رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 11 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

از کدوم مشکل حرف می زنی مگه من اعلام کردم مشکل دارم من گفتم اومدم یکسری جوون بی اطلاع رو راهنمایی کنم

ما هم حرفی نزدیم اقا رهام برو بهشون اطلاع رسانی  کن کسی با این مشکلی نداره دوست عزیز بحث ما اینه که اینجا جاش نیست قربان  اینجا جای کسانیه که مشکل دارن شما که مشکلی ندارید 

مثل ادم برید تاپیک بزنید مشکلات ماینینگ   دوست عزیز من هم مثل شما با برخی از اتفاقاتی که توی ماینینگ اتفاق میفتاد مخالف بودم رفتم تاپیکش رو زدم اطلاع  رسانی کردم دوستان درجریان هستن 

این هم تاپیک بنده  

حالا به نظر شما درسته که من بیام اینجا و بگم آی ایهناس  اقای حسینی کلاهبرداره برای سود خودش اینکار هارو انجام میده  نه دوست عزیز هر چیزی یه راه حلی داره همینجوری نیست که سرتو مثل گاو بندازی هر چی از دهنت در بیاد بگی به این میگن توهین  و خدا رو شکر مشکلات من هم حل شده دست دوستان درد نکنه این راهشه 

در 26 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

همون طور که تو نظراتی که گذاشتی، به نظر میاد بیکاری و دنبال بدست آوردن پول از راه ماینیگ.  پس فرض رو بر این می گیریم که شما ماینری

خوب پستی هایی که من گذاشتم همه به نفع شما بود چون اگه کسی دنبال این کار نره قیمت کارت های گرافیک بالا نمیره و در نتیجه شما با اطلاعاتی که از این راه بدست آوردی با خیال راحت می تونی به ماین کردن ادامه بدی و حتی کارت رو با خرید کارت های گرافیک بیشتر توسعه بدی

اولا من بیکار نیستم  این شغل دومم هست دوما یکی از مزیت های این کار اینه که کار پاره وقتی هست  اقا رهام  سوما شما نه گیمرین نه ماینرین نه فروشنده  چرا اینقدر خودتو اذیت میکنی میکنی اقا رهام  به فکر اقتصاد مملکت هم نباش اینقدر بیدر و پیکر نمیمونه  دو هفته پیش هر جا گشتم کابل رایزر نبود فقط سایت دیجیک داشت قیمت 65 هزار تومان ورژن 007 خریدم ولی الان لیون همون کابل همون ورژن گزاشته 25 هزار تومان پس اقا رهام بلاخره بازار اینطوری نمیمونه و بعد از 1الی 2 ماه همچیز میاد سر جاش و اتیش شما هم میخوابه 

در 39 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

سوال اینجاست چرا شما انقدر مخالف نظرات من هستی و اینهمه توهین و بی احترامی به من کردی بدون اینکه من شما رو در اولین پستم نقل قول کرده باشم. جواب فقط در یک چیز نهفته است:

اقا رهام بزار توجیه کنم شما رو همین که شما قوانین تاپیک رو رعایت نمیکنید همین کار شما توهین  به  افرادی میشه که این تاپیک رو دنبال میکنن  بگزیم از اون حرف هایی که زدین درمورد اقا محسن و دیگر کسان

در 43 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

در ضمن من نه ماینرم و نه به کسی حسادت می کنم و نه گیمرم که از بالا رفتن قیمت ها ضرر کرده باشم من فقط برای راهنمایی دوستان جوانم اینجا هستم 

اقا هم قاتعانه  میگم اگه شما کارتون خیره واقعا میخواین جوان هارو از دام نجات بدین این راهش نیست 

این اخرین صحبتی هست که با شما میکنم 

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستان

دوال ماین کردم حدود 20-25 وات مصرف کارت بیشتر شد با 5-6 درجه دمای بیشتر..

البته فن 12 سانت اضافه کردم تا دما زیر 75 باشه

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/17, 14:54:37، abc.abc گفته است :

چطور میتونم دوال ماین رو فعال کنم؟ یعنی چه کدی اضافه کنم که دیکارد هم ماین شه؟

باید هم اتر و هم دیکارد داخل همین کیف پول باشند یا می تونم اتر رو با همون کیف پول قبلیم استفاده کنم؟

دوست گلمون پاسختون رو دادن منم در پایین یه توضیحی میدم امیدوارم بدردتون بخوره:

در در 1396/05/17, 09:55:02، Amirabbas گفته است :

دوستان گرافیک 1070 دارم  7 تا . وقتی با claymore درحال ماین هستش اولش خوبه و حدود 200 تا 190 مگاهش میزنه اما بعد از 24 ساعت خیلی کاهش پیدا میکنه و میرسه حدود130 تا 140 . بعد وقتی claymore رو میبندم و دوباره باز میکنم باز همون200 تا میزنه و اینکار رو باید هر 24 ساعت یکبار انجام بدم . چرا اینطوریه ؟ دمای کارتها هم زیر 62 هستند . 

و یه سوال دیگه اینکه کسی توضیح میده dual mine چطوری انجام میشه ؟ 

ممنون از همه

سلام. در ارتباط با سوالتون که گفتین کاهش هش ریت دارید بعد از یک مدتی،شاید بخاطر کاهش سرعت اینترنتتون باشه،شاید هم ویندوزتون مشکلی ایجاد میکنه.پیشنهاد میکنم ویندوز جدیدی نصب کنید و یا از نسخه ی ویندوز7 64بیت استفاده کنید.اگر تونستید یه نگاهی به لینوکس بندازید.در کل من احتمال میدم اگر بخواد مشکلی سخت افزاری باشه،احتمالا از پاور شاید شاید باشه چراکه مثلا میگم پاور توانایی همراهی گرافیک ها رو نداره و برق سوکت 4 و 5 رو مثلا قطع میکنه و گرافیک 4 و 5 از کار می افتن.فقط یه مثال زدم که ذهنتون متوجه این مسئله هم باشه.

در ارتباط با دوال ماینینگ برای دوست عزیزم بابک جان توضیح دادم که برای شما هم کپی میکنم بخونید عزیزان:

سلام بابک جان به روی چشم.سعی میکنم ویدیو های آموزشی رو کامل کنم تا آخر تابستون. ولی خب برای شما جدا میگم:

1. آقا بابک شما بایستی اول یک اکانت مخصوص اتریوم داشته باشید.همونطور که ویدیو آموزشیش رو ساختم. برای مثال از وبسایت myetherwallet.com
  2. یک اکانت مخصوص سکه ی دکرد هم داشته باشید،دقیقا شبیه به اتریوم ساخته میشه توی گوگل بنویسید Decred Wallet واستون میاد برای مثال وبسایت https://wallet.decred.org/#/create 
  3. حالا باید از نرم افزار کلیمور Dual Miner استفاده کنید که بتونه همزمان سکه های اتریوم و دکرد رو ماین کنه. برای مثال کلیمور ورژن 9.8 دوال ماینر https://mega.nz/#F!O4YA2JgD!n2b4iSHQDruEsYUvTQP5_w 
  4. سپس در قسمت Bat فایل شما خیلی ساده و راحت 2سری کد قرار میدید، بدین شکل پشت سرهم:

EthDcrMiner64.exe -epool us1.ethpool.org:3333 -ewal 0xD69af2A796A737A103F12d2f0BCC563a13900E6F.YourWorkerName -epsw x -dpool stratum+tcp://yiimp.ccminer.org:3252 -dwal DsUt9QagrYLvSkJHXCvhfiZHKafVtzd7Sq4 -dpsw x

فقط کافیه بجای قرمز رنگ آدرس کیف پولی اتریوم و بجای آبی رنگ آدرس کیف پولی سکه ی دکرد خودتون رو قرار بدید.

اگر یکم دقت کرده باشید متوجه میشید روال کار اکثر سکه ها شبیه به همه،روال تنظیم کلیمورشون هم شبیه به هم هستند.

موفق باشی بابک جان :)

در در 1396/05/17, 13:05:05، Roham-L گفته است :

سلام به همگی

من کل مطالبی که دوستان گفتن رو خوندم و همچنین ویدئو ها رو هم دیدم

کلا به این نتیجه رسیدم که آقا محسن از خیلی وقت پیش این کار رو شروع کرده و کلی سکه برای خودش جمع کرده و تسلط کاملی رو این موضوع داره و با زبان انگلیسی آشنایی بسیار خوبی داره. پس اگه بتونه جمعیت زیادی از کاربرهای ایرانی رو تو این راه بیاره ارزش سکه های خودش رو چند برابر می کنه و به سود بسیاری می رسه

این درحالیه که خیلی از کاربرها از چند و چون ماجرا آگاهی ندارن و تا بیان سکه جمع کنن چند سال میگذره و معلوم نیست تهش چی می شه

اگه دقیق نگاه کنیم مثل همون ماجراییه که نمی خوام اسمش رو بگم طرف برای خودش شاخه های چپ و راست ایجاد می کنه و هرچی این زیر شاخه ها بیشتر بشن تمام پول به اون سرشاخه می رسه و بعد هر کی باید سعی کنه به زیر شاخه های خودش اضافه کنه تا به سود برسه و این روند ادامه پیدا می کنه تا عده زیادی جذب این کار بشن و هزینه گرافیک و برق و ... رو می پردازن تا اونی که سکه بیشتری از قبل جمع کرده ارزش سکه هاش افزایش پیدا کنه

اینا رو گفتم که دوستانی که می خوان وارد این بازی ها بشن در جریان باشن و آگاهانه در این مسیر قرار بگیرن

سلام جناب. ببینید تفاوتی نمیکنه من با شما بحث کنم یا خیر. واقعیت اینه من نیاز مالی ندارم که حرص و جوش بالا و پایین رفتن قیمت سکه هام رو بزنم، اصلا بنظرتون من سکه دارم یا خیر؟ اصلا من قطعه فروش هستم یا خیر؟ 

عموما با افراد اینچنینی که  صحبت داشتم، به این نتیجه رسیدم این جماعت عموماً هیچ اطلاعات تکنیکی ندارن، اصولا اعتقاد خاصی به تئوری توطئه دارن، منفی باف و همیشه هم خیر و صلاح همه ی عالم و آدم رو میخوان و البته مسئولیت هیچ عمل و عقیده ای هم برعهده نمیگیرن و خودشون راهنمای کسی نیستن و روش جایگزینی رو پیشنهاد نمیدن، بلکه اصولا مخالف یک ایده و یک تغییر هستند.

من از این بابت همیشه یاد این جمله می افتم که استاد دوران تحصیلم، جناب آقای ساکی، برای ما میخواندن: "....آن کس که نداند و نداند که نداند-در جهل مرکب ابدالدهر بماند"

امیدوارم در زندگیتون موفق باشید و اگر واقعا قصد راهنمایی دوستانتون رو دارید،مرد باشید و راهنمایی کنید و کمک کنید و دست به کارهای قشنگ و خوب و موفقیت آمیز بزنید و چند نفر از جوون ها رو ببرید سر کار، نشستن یه گوشه و روضه خوندن کاری رو عوض نمیکنه.

بقیه ی پستهاتون هم گزارش شد.موفق باشین.

در 4 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

خداکنه یجوری کلک این ماینینگ تو ایران کنده شه!!!

چون بیکار زیاد هست متاسفانه و درامد های ناچیز هم مهمه برای خیلیا و اگه ماینینگ تو ایران جا بیوفته باید فاتحه بازی های کامپیوتری رو خوند چون دلال ها فرصت پیدا میکنن برای هرچه گرونتر کردن کارت های گرافیک و ممکنه کارتی که الان دو میلیون قیمت داره حتی تا پنج میلیون تومن هم فروخته بشه!

سلام.

جناب اتفاقا برعکس،من عقیده دارم تاثیر بسیار مثبتی برای گیمینگ هم داره.

قبلا تنها دلیلی که یک وارد کننده میخواست کارت گرافیک بخره وارد ایران کنه،گیمر ها بودن، یعنی فقط عده ی محدودی این جنس رو میخریدن، برای همین قیمت دستشون بود که فشار بیشتری اعمال کنن چون تعداد کمی هم وارد میکردن.

مثلا میبینید سی پی یو 200دلاری حدود 850 تومنه،ولی گرافیک 200 دلاری به طرز عجیبی حدود 1150 تومان فروخته میشه.400هزار تومان تفاوت خالص وجود داشت.دلیلش چی بود؟ همین واردات کم (چون به سی پی یو همه نیاز دارن،ولی به گرافیک تعداد خیلی کمتری نیاز دارن،خیلی ها کامپیوتر میبندن با گرافیک داخلی و کلا اصلا کارت نمیخرن،تمام ادارات و موسسات که هزار تا هزارتا کامپیوتر میبندن اصلا گرافیک نمیخرن یا ضعیف ترین مدل های بازار رو تهیه میکنن فقط سیستم ران بشه)

ولی الآن برعکس شده، الآن چند دسته ی دیگه هم خواهان گرافیک هستن ، سرمایه گذارا، ماینر ها،دلال هایی که میخوان بخرن نگه دارن موقع گرونی بفروشن، و خود گیمر های عزیز که از قبل خریدار بودن.

دو سه نفر دیگه هم به این چرخه ی خرید و فروش اضافه شدن.

چی میشه؟ تعداد بیشتری گرافیک وارد چرخه ی بازار ایران میشه. و همین افت قیمت بسیار خوبی رو در پی خواهد داشت.

اصلا چرا راه دور بریم، من میتونم این حدس رو بزنم و فکر میکنم درست باشه، که حدودا 3-4ماهه آینده،تعداد زیادی کارت گرافیک دست دوم بسیار قدرتمند مثل AMD RX و حتی انویدیا های 1070 ، وارد بازار میشن. ازونطرف کارت های جدید مثل RX Vega و ... هم وارد میشن.

پر بودن بازار از گرافیک، باعث میشه قیمت گرافیک کاهش پیدا کنه.

حدس میزنم حدودا آبان ماه،قیمت کارت هایی که الآن 1200تومن هستن، به زیر 850تومن کشیده بشه.شاید همین دو سه ماهه آینده ببینیم کارت های RX 470 حدود 750تومن بزور به فروش برسن.

لذا اگر بحث های خرید و فروش رو کمی دنبال کنید، به همین نتایج میرسید.نمیگم صد در صد! ولی میگم به احتمال زیاد این اتفاق رخ خواهد داد.

همونطور که دوستمون هم صفحات پیش تحلیل کردن، که کارت ها به احتمال زیاد ارزون خواهند شد و فعلا وقت خوبی برای ورود به ماینینگ و خرید قطعات نو نیست.

==========================================================

دوستان عزیزی که حمایت کردن، والا یه کاری میکنید که آدم انرژی بگیره برای یه کار مثبت دیگه. واقعا ازتون ممنون هستم... جداً خوشحالم تاپیک 800 پست داشته و بعضی ها تونستن کمی جلو برن،شاید در آمد داشته باشن،شاید یه دانش خوب یا کارایی خوبی بهشون اضافه بشه.من فکرشو نمیکردم با هم به اینجا برسیم.

بینهایت ممنونم.:100_pray::14_relaxed:

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :
  1.  

EthDcrMiner64.exe -epool us1.ethpool.org:3333 -ewal 0xD69af2A796A737A103F12d2f0BCC563a13900E6F.YourWorkerName -epsw x -dpool stratum+tcp://yiimp.ccminer.org:3252 -dwal DsUt9QagrYLvSkJHXCvhfiZHKafVtzd7Sq4 -dpsw x

سلام

ممنون من برای دوال بالاخره مشکلم حل شد دما رو هم بالاتر نوشتم و... فقط فراموش کرده بودم 

-dpsw x

رو بزنم اخر کد که الان زدم اما داشت درست کار میکرد ، این کد برای چی هست؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام

ممنون من برای دوال بالاخره مشکلم حل شد دما رو هم بالاتر نوشتم و... فقط فراموش کرده بودم 

-dpsw x

Password for Decred/Siacoin/Lbry pool

x که بذاری دیفالت پسورد میگیره  برای دوال سیا یا پاسکال نیازه 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mnbv172 گفته است :

Password for Decred/Siacoin/Lbry pool

x که بذاری دیفالت پسورد میگیره  برای دوال سیا یا پاسکال نیازه 

ممنون ، خب این پسورده به چه کار میاد؟

لینک به دیدگاه

هر چی میکشیم در این مملکت از دسته یه عده به اصطلاح دلسوزه که خیال می کنن خیر و صلاح ما رو بیشتر از خود ما می دونن و می خوان به زور ملت رو به راه راست هدایت کنن. 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام دوستان

دوال ماین کردم حدود 20-25 وات مصرف کارت بیشتر شد با 5-6 درجه دمای بیشتر..

البته فن 12 سانت اضافه کردم تا دما زیر 75 باشه

دوست عزیز فن ها رو کجا قرار دادین بالای گرافیک یا زیرش راستش من بالای گرافیک قرار دادم محلی مه هوا ی گرم بیرون میاد و تنظیم کردم هوا رو بده بیرون حالا شب رفتم عکس میگیرم از فن ها اسکرینشاپ میفرستم نگاه کنید درست قرار داده شده یا نه 

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Roham-L گفته است :

در ضمن من حتما گزارش کاملی از عملکرد شما و بر هم زدن نظم بازار تهیه و به پلیس فتا ارسال می کنم. همچنین گزارش کاملی از کسانی که در این تاپیک ادعای خرید سیستم 20 میلیونی می کنن تا با فریب کاربرها، کارت های گرافیک خودشون رو بفروشن به پلیس ارسال می کنم. (مدارک لازم رو جمع آوری کردم و منتظر کامل شدنشون هستم)

اونا خودشون می دونن چطور با افراد خاطی برخورد قاطع کنن

حتی در صورت اثبات، برای دست اندرکاران این فروم هم گران تمام خواهد شد. پس حذف پست های من کمکی به لیون نخواهد کرد به جای اون باید لیون سعی کنه طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران عمل کنه و از بازی افراد در فروم خودش جلوگیری کنه چون در غیر این صورت فروشگاه لیون هم با مشکل مواجه خواهد شد.

دقیقا همین کار رو بکن. خیلی خوشحال میشیم افرادی که سررشته دارن در بحث IT و کامیپوتر برخلاف شما بیان و این موضوع رو پیگیری کنن . اینجا کوچکترین مورد غیرقانونی انجام نشده و با این تهدیدها و اینکه گزارش داده میشه کسی رو نمی تونی بترسونی. 

ارز های دیجیتالی به صورت قانونی در ایران خرید و فروش میشه و خیلی از صرافی های مجاز با احراز هویت شما ارزهای دیجیتالی شما رو می خرن. اتفاقا ارزهای دیجیتالی برای دور زدن تحریم ها خیلی هم خوبه چون این وسط بانکی نیاز نیست تا معامله شما انجام بده و در نتیجه تحریم های خارجی بر روی ارزهای دیجیتالی بی اثر هستش. ارزهای دیجیتالی اتفاقا یکی از مواردی هست که کشور ما بهش نیاز داره.

این انگ های ضد* انقلاب و طرف دار امپر*یالیسم و ... اینچیزا به ما نمی چسبه . حتما ببین دقت کن حتما پیگیری کن اما لطفا نظم تایپیک رو بهم نزن . بذار بچه به کارشون برسن. گوش ما از این حرفای شما پره. لطفا همون به شکایتتون برسید آفرین. 

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

دوستان دیگه این بحث رو ادامه نیدید . ایشون دیگه نمیتونن پست بذارن داخل فروم . پس شما هم بحث نکنید .

لینک به دیدگاه

ممنون اقا حامد

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

برای تبدیل اتر به ریال کسی سایت معتبر میشناسه ؟

هرکی هرچی میشناسه معرفی کنه لطفا

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/17, 03:38:38، محمد نصیری گفته است :

سایت مخصوص تبدیل اتر به دلار 

https://goldux.com

سایت وبمانی هم ثبت نام کنم برای کیف دلار خودت

سوالات خیلی بود جواب کوتاه دادم

یا علی

دوست عزیز تو پست های قبلی  معرفی شده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

دوست عزیز فن ها رو کجا قرار دادین بالای گرافیک یا زیرش راستش من بالای گرافیک قرار دادم محلی مه هوا ی گرم بیرون میاد و تنظیم کردم هوا رو بده بیرون حالا شب رفتم عکس میگیرم از فن ها اسکرینشاپ میفرستم نگاه کنید درست قرار داده شده یا نه 

سلام

من دارم از سیستم خودم استفاده میکنم فقط گرافیک ها بیرون هستند برای اینکه قسمتهایی که هوای گرم جمع میشه رو دماش رو کاهش بدم فن گذاشتم که هوا رو از اون قسمت به سمت دیگری منتقل کنه بیشترین تاثیر رو این فن داره مابقی کمتر تاثیر دارن

این فن باعث میشه که گرافیک بعدی هوا با دمای پایینتری رو استفاده کنه

فن رو جاهای مختف بزارید همزمان ببینید چقد در دما ها تاثیر میزاره

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

حدس میزنم حدودا آبان ماه،قیمت کارت هایی که الآن 1200تومن هستن، به زیر 850تومن کشیده بشه.شاید همین دو سه ماهه آینده ببینیم کارت های RX 470 حدود 750تومن بزور به فروش برسن.

لذا اگر بحث های خرید و فروش رو کمی دنبال کنید، به همین نتایج میرسید.نمیگم صد در صد! ولی میگم به احتمال زیاد این اتفاق رخ خواهد داد.

همونطور که دوستمون هم صفحات پیش تحلیل کردن، که کارت ها به احتمال زیاد ارزون خواهند شد و فعلا وقت خوبی برای ورود به ماینینگ و خرید قطعات نو نیست.

==========================================================

دوستان عزیزی که حمایت کردن، والا یه کاری میکنید که آدم انرژی بگیره برای یه کار مثبت دیگه. واقعا ازتون ممنون هستم... جداً خوشحالم تاپیک 800 پست داشته و بعضی ها تونستن کمی جلو برن،شاید در آمد داشته باشن،شاید یه دانش خوب یا کارایی خوبی بهشون اضافه بشه.من فکرشو نمیکردم با هم به اینجا برسیم.

بینهایت ممنونم.:100_pray::14_relaxed:

امیدوارم اینطور که شما میگی باشه ولی از اونجا که کارت گرافیک چه در بحث گیمینگ و چه ماینینگ جز اقلام ضروری  محسوب نمیشه و این رده کالاها در هر صورت لوکس هستن بعید میدونم قیمتشون شامل حال اونچه شما گفتید بشه!!!

در حال حاضر که شاهد رشد قیمت کارت های یک میلیونی به یک میلیون و پانصد هزار تومن هستیم و درسته که با پایان تابستان به دلایل مشخص قیمت کارت ها باید پایین بیاد ولی بعید میدونم این تبی که در ایران راه افتاده اجازه این امر رو بده و شاید حتی شاهد افزایش قیمت ها به شکل جهشی و شدیدی باشیم!!!

به هر حال خدا به داد ما گیمرا برسهxD

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

امیدوارم اینطور که شما میگی باشه ولی از اونجا که کارت گرافیک چه در بحث گیمینگ و چه ماینینگ جز اقلام ضروری  محسوب نمیشه و این رده کالاها در هر صورت لوکس هستن بعید میدونم قیمتشون شامل حال اونچه شما گفتید بشه!!!

در حال حاضر که شاهد رشد قیمت کارت های یک میلیونی به یک میلیون و پانصد هزار تومن هستیم و درسته که با پایان تابستان به دلایل مشخص قیمت کارت ها باید پایین بیاد ولی بعید میدونم این تبی که در ایران راه افتاده اجازه این امر رو بده و شاید حتی شاهد افزایش قیمت ها به شکل جهشی و شدیدی باشیم!!!

به هر حال خدا به داد ما گیمرا برسهxD

دوستان خیلی بخشید میدونم جای این حرفا اینجا نیست  ولی این کار منو به یاد زمانی انداخت که نتورک مارکتینگ قانونی وارد ایران شد خیلی قاطی پاطی شد خیلی یعنی از اون طرف صنعت معدن تجارت مجوز رو داده بود ولی خیلی از علما <<<مکارم شیرازی>>>میگفتن این کار حرام است  حتی توی محله ها اعلامیه پخش میکردن این کار حرام است غیر قانونی است  بحث من روی اینه که ده برابر ماینینگ شلوغ شد توی شرکتی که ما بودیم مثبت 120 هزار نفر کد خورد دوست من بهش میگفتن gnm  تو کل ایران  نزدیک به 700هزار نفر عضو این شرکت بودن و خیلی جنجال به پا کرد الان فک کنم به 16 شرکت رسیده  این بحث من برای دو سال پیشه اما الان چه اتفاقی افتاده از 700 هزار بازاریاب 50هزار نفر هم اکتیو نیستن از جمله خودم دوست من و باز هم این شرکت ها وجود داره و به کار خودشون ادامه میدن خیلی ها رو میشناسم هنوز کار میکنن درامدشون از همین راهه یعنی بعد از دو سال این کار عادی شد  دیگه خودتون بهتر میدونین این کار تازه اومده اولین شرکتی که مجوز گرفت فک کنم ابر تجارت 1390 بود که استارت کارش تو سال 1393 خورد این کار هم همینه دوست من مطمئن باش تا دو الی سه ماه دیگه اصلا خودتو زحمت نمیدی که به این کار <<<ماینینگ>>>فکر کنی یعنی عادی میشه برات  مثل همین کاری که مثال زدم برات برای همه عادی  شده یعنی اوایلی که این کار اومد یه جو خیلی زیادی تولید کرد بعد عادی شد برای همه

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون مشکلم حل شد این هم اسکرین شات 

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام

-dpsw x

خداروشکر.

این پسورد فقط بودنش مهمه،لازم نیست حتما پسورد خاصی وارد کنید.

تا جاییکه من متوجه شدم و بررسی کردم،فهمیدم که برای وارد شدن به POOL یک یوزرنیم نیازه و یک پسورد نیاز هست، پسورد بصورت دیفالت بر روی X برای تمام اکانت ها هستش. و یوزرنیم شما، همون آدرس حساب کیف پولیتون هستش.

و از طرفی هم نمیشه پسورد رو خالی گذاشت، چون کامپیوتر ها باهوش نیستن،و بایستی بهشون بگیم که پسورد X هست. وگرنه خودشون نمیتونن بفهمن برای همین اجازه ی ورود نمیدن.

در 2 ساعت قبل، leader گفته است :

برای تبدیل اتر به ریال کسی سایت معتبر میشناسه ؟

هرکی هرچی میشناسه معرفی کنه لطفا

چندین سایت من دیدم، ولی وبسایتی که دو سه نفر از بچه ها بهم گفتن انجام دادن و نتیجه گرفتن بدون مشکل،وبسایت linuper.com بود.

از طرفی وبسایت  pay.wmiran.com هم هست خیلی خوشکل و رسمی ساخته شده فقط یکم سود بیشتری میگیرن.

برای اینجور وبسایت ها هم حتما بایستی عضو وبسایت باشید،حتما باید پروسه ی احراز هویت رو انجام بدید و سپس انتقال بانکی انجام میگیره. (کلا یکی از قوانین بانک ها هستش و همه ی صرافی ها،رعایت میکنن)

============================================

آقایون،عزیزان، هفته ی پیش باهاتون صحبت داشتیم،موقعیکه قیمت اتریوم 180 دلار و حدود 650 هزار تومان بود،بنده و خیلی های دیگه خواهش کردیم که آقا نفروشید،نگه دارید،میره بالا.

بفرمایید خودتون مشاهده کنید:

21_51.11_09082017.thumb.png.a8813ae2edf7962562b04874541dc3f1.png

قیمت الآنش 1میلیون و 65هزار تومان هست.

یعنی با کمی صبر میتونستید از ضرر 400هزار تومانی جلوگیری کنید.

لذا ازتون خواهش میکنم حتما قبل از خرید یا فروش این ارز ها، حتما اخبار رسمی رو دنبال کنید، من و همه ی کسانیکه این اطلاعات رو میگیم، از خودمون که نمیگیم،منم دقیقا چندتا مقاله و ویدیو یوتیوب دیدم، و بازار رو چک کردم، حس کردم قیمت اتریوم نمیتونه بخاطر حجم این درخواست به زیر 200دلار سقوط کنه. به همین سادگی عزیزان. خرجش فقط چند دقیقه سرچ در اینترنت هستش.

بازار جالبیه. ایرانی های باهوش میتونن کسب درآمد خوبی داشته باشن.

(ممنون از مدیریت محترم:100_pray:)

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

دوستان میشه یه توضیح بدید چطور میشه از سی پی یو تصویر گرفت اصلا ایا میشه اینطور که پرسیم از یه بنده خدا گفت از رایزر نمیشه تصویر گرفت  

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام روز بخیر

بهترین جهت وزش باد برای خنک سازی گرافیک ها بر روی ریگ  از کدام جهت هست

ویرایش شده توسط omidtb
لینک به دیدگاه

با سلام  

1dc50c4c2de76b11776d506c60720ccba8599bf1.JPG.32be13a8b6a018b8d7fff3dea5f0cb1b.JPG

ولی من از بالای گرافیک4عدد فن رو بستم و هوا رو به بیرون میده  ولی فک نکنم تاثیری داشته باشه میخوام کنسلش کنم چون دمای گرافیکم خوبه هر دو روی 65 درجه هست مشکل پاور هم دارم  

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

با سلام  

1dc50c4c2de76b11776d506c60720ccba8599bf1.JPG.32be13a8b6a018b8d7fff3dea5f0cb1b.JPG

ولی من از بالای گرافیک4عدد فن رو بستم و هوا رو به بیرون میده  ولی فک نکنم تاثیری داشته باشه میخوام کنسلش کنم چون دمای گرافیکم خوبه هر دو روی 65 درجه هست مشکل پاور هم دارم  

این عکس ریگ شماست؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، omidtb گفته است :

این عکس ریگ شماست؟

نه قربان  من فیلا دو عدد گرافیک بیشتر ندارم r9 390  تقریبا اینجوری درستش کردم  ایشون این فن رو جلو گرافیک قرار داده بنده بالای گرافیک قرار دادم 

https://www.cryptomined.com/index.php?main_page=product_info&products_id=252

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

نه قربان  من فیلا دو عدد گرافیک بیشتر ندارم r9 390  تقریبا اینجوری درستش کردم  ایشون این فن رو جلو گرافیک قرار داده بنده بالای گرافیک قرار دادم 

بالا اگر مکش باشه خوبه ولی دمنده گرما میفرستید پاینن طرف مادربورد و سی پی یو و رم که اشتباهه و هوای گرم سبکتر از هوای سرده یادتون باشه . از کنار مثل عکسی که گذاشتید بازم مکش هست و جون فضای بازه تاثیری نداره بهتره دمنده باشه به صورتیکه گرما از اون نقطه جدا بشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...