رفتن به مطلب

مشکلات آپدیت Fall Creators ویندوز 10

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، micpet گفته است :

توی صفحه shutdown گیر میکنه ؟

سلام بر شما

با گزینه rest مشکلی ندارد،اما وقتی  گزینه خاموش انتخاب میشود.مراحل خاموش شدن طی میشود،صفحه نیز خاموش میشود،اما از دوباره به درون ویندوز برمی گردد.

در 17 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

کارت گرافیکت چیه ؟

اگه AMD داری درایور 17.8.1 رو نصب کن درست میشه قبلش با DDU درایور قبلی رو از safe mode پاک کن

چندین مشکل دیگه هم با عوض کردن درایور کارت گرافیک حل شد

1-با کپی فایل - فایلی در مقصد نشون داده نمیشد مگر اینکه دستی صفحه رو رفرش میکردم

2-استارت منو با دردسر باز میشد و نوار تسکبار قفل میشد

3-صفحه یا نرم افزار باز شده در دسکتاپ با زدن دکمه ی ضربدر بسته نمیشد و باید سیستم رو ریست میکردم

حتی Crimson 17.10.1 Beta Fall Update که دیروز منتشر شد هم هنوز مشکل داره با بیلد 16299.19

کارت گرافیک GTX 1070  می باشد.

--

شما قبلی چنین مشکلی وجود نداشت،ایا این ورژن هنوز Beta می باشد؟! 

باتشکر.

لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

به هر حال چیزی که مشخصه اینه که رابطهای درایور جدید گرافیکها با بیلد جدید مچ نیستن چون بارها درایو جدیدو نصب کردم به اشکال مختلف مشکلها برگشتن

و هر بار درایور قبلی رو نصب کردم تمام مشکلها برطرف شدن.

لینک به دیدگاه

دوستان  من دیشب اپدیت را  از خود ویندوز اپگرید کردم!

سرعت سرور ها عالی سرعت نصب عالی هم چیز بدون مشکل و باگ انجام شده جنیون ویندوز هم نپرید!

ناراحتم که یه سری ادما میان نه نصب بلدن انجام بدن نه پولی پرداخت کردند برا سیستم بعد میان 2 قورتو نمیشونم باقی:llll

خجالت داره واقعا که ما ایرانی در همه عرصه ها نوبرشیم!!!این ا ز ترامپ این از اینستگرام و اینم از ادعای بیخود در فضای مجازی لیون!

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، S4INT-SHADOW گفته است :

دوستان  من دیشب اپدیت را  از خود ویندوز اپگرید کردم!

سرعت سرور ها عالی سرعت نصب عالی هم چیز بدون مشکل و باگ انجام شده جنیون ویندوز هم نپرید!

ناراحتم که یه سری ادما میان نه نصب بلدن انجام بدن نه پولی پرداخت کردند برا سیستم بعد میان 2 قورتو نمیشونم باقی:llll

خجالت داره واقعا که ما ایرانی در همه عرصه ها نوبرشیم!!!این ا ز ترامپ این از اینستگرام و اینم از ادعای بیخود در فضای مجازی لیون!

من تا دو سه روز با 1709 مشکلی نداشتم عشقو حال میکردم باش:ph34r:

هرکی مشکل داره  طبیعیه کمتر از 1 ماه دیگه همه ی مشکلا حل میشه دونت وُری

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، sinaset گفته است :

سلام بر شما

با گزینه rest مشکلی ندارد،اما وقتی  گزینه خاموش انتخاب میشود.مراحل خاموش شدن طی میشود،صفحه نیز خاموش میشود،اما از دوباره به درون ویندوز برمی گردد.

این یکی تازگی داره.

لینک به دیدگاه

فایلام دیگه rename نمیشه .... البته در حالت small icon

روی بقیه حالتها مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

درود

دو روزه ویتدوزو اپدیت کردم و هیچ مشکلی نبود ولی امروز دانگل 3جی بهش وصل کردم مثل قبل بالا میاره تو قسمت کارت شبکه ولی هیچ سندی نداره و حتی نمیشه وارد تنظیمات مودم شد!

بنظرتون راه حلی داره! چون دوست ندارم برگردم به ورژن قبلی، غیر این مشکلی ندارم!

Capture.thumb.JPG.5901ab694c5f052a7df6e9f34749ad0e.JPG

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Alien87 گفته است :

درود

دو روزه ویتدوزو اپدیت کردم و هیچ مشکلی نبود ولی امروز دانگل 3جی بهش وصل کردم مثل قبل بالا میاره تو قسمت کارت شبکه ولی هیچ سندی نداره و حتی نمیشه وارد تنظیمات مودم شد!

بنظرتون راه حلی داره! چون دوست ندارم برگردم به ورژن قبلی، غیر این مشکلی ندارم!

diagnose که میزنی چه پیغامی میده؟

الان که ای پی اتوماتیک نمیده خودت دستی یه ای پی قرار بده و اوکی کن

128888.jpeg

بعد دوباره برگرد روی گزینه ی Obtain an ip address automaticlly

22255.jpeg

من خودم تا چند روز بعد از نصب بیلد جدید هر روز با روشن کردن کامپیوتر این مراحل رو میرفتم تا cmd پینگ بده وگرنه سیستم قادر به set کردن ای پی اتوماتیک نبود

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا امروز میشه سه روز من سه سیستم رو در حال بررسی دارم یکیش گیمنیگه  حتی دو تا بازی رو  تو همین سه روز تمام کردم . این سه سیستم هیچ  مشکلی نداشتن . مطلقا . ساعت کار میکنن. هر سه هم باهم به 1709اپدیت شدن هیچ کدام  clean installنبوده ویندوز های  چند ماه نصب اپگرید شدن مطلقا مشکلی نیست همه چی نرماله. در صورت  بروز مشکلی پست میزارم. تا اینجا عمو بیل  رو سفید بوده:4_joy:

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

128888.jpeg

22255.jpeg

من خودم تا چند روز بعد از نصب بیلد جدید هر روز با روشن کردن کامپیوتر این مراحل رو میرفتم تا cmd پینگ بده وگرنه سیستم قادر به set کردن ای پی اتوماتیک نبود

تشکر بابت کمکتون ولی متاسفانه فایده ای نداشت! diagnose هم زدم نشد! با پشتبانی مایکرو هم تماس گرفتم ولی فقط گفته درایورو پاک کن و دوباره نصب کن که قبلش  انجام داده بودم! موندم چه کنم!!

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Alien87 گفته است :

تشکر بابت کمکتون ولی متاسفانه فایده ای نداشت! diagnose هم زدم نشد! با پشتبانی مایکرو هم تماس گرفتم ولی فقط گفته درایورو پاک کن و دوباره نصب کن که قبلش  انجام داده بودم! موندم چه کنم!!

خوبه به شما ی جوابی داده داداش بمن که داشت  فحش میدادxD:ph34r:

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

برای نسخه Enterprise اپدیت نیومده؟چطوری میتونم بدون پاک کردن فایل ها اپدیت کنم؟

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Alireza Api گفته است :

برای نسخه Enterprise اپدیت نیومده؟چطوری میتونم بدون پاک کردن فایل ها اپدیت کنم؟

درود

چرا اومده تو تمام سایتهای دانلود داخلی هست، موقع نصب هم گزینه نگه داشتن فایلها رو بزنید  مشکلی نیست و فایلهاتون میمونه!

در 5 ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

خوب خدا رو شکر با روش زیر تونستم مشکلو حل کنم! اینجا هم میگم تا کس دیگه ای به مشکل خورد بتونه استفاده کنه ...

run cmd as administrator
Then run the following commands:
netsh winsock reset catalog
netsh int ipv4 reset reset.log
reboot

در ۱ ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

خوبه به شما ی جوابی داده داداش بمن که داشت  فحش میدادxD:ph34r:

حالا چرا فحش! :D البته من تو بخش answers.microsoft سوال پرسیدم ...

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Alien87 گفته است :

درود

چرا اومده تو تمام سایتهای دانلود داخلی هست، موقع نصب هم گزینه نگه داشتن فایلها رو بزنید  مشکلی نیست و فایلهاتون میمونه!

خوب خدا رو شکر با روش زیر تونستم مشکلو حل کنم! اینجا هم میگم تا کس دیگه ای به مشکل خورد بتونه استفاده کنه ...

run cmd as administrator
Then run the following commands:
netsh winsock reset catalog
netsh int ipv4 reset reset.log
reboot

نسخه Enterprise  نیومده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/07/28, 11:51:57، HeX گفته است :

سرورای مایکروسافت شدیدا کند هستن برای یک سری کاربرهای ایران که فکر می کنم مربوط باشه ISP ها... البته من با نت های مختلف نتیجه های مختلف گرفتم.

یبار با نت 4G همراه اول یکبار هم با نت ایرانسل امتحان کن، بهترین و بیشترین سرعت دانلود رو من با همراه اول میگیرم از سرورهای مایکروسافت.

این دقیقا صحیحه- من با نت 4g  از سرور های مایکروسافت تا 100 گیگ هم بدون مشکل دانلود میکنم!

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Alien87 گفته است :

من با خود کارشناس مایکرو سافت حرف زدم میگف یا کامپیوترت hp  یا ایسوس  بعد من مونده بودم .

بعد گفت ویندوزو خریدی نمیشد بگم کرک که گفتم نسخه trail اسنفاده میکگنم بعد گفت پس بما ربطی نداره برو ازونکه ویندوز نصب کرده برات بپرس:D:ph34r:

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Alireza Api گفته است :

نسخه Enterprise  نیومده

درود

سایت دانلودها دیدم گذاشته حالا نمیدونم اشتباه نوشتن یا نه ...

لینک به دیدگاه

کسی سیستم فسیل تر از من هم داره و این بیلد هم نصب کرده باشه؟

سوکت 775 و q9550 با مینبرد ep45-ud3r و گرافیک ati 5850

تقریبا چندین ساله هیچ آپدیتی هم برای هیچ کدوم از سخت افزارام نمیاد و amd نا مرد هم یهو بیخیال کارت ما شد.

ولی هیچ مشکلی با این بیلد نداشتم و به خوبی و با سرعت زیاد دانلود و نصب شد. :8_laughing:

سیستم قدیمی داشتن هم بد نیست چیزی نداره زیاد درگیرش بشن همه چیشو بلدن 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، tonypb گفته است :

کسی سیستم فسیل تر از من هم داره و این بیلد هم نصب کرده باشه؟

سوکت 775 و q9550 با مینبرد ep45-ud3r و گرافیک ati 5850

تقریبا چندین ساله هیچ آپدیتی هم برای هیچ کدوم از سخت افزارام نمیاد و amd نا مرد هم یهو بیخیال کارت ما شد.

ولی هیچ مشکلی با این بیلد نداشتم و به خوبی و با سرعت زیاد دانلود و نصب شد. :8_laughing:

سیستم قدیمی داشتن هم بد نیست چیزی نداره زیاد درگیرش بشن همه چیشو بلدن 

منم سیستمم مینمم همینه یسپیو e5430 ولی گرافم 980 تازه عوض کردمxD

لینک به دیدگاه

من هم روی لپ تاپم نصب کردم هم روی PC.

روی PC که اصلا مشکلی ندارم و به خوبی کار میکنه.

ولی روی لپ تاپ درایو کارت گرافیک انگار پاک شده بود که با نصب مجدد درایو مشکل حل شد.

لپ تاپ من از نظر سیستم یکمی قدیمه بعد آپدیت احساس میکنم یکمی سرحال تر و سریع تر شده. مخصوصا توی باز کردن برنامه ها مثل مرورگر.

لینک به دیدگاه

دوستان آپدیت کنید ببنید مشکل مانیتور حل میشه

https://soft98.ir/software/drivers/483-nvidia-geforce-driver.html

یا از ویندوز باید باشه یا از آپدیت کارت گرافیک

لینک به دیدگاه

من امروز از ویندوز اپدیت کردم 1709 16299 که ی ظهر تاشب برا دانلودش و ی شب تا صب برا نصبش طول کشید:D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکلاتش بسیار کم بودند دارند فیکس میشند   من گفتم خدمت دوستان بخش عمده ای از این مشکلا بعد از اپدیتهای بزرگ مربوط به درایور هاست که ربطی به مایکرو نداره-منتهی  طرف ممکنه خیلی وارد نباشه یا  حوصله دردسر  رو نداشته باشه .... زود وحشت کنه که  بله مایکروسافت خراب کرد  سیستم من رو.... نه عزیزم نفس  عمیق بکش جز مستر ریس بودن یکم چالش برانگیز هم هست همه چی قرار نیست راحت باشه -مشکلات برای پلتفرم پی سی همیشه است همینه که این کامیو نیتی ها پی سی  اینقدر فعالند و این بخشی از اون علاقه    طرفداران است که با شور اشتیاق میان جلوبرای حل مشکل-  پی سی پلتفرمی در عین حال انعطاف پذیره و همین  ممکنه  نیازما رو به صبر و حوصله بیشتر کنه- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

رضا جان توجه میفرمایید لطفا:

بنده و خیلی از دوستان دیگه که اینجا فعالیت میکنن به پایداری  سیستم هاشون اهمیت میدن و مثل شما از نگهداری درست ویندوز اگاه هستن. خودم هم جز اولین نفراتی بودم که به ویندوز 10 کوچ کردم  و عقیده دارم باید بروز بود. با اینکه از مشکلات این اپدیت باخبر بودم اما باز هم اپدیت رو انجام دادم بر فرض اینکه بنده هم مثل شما بدون مشکل لذت این نسخه رو ببرم.

اما اَنگ اینکه بنده هم سیستم مشکل دار اپدیت کردم صحیح نیست بهم نسبت داده بشه. اگه شرکت ها دیر به دیر فیکس درایور هاشون رو میدن و مایکروسافت تا الان جور شرکت ها رو بدوش میکشیده صحیح نیست یکدفعه از این لطفش شانه خالی کنه و میلیونها نفر رو به مشکل بندازه. لااقل  قبلش با اطلاع رسانی اعلام کنه که دیگه خدماتی را که به ما مربوط نیست ارائه نمیدهیم.

بنده هم مشکل دوست عزیز swat-mehdi رو دارم و مودم 4g که از یک نوع هست از کار افتاده و ربطی به نگهداری ویندوز هامون نداره. ایشون رو پلتفرم اینتل هستن بنده روی amd

ویندوز خام (نسخه نهایی) هم نصب کردم دنبال رفع این مشکل بودم هیچ نرم افزاری نصب نکردم که مبادا به تصور ایجاد تداخل و مشکل باعث بروز از کارافتادن مودم شده باشه.

تنها دلیلش عدم ارائه اپدیت خوب مثل نسخه های خوب و عالی پیشین از سوی مایکروسافت هست.   بنده خورده به اپدیت نمیگیرم چون تو این سالها  سرو کله زدن با سیستم خیلی خوب درک میکنم که خیلی هامون توان نوشتن 10 خط کد نداریم چه برسه به طراحی سیستم عاملی به این عظیمی که دارای هزاران کد دستوری هست پس در جایگاهی نیستیم بگم طرف گند زده.

و مهم ترین مسئله این دنیا پشت هر مسئله ایی هزاران دلیل هست پس زود قضاوت نکنیم

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

من سر RS2، خیلی سختی کشیدم، حتی Blue Screen داشتم، ولی متوجه شدم، سیستم هایی که Upgrade میشن از نسخه ی قبلی Windows 10، مشکلات به مراتب کمتری دارند نسبت به سیستم هایی که Clean Install میشن. نمیدونم شاید موقع Upgrade ویندوز کمتر با درایور ها درگیر میشه تا Clean Install که همه چیز تازه است.

برای این بیلد جدید هم احتمالا حداقل یکی  دو ماه زمان میبره تا درایور ها سازگار بشن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...