رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 51 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

دوستان صرافی مطمئن که تایید شده باشه . کسی از دوستان تا الان اتریوم فروخته ؟

من با bitfinex کار میکنم مشکلی نداشتم تا الان

واسه فروش btc هم از farhadexchange.net استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 38 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

به درست می فرمایید و یکی از روش هایی که میتونیم دمای کارت رو پایین ببریم استفاده از برنامه  MSI Afterburner  هست که خیلی تاثیر داره روی دمای gpu  که درواقع یکم مهارت میخواد کار با این برنامه  باید در موردش تحقیق کرد و بنده با این برنامه تا 3 درجه گرمای گرافیک رو کاهش دادم  با کمترین هشریت یعنی شما گه مثل من 30 مگاهش میگرین و دمای کارتتون روی 68 باشه با این برنامه میتونید دمای کارت رو به 65 درجه برسونید و شاید 1 -2 مگاهش افت کنه 

این برنامه رو باهاش فن تنظیم کرده بودم که در هردمایی درصد خاصی داشته باشه و.. که قبلا همینجا گفته  ، دیگر موارد رو در بایوس انجام دادم ، فقط تنها مشکلی که داشتم این بود نمیدونم به چه صورت میتونم در بایوس ولتاژ رو کم کنم چون فقط ایدی هست

الان 480 با فرکانس 1100 کار می کنه با ولتاژ 0.98 دیگر دوستان اگه ادیت کردند یا با ولتاژ کمتری کار میکنند ممنون میشم توضیح بدهند

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، _parham گفته است :

من با bitfinex کار میکنم مشکلی نداشتم تا الان

واسه فروش btc هم از farhadexchange.net استفاده میکنم

تبدیل به بیت کویین نمیخوام انجام بدم داداش گلم . راستش میخوام مستقیم به ریال تبدیل کنم . صرافی زیاد هست ولی یکی میخوام که کاملا مطمئن باشه 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

این برنامه رو باهاش فن تنظیم کرده بودم که در هردمایی درصد خاصی داشته باشه و.. که قبلا همینجا گفته  ، دیگر موارد رو در بایوس انجام دادم ، فقط تنها مشکلی که داشتم این بود نمیدونم به چه صورت میتونم در بایوس ولتاژ رو کم کنم چون فقط ایدی هست

الان 480 با فرکانس 1100 کار می کنه با ولتاژ 0.98 دیگر دوستان اگه ادیت کردند یا با ولتاژ کمتری کار میکنند ممنون میشم توضیح بدهند

دقیقا دوست عزیز من  هم  فقط برای تنظیم فن ازش استفاده میکنم  و اصلا  جرات نمیکنم  دستکاریش کنم چون همونطور که گفتم علمش رو میخواد و میزارم همون طبق روال خودش پیش بره  یه بار فرکانس رو بالا بردم  از 30 مگاهش رسوندمش به 32 شب اومدم خونه دیدم کامپیتر ریستارت شده و وقتی فرکانس رو بالا میبرم یه سری نقطه ها روی صفحه ایجاد میشه و دیگه از اون موقع به بعد این کار رو انجام ندادم 

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

دوستان به چه صورت میشه zec رو ماین کرد؟ بعد از اتریوم zec به صرفه تر از همه هست درسته؟ دگ هم داره؟

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام مجدد

دوستان به چه صورت میشه zec رو ماین کرد؟ بعد از اتریوم zec به صرفه تر از همه هست درسته؟ دگ هم داره؟

zec.thumb.jpg.d9945f2ef8dba7c38445b713eff30d83.jpg

با سلام دوست عزیز درواقع روش استخراج zec در سایت  Currency به صورت تصویری و کامل گداشته که فک کنم به دردتون میخوره  

این هم لینک سایت

https://www.cryptocompare.com/mining/guides/how-to-mine-zcash/

فقط شما باید کلیک راست کنید و گزینه ترجمه صفحه رو بزنید کارتون راحت تر انجام میشه 

دوستان هر کسی اطلاعاتی درمورد zec داره خوشحال میشیم با ما درمیان بگزاره

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

تبدیل به بیت کویین نمیخوام انجام بدم داداش گلم . راستش میخوام مستقیم به ریال تبدیل کنم . صرافی زیاد هست ولی یکی میخوام که کاملا مطمئن باشه 

سلام بابک جان

پیغامتو دیدم (موقعی که 220 دلار بود پی ام میدادی دیگه  :4_joy:)

اقا از سایت https://pay.wmiran.com/ استفاده کن مستقیمم داره

لینک به دیدگاه

دوستان اینم یک توضیح بدید ممنون میشم 

من بهش ای پی اروپا دادم اما گاهی از us  کار میگیره . فقط جهت اطلاع می پرسم. 

ممنونم

12.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hamedrock گفته است :

سلام بابک جان

پیغامتو دیدم (موقعی که 220 دلار بود پی ام میدادی دیگه  :4_joy:)

اقا از سایت https://pay.wmiran.com/ استفاده کن مستقیمم داره

سلام حامد جان ممنون از لطفتون . ولی خرید نداره این سایت و مثل اینکه فقط فروش داره 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

سلام حامد جان ممنون از لطفتون . ولی خرید نداره این سایت و مثل اینکه فقط فروش داره 

شاید در حال بروز رسانیه

قبلا که میخرید

لینک به دیدگاه

ویرایش شد ارزش گفتن رو نداشت 

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

سلام  دوستان 

بیت کوین همینطور داره میره بالا من خودم 0.70 اتر رو به بیت کوین تبدیل کردم در نرم افزا exodus ، جالبه 0.70 رو زده بود 211 دلار ، 0.491 بیت کوین رو زد 206 دلار ، یعنی 5 دلار کارمزد تبدیل بود؟

دکرد همش قعطی داره از yiimp.ccminer.org:3252 استفاده می کنم میتونم پورت دیگه یا سرور دیگه ای رو بزنم ببینم بهتر میشه یا نه؟ داخل سایتش سرور هاش رو نتونستم پیدا کنم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید من 

4 عدد amd rx 480 دارم 

و یک عدد gtx 1070  

وقتی انویدیا را با amd  ها  روی یک مادربرد قرار میدم مادربرد بالا نمیاد ولی وقتی 1070 رو از سیستم خارج میکنم روشن میشه و 1070 هم به تنهایی به خوبی کار میکنه مشکلی نیست 

مدل مادربرد هم 

asus z270-a prime هست 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

بیت کوین همینطور داره میره بالا من خودم 0.70 اتر رو به بیت کوین تبدیل کردم در نرم افزا exodus

سلام دوست عزیز میشه لینک نرم افزار رو برام بفرستی 

در 3 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

دکرد همش قعطی داره از yiimp.ccminer.org:3252 استفاده می کنم میتونم پورت دیگه یا سرور دیگه ای رو بزنم ببینم بهتر میشه یا نه؟

از کجا میشه فهمید که قطعی داره یعنی همون علامت قرمز رنگ پیداش شد میشه فهمید سرور قطعی داره یا نه ؟  

یه سوال دیگه هم دارم دوستان از کجا میشه فهمید اینترنت گلوگاه نمیشه برای کلیمور یعنی اگه اینترنت شما سرعتش 5کیلو بایت هم باشه کلیمور ماین میکنه خودم امتحانش کردم مشکلی نداشت اصلا گلوگاه میشه به نظر شما؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، me.been گفته است :

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید من 

4 عدد amd rx 480 دارم 

و یک عدد gtx 1070  

وقتی انویدیا را با amd  ها  روی یک مادربرد قرار میدم مادربرد بالا نمیاد ولی وقتی 1070 رو از سیستم خارج میکنم روشن میشه و 1070 هم به تنهایی به خوبی کار میکنه مشکلی نیست 

مدل مادربرد هم 

asus z270-a prime هست 

سلام دوست عزیز انویدیا رو نمیشه با ای ام دی  روی یه مادربرد قرار داد چون درایورهاش با هم فرق داره ممکنه به سیستمت هم آسیب بزنی

ویرایش شده توسط Mehrdad OC
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

اولین هشریت اتریوم در عمل از کارت های وگا هم منتشر شد و به شایعات پایان داد.

1- بدون تغییر در تنظیمات کارخانه

vega-ref.thumb.png.5c37b450c02e91b373daca12463aa760.png

2- با تغییر کلاک  و پاور لیمیت

5991fe807c709_vegaover.thumb.png.7d94491f9d3b054fb8b7f9237163b2a2.png

خروجی کلیمور

odd-performance.thumb.jpg.7b1b5be730f2125903feffb5026bd11b.jpg

منبع

لینک به دیدگاه

اقا محسن سلام   

شما میدونی  بایوس asus rx 580 o8gb رو چطوری تنظیم کنم  تا هم هش بیشتری بزنه و وات کمتری مصرف کنه

اینم لینک سایت خارجی که این کار رو انجام دادن البته با کارت گرافیک Sapphire Nitro+ RX580 

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1881008.0;all

ممنون میشم کمک کنین 

دداش های گل هیچ کس در مورد سوال بنده اطلاعات نداره کمک کنه 

Capture.PNG

ویرایش شده توسط fbi_dastabala
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

سلام دوست عزیز میشه لینک نرم افزار رو برام بفرستی 

از کجا میشه فهمید که قطعی داره یعنی همون علامت قرمز رنگ پیداش شد میشه فهمید سرور قطعی داره یا نه ؟  

یه سوال دیگه هم دارم دوستان از کجا میشه فهمید اینترنت گلوگاه نمیشه برای کلیمور یعنی اگه اینترنت شما سرعتش 5کیلو بایت هم باشه کلیمور ماین میکنه خودم امتحانش کردم مشکلی نداشت اصلا گلوگاه میشه به نظر شما؟

سلام

این نرم افزار فقط یک کیف پولی هست ف من داخل کیف پولی خودم چنج کردم ، شما اگه از سایت خاصی استفاده می کنید ببینید همون بیت کوین رو هم داره یا نه 

اینترنت اگه قعطی داشته باشه کامل مشخص میشه ، هم داخل کلیمور میزنه و هم کارت گرافیک ها بعد چند ثانیه  درصد لودشون 0 میشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

برخی از بچه ها پرسیدن به چه شکل فن قرار بدیم که بهترین بازدهی رو داشته باشه،واسه همین، به نظر من برای ماینینگ بهترین حالت قرار دادن فن بدین شکل هست:

5992afe216ea2_fanformining.thumb.jpg.9c13d46c4e41c05fc3a5d78dd71bf642.jpg

این شکلی هوای خنک وارد میشه و بخاطر فشار پنکه، هوای گرم هم با سرعت از محیط گرافیک ها،خارج میشه.

فاصله ی کارت ها از هم حداقل 5 سانتی متر باشه.

امیدوارم بدردتون خورده باشه عزیزان :) 

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام دوستان.

برخی از بچه ها پرسیدن به چه شکل فن قرار بدیم که بهترین بازدهی رو داشته باشه،واسه همین، به نظر من برای ماینینگ بهترین حالت قرار دادن فن بدین شکل هست:

5992afe216ea2_fanformining.thumb.jpg.9c13d46c4e41c05fc3a5d78dd71bf642.jpg

این شکلی هوای خنک وارد میشه و بخاطر فشار پنکه، هوای گرم هم با سرعت از محیط گرافیک ها،خارج میشه.

فاصله ی کارت ها از هم حداقل 5 سانتی متر باشه.

امیدوارم بدردتون خورده باشه عزیزان :) 

عالی بود ممنون از توضیحات من تست میکنم و نتیجه رو همینجا اعلام میکنم

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان به ویژه کارشناسان پول الکترونیکی

من میخوام بزنم در فاز ماینینگ و بزرگواری کنید برآورد بفرمایید آیا با شرایط زیر سودمنده یا نه؛

1-اینترنت فیبر نوری 100 گیگ برای 6 ماه که اگر روزانه 6 گیگ مصرف بشه، با برآورد خرید گیگ اضافه، هزینه ی اینترنت ماهانه 280 هزار تومن میشه.

2-سخت افزارها: 1700 رایزن، دو گرافیک 480 رادئون(اگه وگا 56 بیاد همونو میگیرم نزدیک به 5میلیون تومان.

3-مصرف برق ماهانه 70 هزار تومن.

به باورتون درآمد نا خالص ماهانه ی برداشت بیت کوین یا ایتریوم به گونه ی pool چند دلار میشه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

یه سوال داشتم : به نظرتون از exchanger هایی مثل https://www.bittrex.com میشه به عنوان کیف پول هم استفاده کرد ؟؟‌ 

اتفاق خاصی ممکنه بیوفته ؟؟؟‌

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، sorena6680 گفته است :

من میخوام بزنم در فاز ماینینگ و بزرگواری کنید برآورد بفرمایید آیا با شرایط زیر سودمنده یا نه؛

1-اینترنت فیبر نوری 100 گیگ برای 6 ماه که اگر روزانه 6 گیگ مصرف بشه، با برآورد خرید گیگ اضافه، هزینه ی اینترنت ماهانه 280 هزار تومن میشه.

2-سخت افزارها: 1700 رایزن، دو گرافیک 480 رادئون(اگه وگا 56 بیاد همونو میگیرم نزدیک به 5میلیون تومان.

به باورتون درآمد نا خالص ماهانه ی برداشت بیت کوین یا ایتریوم به گونه ی pool چند دلار میشه؟

سلام 

نیاز به اینترنت نیست مصرف خیلی کمی داره فقط مهمه که استیبل باشه .

بیت کوین که هیچی ماینش به صرفه نیست اصلا ولی با ۲ تا ۴۸۰ فک نکنم تو بهترین حالت بیشتر از روزی ۳ دلار درآمد داشته باشین .

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، SINAX گفته است :

سلام 

نیاز به اینترنت نیست مصرف خیلی کمی داره فقط مهمه که استیبل باشه .

بیت کوین که هیچی ماینش به صرفه نیست اصلا ولی با ۲ تا ۴۸۰ فک نکنم تو بهترین حالت بیشتر از روزی ۳ دلار درآمد داشته باشین .

شمار گرافیک ها مهمه یا تواناییشون؟

برای نمونه اگه 4 تا 470 کراس فایر کنم؟

برای بیشترین درآمد، پیشنهاد شما چه کانفیگیه؟

در یک نوشتار انگلیسی خوندم که بهترین گرافیک برای مانینگ 295x2 هست که بالاترین نرخ هش رو داره

ویرایش شده توسط sorena6680
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، sorena6680 گفته است :

سلام دوست عزیز.

1) نیاز به اینترنت پر سرعت نیست.فقط اینترنتی که پینگ خیلی عجیبی نداشته باشه (تاخیرش خیلی زیاد نباشه) و قطعی نداشته باشه.حتی اینترنت 128 یا نهایتا 256 هم کافیه.مصرفش هم شاید ماهی 1-2گیگابایت باشه، شاید بر فرض محال به 5گیگابایت در ماه برسه.

2) نیاز به سی پی یو خاصی نیست،فقط مهم اینه مادربوردی تهیه کنید که گرافیک های زیادی رو ساپورت کنه که در حال حاظر Biostar BTC b150 مخصوص اینتل هست (یک سی پی یو سلرون اینتل یا پنتیوم هم کافیه و اصلا بیش از این نیاز نیست) و تعداد 6 گرافیک همزمان رو ساپورت میکنه که نسبت به قیمتش عالیه.بیشترین پول رو به گرافیک اختصاص بدید. وگا برای ماینینگ مثل اینکه بسیار خوب هست. ترجیحا همون وگا56 (قیمت 400دلار) مثل اینکه انتخاب خوبیه برای ماینینگ.

3) مصرف برق یک سیستم با 6 گرافیک حدودا 1200 وات خالص هست که با هزینه ی برق ماکزیمم (300تومان به ازای هر کیلووات ساعت) می شود»

1.2*300*24*30 = 260 هزار تومان در بیشترین حالت ممکن به ازای هر 1ریگ شامل 6 گرافیک.

درآمد این ریگ حدودا ماهی 1.4 میلیون تومان هست که کم و بیش می شود 1.2میلیون تومن در آمد خالص به ازای سخت افزاری به ارزش حدود 12 میلیون تومان.

یعنی شما حدودا 10% قیمت سخت افزارتون پول در میارید.

یعنی حدودا اگر کارت گرافیکتون 1میلیون تومن باشه، ماهی 100هزار تومان ازش درآمد میتونید کسب کنید.

با این تفاسیر حدودا 1سال طول میکشه تا پولتون برگرده.

این اشتباهه که به محض استخراج سکه اونو بفروشید، شما باید موقع گرونی، بفروشید که دو سه برابر سود بیشتری کسب کنید.اگر هوشمندانه عمل کنید، میتونه سرمایه گذاری و کار خوبی واستون باشه.

در 13 دقیقه قبل، sorena6680 گفته است :

شمار گرافیک ها مهمه یا تواناییشون؟

برای نمونه اگه 4 تا 470 کراس فایر کنم؟

میزان درآمد با تعداد گرافیک ها رابطه مستقیم داره،هرچی بیشتر،بهتر.

کراس فایر لازم نیست، فقط به مادربورد متصل باشند،کافیه.

در 35 دقیقه قبل، omidtb گفته است :

عالی بود ممنون از توضیحات من تست میکنم و نتیجه رو همینجا اعلام میکنم

قربانت.B|:100_pray:

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...