رفتن به مطلب

Recommended Posts

در در 1396/05/14, 12:57:35، hareth.salari@gmail.com گفته است :

اها یعنی فقط بیتکوین و از اتر یا  سکه های دیگه  پشتیبانی نمیکه ؟؟:$

دوست عزیز شرمنده سوالتون رو الان دیدم این دستگاه الگوریتم x11 کار دارن و در کل بعد از چند ماه باید بندازیش دور 

فقط ماین بیتکوین عزیز در حال حاضر برای ماین کوین هایی مثل اتر و zcash و... گرافیک است

یا علی 

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 3 ساعت قبل، محسن مومنی گفته است :

0دوستان برای استخراج اتریوم با claymore به همون شیوه دوست عزیزمون tech by mohsen عمل کردم خواستم بپرسم بهترین سرور کدوم هستش ؟ اگه خودتون تست کردین بگین

سلام دوست عزیز.

هر کدوم که احساس میکنید پینگ کمتری دارید، قرار بدید.مثلا من سرور اروپا کار کردم خیلی خوب بود،سرور آمریکا هم خوب بود.

اگر هم احساس کردید سروری قطع شده از دیگری استفاده کنید.

در ۱ ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است :

به زودی درایور جدید AMD می آید که مشکل افت هش ریت طی دوران افزایش DAG حل شده است.حتما درایور جدید را آپدیت کنید.تاریخش هنوز نمیدانم.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.msg20491019#msg20491019

ویرایش : ظاهرا مشکل حل شده است.میتوانید اینجا را بخوانید

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2068446.0

بله این موضوع تست شده حقیقت داره مرسی دوست گلم.:100_pray:

: قضیه ی  DAG (epoch) File :

در اتریوم، یک چیزی هست به اسم epoch که شاید اگر ماین کرده باشین،جایی دیده باشین:

nvidia-eth-dag.thumb.jpg.3a660891c13d27d2b563c357081f00ab.jpg

با هر بار افزایش Dag epoch ،فشار بیشتری بر روی حافظه ی گرافیکی اعمال میشه. و همینطور حجم بیشتری هم نیاز پیدا میکنه.

مثلا اگر گرافیک شما در اصل 30مگاهَش تولید میکنه، و بطور مثال اگر برگردیم به زمان قدیم و Dag epoch برابر 5 باشه، شما حدود 29.8 مگاهَش قدرت خواهید داشتی.

و اگر Dag epoch به 40 برسه چطور؟ شاید کمتر و در حد 29.5 مگاهش بتونید بدست بیارید.

الآن Dag Epoch حدود 145 هست. و هرچقدر هم بیشتر میشه،فشار بیشتری به حافظه ی گرافیکی اعمال میشه و همینطور قدرتش کمتر میشه طوریکه مثلا توی دگ فایل حدود 200 ، قدرت کارت گرافیک RX 580 از شاید 30مگاهش به حدود 22مگاهش سقوط کنه.یعنی 8مگاهش کاهش.

(اعداد بصورت فرضی هستن)

ولی الآن با آپدیت به درایور جدید، میتونید تا حد زیادی از این مشکل جلویگری کنید.

توجه» مسئولیت نصب و هرگونه مشکل بر عهده ی شما دوست عزیز می باشد و بنده قصدم فقط و فقط اطلاع رسانی هست.

1) درایور گرافیک زیر رو دانلود کنید (مخصوص کارت های RX)

https://www.dropbox.com/s/fknhmqdv0k5v3ic/Drivers_DAG_fix_BETA.zip?dl=0

2) پچ زیر رو دانلود و اعمال کنید (مخصوص کارت های RX)

https://www.monitortests.com/atikmdag-patcher-1.4.5.zip

3) از آخرین نسخه ی کلیمور (ورژن 9.8 در حال حاظر) استفاده کنید.

4) برای آورکلاک نیاز به msi afterburner 4.4.0 BETA 15  خواهید داشت وگرنه ورژن های قبلی کار نمیدن.

نتیجه ی یکی از دوستانی که تست کردن:

قبل از اعمال آپدیت درایور و پچ : (حدود 164مگاهَش در ریگی شامل 6عدد گرافیک سری RX )

444190bd42c39ac3640f07347d34a829.thumb.jpg.75195e1643f480b4a4efd4df6f975fb1.jpg

بعد از اعمال درایور و پچ بر روی همون ریگ بالایی : (حدود 171مگاهَش)

6b2312802d5d5f6452d92d2b5768b67e.thumb.jpg.34b8f3c4307e5bc2e373cc0865d6ef98.jpg

(افزایش حدود 1مگاهَش به ازای هر کارت گرافیک)

موفق باشین عزیزان :) 

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/10, 16:53:52، big VULTURE گفته است :

کویین های مختلف در حکم ارزهای مختلف هستند .

یه روزی ریال در برابر دلار افت می کنه یه روز رشد . یه روزمثلا  1 پوند میشه 1.4 یورو یه روز میشه 1.3 یورو .

اگر من میدونستم قیمت پوند و دلار و ... هر روز چه مقدار میشه الان میلیاردر بودم !!!!

سلام بله درسته ولی اگه ریال افت کنه هم نسبت به دلار افت کرده و هم یورو مگه اینکه یورو هم نسبت به دلار افت کرده باشه... منظورم رو دوستمون دقیقا فهمید ، منظورم اینه با تغییر به دیگر ارزها ما سود نمیکنیم با تغییرات قیمت اون ارز هست که می تونیم سود کنیم

در در 1396/05/11, 18:20:00، TechBaMohsen گفته است :
در در 1396/05/11, 18:20:00، TechBaMohsen گفته است :

کاملا صحیح.منظورم از نتایج جالب،همین نتیجه بود.

مثلا من همون اوایل 1عدد اتر کلاسیک استخراج کردم، با چنج متوجه شدم فقط 5صدم اتریوم میشه.

الآن چقدره؟

18_07.52_02082017.jpg.14059b317fda0ceedb513d4fabb6e27f.jpg

فکر میکنی هفته پیش چقدر بود؟ حدود 9 صدم.

یک سوال

چطور وقتی اتریوم اینقد زیاد استخراج میشه باز هم قیمتش بالا هست؟ مثلا میگن بیت کوین حداکثر به 22 میلیون میرسه ......

در در 1396/05/14, 15:53:27، TechBaMohsen گفته است :

شاید تعجب کنید که با D3 میشه حدود 6هزار دلار در ماه بدست آورد. یعنی در عرض 2هفته،پول دستگاه برمیگرده. هنگامیکه عرضه بشه و بیاد به دست مردم، در عرض یکماه بطور کامل دیفیکالتی دش کوین عوض میشه و هرکسی استخراج کننده ی دش کوین باشه، نابود میشه و فقط کسانیکه ASIC دارن،میتونن ادامه بدن.

مثل زمان بیت کوین و هفته ی اول ورود ASICهای بیت کوین هستش.

به اون یکی دو هفته ای که دستگاههای ASIC جدید وارد بازار میشه و استفاده میکنن و بیشترین پول رو بدست میارن،میگن هفته ی طلایی

زمانی که این دستگاه ها میان قیمت اون ارز زیاد تر هم میشه؟ مثلا کسی دش داشته باشه نگه داره.. یا اینکه برعکسه؟

در در 1396/05/14, 17:42:31، محمد نصیری گفته است :

ماهی 300 تومان dcr

1200 تومن eth

دوال ماین کاهش سرعت هم داره؟ مثلا شمایی که دیکارد رو هم ماین میکنید بر روی مگاهش اتر هم تاثیر میذاره؟ چون اگه اینطور نباشه عالیه ...مثلا برای اتر مموری گلوگاهه اما هسته ها درصدی بیکارن با این حالت هسته ها هم کامل درگیر شده باشن...

در 17 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

ولی الآن با آپدیت به درایور جدید، میتونید تا حد زیادی از این مشکل جلویگری کنید.

این درایور روی 480 هم تست شده؟ چون خودم هم حدس میزنم این کاهش سرعت مشکل نرم افزاری باشه و تا حدی بشه بهترش کرد... (چون 480 و 470 خیلی کاهششون نسبت به بقیه زیاده)

درایور 17.7.1 رو دیدم اما 480 رو نزده بود برای ماین

این ها تست های من هست برای کارت گرافیک 480 که سرعت مموری مشخصه اگه دوستانی که 1070 دارند هم همین تست رو بزارند عالی میشه

در فرکانس عادی (2000-1342)

gpgpu.thumb.jpg.24af949522cabc74c624c990718055d3.jpg

اور کلاک (2200-1342)

598842e174a72_gpgpuoc.thumb.jpg.e77dfc201b4801c6ac3b9a41e73305bd.jpg

اورکلاک در بایوس و تغییر تایمینگ (2050-1100) - این مورد بهترین مگاهش رو میده

598842de2a136_gpgpuocbios.thumb.jpg.3b542ba589f486dd09df7cae31af3968.jpg

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

دوال ماین کاهش سرعت هم داره؟ مثلا شمایی که دیکارد رو هم ماین میکنید بر روی مگاهش اتر هم تاثیر میذاره؟ چون اگه اینطور نباشه عالیه ...مثلا برای اتر مموری گلوگاهه اما هسته ها درصدی بیکارن با این حالت هسته ها هم کامل درگیر شده باشن..

سلام 

نه

سرعت اتریوم 1.5 مگاهرنز افزایش میابد

مثلا rx470 4gb 27.300 به 29 مگاهرتز میرسه 

برای اینکه سیستم مموری کم نیاره حداقل رم رو 8 گیگ درنظر بگیرید

مشکلی پیش نیاد 

دما هم در 67-65 نگه داری 

یا علی

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، محمد نصیری گفته است :

سلام 

نه

سرعت اتریوم 1.5 مگاهرنز افزایش میابد

مثلا rx470 4gb 27.300 به 29 مگاهرتز میرسه 

برای اینکه سیستم مموری کم نیاره حداقل رم رو 8 گیگ درنظر بگیرید

مشکلی پیش نیاد 

دما هم در 67-65 نگه داری 

یا علی

سلام

ممنون

3 تا فن 12 سانت گذاشتم دما تا 4 درجه هم کاهش داشته یکی از کارت ها حدود 70 و مابقی کمتر از 67 هستند

خیلی جالبه که دوال ماین سرعت رو بهبود بده....

به چه صورت دیکارد رو هم ماین می کنید؟ از همین کلیمور استفاده می کنید؟ با چه کیف پولی؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام بله درسته ولی اگه ریال افت کنه هم نسبت به دلار افت کرده و هم یورو مگه اینکه یورو هم نسبت به دلار افت کرده باشه... منظورم رو دوستمون دقیقا فهمید ، منظورم اینه با تغییر به دیگر ارزها ما سود نمیکنیم با تغییرات قیمت اون ارز هست که می تونیم سود کنیم.درایور 17.7.1 رو دیدم اما 480 رو نزده بود برای ماین

این ها تست های من هست برای کارت گرافیک 480 که سرعت مموری مشخصه اگه دوستانی که 1070 دارند هم همین تست رو بزارند عالی میشه

در فرکانس عادی (2000-1342)

gpgpu.thumb.jpg.24af949522cabc74c624c990718055d3.jpg

اور کلاک (2200-1342)

598842e174a72_gpgpuoc.thumb.jpg.e77dfc201b4801c6ac3b9a41e73305bd.jpg

اورکلاک در بایوس و تغییر تایمینگ (2050-1100) - این مورد بهترین مگاهش رو میده

598842de2a136_gpgpuocbios.thumb.jpg.3b542ba589f486dd09df7cae31af3968.jpg

نقل قول

یک سوال

چطور وقتی اتریوم اینقد زیاد استخراج میشه باز هم قیمتش بالا هست؟ مثلا میگن بیت کوین حداکثر به 22 میلیون میرسه ......

هر بلاک برای مثال سر 10 دقیقه تولید میشه،یعنی هر 10دقیقه و محاسبه ی اون بلاک، 4.85 اتریوم بلفرض آزاد میشه،یعنی جوری نیستش که بصورت دلبخواهی تولید بشه.سر زمان های خاصی تولید میشه. و این زمان و این بالانس ها از الگوریتم سکه و مسائل مختلفی مثل سختی کوین و غیره، یجورایی بالانس میشه.

نقل قول

زمانی که این دستگاه ها میان قیمت اون ارز زیاد تر هم میشه؟ مثلا کسی دش داشته باشه نگه داره.. یا اینکه برعکسه

چون سکه زیاد تولید میشه و به سرعت فروش میره، شاید سکه حتی یه مدت کم ارزش هم بشه،ولی چون به مرور سختی شبکه بشدت میره بالا، آروم آروم سکه روند صعودی به خودش میگیره.

ولی عموماً وقتی ASIC برای یک سکه میاد، سکه به روند کند رو به افزایش پیدا میکنه برای همیشه تا زمانیکه طرفدار داره.قضیه ی بیت کوین و روند صعودی عجیبش یکم متفاوته،بیت کوین کلا نماینده ی کریپتو کاررنسی هست و مثلا حتی اگر اتریوم و دش کوین و زد کش یهو با ارزش بشن،تاثیر بسیار خوبی روی ارزش بیت کوین هم میزارن، و به خصوص برعکس این قضیه (یعنی افزایش ارزش بیت کوین،دیگر سکه ها رو هم با ارزش میکنه)

نقل قول

دوال ماین کاهش سرعت هم داره؟ مثلا شمایی که دیکارد رو هم ماین میکنید بر روی مگاهش اتر هم تاثیر میذاره؟ چون اگه اینطور نباشه عالیه ...مثلا برای اتر مموری گلوگاهه اما هسته ها درصدی بیکارن با این حالت هسته ها هم کامل درگیر شده باشن..

درست متوجه شدی. نه اونطور که فکرشو کنید کاهش سرعت نمیده. من که استفاده کردم تغییر خاصی مشاهده نکردم. ولی هنگام استفاده از "فقط اتریوم" از شما 1% مالیات گرفته میشه،ولی هنگام استفاده از دوال ماینینگ، کلیمور از شما 2% مالیات میگیره.

This miner is free-to-use, however, current developer fee is 1% for Ethereum-only mining mode (-mode 1) and 2% for dual mining mode (-mode 0), every hour the miner mines for 36 or 72 seconds for developer. 
ولی همچنان بصرفه هست و برای ریگ های عظیم،سکه ی دکرد میتونه پول برق رو جبران کنه که خیلی مفیده.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0

نقل قول

این درایور روی 480 هم تست شده؟ چون خودم هم حدس میزنم این کاهش سرعت مشکل نرم افزاری باشه و تا حدی بشه بهترش کرد... (چون 480 و 470 خیلی کاهششون نسبت به بقیه زیاده)

با توجه به کامنت هایی که من خوندم، بله. برای تمام سری RX جواب داده.

مرسی از عکس هایی که قرار دادی استفاده بردیم :) 

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

سلام دوستام با توجه به اینکه لیون از گرافیک GIGABYTE GTX 1070 G1 Gaming WF3X OC 8GB GDDR5  تمام کرده جایی دیگه ای رو سراغ دارین بفروشه ؟

لینک به دیدگاه

دوستان گرافیک 1070 دارم  7 تا . وقتی با claymore درحال ماین هستش اولش خوبه و حدود 200 تا 190 مگاهش میزنه اما بعد از 24 ساعت خیلی کاهش پیدا میکنه و میرسه حدود130 تا 140 . بعد وقتی claymore رو میبندم و دوباره باز میکنم باز همون200 تا میزنه و اینکار رو باید هر 24 ساعت یکبار انجام بدم . چرا اینطوریه ؟ دمای کارتها هم زیر 62 هستند . 

و یه سوال دیگه اینکه کسی توضیح میده dual mine چطوری انجام میشه ؟ 

ممنون از همه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amirabbas گفته است :

دوستان گرافیک 1070 دارم  7 تا . وقتی با claymore درحال ماین هستش اولش خوبه و حدود 200 تا 190 مگاهش میزنه اما بعد از 24 ساعت خیلی کاهش پیدا میکنه و میرسه حدود130 تا 140 . بعد وقتی claymore رو میبندم و دوباره باز میکنم باز همون200 تا میزنه و اینکار رو باید هر 24 ساعت یکبار انجام بدم . چرا اینطوریه ؟ دمای کارتها هم زیر 62 هستند . 

و یه سوال دیگه اینکه کسی توضیح میده dual mine چطوری انجام میشه ؟ 

ممنون از همه

سلام

مقدار رم شما پایین است اگر نه درایورتو اپدیت کن

یا علی

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام

ممنون

3 تا فن 12 سانت گذاشتم دما تا 4 درجه هم کاهش داشته یکی از کارت ها حدود 70 و مابقی کمتر از 67 هستند

خیلی جالبه که دوال ماین سرعت رو بهبود بده....

به چه صورت دیکارد رو هم ماین می کنید؟ از همین کلیمور استفاده می کنید؟ با چه کیف پولی؟

از همین کلیمور عزیز 

کیف پول هم سریعترین سایت

https://www.cryptopia.co.nz

ثبت نام کن برای کوین های دوبل محشره

یا علی

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، محمد نصیری گفته است :

سلام

مقدار رم شما پایین است اگر نه درایورتو اپدیت کن

یا علی

احتمالا برای رم باشه چون توی یکی از انجمن های خارجی خوندم برای هر گرافیک باید 1الی 2  gb رم نیازه 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

سلام به همگی

من کل مطالبی که دوستان گفتن رو خوندم و همچنین ویدئو ها رو هم دیدم

کلا به این نتیجه رسیدم که آقا محسن از خیلی وقت پیش این کار رو شروع کرده و کلی سکه برای خودش جمع کرده و تسلط کاملی رو این موضوع داره و با زبان انگلیسی آشنایی بسیار خوبی داره. پس اگه بتونه جمعیت زیادی از کاربرهای ایرانی رو تو این راه بیاره ارزش سکه های خودش رو چند برابر می کنه و به سود بسیاری می رسه

این درحالیه که خیلی از کاربرها از چند و چون ماجرا آگاهی ندارن و تا بیان سکه جمع کنن چند سال میگذره و معلوم نیست تهش چی می شه

اگه دقیق نگاه کنیم مثل همون ماجراییه که نمی خوام اسمش رو بگم طرف برای خودش شاخه های چپ و راست ایجاد می کنه و هرچی این زیر شاخه ها بیشتر بشن تمام پول به اون سرشاخه می رسه و بعد هر کی باید سعی کنه به زیر شاخه های خودش اضافه کنه تا به سود برسه و این روند ادامه پیدا می کنه تا عده زیادی جذب این کار بشن و هزینه گرافیک و برق و ... رو می پردازن تا اونی که سکه بیشتری از قبل جمع کرده ارزش سکه هاش افزایش پیدا کنه

اینا رو گفتم که دوستانی که می خوان وارد این بازی ها بشن در جریان باشن و آگاهانه در این مسیر قرار بگیرن

عزیز اصلا ایرانیا عددی نیستن که بتونن قیمت ارزهای دیجیتال رو جابه جا کنن. کل افرادی هم که در فروم ها هستن بزنن تو کار ماین بازم اتفاق خاصی نمی یوفته. 

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

اگه دقیق نگاه کنیم مثل همون ماجراییه که نمی خوام اسمش رو بگم طرف برای خودش شاخه های چپ و راست ایجاد می کنه و هرچی این زیر شاخه ها بیشتر بشن تمام پول به اون سرشاخه می رسه و بعد هر کی باید سعی کنه به زیر شاخه های خودش اضافه کنه تا به سود برسه

با سلام اقا رحمان عزیز من این کاری که شما میگین رو من 1سال تمام وقت انجام دادم و این حرف هایی که میزنید رو نمیدونم از کجا اوردین و اصلا چه ربطی به این کار داره  

دوست عزیز این حرف شما رو تو دیوار هم نمیشه پیدا کرد از کجا اوردین :1_grinning:  

اقا رحمان ممنون جوک خوبی گفتید سیر خندیدیم :4_joy:

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

احتمالا برای رم باشه چون توی یکی از انجمن های خارجی خوندم برای هر گرافیک باید 1الی 2  gb رم نیازه 

من تو youtube یکی رو دیدم 9 تا کارت داشت با یک رم 8 گیگ و سی پی یو G4500

چندتا از این کانفیگ داشت و میگفت که 3/4 ماهه روشنه :12_slight_smile:

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

سلام به همگی

کلا به این نتیجه رسیدم که آقا محسن از خیلی وقت پیش این کار رو شروع کرده و کلی سکه برای خودش جمع کرده و تسلط کاملی رو این موضوع داره و با زبان انگلیسی آشنایی بسیار خوبی داره. پس اگه بتونه جمعیت زیادی از کاربرهای ایرانی رو تو این راه بیاره ارزش سکه های خودش رو چند برابر می کنه و به سود بسیاری می رسه

این درحالیه که خیلی از کاربرها از چند و چون ماجرا آگاهی ندارن و تا بیان سکه جمع کنن چند سال میگذره و معلوم نیست تهش چی می شه

اگه دقیق نگاه کنیم مثل همون ماجراییه که نمی خوام اسمش رو بگم طرف برای خودش شاخه های چپ و راست ایجاد می کنه و هرچی این زیر شاخه ها بیشتر بشن تمام پول به اون سرشاخه می رسه و بعد هر کی باید سعی کنه به زیر شاخه های خودش اضافه کنه تا به سود برسه و این روند ادامه پیدا می کنه تا عده زیادی جذب این کار بشن و هزینه گرافیک و برق و ... رو می پردازن تا اونی که سکه بیشتری از قبل جمع کرده ارزش سکه هاش افزایش پیدا کنه

اینا رو گفتم که دوستانی که می خوان وارد این بازی ها بشن در جریان باشن و آگاهانه در این مسیر قرار بگیرن

متهم پیدا کردی ! قضاوت کردی ! حکم هم صادر کردی ! افرین بر شما واقعا

لینک به دیدگاه

دوستان واقعا درست میگن از 80 میلیون ایرانی 73 میلیون کارشناسن خخخخخ:4_joy:

ولی دوستان جدا از شوخی  هر کار جدیدی که وارد میشیم  و یا وارد ایران میشه اوایل منفی های زیادی وجود داره حالا از طرف خانواده یا دوستان که کارشون خیره نمیخوان ما به چاه بیفتیم ولی اینو باید بدونن اگه میخوای توی این دنیا چیزی باشی به اهدافی برسی باید ریسک کنی و شک نکنی چون شک افت همچیزه افت زندگی کار وووو  حالا خوب من میگم اصلا این کار جواب نداد یکم خودت فکر کن چه ضرری کردیم  دوستان بهتر میدونن 

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

سلام به همگی

خسته نباشی با این نتیجه گیری....واقعا گل کاشتی داداچ!!

الان هش ریت اتر به 80 ترا هش رسیده....اگه متوسط هر کارت رو 25مگا هش در نظر بگیریم حدود 3.2 میلیون کارت مشغول ماین کردنه!!! حالا شما خودت بشین فکر کن ایرانیها چقدر میتون رو این عدد تاثیرگذار باشن:4_joy:

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

سلام به همگی

اصلا ربطی نداره

چیزی نمیدونی چیزی نگو

خیلی باحالی عزیز

یا علی

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

این یک مثال بود از افرادی که قبلا از زیر شاخه ها برای کسب درآمد استفاده می کردن و فقط یک یادآوری بود

و الان هم کسی پیدا شده که با روش جدید، دنبال افزایش قیمت سکه هاییه که قبلا به طور مجازی جمع کرده منتها با شیوه جدید

اگه شما متوجه نمیشی این دیگه مشکل من نیست

اون مساله دیوار هم که اشاره کردی دقیقا درسته شما نمی تونی ببینی تقصیر من چیه

آنچه در آينه جوان بيند پير در خشت خام بيند

ببخشید من اسم شما رو نمیدونم اقای محترم اولا حرف شما بی ربط بود و بی جا دوما این مسایل به شما مربوط نمیشه دوست عزیز اینجا همه عاقلا یک نفر میاد گرافیکی که قیمتش 1 تومانه میزنه 1200  به نظر شما کسی از اون شخص خرید میکنه هیچوقت چون اینجا همه قیمت دستشونه دوست عزیز و همه عاقل هستن این چیزهارو میفهمن اما شما میاین سرخود یک حرفی رو میزنین که اصلا در کنجایش مخلوقات  نمیگنجه یعنی ما الان 1 الی 2ماه داریم تحقیق میکنیم نه در اینجا در سایت های خارجی  و غیره ولی شما با یک روز تحقیق کردن چنین ادعایی رو میکنید  

دوست عزیز شما هم یکم ما رو درک کن  

از دوستان خواهش میکنم منفی ندین به این دوسستمون 

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

از دوستان خواهش میکنم منفی ندین به این دوسستمون 

عزیز چرا منفی ندیم و بر اساس چه منطقی ؟ ایشون مگه سوال کرده که ما بهش منفی ندیم ؟

ایشون تو کامنتش اطلاعات غلط میده و افراد رو قضاوت می کنه که مثلا استارتر یا افرادی که اطلاعات میدن دارن کلک میزنن و دارن سود می کنن. 

طرف نمیدونه که اصلا مگه ایرانیا چقدر هشت ریت تولید می تونن کنن که بتونه روی هشت ریت جهانی اثر بذاره. طرف نمی دونه که قیمت کارت گرافیک جهانی زیاد شده و ربطی به وضعیت داخل ایران نداره. گرون شدن کارت هایی نظیر 480 یا 470 بخاطر تقاضای عظیم جهانی هست . بخاطر افرادی هست که هزارتا هزارتا کارت می خرن و ژنراتور برق دارن یه سوله رو مثلا با ده هزار کارت می کنن سیستم ماینینگ . آخه ایرانیا کجای معادله هستن ؟ آخه اصلا ایرانیا اثر گذار می تونن باشن مگه؟

عزیز دقیقا منفی رو گذاشتن وقتی طرف اطلاعات غلط داد و اصرار هم کرد که اطلاعات غلطش درسته بقیه متوجه بشن که خیلی باش مخالفن . جدا از اینکه ایشون اطلاعات غلط دادن متاسفانه قضاوت هم کردن. من شخصا به چنین افرادی منفی میدم.  باز میشه از کسی که اطلاعات غلط میده از کنارش گذاشت اما کسی که با اطلاعات غلطش قضاوت می کنه به نظرم خیر.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

خب با 16 کارت که داشتم میزان هش ریت با درایور جدید از 300 به 333 رسید.ولی باید حتما از ورژن جدید Claymore 9.8 استفاده کنید.نسخه قدیمی درصد فن ها را صفر نشان میدهند..بنابراین باید نسخه جدید 9.8 استفاده کنید.

برای دریافت درایور جدید که نسخه بتا است ، اینجا

لینک به دیدگاه

من نمیدونم بدبختی ما چیه از 30 نمره مثبت به 10 رسیدیم  بابا من نه ته پیازم نه سر پیاز  نمیدونم کی با ما لجه اینقدر منفی میده  سرویس کرده مارو 

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

درست متوجه شدی. نه اونطور که فکرشو کنید کاهش سرعت نمیده. من که استفاده کردم تغییر خاصی مشاهده نکردم. ولی هنگام استفاده از "فقط اتریوم" از شما 1% مالیات گرفته میشه،ولی هنگام استفاده از دوال ماینینگ، کلیمور از شما 2% مالیات میگیره.

This miner is free-to-use, however, current developer fee is 1% for Ethereum-only mining mode (-mode 1) and 2% for dual mining mode (-mode 0), every hour the miner mines for 36 or 72 seconds for developer. 
ولی همچنان بصرفه هست و برای ریگ های عظیم،سکه ی دکرد میتونه پول برق رو جبران کنه که خیلی مفیده.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0

در 3 ساعت قبل، محمد نصیری گفته است :

از همین کلیمور عزیز 

کیف پول هم سریعترین سایت

https://www.cryptopia.co.nz

ثبت نام کن برای کوین های دوبل محشره

یا علی

سلام دوستان

از هر دو دوستمون ممنونم برای توضیحات

از کلیموری که لینک دادید استفاده کردم (9.8) و همچنین کیف پول cryptopia ، حالا دو سوال داشتم

چطور میتونم دوال ماین رو فعال کنم؟ یعنی چه کدی اضافه کنم که دیکارد هم ماین شه؟

باید هم اتر و هم دیکارد داخل همین کیف پول باشند یا می تونم اتر رو با همون کیف پول قبلیم استفاده کنم؟

----------

درایور 17.7.1 رو نصب کردم + کلیمور 9.8 اما متاسفانه تغییری در هش بنده ایجاد نشده همچنان 27.0 هست (480)

---------

در مورد رم تست کردم وقتی 3 گرافیکه هست 8.7 میزان اشغال pagefile بود و در حالت 2 کارت 6.4 گیگابایت ، حدود 2.3 گیگابایت رم... 

--------

در چه سایت هایی می تونیم اتر و... رو به دلار تبدیل کنیم؟ همچنین یک سایت می خوام که داخلش حساب دلار داشته باشم که بتونم در صرافی ها چنج کنم

ممنون از همگی

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

دوستان این کلیمور دیگه اعصاب برای ما نزاشته <<<ز د>>> نمیدونم جریان چیه ویندوز رو عوض کردم باز  یه ارور دیگه داد  وقتی کلیمور رو باز میکنم  اصلا ماین نمیکنه و اخر صفحه یک نوشته با خط قرمز میاد نوشه no loding میاد  و بعد از چند لحظه بسته میشه نیمدونم چیکار کنم  اگه کسی میدونه کمک کنه دوستان حالا شب رفتم خونه اسکرین شات میفرستم خدممتون  

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام دوستان

از هر دو دوستمون ممنونم برای توضیحات

از کلیموری که لینک دادید استفاده کردم (9.8) و همچنین کیف پول cryptopia ، حالا دو سوال داشتم

چطور میتونم دوال ماین رو فعال کنم؟ یعنی چه کدی اضافه کنم که دیکارد هم ماین شه؟

باید هم اتر و هم دیکارد داخل همین کیف پول باشند یا می تونم اتر رو با همون کیف پول قبلیم استفاده کنم؟

----------

درایور 17.7.1 رو نصب کردم + کلیمور 9.8 اما متاسفانه تغییری در هش بنده ایجاد نشده همچنان 27.0 هست (480)

---------

در مورد رم تست کردم وقتی 3 گرافیکه هست 8.7 میزان اشغال pagefile بود و در حالت 2 کارت 6.4 گیگابایت ، حدود 2.3 گیگابایت رم... 

--------

در چه سایت هایی می تونیم اتر و... رو به دلار تبدیل کنیم؟ همچنین یک سایت می خوام که داخلش حساب دلار داشته باشم که بتونم در صرافی ها چنج کنم

ممنون از همگی

سلام

اتر کیف خودش 

دکارد هم کیف خودش 

سایت مخصوص ماین دکارد

http://yiimp.ccminer.org

سایت مخصوص تبدیل اتر به دلار 

https://goldux.com

سایت وبمانی هم ثبت نام کنم برای کیف دلار خودت

سوالات خیلی بود جواب کوتاه دادم

یا علی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...