید تا در حضور خودشون تست ها انجام بشود!!! گرین رقابت سالم انجام می ده ... (منم منم نمی کنم، هیچ ادعایی هم ندارم)ولی  توی عمرم بالای 500 عدد پاور رو،  انواع و اقسام تست ها رو با دستگاه ها مختلف زدم، با چشمای خودم دیدم، ولی هنوز جرات ندارم پابلیک بگم، پاورهای XXXXXXXX، دارای طراحی Non-PFC هستش و با لود کشیدن بالا خازن ورودی میترکه، نمونه مشابه در XXXXXXXXX به صورت پلمپ موجوده ، پاورهایXXXXXXX از برند XXXXXX  روش تخم مرغ آب پز می کنن، سری  XXXXXXXX  کویل وینگش گوشت رو کر می کنه، پاورهایXXXXXXXXXXX  نشط ولتاژ شاخه 12 روی استندبای 6 ولته !!! و  ....  چندتا دیگه می خواین بگم !!! (شدم اون رفیقمون که خیلی میدونست هی بگم بگم می کرد )  خوب این درسته ؟!!! شما که یک نکته کوچیک رو پیراهن ... می کنید !!! حالا اون بنده خدا آقای شمیرانی (مدیریت محترم مجموعه عقیق رایانه که رقیب ما هستند) اون بنده های خدا هم داره کار می کنه کنار ما توی این بازار خراب شده وگرنه خراب کردن بقیه برای ما که امکاناتش رو داریم کاری نداره ... یا مثلاً آواژنگ واقعاً دمش گرم چون سالم کار می کنه !!! دم عقیق رایانه گرم که مرده و سالم کار می کنه !!! نه مثل 2 تا مغازه کوچیک توی بازار رضا که به خاطر آوردن چندتا پاور از برند XXXX بخوان یک برند رو زیر سوال ببرن !!!  اصلاً آقا نظر شخصی منه اگه نخواستین گرین بگیرید ، اصلاً حالتون از گرین بهم می خوره، برید از عقیق رایانه یا آواژنگ بگیرید !!! کاری به گرونی و غیره ندارم ، نونشون از خیلیای دیگه حلال تره و از همینجا درود بر شرفشون...

راجع به بخش اول صحبتتون که خوشحالم که سعه صدر به خرج دادید .  این حرفایی که نوشتید رو اگر میگفتید،خیلیا رو زخمی میکرد ولی شما در واقع اونا رو نگفتید.

راجع به بخش دوم صحبتتون هم از جواب شما و بقیه دوستان از شنبه به بعد،خیالم از هر بابت راحت شد، پاورا رو که شما تست کردید و سربلند شدید، توی بررسی لیون تیوی هم که کولر 240 شما با سربلندی تست ها رو پاس کرد در حالی که اون کولر 240 دیگه که من فکر میکردم پرطرفدارترین کولر closed loop جهان  در ابعاد رادیاتور 240 هست، حتی نتونست تست رو پاس کنه و در تست fail شد، تا حالا از 4 تا پاوری که داشتم ، 3 تاش گرین بوده و هیچ مشکلی در زمان استفاده نداشتم و یک کیس گرین هم داشتم که کاملا ازش راضی بودم،از دیروز تا حالا به خودم افتخار میکنم که این برند تو کشوری وجود داره که بنده هم حضور دارم و چپ و راست رو که نگاه میکنم  از غرور لبخند میزنم;) و میگم که من هم افتخار داشتن جنس هایی از این برند رو داشتم،

و  اینکه وقتی فکر میکنم که بقیه جهان از وجود همچین برندی خالی هست و نمیتونن احساس خوب بنده رو درک کنن، حس لاکچری بهم دست میده و پوزخندی به تمام جهانیان میزنم?.

بنده  پست قبلی خودم که درخواست تست از سایت های اجنبی بود رو پس میگیرم و از پست قبلی خودم اعلام براعت میکنم.

ان شاالله که  شما همیشه سلامت و شرکت معظم سیاره سبز برقرار باشد.

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

سلام مجدد خدمت کارکنان شرکت گرین و بازدیدکنندگان گرامی

هنگامی که این تاپیک رو زدم صرفاً هدفم اطلاع رسانی بود نسبت به چیزی که دیدم و نباید  گرین میومد با این موضوع شخصی برخورد کنه که البته تلاش برای شخصی جلوه دادن موضوع با هدف مشخصی است.هدف بنده صرفا اطلاع رسانی بود همین.

قبل اینکه به نظرات شرکت گرین بپردازم در مورد نظرات برخی از شما عزیزان لازم میبینم توضیح بدم
آخه برادر من شمایی که اشخاص معمولی (حتی اگه بی طرف هم باشند)-کاسب و همکار گرین رو معرفی میکنی یا اصا خودت اعلام آمادگی میکنی که بری گرین - میری اونجا یه چیزی نشونت میدن که نمیتونی درست یا غلط اش رو بفهمی دیگه چرا اصرار داری بیا بریم؟! فروشنده پاور دست دوم گرین شد شخص معتمد؟ کاربر به اعتقاد شما "حرفه ای" که تو شو های مختلف با شرکت های مختلف از جمله خود گرین همکاری داره شد معتمد؟ آقای آرمین ناظر فروم شما که ..... خود آقای شعبانی گفتن ما پاور جدید دادیم دست شما! چرا ندادن دست این همه کاربر و گیمر حرفه ای مستقل دیگه چرا شما؟ چرا اطلاعیه ندادن به عده ای داوطلب برای تست محصولات جدید نیاز داریم و گزینش کنن؟ لابد در راه رضای خدا بوده؟! بس کنید لطفا.

متاسفانه برخی از دوستان از روی جوگیری و بی اطلاعی نظرات پرت میدن مثلا یکی فکر میکنه تست پاور همونیه که نشون میده ولتاژا چنده!  دوست من وقتی از چیزی اطلاع نداری آشنایی نداری در حد احتمالات و اطلاعات خودت نظر بده. بنده خودم رو آگاه تر از شما نمیدونم اما فقط تو چیزی داخلت میکنم که بلدم. بلد نبودم فقط نظر میدم همین دیگه برا کسی تعین تکلیف نمی کنم.

کلا دو موضوع وجود داره:

1 اینکه آیا پاور گرین همونیه که توسط techpowerup تست شده و افتضاح بوده یا نه.

2 اینکه اگه اون نیست (به ادعای خود گرین اصلاحات و تغییرات صورت گرفته) اون وقت کاراییش چطوره؟ چه تضمینی وجود داره اگه به ادعای گرین متفاوت هم بود بدتر نباشه؟ چرا اگه تفاوت هایی داشت این تفاوت ها حتما به معنی بهتر بودنشه؟ کی میتونه تضمین بده برای کاهش هزینه تمام شده پاور حتی تغییرات بدتر اعمال نشده؟ لطفا وقتی پشت سر هم جواب میدی درست حسابی جواب بده.

شخص بنده نیاز ندارم گرین بیاد چیزی رو به بنده اثبات کنه اما خب دوست دارم برای بقیه روشن بشه خصوصا که فکر میکنم پاور گرین به همون بدی هست که techpowerup نوشته.

و اما با شرکت گرین

ببینید بنده اطلاع رسانی کردم حالا شما هر اسمی که دوست داری و به مصلحت شماست روش بزار.

پیش تر پیشنهاد کردم از همین مدل 1200 واتی خودتون عکس بگیرید و بزارید اما با تلاش های تاسف برانگیزی که نشون دادین (ازتلاش برای تخریب شخصت تا بسیج کردن یک عده معلوم الحال و پیشنهادهای اغفال کننده) هیچ بعید نیست بشینید قطعات پاور رو تعویض کنید. کاری نداره که زیر 10 دقیقه میشه قطعات رو اصا  با بهترین پاور دنیا تعویض کرد! که البته در این حالت نیاز هم نیست کار کنه 4 تا عکسه میگیرید بره.

دوست داشتید برای اینکه برای من و بقیه روشن بشه پاور شما درست همونیه که تو بررسی techpowerup افتضاح بوده یا نه هزینه تهیه یک نمونه از پاور 1200 واتی خودتون رو متقبل بشید بنده شخصی رو معرفی میکنم اگه قبولش داشتید از بازار یک نمونه از پاور شما تهیه میکنه باز که کرد سیم و هیت سینک  اینا رو جدا میکنه عکسای techpowerup رو تکرار میکنه همینجا میزاره. آخر سر هم پاور رو سر هم میبنده لحیم میکنه میده خودتون.

اگه پاورها یکی نبودن و تو اجزای اصلی شامل موارد زیر تفاوت داشت (به ادعای خودتون که تغییرات صورت گرفته) اون وقت بنده با کمال میل برای بررسی عملی تو لابراتوار خودتون خدمت میرسم:

سویچ های اصلی

ماسفت ها

دیودهای اصلی و تصحیح ضریب توان

ظرفیت خازن ها

رکتیفایر

کنترلرها

سوپروایزر

هم بنده هم شما به خوبی میدونیم اینا اجزای اصلی و حیاتی پاور هستند- اگه یکی باشند که دیگه ادعای شما مبنی بر متفاوت بودن پاور شما از اونی که techpowerup بررسی کرده 100 درصد خلاف واقعه اما اگه حق با شما باشه باید دست کم تعدادی از این ها متفاوت باشند که در نتیجه اون وجود اختلافتی در دیگر اجزای سطح برد مورد انتظاره. دقت داشته باشید مطمئنا منظور از "اجزای تفاوت" استفاده از نمونه مشابه نیست.

ضمنا صرفا برای اینکه حسن نیت خودم رو نشون بدم این پیشنهاد رو دادم و الی کوچکترین اصراری ندارم.

پلتفرم که فول مشترکه و بحثی توش نیست اما اگه اجزای اصلی پاوریکی بودن که نتیجه مشخصه و نیازی به حاشیه رفتن بیشتر از جناب شما نیست. اما اگه یکی نبودن اون وقت ادعای شما مبنی بر اینکه پاور شما گونه اصلاح شده و بهتری از همین پاوره رو میشه تو آزمایشگاه بررسی کرد.

ساده تر از این دیگه شدنی نیست.

لینک به دیدگاه

حرف همه رو زدید

کاربر پوریا لیون و ارمین بحث رو به بیراهه کشوندند

حتی ایشون با اینکه استخدام شرکت گرینه معایب(راست و دروغ رو نمیدونم) شرکت های دیگه رو گفته که با این کارش ابروی گرینو برده

بیایید با روش بالا اثبات بیگناهی کنید .

گفته های ایشون در پاراگراف پاییین:

(( توی عمرم بالای 500 عدد پاور رو،  انواع و اقسام تست ها رو با دستگاه ها مختلف زدم، با چشمای خودم دیدم، ولی هنوز جرات ندارم پابلیک بگم، پاورهای الایت کولرمستر Non-PFC هستش و با لود کشیدن بالا خازن ورودی میترکه، نمونه مشابه در سوپر فلاور به صورت پلمپ موجوده ، پاورهای RM گولد کورسیر روش تخم مرغ آب پز می کنن، سری کورسیر HX کویل وینگش گوشت رو کر می کنه، پاورهای انرمکس سری تام هاک 2  نشط ولتاژ شاخه 12 روی استندبای 6 ولته !!! و  ....  چندتا دیگه می خواین بگم !!! ))

شما اقای پوریا لیون,.شما حق تخریب برند های دیگه با نام کاربری خودتون (یعنی نماینده شرکت گرین) را ندارید اینکار یعنی ماست بقیه ترش و ماست من شرین

کاربر بی طرف باید این حرف ها رو بزنه نه شما

و همچنین گفته های کاربر ارمین:

از کجا معلوم همه ی ما واقعا" اشخاص مستقل باشیم و کل این تایپک توسط دو نفر با یوزر های متفاوت نوشته نمیشه؟ از کجا معلوم همه چیز زیر سر سیا نباشه؟

سوال خیلی اسونه من نمیدونم چرا شرکت گرین با این همه نیروی حاظر جواب نمیتونند پاسخگو به طور عادلانه باشند و فقط تایپیک رو به نفع خودشون میخواخند تغیر بدهند !!؟؟

ویرایش شده توسط mrp7
اپدیت
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mdfarahani گفته است :

دمت گرم دادا 

حرف حساب 

لینک به دیدگاه

یعنی یه نفر تواین فروم پاور 1200گرین نداره که 4تاعکس بذاره؟

أقایونی که فروشنده پاوردست  دوم هستن وصدتاصدتا پاور زیر دستشونه چرا 4تاعکس نمیذارن:::؟

لینک به دیدگاه

هنگامی که این تاپیک رو زدم صرفاً هدفم اطلاع رسانی بود نسبت به چیزی که دیدم و نباید  گرین میومد با این موضوع شخصی برخورد کنه که البته تلاش برای شخصی جلوه دادن موضوع با هدف مشخصی است.هدف بنده صرفا اطلاع رسانی بود همین.
قبل اینکه به نظرات شرکت گرین بپردازم در مورد نظرات برخی از شما عزیزان لازم میبینم توضیح بدم
آخه برادر من شمایی که اشخاص معمولی (حتی اگه بی طرف هم باشند)-کاسب و همکار گرین رو معرفی میکنی یا اصا خودت اعلام آمادگی میکنی که بری گرین - میری اونجا یه چیزی نشونت میدن که نمیتونی درست یا غلط اش رو بفهمی دیگه چرا اصرار داری بیا بریم؟! فروشنده پاور دست دوم گرین شد شخص معتمد؟ کاربر به اعتقاد شما "حرفه ای" که تو شو های مختلف با شرکت های مختلف از جمله خود گرین همکاری داره شد معتمد؟ آقای آرمین ناظر فروم شما که ..... خود آقای شعبانی گفتن ما پاور جدید دادیم دست شما! چرا ندادن دست این همه کاربر و گیمر حرفه ای مستقل دیگه چرا شما؟ چرا اطلاعیه ندادن به عده ای داوطلب برای تست محصولات جدید نیاز داریم و گزینش کنن؟ لابد در راه رضای خدا بوده؟! بس کنید لطفا.
متاسفانه برخی از دوستان از روی جوگیری و بی اطلاعی نظرات پرت میدن مثلا یکی فکر میکنه تست پاور همونیه که نشون میده ولتاژا چنده!  دوست من وقتی از چیزی اطلاع نداری آشنایی نداری در حد احتمالات و اطلاعات خودت نظر بده. بنده خودم رو آگاه تر از شما نمیدونم اما فقط تو چیزی داخلت میکنم که بلدم. بلد نبودم فقط نظر میدم همین دیگه برا کسی تعین تکلیف نمی کنم.

کلا دو موضوع وجود داره:
2 اینکه اگه اون نیست (به ادعای خود گرین اصلاحات و تغییرات صورت گرفته) اون وقت کاراییش چطوره؟ چه تضمینی وجود داره اگه به ادعای گرین متفاوت هم بود بدتر نباشه؟ چرا اگه تفاوت هایی داشت این تفاوت ها حتما به معنی بهتر بودنشه؟ کی میتونه تضمین بده برای کاهش هزینه تمام شده پاور حتی تغییرات بدتر اعمال نشده؟ لطفا وقتی پشت سر هم جواب میدی درست حسابی جواب بده.
شخص بنده نیاز ندارم گرین بیاد چیزی رو به بنده اثبات کنه اما خب دوست دارم برای بقیه روشن بشه خصوصا که فکر میکنم پاور گرین به همون بدی هست که techpowerup نوشته.

و اما با شرکت گرین
ببینید بنده اطلاع رسانی کردم حالا شما هر اسمی که دوست داری و به مصلحت شماست روش بزار.
پیش تر پیشنهاد کردم از همین مدل 1200 واتی خودتون عکس بگیرید و بزارید اما با تلاش های تاسف برانگیزی که نشون دادین (ازتلاش برای تخریب شخصت تا بسیج کردن یک عده معلوم الحال و پیشنهادهای اغفال کننده) هیچ بعید نیست بشینید قطعات پاور رو تعویض کنید. کاری نداره که زیر 10 دقیقه میشه قطعات رو اصا  با بهترین پاور دنیا تعویض کرد! که البته در این حالت نیاز هم نیست کار کنه 4 تا عکسه میگیرید بره.
دوست داشتید برای اینکه برای من و بقیه روشن بشه پاور شما درست همونیه که تو بررسی techpowerup افتضاح بوده یا نه هزینه تهیه یک نمونه از پاور 1200 واتی خودتون رو متقبل بشید بنده شخصی رو معرفی میکنم اگه قبولش داشتید از بازار یک نمونه از پاور شما تهیه میکنه باز که کرد سیم و هیت سینک  اینا رو جدا میکنه عکسای techpowerup رو تکرار میکنه همینجا میزاره. آخر سر هم پاور رو سر هم میبنده لحیم میکنه میده خودتون.
اگه پاورها یکی نبودن و تو اجزای اصلی شامل موارد زیر تفاوت داشت (به ادعای خودتون که تغییرات صورت گرفته) اون وقت بنده با کمال میل برای بررسی عملی تو لابراتوار خودتون خدمت میرسم:
سویچ های اصلی
ماسفت ها
ظرفیت خازن ها
رکتیفایر
کنترلرها
سوپروایزر

هم بنده هم شما به خوبی میدونیم اینا اجزای اصلی و حیاتی پاور هستند- اگه یکی باشند که دیگه ادعای شما مبنی بر متفاوت بودن پاور شما از اونی که techpowerup بررسی کرده 100 درصد خلاف واقعه اما اگه حق با شما باشه باید دست کم تعدادی از این ها متفاوت باشند که در نتیجه اون وجود اختلافتی در دیگر اجزای سطح برد مورد انتظاره. دقت داشته باشید مطمئنا منظور از "اجزای تفاوت" استفاده از نمونه مشابه نیست.
ضمنا صرفا برای اینکه حسن نیت خودم رو نشون بدم این پیشنهاد رو دادم و الی کوچکترین اصراری ندارم.
پلتفرم که فول مشترکه و بحثی توش نیست اما اگه اجزای اصلی پاوریکی بودن که نتیجه مشخصه و نیازی به حاشیه رفتن بیشتر از جناب شما نیست. اما اگه یکی نبودن اون وقت ادعای شما مبنی بر اینکه پاور شما گونه اصلاح شده و بهتری از همین پاوره رو میشه تو آزمایشگاه بررسی کرد.

[emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106]

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

کلا دو موضوع وجود داره:

و اما با شرکت گرین
سویچ های اصلی
ماسفت ها
ظرفیت خازن ها
رکتیفایر
کنترلرها
سوپروایزر

[emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106]

فرستاده شده از LG-D380ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، ali Mohamadi گفته است :

من میخواستم پاور گرین بگیرم 

یعنی نگیرم؟؟

شما یک پاور گرین نو بخر مشکلی برات ایجاد نمی کنه.علتش اینکه بعضی ها مخالف هستن بر میگرده یا حساسیت زیادی دارند یا اینکه تجربه بدی داشته اند یا اینکه زیر فضای  روانی منفی زندگی می کنند.حالا اگر دوست نداری میتونی از برند معتبر بگیری.

چند درصد از فروش پاور متعلق به گرین هست ؟ چند درصد از پاور موجود در ایران متعلق به گرین هست ؟ فرض کنیم گرین 100 هزار عدد تولید کرده است نهایتا 10 هزار عدد مشکلی داشته اند.این عدد بزرگی به حساب می آید در مقابل برند های دیگر.اصلا شما از برند های دیگه دیگر آمار خرابی نمیشنوی.میدونی چرا ؟ چون بالای 70 درصد از پاور ها متعلق به گرین هست ،  در نتیجه  سهم برندهای دیگر  از آمار خرابی پاور خیلی کم می شوند در نتیجه شما دیگر چیزی از آمار خرابی پاور غیر گرین نمیشنوی و فقط گرین می بینی   ، بنابراین جو روانی منفی به وجود می آید.این همان چیزی است که من هر روز می بینم.

ویرایش شده توسط BehrouzSedigh
لینک به دیدگاه

راستش ماجراهایی که اینجا پیش اومد من رو یاد یه خاطره از بچگی هام انداخت . یاد دوران دبستانم . یادمه کلاس پنجم ابتدایی بودم و یه ایراد از معلمم گرفتم یه ایراد ریاضی در مورد محاسبه مساحت ها . یادمه بعد از اینکه ایراد گرفتم گفت برو پای تخته و شروع کرد به استدلال ها و حرفایی که من نمی فهمیدم . به هر حال اون تا لیسانس درس خونده بود و من کلاس پنجم بودم . طوری با من رفتار کرد که که انگار حق با خودش هست و یجورایی من تحقیر شدم پیش بچه ها و خودش رو پیروز نشون . با اینکه الان هم می دونم اون اشتباه کرده بود اما بخاطر بی تجربگی من ، من رو وارد زمین خودش کرد جایی که خیلی از من بهتر بود و من درکی نداشتم و خوب من شکست خوردم. حق با من بود الانم می دونم حق با منه و اگه با اطلاعات الانم بودم فیتیله پیچش می کردم اما خوب اون موقع تونست با سیاست من رو شکست بده . با منطق من رو شکست نداد بلکه با سیاست من رو شکست داد . دنیای الان هم همینه هیچ فرقی نداره ، خیلی افراد که فکر می کنیم بر حق هستن منطقا آدم بر حقی نیستن بلکه با سیاست تونستن خودشون رو طوری نشون بدن که بر حق به نظر بیان. دیگه بعد از اون یاد گرفتم جوابی که خیلی ساده افراد می تونن بدن رو، خیلی پیچیده می کنن ، کلی پیچ و تابش می دن ، از بالا با تو صحبت می کنن انگار علامه دهر هستن و  خیلی مهم تر از اون سعی می کنن تو رو وارد زمینی کنن که خودشون در اونجا استادن و تو در اونجا قطعا شکست می خوری به احتمال زیاد منطقا بر حق نیستن بلکه می خوان با استفاده از سیاست خودشون رو بر حق نشون بدن البته همیشه این طور نیست اما آدم باید تحت این شرایط مشکوک باشه .همچنین این دیدگاه من بر اساس تجربه ام هست و صرفا نظر شخصی. گفتم بگم شاید به درد دوستان بخوره.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

با عکس چیزی معلوم نمیشه ولی از مدل 850 من توی ابن تاپیک عکس دارم :(مدل 1200 هم خیلی نزدیکه به این مدل خازن 470 به جای 390 بعید میدونم فرق دیگه داشته باشن)

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/58146-suppressing-the-evolution/
در مورد efficiency هم من میتونم نظر بدم که پاور درسته من دیگه اسکوپ نداشتم که ripple اندازه بگیرم...

اگر جایی تهران میشناسید بگید من پاور 850 شخصی خودمو فردا می برم برای تست اونجا اگر خواستید یکی از رفقام هم مدل 1200 داره اگر اجازه بده پاور اونم هست ...

این keyboard warrior بازی ها به درد نمی خوره ... یا مثلا دیگه یه سری رفتن تو فاز تئوری توطعه که میان load tester رو دسکاری میکنن شما یه multimeter بزار تو مسیر که مطمئن بشی همه چیز درسته موشک هوا کردن نیست خدایی...

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

درود دوباره

با توجه به وضعیت فیزیکی بنده و نیاز به یک شخص همراه برای حضور توی شرکت گرین و تست و ... پاورها طبق پست قبلی که دادم (تازه اگه دوستان بنده رو قبول داشته باشن :D ) نمی‌تونم حضوری بیام ... ولی به یه پاور نیاز دارم، حالا اگه شرکت گرین تقبل می‌کنه بنده اون رو خریداری می‌کنم، بازش می‌کنم و تصاویر  تمامی اجزا و ... اون رو توی همین تاپیک با هر روشی که می‌فرمائین میگیرم و منتشر می‌کنم...

البته این تنها برای مقایسه تصاویر هست و تست نیست! (فقط جهت رفع شبهه بعضی دوستان)

پ.ن : نهایتا اگه گرین تائید کرد و دوستان هم تائید کردن پاور باز شده که بدون گارانتی هست دیگه به شرکت - یا شخص یا اشخاصی که قصد راهی شدن به سمت شرکت رو داره، ارسال میشه و اگه مایل بودن - خارج از نتیجه بررسی تصاویر یا تست ها و ... - میتونن یه نوش رو با تخفیف یا حتی رایگان هدیه بدن ;)

خودمم نمیدونم چرا بیدارم و چیا نوشتم به بزرگواری خودتون ببخشائید

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/24, 08:34:12، mdfarahani گفته است :

شک؟ واقعا این که از آشغال نمیشه انتظار زیادی داشت شک محسوب میشه؟  این واسه کسانی شک بود که چون پول نداشتن evga بخرن رفتن Green خریدن و همونطور که میدونین ما ایرانیها هر چی که داشته باشیم اون چیز بهترین در نوع خودش میشه!

مثلا کسی که پیکان یا پراید میخره، با تمام تلاشش در حال ثابت کردن اینه که این 2 تا ماشین بهترین ماشین های دنیا هستن و کادیلاک و هوندا و آکورا بدرد نمیخورن!

دقیقا هر وقت توی فروم بحث پاور شد و من گفتم ما اصلا برندی بنام Green در دنیا و حتی ایران نداریم، این شرکت فقط از شرکت های چینی و تایوانی یه سری جنس رو انتخاب میکنه و اونا هم re-brand میکنن و روش مینویسن Green و پس از واردات یه مشت آدم با بصیرت اسمشو میذارن تولید با کیفیت داخلی!

گاها کار تا جایی میرسه که به کسی که مثلا پاور Corsair خریده میگن پول الکی دادی و پولتو ریختی دور و تو نمیفهمی ما میفهمیم :D

اگه درست یادم باشه دوستی گفته بود نویز سری HX پاور های Corsair آدمو کر میکنه!!!

من چندین ساله که از پاورهای سری HX و کمی هم RM/AX استفاده میکنم...

همین الان پاور خودم Corsair HX1000 هست!

با وجود اینکه سخت افزار بالا هست و تست های سنگین هم انجام میدم ولی هر کار میکنم حتی فنش روشن نمیشه! نه اینکه خراب باشه! دکمه تست داره سالمه! ولی خوب دیگه 0db نویز داره!!!

همونطور که گفتم Green فقط وارد کننده است پس اگه آزمایشگاه الکترونیکی هم داره مال تعمیرات محصولاتشه! نه تحقیق و توسعه!!! ;)

ویرایش شده توسط omidsolo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، omidsolo گفته است :

شک؟ واقعا این که از آشغال نمیشه انتظار زیادی داشت شک محسوب میشه؟  این واسه کسانی شک بود که چون پول نداشتن evga بخرن رفتن Green خریدن و همونطور که میدونین ما ایرانیها هر چی که داشته باشیم اون چیز بهترین در نوع خودش میشه!

مثلا کسی که پیکان یا پراید میخره، با تمام تلاشش در حال ثابت کردن اینه که این 2 تا ماشین بهترین ماشین های دنیا هستن و کادیلاک و هوندا و آکورا بدرد نمیخورن!

دقیقا هر وقت توی فروم بحث پاور شد و من گفتم ما اصلا برندی بنام Green در دنیا و حتی ایران نداریم، این شرکت فقط از شرکت های چینی و تایوانی یه سری جنس رو انتخاب میکنه و اونا هم re-brand میکنن و روش مینویسن Green و پس از واردات یه مشت آدم با بصیرت اسمشو میذارن تولید با کیفیت داخلی!

گاها کار تا جایی میرسه که به کسی که مثلا پاور Corsair خریده میگن پول الکی دادی و پولتو ریختی دور و تو نمیفهمی ما میفهمیم :D

سوال فنی که بخدا نمیدونم اما برام سوال پیش اومد :  اینکه EVGA ساخت تایوان و چین نیست ؟؟؟ الان این برند شما دقیقا ساخت کدوم کشور هست؟ منظور من مبدا برند نیست پاورهای موجود تو ایران ساخت دقیقا کجاست ؟

واسه طنز : (خدای نکرده برداشت بد نکنی داداش)

بعدشم وقتی اس اس دی مون کره هست و هاردهامون سنگاپور مادربردمون تایوان و یا کیسمون کورسیر افسانه ای و شگفت انگیز چین و مین بگذار پاورهامونم چینی باشه غصه نخور عزیزم ?

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من شخصا با چین مشکل ندارم! سناریویی که این روزها عادی شده اینه که حتی بهترین برند های امریکایی و اروپایی هم تو چین تولید میشن! مهم محل تولید نیست! مهم اینه که تحت استانداردهای یک شرکت معتبر تولید بشن یا یه کارگاه محلی در پیت!!!

در در 1396/01/26, 11:45:09، ARMIN گفته است :

یه کم واقع بین باشیم دوستان. شرکت گرین که قیمت پاور هاشو در سطح Corsair و Cooler Master نزده، اومدیم پسفردا گرین یه محصول زد، توی 80Plus بود، توی ریویو های خارجی موفق بود، جناب JohnnyGuru هم به به و چه چه کرد، اونوقت قیمتش اندازه Cooler Master شد، کدوممون حاضریم با قیمت برابر بین یک محصول ایرانی و یک محصول خارجی، غیرتمندانه محصول ایرانی رو بخریم.

درود بر دوست عزیزم آرمین عزیز،

اتفاقا قیمت پاورهاش نسبت به Corsair و evga گرون هم هست! چرا؟ قیمت دلاری Corsair و evga رو  توی آمازون امریکا رو چک کنین! میبینین که شرکت وارد کننده Corsair حداقل 200% سود میگیره، به بالا...

مثال اینکه چند روز پیش SSD Samsung 960 Pro 1TB رو از آمازون امریکا خریدم 2.700.000 تومان، و تو فروشگاه همین سایت 3.450.000 تومان هست! این خوبه تازه! Corsair سودش خیلی بیشتر از این حرفاست!

نهایتا اینکه غیرتمندانه Green یک محصول ایرانیه؟! مثل پراید و پژو؟ Green  تو ایران حتی مونتاژ هم نمیشه همینطور کامل بسته بندی شده با اسم پرینت شده Green وارد میشه!!!

سال خوبی داشته باشی عزیزم...

در در 1396/01/26, 00:53:46، OverExtreme گفته است :

لازم به ذکر است که در صورت صلاحدید مدیریت سایت، به جز پست اول (پست شما) و این پاسخ، سایر پست ها موقتا از دسترس خارج شده ...

چرا بجز تاپیک استارتر و جوابیه شما بقیه پست ها حذف شوند؟ میدونین سانسور اطلاعات منفی در تجارت چه معنی داره؟ من و خیلی های دیگه به این فروم اعتماد داریم و هیچوقت مدیریت کاری نمیکنه که بخاطر منافع شما اعتماد کاربرانشو از دست بده! شما میتونید فیلم مورد نظرتونو بسازین و در یک تاپیک جدا پست کنین! مطمئنن اکثریت مشتری هاتون بخاطر بودجه محدود نظرشون خیلی عوض نمیشه! ولی من شخصا حاضر نیستم حتی 1 ثانیه برای تست ،  بالا ترین مدل پاور وارداتی شرکت سیاره سبز رو روی سیستمم بذارم! از اون جهت میگم که برندی بنام Green وجود نداره که چیزی تولید کنه و یک وارد کننده نمیتونه ادعای ساخت جنس وطنی رو داشته باشه!

لینک به دیدگاه

نقل قول

بنده هم پاور گرین 1235 دارم که از سال 88 تحت سنگین ترین شرایط داره کار میکنه (2 تا 4870x2 با کراس فایر فقط بخشی از این سنگینی هاس)

با این تفاوت که پاور بنده حدوده نصف قیمت پاور شماست ، البته شاید از نصف هم کمتر

پس بنده هم میگم که پولتو ریختی بیرون ..... چون همون کارو پاور منم انجام میده ، تازه 235 واتشم بیشتره !!!!!!!!!!!!!

10 بار تو همین تاپیک گفتم بازم میگم ، تا زمانی که فقط رو کیفیت بحث کنید و قیمت رو نا دیده بگیرید هیچ فایده و سرانجامی بحث شما نداره

الان لیون پاور کولرمستر 1200 وات سفارشی داره 3.800.000 میفروشه ! خوب معلـــــــــــــــــــومه که اون خیلی بهتر از گرین 1200 هست از لحاظ کیفیت دیگه

ولی نه ، وقتی میبینم کولر مستر 3.800 هست و گرین 800 هست (یعنی به اندازه پول خورده ای کولر مستر) پس من میگم اون 1200 گرین خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

پاور تست شده مورد نظر محصول اروپا هستش و توی اروپا عرضه میشه و کیفیت استاندارد رو داره

واقعا چرا بعضی ها انقدر با گرین دشمنی بی منطق دارن؟

تمامی قطعات الکترونیکیی که به بازار عرضه میشن همگی تست های استاندارد و ایمنی رو میگذرونن و همینجور الکی نیستش

بر فرض مثال که گرین همین باشه حداقل استاندارد رو داره

کولر مستری که همه  ادعا میکنن بهترینه توی همین تچ پاور اپ 8.2 گرفته ! پس الان کولر مستر معتبر نیستش ?

tht.thumb.jpg.fe3f233724f8f7fce8459e20ff22e451.jpg

مشکل یکسان پاور corsair در شاخه 12v

بنده گفتنی ها رو گفتم...هر کسی نمیخواد قبول کنه خودش میدونه

این مشکل نشان دهنده استاندارد نبودن پاور نیست و برندهای معروف هم ممکنه این مشکل رو داشته باشن

58f4b77a79249_.thumb.jpg.a2729e388a875ea71d9733cca0e69cf2.jpg

پاور EVGA از این سایت 8.4 گرفته که تقریبا تفاوت چندانی به لحاظ امتیازی ندارن

58f4b421e7587_.thumb.jpg.6033b951ab37932545dd185302bbe9f8.jpg

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

پاور تست شده مورد نظر محصول اروپا هستش و توی اروپا عرضه میشه و کیفیت استاندارد رو داره

واقعا چرا بعضی ها انقدر با گرین دشمنی بی منطق دارن؟

تمامی قطعات الکترونیکیی که به بازار عرضه میشن همگی تست های استاندارد و ایمنی رو میگذرونن و همینجور الکی نیستش

بر فرض مثال که گرین همین باشه حداقل استاندارد رو داره

کولر مستری که همه برند پرست ها ادعا میکنن بهترینه توی همین تچ پاور اپ 8.2 گرفته ! پس الان کولر مستر معتبر نیستش

tht.thumb.jpg.fe3f233724f8f7fce8459e20ff22e451.jpg

ای کاش قبل از اینکه مطلبی عنوان کنید خودتون مطالعه اش کنید!

قیمت 130 دلار برای پاور 650 وات موجب این امتیاز شده نه نوسان شاخه 12 ولت.

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، HeX گفته است :

ای کاش قبل از اینکه مطلبی عنوان کنید خودتون مطالعه اش کنید!

قیمت 130 دلار برای پاور 650 وات موجب این امتیاز شده نه نوسان شاخه 12 ولت.

قیمت یکی از مشکلاته...صحبت اینه که خیلی از برندهای معتبر هم عملکردشون در همین اندازه ها هستش

پاور انرمکس هم دقیقا همین مشکل رو داره و امتیاز برابر گرفته

+12V ripple suppression could be better

58f4b6bebd1db_.thumb.jpg.9f1f72ad73fc10e8bc67c9c371c6c2b3.jpg

برای کسی که نمیخواد قبول کنه هر چی مدرک هم نشون بدی همینه

لینک به دیدگاه

برند FSP امتیاز 8.3 گرفته

58f4b54e121fd_.thumb.jpg.99a208526272243b5541498c03ac4714.jpg

برند Cougar امتیاز 7.7 گرفته

سوپر فلاور هم 8.3 گرفته

لینک به دیدگاه

قیمت تنها مشکل این پاور بوده ، البته امتیاز برابر یا پایین تر این پاور دلیل بر برتری یا خراب بودن این برند نمیشه بحث اینکه هنوز تاپیک به یک نتیجه مشخص نرسیده

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، حمیدرضا الماسی گفته است :

قیمت یکی از مشکلاته...صحبت اینه که خیلی از برندهای معتبر هم عملکردشون در همین اندازه ها هستش

متاسفانه غیر از اینکه نمیخونین به توضیحات دیگران هم توجه نمیکنین!

لینک به دیدگاه

مشکل یکسان پاور corsair در شاخه 12v

بنده گفتنی ها رو گفتم...هر کسی نمیخواد قبول کنه خودش میدونه

این مشکل نشان دهنده استاندارد نبودن پاور نیست و برندهای معروف هم ممکنه این مشکل رو داشته باشن

58f4b77a79249_.thumb.jpg.a2729e388a875ea71d9733cca0e69cf2.jpg

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

برند FSP امتیاز 8.3 گرفته

58f4b54e121fd_.thumb.jpg.99a208526272243b5541498c03ac4714.jpg

برند Cougar امتیاز 7.7 گرفته

سوپر فلاور هم 8.3 گرفته

در 1 دقیقه قبل، HeX گفته است :

متاسفانه غیر از اینکه نمیخونین به توضیحات دیگران هم توجه نمیکنین!

ارجاعتون میدم به پیام جدیدم...فقط اینکه از کاربران قدیمی انجمن باشید دلیل نمیشه که حرفتون درست باشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...