رفتن به مطلب

آیا پاور تست شده techpowerup همون پاور گرین مدل 1200 oc هستش ؟؟

Recommended Posts

در 18 دقیقه قبل، ata.royalfalcon گفته است :

استرس و هیجانی که منتظر نتایج تست هستم سر جلسه امتحان هم نداشتم ! o.O O.o

بله از آواتارتونم مشخصه:D

لینک به دیدگاه

• ارسال 696
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 7 دقیقه قبل، کیهان گفته است :

خب چقدر طول میکشه کاش میشد زنده پخش میکردن

کمیسیون تبلیغات گرین و لیون گفتن چون مناظرات ریاست جمهوری پخش زنده نداره ما هم پخش زنده نمیکنیم تا آرامش کاربران حفظ بشه

لینک به دیدگاه

از دیروز صبح تو خیابانها همه جا ماشین پلیسه. نگو از عواقب اجتماعی این آزمون فنی پاور نگران هستند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 33 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

از دیروز صبح تو خیابانها همه جا ماشین پلیسه. نگو از عواقب اجتماعی این آزمون فنی پاور نگران هستند.

++++++

جایی پاور مشاهده بشه نیروی خنثی سازی اعزام میشه

لینک به دیدگاه

سلام و درود به تمام اعضای خانواده لیون کامپیوتر

گزارش کوچولویی میخوام بهتون بدم و مطمئننا همگی خبرهای خوبی هستند برای شما عزیزان .

امروز صبح بنده به همراه معین و جناب شعبانی عزیز در دفتر گرین حضور پیدا کردیم .

اولش جلسه ای رو گذاشتیم تا جوانب رو بررسی کنیم تا بهترین امکان برای تست فراهم بشه .

نتیجه این جلسه این شد که :

ما تستهای رو در دو مرحله انجام می دیم :

امروز فقط روی ظواهر پاور کار کنیم ، یعنی ظاهر پاور گرین 1200 رو با ظاهر پاور پاوری که TPU تست کرده مقایسه کنیم که این تست انجام شده و جناب شعبانی و معین عزیز دارن روی این گزارش به صورت دقیق کار میکنن و به امید خدا  فردا در سایت لیون کامپیوتر منتشر خواهد شد

نمایندگان شما فکر کردن و برای اینکه اوضاع یه مقدار بیشتر به نفع کاربران و مصرف کنندگان باشه در جلسه بعد که هفته اینده هستش تمام دستگاههای شرکت گرین رو به دفتر لیون کامپیوتر منتقل میکنیم و در این جلسه افراد بیشتری حضور خواهند داشت

نماینده کولر مستر ایران

نماینده شرکت گرین

نماینده کاربران لیون یعنی جناب شعبانی و معین عزیز 

5 نفر از اعضا و کاربران لیون کامپیوتر که این عزیزان اینجا میتونن اعلام امادگی کنن که در این تست حضور داشته باشند . در ضمن اگر تعداد نفرات بیشتر از 5 نفر بشه مجبوریم قرعه کشی کنیم

و این جلسه به صورت زنده در همون روز از بخش " پخش زنده " لیون پخش خواهد شد . و در همون لحظه شما عزیزان میتونید این تستها رو مشاهده کنید

------------------------------------------------

البته با تستهای ظاهر پاور که امروز گرفته شده خیلی چیزها روشن شده و تستهایی که قراره هفته اینده انجام بشه در تکمیل کردن این چالش هستش .

البته مقایسه ظاهر پاور که امروز انجام شده خودش خیلی چیزها رو روشن میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

5 نفر از اعضا و کاربران لیون کامپیوتر که این عزیزان اینجا میتونن اعلام امادگی کنن که در این تست حضور داشته باشند . در ضمن اگر تعداد نفرات بیشتر از 5 نفر بشه مجبوریم قرعه کشی کنیم

و این جلسه به صورت زنده در همون روز از بخش " پخش زنده " لیون پخش خواهد شد . و در همون لحظه شما عزیزان میتونید این تستها رو مشاهده کنید

به نظر من برای اعلام آمادگی این 5نفر تاپیک مجزا ایجاد بشه .چون این تاپیک بیش از اندازه داره شلوغ و بحثها درهم میشه

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

البته با تستهای ظاهر پاور که امروز گرفته شده خیلی چیزها روشن شده و تستهایی که قراره هفته اینده انجام بشه در تکمیل کردن این چالش هستش .

از همین جمله ی آخر میشه برداشت کرد که پاور گرین با نمونه ی تو سایت خارجی فرق داره:D

اینکه نماینده ی کولر مستر هم اونجا باشه حرکت خوبیه البته اگه کارشناس امور باشه (مدیر و مدبر باشهxD)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 34 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام سعید جان خسته نباشید

زود عکس ها رو قرار بدید

پاورم پلمپ گارانتی نداره .سریع مقایسه انجام بدم تاحدی خیالم راحت بشه

شوتش کنم تو سطل اشغال یا نگهش دارم:D

اگه ارزش نگه داشتن داشت لااقل  این تاپیک مسبب خیر شد یه تکونی به خودم بدم بابت این مقایسه  از شر فن این پاور هم راحت بشم

با اون تز برجستگی های توپ گلفشون رو پره های فن?

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، MEHDI-GTX گفته است :

سلام سعید جان خسته نباشید

زود عکس ها رو قرار بدید

پاورم پلمپ گارانتی نداره .سریع مقایسه انجام بدم تاحد خیالم راحت بشه

شوتش کنم تو سطل اشغال یا نگهش دارم:D

سطل آشغال خونه ما خالی خالیه خواستید بندازید بیایید اینجا

در 2 دقیقه قبل، peto گفته است :

از همین جمله ی آخر میشه برداشت کرد که پاور گرین با نمونه ی تو سایت خارجی فرق داره:D

اینکه نماینده ی کولر مستر هم اونجا باشه حرکت خوبیه البته اگه کارشناس امور باشه (مدیر و مدبر باشهxD)

نماینده کولر مستر خیلی باید ناشی باشه که فرد بدون سواد در این زمینه بفرسته چون یک طرف داستان آبروی برندی که نمایندگیش در ایران را دارند.

لینک به دیدگاه

ممنون بابت این زحمتی که لیون کامپیوتر کشید تا فرصتی پیش بیاد تا نمایندگی ها به مصرف کننده ها پاسخ گو باشن. اینکه نماینده کولر مستر و دو تن از کاربرهای باسابقه شرکت دارن خیلی خوبه و به نظرم حداکثر کاری هست که با وضعیت موجود میشه کرد. شاید در آینده بشه پاورها رو برای سایت های مطرح خارجی فرستاد اما الان که نمیشه پس از اینکه این امکان ایجاد شده  باید حمایت و استقبال بشه . اگه از این کاری که می کنن حمایت نکنیم خوب پیش خودشون می گن ما هر کار کنیم فرقی نمی کنه . در نتیجه کاری نمی کنن. 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام و درود به تمام اعضای خانواده لیون کامپیوتر ?

5 نفر از اعضا و کاربران لیون کامپیوتر که این عزیزان اینجا میتونن اعلام امادگی کنن که در این تست حضور داشته باشند

درود بر شما

اگر هفته آینده بعد از ساعت ۵ عصر باشه بنده بسیار خرسند خواهم شد که شخصا حاضر باشم

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، nightkiler گفته است :

نماینده کولر مستر خیلی باید ناشی باشه که فرد بدون سواد در این زمینه بفرسته چون یک طرف داستان آبروی برندی که نمایندگیش در ایران را دارند.

سلام و خسته نباشید.

اینکه فکر کنید کولر مستر به این تست گوشه چشمی هم نگاه میکنه اشتباهه!

حرفتون مثل اینه که سایپا یه تیبا بزنه بعد به بنز بگه من یه ماشین ساختم که از سری S شما بهتره!! میخام تست کنم نماینده بفرست تا ابروت نره!

به نظرتون خنده دار نیست؟ بنز صاحب تکنولوژیه و سایپا یه مونتاژ کننده بی کیفیت.

این تست بیشتر جنبه اعتماد سازی برای افرادی هست که در حال حاضر پاور گرین دارند.

امیدوارم نتیجه تست جوری باشه که دوستان خریدار گرین ناراحت نشن از خرید این برند.

موفق و پیروز باشید.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام و خسته نباشید.

اینکه فکر کنید کولر مستر به این تست گوشه چشمی هم نگاه میکنه اشتباهه!

حرفتون مثل اینه که سایپا یه تیبا بزنه بعد به بنز بگه من یه ماشین ساختم که از سری S شما بهتره!! میخام تست کنم نماینده بفرست تا ابروت نره!

به نظرتون خنده دار نیست؟ بنز صاحب تکنولوژیه و سایپا یه مونتاژ کننده بی کیفیت.

این تست بیشتر جنبه اعتماد سازی برای افرادی هست که در حال حاضر پاور گرین دارند.

امیدوارم نتیجه تست جوری باشه که دوستان خریدار گرین ناراحت نشن از خرید این برند.

موفق و پیروز باشید.

سلام

دوست عزیز اینجا در مورد نمایندگی کولر مستر در ایران بحث شد.نه شرکت اصلی .احتمال زیاد اصلا شرکت اصلی اطلاعی از این تست نداره.

از طرفی اگر نمایندگی کولر مستر گوشه چشمی هم به این تست نداشت خوب اصلا در تست شرکت نمی کرد .می گفت اصلا ما حضور نخواهیم داشت.نه اینکه یک نفر ناشی بفرستند.

به نظر من مقایسه تیبا با بنز اصلا مثل کولر مستر و گرین نیست و تفاوت اینقدر وجود نداره از طرفی تو همون مقایسه تیبا با بنز باید فاکتور قیمت هم در نظر بگیرید .که این دو مدل پاور مورد تست 325تومن تفاوت قیمت داره.از طرفی خدمات پس از فروش گرین اصلا قابل مقایسه با سایپا نیست و مقایسه این دو شرکت جفای آشکار در حق گرینه.

در مورد بحث قیمت که بعضی دوستان سریع قیمتها را به دلار می کنند و میگند با این قیمت گرین میشه فلان پاور درجه یک را در دنیا خرید سوال اینه که ما چه چیزی را با قیمت دلار جهانی می خریم که حالا شما می خواهید قیمت پاور را با دلار جهانی حساب کنید و مقایسه کنید.

در هر صورت باید منتظر تستها بود اما من فکر نمی کنم تفاوت گرین با کولر مستر مثل سایپا با بنز باشه . و به نظرم نزدیک  عمل می کنند .

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

سلام به همه کاربران عزیز لیون کامپیوتر

نتایج مقایسه ظاهری پاور گرین در سایت لیون قرار گرفت . برای مشاهده این مطلب میتونید به لینک زیر مراجعه کنید :

http://lioncomputer.ir/article/113/

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام به همه کاربران عزیز لیون کامپیوتر

نتایج مقایسه ظاهری پاور گرین در سایت لیون قرار گرفت . برای مشاهده این مطلب میتونید به لینک زیر مراجعه کنید :

http://lioncomputer.ir/article/113/

کاش عکسایی که تو tpuگذاشته بودن کنار عکسای خودتون میذاشتین تا خواننده بتونه مقایسه روخودشم ببینه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

تشکر از همه دوستانی که دارند برای تست و...زحمت میکشند.

لطفا در این مورد کامل تر توضیح داده بشه که معایب و مزایا چیه.

@Poorya_Lion

هسته از سلف ورودی پاور گرین حذف شده است (طبق توضیحات مهندس شعبانی می تواند مزایا و معایبی را به همراه داشته باشد).

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

سلام

بررسی  دو تا پاور گرین 750 و 1050 در سایت شهر سخت افزار نگاه کند خازن ها و فن با پاور بررسی شده در  سایت tpu  یکی هستند

لینک به دیدگاه

استارتر میگفت یکی هستن ملت  ناسزا میگفتن بهش
بیا عکسا هم اومد، نشون بدین تفاوتو!
کو اون اصلاحات؟ آقای گرین مشکل جریان هجومی کجا حل شده؟ کار  نکردن پروتکشن ها چی؟
میشه بگید دقیقا چطوری مشکل ریپل بالا حل شده؟ امیدوارم که نیای بگی چون از قطعات "مشابه" استفاده کردیم همه اینها حل شده. اون 2 3 تا قطعه ای هم که متفاوته صرفا نمونه مشابه و هیچ اصلاحات و تغییری وجود نداره.
برید عکس خازن هارو تو پست شماره 132 ببینید هم مدل 750 واتی هم 1200 واتی گرین سری MXH استفاده شده. اما تو عکسا متفاوته!
جالبه تو عکسای جدید شد سری MXG با 1000 ساعت طول عمر بیشتر!
تازه هیچ تضمینی وجود نداره که اون قطعات به ظاهر متفاوت هم مثل خازن ها از آسمون نیوفتاده باشن!
ویرایش شده توسط Amiro3D
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Amiro3D گفته است :
استارتر میگفت یکی هستن ملت  ناسزا میگفتن بهش
بیا عکسا هم اومد، نشون بدین تفاوتو!
کو اون اصلاحات؟ آقای گرین مشکل جریان هجومی کجا حل شده؟ کار  نکردن پروتکشن ها چی؟
میشه بگید دقیقا چطوری مشکل ریپل بالا حل شده؟ امیدوارم که نیای بگی چون از قطعات "مشابه" استفاده کردیم همه اینها حل شده. اون 2 3 تا قطعه ای هم که متفاوته صرفا نمونه مشابه و هیچ اصلاحات و تغییری وجود نداره.
برید عکس خازن هارو تو پست شماره 132 ببینید هم مدل 750 واتی هم 1200 واتی گرین سری MXH استفاده شده. اما تو عکسا متفاوته!
جالبه تو عکسای جدید شد سری MXG با 1000 ساعت طول عمر بیشتر!
تازه هیچ تضمینی وجود نداره که اون قطعات به ظاهر متفاوت هم مثل خازن ها از آسمون نیوفتاده باشن!

این پاور توسط معین و جناب شعبانی تهیه شده دوست عزیز 

ایا منظورتون اینه که این پاوری که توسط معین و جناب شعبانی تهیه شده پاور ۱۲۰۰ گرین نیست ؟ 

جواب شفاف بدید تا پاسخ شفاف بدیم 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...