رفتن به مطلب

مشاوره میز گیمینگ

MamadMedusa
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت لیونی های عزیز

اول از همه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان رو به همه تبریک میگم

به امید خدا قراره تا چند ماه اینده به خونه جدید نقل  مکان کنیم . تصمیم گرفتم که یه میز کامپیوتر سفارش بدم بسازن . اما از طرح های کاتالوگ زیاد خوشم نیومد و طرح های اینترنت هم  مورد کاربری من نبودن .

اگر مایل بودید طرح میز خودتون یا  از عکس های داخل اینترنت که مورد پسند خودتون بودن  ارسال کنید یا حتی هر نظر و پیشنهادی و ایده ای دارید همینجا بیان کنید .

کاربریم هم یه کیس مید تاوردر حد master case pro 5  و یه مانیتور 23 اینچ + پرینتر . کیس هم سمت راست مانیتور روی میز قرار میگیره .

پیشاپیش از همتون  ممنونم

لینک به دیدگاه

والا فکر میکنم بهترین گزینه ای که دم دستت هست میزهای گیمینگ DXRACER هستن که تخت جمشید وارد کنندشه . من یکیشو دارم راضی هستم خدا رو شکر. هم سایز هم راحتی هم قیافه هم ارتفاع همه چیش به نظرم اوکی هست

لینک به دیدگاه

به نظر من میز باید ساده باشه

یه چهارچوب فلزی به اضافه یه ام دی اف 

سایز هم فکر کنم 160*75*75 خوب باشه

لینک به دیدگاه

در در 1397/02/27, 07:14:51، MamadMedusa گفته است :

سلام،  این لینک دونمونه از میزها(ف. ش .نیازه)،

09cab144396d5b3b909d3009e97e8c4a--computer-setup-gaming-desk.thumb.jpg.cbe85123a8fecceee58d243885102b1d.jpgfa1e55bdd8f25c1f434423ee6f910cf3.thumb.jpg.f89800720297975d935b1b585a168f0d.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

اپ

دوستان نظری دارن دریغ نکنن . همین هفته احتمالا سفارش بدم

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر بنده این دو میز طرح گیمینگ خوبی دارن و به راحتی قابل ساخت هستند - خود بنده مورد اول رو ساختم اما مورد دوم رو تازه دیدم و خیلی چشم رو گرفته و ساختنش هم ساده تر و ارزانتره

superb-gaming-desks-5-best-25-gaming-desk-ideas-on-pinterest-computer-setup-gaming-computer-and-pc-setup-534-x-534.thumb.jpg.5b2ef170748c09678500ae029851c9a6.jpg 8e6885c7a0a4504a4e2eaa9e5cabb876.thumb.jpg.e63f163c90120fac15d2d2d16355f18b.jpg

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

سلام 

عزیز میز بستگی به جا و اندازه ای که قراره براش درنظر گرفته باشه  داره مثلا کنج دیوار باشه یا ....... تا چه اندازه ای دستتون باز هست . 

یه نگاه به این سایت بندازید بدنیست شاید ایده ای بهتون بده . فقط از محیط های بسته برای کیس استفاده نکنید سعی کنید دور کیس کاملا خالی باشه برای تهویه مناسب 

http://www.lilangelsfurniture.com/pc-gaming-desk-setup/

لینک به دیدگاه

حتما میز گیم خارجی بخر نه دست ساز. من از میز بزرگ اداری استفاده  کردم الان دست چپم بعد از 10 سال کارپال تانل گرفته.

ارتفاع میز خیلی مهم هست ساعد مچ دست ها اینا همه باید در یک راستا باشه.

اگر میتونید  میز با قابلیت تغییر ارتفاع مثل مدل های dxracer بگیرین.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، MamadMedusa گفته است :

اپ

دوستان نظری دارن دریغ نکنن . همین هفته احتمالا سفارش بدم

سفارش بدی؟خب یه سر برو ببین چه مدل هایی دارن همونجا یکی بخر بنداز پشت ماشین یا وانت بیار خونه،میز کامپیوتر چیزی نیست که نداشته باشند اون از هر جنس و طرح

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

سفارش بدی؟خب یه سر برو ببین چه مدل هایی دارن همونجا یکی بخر بنداز پشت ماشین یا وانت بیار خونه،میز کامپیوتر چیزی نیست که نداشته باشند اون از هر جنس و طرح

چند تا کاتالوگ دیدم زیاد جالب نبودن 

در ضمن اکثر میز های کامپیوتری اماده چوبی هستند . احتمالا از جنس های گلاس سفارش بدم که یکی دو هفته ای طول میکشه

لینک به دیدگاه

در در 1397/02/27, 18:44:51، MamadMedusa گفته است :

سلام خدمت لیونی های عزیز

اول از همه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان رو به همه تبریک میگم

به امید خدا قراره تا چند ماه اینده به خونه جدید نقل  مکان کنیم . تصمیم گرفتم که یه میز کامپیوتر سفارش بدم بسازن . اما از طرح های کاتالوگ زیاد خوشم نیومد و طرح های اینترنت هم  مورد کاربری من نبودن .

اگر مایل بودید طرح میز خودتون یا  از عکس های داخل اینترنت که مورد پسند خودتون بودن  ارسال کنید یا حتی هر نظر و پیشنهادی و ایده ای دارید همینجا بیان کنید .

کاربریم هم یه کیس مید تاوردر حد master case pro 5  و یه مانیتور 23 اینچ + پرینتر . کیس هم سمت راست مانیتور روی میز قرار میگیره .

پیشاپیش از همتون  ممنونم

https://www.ikea.com/ae/en/catalog/categories/departments/workspaces/20649/

یه نگاهی به این مدل ها بنداز داداش، در صورت پسند هر مدل پیام بده قیمتشو بهت می گم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...