رفتن به مطلب

Recommended Posts

در هم اکنون، mnbv172 گفته است :

برای چنج به اتریوم چرا خود اتریوم رو ماین نمیکنی ؟ اینطوری کمتر به کارتت فشار میاد ولی اگه میخوای بیشتر اتر بدست بیاری خوبه

دقیق یادم نیست تو فایل readme  بخون واضح نوشته  الان ندارمش که بخونم 

بله مصرف بیشتر میشه و 6 درجه گرمتر اما خوشبختانه زیر 70 هست

برای نقد کردنش باید به اتر یا بیت کوین و... تبدیل بشه

نقل قول

This miner is free-to-use, however, current developer fee is 1% for Ethereum-only mining mode (-mode 1) and 2% for dual mining mode (-mode 0), every hour the miner mines for 36 or 72 seconds for developer. 
Decred/Siacoin/Lbry/Pascal is mined without developer fee.

مثل اینکه برای دکرد مالیات جدا کم نمیشه و فقط 1 درصد اتر به 2 درصد اتر تبدیل میشه

خب برای دوال یک درصد به اتر اضافه میشه و دکرد رو 2 درصد استخر دکرد  و 0.03 هم برای انتقال از کیف پول کم می کنه (3 درصد نبود یک مقدار ثابت بود)  ، 0.5 درصد هم برای تبدیل کم میشه (مالیات شبکه هم هست اون نمیدونم چنده)

ی مقدار این مالیات ها زیادن

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

بله مصرف بیشتر میشه و 6 درجه گرمتر اما خوشبختانه زیر 70 هست

برای نقد کردنش باید به اتر یا بیت کوین و... تبدیل بشه

مثل اینکه برای دکرد مالیات جدا کم نمیشه و فقط 1 درصد اتر به 2 درصد اتر تبدیل میشه

خب برای دوال یک درصد به اتر اضافه میشه و دکرد رو 2 درصد استخر دکرد  و 0.03 هم برای انتقال از کیف پول کم می کنه (3 درصد نبود یک مقدار ثابت بود)  ، 0.5 درصد هم برای تبدیل کم میشه (مالیات شبکه هم هست اون نمیدونم چنده)

ی مقدار این مالیات ها زیادن

من باشم برای سرمایه گذاری آینده اینکارا میکنم ولی تبدیل به پول نمی ارزه  من الان دمای کارتام 55-50 درجه بیشتر نمیشه دوست ندارمم بیشترش کنم 

راستی بهترین تجربه اکسچنجت رو لطفا بگو شاید تغییراتی بدم 

لینک به دیدگاه

من باشم برای سرمایه گذاری آینده اینکارا میکنم ولی تبدیل به پول نمی ارزه  من الان دمای کارتام 55-50 درجه بیشتر نمیشه دوست ندارمم بیشترش کنم 

راستی بهترین تجربه اکسچنجت رو لطفا بگو شاید تغییراتی بدم 

55دمای خیلی خوبیه...... بله منم با این قیمت های پایین نقد نمی کنم اما لازم بود اول چند دفعه نقد کنم تا بیشتر اشنا شم و حداقل بتونم ضرر احتمالی رو در اورده باشم

یکدفعه فقط خواستم همینطوری به بیت کوین تبدیل کنم چون داشت میرفت بالا ، من که تبدیل کردم اومد پایین خوشبختانه مبلغ کم بود و 20-25 تومن بیشتر ضرر نکردم و تجربه ی خوبی بود ، البته از خود exodus استفاده کردم زیاد برای تبدیلش کم کرد

0.97 دکرد هم تبدیل کردم به اتر که شد 0.097 اتر (همین چهار روز قبل ، که دیگه قیمتها شروع کرد به پایین اومدن دیگه قسمت نشد نقد کنم)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، abc.abc گفته است :

55دمای خیلی خوبیه...... بله منم با این قیمت های پایین نقد نمی کنم اما لازم بود اول چند دفعه نقد کنم تا بیشتر اشنا شم و حداقل بتونم ضرر احتمالی رو در اورده باشم

یکدفعه فقط خواستم همینطوری به بیت کوین تبدیل کنم چون داشت میرفت بالا ، من که تبدیل کردم اومد پایین خوشبختانه مبلغ کم بود و 20-25 تومن بیشتر ضرر نکردم و تجربه ی خوبی بود ، البته از خود exodus استفاده کردم زیاد برای تبدیلش کم کرد

0.97 دکرد هم تبدیل کردم به اتر که شد 0.097 اتر (همین چهار روز قبل ، که دیگه قیمتها شروع کرد به پایین اومدن دیگه قسمت نشد نقد کنم)

exedous  بسته به کوین داره ولی در مقایسه با changely  کوین  eos  مالیات کمتری گرفت و ازش استفاده کردم 

الان از کدوم اکسچنج استفاده میکنی ؟ 

لینک به دیدگاه

exedous  بسته به کوین داره ولی در مقایسه با changely  کوین  eos  مالیات کمتری گرفت و ازش استفاده کردم 

الان از کدوم اکسچنج استفاده میکنی ؟ 

جالبه که کمتر گرفته ، فک می کردم زیاد میگیره (حدود 0.7 اتر تبدیل کردم به بیت کوین قیمت ها رو به دلار میزد دیدم نسبت به دلار اتر با دلار بیت کوین 4-5 دلار تفاوته (همین حدود بود دقیق یادم نیست))

== همین الان تست کردم برای یک اتر به بیت کوین 3.28 دلار تفاوته (0.06759774 بیت کوین میده)

با changlly هم تست کردم یک اتر به بیت کوین 0.06810972 بیت کوین میده

برای تبدیل دکرد از changelly.com استفاده کردم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

جالبه که کمتر گرفته ، فک می کردم زیاد میگیره (حدود 0.7 اتر تبدیل کردم به بیت کوین قیمت ها رو به دلار میزد دیدم نسبت به دلار اتر با دلار بیت کوین 4-5 دلار تفاوته (همین حدود بود دقیق یادم نیست))

== همین الان تست کردم برای یک اتر به بیت کوین 3.28 دلار تفاوته (0.06759774 بیت کوین میده)

با changlly هم تست کردم یک اتر به بیت کوین 0.06810972 بیت کوین میده

برای تبدیل دکرد از changelly.com استفاده کردم

آره  بیت کوین و اتریوم قیمت بالا میده البته سورسش یه اکسچنج دیگه است 

با miningpoolhub.com  کار نکردی؟

کوینهای جدید هم میخری؟ از کجا ؟ 

ویرایش شده توسط mnbv172
لینک به دیدگاه

آره  بیت کوین و اتریوم قیمت بالا میده البته سورسش یه اکسچنج دیگه است 

کوینهای جدید هم میخری؟ از کجا ؟ 

نه متاسفانه از این چیزا چیزی نمیدونم این دکرد رو هم خودم استخراج کرده بودم که تبدیل کردم که با تبدیل و... اشنا بشم

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

نه متاسفانه از این چیزا چیزی نمیدونم این دکرد رو هم خودم استخراج کرده بودم که تبدیل کردم که با تبدیل و... اشنا بشم

برای استخراج DCR  از این استخرم میتونی استفاده کنی  https://dcr.suprnova.cc/

تعداد امتیازش تو بتکوین تالک هم خوب بوده دیگه خودت چک کن 

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

برای استخراج DCR  از این استخرم میتونی استفاده کنی  https://dcr.suprnova.cc/

تعداد امتیازش تو بتکوین تالک هم خوب بوده دیگه خودت چک کن 

ممنون ، این هم مثل بقیه ثبت نامی ها ریجکت میکنه نمیدونم باید چیکارش کنم ، برای مالیات بله بهتره 1 درصد میگیره

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

ممنون ، این هم مثل بقیه ثبت نامی ریجکت میکنه نمیدونم باید چیکارش کنم ، برای مالیات بله بهتره 1 درصد میگیره

عجیبه الان خودم دارم musicoin  ماین میکنم  مطمنی همه چیز درست زدی؟ 

لینک به دیدگاه

عجیبه الان خودم دارم musicoin  ماین میکنم  مطمنی همه چیز درست زدی؟ 

من فقط این رو:

stratum+tcp://dcr.suprnova.cc:3252

جایگزین این کردم:

stratum+tcp://yiimp.ccminer.org:3252

ثبت نام هم کردم دیگه نمیدونم باید چه چیزی رو تنظیم کنم

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

من فقط این رو:

stratum+tcp://dcr.suprnova.cc:3252

جایگزین این کردم:

stratum+tcp://yiimp.ccminer.org:3252

ثبت نام هم کردم دیگه نمیدونم باید چه چیزی رو تنظیم کنم

اول باید تو سایت ثبت نام کنی 

بعد از ارور عکس بگیر و همه کانفیگتو بذار ببینیم چرا مشکل داره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

اول باید تو سایت ثبت نام کنی 

بعد از ارور عکس بگیر و همه کانفیگتو بذار ببینیم چرا مشکل داره

تو سایت ثیت نام کردم اما کار دیگه ای نکردم

ارور خاصی نمیده فقط هرچقد میزنه شیر همونقد هم میزنه ریجکت ، مثلا میزنه 7 تا شیر شده 7 تا ریجکت شده

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
EthDcrMiner64.exe -epool eu2.ethermine.org:4444 -ewal Ether-wallet.a -epsw x -dpool stratum+tcp://yiimp.ccminer.org:3252 -dwal DCR-wallet -dpsw x 

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

تو سایت ثیت نام کردم اما کار دیگه ای نکردم

ارور خاصی نمیده فقط هرچقد میزنه شیر همونقد هم میزنه ریجکت ، مثلا میزنه 7 تا شیر شده 7 تا ریجکت شده

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
EthDcrMiner64.exe -epool eu2.ethermine.org:4444 -ewal Ether-wallet.a -epsw x -dpool stratum+tcp://yiimp.ccminer.org:3252 -dwal DCR-wallet -dpsw x 

دادا چرا آدرس والتت رو وارد نکردی تو این تنظیمات؟  بعد باید کد

-allcoins 1

هم وارد کنی چون دوال ماین میکنی 

ویرایش شده توسط mnbv172
لینک به دیدگاه

دادا چرا آدرس والتت رو وارد نکردی تو این تنظیمات؟  بعد باید کد allcoins- هم وارد کنی چون دوال ماین میکنی 

تو تنظمیات ادرس والت اتر جای "ether-wallet" و والت دکرد رو هم جای "dcr-wallet" وارد شده (اینجا که می خواستم بنویسم اینطوری نوشتم)

-allcoins رو باید آخر کد وارد کنم؟ الان که با yiimp  دوال ماین می کنم مشکلی نداره بدون این کد...

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، abc.abc گفته است :

تو تنظمیات ادرس والت اتر جای "ether-wallet" و والت دکرد رو هم جای "dcr-wallet" وارد شده (اینجا که می خواستم بنویسم اینطوری نوشتم)

-allcoins رو باید آخر کد وارد کنم؟ الان که با yiimp  دوال ماین می کنم مشکلی نداره بدون این کد...

اگه مشکلی نداره نمیخواد وارد کنی 

پیشنهادمیدم بری کانفیگ supernova  ست کنی باید جواب بده 

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

اگه مشکلی نداره نمیخواد وارد کنی 

پیشنهادمیدم بری کانفیگ supernova  ست کنی باید جواب بده 

ممنون ، مشکل رو یافتم....

باید یک worker داخل سایت بسازیم و اون رو جای  آدرس والت دکرد بدیم

به این صورت هم باید وارد بشه: username.worker

حدس میزدم یک تنظیمی داشته باشه ، فقط برای ساخت ورکر پسورد هم می خواست ولی نمیدونم این پسورد به چه کار میاد...!؟

و باید تنظیم کنیم که به چند رسید به والت واریز کنه و 0.005 مالیات پرداخت داره یعنی اگر 0.5 تنظیم کنیم که به این مقدار رسید پرداخت کنه میشه 1 درصد و 1 درصد هم که خودش مالیات میگیره ، میشه همون دو درصد (چون در yiimp  ندیدم مالیاتی برای پرداخت داشته باشه)  اما سایتش جالب تره...

لینک به دیدگاه

ممنون ، مشکل رو یافتم....

باید یک worker داخل سایت بسازیم و اون رو جای  آدرس والت دکرد بدیم

به این صورت هم باید وارد بشه: username.worker

حدس میزدم یک تنظیمی داشته باشه ، فقط برای ساخت ورکر پسورد هم می خواست ولی نمیدونم این پسورد به چه کار میاد...!؟

و باید تنظیم کنیم که به چند رسید به والت واریز کنه و 0.005 مالیات پرداخت داره یعنی اگر 0.5 تنظیم کنیم که به این مقدار رسید پرداخت کنه میشه 1 درصد و 1 درصد هم که خودش مالیات میگیره ، میشه همون دو درصد (چون در yiimp  ندیدم مالیاتی برای پرداخت داشته باشه)  اما سایتش جالب تره...

اکثر پول ها نیاز به worker داره و اصولا پسورد میذارن x  ولی کلادلخواهه به قول ماینرا HappyMining 

لینک به دیدگاه

اکثر پول ها نیاز به worker داره و اصولا پسورد میذارن x  ولی کلادلخواهه به قول ماینرا HappyMining 

درسته ولی مثلا همین ورکر اتر رو جایی تنظیم نکردم جز همین که در کلیمور نوشتم ، اما اینجا باید اول تنظیم می کردیم بعد داخل کلیمور به صورت username.worker جای کیف پول بزنیم 

پس کلا پسورد رو هر چی زدم تفاوتی نمیکنه؟ مثل اتر فقط بودنش مهمه حالا هر چی بود؟

لینک به دیدگاه

درسته ولی مثلا همین ورکر اتر رو جایی تنظیم نکردم جز همین که در کلیمور نوشتم ، اما اینجا باید اول تنظیم می کردیم بعد داخل کلیمور به صورت username.worker جای کیف پول بزنیم 

پس کلا پسورد رو هر چی زدم تفاوتی نمیکنه؟ مثل اتر فقط بودنش مهمه حالا هر چی بود؟

آره بعضی استخرا همینجورین برای تشخیص ماینر

هرپسوردی که زدی تو کانفیگ کلیمور همونو سیو کنی فقط یادت نره شاید لازمت شد

لینک به دیدگاه

آره بعضی استخرا همینجورین برای تشخیص ماینر

هرپسوردی که زدی تو کانفیگ کلیمور همونو سیو کنی فقط یادت نره شاید لازمت شد

نه همینطوری فقط زدم x ولی تو کانفیگ کلیمور جایی وارد نکردم

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

نه همینطوری فقط زدم x ولی تو کانفیگ کلیمور جایی وارد نکردم

پسورد اگه غیر از X  زدی دقیق همونو باید جای  Password  که نوشته بذاری

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

پسورد اگه غیر از X  زدی دقیق همونو باید جای  Password  که نوشته بذاری

داخل کلیمور جای ادرس والت فقط username.workname نوشتم اصلا پسورد رو داخل کلیمور ندادم

مثلا دستوری که داخل سایت خودش زده

ethdcrminer64.exe -epool eth.suprnova.cc:5000 -ewal suprnova.1 -epsw x -esm 3 -dpool dcr.suprnova.cc:3252 -dwal suprnova.1 -dpsw x -allpools 1
supernova یوزر نیم هست که همون اول که ثبت نام میکنیم میدیم و 1 اسم ورکری هست که بعدا داخل اکانت میسازیم

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

داخل کلیمور جای ادرس والت فقط username.workname نوشتم اصلا پسورد رو داخل کلیمور ندادم

مثلا دستوری که داخل سایت خودش زده

ethdcrminer64.exe -epool eth.suprnova.cc:5000 -ewal suprnova.1 -epsw x -esm 3 -dpool dcr.suprnova.cc:3252 -dwal suprnova.1 -dpsw x -allpools 1
supernova یوزر نیم هست که همون اول که ثبت نام میکنیم میدیم و 1 اسم ورکری هست که بعدا داخل اکانت میسازیم

اینم دستور کامل که سازنده کلیمور فرستاد 

ethdcrminer64.exe -epool etc-epool  -eth.suprnova.cc:5000 -ewal YourLogin.YourWorkerName -epsw x -esm 3  -dpool dcr.suprnova.cc:3252  -dwal YourLogin.YourWorkerName -dpsw x -dcoin sia -allpools 1 -allcoins -1

میتونی از دستور خودت استفاده کنی و اینجا پسورد نمیخواد 

فقط اگه استخری تو فایل دستوراتش password  نوشته بود باید پسوردتو وارد کنی مثل miningpoolhub 

آخرش بعد 15 دقیقه چک کن ببین ماین میکنه و مقدار هش ریتت خوبه دیگه درسته

الان دیدم نایس هش هم  این کوینو ساپورت میکنه که بهتراز این استخر ندیدم فقط ممکنه فیلتر*شکن بخوای اینم دستورش  برای دوال 

EthDcrMiner64.exe -epool stratum+tcp://daggerhashimoto.eu.nicehash.com:3353 -ewal 1LmMNkiEvjapn5PRY8A9wypcWJveRrRGWr -epsw x -esm 3 -allpools 1 -estale 0 -dpool stratum+tcp://decred.eu.nicehash.com:3354 -dwal 1LmMNkiEvjapn5PRY8A9wypcWJveRrRGWr

ویرایش شده توسط mnbv172
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

اینم دستور کامل که سازنده کلیمور فرستاد 

ethdcrminer64.exe -epool etc-epool  -eth.suprnova.cc:5000 -ewal YourLogin.YourWorkerName -epsw x -esm 3  -dpool dcr.suprnova.cc:3252  -dwal YourLogin.YourWorkerName -dpsw x -dcoin sia -allpools 1 -allcoins -1

میتونی از دستور خودت استفاده کنی و اینجا پسورد نمیخواد 

فقط اگه استخری تو فایل دستوراتش password  نوشته بود باید پسوردتو وارد کنی مثل miningpoolhub 

آخرش بعد 15 دقیقه چک کن ببین ماین میکنه و مقدار هش ریتت خوبه دیگه درسته

الان دیدم نایس هش هم  این کوینو ساپورت میکنه که بهتراز این استخر ندیدم فقط ممکنه فیلتر*شکن بخوای اینم دستورش  برای دوال 

EthDcrMiner64.exe -epool stratum+tcp://daggerhashimoto.eu.nicehash.com:3353 -ewal 1LmMNkiEvjapn5PRY8A9wypcWJveRrRGWr -epsw x -esm 3 -allpools 1 -estale 0 -dpool stratum+tcp://decred.eu.nicehash.com:3354 -dwal 1LmMNkiEvjapn5PRY8A9wypcWJveRrRGWr

سلام

بله ممنون ماین میکنه همون دیشب چک کردم هش ریت رو هم میزنه و... بله نیاز به پسورد در کلیمور نیست فقط همون یوزر.ورکر رو باید بزنیم ، پسورد رو همینطوری داخل سایت برای ورکر x وارد کردم

نه اگه شکن شکن بخواد با همین supernova راحت ترم

برای کمکهاتون ممنونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...