رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

تقریبا همون سرویس های Art شاتل هستش با قیمت های یکم متفاوت! مشکل این سرویس ها اینجاست که وقتی سرعتتون رو پایین میارن ، ماه بعد باید ارتقا بدید به سرویس سرعت بالاتر! اگر هم دانلودتون خیلی خیلی زیاد باشه باید به حجمی تغییر پیدا کنه به مدت یک ماه که به حالت عادی برگرده!

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ترجیح میدم شبی 2 تومن بدم دوتا بسته نامحدود ساعتی ایرانسل بگیرم با سرعت متوسط 4 مگ تا خرخره دانلود کنم!

برای مصرف عادی هم 256 مخابرات قدیمی خودمون کافیه

اگه بتونم (که عمرا بتونم) یه خط 512 خوب میگیرم واسه اینترنت. باید تا قبل از تعطیل شدن طرحای قبلی 512 میکردم 256 انصافا خیلی ناجوره

من با 256 بعضی وقتا سرمو میکوبونم تو دیوار! پینگش خیلی خیلی بالاس (بالای یه ثانیه) و فقط شبا شاید تا زیر 300 اینا بیاد

واسه مولتی هم اگه حجم نخوره تابستونا یه بسته 30 گیگی میگیرم با دانلود نامحدود شبانه

این طرحا فقط دکون بقالی باباشونه. اگه نبود محدودیت حجمی رو اعلام میکردن یا کف پهنای باند 128 رو اعلام نمیکردن

بیخیالش ... ما اینجا تو این مملکت نفرین شده ایم. با همین بسازید که دو روز دیگه اینشم گیرمون نمیاد ....

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HeX گفته است :

پس ایران جای خوبی چون من با حدود 3 دلار تو یه ماه که نیاز داشتم 500 گیگ دانلود کردم:D

دادا حرف من رو نپیچون دیگه

من میگم با توجه به قیمت الان نت و اون تعرفه های مضخرف قبلی اگه بالای 20-30گیگ سقف بذارن انقدرم بد نیست که

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من الان ماهی 35 تومن میدم ، روزانه 500 مگابایت سرعت 1 مگابیت دارم بعد اینکه اینکه این حجمو تموم کردم سرعت میاد به 256 کیلوبیت یعنی ماهانه 15 گیگ سرعت 1 مگ که خوبه هر روز 500 مگ میده بعدش 30 کیلوبایت ،  ! به خاطر اتصال 4 نفر تو خونه به وای فای در رزوهای عادی و وقتی مهمون میاد بیشتر میشه واسه همین مجبورم نامحدود بگیرم ، سرعت 256 الان که داغونه ، اگه هیچ کس تو خونه به نت وصل نباشه و خودم باشم سایتها رو باز میکنه وگرنه نمیشه استفاده کرد 128 که نصف این هستش همون دیال آپ خودمون با فرق اینکه اون زمان مثل الان سایتها عکسهای حجیم و ... نداشتن

باید مشخص بشه حجم ماهانه چقدره ، اون 128 کیلوبیت ، وزیر لطف کردن که نتتون قطع نشه و بتونید حجم بخرید !!! ولی فکر نکنم اینا به فکر مردم باشن ، اینا شکم پرستایی بیش نیستن فقط جیبشونو پر کنن برن کانادا و ... تابعیت بگیرن و ...

لینک به دیدگاه

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، صادق عباسی شاهکوه گفت: با توجه به رقابتی‌بودن هر یک از بازارهای خرده‌فروشی سه‌گانه صوت ثابت، داده ثابت و همراه (شامل صوت و داده)، از این پس جداول تعرفه خدمات، مبتنی بر چند اصل کلی از سوی ارایه‌کنندگان خدمات تنظیم می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سیاست استفاده منصفانه (Fair Usage Policy) براساس شرایط رقابتی از سوی ارایه‌کنندگان خدمات یکی از این اصول است، افزود: ارایه‌کنندگان خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت ثابت از طریق فناوری‌های سیمی (شامل سیم مسی یا فیبر) باید جداول تعرفه‌ای خود را مبتنی بر سرعت و به صورت غیرحجمی (Connection based) تنظیم کنند و ارایه‌کنندگان خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت مبتنی بر فناوری‌های بی‌سیم (شامل همراه و ثابت) می‌توانند جداول تعرفه‌ای خود را مبتنی بر بر حجم، تنظیم کنند.

صادق عباسی شاهکوه با تاکید بر اینکه دارندگان پروانه موظف هستند در اعمال سیاست استفاده منصفانه جزییات دقیق را به مشترکین اعلام کنند، گفت: دارندگان پروانه ملزم هستند جزئیات اعمال سیاست استفاده منصفانه خود را به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام کنند همچنین اپراتورهای مسلط در سه حوزه صوت ثابت، داده ثابت و همراه (شامل صوت و داده) پس از تنظیم طرحهای تعرفه‌ای مورد نظر خود شامل طرحهای عادی و تشویقی با توجه به کف و سقف تعرفه‌های تصویب شده، موظف هستند تاییدیه رگولاتوری را دریافت کنند.

وی درباره تعرفه ارایه خدمات ارزش افزوده (VAS) گفت: ارایه‌کنندگان خدمات ارزش افزوده به دریافت تاییدیه تعرفه از سوی رگولاتوری نیاز ندارند اما در ارایه هرگونه خدمت ارزش افزوده می‌بایست از کاربران نهایی خدمت، تاییدیه دریافت کرده و ارایه خدمت را مبتنی بر توافقات خود با صاحبان محتوا، کاربرد و سرویس انجام دهند و در حوزه خدمات ارزش افزوده نیز ارایه هیچگونه خدمت پایه‌ای از سوی ارایه‌کنندگان خدمات نباید منوط به باندل شدن با خدمات ارزش افزوده باشد.

معاون بررسیهای فنی و صدور پروانه رگولاتوری تصریح کرد: براساس مصوبه کمیسیون ارایه‌کنندگان خدمات ملزم هستند در تمامی طرحهای تنظیم شده خود حجم ترافیک بین‌الملل از داخل را به نحوی تفکیک و ارایه کنند که آستانه استفاده منصفانه ترافیک داخل حداقل دو برابر آستانه استفاده منصفانه ترافیک بین‌الملل باشد.

وی درباره وضعیت مشترکانی که استفاده آنها بیش از استفاده منصفانه ماهانه باشد، گفت: درصورت عبور مشترک از آستانه استفاده منصفانه ماهانه، دارنده پروانه می‌تواند سرعت کاربر را تا حداقل سرعت kbps۱۲۸ کاهش دهد و یا براساس اطلاع‌رسانی قبلی و دریافت تاییدیه از کاربر، نسبت به فروش حجم اضافه ترافیک بین‌الملل و داخلی به مشترک اقدام کند.

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

ای خاک بر سر دزدتون بکنم.یعنی دانلود فیلم سریال بازی بازی انلاین همه پر پر.چه قدر ما تو سری خور شدیم  که اینها برای هر چیزی جای ما تصمیم میگیرن.

یک تفریح جوانها داشتن که اونم گرفتن...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 دقیقه قبل، amooo گفته است :

ای خاک بر سر دزدتون بکنم.یعنی دانلود فیلم سریال بازی بازی انلاین همه پر پر.چه قدر ما تو سری خور شدیم  که اینها برای هر چیزی جای ما تصمیم میگیرن.

یک تفریح جوانها داشتن که اونم گرفتن...

فیلم سریال خیلی قبل تر پر پر شده بود با دستگیری عوامل سایت معروف و تعطیل شدن سایت های همسایه. بازی هم نذاشته لینکاش به دستور فلان و فلان حذف میشه!

همین اینترنت دوزاری اجباری هم کم کم دارن میبرنش به سمت اینترانت. کره شمالی نشیم صلوات...

لینک به دیدگاه

فردا صبح

به دستور مقام ..... استفاده از اینترنت خلاف مقررات است :)

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، HeX گفته است :

فیلم سریال خیلی قبل تر پر پر شده بود با دستگیری عوامل سایت معروف و تعطیل شدن سایت های همسایه. بازی هم نذاشته لینکاش به دستور فلان و فلان حذف میشه!

همین اینترنت دوزاری اجباری هم کم کم دارن میبرنش به سمت اینترانت. کره شمالی نشیم صلوات...

درست میگین شما ولی هنوز هم پیدا میشد ولی وقتی که بعد از اجرای این طرح dial up بدن به ملت فقط باید عکسها شو نگاه کنیم  و در آخر هم میشه همش دق و درد فقط مانده روزی که بگن جوانی به خاتر اینترنت dial up خودکشی کرد!!

لینک به دیدگاه

اینو من یجا دیگه ارسال کردم الان بیایید توضیح بدین

این چیزی بود که قبلا نشون دادن که سرعت پایه متفاوت و بیشتر بود و ملت حمله کردن پیج جهرمی
حالا با وضعیت فعلی مقایسه کنید
Untitled.png 

با طرح قبلی اگر ماهیانه 50 هزار تومان هزینه میکردید سرعت20مگ بهتون میدادن که در نهایت به 6 مگ میرسید
در وضعیت فعلی با 50هزارتومان سرویس 8مگ بهتون میدن که پس از مصرف حجم تعیین شده به 128 کیلوبایت میرسه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

یعنی به عقیده شما بدتر شد؟

البته ملت که حمله کردن پیج جهرمی واسه این بود که فکر میکردن همونطور که طرح داغون واعظی به این تبدیل شد، این هم به یه چیز بهتر تبدیل میشه

قرار نبود اینجوری بشه

توصیه میکنم بازم حمله کنید شاید دفه بعدی بهتر

ولی خب شایدم بدتر ... !

اینا نمیخوان اون چیزی که مراد ماست رو اجرا کنن. بهتر بود همون قبلی رو میچسبیدیم

این انصافا خیلی اوضاعش خرابه! البته هنوز محدودیت های حجمی اعلام نشدن

اینطور هم که برمیاد وقتی محدودیت های حجمی اعلام میشه که دیگه طرح تصویب و اجرا شده باشه

نمیدونم والا .... ما که همین 256 خودمونو سفت چسبیدیم باهاشم 6 ماهی 50 گیگ دانلود میکنیم ...

حالا فعلا ما که جفت هارد هامون پره جای خالی کردن عکسای دوربین و گوشی  رو هم نداریم و عملا فقط تو نت ول میچرخیم ولی خب بازم اهمیت همه جانبه داره این موضوع

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود مجدد

داداشچرا بحث الکی اومدین راه میندازین قبلی خوب نبود اینم از اون بدتر ... کلا بدرد نمیخوره همون اینترنت قبلیا باشه اصلا نخواستم اینترنت نامحدود ¬¬

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

یعنی به عقیده شما بدتر شد؟

البته ملت که حمله کردن پیج جهرمی واسه این بود که فکر میکردن همونطور که طرح داغون واعظی به این تبدیل شد، این هم به یه چیز بهتر تبدیل میشه

قرار نبود اینجوری بشه

توصیه میکنم بازم حمله کنید شاید دفه بعدی بهتر

ولی خب شایدم بدتر ... !

اینا نمیخوان اون چیزی که مراد ماست رو اجرا کنن. بهتر بود همون قبلی رو میچسبیدیم

این انصافا خیلی اوضاعش خرابه! البته هنوز محدودیت های حجمی اعلام نشدن

اینطور هم که برمیاد وقتی محدودیت های حجمی اعلام میشه که دیگه طرح تصویب و اجرا شده باشه

نمیدونم والا .... ما که همین 256 خودمونو سفت چسبیدیم باهاشم 6 ماهی 50 گیگ دانلود میکنیم ...

حالا فعلا ما که جفت هارد هامون پره جای خالی کردن عکسای دوربین و گوشی  رو هم نداریم و عملا فقط تو نت ول میچرخیم ولی خب بازم اهمیت همه جانبه داره این موضوع

طرح قبلی به نظر من کاملا بهتر بود دیگه نمیدونم چجوری مقایسه کنم براتون !!!!

همون مقدار پول رو الان داره ازتون میگیره با سرعت کمتر !!!

سرعت پایه 128 !!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HeX گفته است :

گهی زین به پشت و بازم گهی زین به پشت¬¬

لینک به دیدگاه

سلام، این هم آخرین گفته وزیر محترم، امیدوارم حداقل قیمت ها بیاد پایینتر!

به نظر میرسد ابهامات زیادی درباره طرح تعرفه ایجاد شده است که ذکر چند نکته دیگر را ضروری دیدم:
۱) در قیاس با تعرفه قبلی، حداقل حدود سی درصد کاهش هزینه با اجرای این طرح برای کاربران پیش بینی می‌شود. اطمینان داشته باشید که حتی با وجود مفهوم مصرف منصفانه بیش از هشتاد درصد کاربران دیگر نیازی به خرید حجم یا پرداخت هزینه اضافه نخواهند داشت.
۲) سرعت خریداری شده بایستی بوسیله شرکتها تضمین شود و اشتراک بین تعداد زیاد کاربر در اینجا معنا ندارد.
۳) عزیزان کمی صبوری کنند تا شرکتها طرحهای خود را ارائه کنند. اطمینان خاطر می‌دهم که دیدگاههای جمع زیادی از مصرف کنندگان لحاظ شده است. 
۴) از اینکه دیدگاههای خود را با ما به اشتراک می‌گذارید تشکر می‌کنم. به عنوان یک شهروند درخواست دارم در طرح مطالب شخصیت سایر شهروندان را در نظر داشته باشیم. 
۵) نمی‌شود از دولت انتظار اشتغال داشت و همزمان از تولیدات بومی حمایت نکرد. جوانان ایرانی همواره در عرصه سرویسهای نوین خوش درخشیده‌اند و لایق حمایتهای ما و شما هستند. استفاده از سرویس‌های ایرانی برابر با ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بوم است. ما به نوبه خود تلاش کردیم گامی در حمایت از آنها برداریم به حمایت مردم هم مثل همیشه امید داریم، امیدواریم سایر موانع هم بوسیله دیگران به سرعت از جلوی پای کسب و کارهای نوپای ایران برداشته شود تا با همراهی هم یکی از مشکلات مهم کشور که بیکاری است را رفع کنیم.

23507194_167160680538979_5124069694080286720_n.thumb.jpg.4e062ecd5aca70a237d87e720f93790d.jpg

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

سلام، این هم آخرین گفته وزیر محترم

به پست اول قبلا افزوده شده

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

تا حجم مورد نظر از سوی شرکت ها فروش اینترنت مشخص نشه نمیشه گفت این طرح ها خوبن یا بد ولی در کل سرعت خیلی داغونی دارن در کشورها دیگه

معمولا سرعت اینترنت ثابت تا 100 مگ هم فروخته میشه و برعکس اینترنت همراه سرعتی کمتر برخوردار هست  در کشور ما همه چی برعکسه ! 

مورد بعدی در مورد اینکه شرکته ارائه کننده میتونه حجم مورد نظر تایین کنه این مورد جالبه این شرکت ها میان با هم جلسه میذارن سر یک حجم و روز بعد حجمی که همشون

تایید کردند به ما میگن و جالبه به ریش ما میخندن که اینقدر ساده هستیم و فکر میکنیم این شرکت ها با هم سر دادن حجم بیشتر رقابت میکنن و جالب تر این شرکت ها

دوره ایی دادن حجم بیشتر بین هم تقصیم میکنن تا خدای نکرده هیچ کدوم از اینترنتی که در همه کشورها هر 1 گیگش 1 سنت هست و در کشور ما 1 دلار فروخت میشه

ضرر نکن و باز هم به ریش نداشته ما بخندن !

لینک به دیدگاه

بازی با اعداد و کلمات 37 ساله که ادامه داره و استمعار پنهان در عملکردشون.... فقط رای دادن فراموش نشه...  خخخخخخخ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این حرفش که هزینه نسبت به قبلی بهتر شده قبول، اینم قبول دارم که جدول تقسیمات سرعت اینترنت بهتر شده نسبت به قبلی که شدیدا افتضاح بود، اینم خوبه که دیگه اشتراک سرعتی نداریم و سرعت تضمینی شده، اما اینکه چقدر ترافیک ماهانه قراره بدن مساله هست که بنظر من زیر 30 گیگ اصلا منصفانه نیست بخوایم 50 تومن ماهی پول بدیم و دانلود شبانه رایگان رو هم باید بزارن!!! :35_thinking:

یعنی حداقل باید این باشه: الان 30 گیگ حجم 30 تومن حساب کنی باز 20 تومن براشون داره ماهانه که باید اینترنت رایگان شبانه رو هم در نظر بگیرند تا منصفانه بشه و گرنه مفتش گرونه اینا!!!

اومده هنر کرده سقف قیمت در نظر گرفته یکی نیست بگه خب برای اون شرکت نصرفه میاد ترافیک منصفانه رو کمتر میزنه اینکه نمیشه باید ترافیک رو هم یه حداقل میزد، اومدیم یه شرکت اصلا 10 گیگ داد چه خاکی به سرمون بریزیم با 10 گیگ، الان مصرف ماهانه تلگرامو اینستا و خلاصه وب گردی هر نفر 10 گیگه بغیر از دانلودای حجیمش!!!¬¬

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

اینو من یجا دیگه ارسال کردم الان بیایید توضیح بدین

این چیزی بود که قبلا نشون دادن که سرعت پایه متفاوت و بیشتر بود و ملت حمله کردن پیج جهرمی
حالا با وضعیت فعلی مقایسه کنید
Untitled.png 

با طرح قبلی اگر ماهیانه 50 هزار تومان هزینه میکردید سرعت20مگ بهتون میدادن که در نهایت به 6 مگ میرسید
در وضعیت فعلی با 50هزارتومان سرویس 8مگ بهتون میدن که پس از مصرف حجم تعیین شده به 128 کیلوبایت میرسه

بخاطر اینکه ملت بی سواد فقط به اعداد و ارقام نگاه میکنن و اون زمان تا دیدن نوشته 10گیگ ماهیانه فقط حمله کردن بدون فکر کردن و این اتفاق افتاد

آخه 90% تو ایران فکر میکنن الان تو آمریکا باشن بهشون 1ترا نت با سرعت 1گیگا بیت میدن ماهی 5دلار!

به نظر من تعرفه قبلی خیلی خوب بود برای بعضی شرکت ها که بسته های حجمی میفروشن مثل های وب و مخابرات 

لینک به دیدگاه

به نظر میاد باز هم مثل هدفمند (حذفمند) کردن یارانه ها می خوان سر ملت یک کلاه خیلی گشاد بزارن

اگر نیتی خیر در این مصوبه بود:

حداقل حجم ترافیکی برای هر ردیف سرعتی قرار می دادن تا احتمال سو استفاده و تبانی شرکت ها از بین می رفت

میزان سرعت پایه که 128 کیلوبیت (16 کیلوبایت) در نظر گرفته شده بسیار کم و غیر کاربردی هست و این میزان می تونست 1/8 سرعت سرویس باشه

تکلیف کاربرانی که که حجم سرویس ها برایشان کافی نیست مشخص نیست

ضریب اشتراک مشخص نیست و عملا شرکت ها انگیزه ای برای باز گذاشتن سرعت سرویس مثلا تا 16مگابیت در سرعت های پایین نداره (منظور مانند چیزی که الان مرسوم هست)

عملا راه های زیادی برای سو استفاده ی ISP ها درونش وجود داره و بهانه ای برای گرانی دوباره اینترنت هست و قبل از اجرا دوباره باید اعتراض بشه تا یک مصوبه روشن و به صرفه بدن

قدرت رسانه رو دست کم نگیرید

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

من چند ساله هزینه ی اینترنتم سالی بین 700-800 هزار تومنه و سرعت 10 مگابیت ثابت از مخابرات می گیرم(روزانه و شبانه). با این پول جمع ترافیک روزانم 652-752 گیگ می شه به علاوه ی 6 ساعت 99% رایگان هر روز.مصرف سالانه ی خونه ی ما نزدیک 2-2.2 ترابایت در ساله( خونه ما 5 نفر توش ثابت هستن و هر چند روز یکبار به 10-12 نفر هم میرسه) برای مثال جمع کل مصرف ما توی سال 95-96 حدود 2 ترابایت بوده(آپلود، دانلود، رایگان و روزانه) و نزدیک 800 تومن هم هزینه دادیم(165 تومن اشتراک بقیه هم ترافیک) .

طرح فعلی و قبلی فرقی نکردن. توی طرح قبلی توضیح نداده بودن که محدودیت ها چیه ولی حرفش رو زده بودن (و گفته بودن که می خوان Fair Usage Policy پیاده کنن ولی اینکه چیه و جریان چی بوده رو درست نگفتن) این سری یکم قیمت ها و سرعت ها رو عوض کردن امسشو گذاشتن تعرفه های جدید ولی در عوض کل محدودیت ها رو توضیح دادن. اگر کسی فکر می کنه توی طرح های قبلی بعد از اتمام ترافیک محدود ماهانه روی 6 مگابیت می موندن اشتباه فکر می کنید! این 6 تا 20 مگابیت محدوده ای بود که ISP می تونست باهاش از زیر قرار داد در بره ( به همون بهونه هایی که سالهاست میشنوید: خط خونتون نمی تونه بیشتر از این سرعت بگیره یا نویز دارید یا مخابرات منطقه امکاناتشو نداره یا اینکه خطا شلوغه یا اینکه سرعت ما بین 6 تا 20 هست پس حداقل 6 و حداکثر 20 می تونید بگیرید ولی 20 مگ گرفتن به 1000 تا اما و اگر بستگی داره و اگه نمی تونید سرعت 20 مگ بگیرید به ما ربطی نداره!مشکل از شماست و...) این 6 تا 20 مگ فقط مربوط به بحث ترافیک مجاز ماهانه بود هیچ جا توضیح نداده بودن که بعد از اینکه محدودیت حجمی رو رد می کنید چی می شه. ولی بهتون قول می دم امکان نداشت روی 6 مگ قفلتون کنن.بله اگه روی 6 مگ قفل می کردن توی 24 ساعت می شد 66 گیگ و توی یک هفته 462 گیگ و توی یک ماه 1850 گیگ  اطلاعات دانلود کرد! ولی واقعا فکر می کنید میذاشتن روزی 66 گیگ دانلود کنید؟ به قول خود شما آمریکاشم اینطوری نیست بعد شما فکر می کنید که توی ایران بعد از رد کردن محدودیتتون، حداقل و دست کمش می تونید 66 گیگ روزانه دانلود داشته باشید؟

این طرح ها فوق العاده به ضرر کاربرای پر مصرف یا خانواده ی های پر جمعیته. اگه توی خونه ای 2-3 نفر زندگی می کنن تهش توی ماه 2  تا فیلم می خوان ببینن تو تلگرام عضو هیچ کانالی نباشن بله خیلی براشون ارزون تر تموم می شه. ولی نه کاربرایی مثل من که علاوه بر داشتن یه خانواده ی پر جمعیت هم بازی می کنن هم توی Twitch استریم نگاه می کنن هم Youtube نگاه می کنن و...ضمن اینکه ترافیک داخلی رو می تونن بزارن در کوزه آبش رو بخورن!

به نظر من بهترین کار اینکه  طرح های فعلی رو نگه دارن،  اینارم بدن به هر کسی که فکر می کنه براش صرفه داره امتحان کنن ببینن چی به چیه. برای منکه  اصلا صرف نمی کنه(نه قبلیش و نه این یکی) و اگه طرح های فعلی رو بردارن من مودمم رو میفروشم می رم یه مودم ایرانسل می خرم. از اینترنت فعلیم بیشتر باید پول بدم ولی بازم از این طرح هایی که می خوان بذارن کمتر در میاد.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

اجرا شدن این طرح یعنی طرح های فعلی همگی حذف میشه ؟ من الان art 1 از شاتل دارم، اینم حذف میشه ؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/23, 14:09:27، HeX گفته است :

مشتی 20-30 گیگ چیه.

من تو یه ماه شاید نیاز داشته باشم نزدیک 500 گیگ دانلود کنم. مثل همین الان که فصل بازیهاس...

گرچه راههای رسیدن به اینترنت زیاده...

چه راه هایی؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...