رفتن به مطلب

Recommended Posts

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 16 دقیقه قبل، omidtb گفته است :

تو این حالت فشار روی گرافیک نمیا د؟

:4_joy: چه فشاری دوست عزیز شما وقتی کلیمور رو اجرا میکنید از 100% گرافیک استفاده میکنه دیگه میخواد از چی استفاده کنه 

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، xXxHO3EiNxXx گفته است :

منظورم تعویض سخت افزار نیست. منظورم پشتیبانی از لحاظ تعویض ارز به صرفه تر از ارز استخراج شده هستش.

پشتیبانی ازلحاظ اموزش و نرم افزاری میگم

بله.از لحاظ آموزش که یکجورایی با در دست گرفتن مدیریت بخش ماینینگ، وظیفه ی بنده هستش که کمک حالتون باشم.

بخش تنظیمات هم جوری یادتون میدم،که خودتون استادانه مشکلاتتون رو حل کنید، نگرانش نباشین واقعا سخت نیست. پیش از خرید هر قطعه ای،استاد اون کار بشید بعد خرج کنید که خیالتون تخت باشه.

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، omidtb گفته است :

تو این حالت فشار روی گرافیک نمیا د؟

سلام

اگه اشتباه نکنم حدود 6 درجه گرافیک های خودم در این حالت گرمتر شدن + حدود 50 وات مصرف برق بیشتر 

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/28, 01:59:13، pooyakn گفته است :

خوب بعد از تغییر به PoS احتمالا گرون بشه تا ارزون.

به نظرتون کی ارزون میشه؟

و اینکه یه نفر نحوه کار PoS و سرمایه گزاری در اون زمانو توضیح میده؟ خوندم ولی خیلی نفهمیدم.

پ.ن: راستی از کجا باید اتریوم بخریم و اینکه hardware wallet تو ایران هست؟

قاعدتا با افزایش سختی شبکه باید قیمت بره بالاتر ولی همیشه این قانون اجرا نمیشه واسه مثال دوماه پیش هرکارت rx480 روزانه حدود 4 دلار میداد امروز حدود 2.2 دلاریکم بالا پایین میده این یعنی دقیقا قیمت با سختی پیش نرفته.

در هر حال بعد از پوز اتریوم هم کوین های دیگه ای وجود دارن که شاید شاید سود خوب بدن.

اتریوم رو هم میتونید از دوستانی که تو این کارند یا صرافی های مورد اعتماد بخرید . 

کیف پول سخت افزاری هم در حال حاظر موجود نیست یا باشه خیلی خیلی کمه واسه خرید ولی چندتا وارد کننده قراره تو این ماه شهریور وارد کنن.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

این یک مدل تحلیل هست، سرمایه گذاری همیشه یعنی ریسک.

سرمایه گذاری با صد در صد سود طی یک سال در هیچ جای جهان نداشتیم و این اولین باره صد در صد سود طی یکسال بوجود آمده.

شما پول ها رو بزارید بانک نهایت 15% سود میرسونه،با اینکار شما 100% سرمایه ای که گذاشتی برمیگرده و حتی قطعات هم نفروشی از سال بعد سود دهی داره.

این یجور مغلطه هست که البته فکر کنم خودتون هم بهش توجهی نکردید!

سرمایه در یک سال و حتی کمتر برمیگرده ولی ما زمانی میگیم فعالیتی صد در صد سود داشته که سرمایه اولیه هم صد در صد حفظ شده باشه!!!

خیلی ساده بگم اگر ما بر فرض 10 میلیون سرمایه گذاری کنیم و در اخر سال کاری 10 میلیون سود داشته باشیم در صورتی سود صد در صد هست که سرمایه اولیه هم قابلیت این رو داشته باشه که بعد از تبدیل شدن به ریال همون 10 میلیون تومن باقی بمونه!ولی در ماینینگ سیستم به کار گرفته شده ممکنه بعد یک سال استفاده زیر پنجاه درصد ارزش واقعیش رو حفظ کنه و این یعنی سودی کمتر از پنجاه درصد در سال کاری!

در ضمن سرمایه در خیلی از کارها در طول یک سال کاری چندین دوره و حتی چند 10 دوره  در فعالیت های کوچک در حال گردش هست که این سود رو در مدت یک سال خیلی بیشتر از صد در صد میکنه!

شما همین عمده فروش ها در صنف مواد غذایی و میوه و صیفی جات رو در نظر بگیر!خیلی از سفارشات به صورت دریافت و تحویل آنی هست!و نسبت سود به سرمایه در گردش بیشتر از 10 درصد در روز و نسبت سود به کل سرمایه راکد(مغازه و غرفه و سایر لوازم و ادوات) و در گردش حتی بیشتر از یک درصد در روز هست!

البته اگر خوشبینانه نگاه کنیم این کار برای کسی که توان و تجربه فعالیت های پر بازده رو نداره خوب هست ولی متاسفانه بازاری به شدت ناپایدار و پر ریسک هست

در هر صورت ممنون بابت زحمات ،اموزش ها و  مشاوره های خوبی که میدید

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

این یجور مغلطه هست که البته فکر کنم خودتون هم بهش توجهی نکردید!

سرمایه در یک سال و حتی کمتر برمیگرده ولی ما زمانی میگیم فعالیتی صد در صد سود داشته که سرمایه اولیه هم صد در صد حفظ شده باشه!!!

خیلی ساده بگم اگر ما بر فرض 10 میلیون سرمایه گذاری کنیم و در اخر سال کاری 10 میلیون سود داشته باشیم در صورتی سود صد در صد هست که سرمایه اولیه هم قابلیت این رو داشته باشه که بعد از تبدیل شدن به ریال همون 10 میلیون تومن باقی بمونه!ولی در ماینینگ سیستم به کار گرفته شده ممکنه بعد یک سال استفاده زیر پنجاه درصد ارزش واقعیش رو حفظ کنه و این یعنی سودی کمتر از پنجاه درصد در سال کاری!

در ضمن سرمایه در خیلی از کارها در طول یک سال کاری چندین دوره و حتی چند 10 دوره  در فعالیت های کوچک در حال گردش هست که این سود رو در مدت یک سال خیلی بیشتر از صد در صد میکنه!

شما همین عمده فروش ها در صنف مواد غذایی و میوه و صیفی جات رو در نظر بگیر!خیلی از سفارشات به صورت دریافت و تحویل آنی هست!و نسبت سود به سرمایه در گردش بیشتر از 10 درصد در روز و نسبت سود به کل سرمایه راکد(مغازه و غرفه و سایر لوازم و ادوات) و در گردش حتی بیشتر از یک درصد در روز هست!

البته اگر خوشبینانه نگاه کنیم این کار برای کسی که توان و تجربه فعالیت های پر بازده رو نداره خوب هست ولی متاسفانه بازاری به شدت ناپایدار و پر ریسک هست

در هر صورت ممنون بابت زحمات ،اموزش ها و  مشاوره های خوبی که میدید

جناب،اتفاقا من حساب کردم...

ببینید با وجود همین نرخ اتریوم و بدون افزایش قیمتش، شما حدود 10 ماه پول تمام قطعات رو ریکوپ میکنید (برمیگردونید)

میمونه 2ماه

شما قطعات رو 10تومن میخرید

سر سال با 30% کاهش با 7تومن میفروشید (این که نرخ عادی هست،کی گفته 50% کاهش قیمت میدیم؟ تا به حال شده یک قطعه بخرید سال بعد نصف قیمت بفروشید؟ عموما همیشه مابین 20-30% هستش)

شما اون 3تومن رو میتونید در 2ماه باقی مانده برگردونید.

یعنی عملا شما طی 12ماه، 10میلیون تومن رو تبدیل به 20 میلیون تومان میکنید.

و به این میگن سود 100%ـی

منظور من چنین جمله ای بود اگر شما برداشت دیگری داشتید، بحث دیگه ای هستش.

ولی خب من در این مورد حتما مطالعه بیشتری میکنم و تاپیکی در این مورد میزنم که هم شما و هم بنده مطمئن تر به این قضیه نگاه کنیم.

لینک به دیدگاه

سلام . من حقیقتش قصد ماینینگ ندارم. اما سرمایه گزاری دوست دارم بکنم مثلا در حدود 5 میلیون تومن. اما علاقه دارم رو 5 میلیون ریسک کنم چون همه 5 میلیون رو از دست بدم هم اتفاق خاصی نمیوفته. دوست دارم سکه ها ارزون قیمت که در آینده مثلا 5 سال آینده جای رشد دارن رو بخرم. مثلا سکه ای مثل Ubiq . می خواستم لطفا هم در مورد این سکه ها اطلاعات بدید. سکه های که الان بی ارزش هستن اما در آینده جای رشد دارن. همچنین اینکه چطوری میشه سکه ها رو تهیه کرد. ینی من که ریال دارم چه مراحلی رو باید برای تبدیل طی کنی تا سکه مورد نظرم رو بخرم.

ممنون

لینک به دیدگاه

مادربرد جدید ایسوس با 19 اسلات  جهت ماینرها :3_grin:

goo.gl/VG3n1n

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

سر سال با 30% کاهش با 7تومن میفروشید (این که نرخ عادی هست،کی گفته 50% کاهش قیمت میدیم؟ تا به حال شده یک قطعه بخرید سال بعد نصف قیمت بفروشید؟ عموما همیشه مابین 20-30% هستش)

بماند که الان کارت گرافیکو رو هوا میزنن

ولی من همین چند ماه پیش کارت گرافیک 1080 که 2750 قیمتش بود همینجا گذاشتم واسه فروش به زور دو تومن خریدن تازه دو سال و خورده ای از گارانتیش مونده بود اونوقت شما انتظار داری کارتی که برا ماینینگ استفاده شده و بعد یه سال رده های بالاترشم اومده با سی درصد کاهش قیمت بفروشیم؟!

ولی خب حرف شمام از طرفی درسته چون اگه قرار باشه ماینر به ضرر کردن بیوفته دیگه ماین و پردازشی در کار نخواهد بود پس هیمشه حدی رو نگه خواهند داشت ولی این موج جهانی ماینینگ که تازگی راه افتاده ریسک کار رو برای مدتی خیلی بالا برده چون تعادل نسبت عرضه به تقاضا رو به شدت بهم میزنه و شک نکنید این به ضرر تقاضا کننده (ماینر)هست و نه عرضه کننده

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، saeed110 گفته است :

سلام . من حقیقتش قصد ماینینگ ندارم. اما سرمایه گزاری دوست دارم بکنم مثلا در حدود 5 میلیون تومن. اما علاقه دارم رو 5 میلیون ریسک کنم چون همه 5 میلیون رو از دست بدم هم اتفاق خاصی نمیوفته. دوست دارم سکه ها ارزون قیمت که در آینده مثلا 5 سال آینده جای رشد دارن رو بخرم. مثلا سکه ای مثل Ubiq . می خواستم لطفا هم در مورد این سکه ها اطلاعات بدید. سکه های که الان بی ارزش هستن اما در آینده جای رشد دارن. همچنین اینکه چطوری میشه سکه ها رو تهیه کرد. ینی من که ریال دارم چه مراحلی رو باید برای تبدیل طی کنی تا سکه مورد نظرم رو بخرم.

ممنون

سکه ی یوبیک پنج سال آینده قیمتش بایستی حدودا به الآنه اتریوم برسه...

الآن سکه ی یوبیک ماکزیمم 2دلار هست،میتونی با 1تومن،حدود 50 عدد بخری.ولی خب تو با 1دونه کارت گرافیک قوی میتونی هر 2روز یک عدد استخراج کنی و با 5تومن قطعه میشه حدودا روزی 1سکه استخراج کنی بدون دردسر.

اگر قرار بر سرمایه گذاری هستش،هر روشی انتخاب کنی خوبه.هرچیزی که احساس میکنی به نفعت هست انجام بده.

اگر نظر من رو میخوای،الآن روی اتریوم سرمایه گذاری  کنی،سال بعد به احتمال وحشتناک بالایی، سرمایه ات با قدرت بیشتری برمیگرده.چون اتریوم شیفت میکنه روی فاز پوز،و اون موقع به احتمال زیاد به نصف قیمت بیت کوین یا بیشتر،میرسه.

من که کاملا تشویقت میکنم به سرمایه گذاری در این حیطه چون میدونم علاقه مند هستی و اخبارش رو پیگیری میکنی،میتونی موفق باشی.یه قسمت هم بتازگی توسط دوست خوبم وحید دنبال کردم به اسم ICO ها و Token که یجورایی سرمایه گذاری اندر سرمایه گذاریه و بدجور سود  ده هستش.اینهم بررسی کنم مینویسم در موردش.

در ۱ ساعت قبل، i-Farzad گفته است :

مادربرد جدید ایسوس با 19 اسلات  جهت ماینرها :3_grin:

goo.gl/VG3n1n

البته الآن هر سیستم عامل فقط 8کارت از یک شرکت (AMD یا انویدیا) میتونه ساپورت کنه چون کلا درایورهاشون 8تا 8تا ساپورت میکنن،که یعنی ماکزیمم 16تا کارت فعلا.

مادربورد 8کارته اگر پیدا بشه بسیار خوب هستن

در 36 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

بماند که الان کارت گرافیکو رو هوا میزنن

ولی من همین چند ماه پیش کارت گرافیک 1080 که 2750 قیمتش بود همینجا گذاشتم واسه فروش به زور دو تومن خریدن تازه دو سال و خورده ای از گارانتیش مونده بود اونوقت شما انتظار داری کارتی که برا ماینینگ استفاده شده و بعد یه سال رده های بالاترشم اومده با سی درصد کاهش قیمت بفروشیم؟!

ولی خب حرف شمام از طرفی درسته چون اگه قرار باشه ماینر به ضرر کردن بیوفته دیگه ماین و پردازشی در کار نخواهد بود پس هیمشه حدی رو نگه خواهند داشت ولی این موج جهانی ماینینگ که تازگی راه افتاده ریسک کار رو برای مدتی خیلی بالا برده چون تعادل نسبت عرضه به تقاضا رو به شدت بهم میزنه و شک نکنید این به ضرر تقاضا کننده (ماینر)هست و نه عرضه کننده

شما اشتباه نمیگی.نمیشه آینده رو تضمین کرد،ولی من شما رو دعوت میکنم به پیگیری دنیای کریپتوکارنسی، شاید خیلی غیر واقعی بنظر برسه ولی همیشه این یک قانونه هرجا طرفداری از چیزی وجود داشته باشه،اون چیز حتی اگر هیچ چیز باشه،باز هم با ارزش میشه.

من سود کردم،چرا شما سود نکنی؟ مثل باغ بزرگ عمومی میمونه،مال همه هست،پس بزار همه آدرسش رو بدونن و ازش استفاده ببرن.

ولی برای مطمئن تر شدن،چنتا مبحث دارم آماده میکنم که قرار بدم،بعد از اون امیدوارم با پول های اضافه ای که دارید و آنچنان استفاده ای نمیبرید، روی کارهای آینده دار سرمایه گذاری کنید. به قول یکی از بچه های همینجا گفت من خواستم 2میلیون بدم موبایل بخرم،گفتم بجای 2میلیون برم 2تا کارت گرافیک بخرم روی این کار سرمایه گذاری کنم.

منم هدفم همینه،جای خرج اضافه با چیزهای بیخود،یه آینده برای خودمون بسازیم. فکر میکنم نظر درستی باشه.

ممنون:100_pray:

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

سکه ی یوبیک پنج سال آینده قیمتش بایستی حدودا به الآنه اتریوم برسه...

الآن سکه ی یوبیک ماکزیمم 2دلار هست،میتونی با 1تومن،حدود 50 عدد بخری.ولی خب تو با 1دونه کارت گرافیک قوی میتونی هر 2روز یک عدد استخراج کنی و با 5تومن قطعه میشه حدودا روزی 1سکه استخراج کنی بدون دردسر.

اگر قرار بر سرمایه گذاری هستش،هر روشی انتخاب کنی خوبه.هرچیزی که احساس میکنی به نفعت هست انجام بده.

اگر نظر من رو میخوای،الآن روی اتریوم سرمایه گذاری  کنی،سال بعد به احتمال وحشتناک بالایی، سرمایه ات با قدرت بیشتری برمیگرده.چون اتریوم شیفت میکنه روی فاز پوز،و اون موقع به احتمال زیاد به نصف قیمت بیت کوین یا بیشتر،میرسه.

من که کاملا تشویقت میکنم به سرمایه گذاری در این حیطه چون میدونم علاقه مند هستی و اخبارش رو پیگیری میکنی،میتونی موفق باشی.یه قسمت هم بتازگی توسط دوست خوبم وحید دنبال کردم به اسم ICO ها و Token که یجورایی سرمایه گذاری اندر سرمایه گذاریه و بدجور سود  ده هستش.اینهم بررسی کنم مینویسم در موردش.

البته الآن هر سیستم عامل فقط 8کارت از یک شرکت (AMD یا انویدیا) میتونه ساپورت کنه چون کلا درایورهاشون 8تا 8تا ساپورت میکنن،که یعنی ماکزیمم 16تا کارت فعلا.

:100_pray:

ممنون. لطفا کلیپی در مورد ماینینگ سکه های آینده دار اما کم ارزش بسازید ینی سکه هایی که الگوریتم خوبی دارن و به خوبی ساپورت میشن اما فعلا کم ارزش هستن اما روزی میرسه که ماینرها برای استخراج اون هجوم می برن مثل اتریوم. همچنین نحوه استخراج اون ها رو هم آموزش بدید. ضمنا می خواستم بدونم چطوری ریال رو با کمترین کارمزد تبدیل به سکه مورد نظر کنم مثلا مراحل تبدیل ریال به سکه اتریوم و یا یوبیک آموزش بدید و در موردش اگه امکانش هست کلیپ بسازید. در کل ممنون

لینک به دیدگاه

دوستان کسی میدونه چطور میشه از سی پی یو تصویر گرفت چه درایوری باید نصب کنم ؟؟؟:35_thinking:

لینک به دیدگاه

کسی با سیستم عامل EThos کارکرده ؟

ویرایش شده توسط omidtb
لینک به دیدگاه

اساتید من دوتا rx480 به ریگم اضافه کردم بعد از نصب درایور الان msi afterburner عمل نمیکنه چیکار کنم ؟! :(

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mcozpg گفته است :

اساتید من دوتا rx480 به ریگم اضافه کردم بعد از نصب درایور الان msi afterburner عمل نمیکنه چیکار کنم ؟! :(

کارتها مود شده هستن ؟ یا بایوس خودشونه اگه مود شده هستن بگید براتون آپلود کنم 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

کارتها مود شده هستن ؟ یا بایوس خودشونه اگه مود شده هستن بگید براتون آپلود کنم 

نه بایوس خودشونه 

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Mcozpg گفته است :

نه بایوس خودشونه 

از اینجا دان و یه تست بزنید ببینید اوکی هست یا نه 

http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=5458447&postcount=629

ویرایش شده توسط babak_11
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، babak_11 گفته است :
در 3 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

از اینجا دان و یه تست بزنید ببینید اوکی هست یا نه 

http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=5458447&postcount=629

خیلی ممنون با این نسخه گرافیکای ۱۰۷۰ اوور میشه اما روی rx ها عمل نمیکنه .

دوستان کسی فایل بایوس مود rx480 strix 8g رو اگه داره لطف کنه برام خییییییییلی ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/28, 02:19:48، k4v3h گفته است :

برای استخراج DASH که مانند اتریوم توسط کلی مور باشه روشی هستش که بغیر ماینر گیت بشه این کوین رو استخراجش کرد؟

واسه استخراج dash از دستگاه های asic که واسه الگوریتم x11 هست استفاده میشه.

یه نمونش Antminer D3 هست

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/03, 11:16:45، hareth.salari@gmail.com گفته است :

دوستان کسی میدونه چطور میشه از سی پی یو تصویر گرفت چه درایوری باید نصب کنم ؟؟؟:35_thinking:

واسه گرفتن خروجی گرافیک از سی پی یو کافیه از خروجی تصویر مادربرد استفاده کنید.

درایور هم برای گرافیک اینتل به اسمه intel HD Graphic Driver هست.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Pooyade گفته است :

واسه گرفتن خروجی گرافیک از سی پی یو کافیه از خروجی تصویر مادربرد استفاده کنید.

درایور هم برای گرافیک اینتل به اسمه intel HD Graphic Driver هست.

ممنون عزیزی 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان چند سوال داشتم خدمتتون

میخوام سکه های کم ارزش ماین کنم چطور باید این سکه های کم ارزش رو ماین کرد مثل یوبیک یا هر سکه دیگه توی سایت خودشون اموزش داره یا خیر   

کل ارزهای دیجیتالی رو میشه به بیتکوین یا اتر تبدیل کرد یا خیر 

چطور میشه فهمید ارز دیجیتالی از کدام کیف پشتیبانی میکنه این کیف پولی که ساختیم  www.myetherwallet.com از چه سکه هایی پشتیبانی میکنه   

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

سلام دوستان چند سوال داشتم خدمتتون

میخوام سکه های کم ارزش ماین کنم چطور باید این سکه های کم ارزش رو ماین کرد مثل یوبیک یا هر سکه دیگه توی سایت خودشون اموزش داره یا خیر   

کل ارزهای دیجیتالی رو میشه به بیتکوین یا اتر تبدیل کرد یا خیر 

چطور میشه فهمید ارز دیجیتالی از کدام کیف پشتیبانی میکنه این کیف پولی که ساختیم  www.myetherwallet.com از چه سکه هایی پشتیبانی میکنه   

سلام.

هر سکه معمولا یه روش خاص خودشو داره ولی اکثر سکه ها سر جمع 3-4مدل روش بیشتر ندارن.هر سکه ای جزو یکی از اینهاست.یوبیک توی حیطه ی اتریوم هستش.خیلی شبیهشه.

آموزش ویدیوییش رو ساختم توی کانال آپارات هست توی کانال تلگرام هم هست @TechBaMohsen

بله همه ارز های دیجیتالی رو میشه به هم تبدیل کرد. از وبسایت Bittrex میتونی استفاده کنی.سکه هات رو میریزی تو وبسایت بیتترکس،بعد تبدیلش میکنی به چیزیکه میخوای،بعدش از بیتترکس برش میگردونی به والت اصلی اون سکه ات.

هر سکه ای،کیف پولیش رو توی اینترنت سرچ میکنیم پیدا میکنیم.

برخی وبسایت ها مثل Cryptonator یا Exodus یا coinme ، کیف پول چندین سکه هستن،اینها یجورایی واسته هستند.میتونی از اینها هم استفاده کنی.

کیف پولی myetherwallet.com همونطور که از اسمش مشخصه،مخصوص سکه های اتریوم و اتریوم کلاسیک هست.این کیف پولی مستقیم هستش و واسطه نیست.

فرق خاصی بین واسطه و مستقیم نیست ولی خب برای مبالغ بالا، از واسطه معمولا استفاده نمیکنن.کیف پولی مستقیم اگر میخوای فقط خودت دسترسی داشته باشی،بهتر هست

لینک به دیدگاه

سلام  بهترین کارت گرافیک موجود از لحاظ قدرت و قیمت تو بازار چیه ؟؟

AMD باشه 

من خودم 580 4 گیگ مد  نظرمه بایو استار

چیز بهتری سراغ دارید ؟؟

پاور همCorsair HX1200i 80Plus Platinum Power Supply برای 5 تا گرافیک به صوردت بوست کافیه ؟؟ یا میشه انداختش رو 6تا (فقط گرافیک و رایزر بدون مین وسیپیو)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...