رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 14 دقیقه قبل، F216 گفته است :

مادر برد معمولی چه فرقی با ماینینگ داره با مادربردهای معمولی  هم میشه دائم روشن باشه و  ماین کرد یا حتما باید مادر برد مخصوص ماینینگ بگیریم بعد به تمام اسلات pci 1x مادر برد معمولی میشه کارت گرافیک نصب کرد؟

سلام

بله عزیز با مین معمولی هم میشه فقط چک کنید ببینید بایوس هم براش زده باشن که گزینه هایی مثل abice 4gb رو هم پشتیبانی کنه

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 23 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام

بله عزیز با مین معمولی هم میشه فقط چک کنید ببینید بایوس هم براش زده باشن که گزینه هایی مثل abice 4gb رو هم پشتیبانی کنه

سلام، شما چی پیشنهاد میکنید بگیرم

ویرایش شده توسط F216
لینک به دیدگاه

سلام

من باشم از مدل هایی میگیرم که 6 کارت بشه بهش متصل کرد (جدا از m.2)

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/07, 15:12:38، mercedes62 گفته است :

سلام

دوستان و اساتید میخام ازتون مشورت بگیرم

1-در حال حاضر سیستم برای مانینگ اتریوم چیا لازم داره کانفیگ  لطف میکنید؟

2-خروجیش و دارمد زاییش چقدر میشه ماهانه؟

3-هزینه برقش تو تهران چقدره؟

4-خرید دستگاه ماینر بصرفه تره و خروجی بهتری داره و مصرف برق؟ یا سیستم که خودمون جمع کنیم شرایط و بهره وری بهتری داره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

به نظرم شما باید قبل گرونی اقدام میکردید الان دیگه فایده ای نداره مگه اینکه قطعات رو خیلی مفت بگیری .یا از قبل سیستمی داشتی ک بمنظور ماین فقط نگرفته بودیو برقت هم امامی باشه اونوقت شما ماهی صد تومنم دراری سوده برات :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

لینک به دیدگاه

سلام.یک سوال در مورد 1060 گیمینگ 6 گیگ دارم اینکه ایا فرکانس هسته تاثیری رو ماین داره ، ؟ چون یکی گفت منفیش کنم بهتره ،عکس تنظیماتمو پیوست کردم ، اگه اطلاعاتی دارید مقدار های اوورکلاکو بگید ک من اعمال کنم مرسی ، ضمنا با برنا نایس هش ماین میکنم و سه روز 10 دلار مقدار قابل قبولیه واسه کارتم ؟ 

IMG_20180114_144938.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، frzm2014 گفته است :

سلام.یک سوال در مورد 1060 گیمینگ 6 گیگ دارم اینکه ایا فرکانس هسته تاثیری رو ماین داره ، ؟ چون یکی گفت منفیش کنم بهتره ،عکس تنظیماتمو پیوست کردم ، اگه اطلاعاتی دارید مقدار های اوورکلاکو بگید ک من اعمال کنم مرسی ، ضمنا با برنا نایس هش ماین میکنم و سه روز 10 دلار مقدار قابل قبولیه واسه کارتم ؟ 

IMG_20180114_144938.jpg

پست های قبلی در تاپیک رو بخونید جواب سوال هاتون رو پیدا میکنید دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/29, 11:20:04، saeed0c گفته است :

کسی خبر از رایزر های USB داره؟ باز همه ی فروشگاه ها ناموجود کردن یا تک و توک با قیمت دو برابر میفروشن! خ خ خ

کسی فروشنده ورژن 8 هست بهم پیام بده. قیمت لیون ازش میگیرم. 4 تا میخام. فقط ورژن هشت PCB سفید رنگ.

چک میکنم تایپیکرو ، یه سوال دیگه کارتم در حالت اور کلا ک با نایس هش ، مموری کنترولر لودش روی 68 % هست در صورتی ک تو فروم های خارجی همه 90 یا 100 هستند ،مقادیر فرکانس رو تغییر میدم  کم میکنم نهایت77 میشه باز ، توی انویدیا 3d تنظیمات پاور رو روی پرفورمنس گذاشتم ولی.. همچنین کودا p0 رو توی nvidia inspector هم روی خاموش گذاشتم ولی تاثیری نداشت ،سر در نمیارم تو نایس هش چطور هشریتمو بفهمم ولی از فروم خارجی یه چیزایی فهمیدم ک شاید روی 19 و 20 باشه در صورتی ک باید 23 24 باشه،چکار کنم!؟ 

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/10, 10:06:10، saeed0c گفته است :

تشکر. تنها راهش همینه؟ بخام نرمال بیاد بازم باید اینو تغییر بدم؟

شیفت رو نگه دارید و ریستارت کنید منوی ویندوز نمایش داده میشه بعد تو قسمت تروبلرشوتینگ برید و انتخاب کنین

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

پست های قبلی در تاپیک رو بخونید جواب سوال هاتون رو پیدا میکنید دوست عزیز.

اقا هرچی گشتم جواب سوالمو پیدا نکردم از بس خونم صفحات هم خیلی زیاده ، میتونید بگید صفحه چنده یا اگه توضیح بدید ممنون ، راستی نسخه درایورم تو عکس خوبه ؟ و ایا درایور انویدیا مخصوص ماین هست ک نصب کنم؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، frzm2014 گفته است :

IMG_20180114_144938.jpg

سلام.
فرکانس هسته از یه جایی که کمتر بشه در ماینینگ گلوگاه ایجاد میکنه و هش ریت کم میشه، شما بایستی فرکانس هسته رو تا جاییکه میتونید و هش ریت کم نمیشه،کاهش بدید، چراکه تاثیر بسیار خوبی روی دما میگذاره.

بعد فرکانس مموری رو تا جاییکه کارت هنگ نکنه افزایش بدید، بدین شکل ماکزیمم هش ریت رو میشه گرفت.
البته آورکلاکی که من میبینم واقعا خوب هست و ایراد عجیبی نداره.

و در کل اگر هشریتت روی اتریوم 25 هست،برو سمت اتریوم
اگر بیش از 310 هش روی زدکش داری، خب بد نیست زدکش استخراج کنی نگه داری سکه خوبیه.
نئو اسکریپت و XMR فکر نمیکنم ایده آل ترین انتخاب باشه، از Whattomine.com استفاده کن.

موفق باشی دوست عزیز.:100_pray:

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام.
فرکانس هسته از یه جایی که کمتر بشه در ماینینگ گلوگاه ایجاد میکنه و هش ریت کم میشه، شما بایستی فرکانس هسته رو تا جاییکه میتونید و هش ریت کم نمیشه،کاهش بدید، چراکه تاثیر بسیار خوبی روی دما میگذاره.

بعد فرکانس مموری رو تا جاییکه کارت هنگ نکنه افزایش بدید، بدین شکل ماکزیمم هش ریت رو میشه گرفت.
البته آورکلاکی که من میبینم واقعا خوب هست و ایراد عجیبی نداره.

و در کل اگر هشریتت روی اتریوم 25 هست،برو سمت اتریوم
اگر بیش از 310 هش روی زدکش داری، خب بد نیست زدکش استخراج کنی نگه داری سکه خوبیه.
نئو اسکریپت و XMR فکر نمیکنم ایده آل ترین انتخاب باشه، از Whattomine.com استفاده کن.

موفق باشی دوست عزیز.:100_pray:

مرسی بابت توضیح، یه سوال چرا مموری کنترولر لودم نزدیک هفتاده یچند بار ک چند ساعت گذشتهدبود روی 82 هم بود .. ، در صورتی ک تو فرومای خارجی نود یا صد هست مال همه ، و دوم اینکه برنامه نایس هش خودش همچی ماین میکنه مگر دست منه ک بگم کدوم ارز رو ماین کنه ؟ نعو اسکریپت و اکوالی هشو.. هرچند وقت هی عوض میشه ،ولی فک کنم چون سی پی یومم فعاله نعو اسکریپت معمولا بیشتر موقعها ماین میزنه و اطلاعی از سرعت هشریت کارتم نمیدونم رو ارز ها چجوری باید بفهمم!  ازلاعات رنگی اعدادش چیو میگن من نمیدونم،مرسی 

15159917385141314047683.jpg

ویرایش شده توسط frzm2014
عکس
لینک به دیدگاه

سلام

سوال:

من میتونم به یه مادربرد قدیمی مثلاً g31 دو تا گرافیک ببندم؟ دومی چجوری وصل میشه؟  اگه جواب مثبته، مادربرد قدیمیتر مثلا از سری 945 چی؟

کارت گرافیک rx 470 رو میتونم از آمازون بخرم حدود 2 تومن ، ارزش داره یا وایسم ممکنه بیاد و  ارزون شه ؟ (پیش بینی خودم : قیمتش پایین نمیاد)

تاثیر ssd چیه؟ چقدر بهش نیاز دارم؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/24, 16:14:13، frzm2014 گفته است :

IMG_20180114_144938.jpg

بستگی داره با چنتا کارت داری ماین میکنی چون خودمم گیمینگ ایکس دارم شما این مقدار مموری رو بردین بالا سیستم هنگ نمکینه؟ 800 کمی زیاد نیست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
یه سوال ابتدایی برام پیش اومده
این ماینینگ دقیقاً چه چیزی رو محاسبه میکنن که ازش اینقدر پول در میاد ؟
این محاسبات برای چیز یا مورد خاصی هست ؟
کجا میرن این محاسبات ؟ که اینقدر ارزش دارن
تکراری نمیشه این محاسبات ؟
برای پیش برد هدف خاصی استفاده میشه ؟
خیلی زیر دبستانی توضیح بدین خواهشاً کوتاه
با سپاس

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در در 1396/10/25, 07:45:56، frzm2014 گفته است :

مرسی بابت توضیح، یه سوال چرا مموری کنترولر لودم نزدیک هفتاده یچند بار ک چند ساعت گذشتهدبود روی 82 هم بود .. ، در صورتی ک تو فرومای خارجی نود یا صد هست مال همه ، و دوم اینکه برنامه نایس هش خودش همچی ماین میکنه مگر دست منه ک بگم کدوم ارز رو ماین کنه ؟ نعو اسکریپت و اکوالی هشو.. هرچند وقت هی عوض میشه ،ولی فک کنم چون سی پی یومم فعاله نعو اسکریپت معمولا بیشتر موقعها ماین میزنه و اطلاعی از سرعت هشریت کارتم نمیدونم رو ارز ها چجوری باید بفهمم!  ازلاعات رنگی اعدادش چیو میگن من نمیدونم،مرسی 

با برنامه نایس هش من کار نکردم، با مستقیما سکه استخراج میکنیم با کلیمور.
آموزش کلیمور و بقیه رو در اینجا گفتم»
www.aparat.com/techbamohsen
و در کل با وبسایت Whattomine.com میشه قدرت کارت و دیگر اطلاعات رو بدست آورد که اینجا در موردش توضیح دادم:

#سوال

سلام مجدد من می‌خوام بدونم نحوه محاسبه برای استخراج هر پولی را با یک کارت گرافیک چه طوری محاسبه میشه کرد

#جواب

1» سختی هر سکه به نوع سکه ربط داره
2» هش ریت به الگوریتم ربط داره
3» درآمد ترکیبی از هش ریت و سختی سکه و قیمت سکه هست.

از وبسایت Whattomine استفاده کن.
سختی رو خودش حساب کرده تو فقط هش ریتت رو بنویس.
اینجا هم آموزشش رو قرار دادم»
http://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/74979-ماینینگ-mining/&do=findComment&comment=944817

در 23 ساعت قبل، Taghi گفته است :

سلام

سوال:

من میتونم به یه مادربرد قدیمی مثلاً g31 دو تا گرافیک ببندم؟ دومی چجوری وصل میشه؟  اگه جواب مثبته، مادربرد قدیمیتر مثلا از سری 945 چی؟

کارت گرافیک rx 470 رو میتونم از آمازون بخرم حدود 2 تومن ، ارزش داره یا وایسم ممکنه بیاد و  ارزون شه ؟ (پیش بینی خودم : قیمتش پایین نمیاد)

سلام.کاملا بستگی به تست و بررسی مادربورد داره.با رایزر گرافیک رو به مادربورد متصل میکنن.بایستی تست کنید من نمیتونم همینجوری جواب بدم ولی بصورت تئوری بایستی تا 4گرافیک (اگر به اندازه کافی PCIe دارن) ساپورت کنن.
واقعیتش نه 2تومن ارزش نداره.واقعا برهه ی عجیبیه من شخصا به کسی پیشنهاد خرید نمیدم (برای حال حاظر)
تقریبا نیازی به اس اس دی نیست ولی کسیکه ریگ 12میلیونی یا 20 میلیونی میبنده،تفاوت 50هزار تومن بین هارد و اس اس دی چیزی نیست.همه اس اس دی میخرن.

در 10 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
یه سوال ابتدایی برام پیش اومده
این ماینینگ دقیقاً چه چیزی رو محاسبه میکنن که ازش اینقدر پول در میاد ؟
این محاسبات برای چیز یا مورد خاصی هست ؟
کجا میرن این محاسبات ؟ که اینقدر ارزش دارن
تکراری نمیشه این محاسبات ؟
برای پیش برد هدف خاصی استفاده میشه ؟
خیلی زیر دبستانی توضیح بدین خواهشاً کوتاه
با سپاس

دقیقا الگوریتم هش رو اجرا میکنه.شما میخواید از Proof of Work بدونید که در اینجا توضیح دادم»

این مطالب رو بخونین»

نقل قول
  • PoW State - Proof of Work (پرووف آو وِرک) :

در اصل رمزنگاری سکه ها با مقدار زیادی استفاده از سخت افزار کامپیوتر انجام میشه. کامپیوتر تحت فشار قرار میگیره تا یه سری محاسبات انجام بده مبادلات ارز رو رمزنگاری کنه (هش) و بفرسته توی بلاکچِین تا ذخیره بشه.مثلا من 50 سکه بیت کوین رو میخرم،یعنی از حساب آقای A به حساب TechBaMohsen پنجاه عدد سکه ی بیت کوین انتقال داده میشه.خب همین جمله یعنی سند.و برای اعتبار بخشید (Proof) باید حتما پردازش انجام بگیره و رمز نگاری بشه تا واقعا 50سکه به حسابم واریز بشه. این اطلاعات خرید و فروش سکه وارد سیستم بلاکچِین میشه توسط Node ها کریپتوگرافی میشه و توسط نُدهای دیگه تایید میشه و در بلاکچِین ذخیره میشه و سپس 50عدد سکه درون حساب من واریز میشه که البته یذره خیلی کمی مالیات هم ازم میگیرن.

این سیستم Proof  of Work هستش که سکه ی BitCoin بر روی همین سیستم کار میکنه. و برای مثال سکه ی Ethereum بصورت موقت در حالت PoW هستش و بعدا وارد فاز دیگری خواهد شد (PoS)

حالا برخی سکه ها هستند که Proof Of Work اونها جوری طراحی شده که کاربردی هم باشه و نتیجه های مثبت واقعی هم بگیره نه فقط رمزنگاری کردن سکه باشه.مثلا سکه ی PrimeCoin یک الگوریتم خاصی در PoW داره که وقتی Node ها شروع به رمزنگاری میکنن،درکنارش همزمان در حال پیدا کردن اعداد اول بسیار بزرگ هم هستند! همونطور که شاید تو ذهنتون باشه، پیدا کردن اعداد اول خیلی سخته و اینهمه Node با اینهمه قدرت سخت افزاری، میتونن دست به دست هم بدن و اعداد اول عظیم صد رقمی رو پیدا کنن! ولی متاسفانه اکثر PoW ها، نتایج خیلی خاصی ندارن به جز همون رمزنگاری معاملات خرید و فروش سکه ها.

نقل قول

متوجه منظورتون شدم،مشکلتون با قسمت  Proof of Work هست و بیان میکنید این محاسبات دقیقا چی هستن و چرا اینهمه قدرت سخت افزاری میخواد. همین واسه من سوال بود و اولین ابهام بنده همین بود،متوجه شدم شما میتونی روند انجام این محاسبات رو با چشمهای خودت ببینی که چه چیزی هستن فقط کافیه الگوریتم سکه رو در یک برنامه نویسی اجرا کنی. متوجه روند انجام محاسبات میشی. یعنی شرکت خاصی دولت خاصی یا ارتش خاصی با دارندگان سکه قرار داد نمیبنده که مثلا محاسبات خاصی بخواد انجام بشه که به نفع یه عده ای باشه! 

هدف این محاسبات چیه؟! پوچ! فقط وقت و انرژی تلف کردنه.اصلا یکی از ایراداتی که به سیستم سکه ها میگیرن همینه که سخت افزار وارد یک دور باطلی از محاسبات میشه فقط برای اینکه ثابت کنن کاری انجام داده و سپس اجازه دریافت سکه رو بهش میدن ( Proof of Work ) یعنی برای این سکه زحمت کشیده شده و سپس تولید شده. این زحمت برای کامپیوتر ها همون "وقت و انرژی" هست.

برای همین مسئله PoWـهای اکثر سکه ها پوچ و بی خاصیت طراحی شدن.

در این بین یک سکه بوجود آمد که POWـش بی خاصیت نبود! اسم این سکه PrimeCoin بود. این سکه در حین PoW الگوریتمش جوری طراحی شده که بتونه "اعداد اول با رقم های عظیم رو کشف کنه" و یک کار مثبتی انجام بده که بدرد بخوره.

Useful proof-of-work :

نقل قول

Many POW systems require the clients to do useless work, such as inverting a hash function. This means that a lot of resources (mainly the electricity that powers the clients' computers) is wasted in vain. To mitigate the loss, some alternative coins use a POW system where the performed work is actually useful. For example, Primecoin requires clients to find unknown prime numbers of certain types, which can have useful side-applications (see Primecoin#Proof-of-work system).

ولی همچنان مسئله شاید شک بر انگیز باشه. شک در همه چیز وجود داره! و من فکر میکنم شما حق داری شک داشته باشی اینهمه قدرت سخت افزاری فقط برای همینه؟! یعنی اینقدر بحث ساده است؟! بعید بنظر میرسه.ولی تا الآن که همین بوده. هنوز هم 8سال گذشته، و همچنان همین سوالات پرسیده میشن توی فروم های خارجی هم خیلی از ماینر ها میپرسن آقا ما چی داریم محاسبه میکنیم!؟

نقل قول

اصلا کسب و جمع آوری اطلاعات در ماینینگ رخ نمیده، مثل نقطه جغرافیایی، یا اطلاعات کاربری. شاید استخر های SCAM اینکارو کنن ولی خود بلاکچِین سکه و Node هایی که بلاک رو در خودشون ذخیره میکنن، یک سری اطلاعات Hash شده هستن که صحتشون از الگوریتم شناسایی میشه و فقط یک طرفه است! قضیه ی HASH همینه مثل SHA256 یکجور کریپتوگرافی هست، یعنی شما یک عبارت رو بهش میدی،مثلا:

نقل قول

1 عدد بیت کوین از حساب A به حساب B منتقل شده و حساب B یک عدد بیت کوین دریافت کرده.

توسط HASH تبدیل به یک سری عبارت هایی مثل این میشه:

lewqhrfuwher923i 9roij23orj o23r

و این یک طرفه هست یعنی قابل برگشت نیست،الگوریتم مثلا SHA256 برگشت نداره،یک طرفه رمزنگاری میکنه.

حالا چطور صحت این اطلاعات تعیین میشن؟ مثلا یکی ممکنه دقیقا همین عبارت رو تغییر بده تایپ کنه بفرسته که بجای 1بیت کوین مثلا 2بیت کوین انتقال داده بشه، از الگوریتم میشه فهمید کدوم عبارت بر اساس الگوریتم ساخته و کدوم عبارت تغییرات داده شده.در جا حذف میشن.چرا مثلا اگر من فقط یک نقطه به عبارت اضافه کنم تقریبا نصف حروف  lewqhrfuwher923i 9roij23orj o23r عوض میشن.

حالا نکته بعدی اینه که دقیقا طبق همین الگوریتم استفاده کنیم، ولی عبارت هایی که توی الگوریتم دادیم رو عوض کنیم یعنی جمله رو بنویسیم این شکلی:

نقل قول

1 عدد بیت کوین از حساب A به حساب B منتقل شده و حساب B ده عدد بیت کوین دریافت کرده.

به این میگن Double Spending و برای مقابله با این چیکار میکنن؟! چون حدود 10 هزار Node در سراسر جهان داریم و تک تکشون کل بلاکچِین رو ذخیره شده دارند و همیشه آپدیت هستند، این Node ها مقایسه میکنن ببینن آیا این عبارت صحت داره یا خیر، با یه بررسی ساده تمام Node ها با این عبارت مخالفت میکنن و میگن نمیشه یهو بیت کوین 10تا دونه ازش تولید بشه بدون اینکه بلاکی حل بشه، این ادعا رد میشه و اون انتقال هیچوقت توسط Node ها ثبت نمیشه و در بلاکچین ذخیره نمیشه

تنها در چه صورتی میشه این سیستم رو دور زد؟! که خودتون NODE باشید و بلاکچین رو بخواید دستکاری کنید! مشکل کجاست؟! باید تمام اون 10هزار NODE دیگه رو هم قانع کنید که درست میگید، و برای قانع کردن،اثبات،باید چیکار کنید؟! PROOF OF WORK رو انجام بدید.و برای PROOF OF WORK باید چیکار کنید؟! سخت افزار داشته باشید. و برای اینکه PROOF OF WORK شما از تمام 10 هزار Node دیگه قوی تر باشه و بتونید بقیه رو قانع کنید باید چیکار کنید؟!

باید سخت افزار شما از تمام کامپیوتر ها و گرافیک ها و Asic های کل جهان قوی تر باشه.یعنی شما 51% قدرت سخت افزاری رو داشته باشی و اونها 49%

حتی دولت های بزرگ هم نمیتونن این مقدار قدرت سخت افزاری رو داشته باشن. چون کل جهان و مردم بخاطر عمل ماینینگ و کسب درآمد، تمام کامپیوتر و قدرت سخت افزاریشون رو برای اینکار بسیج کردن.

برای همینه این سیستم یک طرفه است، امن ـه و غیرقابل دستکاری و تولید سکه یا وام دادن به آقا زاده ها، و یک بانک خودگردان هست که طبق قوانین ریاضیات به جلو حرکت میکنه.

لذا برای همینه که بیل گیتس میگه: Bitcoin is Unstoppable

یه نکته یادم رفت بگم،اینه که این توضیح دقیقش نیست و یه ایرادی داره.دقیقا دابل اسپندینگ یعنی همزمان یک سکه به دو یا چند نفر همزمان واریز بشه.در اینجا احتمال حمله و قرار دادن این دابل اسپندینگ در بلاکچین توضیح داده شده:

https://bitcoin.org/bitcoin.pdf

قسمت 11: بخش Calculations

آیا خودتون میتونید Node باشید و به بلاکچین دسترسی داشته باشید؟! بله که میتونید. میتونید کل بلاک چین رو ذخیره کنید. و بهش دسترسی داشته باشید. کل بلاک چین سکه اتریوم فکر میکنم 80 گیگابایت بایستی باشه، آموزشش رو هم در صفحه اول و دوم تاپیک ماینینگ قرار دادم.

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام.کاملا بستگی به تست و بررسی مادربورد داره.با رایزر گرافیک رو به مادربورد متصل میکنن.بایستی تست کنید من نمیتونم همینجوری جواب بدم ولی بصورت تئوری بایستی تا 4گرافیک (اگر به اندازه کافی PCIe دارن) ساپورت کنن.
واقعیتش نه 2تومن ارزش نداره.واقعا برهه ی عجیبیه من شخصا به کسی پیشنهاد خرید نمیدم (برای حال حاظر)
تقریبا نیازی به اس اس دی نیست ولی کسیکه ریگ 12میلیونی یا 20 میلیونی میبنده،تفاوت 50هزار تومن بین هارد و اس اس دی چیزی نیست.همه اس اس دی میخرن.

ممنون از جوابتون

من خوندم باید بایوسش هم بتونه 4 تا گرافیک رو ساپورت کنه. البته من سرمایه و جای کافی ندارم و با یه کیس میخام ماین کنم ، حداکثر 2 تا کارت میخرم.

سوال دیگه ، من هنوز وارد فاز نرم افزاری نشدم ، برام سواله ، برنامه نایس هش چیکار میکنه و چرا درآمد بیشتری پیشنهاد میده؟

لینک به دیدگاه

سلام منم خیلی  دوست داشتم وارد دنیای ماینیگ بشم  و قصد داشتم 20-30 میلیونی هزینه کنم 

ولی با دیدن این گرون فروشی ها حالم بهم خورد و نیومده از دنیای ماینیگ خداحافظی میکنم لعنت به این کشور که یه مشت ادم سود جو  نمیزارن 2 تا جوون پولی بدست بیارن

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، k4v3h گفته است :

بستگی داره با چنتا کارت داری ماین میکنی چون خودمم گیمینگ ایکس دارم شما این مقدار مموری رو بردین بالا سیستم هنگ نمکینه؟ 800 کمی زیاد نیست؟

با یک کارت ،مموری چند ساعت کار میکنه ،تازگیا میزارم 750 پایدار تره،هسته هم 130 ،بنظرتون هسته تاثیر داره یا نداره ؟ 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Taghi گفته است :

ممنون از جوابتون

من خوندم باید بایوسش هم بتونه 4 تا گرافیک رو ساپورت کنه. البته من سرمایه و جای کافی ندارم و با یه کیس میخام ماین کنم ، حداکثر 2 تا کارت میخرم.

سوال دیگه ، من هنوز وارد فاز نرم افزاری نشدم ، برام سواله ، برنامه نایس هش چیکار میکنه و چرا درآمد بیشتری پیشنهاد میده؟

سلام نایس هش با توجه به سخت افزارت خودش اتوماتیک ارزهای مختلف ک در لحظه محاسباتش سود بیشتری داره رو استخراج میکنه ، یه جوری اتوماتیک و خاص یک سکه نیست ودر اخر هم خروجی به شما بیت کوین میده و تمام ارزهارو ک ماین کردی به اون تبدیل میکنه رایگان

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ice_man_1 گفته است :

سلام منم خیلی  دوست داشتم وارد دنیای ماینیگ بشم  و قصد داشتم 20-30 میلیونی هزینه کنم 

ولی با دیدن این گرون فروشی ها حالم بهم خورد و نیومده از دنیای ماینیگ خداحافظی میکنم لعنت به این کشور که یه مشت ادم سود جو  نمیزارن 2 تا جوون پولی بدست بیارن

خرید نمیصرفه ، باید از قبل تهیه میکردی ،الانم معلوم نیس اخرش چیمیشه، مثلا من اصلا به قست ماین سیستم جم نکردم ، ولی یهو چون قیمت رفت بالا شروع کردم ،چون برقمم امامیه هرچی در بیارم سوده میصرفه ، و سیستمم هم قیمت پایینی خرید کردم ، اگر شما مثلا پنج تومن الان سرمایه بزاری باید 8 تا 10 ماه هزینتو تازه برگردونی تازه اگر خوشبین باشیم قیمت بیت کوین هم روبه روشت باشه بعدش سوددهی داری ، 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ice_man_1 گفته است :

دقیقا منم هفته پیش رفتم کارت گرافیک بخرم قیمتها رو دیدم حالم بهم خوردو نخریدم تازه یارو میگفت برگردی قیمت ها  رفته بالا آدم پولو تو جوب بریزه بهتره تا از این آدما جنس بخره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، F216 گفته است :

دقیقا منم هفته پیش رفتم کارت گرافیک بخرم قیمتها رو دیدم حالم بهم خوردو نخریدم تازه یارو میگفت برگردی قیمت ها  رفته بالا آدم پولو تو جوب بریزه بهتره تا از این آدما جنس بخره

قیمت ها به زودی به شدت پایین میاد

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، F216 گفته است :

تو ایران اینجوریه ، اینا به همه به چشم ماینر نگاه میکنن ، اگه جا داشت خودشون هرچی کارت داشتن تو فروشگاشون باز میکردن میزاشتن ماین کنه تا یه مشتری بیاد بخره ،ولی میترسن واسه همین قیمتو بردن بالا ک خیالشون راحت باشه چیزی از دست ندادن ،

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من 4 تا کارت روی مینبورد asus z170 gaming pro داشتم ، گرافیک پنجم رو که اضافه می کردم مشکلی نبود اما گرافیک ششم رو که اضافه کردم برای نصب درایور اول خطای زیر رو میداد:

05.thumb.jpg.23d31c0ea7d62983834da51aa7108de6.jpg

اگه ادامه میدادم صفحه آبی system thread exception not handled میداد ، اگه اشتباه نکنم رایزر هم تعویض کردم و همچنین دو تا گرافیک آخر رو هم پورت هاشو با هم عوض کردم تفاوتی نکرد

داخل بایوس گزینه ی dmi max limk speed رو gen1 گذاشتم درست شد...... واقعا مشکل از همین بوده یا اتفاقی درست شده؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/25, 11:24:10، Taghi گفته است :

سلام

سوال:

امکان این که سیستم عامل یا مادربورد نشناسه کارت ها رو خیلی زیاد هست. بهتره از هازول به این طرف باشه سیستم با حداقل 4 گیگ رم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...