رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 34 دقیقه قبل، zilo گفته است :

سلام. دوستان چطوری ایتر رو به بیت کوین تبدیل کنم ؟

shapeshift.io

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام 

دوستان قرار شده بود خبر بدم درباره ماینینگ پسر داییم که شروع کرده و امروز اولین اتریومشو گرفت . 

نمیدونم چرا یه سری از دوستان آیه یاس میخوندن و به آقا محسن گیر میدادن که داری مردم رو تحریک میکنی که بیان سمت ماین . تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که موقعیت خودشونو تو خطر میبینن و شاید فکر میکنن اگر همه گیر بشه به ضررشون میشه . نمیدونم شاید اینم نباشه خودشون میدونن و خداشون ولی تا اینجا که برای پسر دایی بنده جوابگو بوده و البته فعلا فیش برق براش نیومده ولی فکر نمیکنم زیاد باشه و سود داشته براش 

چون تو این سایت اکانت ندارن بهشون پیشنهاد دادم که ثبت نام کنن و عکس از ریگ و جزئیات کارشون بزارن تا همه دوستان ببینن 

من فکر میکنم تو بدترین حالت هم اینه که شما با این کار میتونید هزینه کامپیوترتونو در بیارید و اگرم نخواستید ادامه بدید باز یه سیستم ازش بیرون میاد . خود بنده هم متاسفانه فعلا دستم یه مقدار خالی هست و نمیتونم شروع کنم ولی به محض اینکه پول دستم بیاد حداقل یه سیستم ازش میکشم بیرون ماهم یه سهم کوچولو تو ماین داشته باشیم :3_grin: نهایت یه وام از پسر داییمون میگیریم این همه براش زحمت کشیدیم والا ^_^

خلاصه مطلب بنده به شخصه از استارتر عزیز و گلمون تشکر میکنم که مثل خیلی ها دریغ نکردن اطلاعاتشونو با ما درمیون گذاشتن و با اینکه یه سری شروع کردن به سنگ انداختن ولی ایشون با اطمینان کامل کارشونو ادامه دادن . انشا الله که یه روزی بتونم براشون جبران کنم .

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/29, 10:59:18، zilo گفته است :

سلام. دوستان چطوری ایتر رو به بیت کوین تبدیل کنم ؟

ساده ترین راه سایت 

https://changelly.com

هست . اول ساین آپ کنین . از طریق اکانت گوگل هم میتونین وارد بشین . 

سایتای دیگه ای هم هستن کلا" راحت ترین راه همینه .

ویرایش شده توسط Beni_Lx
لینک به دیدگاه

دوستانی که سکه DASH استخراج میکنن میشه لطفا راهنمایی کنن چطوری میشه این سکه رو استخراج کرد؟ من سکه Zcach رو استخراج کردم ولی با کارت 1070 اصلا مناسب نیست چون نصف اتریوم استخراج شد و ارزش قیمتی هم از اتریوم  پایین تر هستش در حالیکه قبلا گفته بودند سختی استخراج Zcach راحتر هستش و سریع تر بدست میاد برای کارت 1070 که اینطوری نبود حالا میخوام سکه DASH رو استخراج کنم ممنون میشم  راهنمایی کنید دوستان 

لینک به دیدگاه

دوستان کسی کابل رایزر خوب سراغ نداره خریداری کنیم قیمتها نجومیه

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، saman sina گفته است :

نه دوست عزیز.با این که تاپیک رو ایجاد کرده بود میگم

گرامی ادمینا مشخص هستن.. بهشون پیام بدید اگر خیلی خیر خواه هستید.. نیاید تاپیکو خراب کنید

اینای که جدی میرن ماین میکنن برا کسب درآمد میرن بنده های خدا.. شما گلایه میکنی که چرا کارت کمه و نمیتونی بازی کنی..

وضعیتیه..

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/29, 21:24:21، babak_11 گفته است :

سلام 

دوستان قرار شده بود خبر بدم درباره ماینینگ پسر داییم که شروع کرده و امروز اولین اتریومشو گرفت . 

نمیدونم چرا یه سری از دوستان آیه یاس میخوندن و به آقا محسن گیر میدادن که داری مردم رو تحریک میکنی که بیان سمت ماین . تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که موقعیت خودشونو تو خطر میبینن و شاید فکر میکنن اگر همه گیر بشه به ضررشون میشه . نمیدونم شاید اینم نباشه خودشون میدونن و خداشون ولی تا اینجا که برای پسر دایی بنده جوابگو بوده و البته فعلا فیش برق براش نیومده ولی فکر نمیکنم زیاد باشه و سود داشته براش 

چون تو این سایت اکانت ندارن بهشون پیشنهاد دادم که ثبت نام کنن و عکس از ریگ و جزئیات کارشون بزارن تا همه دوستان ببینن 

من فکر میکنم تو بدترین حالت هم اینه که شما با این کار میتونید هزینه کامپیوترتونو در بیارید و اگرم نخواستید ادامه بدید باز یه سیستم ازش بیرون میاد . خود بنده هم متاسفانه فعلا دستم یه مقدار خالی هست و نمیتونم شروع کنم ولی به محض اینکه پول دستم بیاد حداقل یه سیستم ازش میکشم بیرون ماهم یه سهم کوچولو تو ماین داشته باشیم :3_grin: نهایت یه وام از پسر داییمون میگیریم این همه براش زحمت کشیدیم والا ^_^

خلاصه مطلب بنده به شخصه از استارتر عزیز و گلمون تشکر میکنم که مثل خیلی ها دریغ نکردن اطلاعاتشونو با ما درمیون گذاشتن و با اینکه یه سری شروع کردن به سنگ انداختن ولی ایشون با اطمینان کامل کارشونو ادامه دادن . انشا الله که یه روزی بتونم براشون جبران کنم .

سلام

اسمشون چیه ؟ پسردایی بابک 11 ؟:D

منتظر عکسها ، میزان سرمایه گذاری و درامدشون هستیم 9_9

برای هزینه برق هم این نکته رو بگم که هزینه برق در تهران و در شهرستانها و  مناطق مختلف متفاوت هست .در برخی شهرستانها ممکنه  10% قیمت تهران هم   نباشه . دیدم که میگم !

لینک به دیدگاه

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

یعنی با چند تا گرافیکی که بچه های این تاپیک خریدن ( حالا اگه خریده باشن . برای من شخصا جنبه آموزشی داشت ) کل بازار ترکید و قفل شد ؟ عزیزم اونایی که تو اروپا و چین و آمریکا فارم میزنن به اندازه سه تا سوله ، اونا کارت نزاشتن تو بازار بمونه . سرچشمه اونجاست . شما انتظار داری از زمین مثل چغندر گراف سبز بشه ؟ خوب از همونجا وارد میشه دیگه . برو یه نگاه به قیمتای آمازون و نیو اگ بنداز . کوته فکریه که فکر کنیم چون تو ایران کارت گرونه بخاطر این تاپیک و اون تاپیکه .

وگرنه الان تو فرومهای خارج از کشور همجا داشتن میگفتن :

ای داد بیداددارن تو ایران همه دارن ماین میکنن ما گراف گیرمون نمیاد بازی کنیم !!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟  :3_grin:

چشمها را باید شست جور دیگر باید دید 

ویرایش شده توسط Beni_Lx
لینک به دیدگاه

انقدر از افرادی که می خوان یه چیز رو انحصاری خودشون کنن بدم میاد. :) استارتر زحمت کشیدن و اطلاعات ماینینگ رو از انحصار یه عده معدود در ایران خارج کردن و من الان اطلاعات خوبی از این بازار کسب کردم. من بیشتر می خواستم در حد اطلاعات شخصی بدونم و استارتر زحمت کشیدن و این اطلاعات رو به من دادن و من الان از قبل دانشم بیشتر شده . یه عده هم عجولانه و بدون دانش وارد شدن دیگه تقصیر خودشون هست و نه تقصیر استارتر . هر کس عقل داره و اختیارم داره و در نتیجه مسئول اعمال خودش هست. واقعا زشته بیاد و از استارتر ایراد بگیرید که چرا دانش ما رو زیاد کرد و در این میان یه عده عجول ضرر کردن. دیگه تقصیر خودشون هست که ضرر کردن و نه تقصیر استارتر. سعی کنن عجولانه عمل نکنن.

لینک به دیدگاه

بدبختی ما ایرانی ها این هست که از  پیشرفت میترسیم از تکنولوژی میترسیم  برای همینه که از تمام دنیا عقب افتادیم هر چند که پتانسیل این رو داریم که توی دنیا اول بشیم 

لینک به دیدگاه

کار استارتر انتقال و نشر اطلاعات هست که به نفسه بسیار بسیار کار خوبیه .

افزایش قیمت در بازار ابدا ربطی به ماینینگ در ایران نداره وقتی قیمت در خارج کشور این مقدار افزایش پیدا کرده خود به خود وادرات متوقف یا کند میشه .

ماینینگ یه سرمایه گذاریه و مثل هر سرمایه گذاری دیگه ای یه شمشیر دو لبه هستش ، کسی که بلد نباشه و واردش بشه با سرمایه ای که داشته بازی کرده ! اما آموختنش بسیار هم خوبه .

اگر ماینینگ اینقدر ارزش داره که شرکتی مثل ای ام دی نمیتونه نیاز بازار به گرافیک رو پوشش بده و این همه دنبالشن چرا یه تعداد از هموطن های خودمون توی این کار سود نکنن ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، saman sina گفته است :

ایول.ممنون از شما که ماینینگ رو اموز ش میدید

اقا سامان حال کردم خوب حرفتو ماسمالی کردی ;)

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

اقا سامان حال کردم خوب حرفتو ماسمالی کردی ;)

دوستان ببخشید.اشتباه گرفتم .از همه معذرت میخوام

:43_slight_frown::41_pensive::41_pensive::41_pensive:

لینک به دیدگاه

دوستان بنده سوال پرسیدم اقا سامان پرید تو حرفمون  از کجا کابل رایزر  خوب گیر بیارم دوستان  قیمت مناسب 

لینک به دیدگاه

دوستان یک سوال ...اینکه  بخواهم با دو تا2.5gh  cpu xeon ماین انجام بدم با 64 گیگ رم ......یعنی سیستم سرور دارم....به نظرتون شدنیه /؟و درامدش از گرافیک بیشتر هست یا خیر

ویرایش شده توسط mohsen19x
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

دوستان بنده سوال پرسیدم اقا سامان پرید تو حرفمون  از کجا کابل رایزر  خوب گیر بیارم دوستان  قیمت مناسب 

یکی از بچه ها اومده داره رایزر میفروشه 38تومن. توی بازارچه پستش رو دیدم اسمش یه چیزی تو مایه های digimine یا همچین چیزی بودش.

در 44 دقیقه قبل، mohsen19x گفته است :

دوستان یک سوال ...اینکه  بخواهم با دو تا2.5gh  cpu xeon ماین انجام بدم با 64 گیگ رم ......یعنی سیستم سرور دارم....به نظرتون شدنیه /؟و درامدش از گرافیک بیشتر هست یا خیر

نه بهیچوجه. حدودا یک گرافیک هم قیمت با سی پی یو، 30 برابر سریعتر میتونه ماین کنه.

خودت دیگه حساب کن.

بهترین هش ریت ممکن برای سی پی یو،بر روی سکه ی مونرو ( XMR ) ممکن هست.با گرافیک RX 470 حدود 500 تا 600 هش بر ثانیه بدست آوردم.

درصورتیکه با Ryzen 1600 ، شد 250 هش در هر ثانیه. تقریبا خیلی بهتر از سکه های دیگه میشه با سی پی یو استخراج کرد.

مشکلی توی انجامش داشتی،کمکت میکنم.موفق باشی:91_thumbsup:

(مرسی از دوستای عزیزم که محبت داشتن و حرف های قشنگی زدن،ممنونم ازتون...:100_pray::100_pray:)

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

یکی از بچه ها اومده داره رایزر میفروشه 38تومن. توی بازارچه پستش رو دیدم اسمش یه چیزی تو مایه های digimine یا همچین چیزی بودش.

نه بهیچوجه. حدودا یک گرافیک هم قیمت با سی پی یو، 30 برابر سریعتر میتونه ماین کنه.

خودت دیگه حساب کن.

بهترین هش ریت ممکن برای سی پی یو،بر روی سکه ی مونرو ( XMR ) ممکن هست.با گرافیک RX 470 حدود 500 تا 600 هش بر ثانیه بدست آوردم.

درصورتیکه با Ryzen 1600 ، شد 250 هش در هر ثانیه. تقریبا خیلی بهتر از سکه های دیگه میشه با سی پی یو استخراج کرد.

مشکلی توی انجامش داشتی،کمکت میکنم.موفق باشی:91_thumbsup:

(مرسی از دوستای عزیزم که محبت داشتن و حرف های قشنگی زدن،ممنونم ازتون...:100_pray::100_pray:)

بسیار عالی ... دوست عزیز 

از ب بسم اله اگه شد میخوام شروع کنم...

حالا با   یک گرافیک rx 480 و دو سی پی یو xeon  که بالا گفتم  تفاوتش با همون گرافیک و سی پی i5  چقدر هست و تقریبا درامدش حدودا چقدر خواهد شد 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، mohsen19x گفته است :

بسیار عالی ... دوست عزیز 

از ب بسم اله اگه شد میخوام شروع کنم...

حالا با   یک گرافیک rx 480 و دو سی پی یو xeon  که بالا گفتم  تفاوتش با همون گرافیک و سی پی i5  چقدر هست و تقریبا درامدش حدودا چقدر خواهد شد 

ethereum-best-mining-gpu-645x777.thumb.jpg.791c0685a25f935683ef729d863ede7d.jpg

دوست عزیز شما باید سرعت هش ریت خودتون رو بفهمید و این نمودار داره نشون میده گرافیک شما 24 مگاهش میده حالا شما میتونین با این سایت 

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/etc?HashingPower=20&HashingUnit=MH%2Fs&PowerConsumption=340&CostPerkWh=0.004   درآمد خودتون رو محاسبه کنین روز هفته ماه سال  روزی حدودا با اترییوم کلاسیک 1.94 دلار

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

دوستان الان اتریوم کلاسیک از اتریوم بیشتر درامد داره من که رفتم روی اتریوم کلاسیک هم زودده هست هم سود ده ممنون میشم بگین شما دارین چی استخراج میکنین؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

ethereum-best-mining-gpu-645x777.thumb.jpg.791c0685a25f935683ef729d863ede7d.jpg

دوست عزیز شما باید سرعت هش ریت خودتون رو بفهمید و این نمودار داره نشون میده گرافیک شما 24 مگاهش میده حالا شما میتونین با این سایت 

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/etc?HashingPower=20&HashingUnit=MH%2Fs&PowerConsumption=340&CostPerkWh=0.004   درآمد خودتون رو محاسبه کنین روز هفته ماه سال  روزی حدودا با اترییوم کلاسیک 1.94 دلار

با 24 مگاهش  و بر روی etc حدود روزانه 1.48 دلار سود میده که اصلا به صرفه نیست ...

لینک به دیدگاه

100% دوست عزیز همینطور که دوستمون گفت  با یک یا دو گرافیک هش ریت کردن  بچه بازیه ولی باز هم از یک دیدگاه دیگه هم میشه بهش نگاه کرد میشه روش سرمایه گزاری کرد اگه شما نگاهی به این تصویر زیر بندازید اتریوم توی این تاریخ اوایل 2017   10دلار بوده

حالا اگه من توی این تاریخ یا یک ماه قبل کارم رو شروع میکردم با این سیستمی که دارم روزی 1 اتریوم به دست میاوردم و توی یک ماه من 30 اتریوم به دست میاوردم

59782f116c1c8_.thumb.jpg.e96c9cbc7abeccba98af399daab169f2.jpg

اما اگه شما باز هم به این نمودار نگاه کنین میبینین که اتریوم به چه سرهتی بالا رفته یعنی در کمتر از یکماه به 390 دلار رسیده و اگر من این 30 اتریومی که یکماه به دست اورده بودم الان بفروشم چقدر میشه ؟؟<<<<<میشه 11.400 یازدهزاردلارو چهارصد که به تومان میشه 42 میلیون تومان به ایم میگن  سرمایه گزاری  

597832543289f_.thumb.jpg.91eb565e333d316ba3d7276dc8b71761.jpg

خوب دوست عزیز جمع بندی  من به شما دو دیدگاه نشون دادم

1::دیدگاه اول باید سیستم قوی داشته باشی  کسایی که مزرعه ای کار میکنن و روزی هزاران دلار درمیارن

mining_companies_article_cover_NewsBTC.thumb.jpg.fc53a1cea0eb9d5d5a04dc6e6ab9a27d.jpg20150110_WBP001_0.jpg.b121670a559b5f811d7bce3801764f3e.jpgASIC-Mining-640x353.jpg.a9afe630edc27fbc91473b5d005afdcb.jpg

2::دیدگاه دوم این که کسانی که سیستم قوی ندارن میتونن روی این کار سرمایه گزاری کنن حالا کار شما چیه اطلاعات اطلاعات دنبال کردن بازار 

bitcoins-mining-process.thumb.jpg.cc791678248ec99126a5f96ad54a0e1c.jpgdownload.thumb.jpg.aebfa30a3998d5932807bcae63885ebd.jpg

https://coinmarketcap.com

دوستان اگه جایی به این دوستمون اشتباه گفتم خودتون درستش کنید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خواهشا نظم تاپیک روبه هم نریز  ممنون 

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، omidtb گفته است :

نماد اعنماد نداره دوست عزیز ولی اگه تحویل حضوری داشته باشه فکر کنم بشه ازش خرید کرد این سایت هم هست قیمت مناسبی داره 

http://meghdadit.com/productlist/42/v.8202/gm.99000/gx.22100000/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...