رفتن به مطلب

تغییرات اخیر لیون کامپیوتر

mamad hz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با همکاری شما دوستان اکثر موارد حل شده
مشکل فیلتر ها هم داره حل میشه امشب یا نهایتا فردا شب روی سایت اعمال میشه

درگاه سامان هم برای اون دوستانی که مشکل پرداختی دارن اضافه شد

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، سینا میاندشتی گفته است :

درود

سیناجان فقط یک سوال این خطای 200 در آپلود کردن فایل ها مربوط به چیست ؟

فایل کامل آپلود میشه و در زمان بارگذاری خطای شماره ۲۰۰ رو میده.

اعصاب نگذاشته دیگه

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، سینا میاندشتی گفته است :

آقا این عکس هایی که برای محصولات گذاشتین در صفحه اول کیفیتشون پایینه و شطرنجی دیده میشن. جلوه خوبی نداره.

اگر برای باز شدن سریع این کار را کردید روشی هم هست که میشه حجم عکسارو تا 90% کاهش داد بدون افت کیفیت و شطرنجی شدن.

سایت http://compressjpeg.com/ این کار را انجام میده. نه کیفیت عکسا افت میکنه و نه روی سرعت لود شدن سایت تاثیر میذاره.

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/13, 00:38:34، سینا میاندشتی گفته است :

درودو تشکر ، هنگام ورود به تالار با این صفحه مواجه میشم ایا مشکل ف... هست .مرورگر به روز وفایرفاکس، دوم اینکه بارگزاری صفحات در فروشگاه خیلی سنگین شده.

2017-10-08_055310.thumb.jpg.076f94804a856670b5a7a7fd65043112.jpg

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

درودو تشکر ، هنگام ورود به تالار با این صفحه مواجه میشم ایا مشکل ف... هست .مرورگر به روز وفایرفاکس، دوم اینکه بارگزاری صفحات در فروشگاه خیلی سنگین شده.

برای منم بعضی اوقات اینجوری مشابهتون میشه ولی به مدیریتم گفتم.

لینک به دیدگاه

تمام سوابق چندین ساله ی خرید پریده ان و همچنین لیست علاقه مندی ها و تغییر قیمت ها

لینک به دیدگاه

سلام.

خسته نباشیم.اقا یه قسمت کوچیکی هست که خیلی مهمه.لطف کنید این مشکل رو برطرف کنید.تو قسم ت  خرید هر محصولی میریم رنج  قیمت هاشون  نوشته .مثل رنج قیمت های کارت گرافیک ها از صفر تا 19 میلیونه.در اینکه خوندنشون یه کمی مشکله.هی بخوایم بشماریم بگیم چند تا صفر داره و نداره و این چه رنجی هست. و اینا.شاید این مسئله کمی مشکل برا کاربران ایجاد کنه

image.thumb.png.64ef9f1a70d170450d2d577d41178e7d.png

الان یه نگاهی به اسکرین زیر از سایت دیجی بندازید.رنج قیمت رو به این صورت اصلاح کنید  تا بشه راحتر خوندش.مثلا هر سه حرفش با کامایی چیزی مشخص بشه.هر چند که این کار وقت زیادی  نمیبره اما لطفا این مورد رو اصلاح کنید.

image.thumb.png.b6b81e96b6455e004cf18064a0b44339.png

خیلی ممنون از شما

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/08, 09:52:58، big VULTURE گفته است :

من  این مشکل رو دارم :

تحت سیستم عامل ویندوز 8 و مرورگر Opera خط ها در هم قاطی میشه .

به نظر میرسه وقتی از عدد استفاده میشه این مشکل به وجود میاد !

این مشکل به قوت خودش باقیه .

..................

لطفا امکان اضافه کردن نظر سنجی رو به تاپیک های ارسال شده اضافه کنید !

من تعدادی تاپیک دارم که عمرشون زیاد شده و مدت زیادی داخلش مطلب قرار میگیره .

مثل این :

حالا میخوام براشون نظر سنجی هم قرار بدم تا تاپیک از نظر محتوا و کاربرد بهتر هم بشه اما در قسمت ویرایش موضوع چیزی به نام نظر سنجی وجود نداره !

مثل اینجا :

lion.thumb.jpg.fda123d84cc4cf06158b91041691aa06.jpg

امکان اضافه کردن نظر سنجی نیست .

اما در تاپیک هایی که همون اول نظر سنجی داشته امکان ویرایش نظر سنجی هست مثل اینجا :

59de098ee9cc9_lion1.jpg.e008bb139a63f6b373ae1873f6c758ec.jpg

@سعید حسینی 

@سینا میاندشتی

خیلی ممنون .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

آقا سایت هنوز خیلی کنده ها (یعنی اعصاب خورد کن کنده و سنگینه)

Screenshot_2017-10-21-19-03-32.thumb.png.a7fa2e7c5ea52fcb94c7fba818dd474e.png

کلا این شکلیه یا بالا نمیاد یا وقتی بالا میاد اصلا هیچ عکس العملی نشون نمیده

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

آقا سایت هنوز خیلی کنده ها (یعنی اعصاب خورد کن کنده و سنگینه)

کلا این شکلیه یا بالا نمیاد یا وقتی بالا میاد اصلا هیچ عکس العملی نشون نمیده

من ی تست گرفتم یه 5 مگی فقط برای وارد شدن به سایت مصرف میکنه:D

لینک به دیدگاه

خیلی سایت فروشگاه داغون شده . مثلا مرجع فروش سخت افزارین یکم پول خرج کنین یه قالب درست و حسابی بدین طراحی کنن 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

یه مدتی هست که منتظرم تغییرات سایت تموم بشه که ببینم آخرش چی میشه ولی ظاهرا به این زودی ها تموم نمیشه دیگه گفتم مشکلاتی که دیدمو بگم.

اول اینکه رو سیستمهای تاچ مثل موبایل و تبلت بروز سایت تقریبا غیر ممکنه، صفحات خیلی سنگین باز میشن و دیتای موبایل زیاد مصرف میکنن. دیزاین سایت به هیچ عنوان برای موبایل بهینه نشده و دائما در حال تغییره یعنی وقتی صفحه رو جابجا میکنم و یا سعی میکنم لینکی از سایت رو باز کنم ترکیب صفحه بهم میریزه.

سیستم منو ها تو سایت قبلی خیلی خوب بود و رو موبایل هم راحت میشد استفاده کرد ولی الان خیلی اذیت میکنه و همون مشکل بهم ریختگی صفحه رو ایجاد میکنه. همینطور سیستم انتخاب گروه بندی ها و یا فیلتر کردن در بخش جستجو هم برا استفاده بروی موبایل اصلا مناسب نیستن.

حتی بروی کامپیوتر هم مشکلات تو بخش جستجو زیاده. فیلتر ها درست اعمال نمیشن، ترتیب کردن درست عمل نمیکنه مثلا وقتی براساس قیمت و از زیاد به کم تنظیم میکنم باز هم نامرتب نشون میده.

یه مشکل بزرگ اینه که سابقه خریدهای قبلی دیگه تو سایت نیست! همینطور محصولاتی که بعنوان محبوب ثبت کرده بودم.

من فکر میکنم طراحی جدید سایت بدون مشورت با یک دیزاینر گرافیک کاربر انجام شده، البته این تخصصی که اینجا کمتر کسی بهش بها میده.

لینک به دیدگاه

یه نقد هم دارم اینکه این پروسه جایگزینی قالب جدید سایت بصورت کاملا غیر حرفه ای داره انجام میشه، شما باید اول سایت جدید رو می‌ساختین و دیتای سایت قبلی رو بهش منتقل میکردین و بعد از تستهای اولیه نسخه بتارو آنلاین میکردین. 

ولی الان دارین خرد خرد و بروی سایت اصلی اینکارو میکنین و همه این مشکلات رو در طول این پروسه طولانی به کاربرتون منتقل میکنید!

لینک به دیدگاه

فروشگاه کهه خیلی داغونه اصلا نمیشه درست ازش استفاده کرد...(فروم هم دست کمی نداره از سایت)
فروم هم من همیشه این دو پیج رو باز دارم:
https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/discover/content-posted/

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/discover/unread/
ولی جدیدا متوجه شدم اگر این 2 پیج باز باشه انگار داری با سرعت 1mb/s دانلود می کنی و ترافیک می خوره...(آپدیت کلا  هر صفحه ای از فروم باز باشه این اتفاق می افته)

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

آقای حسینی عزیز قبلا خودشون میومدن یه صحبتی میکردن با بچه ها الان که دیگه اصلا، حتی مسئول این امر هم پاسخگو نیست انتقاد هم بکنیم میان توی صفحه مون خط و نشون میکشن که دفعه دیگه پرتت میکنیم بیرون هرچی هم دوستان انتقاد میکنن کسی زیربار نمیره بقول دوستان شما اول این تغییرات رو بدید بعد این همه دردسر و مشکلات واسه کاربرهاتون درست کنید جناب آقای میاندشتی عزیز خودشون مسئول این تغییرات هستند و خوب طبیعه که هیچ جوره زیربار نمیرن و کلی هم تعریف و تمجید میکنن والله اون چیزی که نظر اکثر دوستان هست نسبت به قبل ناراضی تر هستن ما نزدیک هشت ساله با لیونی ها هستیم اگه چیزی هم میگیم واسه بهتر شدن و موفقیت بیشتر سایت و انجمن هست اما بعضی وقت ها حس میکنیم اصلا اون چیزی که مهم نیست رضایت و خواست های کاربران من از صمیم قلب واستون موفقیت و پیشرفت رو آرزو میکنم اما خواهشا در اقدامات بعدیتون اول همه جوانب و مشکلات رو تا جایی که مقدوره رفع کنید بعد تغییر و تحولات رو اعمال کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...