رفتن به مطلب

بیت کوین   

116 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا بیت کوین به روند نزولی خود ادامه خواهد داد؟؟؟

Recommended Posts

تجربه ثابت کرده باید در مسیر تکنولوژی حرکت کرد و سرمایه گذاری در تکنولوژی نو و جدید همیشه جواب داده اما  همیشه همه تخم مرغ ها را در یه سبد نگذارید

سرمایه بسیار زیادی وارد ارز های دیجیتال شده و هزینه های زیادی شده از جمله میزان برقی که توی دنیا داره برای استخراج استفاده می شه مطمئنا ارزهای دیجیتال اونم بزرگانش مثل بیت کوین و اتر از بین نمی رند و ارزششون کم نمی شه زمان می بره تا مردم به این جور چیزا عادت کنن و بپذیرنش و مطمئنم در اینده ارزش بالاتری پیدا می کنن زمان می بره تا ارز های دیجیتال با ثبات بشن و قیمت واقعی خودشون را پیدا کنن

اما به نظرم حجم این ارز ها از نظر تعداد بسیار زیاد شده و مثل قارچ زیاد شدن فکر می کنم در اینده تعداد زیادی از این ارز ها نابود بشند و فقط چند ارز اصلی باقی بمونه

لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

کاهش دوباره قیمت بیت کوین:

5a786294b1ab9_528_Ly9jb2ludGVsZWdyYXBoLmNvbS9zdG9yYWdlL3VwbG9hZHMvdmlldy9iYWRnZTdiOWQ5YWFkMDcyNzQ4YjI0MmY0ZDRhMGI5NTIxYjg3LmpwZw.jpg.9c50231dd08f67e2431dce9825700ac3.jpg

به زودی چین کلیه وب سایت‌هایی که خدمات مبادله ارزهای الکترونیکی یا عرضه اولیه سکه‌ها (ICO) را ارائه می‌دهند مسدود می‌کند. همچنین تبلیغات مرتبط با بیت کوین و سایر ارزهای مجازی نیز از موتورهای جستجو و شبکه‌های اجتماعی پاک شده است.

"با هدف پیش گیری از ریسک‌های مالی، چین اقدامات احتیاطی تازه‌ای را به منظور از میان برداشتن هرگونه پلتفرم داخلی و خارجی مرتبط با مبادله ارزهای مجازی یا ICO ها اتخاذ خواهد کرد"

پیش‌تر دولت چین صرافی‌های خارجی و وب سایت‌های اراده دهنده ICO را مسدود کرده بود اما به نظر می‌رسد این اقدامات نتوانسته دسترسی مردم به سرویس‌های خارجی و  نگرانی‌ها را برطرف کند. حالا طبق خبرهای منتشر شده از سوی رسانه‌های محلی، به زودی چین تمامی صرافی‌ها و وب سایت‌های خارجی و داخلی فعال در زمینه ارزهای الکترونیکی را از طریق دیواره آتش این کشور مسدود می‌کند. چین از طریق یک دیواره آتش که از آن به عنوان دیوار آتش بزرگ یاد می‌شود، سابقه طولانی در مسدود کردن وب سایت‌ها و خدمات خارجی دارد. به نقل از بانک مرکزی این کشور، چین سخت گیری‌ها و قوانین تازه‌ای راجع به فعالان این حوزه وضع می‌کند. گزارش‌ها حاکی از حذف تبلیغات مرتبط با ماینینگ از موتور جستجو بایدو و شبکه اجتماعی Weibo است.

انتشار این خبر با سقوط بهای بیت کون به زیر 8,000 دلار هم زمان شده است. هم اکنون بهای بیت کوین به 7,986 و بهای ایتریوم به 768 دلار رسیده است. جدای از تلاش‌های دولت‌ها در گوشه و کنار دنیا برای وضع محدودیت‌ها و قوانین جدید، بانک‌های آمریکایی مشتریان را از استفاده از کارت‌های اعتباری برای خرید ارزهای الکترونیکی منع کرده‌اند. یک بانک بزرگ بریتانیایی نیز تصمیم مشابه ای اتخاذ کرده است.

http://fortune.com

cointelegraph

shahrsakhtafzar

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، farhadii گفته است :

سلام مجدد بر محسن عزیز

محسن جان پست شما را خوندم

شما یکی دو نکته خیلی مهم که ممکنه (بازی برده)  را  در یک لحظه به صورت 180 درجه تغییر بده  نادیده میگیرید

یکی پشتوانه تضمین شده شفاف کارنسی  دیجیتال  که به عقیده من الان به نوعی بیت کوین شده پشتوانه((( پشتوانه ای که خودش پشتوانه شفاف و تضمین شده و دائمی نداره)))

یکی دیگه تضمین ارزش اقتصادی کارنسی دیجیتال توسط یک مرجع اقتصادی مشخص و معتبر مثل فدرال رزرو آمریکا و بانک مرکزی خودمون که با یه امضا ارزش اقتضادی یه تیکه کاغذ را تضمین کرده را نداره

با تشکر

بله دقیقا بیت کوین بانک ها رو هدف قرار داده و نقطه مقابل اسکناس هست.
مثل طلا ولی بسیار سریعتر از طلا انتقال پیدا میکنه، مثل پول، ولی هیچ تصرفی دولت ها رووش ندارن مثل خزانه داری کشور ها که میتونن به یک ته کاغذ اعتبار بدن و هر موقع خواستن برای بودجه خودشون کاغذ تولید کنن و ادعا کنن که چقدر زحمت کشیدن اینهمه کار کردن.

پشتوانه ارزهای دیجیتالی، سیستم بلاکچینی هست که بر اساس الگوریتم ها و قوانین ریاضی بنا نهاده شده، بر اساس کامپیوتر هایی که اراده ی انتخاب ندارند و نمیتونن پارتی بازی کنن و برای یک عده سکه تولید کنن و برای عده ای دیگر خیر.همه باهم در این سیستم بلاکچین مساوی هستند و اگر کلمه عدالت رو بخوایم معنی کنیم، توی بلاکچین مشخص تر هست تا سیستم بانک داری حال حاظر جهان.

اینکه موسسه مالی جی پی مورگان و چنتا صندوق سرمایه گذاری که با بیت کوین مخالف هستند موقع اصلاح قیمتِ بیت کوین یه سری سر و صداها میکنن و میگن بیت کوین کلاهبرداری و .... ، دقیقا مثل سر و صدای گوسفندان هست نزدیک به عید قربان. منظورم اینه سکه های دیجیتالی اگر و اگر و اگر به جایی برسن، قاتل بسیاری از بانک ها و موسسات مالی خواهند بود.

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، nimajafarpour گفته است :

به نظرم حجم این ارز ها از نظر تعداد بسیار زیاد شده و مثل قارچ زیاد شدن فکر می کنم در اینده تعداد زیادی از این ارز ها نابود بشند و فقط چند ارزباقی بمونه

لایک - دقیقاً

در 37 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

منظورم اینه سکه های دیجیتالی اگر و اگر و اگر به جایی برسن، قاتل بسیاری از بانک ها و موسسات مالی خواهند بود.

محسن جان  البته عکسش هم ممکنه یعنی  بانکهای مرکزی و بازیگران اصلی اقتصادی  و  حتی دولت کشورهای تاثیر گذار در اقتصاد جهانی برای حفظ  هژمونی اقتصادی خودشون بیت کوین را تحریم کنند

در ۱ ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

کاهش دوباره قیمت بیت کوین

به نظرم تا 2000 پایین میاد

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

بله دقیقا بیت کوین بانک ها رو هدف قرار داده و نقطه مقابل اسکناس هست.
مثل طلا ولی بسیار سریعتر از طلا انتقال پیدا میکنه، مثل پول، ولی هیچ تصرفی دولت ها رووش ندارن مثل خزانه داری کشور ها که میتونن به یک ته کاغذ اعتبار بدن و هر موقع خواستن برای بودجه خودشون کاغذ تولید کنن و ادعا کنن که چقدر زحمت کشیدن اینهمه کار کردن.

پشتوانه ارزهای دیجیتالی، سیستم بلاکچینی هست که بر اساس الگوریتم ها و قوانین ریاضی بنا نهاده شده، بر اساس کامپیوتر هایی که اراده ی انتخاب ندارند و نمیتونن پارتی بازی کنن و برای یک عده سکه تولید کنن و برای عده ای دیگر خیر.همه باهم در این سیستم بلاکچین مساوی هستند و اگر کلمه عدالت رو بخوایم معنی کنیم، توی بلاکچین مشخص تر هست تا سیستم بانک داری حال حاظر جهان.

اینکه موسسه مالی جی پی مورگان و چنتا صندوق سرمایه گذاری که با بیت کوین مخالف هستند موقع اصلاح قیمتِ بیت کوین یه سری سر و صداها میکنن و میگن بیت کوین کلاهبرداری و .... ، دقیقا مثل سر و صدای گوسفندان هست نزدیک به عید قربان. منظورم اینه سکه های دیجیتالی اگر و اگر و اگر به جایی برسن، قاتل بسیاری از بانک ها و موسسات مالی خواهند بود.

موفق باشین.

نفهمیدم بالاخره فساد میسازه یا از بینش میبره?

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

لایک - دقیقاً

محسن جان  البته عکسش هم ممکنه یعنی  بانکهای مرکزی و بازیگران اصلی اقتصادی  و  حتی دولت کشورهای تاثیر گذار در اقتصاد جهانی برای حفظ  هژمونی اقتصادی خودشون بیت کوین را تحریم کنند

به نظرم تا 2000 پایین میاد

تا 2000 پایین نمیاد

چون الان هزینه استخراج بیت کوین  تو بعضی نقاط حدودا 5-6 هزار دلاره  اگر کمتر از 5000 دلار برسه خیلی نقاط استخراجش متوقف می شه و قیمت را بالا می بره

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، mahan gh گفته است :

نفهمیدم بالاخره فساد میسازه یا از بینش میبره?

حک

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

تا 2000 پایین نمیاد

چون الان هزینه استخراج بیت کوین  تو بعضی نقاط حدودا 5-6 هزار دلاره  اگر کمتر از 5000 دلار برسه خیلی نقاط استخراجش متوقف می شه و قیمت را بالا می بره

برادر گلم

پارسال همین موقع ها اگه اشتباه نکنم تقریبا قیمت بیت کوین زیر هزار دلار

الان یعنی حباب نداره و تا 2000 دلار پایین نمیاد ؟؟؟

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

سلام یه خبر بود شهرام جزایری مفسد اقتصادی که ده سال زندان بود سلطان واردات شکر ایران

بود ، گفته ارز دیجیتال خودم رو درست می‌کنم به اسم شهرام کوین ََ! البته در این که پولش رو داره شکی نیست 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام یه خبر بود شهرام جزایری مفسد اقتصادی که ده سال زندان بود سلطان واردات شکر ایران

بود ، گفته ارز دیجیتال خودم رو درست می‌کنم به اسم شهرام کوین ََ! البته در این که پولش رو داره شکی نیست 

به به - لایکxD

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

برادر گلم

پارسال همین موقع ها تقریبا قیمت بیت کوین زیر هزار دار بود

سلام اسم حباب رو میاری فیلم تب لاله می یوفتم ، توی یه دوره قیمت گل لاله تو هلند به شدت افزایش پیدا می کنه ، بعدش یک هو حبابش از بین می ره ، یه تعداد بدبخت می شن  , فیلم های مالی سینمای آمریکا معمولاً درباره این اتفاق صحبت میشه نمونه فیلم وال استریت الیور استون هر دو شمارهش ، نومنش تو تاریخ زیاده ، حبابش می ترکه 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام اسم حباب رو میاری فیلم تب لاله می یوفتم ، توی یه دوره قیمت گل لاله تو هلند به شدت افزایش پیدا می کنه ، بعدش یک هو حبابش از بین می ره ، یه تعداد بدبخت می شن  , فیلم های مالی سینمای آمریکا معمولاً درباره این اتفاق صحبت میشه نمونه فیلم وال استریت الیور استون هر دو شمارهش ، نومنش تو تاریخ زیاده ، حبابش می ترکه 

سلام داداش گل

اصلا یه بخشی ازحرف من همینه- لایک

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

داداش سلطان شکر ایران یه نفر دیگس تحقیق کن

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

:D

لینک به دیدگاه

آدم کامنتارو میخونه میبینه بعضیا اینقدر خوشحالن بیتکوین داره میاد پایین انگار بعدش گرافیک به قدری افت میکنه که  1080ti میخرن   650 تومن از دم قسط :8_laughing:

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، nimajafarpour گفته است :

دوازده سال پیش سلطان و مافیای واردات شکر ایران این بود ، تیتر روزنامه ها بود ، تو این چند سال گذشته نمیدونم کیه . 

لینک به دیدگاه

فقط کسانیکه ازفروش ریگ سود میبرن سنگ ماین رو به سینه میزنن... چشمان خودشونو به گندی که ماین تو دنیا و همینطور گند مضاعفی که ماین تو ایران زده  بستن..مثل کسی که تو پر قو زندگی میکنه و چون  تو پر قو زندگی میکنه بعقیه چیزها رو نمیبینه یا نمیخواد ببینه حرف میزنن... یک نادون سنگی رو به چاه میندازه که هزارتاعاقل نمیتونن درش بیارن... هرکی ازاده تو خونه خودش ماین کنه ولی تتهیج کاربران به سراب ماین تو ایران که برا فروش ریگ انجام شده و میشه معنی دیگه ای میده... هایپ ماین تو ایران ایجاد شده ... نوسان یا سقوط ماین و خیلی چیزهای دیگه رو چون بضررتون بود نگفتید که دوستان بعضی ها رو اشاره کردن... از همون اول تبلیغ ماین برا فروش ریگ بود... خیلیها تو دیوار و شیپور قبل از اینکه کل هستی شون دود بشه ریگ هاشون رو بفروش گذاشتن...با بالا رفتن اگاهی کسی وسایل ماین شده نمیخره و این قطعات تو دست ماینر باد میکنه...  محل کیف پول خارجه و ایران هم تو تحریم فزاینده قرار داره... کسانی که بن شدن دسترسی به کیف پول ندارن در واقع با طناب پوسیده حسینی و بعقیه ریگ فروشان  تو بد چاهی رفتن... استارت تعیین هویت رو مالک بیت کوین زده... همه مون میدونیم که برا فروش چیزی باید اول تبلیغش شروع بشه تا مشتریش جذب بشه... اینجا مردم پله شدن برا سود ریگ فروشها و مهم نیست به چه قیمتی داره انجام بشه از نظرلیون و ریگ فروشها سودشون رو ببرن کافیه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، itpc گفته است :

فقط کسانیکه ازفروش ریگ سود میبرن سنگ ماین رو به سینه میزنن... چشمان خودشونو به گندی که ماین تو دنیا و همینطور گند مضاعفی که ماین تو ایران زده  بستن..مثل کسی که تو پر قو زندگی میکنه و چون  تو پر قو زندگی میکنه بعقیه چیزها رو نمیبینه یا نمیخواد ببینه حرف میزنن... یک نادون سنگی رو به چاه میندازه که هزارتاعاقل نمیتونن درش بیارن... هرکی ازاده تو خونه خودش ماین کنه ولی تتهیج کاربران به سراب ماین تو ایران که برا فروش ریگ انجام شده و میشه معنی دیگه ای میده... هایپ ماین تو ایران ایجاد شده ... نوسان یا سقوط ماین و خیلی چیزهای دیگه رو چون بضررتون بود نگفتید که دوستان بعضی ها رو اشاره کردن... از همون اول تبلیغ ماین برا فروش ریگ بود... خیلیها تو دیوار و شیپور قبل از اینکه کل هستی شون دود بشه ریگ هاشون رو بفروش گذاشتن...با بالا رفتن اگاهی کسی وسایل ماین شده نمیخره و این قطعات تو دست ماینر باد میکنه...  محل کیف پول خارجه و ایران هم تو تحریم فزاینده قرار داره... کسانی که بن شدن دسترسی به کیف پول ندارن در واقع با طناب پوسیده حسینی و بعقیه ریگ فروشان  تو بد چاهی رفتن... استارت تعیین هویت رو مالک بیت کوین زده... همه مون میدونیم که برا فروش چیزی باید اول تبلیغش شروع بشه تا مشتریش جذب بشه... اینجا مردم پله شدن برا سود ریگ فروشها و مهم نیست به چه قیمتی داره انجام بشه از نظرلیون و ریگ فروشها سودشون رو ببرن کافیه

تعیین هویت ؟!

کیف پول تو خارجه ؟!

داداش من هیچی از کرایپتوکارنسی نمیدونم ، یه توضیحی میدی چی به چیه ؟

داداش میگن گرونی گرافیک به خاطر گرون شدن بیتکوینه ، من میتونم با کارت گرافیک بیتکوین ماین کنم ؟

به نظرت الان خرید ریگ به صرفه است ؟ یا وایسم قیمت بیتکوین بازم افت کنه ؟

اگه بیتکوین گرون بشه کارت گرافیک هم گرون میشه ؟

مالک بیتکوین کیه ؟!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، bighero7 گفته است :

تعیین هویت ؟!

کیف پول تو خارجه ؟!

داداش من هیچی از کرایپتوکارنسی نمیدونم ، یه توضیحی میدی چی به چیه ؟

داداش میگن گرونی گرافیک به خاطر گرون شدن بیتکوینه ، من میتونم با کارت گرافیک بیتکوین ماین کنم ؟

به نظرت الان خرید ریگ به صرفه است ؟ یا وایسم قیمت بیتکوین بازم افت کنه ؟

اگه بیتکوین گرون بشه کارت گرافیک هم گرون میشه ؟ تحریمه

مالک بیتکوین کیه ؟!

بخاطر پولشویی و مسایل مرتبط با فساد مالی =دارنده کیف پول باید هویت و ادرس  واقعی داشته باشه که ایران تحریمه و مردمش حق استفاده رو ندارن مثل پیپل

تو ایران ماین با این شرایط بصرفه نیست ... مگه اینکه درخت کج رشد کرده رو دربیاریم و یک درخت سالم بکاریم

اره بخاطر ماینراست ولی تو ایران  با این شرایط به سودنمیرسی... فکر کن گرافی که مثلا 1060 رو ۱۳۰۰  خریدی بعد ۳ ماه خراب بشه اونوقت الان برا خرید همون گراف باید ۳ برابر خرید هزینه کنی

تو ایران با این شرایط نه

اره چون زامبی ماینرا هجوم میارن برا خرید گراف

چند روز پیش یک مقاله داشتم میخوندم که مالک بیتکوین این قانون رو صادر و اجرایی کرد ... میگردم  و لینکش رو پیدا میکنم.. خودتم میتونی تو گوگل سرچ کنی

لینک به دیدگاه

اقا اصلا مگه من از پول بدم میاد تو این شرایط بیکاری و بی پولی؟؟؟؟؟؟؟؟  ماین تو ایران سرابه فعلا

لینک به دیدگاه

همچنان بیت کوین و اتریوم در حال سقوط   قیمت بیت کوین به 6200 دلار و قیمت اتریوم به 589 دلار رسید

image.thumb.png.4c4333ea198126f6234d5d15cedb57fc.png

image.thumb.png.b34c4c51f375d0cd13fdc553d48b557d.png

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، farhadii گفته است :

برادر گلم

پارسال همین موقع ها اگه اشتباه نکنم تقریبا قیمت بیت کوین زیر هزار دلار

درود، سوال من هم هست ، دوستان مثال 5 یا 6 هزار دلار برای هزینه استخراج بیت کوین زدند گفتن پایینتر  نمیاد، کشور ونزوئلا  که هزینه استخراجش 531 دلار هست!:

BC-index-way2pay-96-11-14.thumb.jpg.c082da45186af8201ed794b29c8d16fd.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در در 1396/11/16, 23:42:28، ahmadsa گفته است :

سوال من هم هست ، دوستان مثال 5 یا 6 هزار دلار برای هزینه استخراج بیت کوین زدند گفتن پایینتر  نمیاد، کشور ونزوئلا هزینه استخراجش 531 دلار هست:

BC-index-way2pay-96-11-14.thumb.jpg.c082da45186af8201ed794b29c8d16fd.jpg

سلام  برادر گل

تا اونجایی که من میدونم  در فن اوری بلاکچین مبتنی بر نوعی حسابداری توام با رمز نگاری برای نقل و انتقال امن  هست

در واقع هزینه استخراج بابت  هزینه انتقال امن و ثبت تراکنش ها ، حسابداری و رمزنگاری ((برای نقل و انتقال امن )) 

خوب مثل این میمونه که بگیم هزینه بانکداری ((ثبت تراکنش و  تامین امنیت نقل و انتقال)) و حسابداری در فلان کشور مثلا ونزوئلا زیاد شده

پس نوسانات ارز رسمی این کشور نسبت به دیگر ارزهای رایج از یه محدوده ای نمی  تونه عبور کنه ؟

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، gafarbit گفته است :

همچنان بیت کوین و اتریوم در حال سقوط   قیمت بیت کوین به 6200 دلار و قیمت اتریوم به 589 دلار رسید

زودتر یه حرکتی بزنن این ارز های مسخره و بی ثبات کلا از صحنه روزگار حذف بشن

لینک به دیدگاه

خدایا چند روز خبرارو دنبال نکردم الان دیدم بیت کوین شده 6200

:(:52_fearful:

دوستان به زودی شاهد نابودی این شغل کاذب میشیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...