رفتن به مطلب

قحطی قطعات کامپیتور؟!

Recommended Posts

در 16 دقیقه قبل، 303 گفته است :

لیون اگه به جای اینکه گرافیک ها رو ده تا ده تا به یک نفر بفروشه به ده نفر یک دونه بفروشه توی سودش فرقی میکنه؟

سودش یکی هست ولی به جای اینکه زحمت بکشه به هر نفر یکی بده ترجیح میده ده تا رو به یکی بده

کسی 580 رو 2200 ازشون نمیخره تکی ,  میگم گرونه و ... ولی ماینر ها میخرن. تازه 470 دیروز فقط در تلگرام موجود بود در سایتم نزده بودن:|

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

• ارسال 93
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 5 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

جالبتر اینکه تو سایتشون اینقدر ما گیمر هارا فراموش کردن که نوشتن گیمیر !!!!!! آخه یعنی چی ؟؟ الیون کلا گند شده ! آدم به عقلش هم نمیرسه که مدیرش هنوز همون آقای حسینی هستش ! که اینقدر تو بحث های دوستان قدیما کمک میکرد ولی الان سالی یه بار هم که میاد میاد از ماینر ها دفاع میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خداییش دی جی کالا و سایتای دیگه قیمتاشون بهتره مقایسه کنید!!

مشهور شدن اسون نگه داشتنش سخته!

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

راستش من یه کنترلر لاجیتک جی۹۲۰ می خواستم. دیجی کالا ارزون تر از مقداد زده بود از دیجی خریدم. واقعا عجیب بود برام.

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

من سی پی یو و رم رو از لیون خریدم 

برای بقیه قطعات دیدم قیمت ها واقعا از جاهای دیگه گرون تره 

هزینه پست واقعا بالاست واسه شهرستان

هزینه پست کیس 22 هزار تومان

در حالی که سایتی که شما فرمودید [:)] ارسال رایگان داره و حتی بدون در نظر گرفت هزینه پست باز هم قیمت های ارزان تری داره

یه مدت کوتاهی سی پی یو های رایزن که من از لیون خریده بودم رو موجود کردن که در عرض یک هفته تموم شد . قیمت هاش نسبتا ارزون تر بود هزینه پست رایگان بود

سی پی یو ای که من از لیون خریدم باز شده بود . در این مورد اطمینان کامل دارم . روی خمیر هیت سینک مو وجود داشت . هیت سینک فرورفتگی داشت . حتی سی پی یو هم آثار خمیر روش  بود یه لکه روی سی پی یو بود که وقتی جنسی که به عنوان آکبند فروخته می شه  می خری شاخ در می یاری / اگه دست دوم می خواستم که از همون اول دست دوم می خریدم  پول کمتر هم می دادم

ویرایش شده توسط adreno420
لینک به دیدگاه

هوای گیمر ها رو هم ندارن !

باید می زدن هوای ماینر ها رو داریم ?

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان هم یه همچین تاپیکی در مورد گرافیک زده بود. زیاد از دستمون کاری برنمیاد واقعا. اگر واقع بین باشیم وااااقعا کاری از دستمون برنمیاد. حتی اگر قرار به نخریدن هم باشه باز جواب نمیده. قضیه ماینرها هم شاید یه مدتی دلیل اصلی بوده باشه اما بنظر من که دیگه ماینر نمیاد از کیبورد و موس استفاده آنچنانی کنه، امروز رفتم چند تا کیبورد و موس بگیرم دیدم قیمتها حداقل ۳۰ درصد گرون شدن!!!

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

سی پی یو ای که من از لیون خریدم باز شده بود . در این مورد اطمینان کامل دارم . روی خمیر هیت سینک مو وجود داشت . هیت سینک فرورفتگی داشت . حتی سی پی یو هم آثار خمیر روش  بود یه لکه روی سی پی یو بود که وقتی جنسی که به عنوان آکبند فروخته می شه  می خری شاخ در می یاری / اگه دست دوم می خواستم که از همون اول دست دوم می خریدم  پول کمتر هم می دادم

واقعا این اواخر همچین گزارشهایی زیاد شده. احتمالی هم هست که منبعی که لیون از اونها خرید می کنه مشکل دار شده باشن؟ من چند جای دیگه هم دیده بودم که تاپیکهایی در مورد استفاده شدن وسایلی که به اسم آک از لیون خریداری شدن رو زده بودن. حتی یکی از موارد بود که لیون مشخصا اون قطعه رو با یه قطعه از مارک دیگه ای عوض کرده بود و تمام موجودیهاشون رو هم تا اطلاع ثانوی نفروخته بودن تا ببینن مشکل از چیه.خیی عجیبه که روی خمیر هیت سینک، مو ببینی و هی بخوای به خودت القا کنی که بابا احتمالا موقع بسته بندی، اون کارگره خیلی مودار بوده ... خخخخ

لینک به دیدگاه

دقت کردین کارت rx460 4g رو هم دادن ب ماینرا؟؟ ؟؟ [emoji48][emoji48][emoji48]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

کار خاصی نمیشه کرد باید ساخت . قطعات به هر حال توسط n تا واسطه و دلال و چغال و ... وارد مملکت میشه و مشتری بدبخت به دلیل نبود ارتباط با سایتهای خرده فروشی مطرح دنیا مجبور نیازهاش رو از همین دلالها تامین کنه

هر زمان که دلال محترم اصلی دلش هم بخواد و عشقش بکشه یه دسته جنس رو از بازار حذف میکنه یا احتکار میکنه تا نفع خودش رو ببره بالا یا هزارتا برنامه و بامبول دیگه که در میارن

لینک به دیدگاه

دقت کردین پاور چقدر کمیاب شده ؟ هم لیون هم  هم دیجی کالا اکثر پاورهارو ناموجود زدن.

لینک به دیدگاه

از همه این مسائل جالب تر و عجیب تر اینه که قبلا اینطور تاپیک ها به چند ساعت نکشید از طرف فروشگاه پاسخگویی میشد. الان نمیدونم چه مدته داره اعتراض میشه و کسی پاسخگو نیست که حداقل دلمون خوش باشه یه نفر میاد جواب میده.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

امروز یکی از دوستان رفته داخل پی سی سنتر شیراز قیمت گرفته ، گرافیک رو پرسیده گفتن فروش تکی نداریم ، گفته خب پس سه تا بدین ، گفته اجازه فروش نداریم.......:35_thinking:

اگه سرمایه درست و حسابی داشتم از اونور گرافیک میاوردم هم خودم ی سودی میکردم و هم نمیزاشتم با این کارا سود غیرعادی به جیب بزنن.....

لینک به دیدگاه

لیون هم لیون قدیم،الان شده CatComputer نه LionComputer :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

ولی در کل اکثر شرکت ها و فروشگاها تو دنیا دارن ماینر ها رو حمایت میکنن چون اونا تعداد انبوه خریداری میکنن و سود بیشتر در زمان کمتری به دست میارن و کلا دیگه به گیمرا توجهی نمیکنن مثل قدیم که بیشترمشتریهاشون گیمرا بودن

به نظر من تنها راه درست کردن بازار منصفانه کارت گرافیک اینه که خود شرکت های Nvidia - AMD بیان کارت گرافیکها رو دو دسته تولید کنن،یکی واسه گیمرا و یکی واسه ماینرا (نوع معماریشون رو تغییر بدن تا کارت گیم تو ماینینگ زیاد خوب عمل نکنه ) 

این کار باعث میشه که دیگه این دو نوع مشتری از هم جدا بشن و تو بازار همدیگه اختلال ایجاد نکنن.

لینک به دیدگاه

من ماه پیش تمام قطعات سیستم ارتقاء دادم، تمامی قطعات از دیجی کالا خریداری کردم! با قیمت پایین تر از همه فروشگاه ها...

با اینکه شمال هستم، یکروزه تمام سفارش درب منزل و رایگان تحویل دادند!

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، shadowfax گفته است :

من ماه پیش تمام قطعات سیستم ارتقاء دادم، تمامی قطعات از دیجی کالا خریداری کردم! با قیمت پایین تر از همه فروشگاه ها...

با اینکه شمال هستم، یکروزه تمام سفارش درب منزل و رایگان تحویل دادند!

من هم دیروز یه لاجیتک ۹۲۰ خریدم. از همه جا ارزون تر دیجی زده بود. دیروز سفارش دادم امروز قبل از ظهر آوردن دادن!!!!!

لینک به دیدگاه

الان دارم خداروشکر میکنم ک سیستممو 3 ماه پیش ارتقا دادم!!

الان بخوام بفروشم همون قیمت ک خریدم ازم برمیدارن:D

ولی دوستان لیون هم تو تاپیک مشابه همین گفت ک اونایی ک ازشون جنس میخره دیگه تمایل زیادی به کار کردن یا همکاری ندارن!بخاطر وضع نابه سامان قطعات سیستم

ولی دوستان به نظر من اصلاسمت جنسی ک گرون شده نرید بعد یه مدت قیمتاش مناسب میشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

Me too

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

الان بخوام بفروشم همون قیمت ک خریدم ازم برمیدارن:D

ولی دوستان لیون هم تو تاپیک مشابه همین گفت ک اونایی ک ازشون جنس میخره دیگه تمایل زیادی به کار کردن یا همکاری ندارن!بخاطر وضع نابه سامان قطعات سیستم

ولی دوستان به نظر من اصلاسمت جنسی ک گرون شده نرید بعد یه مدت قیمتاش مناسب میشه

اون رو چرا میگی من یه Asus GTX 1060 Strix OC خریدم 6 ماه پیش 1400 حدود 2 هفته پیش فروختم 1460:D هم قشنگ استفاده کردم هم بهم اضافه پول دادن 

خیلی حال میده

ویرایش شده توسط Game World
لینک به دیدگاه

ولی بازار خارج از کشور هم بهم ریخته

الان رم geil evo x 16gb 3200 تو آمازون و newegg هم out of stock شده کلا :35_thinking: قیمتاش تو ایران هم که عجیب غریبه اگر آک گیر بیاد

من تقریبا 5 ماه و نیم پیش سیستمم رو جمع کردم و این رم رو گرفتم 610 تومن الان بالای 900 تومنه

یعنی خدا به داد کسایی برسه که پول جمع کرده بودن سیستم ببندن تو این ماه :(

لینک به دیدگاه

نمی دونم اخبار رو دیدید یا نه ولی تو اخبار گفتن که از بیت کویین و ارز های دیجیتالی پشتیبانی خواهند کرد.

همه چیز داره به ضرر گیمر ها پیش میره.

ویرایش شده توسط Chabouk
لینک به دیدگاه

دوستان نا امید نباشین، امیدوارم این داستان بالاخره یه جا Normal بشه، یعنی دیگه اون صرفه اقتصادیش  و Margin رو بشدت امروز نداشته باشه، تا بشه مجدد قطعه خرید.

متاسفانه در حال حاضر به خاطر ماینینگ عملا بازار Entry Level و Mid Range در مورد پاور و کارت گرافیک  از بین رفته.

دلیل گرونی Ram قیمت های جهانی و عدم وارداته،  ربطی به ماینینگ نداره.

لینک به دیدگاه

ظلم تا کی ؟ وارد کننده متحرم ! فروشنده محترم ! به خدا ما هم وطن هستیم و نه دشمن! رابطه ما باید همیاری باشه نه دشمنی و بد و بیراه گفتن به هم! نیاز ما با خرید از شمابر طرف میشه و درامد شما هم با خرید ما از شما!

بگذریم از این ک تب ماین گند زد ب بازار کارت گرافیک ، بگذریم کارت گرافیکی ک ۱.۲۵ فروش میرفت الان رقم ۲ میلیون رو رد کرده!

۵ ۶ ماه پیش ک تب ماینینگ رو راه انداختن خیلیا از جمله خودم گفتیم عاقبتش چیه و چه اسیبی به بازار نیمه جان ایران میزنه ، ولی به دلیل سود شخصی ...

قیمت پاور چرا زیاد شده؟ قیمت ی هدست ساده چرا از ۲۹۰ ت ب ۵۴۰ ت کشید؟ تقصیر گمرکه؟ ، خب چرا قیمت محصولاتی با برند های مثلا ایرانی گرون شده؟ پارو گرینو مگه واسه قیمت مقرون ب صرفش نمیخریدن؟! 

دلار ۳.۸ بود شد ۴.۳ ! نشده ک ۷ تومن ! 

من نمیدونم کدوم ادم عاقلی کارت کرافیک rx 560 ک ۵۵۰ ت بود رو میخره ۱.۲ ! هم قیمت ۱۰۶۰ در دو ماه پیش!

اصلا گیریم همه اینا دلیل منطقی داشته باشه که به هیچ وجه منطقی براش نمیبینم ! چرا مغازه دار ها و فروشگاه ها اجناسی ک تا ۱۵۰ ۲۰۰ درصد هم توی حباب هستنو موجود میکنن و میفروشن؟ یکم به فکر مردمی باشین ک نون شما با فروش ب همونا تامین میشه!

هم وطنان , لطفا غیرت به خرج بدین و تا برگشت قیمت ها ب رقم منطقی خرید نکنین!

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

در در 1396/10/18, 09:47:41، Mahdi D گفته است :

ظلم تا کی ؟ وارد کننده متحرم ! فروشنده محترم ! به خدا ما هم وطن هستیم و نه دشمن! رابطه ما باید همیاری باشه نه دشمنی و بد و بیراه گفتن به هم! نیاز ما با خرید از شمابر طرف میشه و درامد شما هم با خرید ما از شما!

بگذریم از این ک تب ماین گند زد ب بازار کارت گرافیک ، بگذریم کارت گرافیکی ک ۱.۲۵ فروش میرفت الان رقم ۲ میلیون رو رد کرده!

۵ ۶ ماه پیش ک تب ماینینگ رو راه انداختن خیلیا از جمله خودم گفتیم عاقبتش چیه و چه اسیبی به بازار نیمه جان ایران میزنه ، ولی به دلیل سود شخصی ...

قیمت پاور چرا زیاد شده؟ قیمت ی هدست ساده چرا از ۲۹۰ ت ب ۵۴۰ ت کشید؟ تقصیر گمرکه؟ ، خب چرا قیمت محصولاتی با برند های مثلا ایرانی گرون شده؟ پارو گرینو مگه واسه قیمت مقرون ب صرفش نمیخریدن؟! 

دلار ۳.۸ بود شد ۴.۳ ! نشده ک ۷ تومن ! 

من نمیدونم کدوم ادم عاقلی کارت کرافیک rx 560 ک ۵۵۰ ت بود رو میخره ۱.۲ ! هم قیمت ۱۰۶۰ در دو ماه پیش!

اصلا گیریم همه اینا دلیل منطقی داشته باشه که به هیچ وجه منطقی براش نمیبینم ! چرا مغازه دار ها و فروشگاه ها اجناسی ک تا ۱۵۰ ۲۰۰ درصد هم توی حباب هستنو موجود میکنن و میفروشن؟ یکم به فکر مردمی باشین ک نون شما با فروش ب همونا تامین میشه!

هم وطنان , لطفا غیرت به خرج بدین و تا برگشت قیمت ها ب رقم منطقی خرید نکنین!

.
دوست عزیز این ها باند هستند...... و فقط به فکر سود خودشون.... این حرف ها حالیشون نمیشه!!!!!
این بی انصاف هایی که من می بینم حاضرند یه کارت 1060 رو با قیمت 4میلیون تومن هم بفروشند!!!

.

ویرایش شده توسط Mamall
لینک به دیدگاه

درود

به دلیل رکود تورمی گرایش به سرمایه‌گذاری کم شده و سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند از روشهای دیگر به سود برسند.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

دوستان اگر برجام توی هفته‌ی آینده به وسیله‌ی کلاه‌قرمزی ملغا بشه انتظار بدتر از این رو هم  باید داشته باشیم...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...