رفتن به مطلب

دانلود فیلم های 4K؛ از کجا؟

بی بهار
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

تیک استفاده از GPU رو برداشتید ؟؟؟

نع گذاشتم باشه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، peto گفته است :

نع گذاشتم باشه

بر دارید .

کیفیت به شدت افت می کنه .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

بر دارید .

کیفیت به شدت افت می کنه .

برداشتم

با این  برنامه هم حجم فایل به شدت پایین میاد هم تو حالت 4K و 265 فول اسکرین نمیشه.

تو حالتای غیر از 265 هم تو 4K ارور میده.

به نظرم این برنامه بیشتر مناسب فشرده سازی باشه چون کیفیت  رو پایین میاره.(البته منظورم از پایین نه که بد باشه ولی در حد 4K واقعی نیست انگار.

الان چک کردم دیدم tv نمیتونه اجراش کنه.

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، peto گفته است :

برداشتم

با این  برنامه هم حجم فایل به شدت پایین میاد هم تو حالت 4K و 265 فول اسکرین نمیشه.

تو حالتای غیر از 265 هم تو 4K ارور میده.

به نظرم این برنامه بیشتر مناسب فشرده سازی باشه چون کیفیت  رو پایین میاره.(البته منظورم از پایین نه که بد باشه ولی در حد 4K واقعی نیست انگار.

الان چک کردم دیدم tv نمیتونه اجراش کنه.

اون کاهش حجم بیشتر مربوط به 265 هستش . دلیل اجرا نشدنش توی TV هم احتمالا همین 265 بودن هستش .

مشکل اصلی  شما با این نرم افزار عدم توانایی در کانورت با کیفیت 264 هستش . شاید با یه عوض کردن ویندوز یا نصب یه نسخه دیگه نرم افزار مشکل حل بشه .

من با این نرم افزار زیاد کار می کنم تا الان راضی بودم . البته خیلی کم 4K رو تبدیل کردم اما این مشکلات شما رو نداشتم .

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

اون کاهش حجم بیشتر مربوط به 265 هستش . دلیل اجرا نشدنش توی TV هم احتمالا همین 265 بودن هستش .

مشکل اصلی  شما با این نرم افزار عدم توانایی در کانورت با کیفیت 264 هستش . شاید با یه عوض کردن ویندوز یا نصب یه نسخه دیگه نرم افزار مشکل حل بشه .

من با این نرم افزار زیاد کار می کنم تا الان راضی بودم . البته خیلی کم 4K رو تبدیل کردم اما این مشکلات شما رو نداشتم .

بله معمولا اکثر tv ها 265 رو ساپورت نمیکنن.

من یه نسخه دیگه  از همین برنامم دانلود کردم ولی فرقی نکرد.مشکل اینه که این نرم افزار اون فایل 4K که من دارمو نمیتونه به فرمت 264 تبدیل کنه در حالی که با 265 مشکل نداره.

اگه رزولوشن رو هم کم کنم  باز با 264 مشکل داره نمیدونم شاید با فرمت فایل 4K من مشکل داره.

فایلای معمولی رو مشکلی نداره فقط این مشکل با 4K هست و 264

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، peto گفته است :

بله معمولا اکثر tv ها 265 رو ساپورت نمیکنن.

من یه نسخه دیگه  از همین برنامم دانلود کردم ولی فرقی نکرد.مشکل اینه که این نرم افزار اون فایل 4K که من دارمو نمیتونه به فرمت 264 تبدیل کنه در حالی که با 265 مشکل نداره.

اگه رزولوشن رو هم کم کنم  باز با 264 مشکل داره نمیدونم شاید با فرمت فایل 4K من مشکل داره.

فایلای معمولی رو مشکلی نداره فقط این مشکل با 4K هست و 264

شما اون 256 رو به 264 تبدیل کن ببین چی میشه .

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

شما اون 256 رو به 264 تبدیل کن ببین چی میشه .

اخه اونجوری که کیفیت پایین میاد.

من با برنامه Xilisoft.Video.Converter تونستم یه حرکت بزنم و تبدیلش کردم منتهی کیفیتش یه کوچولو پایین اومد.البته هنوزم از فول اچ دی بهتره کیفیتش ولی در اون حد عالی که انتظار داشتم نیست.

البته نسخه ی اصلی تو tv اجرا نشد شاید نسخه ی اصلی هم اگه اجرا میشد کیفیتش در همین حد بود.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان فیلم ترسناک می خوام با صدای Dtsباید بخرم یا سایت مخصوصی برا دانلود هستش تا دانلود کنم؟

فرستاده شده از LG-H860ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Arazgol گفته است :

سلام دوستان فیلم ترسناک می خوام با صدای Dtsباید بخرم یا سایت مخصوصی برا دانلود هستش تا دانلود کنم؟

دانلود کنید بهتر هست. برای صدا dts باید با حجم بالا دانلود کنید فیلم هایی که حجم 2 گیگ دارند dts نیستند. البته به جز نسخه DTS-JYK که حجم فیلمهایی که ریپ میکنه نزدیک به 3 گیگ هست و صدا dts داره. البته بیتریت صدا نسبت به فیلم های حجم بالا کمتر هست.

واسه دانلود هم بهتره از تورنت استفاده کنید چون سایت های ایرانی اغلب فیلم های معروف رو با حجم بالا میذارند.

ویرایش شده توسط hassanshaikhi
لینک به دیدگاه

دانلود کنید بهتر هست. برای صدا dts باید با حجم بالا دانلود کنید فیلم هایی که حجم 2 گیگ دارند dts نیستند. البته به جز نسخه DTS-JYK که حجم فیلمهایی که ریپ میکنه نزدیک به 3 گیگ هست و صدا dts داره. البته بیتریت صدا نسبت به فیلم های حجم بالا کمتر هست.
واسه دانلود هم بهتره از تورنت استفاده کنید چون سایت های ایرانی اغلب فیلم های معروف رو با حجم بالا میذارند.

این نرم افزار تورنت چی هست برا گوشی های اندروید هم هست؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در 29 دقیقه قبل، mohamadnoore گفته است :

این وب سایت فیلم ها رو با کیفیت 1080p & 720p |به صورت رایگان از با لینک های آپلود بوی و تراینبیت می زاره 

دانلود فیلم

http://kurd-download.com

تاپیک مربوط به درخواست دانلود فیلم های با کیفیت 4K هست

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام این سایت هم برای فیلم هایی که درخواست بدید 4k قرار میده

http://nilmovie.ir ولی اکثرا x265 میذراه :14_relaxed:

لینک به دیدگاه

با این اوضاع اینترنت ما حتی 40 گیگ برا بازی هم نمیدیم معمولا دیتا میخریم حالا شما میخوایید 40 گیگ فقط برا یه فیلم یه ساعته حروم کنید؟!!! بابا شما دیگه کی هستید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، arash niroomand گفته است :

سلام این سایت هم برای فیلم هایی که درخواست بدید 4k قرار میده

http://nilmovie.ir ولی اکثرا x265 میذراه :14_relaxed:

اینکه کپی تاینی:$

لینک به دیدگاه

4k?عجب.ما تو همین فول اچ دیش موندیم و میخاد 6 گیگ دانلود کنی تا یه فیلم با کیفیت FLدانلود کنیم .به جای یه فیلم 4kکه 30 گیگ باشه میرم یه بازی دانلود میکنم خو.:14_relaxed:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام به نظرم بهترین سایت برای دانلود فیلم 4k با بالاترین کیفیت تو  ایران سایت

4kdownload.ir

هست .همه فیلماش لینک رایگان پر سرعت داره 

لینک به دیدگاه

دوستان به این نکته توجه نمی‌کنند که تنها رزولوشن مهم نیست. از اون مهم تر بیت ریت هستش. شما یه فیلم با رزولوشن ۸ کی هم داشته باشی وقتی بیت ریتش پایین باشه کیفیتش افتضاح میشه. ولی فیلم ۷۲۰ پی داشته باشی با بیت ریت بالا واقعا لذت میبری ازش
نکته بعد اینه که اصلا و ابدا این استریم هایی که رو اینترنت هستند یا مثلا فیلم هایی که رو نت فلیکس و هولو ... پخش میشن قابل مقایسه با 4K UHD BLUE RAY ها نیستن. کیفیت دیسک ها از هر نظر یک سر و گردن بالاترن.
در ضمن لازم هم نیست حتما خرج زیادی برا خرید پلیر ۴ کی رو دست خودمون بزاریم. یه دونه XBOX ONE S بخرید و لذت دنیا و آخرت رو میبرید ازش.

لینک به دیدگاه

نکته تامل برانگیز و تا حدود زیادی مسخره اینه که سونی صاحب امتیاز تکنولوژی بلو ری هستش و همین الان مایکروسافت به خاطر قرار دادن پلیر فور کی بلو ری تو کنسول اکس باکس وان اس و اکس داره به سونی حق لایسنس میده. اما خود سونی تو هیچ کدوم از کنسول هاش این قابلیت رو قرار نداده تا از اون ور مجبور بشید برید ۳۰۰ دلار جدا بدین تا پلیر سونی بخرید. واقعا که مسخره تر و کثیف تر از این کار نشنیدم تو تکنولوژی.
هر چند مقایسه شرکتی به ثروتمندی مایکروسافت با شرکتی که اگر پلیستیشن نمی فروخت درش تخته میشد درست نیست

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من اینه که  از تورنت  دانلود کنید سایت RARBG  گزینه  خوبی هستش 

لینک به دیدگاه

سلام  به همه

والا من خودم ریونانت اومدم دانلود کنم بعد از 2 ماه روشن موندن کامپیوتر و اشتراک و  ...........

فایل از سایت برداشته شد نام سایتو نمیارم که  ...........

تصمیم گرفتم بخرم و واقعا ارزش داره نصبت به هزینه اینترتو وقت گذاشتن واس دانلود وووووو ....

پیج اینیستاشون دایرکت بدین iran4k و تلگرامشونم iran8k

من 2 ترا فیلم گرفتم ازشون ارشیوشون تکمیل تکمیل ماشالا

ویرایش شده توسط SASAN7KHAT
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، SASAN7KHAT گفته است :

سلام  به همه

والا من خودم ریونانت اومدم دانلود کنم بعد از 2 ماه روشن موندن کامپیوتر و اشتراک و  ...........

فایل از سایت برداشته شد نام سایتو نمیارم که  ...........

تصمیم گرفتم بخرم و واقعا ارزش داره نصبت به هزینه اینترتو وقت گذاشتن واس دانلود وووووو ....

پیج اینیستاشون دایرکت بدین iran4k و تلگرامشونم iran8k

من 2 ترا فیلم گرفتم ازشون ارشیوشون تکمیل تکمیل ماشالا

.

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در در 1396/06/28, 01:33:49، Hassan Kazemi گفته است :

سلام به نظرم بهترین سایت برای دانلود فیلم 4k با بالاترین کیفیت تو  ایران سایت

4kdownload.ir

هست .همه فیلماش لینک رایگان پر سرعت داره 

رایگان نیست الکی نگو عمو. پول اشتراکو که گرفتن این سایتا بعد از کمتر یک ماه کلا سایت بسته میشه یا الکی میگن مشکل سرور هست فایلها پاک شده.

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/03, 14:52:11، saeed0c گفته است :

رایگان نیست الکی نگو عمو. پول اشتراکو که گرفتن این سایتا بعد از کمتر یک ماه کلا سایت بسته میشه یا الکی میگن مشکل سرور هست فایلها پاک شده.

کاملا همینطوره منم بعد خرید اشتراک 6 ماه و 2 ماه سعی در دانلود و تغیر سرور ها و بعد کلا سایت نیست شد !!!

خرید روی هارد بهترین گزینس 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

با سلام
دوستان سایت جدیدی نیومده ؟ در PM معرفی کنید
حتماً رایگان باشه
ضمناً من یدونه فیلم دانلود کردم 50 گیگ کیفیت رنگش رو زده BT 709 یکخورده تحقیق کردم دیدم فایده نداره
یعنی چقدر فایده نداره؟
میگن باید BT2020 باشه تا HDR خوب نشون بده
البته اصلاً سر در نمیارم هر کی اطلاعاتی داره به اشتراک بزاره بهره ببریم 
همچنین به نظرتون طبیعی هست که CPU i3 6100 با گرافیک آنبردش با برنامه Klite نتونه فیلم رو درست پخش کنه ؟ لگ میزنه و غیر قابل تماشا هست
حتماً باید گرافیک مجزا تهیه بشه ؟
با سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...