رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام آقا محسن

من تو سایت لینوپر ثبت نام کردم  عکس واضح مدارک رو هم آپلود کردم. حدود یک هفته پیش. اما هنوز هم نوشته  مدارک شما درحال بررسی است. به نظر شما مشکل چیه؟ من از طریق تلگرام و خود سایت هم ازشون سوال کردم اما هیچ جوابی ندادن! 

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستان وقتتون بخیر

من مدت زیادیه تو فاز بیت کوین نبودم چندتا سوال داشتم

جواب بدین ممنون میشم

قیمت پیش بینی شده در آینده مشخص هست؟آیا احتمالش هست بالاتراز 17 هزار دلار بره؟

بنظرتون خرید کنیم؟ ازچه سایتی و چه صرافی پیشنهادمیکنید

بنظرتون الان بصرفه هست سیستم ماینینگ بخریم؟

سیستم در حد12 میلیون چقدردرماه سود میده؟

بهترین روش پرسود در این حوزه چه شکلیه؟

پیشاپیش از عزیزان حرفه ای ممنونم:12_slight_smile:

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، arria گفته است :

سلام آقا محسن

من تو سایت لینوپر ثبت نام کردم  عکس واضح مدارک رو هم آپلود کردم. حدود یک هفته پیش. اما هنوز هم نوشته  مدارک شما درحال بررسی است. به نظر شما مشکل چیه؟ من از طریق تلگرام و خود سایت هم ازشون سوال کردم اما هیچ جوابی ندادن! 

exchange.ir رو امتحان کنید. لینوپر نیمه فعاله. دوستان هشدار داده بودن...

باز گرافیک AMD تموم شد در بازار خ خ خ.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، nima419 گفته است :

سلام دوستان وقتتون بخیر

من مدت زیادیه تو فاز بیت کوین نبودم چندتا سوال داشتم

جواب بدین ممنون میشم

1قیمت پیش بینی شده در آینده مشخص هست؟آیا احتمالش هست بالاتراز 17 هزار دلار بره؟

2بنظرتون خرید کنیم؟ ازچه سایتی و چه صرافی پیشنهادمیکنید

3بنظرتون الان بصرفه هست سیستم ماینینگ بخریم؟

4سیستم در حد12 میلیون چقدردرماه سود میده؟

5بهترین روش پرسود در این حوزه چه شکلیه؟

پیشاپیش از عزیزان حرفه ای ممنونم:12_slight_smile:

سلام.
1» نه مشخص نیست.احتمالش هست سقوط کنه یا بره بالا، ولی میدونیم که در آینده ی دور قیمتش از این ها بیشتر خواهد بود.
2» من هیچ توصیه ی خرید سکه ای به دیگران نمیدم ولی شما میتونید ریسک کنید بخرید.صرافی های زیادی هستند سعید هم در بالا معرفی کرد.
3» بله بصرفه هست.
4» حدودا 10% نسبت به سرمایه ای که میگذارید، میشه گفت حدود 1تا1.5 میلیون تومن درآمد بده.
5» پرسود ترین و خطرناک ترین، خرید توکن های اولیه هست، سپس خرید و فروش و ترید های سکه ها هست، در آخر کم ریسک ترین هم ماینینگ هست.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من یک 970 دارم اولی که ماین رو شروع کردم روی 18 هش بود برای اتر ، حالا که اومدم دوباره تستش کردم شده 10 

حالا سوالم اینجاست که چطور میتونم مثل amd تایمینگ رمش رو کاهش بدم؟

لینک به دیدگاه

سلام

تو سایت etherscan تو قسمت caculate mining مینویسه

It will take you an average of 775.43 days to find 1 Block

این یعنی چی؟ منظورش چیه؟؟؟ 

و تو همین سایت تو داشبورد گاهی تعداد stale share ها زیاد میشه. چرا. منظور از stale چیه؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام

دوستان من یک 970 دارم اولی که ماین رو شروع کردم روی 18 هش بود برای اتر ، حالا که اومدم دوباره تستش کردم شده 10 

این مشکل عادیه. لینوکس بزنید درست میشه. فعلا اکثریت که این مشکل رو داشتن گفتن که با ویندوز 7 یا لینوکس و استفاده از ethminer بهینه انویدیا در لینوکس مشکل برطرف شده.

لینک به دیدگاه

این طوری میتونید بدون اورکلاک یا دستکاری دیگه هش ریت کارت های 1060 1070 1080 رو زیاد کنید.

اسم نرم افزار :nvidiaProfileInspector

ورژن :2.1.3.9 یـــا 2.1.3.10 فقط

چون نرم افزار ماین از کودا استفاده میکنن و انویدیا پروفایل جدا با فرکانس پایین تر برای کارت در نظر گرفته این کار باعث میشه پرفایل P2 غیر فعال و کارت از فرکانس های مرجع استفاده کنه.

cuda.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام

سلام.
یکی از دوستان همین مشکل رو داشتند، با نصب آخرین نسخه ویندوز 10 64بیت مشکل مثل اینکه برطرف شده.
خواستید تست کنید.

نکته بعدی اینکه کارتهای انویدیا مد بایوس نمیشن و تایمینگ رمش رو نمیشه دستکاری کرد...

در ۱ ساعت قبل، arria گفته است :

سلام

تو سایت etherscan تو قسمت caculate mining مینویسه

It will take you an average of 775.43 days to find 1 Block

این یعنی چی؟ منظورش چیه؟؟؟ 

و تو همین سایت تو داشبورد گاهی تعداد stale share ها زیاد میشه. چرا. منظور از stale چیه؟

سلام.
منظور از پیدا کردن بلاک، برای Node ها و اشخاصی اهمیت داره که بصورت تک نفره ماین میکنند ( Solo ) و هزاران کارت گرافیک دارند و فارم های بزرگ و تکی ماین میکنند.
بحثش یکم پیچیدست.

شما بصورت استخری شروع به ماین کنید و هرچقدر هش ریت بالاتر بود موفق تر خواهید بود.بهمین سادگی

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، arria گفته است :

به صورت استخری یعنی چی؟ تو انجمن توضیحاتی در این باره هست؟ 

منظور همان POOL هست در این باره در جای جای انجمن توضیحاتی دادیم.اگر اطلاعات کمی دارید توی تلگرام در امضا بسیار زیاد توضیح دادیم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

این مشکل عادیه. لینوکس بزنید درست میشه. فعلا اکثریت که این مشکل رو داشتن گفتن که با ویندوز 7 یا لینوکس و استفاده از ethminer بهینه انویدیا در لینوکس مشکل برطرف شده.

سلام

من در ویندوز  حدود 7 هست هش ریتم و در 10 اگه optimize computinge رو فعال کنم میشه 10 ، و احتمالا به دلیل دگ هست که افزایش پیدا کرده در این چند ماه

nvidiaProfileInspector عالیه من دیده بودم زمانی که ماین میکنم فرکانس مموری کم میشه می خواستم داخل بایوس تغییرش بدم کلا ثابت بزارمش که دیگه پایین نیاد

در 2 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

نکته بعدی اینکه کارتهای انویدیا مد بایوس نمیشن و تایمینگ رمش رو نمیشه دستکاری کرد...

در 3 ساعت قبل، arria گفته است :

حیف شد خیلی تغییر تایمینگ تاثیر داره.... 

چون باهاش نمیشه اتر ماین کرد ی مقداری میخوام ETN باهاش ماین کنم ، اگه نشه تایمینگ تغییر داد خیلی حیفه...

ممنون

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام

من در ویندوز  حدود 7 هست هش ریتم و در 10 اگه optimize computinge رو فعال کنم میشه 10 ، و احتمالا به دلیل دگ هست که افزایش پیدا کرده در این چند ماه

nvidiaProfileInspector عالیه من دیده بودم زمانی که ماین میکنم فرکانس مموری کم میشه می خواستم داخل بایوس تغییرش بدم کلا ثابت بزارمش که دیگه پایین نیاد

حیف شد خیلی تغییر تایمینگ تاثیر داره.... 

چون باهاش نمیشه اتر ماین کرد ی مقداری میخوام ETN باهاش ماین کنم ، اگه نشه تایمینگ تغییر داد خیلی حیفه...

ممنون

لینوکس تست کنید. زیاد زحمت نداره .

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

لینوکس تست کنید. زیاد زحمت نداره .

سلام ، ممنون ، ی دفعه روی این سیستم اوبونتو نصب کردم همش تصویر پرش داشت،  همون با 970 اتر ماین نکنم فک کنم بهتر باشه و چند تا ETN باهاش ماین کنم

هش ریتش 430 بود حدودا که با غیر فعال کردن پروفایل کودا و افزایش فرکانس هسته به 1950 ، شد 470 و با پاورلیمیت 60 درصد شد 450..... اگه میشد راهی برای تغییر تایمینگ پیدا کرد تا 500 بالا میرفت

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

پوشه نرمافزار claymore رو روی دسکتاپ قرار دادم. اگه بخام ویندوز رو عوض کنم آیا بعد از نصب ویندوز این نرم‌افزار کاملا ریست میشه؟ منظورم اینه که بعد از نصب ویندوز جدید باید دوباره تو فایل اجرایی تغیرات ایجاد کنم؟ یه مشکلی هم جدیدا پیش اومده که با اجرای نرافزار claymore بعد از چند ثانیه بلو اسکرین میاد. صفحه آبی مرگ. و سیستم ریستارت میشه. دلیلش چیه؟ کارتم ۱۰۷۰ و رم ۱۶ گیگ. 

ویرایش شده توسط arria
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، arria گفته است :

سلام دوستان 

پوشه نرمافزار claymore رو روی دسکتاپ قرار دادم. اگه بخام ویندوز رو عوض کنم آیا بعد از نصب ویندوز این نرم‌افزار کاملا ریست میشه؟ منظورم اینه که بعد از نصب ویندوز جدید باید دوباره تو فایل اجرایی تغیرات ایجاد کنم؟ یه مشکلی هم جدیدا پیش اومده که با اجرای نرافزار claymore بعد از چند ثانیه بلو اسکرین میاد. صفحه آبی مرگ. و سیستم ریستارت میشه. دلیلش چیه؟ کارتم ۱۰۷۰ و رم ۱۶ گیگ. 

سلام

برای تعویض ویندوز کافیه همون پوشه ی کلیمور رو بردارید ، بعدا هرجا که دوباره پیست کنید مهم نیست

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام

برای تعویض ویندوز کافیه همون پوشه ی کلیمور رو بردارید ، بعدا هرجا که دوباره پیست کنید مهم نیست

ممنونم از راهنماییتون. در مورد اون بلو اسکرین چیکار میتونم بکنم؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، arria گفته است :

ممنونم از راهنماییتون. در مورد اون بلو اسکرین چیکار میتونم بکنم؟

راستش چیزی به ذهنم نخورد ، اگه ی عکس ازش میذاشتید بهتر میشد راهنمایی کرد ، بلو اسکرین دلایل متفاوتی حتی داره حتی خراب بودن کابل هارد..

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

راستش چیزی به ذهنم نخورد ، اگه ی عکس ازش میذاشتید بهتر میشد راهنمایی کرد ، بلو اسکرین دلایل متفاوتی حتی داره حتی خراب بودن کابل هارد..

این دفعه سعی میکنم عکس بگیرم. ولی ظاهرا هر بار یه دلیل متفاوت مینویسه.

لینک به دیدگاه

IMG_20171217_155838.thumb.jpg.5bd56b5a416ecacd0ed6240472e61113.jpgاین بار این پیامو داد.

ویرایش شده توسط arria
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، arria گفته است :

IMG_20171217_155838.thumb.jpg.5bd56b5a416ecacd0ed6240472e61113.jpgاین بار این پیامو داد.

مثل اینکه مشکل از درایور گرافیکتون هست

این فیلم رو هم می تونید ببینید:

http://shatelland.com/upload/files/524d451a-ea8c-44a2-a421-9970f70f5777

لینک به دیدگاه

با ddu تو safe mod درایور رو کاملا حذف کردم و بعد نسخه جدیدو  نصب کردم. اما کماکان بعد از چند دقیقه ماین بازم دقیقا این صفحه آبی با همین پیام میاد. واسه گیم هم همینطوره . تو memory dignostic tool مینویسه مموری مشکل داره. این مموری مشکلش قابل حله؟

IMG_20171217_174529.jpg

ویرایش شده توسط arria
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، arria گفته است :

با ddu تو safe mod درایور رو کاملا حذف کردم و بعد نسخه جدیدو  نصب کردم. اما کماکان بعد از چند دقیقه ماین بازم دقیقا این صفحه آبی با همین پیام میاد. واسه گیم هم همینطوره . تو memory dignostic tool مینویسه مموری مشکل داره. این مموری مشکلش قابل حله؟

IMG_20171217_174529.jpg

خب خدا رو شکر با غیر فعال کردن xmp فعلا مشکل حل شده. تشکر از کاربر abc عزیز

ویرایش شده توسط arria
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

قیمت آسیک S9 چنده تو بازار ما؟

لینک به دیدگاه

سلام

قیمت اش ۱۴۰۰ دلاره که به حساب فروشندگان محترم میشه ۱۴.۵ میلیون ناقابل

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...