رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 5 ساعت قبل، Arash Naimiyan گفته است :

خودتون چندتا راه اسون ماین کردن گذاشتین خوب مصرف اینترنت چطوری میشه اورد پایین من گرافیکم gt730چقدر درامد میشه داشت  من توی اهواز زندگی میکنم هزینه برق پایین 

در 4 ساعت قبل، Arash Naimiyan گفته است :

اگه بخوام از راه اسیک برم که حدود ماهی یه تومن سود داشته باشم چقدر هزینه باید بکنم

با گرافیک جی تی 730 نمیشه ماین کرد مگر سکه های بشدت آسون رو هفته ای یک عدد بشه درآورد.تقریبا هیچ درآمدی نخواهد داشت شاید بخاطر روشن بودن کامپیوتر حتی مصرف برقت بیشتر بشه.
پیشنهاد میکنم بصورت تست استفاده کنین،ماین کنین،از ویدیو های آموزشی استفاده کنین.اگر واستون جذابیت داشت خوب بود و احساس کردید میتونید پیشرفت کنید بعدا برید سراغ خرید قطعه و اسیک و ...

مصرف اینترنت ندارن فقط یه خط اینترنت باشه که قطع نشه کافیه.

برای اسیک ماهی 1تومن بایستی AntMiner S9 تهیه کنین که حدودا ماهی 1.2میلیون تومن درآمد خواهد داشت. البته AntMiner S7 هم هست که ارزونتره و حدود فکر میکنم 5 تراهش قدرت داره ولی ماهی 300-400هزار تومان درآمد میتونه بوجود بیاره.

البته بحث اصلا سر درآمد نیست، به مرور در نظر دارم بیشتر بچه ها رو به سمت "سرمایه گذاری" سوق بدم.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام  من گرافیک 480 گیگا اورکلاک ادیتیشن به دستم رسید  8گیگ

فرکانس رم رو تا چه حد بالا ببرم ؟؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، S.O.S گفته است :

سلام  من گرافیک 480 گیگا اورکلاک ادیتیشن به دستم رسید  8گیگ

فرکانس رم رو تا چه حد بالا ببرم ؟؟

ممنون

سلام.

در حین عمل ماینینگ»

مقدار کلاک مموری رو افزایش بدید تا حدود 2050 یا 2200 بایستی بتونید آورکلاک کنید ولی ویندور هنگ نکنه.سعی کنید 50 تا 50 تا مموری رو جا به جا کنین و بعدش با دقت 10 تا 10 تا، وقتی دستتون اومد که تا کجا میتونید آورکلاک کنید.همونجا کلاک مموری رو قفل کنین.

مصرف وات گرافیکتون رو چک کنین.خب بعدش مقدار کلاک هسته رو 50 تا 50 تا کاهش بدید تا زمانیکه احساس کردین هش ریت داره کاهش پیدا میکنه،صبر کنین، مقداری بالا پایین کنین که بیشترین هش ریت رو داشته باشین و کمترین مقدار وات مصرفی.

بدین شکل یک آورکلاک ساده و خوب خواهید داشت.

در این بین مقدار Power Limit رو حدود 4 تا 8% کاهش بدید که مطمئن بشید مشکلی برای گرافیکتون پیش نمیاد.تا 12% بتونید کاهشش بدید بسیار خوب هست.

لینک به دیدگاه

سلام اقا محسن یه سوال داشتم من دوتا کارت 390x کراس کردم به نظرت ارزش ماین دارند درامدش چقدر در ماه میشه

مدل دقیق کارتم 

Msi r9 390x gaming oc

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام.

در حین عمل ماینینگ»

مقدار کلاک مموری رو افزایش بدید تا حدود 2050 یا 2200 بایستی بتونید آورکلاک کنید ولی ویندور هنگ نکنه.سعی کنید 50 تا 50 تا مموری رو جا به جا کنین و بعدش با دقت 10 تا 10 تا، وقتی دستتون اومد که تا کجا میتونید آورکلاک کنید.همونجا کلاک مموری رو قفل کنین.

مصرف وات گرافیکتون رو چک کنین.خب بعدش مقدار کلاک هسته رو 50 تا 50 تا کاهش بدید تا زمانیکه احساس کردین هش ریت داره کاهش پیدا میکنه،صبر کنین، مقداری بالا پایین کنین که بیشترین هش ریت رو داشته باشین و کمترین مقدار وات مصرفی.

بدین شکل یک آورکلاک ساده و خوب خواهید داشت.

در این بین مقدار Power Limit رو حدود 4 تا 8% کاهش بدید که مطمئن بشید مشکلی برای گرافیکتون پیش نمیاد.تا 12% بتونید کاهشش بدید بسیار خوب هست.

من مستقیم میخوام با لینوکس شروع کنم

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، (:mohammad:) گفته است :

سلام اقا محسن یه سوال داشتم من دوتا کارت 390x کراس کردم به نظرت ارزش ماین دارند درامدش چقدر در ماه میشه

مدل دقیق کارتم 

Msi r9 390x gaming oc

سلام. بله، کراس لازم نیست برای ماینینگ.

شما میتونید حدود 60 مگاهش هش ریت داشته باشید که میشه حدودا 0.4 اتریوم، که این 0.4 ضربدر 340 دلار قیمتش کنی میشه حدود 140 دلار درآمد.منهای برق کنی میشه حدود 110دلار درآمد خالص.

که میشه 350 هزار تومان در ماه.

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/eth?HashingPower=60&HashingUnit=MH%2Fs&PowerConsumption=600&CostPerkWh=0.08

بنظرم اگر خواستی ماین کنی،استخراج کن ولی نفروش!نگه دار بشه 1عدد اتریوم،شاید قیمت اتریوم بشه 2-3میلیون تومن،اون موقع بفروش اتریومت رو و لذتشو ببر :) 

در 4 ساعت قبل، S.O.S گفته است :

من مستقیم میخوام با لینوکس شروع کنم

من هنوز روی لینوکس تست نکردم، ولی اگر تست کنم یه آموزشی در موردش ایشالا میزارم.

بله میتونید روی اوبونتو انجام بدید.نرم افزار های مرتبط باهاش هم هست.

فقط خوبیه لینوکس اینه که احتمال هنگی خیلی کمتری نسبت به ویندوز داره، از طرفی بیش از 8 گرافیک از 1برند رو میپذیره! چون در ویندوز مثلا یک مادربورد 12 گرافیکه باشه، مجبور میشی 8تا AMD ببندی و 4تا NVIDIA ،نمیشه توی ویندوز 12تا مستقیما AMD ببندی.نمیخونتش.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان، من برای مسابقه ماینینگ لیون از تنظیماتی که توی بخش مسابقه گفته شده بود برای استخراج یوبیک استفاده کردم، اما توی برنامه ی ماینینگ چیز دیگه ای مینویسه:

59b1234421bdc_ethereumonly.thumb.png.29547ecfecb8c409440a47a60ae2ee26.png

اون دو خطی رو که ضربدر زدم بخونید، نوشته فقط اتریوم، این که یوبیک نمیشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Abraham گفته است :

سلام دوستان، من برای مسابقه ماینینگ لیون از تنظیماتی که توی بخش مسابقه گفته شده بود برای استخراج یوبیک استفاده کردم، اما توی برنامه ی ماینینگ چیز دیگه ای مینویسه:

59b1234421bdc_ethereumonly.thumb.png.29547ecfecb8c409440a47a60ae2ee26.png

اون دو خطی رو که ضربدر زدم بخونید، نوشته فقط اتریوم، این که یوبیک نمیشه

سلام

نگران نباش.

یوبیک یجور فورک هست از اتریوم،یعنی از خانواده ی هم هستن،الگوریتمشون شبیه به هم هست و نرم افزار کلیمور مثل اتریوم میشناستش.
به استخر یوبیک پوول برید و اونجا چک کنید که آنلاین هستید یا خیر؟ توی ویدیو نشون دادم همون جا که Lookup میزنی!
اگر اسمتون و هش ریتتون رو نوشت،حله،نگران این چیزایی که کلیمور مینویسه نباشید :) 

لینک به دیدگاه

این ارز ها همینجور الکی الکی میشه ساختشون؟ اخه داشتم نگاه میکردم مثلا یکی اسمش VSyns یکی 

v..p...ncoin

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، CleverM گفته است :

این ارز ها همینجور الکی الکی میشه ساختشون؟ اخه داشتم نگاه میکردم مثلا یکی اسمش VSyns یکی 

v..p...ncoin

سلام.

• نیاز به دانش خاصی داره توی زمینه ی بلاکچِین.
  • و از طرفی بایستی به یکی از درگاه های خرید و فروش و معامله مثل بیتترکس متصل باشه و ارتباطی با بیت کوین فراهم کنه که این پروسه هم زمان بر هستش.
  • نیاز به آشنایی با الگوریتم و ارتباط با نود ها داره.
  • معمولا شرکت ها یا افراد معروف در بلاکچین اقدام به ساخت سکه میکنن که بتونن طرفدارانی هم جذب کنن.معمولا یک یا چند هدف هم برای ارائه اون سکه، دارن.

این مطالبی هستش که من از صحبت های توی BitCoinTalk.org متوجه شدم.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام.

• نیاز به دانش خاصی داره توی زمینه ی بلاکچِین.
  • و از طرفی بایستی به یکی از درگاه های خرید و فروش و معامله مثل بیتترکس متصل باشه و ارتباطی با بیت کوین فراهم کنه که این پروسه هم زمان بر هستش.
  • نیاز به آشنایی با الگوریتم و ارتباط با نود ها داره.
  • معمولا شرکت ها یا افراد معروف در بلاکچین اقدام به ساخت سکه میکنن که بتونن طرفدارانی هم جذب کنن.معمولا یک یا چند هدف هم برای ارائه اون سکه، دارن.

این مطالبی هستش که من از صحبت های توی BitCoinTalk.org متوجه شدم.

پس آسونم نیست ولی واقعا تعداد سکه ها یه مقدار زیاد از حد نیست؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، CleverM گفته است :

پس آسونم نیست ولی واقعا تعداد سکه ها یه مقدار زیاد از حد نیست؟

تجارت 150 میلیارد دلاری ( 500 هزار میلیارد تومانی ) و فقط 1000 سکه.

با تقسیم میشه فهمید به ازای هر سکه احتمال تجارت 150میلیون دلاری ( 500 میلیارد تومانی ) وجود داره.

البته این تئوری هستش ولی بصورت کلی گفتم.

فرض کن در ایران، توریست هایی رفت و آمد میکنند و 500هزار میلیارد تومان پول با خودشون به ایران میارن و در کلِ ایران، فقط 1000 مغازه وجود داشته باشه برای این همه پول.هر مغازه میتونه 500 میلیارد تومان بفروشه. یکم زیاد نیست بنظرت؟!

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

تجارت 150 میلیارد دلاری ( 500 هزار میلیارد تومانی ) و فقط 1000 سکه.

با تقسیم میشه فهمید به ازای هر سکه احتمال تجارت 150میلیون دلاری ( 500 میلیارد تومانی ) وجود داره.

البته این تئوری هستش ولی بصورت کلی گفتم.

فرض کن در ایران، توریست هایی رفت و آمد میکنند و 500هزار میلیارد تومان پول با خودشون به ایران میارن و در کلِ ایران، فقط 1000 مغازه وجود داشته باشه برای این همه پول.هر مغازه میتونه 500 میلیارد تومان بفروشه. یکم زیاد نیست بنظرت؟!

اینجوری به قضیه نگاه نکرده بودم -_-

لینک به دیدگاه

خب اینجوری دعوای چین با بازار کوین داره جالب میشه.....

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، BehrouzSedigh گفته است :

خب اینجوری دعوای چین با بازار کوین داره جالب میشه.....

منظورتون چیه؟

-----

به این میگن ماین 

wow.thumb.png.e0bfd5fcd2cab5b850220cb62cc2c8c8.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Abraham گفته است :

منظورتون چیه؟

چین کلیه ICO ممنوع کردو همینطور شایعه ممنوعیت بیت کوین در بازار ، به تنش تلاطم بازار کوین دامن زد.

https://cointelegraph.com/news/breaking-bitcoin-altcoin-prices-tumble-up-to-25-on-china-exchange-ban-rumors

ویرایش شده توسط BehrouzSedigh
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است :

چین کلیه ICO ممنوع کردو همینطور شایعه ممنوعیت بیت کوین در بازار ، به تنش تلاطم بازار کوین دامن زد.

https://cointelegraph.com/news/breaking-bitcoin-altcoin-prices-tumble-up-to-25-on-china-exchange-ban-rumors

عوضش  روسیه داره استفاده از این ارزها رو قانونی کینه

http://www.tabnak.ir/fa/news/691377/بیت-کوین-در-روسیه-قانونی-می‌شود

هر چند معمولا هر چیز جدیدی وارد میشه یا به وجود میاد  به دلیل عدم شناخت کافی عامه مردم و ترس از بهم خوردن قوانین و قواعد موجود و یک سری مسائل دیگه باهاش مخالفت میشه و ...

ولی  به هر حال اساس و پایه این ارزهای دیجیتال زیر سوال هست

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

کسی اینجا ارور  watchdog:gpu hangs in openc call.exit  میگیره ؟ :12_slight_smile:

از مد زیر در فایل بت استفاده کن ببین همچنان این مشکل واسه ات پیش میاد؟

-nofee 1

تنظیمات آورکلاکت رو داون کلاک کن،معمولیش کن ببین همچنان ارور پا برجاست؟ اگر بود،احتمال زیاد مشکل از درایور هست:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2036581.20
یکبار درایور آخرین ورژن رو نصب کن تست کن (اول با ddu پاک کن) ببین نتیجه ای میگیری؟

اگر تونستی برو سمت ویندوز 7 64بیت ببین مشکلت حل میشه؟ 

موفق باشی.:100_pray:

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

از مد زیر در فایل بت استفاده کن ببین همچنان این مشکل واسه ات پیش میاد؟

-nofee 1

تنظیمات آورکلاکت رو داون کلاک کن،معمولیش کن ببین همچنان ارور پا برجاست؟ اگر بود،احتمال زیاد مشکل از درایور هست:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2036581.20
یکبار درایور آخرین ورژن رو نصب کن تست کن (اول با ddu پاک کن) ببین نتیجه ای میگیری؟

اگر تونستی برو سمت ویندوز 7 64بیت ببین مشکلت حل میشه؟ 

موفق باشی.:100_pray:

سلام برمحسن عزیز

احتمالا مشکلو پیدا کردم  میزان ارور gpu1  رسیده بود تعداد 62699 عدد که با راهنمایی دوستان میزان فرکانس مموری همون کارت رو تو کلیمور دستی وارد کردم که هنوز خوبه

برای اطمینان خاطر دستور reboot.bat  نوشتم براش و بعد از ری استارت از پوشه shell:startup  یک کپی از کانفیگ شورتکات کردم دیگه حتی هنگ هم کنه اتوماتیک سیستم ریبوت میشه که فکرنکنم کار به اونجا بکشه :12_slight_smile:

مرسی محسن جان

لینک به دیدگاه

سلامی دوباره خدمت شما میخواستم سوالی بپرسم استخراج بیت کویین از طریق vps چطوریه 

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

سلام برمحسن عزیز

احتمالا مشکلو پیدا کردم  میزان ارور gpu1  رسیده بود تعداد 62699 عدد که با راهنمایی دوستان میزان فرکانس مموری همون کارت رو تو کلیمور دستی وارد کردم که هنوز خوبه

برای اطمینان خاطر دستور reboot.bat  نوشتم براش و بعد از ری استارت از پوشه shell:startup  یک کپی از کانفیگ شورتکات کردم دیگه حتی هنگ هم کنه اتوماتیک سیستم ریبوت میشه که فکرنکنم کار به اونجا بکشه :12_slight_smile:

مرسی محسن جان

:35_thinking:بسیار هوشمندانه بود:3_grin:
قربونت برم:100_pray::9_innocent:

در ۱ ساعت قبل، Arash Naimiyan گفته است :

سلامی دوباره خدمت شما میخواستم سوالی بپرسم استخراج بیت کویین از طریق vps چطوریه 

جناب فقط سکه Monero یا XMR از طریق VPS قابل ماین هست.
بقیه ی سکه ها تقریبا خیر.
بیت کوین بهیچوجه نمیشه

فقط از طریق خرید Cloud Mining امکان پذیره برای مثال bitcoin.com این امکان رو داره ولی هزینه سنگینی میگیره.

لینک به دیدگاه

کلا یه راه بهم بگین که کمترین هزینه برای استخراج بیت کویین داشته باشه

لینک به دیدگاه

با سلام به دوستان گل دوستان با یه مشکل برخورد اینترنت رو عوض کردم شرکتش رو اینجوری شد مشکل از کجاست 

aa.thumb.jpg.4bee085251b93105e86b17c0f01e0641.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...