رفتن به مطلب

Recommended Posts

دوست عزیز مشکل برنامه اورکلاک چیه از 1000 اومده به 300

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 14 دقیقه قبل، BehrouzSedigh گفته است :

اینترنت شما مشکل داره.خط قطع و وصل میشه

دوست عزیز مشکل برنامه اورکلاک چیه از 1000 اومده به 300

لینک به دیدگاه

علت مشخص است نوشته است :  نمیتواند به Ethermine وصل شود.برای همین کارت گرافیک در وضعیت بیکاری قرار دارد.شما باید وضعیت اینترنت چک کنید.

ویرایش شده توسط BehrouzSedigh
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، BehrouzSedigh گفته است :

علت مشخص است نوشته است :  نمیتواند به Ethermine وصل شود.برای همین کارت در وضعیت بیکاری قرار دارد.شما باید وضعیت اینترنت چک کنید.

اها ممنون بهزاد جان  فکر کردم برای کارت مشکلی پیش اومده چون وقتی برنامه اورکلاک وصل کرده بودم   یکی روی 1000 بود و یکی روی 1500 اما الان اون هزار شده 300  <<<<< خیلی ممنون>>>

لینک به دیدگاه

دوستان کارت گرافیک 390 R9 ایسوز کابل رایز نمیخوره چیکار کنم ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

دوستان کارت گرافیک 390 R9 ایسوز کابل رایز نمیخوره چیکار کنم ؟؟؟

سلام چرا نمیخوره ؟ علتش چیه

لینک به دیدگاه

نداره جایی نداره برای وصل شدن کابل رایزر

لینک به دیدگاه

داداش داری یه جای کار رو اشتباه میکنی 

رایزر کلا  pci x1 رو تبدیل می کنه به pci x16 یعنی شما فکر کن داری کارت رو به مادربورد وصل میکنی .

لینک به دیدگاه

یعنی به مادربرد وصل نمیشه  میشه یکم راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

الان نگاه این گرافیک کنید 3 گرافیک سلو کرده من هم باید این کار رو انجام بدم یا نه  اما 390 کابل سلو نداره 

slicorss.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

الان نگاه این گرافیک کنید 3 گرافیک سلو کرده من هم باید این کار رو انجام بدم یا نه  اما 390 کابل سلو نداره 

slicorss.jpg

داداش نیازی به این کار نیست به کارتای انویدیا که به هم وصل میشن میگن sli و به amd میگن کراس فایر 

تو ماین شما نیازی به اینکار نداری رایز کلا یه چیز دیگه است اینا پل اسمشه مثلا پل sli  ِا کراسفایر

ویرایش شده توسط mnbv172
لینک به دیدگاه

شما باید رایزر رو به همین پورت pci کارتت وصل کنی نه بالا

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، KiaMiix گفته است :

شما باید رایزر رو به همین پورت pci کارتت وصل کنی نه بالا

اها پس نیاز به فایر کراس نداره همین که رایز به مادربرد وصل شده مشکلی نداره و از هردو گرافیک ماین میشه  اگه اشتباه میکنم اصلاح کنید

لینک به دیدگاه

بله برای ماین نیازی به کراس یا اس ال آی نیست .

فقط کافیه گراف به مادربورد وصل بشه . حالا یا با رایزر یا مستقیم .

لینک به دیدگاه

ممنون خیالم را راحت کردین 

در 1 دقیقه قبل، Beni_Lx گفته است :

بله برای ماین نیازی به کراس یا اس ال آی نیست .

فقط کافیه گراف به مادربورد وصل بشه . حالا یا با رایزر یا مستقیم .

:D

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/25, 11:04:21، abc.abc گفته است :

سلام

ممنون از شما

دقیقا همین بلاک عظیم رو منظورم بود ، جای اینکه در استخر باشیم و بلاک بین کاربران تقسیم شده باشه یک بلاک عظیم رو دانلود کنیم و کم کم پردازشش کنیم که دیگه از دگ های بعدی تا بلاک بعدی خبری نباشه...

---------

اتر این لحظه 160 دلار ، امروز همچنان نزولی بوده تا این لحظه ، فک می کنم الان اتر کلاسیک با اتر ، ماین کردنش دیگه مساوی شده باشه از نظر درامد چون اتر کلاسیک افتش کمتر بود

البته متاسفانه سختی ها رو نمیدونم ، از کدوم سایت سختی ها رو چک می کنید؟ 

بعد از اتر و اتر کلاسیک کدومم یکی درامدش بهتر هست؟

سلام.

نه متاسفانه، وقتی بلاک رو بطور کامل دانلود کنید، بصورت لحظه ای با شبکه ی اصلی بلاک عظیم در اینترنت، هی سینک میشه (مثل رفرش شدن،ریلود شدن، هی با بلاک اصلی تبادل میکنه) و همیشه آپدیت هست. دگ اگر افزایش پیدا کرد، بصورت جهانی افزایش پیدا میکنه. استخر دیگری هم برید فکر کنم همین دگ باشه.

این پردازش ها بصورت صد در صد به زمان وابسته هستند، اصل ماهیت کریپتوکارنسی و محاسباتش بر مبنای "زمان" هست. برای همین آفلاین کار کردن و بعدا آپلود نتیجه و .... به هر صورتی، امکان پذیر نیست.

الآن بین 150 تا 200 دلار هی متغیره.بازار بشدت بالا پایین میپره.

ولی بر اساس چیزیکه من خوندم و دنبال کردم، الآن بیت کوین تعیین کننده ی بازاره، بیت کوین شاید شاید فکر میکنم دوباره یکم بره بالا و بقیه ی سکه ها رو با خودش بکشه بالا.سپس سکه ی اتریوم آروم آروم به ارزش بیتکوین نزدیک میشه. فکر میکنم تا پایان شهریور، مشخص بشه که حباب ترکیده، یا مثل آتش زیر خاکستر منتظره که دوباره رشد کنه تا عید 97.

چرا؟ چون جمعیتی که ایندفعه ماین میکنن بسیار بسیار عظیم تر از دفعه ی قبله.دفعه ی قبل فقط عده ی کمی اطلاعاتی در این زمینه داشتن، امروزه بخاطر وجود یو تیوب و هزارا رسانه و تجربه ی قبلی از ماینینگ، شاید چندین برابر نسبت به قبل ماینر داشتیم.

این باعث میشه ارزش سکه ها از یه حدی پایینتر نیاد، یعنی فکر میکنم اینطور باشه.

سکه زد کش (ZEC) و سکه دش کوین (DASH)

در در 1396/04/24, 16:35:00، GoGame گفته است :

ممنون از راهنمایی تون. 

وقتی از خود ماینرگیت xmr ماین میکنم 80-90 کیلوهش میزنه. درایور هم آخرین نسخه نصبه. ممکنه رو درایورهای قدیمی تر سریع تر ماین کنه؟

با xmr زدم که فقط claymore رو تست کنم. اما:

1.JPG

نکته ای که هست اینه که catalyst درایور amd هست و کارت من nvidia. یکی از poolهای zcash هم فقط claymore مخصوص کارت های amd گذاشته بود.

که باز هم با Run as administrator خطا عوض میشه:

'NsGpuCNMiner' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.

آیا تنظیمات خاصی باید برای کارت های nvidia انجام داد؟ یا مشکل از جای دیگریست؟

و در آخر این سایت که برای اکثر واحدها wallet میسازه. به نظرتون سایت مطمئنیه؟

سلام.احتمالا مث یکی از دوستان مشکل از ناهمخوانی کارت با اون سکه ی مد نظرتون هستش. من کارت انویدیا ندارم ولی فکر میکنم با نرم افزار های دیگه بشه مشکل رو رفع کرد توی خود ماینرگیت هم نرم افزار های مختلف برای سکه های مختلف برای کارت های انویدیا و ای ام دی رو گذاشته که کار با هر کدومش یکم متفاوت از دیگریست ولی شبیه به همن.

شاید با yam miner بشه،من تستش نکردم متاسفانه:

https://mega.co.nz/#F!UlkU0RyR!E8n4CFkqVu0WoOnsJnQkSg

این هم تنظیماتش:

yam -c 1 -M stratum+tcp://ٍEMAILETOINJABENEVIS%40gmail.com:x@xmr.pool.minergate.com:45560/xmr    

قسمت آبی یوزر ایمیل هست، قسمت سبز منظور همون @ هست، قسمت قرمز هم دامنه ایمیل هستش همونجاییکه ایمیل ساختید.

فقط دقت کن اگر جیمیل بود که هیچ،اگر جیمیل نبود و مثلا یاهو بودش،اون قسمت قرمز رنگ رو به یاهو تغییر بده.

اون سایت هم، سایت معروفیه، فکر میکنم مطمئن باشه.

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام.

نه متاسفانه، وقتی بلاک رو بطور کامل دانلود کنید، بصورت لحظه ای با شبکه ی اصلی بلاک عظیم در اینترنت، هی سینک میشه (مثل رفرش شدن،ریلود شدن، هی با بلاک اصلی تبادل میکنه) و همیشه آپدیت هست. دگ اگر افزایش پیدا کرد، بصورت جهانی افزایش پیدا میکنه. استخر دیگری هم برید فکر کنم همین دگ باشه.

این پردازش ها بصورت صد در صد به زمان وابسته هستند، اصل ماهیت کریپتوکارنسی و محاسباتش بر مبنای "زمان" هست. برای همین آفلاین کار کردن و بعدا آپلود نتیجه و .... به هر صورتی، امکان پذیر نیست.

الآن بین 150 تا 200 دلار هی متغیره.بازار بشدت بالا پایین میپره.

ولی بر اساس چیزیکه من خوندم و دنبال کردم، الآن بیت کوین تعیین کننده ی بازاره، بیت کوین شاید شاید فکر میکنم دوباره یکم بره بالا و بقیه ی سکه ها رو با خودش بکشه بالا.سپس سکه ی اتریوم آروم آروم به ارزش بیتکوین نزدیک میشه. فکر میکنم تا پایان شهریور، مشخص بشه که حباب ترکیده، یا مثل آتش زیر خاکستر منتظره که دوباره رشد کنه تا عید 97.

چرا؟ چون جمعیتی که ایندفعه ماین میکنن بسیار بسیار عظیم تر از دفعه ی قبله.دفعه ی قبل فقط عده ی کمی اطلاعاتی در این زمینه داشتن، امروزه بخاطر وجود یو تیوب و هزارا رسانه و تجربه ی قبلی از ماینینگ، شاید چندین برابر نسبت به قبل ماینر داشتیم.

این باعث میشه ارزش سکه ها از یه حدی پایینتر نیاد، یعنی فکر میکنم اینطور باشه.

سکه زد کش (ZEC) و سکه دش کوین (DASH)

سلام.احتمالا مث یکی از دوستان مشکل از ناهمخوانی کارت با اون سکه ی مد نظرتون هستش. من کارت انویدیا ندارم ولی فکر میکنم با نرم افزار های دیگه بشه مشکل رو رفع کرد توی خود ماینرگیت هم نرم افزار های مختلف برای سکه های مختلف برای کارت های انویدیا و ای ام دی رو گذاشته که کار با هر کدومش یکم متفاوت از دیگریست ولی شبیه به همن.

شاید با yam miner بشه،من تستش نکردم متاسفانه:

https://mega.co.nz/#F!UlkU0RyR!E8n4CFkqVu0WoOnsJnQkSg

این هم تنظیماتش:

yam -c 1 -M stratum+tcp://ٍEMAILETOINJABENEVIS%40gmail.com:x@xmr.pool.minergate.com:45560/xmr    

قسمت آبی یوزر ایمیل هست، قسمت سبز منظور همون @ هست، قسمت قرمز هم دامنه ایمیل هستش همونجاییکه ایمیل ساختید.

فقط دقت کن اگر جیمیل بود که هیچ،اگر جیمیل نبود و مثلا یاهو بودش،اون قسمت قرمز رنگ رو به یاهو تغییر بده.

اون سایت هم، سایت معروفیه، فکر میکنم مطمئن باشه.

ممنون از پاسختون.

درسته مشکل از ماینر بود. فعلا xmr رو با yam که گفتید تست نکردم. اما با zec miner 0.3.4b که برای nvidia طراحی شده zcash با سرعت خوبی ماین میشه:

Capture.JPG

لینک به دیدگاه

با درود و سلام به دوستان لیون  دوستان اگه میشه یه برنامه ای معرفی کنین که بر روی گوشی بشه حساب کیف پول رو چک کرد 

لینک به دیدگاه

بهترینش jaxx هست که میتونین ورژن اندروید و ویندوز رو با هم سینک کنین . امکانات خوبی هم داره .

Coinmi هم بد نیست .

تو گوگل پلی سرچ کنین پیدا میکنین چندین مدل مختلف .

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Beni_Lx گفته است :

بهترینش jaxx هست که میتونین ورژن اندروید و ویندوز رو با هم سینک کنین . امکانات خوبی هم داره .

Coinmi هم بد نیست .

تو گوگل پلی سرچ کنین پیدا میکنین چندین مدل مختلف .

ممنون از راهنماییتون 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...