رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 4 ساعت قبل، mehrdadb3 گفته است :

جناب abc.abc ممنون

گیگا قیمتش چنده؟ من فعلا 1 دونه msi gaming 470 4gig  گرفتم ببینم چجوری میشه

لطفا راهنمایی کنید برای شروع کار چه درایوری رو بگیرم و با چه برنامهای شروع کنم برای اتریوم یا اگر گزینه بهتری هست با اون شروع کنم

و فایل مود بایوس اگر هست برام بزارید  البته یکی دانلود کردم ولی تست نکردم

خواهش می کنم

من داخل لیون رو چک کردم اگه اشتباه نکنم 50 تومن ارزونتر بود

درایور blockchain بگیرید در گوگل amd driver + blockchain رو سرچ کنید ،  برای اتریوم هم با کلیمور کار کنید ، دوستمون محسن خان آموزشش رو قبلا داخل فروم قرار دادند

یکی از دوستان چند پست بالاتر بایوس مد شده رو لینک دادن می تونید این رو باز کنید با polaris bios editor ببینید چطور مد شده و بعد خودتون اینکارو انجام بدید ، فیلم هم داخل نت زیاده می تونید ببینید ، در کل خودتون مد کنید خیلی بهتره تا اینکه از نت بگیرید و فلش بزنید ، اما دیدن بایوس ها بد نیست ، مثلا همین بایوس رو که دیدم برام جالب بود که مموری رو هم اندرکلاک کرده و به ذهنم خورد که برای گرافیک های خودم انجامش بدم ، اگر گرافیکتون تک بایوس هست باید بگم که فلش کردن ریسک داره...

ویرایش: این مورد هم اضافه کنم که عموما فقط تایمینگ رو داخل بایوس تغییر میدن اما من خودم برای اینکه بعضی اوقات نرم افزار هایی مثل افتربارنر با این درایور ها به مشکل می خورن و برای سادگی کار خودم ، تمامی تنظیمات رو در همون بایوس انجام میدم ، اندرولت ، کاهش فرکانس  ، سرعت فن و... اما نیاز به کمی تجربه داره و باید قبل از اینکه همه ی تنظیمات رو در بایوس تغییر بدید اول در روی ویندوز به پایداریی که می خوایید برسید و بعد همون تنظیمات رو داخل بایوس تغییر بدید

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 3 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

خواهش می کنم

من داخل لیون رو چک کردم اگه اشتباه نکنم 50 تومن ارزونتر بود

درایور blockchain بگیرید در گوگل amd driver + blockchain رو سرچ کنید ،  برای اتریوم هم با کلیمور کار کنید ، دوستمون محسن خان آموزشش رو قبلا داخل فروم قرار دادند

یکی از دوستان چند پست بالاتر بایوس مد شده رو لینک دادن می تونید این رو باز کنید با polaris bios editor ببینید چطور مد شده و بعد خودتون اینکارو انجام بدید ، فیلم هم داخل نت زیاده می تونید ببینید ، در کل خودتون مد کنید خیلی بهتره تا اینکه از نت بگیرید و فلش بزنید ، اما دیدن بایوس ها بد نیست ، مثلا همین بایوس رو که دیدم برام جالب بود که مموری رو هم اندرکلاک کرده و به ذهنم خورد که برای گرافیک های خودم انجامش بدم ، اگر گرافیکتون تک بایوس هست باید بگم که فلش کردن ریسک داره...

ویرایش: این مورد هم اضافه کنم که عموما فقط تایمینگ رو داخل بایوس تغییر میدن اما من خودم برای اینکه بعضی اوقات نرم افزار هایی مثل افتربارنر با این درایور ها به مشکل می خورن و برای سادگی کار خودم ، تمامی تنظیمات رو در همون بایوس انجام میدم ، اندرولت ، کاهش فرکانس  ، سرعت فن و... اما نیاز به کمی تجربه داره و باید قبل از اینکه همه ی تنظیمات رو در بایوس تغییر بدید اول در روی ویندوز به پایداریی که می خوایید برسید و بعد همون تنظیمات رو داخل بایوس تغییر بدید

مثل اینکه دوال بایوس نیستش

حالا قبلش بکاپ میگیرم که بعد به مشکل نخورم

درایور هم که میگید همین بلاک چین خوبه استیبل هم هستش حالا فردا اگر شد تست میکنم نتیجه رو میگم

بازم ممنون بخاطر راهنمایی

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، mehrdadb3 گفته است :

مثل اینکه دوال بایوس نیستش

حالا قبلش بکاپ میگیرم که بعد به مشکل نخورم

درایور هم که میگید همین بلاک چین خوبه استیبل هم هستش حالا فردا اگر شد تست میکنم نتیجه رو میگم

بازم ممنون بخاطر راهنمایی

خواهش می کنم

بکاپ گرفتن رو که شما باید برای مود کردن بگیرید اما زمانی که دوال بایوس نیست اگر به مشکل بخورید برگشت دادن به بایوس اصلی کار اسونی نیست ، پس احتیاط کنید و هر تغییری خاصی هم در بایوس ندید

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، mehrdadb3 گفته است :

جناب abc.abc ممنون

گیگا قیمتش چنده؟ من فعلا 1 دونه msi gaming 470 4gig  گرفتم ببینم چجوری میشه

لطفا راهنمایی کنید برای شروع کار چه درایوری رو بگیرم و با چه برنامهای شروع کنم برای اتریوم یا اگر گزینه بهتری هست با اون شروع کنم

و فایل مود بایوس اگر هست برام بزارید  البته یکی دانلود کردم ولی تست نکردم

آقا این کارتو از کجا و به چه قیمتی گرفتید ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ahmad2438 گفته است :

آقا این کارتو از کجا و به چه قیمتی گرفتید ؟

از بازار گرفتم به قیمت 1350

منتها الان مشکل دارم من درایور بلاک چین رو اول  نصب کردم بعدش هم درایور معمولی نسخه 17.11.1 رو تصویرم به طور متناوب هر 2 دقیقه یا بیشتر میره و میاد

اول کار هم گذاشتم برنامه کلیمور رو اجرا کرد شروع کرد به ماین کردن یکبار وسطش همین تصویرم رفت دوباره اومد دیدم برنامه کلیمور استوپ شده  حالا بعد از اون هر بار اجرا میکنیم برنامه رو میزنه

stop working عکسشم گذاشتم برای چی اینجوری شده

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mehrdadb3 گفته است :

از بازار گرفتم به قیمت 1350

منتها الان مشکل دارم من درایور بلاک چین رو اول  نصب کردم بعدش هم درایور معمولی نسخه 17.11.1 رو تصویرم به طور متناوب هر 2 دقیقه یا بیشتر میره و میاد

اول کار هم گذاشتم برنامه کلیمور رو اجرا کرد شروع کرد به ماین کردن یکبار وسطش همین تصویرم رفت دوباره اومد دیدم برنامه کلیمور استوپ شده  حالا بعد از اون هر بار اجرا میکنیم برنامه رو میزنه

stop working عکسشم گذاشتم برای چی اینجوری شده

Untitled.jpg

سلام

رمتون چند گیگه؟ رم مجازی رو بیشتر کنید مثلا 6 گیگابایت (اگر تعداد کارت های گرافیک رو هم بیشتر کردید باز نیاز دارید رو مجازی رو بیشتر کنید)

اگر هم خواستید بایوس رو مود کنید قبلش یادتون باشه که درایور رو پچ کنید

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام

رمتون چند گیگه؟ رم مجازی رو بیشتر کنید مثلا 6 گیگابایت (اگر تعداد کارت های گرافیک رو هم بیشتر کردید باز نیاز دارید رو مجازی رو بیشتر کنید)

اگر هم خواستید بایوس رو مود کنید قبلش یادتون باشه که درایور رو پچ کنید

رمم 2 گیگه رم مجازی رو هم زیاد کردم ولی بازم نشد

نمیدونم تصویرم چرا هر چند دقیقه 1 بار میره و میاد

همونطور که گفتم سری اول درایور بلاک چین رو نصب کردم کار میکرد تا همین مشکل رفتن تصویر شد و کلیمور 0 شد بعد از اون کلن همین ارور رو میده درایور هم عوض کردم 17.11.1 رو زدم بازم همونه بایوس اصلی کارت رو هم دوباره فلش زدم بازم همون داستانه

,ویندوز هم ورژنش 1703 هستش

ویرایش شده توسط mehrdadb3
لینک به دیدگاه

سلام من میخوام یه گرافیک ۱۰۸۰ بخرم هدفمم ماینینگ نیست فقط میخوام در کنارکارای دیگه بعضی وقتا ماینینگ کنم 

با روزی ۵ ساعت (نمیخوام به گرافیک فشار بیاد)در‌ماه میشه چقد پول در اورد؟؟؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mehrdadb3 گفته است :

رمم 2 گیگه رم مجازی رو هم زیاد کردم ولی بازم نشد

نمیدونم تصویرم چرا هر چند دقیقه 1 بار میره و میاد

همونطور که گفتم سری اول درایور بلاک چین رو نصب کردم کار میکرد تا همین مشکل رفتن تصویر شد و کلیمور 0 شد بعد از اون کلن همین ارور رو میده درایور هم عوض کردم 17.11.1 رو زدم بازم همونه بایوس اصلی کارت رو هم دوباره فلش زدم بازم همون داستانه

,ویندوز هم ورژنش 1703 هستش

چیزیکه من فکر میکنم یا پاور مشکل داره یا تغذیه ی گرافیک مشکل داره.یعنی احتمال داره خود گرافیک خراب باشه.
امیدوارم از کمبود پاور باشه نه گرافیک.

یکبار از نو اسمبل کنید،شاید رایزر مشکل داشته باشه احتمالش زیاده.اگر هم مستقیم به مادربورد زدید شاید 1درصد ایرادی در مادربورد باشه.

اگر حوصله اشو داشتید از نو ویندوز ورژن جدید دیگری رو نصب کنید و درایور آخرین نسخه رو دانلود و نصب کنید و آخرین نسخه کلیمور.کابل ها رو بررسی کنید و شروع به ماین کنید.کابل تصویر رو به گرافیک بزنید و بررسی کنید که قطع و وصل میشه.سپس کابل رو به مادربورد بزنید و بررسی کنید دقیقا مثل دفعه قبل قطع وصل میشه یا نه؟! اگر مثل دفعه قبل بود احتمالا ایراد از مادربورد هست،اگر اصلا قطع و وصل نشد یعنی ممکنه گرافیک ایرادی جدی داشته باشه.بفرستید گارانتی.

در 7 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

سلام من میخوام یه گرافیک ۱۰۸۰ بخرم هدفمم ماینینگ نیست فقط میخوام در کنارکارای دیگه بعضی وقتا ماینینگ کنم 

با روزی ۵ ساعت (نمیخوام به گرافیک فشار بیاد)در‌ماه میشه چقد پول در اورد؟؟؟

بنظرم 1070 تهیه کنید چراکه در ماینینگ 1070 بهتر از 1080 عمل میکنه.بخاطر مشکل رم پیچیده ی GDDR5x هستش.
حدودا 10-15 دلار.
پیشنهاد میکنم از برنامه GetMerito.co استفاده کنین ویدیوش توی همین انجمن هست»
https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/76625-تهیه-بازی-های-اورجینال-استیم-بصورت-رایگان-از-طریق-merito/

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

چیزیکه من فکر میکنم یا پاور مشکل داره یا تغذیه ی گرافیک مشکل داره.یعنی احتمال داره خود گرافیک خراب باشه.

یکبار از نو اسمبل کنید،شاید رایزر مشکل داشته باشه احتمالش زیاده.اگر هم مستقیم به مادربورد زدید شاید 1درصد ایرادی در مادربورد باشه.

اگر حوصله اشو داشتید از نو ویندوز ورژن جدید دیگری رو نصب کنید و درایور آخرین نسخه رو دانلود و نصب کنید و آخرین نسخه کلیمور.کابل ها رو بررسی کنید و شروع به ماین کنید.کابل تصویر رو به گرافیک بزنید و بررسی کنید که قطع و وصل میشه.سپس کابل رو به مادربورد بزنید و بررسی کنید دقیقا مثل دفعه قبل قطع وصل میشه یا نه؟! اگر مثل دفعه قبل بود احتمالا ایراد از مادربورد هست،اگر اصلا قطع و وصل نشد یعنی ممکنه گرافیک ایرادی جدی داشته باشه.بفرستید گارانتی.

بنظرم 1070 تهیه کنید چراکه در ماینینگ 1070 بهتر از 1080 عمل میکنه.بخاطر مشکل رم پیچیده ی GDDR5x هستش.
حدودا 10-15 دلار.
پیشنهاد میکنم از برنامه GetMerito.co استفاده کنین ویدیوش توی همین انجمن هست»
https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/76625-تهیه-بازی-های-اورجینال-استیم-بصورت-رایگان-از-طریق-merito/

بیشتر برا گیم ۱۰۸۰ میخرم و ماینینگ برا تفریح انجام میدم با یه کارتم فک نکنم ارزش داشته باشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، TechBaMohsen گفته است :

والا فکر نکنم از پاور باشه 535 وات هستش قبلا هم یه 8800gt داشتم و مشکلی نداشت

کارت رو سیستم نصبه تازه دیروز گرفتم قبلش یه کارت گرافیکه دیگه نصب بودش و مشکلی نداشت حتی برای 1 لحظه 

حالا ویندوز رو تست میکنم هر چند فکر نکنم از ویندوز هم باشه چون اولش کار کرد این تصویر که قطع و وصل شد کلیمور هم صفر شد و بعد از اون دیگه کار نکرد

لینک به دیدگاه

الانم گرافیک رو برد وصله و من از گرافیک انبرد تصویر گرفتم و هیچ قعطی تصویر نداشتم

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

بیشتر برا گیم ۱۰۸۰ میخرم و ماینینگ برا تفریح انجام میدم با یه کارتم فک نکنم ارزش داشته باشه

ایرادی نیست میتونی استفاده کنی.
قیمت 1080 یکم زیادی بالاست، اگر یکم بیشتر هزینه کنی بتونی 1080Ti بخری،بنظرم برد کردی.البته خب تفاوت قیمتشون زیاده ولی تفاوت قدرتشون هم واقعا زیاده.
در کل نگران نباش هم میتونی گیم بزنی هم میتونی ماین کنی مثلا موقع تماشای فیلم یا دانلود میزاری ماین کنه یا بازی مجانی از استیم دریافت کنه.

در 11 ساعت قبل، mehrdadb3 گفته است :

الانم گرافیک رو برد وصله و من از گرافیک انبرد تصویر گرفتم و هیچ قعطی تصویر نداشتم

اگر اشتباه نکنم احتمال داره از خرابی گرافیک باشه.
پیشنهاد میکنم یه تماسی با این گارانتیش بگیر ببین چی میگن.
امیدوارم مشکلت حل بشه:100_pray:

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

سلام

دوستان دو تا سوال دارم ممنون میشم کسی میدونه پاسخ بده:

1.آیا امکانش هست با یک کارت گرافیک NVIDIA در کنار یک کارت AMD همزمان ماینینگ کرد؟ بعد باید درایور های هر دو شرکت رو نصب داشت؟ اینطوری اختلالی تو ویندوز ایجاد نمیشه؟

2.من یه مادربورد ارزون دیدم دو تا اسلات PCI-Express برای کارت گرافیک داره اما یکیش رو تو مشخصات نوشته Running at x16 اون یکی رو نوشته Running at x4 یعنی اگه من یکی از کارت ها رو توی اسلات PCI-Express x4 بزنم قدرت کارت پایین میاد و ارزش نداره؟ ظاهر هر دو تا اسلات یکیه  و یعنی مستقیم میشه کارت گرافیک رو هر دو اسلات گذاشت اما سرعت یکیشون رو گفته x16 و اون یکی رو گفته x4.

دیدم معمولاً ماینر ها روی اسلات های کوچک PCI-E با تبدیل که فکر کنم رایزر اسمشه هم استفاده میکنن اینطوری چون سرعت اسلات x16 نیست قدرت کارت پایین نمیاد؟؟ برای ماینینگ فرقی نداره؟

سلام.
1) بله میشه  در کنارهم استفاده کرد. بله بایستی هر دو درایور نصب کرد. خیر ایرادی بوجود نمیاره.
2) برای گیمینگ به حداقل 8ایکس نیاز هست، ولی برای ماینینگ 4ایکس هم زیادش هست! با خیال راحت میشه روی 4ایکس گرافیک رو ران کرد و ازش در ماینینگ به نحو احسن استفاده کرد و کوچکترین تاثیری در هش ریت بین 16ایکس و 4ایکس وجود نداره چون اصلا از این مقدار پهنای باند استفاده نمیشه.مثل اینکه حجم یک عکس 50کیلوبایت باشه و شما سرعت دانلودت 1مگابایت در ثانیه باشه یا 10 مگابایت در ثانیه،در هرحال عکس زیر 1ثانیه به دستت میرسه.
3) بله درسته اسم اون کابله رایزر هست. برای ماینینگ فرقی نداره.

موفق باشین :) 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه سوالی داشتم

با بودجه ی ده میلیون تومن، بخوام وارد این کار بشم بدون هیچ تجربه ی قبلی، به صلاح هست؟ و چقدر درامد میشه حدودا در ماه کسب کرد؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hmasroor گفته است :

خیلی ممنون لطف کردید.اگه بشه قصد دارم یکی از این کارت های Mining Edition که خروجی تصویر ندارن رو تو اون اسلات x4 دومی بذارم.

من واقعاً تو زمینه ماینینگ مدیون آموزش های شما هستم  خصوصاً فیلم های آموزشی که تو آپارات گذاشتید که واقعاً کمکم کردن.ممنون که بدون هیچ چشم داشتی به سطح اطلاعات مردم کمک میکنید ;)

خواهش میکنم.
لازم نیست حتما ماینینگ ادیشن بخرید فقط کافیه که قیمت خوبی داشته باشه و هش ریت خوب و  ترجیحا مدل 570 4گیگابایت باشه که نسبت به قیمتش هش ریت خوبی ارائه میده،گارانتی خوب و همین.
توی کانال و گروه تلگرام هم صحبت های زیادی در این رابطه هست و میتونید استفاده کنید (امضا)

در 18 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

با بودجه ی ده میلیون تومن، بخوام وارد این کار بشم بدون هیچ تجربه ی قبلی، به صلاح هست؟ و چقدر درامد میشه حدودا در ماه کسب کرد؟

سلام امیر.
اگر اطلاعات سخت افزاری و نرم افزاری دارید یعنی خودتون میتونید سیستم اسمبل کنید و غیره، خود ماینینگ خیلی راحته، ولی اگر هیچ اطلاعات سخت افزاری ندارید ورودش رو به شما پیشنهاد نمیکنم.
شما نهایت 7-8% پولی که خرج میکنید (10 میلیون میشه 700-800هزار تومن) سود خواهید داشت در حال حاظر.و این مقدار از 5% هست تا 25% بستگی به شرایط بازار داره.
ولی عموما میانگین، 10% هزینه ی سخت افزاری سر هر ماه برمیگرده.
این موارد رو منهای پول برق 200 هزار تومنی کنید میشه سود خالص.بستگی به منطقه ای که زندگی میکنید هزینه برق ممکنه کمتر از این بیفته.

ماینینگ بیشتر برای کسی هست که سخت افزار رو دوس داره،سرمایه گذاری رو دوس داره و میخواد ماین کنه نگه داره موقع گرونی بفروشه.
نه غیر این.

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

سلام

اگه عجله ای نداری و میتونی چندین سال (2-3 سال ) صبر کنی ممکنه این سرمایه گذاریت جواب بده  و سکه هایی که به دست آوردی به قیمت مناسب بفروشی و سود کنی .

شرایط بازار نسبت به سه چهار ماه خیلی تغییر کرده

ولی اگه نه نمی خواهی صبر کنی به نظر من بهتر مستقیما سکه بخری ( اگه به کریپتو علاقه داری و ریسک و مشکلاتشو میدونی ) و رو سکه سرمایه گذاری کنی .

در آخر خودت تصمیم بگیر نه بنابر حرف من یا دیگران .

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

خواهش میکنم.
لازم نیست حتما ماینینگ ادیشن بخرید فقط کافیه که قیمت خوبی داشته باشه و هش ریت خوب و  ترجیحا مدل 570 4گیگابایت باشه که نسبت به قیمتش هش ریت خوبی ارائه میده،گارانتی خوب و همین.
توی کانال و گروه تلگرام هم صحبت های زیادی در این رابطه هست و میتونید استفاده کنید (امضا)

سلام امیر.
اگر اطلاعات سخت افزاری و نرم افزاری دارید یعنی خودتون میتونید سیستم اسمبل کنید و غیره، خود ماینینگ خیلی راحته، ولی اگر هیچ اطلاعات سخت افزاری ندارید ورودش رو به شما پیشنهاد نمیکنم.
شما نهایت 7-8% پولی که خرج میکنید (10 میلیون میشه 700-800هزار تومن) سود خواهید داشت در حال حاظر.و این مقدار از 5% هست تا 25% بستگی به شرایط بازار داره.
ولی عموما میانگین، 10% هزینه ی سخت افزاری سر هر ماه برمیگرده.
این موارد رو منهای پول برق 200 هزار تومنی کنید میشه سود خالص.بستگی به منطقه ای که زندگی میکنید هزینه برق ممکنه کمتر از این بیفته.

ماینینگ بیشتر برای کسی هست که سخت افزار رو دوس داره،سرمایه گذاری رو دوس داره و میخواد ماین کنه نگه داره موقع گرونی بفروشه.
نه غیر این.

مرسی بابت راهنمایی

بله من هم در نرم افزار هم سخت افزار سر رشته دارم، خیلی به pc علاقه دارم و الانم خب سیستم خیلی خوبی جمع کردم.... ولی یه سرمایه ی اندکی هم دارم که گذاشتم بورس ولی بر خلاف انتظارم بورس رو باید واقعا براش وقت خرج کنی و تجربه ی طولانی....

فکر کردم که بهتره ببرمش بزارم یه شهرک صنعتی ( خارج تهران) که برقش سه فاز و ارزونه و از طرفی خیلی خیلی سرده:4_joy:

با بودجه ی 10 تومن دو تا سیستم تو لیون هست، اونارو از نظر شما بگیرم اوکیه؟

بعد اونجا که میگم، با اینترنت E که سایت باز میکنه... میشه اینکارو کرد ؟

راستش من خودم از مخالفای ماینینگم، ولی سرمایه گذاری رو دوس دارم:4_joy:

در 17 دقیقه قبل، Cube گفته است :

سلام

اگه عجله ای نداری و میتونی چندین سال (2-3 سال ) صبر کنی ممکنه این سرمایه گذاریت جواب بده  و سکه هایی که به دست آوردی به قیمت مناسب بفروشی و سود کنی .

شرایط بازار نسبت به سه چهار ماه خیلی تغییر کرده

ولی اگه نه نمی خواهی صبر کنی به نظر من بهتر مستقیما سکه بخری ( اگه به کریپتو علاقه داری و ریسک و مشکلاتشو میدونی ) و رو سکه سرمایه گذاری کنی .

در آخر خودت تصمیم بگیر نه بنابر حرف من یا دیگران .

مرسی بابت راهنمایی، اره همین الانشم این پولی که دارم رو سرمایه گذاری کردم تو بورس ولی چون براش وقت نمیزارم نمی ارزه...

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

مرسی بابت راهنمایی

بله من هم در نرم افزار هم سخت افزار سر رشته دارم، خیلی به pc علاقه دارم و الانم خب سیستم خیلی خوبی جمع کردم.... ولی یه سرمایه ی اندکی هم دارم که گذاشتم بورس ولی بر خلاف انتظارم بورس رو باید واقعا براش وقت خرج کنی و تجربه ی طولانی....

فکر کردم که بهتره ببرمش بزارم یه شهرک صنعتی ( خارج تهران) که برقش سه فاز و ارزونه و از طرفی خیلی خیلی سرده:4_joy:

با بودجه ی 10 تومن دو تا سیستم تو لیون هست، اونارو از نظر شما بگیرم اوکیه؟

بعد اونجا که میگم، با اینترنت E که سایت باز میکنه... میشه اینکارو کرد ؟

راستش من خودم از مخالفای ماینینگم، ولی سرمایه گذاری رو دوس دارم:4_joy:

مرسی بابت راهنمایی، اره همین الانشم این پولی که دارم رو سرمایه گذاری کردم تو بورس ولی چون براش وقت نمیزارم نمی ارزه...

تنها اینترنتی که نیاز داره، شبیه به اینترنت بازی آنلاین هست، بدون قطعی و تا جای ممکن پینگ پایین باشه.همین کافیه.سرعت زیاد اهمیتی نداره 128کیلوبیت هم جوابه، E بعید میبینم چون خیلی زیاد تاخیر داره.
میتونی رادیو نانو استیشن بگیری شبیه به ADSL هست ولی از طریق وایرلس تا فاصله 10-20 کیلومتری اتصال برقرار میکنه با آنتن های ISP

این بنظرم ریگ خوبیه نسبت به بقیه»
https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/کامپیوتر-مجتمع/ماینینگ/ریگ-ماینینگ-lmr32-6x-msi-rx-570-gaming-x-4g.html

ولی در کل همونطور که دوستمون Cube گفتن، خودت هرچیزی که علاقه داری و نسبت بهش احساس خوبی داری، انجام بده.

اگر هم یکوقتی وارد ماینینگ شدی، من که هستم هم اینجا هم تلگرام سوال بپرس مشکلی نیست کمکت میکنیم.:100_pray:

لینک به دیدگاه

با سلام

جدیدن یه ارز جدید اومده به اسم WCXT

میخواستم ببینم میشه ار این شکل ارز خارج کرد

https://ico.wcex.co لینک  سایتشه

لینک به دیدگاه

مهم                                                                      مهم 

سلام دوستان 

کسی جدیدا برای نقد کردن سکش از سایت linuper.com استفاده کرده ؟

من دیروز 6 دهم اتر براشون واریز کردم نه پولی به حسابم اومده و نه پشتیبانیش فعاله که بشه کاری کرد . خداکنه اشتباه متوجه شده باشم ولی به نظرم دارن کلاهبرداری میکنن . قبلا ازش استفاده کرده بودم و تمام واریزیهام کمتر از نیم ساعت انجام میشد ولی این بار کلا تعطیله هم واریزشون و هم پشتیبانی . چند بارم ایمیل زدم ولی هیچ خبری نیست متاسفانه . اگر کسی شماره تماسی یا اطلاعی داره ممنون میشم خبر بده باتشکر 

ویرایش شده توسط babak_11
لینک به دیدگاه

دوستان این سایت linuper.com به نظر میاد مشکل داره . البته من تا فردا شب هم صبر میکنم و امیدوارم که پولم رو واریز کنن و اگر نکردن پس فردا برای شکایت اقدام میکنم . فقط جهت اطلاع رسانی گفتم که بقیه دوستان این اشتباه رو تکرار نکنن .

انشاالله که سوء تفاهم باشه و کار به شکایت نکشه 

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

مهم                                                                      مهم 

سلام دوستان 

کسی جدیدا برای نقد کردن سکش از سایت linuper.com استفاده کرده ؟

من دیروز 6 دهم اتر براشون واریز کردم نه پولی به حسابم اومده و نه پشتیبانیش فعاله که بشه کاری کرد . خداکنه اشتباه متوجه شده باشم ولی به نظرم دارن کلاهبرداری میکنن . قبلا ازش استفاده کرده بودم و تمام واریزیهام کمتر از نیم ساعت انجام میشد ولی این بار کلا تعطیله هم واریزشون و هم پشتیبانی . چند بارم ایمیل زدم ولی هیچ خبری نیست متاسفانه . اگر کسی شماره تماسی یا اطلاعی داره ممنون میشم خبر بده باتشکر 

در 21 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

منم آمدم به پیشنهاد ;دوستمون TechBaMohsen تو کانال آپاراتش از لینوپر استفاده کنم که از همون اول مشکل تایید ایمیل داشتم و ظاهراً آی پی شون تو outlook.com مسدود شده و ارسال نمیشه پشتیبانی هم اون موقع پاسخ نمیداد تا اینکه با سایت exchanging.ir مواجه شدم.

این سایت رو لینکشو از تو سایت digiarz.com پیدا کردم سایر سایت هایی که تو دیجی ارز معرفی کرده بودن حداقل 1 اتریوم رو نقد میکردن اما من می خواستم 0.04 اتریوم نقد کنم که این سایت exchanging.ir براحتی برام انجامش داد.

ساعت 8 شب تو سایتشون ثبت نام کردم و عکس کارت ملیم رو با گوشی گرفتم فرستادم نیم ساعت بعد تماس گرفتن گفتن اکانت شما تایید شده.

فردا صبحش هم ساعت 9 صبح درخواست 0.04 اتریوم رو ارسال کردم و 1 ساعت بعد برام واریز کردن البته همون چند دقیقه پس از واریز اتریومی که انجام دادم تایید تراکنشو اعلام کردن و گفتن که به زودی واریز میشه بعدش یه 1 ساعتی طول کشید و sms بانک برام اومد.

در 15 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

دوستان این سایت linuper.com به نظر میاد مشکل داره . البته من تا فردا شب هم صبر میکنم و امیدوارم که پولم رو واریز کنن و اگر نکردن پس فردا برای شکایت اقدام میکنم . فقط جهت اطلاع رسانی گفتم که بقیه دوستان این اشتباه رو تکرار نکنن .

انشاالله که سوء تفاهم باشه و کار به شکایت نکشه 

سلام.
بله وبسایت لینوپر خیلی دارن اذیت میکنن، اینهمه زحمت کشیدیم ویدیو ساختیم در موردش صحبت کردیم ولی خیلی دیر به دیر واریز میکنه با هزار بار تماس و پیام

بزودی ویدیو دیگری جایگزینش میکنم و لینوپر رو پاک میکنم.
بهشون گفتم و بهم جواب دادن که موجودی سکه تازه دارن اضافه میکنن
آی دی تلگرامشون @Crypto3000 هستش و تا جاییکه میدونم از بچه های مشهد هستند (از اطلاعات whois برای دامنه linuper)

آپدیت کنید اگر مشکلی پیش آمد حتما خبر بدید که هم به همه ی بچه ها اطلاع رسانی کنیم هم اینکه خدایی نکرده یوقت سو تفاهم نباشه که اونها بد نام بشن.هرچند سهل انگاری از خودشون هست.

لینک به دیدگاه

image.thumb.png.3ea26e5ceb2fb733e50f062759562769.png

یا خدا بچه ها من 8 دلار ماین کرده بودم با مریتو یه بار هم چهار دلاری کش اوت کردم دوباره الان چهار دلار درخواست دادم درخواستمو هنوزم برام نفرستادن ولی امروز صبح اومد م دیدم صفر شده شمام بالانستون رفته ؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، sEc-ShoT گفته است :

یا خدا بچه ها من 8 دلار ماین کرده بودم با مریتو یه بار هم چهار دلاری کش اوت کردم دوباره الان چهار دلار درخواست دادم درخواستمو هنوزم برام نفرستادن ولی امروز صبح اومد م دیدم صفر شده شمام بالانستون رفته ؟

نه مشکل حل شد برا این بود که سایفون روشن بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...