رفتن به مطلب

حذف شدن سرویس 8مگ 200gb بین الملل آسیاتک!

Peacekeeper
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان امروز میخواستم تمدید کنم دیدم سرویس 8 مگ 200gb  خارجی و 200 داخلی 1 ماهه  از پنلم حذف شده!! وارد سایت شدم دیدم از اونجا هم حذف شده!! یعنی چی آخه؟؟ اینا منظورشون چیه؟؟ میخوان همه از این شرکت برن بیرون؟؟ الان بنظرنون چیکار کنم؟

photo_2018-08-10_23-3gjkhk4-18.jpg

ویرایش شده توسط REZAALIFAR
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، alirezaskyfall گفته است :

زنگ بزن به پشتیبانی

زدم. میگن دیگه کلا حذف شده

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، REZAALIFAR گفته است :

زدم. میگن دیگه کلا حذف شده

اگر شامل طرح تخفیف یا ویژه نبوده باشه و سرویس اصلی بوده که قبلا خرید کردید اوضاع شرکت خرابه چون اصولا تعهد دارن که سرویسی که قبلا اراعه میشده رو برای کاربر قدیمی نگه دارن

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، REZAALIFAR گفته است :

دوستان امروز میخواستم تمدید کنم دیدم سرویس 8 مگ 200gb  خارجی و 200 داخلی 1 ماهه  از پنلم حذف شده!! وارد سایت شدم دیدم از اونجا هم حذف شده!! یعنی چی آخه؟؟ اینا منظورشون چیه؟؟ میخوان همه از این شرکت برن بیرون؟؟ الان بنظرنون چیکار کنم؟

photo_2018-08-10_23-3gjkhk4-18.jpg

خوب شد اعلام کردی من چند روز پیش سرویس برام باز بود یک ماه گرفتم انشالا اگه خدا بخواد برمیگردم شاتل برای ماه دیگه.

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، alirezaskyfall گفته است :

اگر شامل طرح تخفیف یا ویژه نبوده باشه و سرویس اصلی بوده که قبلا خرید کردید اوضاع شرکت خرابه چون اصولا تعهد دارن که سرویسی که قبلا اراعه میشده رو برای کاربر قدیمی نگه دارن

اینا فقط کارشون دروغه! میرم شاتل. درخواست جمع آوری دادم

در 17 دقیقه قبل، veteranomid گفته است :

خوب شد اعلام کردی من چند روز پیش سرویس برام باز بود یک ماه گرفتم انشالا اگه خدا بخواد برمیگردم شاتل برای ماه دیگه.

درخواست جمع آوری دادم میرم شاتل بعد جمع آوری.

لینک به دیدگاه

سلام 

بچه ها خوشبحاتون میتونید تغییر سرویس دهنده بزنید اینجا خط ها فیبرنوری هستش و هیچ شرکتی بجز مخابرات سرویس نمیده (مخابرات واقعا سرویس میده!؟!)

لینک به دیدگاه

پشتیبانیشون توی اینستگرام جواب داده که قراره طرح های جدید و متنوع بدیم ،  احتمالا افزایش قیمت داشته باشن و پشت بندش بقیه شرکتا همین کارو انجام بدن

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام 

بچه ها خوشبحاتون میتونید تغییر سرویس دهنده بزنید اینجا خط ها فیبرنوری هستش و هیچ شرکتی بجز مخابرات سرویس نمیده (مخابرات واقعا سرویس میده!؟!)

نه داداش پولتو آتیش بزن ولی به مخابرات نده!

خیلی شرکت مزخرفیه

tdlte مبین نت من واقعا راضیم، الانم tdlte ایرانسل گرفتم امتحان کنم ببینم چطوریه!

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام 

سلام 

بستگی داره که اولا نویز خط شما چقدر باشه ، ثانیا قصد چه کاری داشته باشید 

مثلا من الان29 snr margin  دارم ، تا الان قطعی نداشتم ، سرعتم 1 هستش ، دانلود از 100 پایینتر نمیاد از 130 کیلوبایت هم بالاتر نمیره ! پینگ سایت های داخلی خوبه ولی خارجی ها یکم کنده ، برای بازی تست نکردم تا حالا ! 

البته 16 مخابرات هم خونه رفیقم تست کردم اونم خیلی خوب بود ، تا الان هم قطعی نداشته ، منتها به نظر من رابطه ی مستقیمی بین کیفیت و نویز خط وجود داره من خونه قبلی اس ان ار 7 داشتم واقعا داغون بود .

اما خب مخابرات طرح های تشویقی نداره ، بسته هاش همون بسته های پایه ای هستش که همه شرکت ها دارن ، مثلا سرعت 16 فقط قیمت 87 تومنی داره ! به نظرم برای دانلود بسته های نامحدود همراه اول از 1 شب تا 11 صبح بهتر باشند البته اگر هنوز موجود باشن ! 

در کل من راضی ام ، با توجه به اینکه مرکز مخابرات ما پورت خالی به شرکت ها نمیده ، اگر هم شرکتی پورت خالی داره به قیمت گزاف میگه ، یا میگه باید سرویس شش ماهه بخرید و اینا ! 

لینک به دیدگاه

اسیا تک سرعت ها باز هست ببین اگه تو چهار مگی ها هست بگیر

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

روی طرح های جدید باز نیست 

با پشتیبانی هم تماس بگیرین نهایتا براتون 4 مگ رو روی 5 مگ ببندن

ویرایش شده توسط ehsangomez
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، فرـشاد گفته است :

سلام 

بستگی داره که اولا نویز خط شما چقدر باشه ، ثانیا قصد چه کاری داشته باشید 

مثلا من الان29 snr margin  دارم ، تا الان قطعی نداشتم ، سرعتم 1 هستش ، دانلود از 100 پایینتر نمیاد از 130 کیلوبایت هم بالاتر نمیره ! پینگ سایت های داخلی خوبه ولی خارجی ها یکم کنده ، برای بازی تست نکردم تا حالا ! 

البته 16 مخابرات هم خونه رفیقم تست کردم اونم خیلی خوب بود ، تا الان هم قطعی نداشته ، منتها به نظر من رابطه ی مستقیمی بین کیفیت و نویز خط وجود داره من خونه قبلی اس ان ار 7 داشتم واقعا داغون بود .

اما خب مخابرات طرح های تشویقی نداره ، بسته هاش همون بسته های پایه ای هستش که همه شرکت ها دارن ، مثلا سرعت 16 فقط قیمت 87 تومنی داره ! به نظرم برای دانلود بسته های نامحدود همراه اول از 1 شب تا 11 صبح بهتر باشند البته اگر هنوز موجود باشن ! 

در کل من راضی ام ، با توجه به اینکه مرکز مخابرات ما پورت خالی به شرکت ها نمیده ، اگر هم شرکتی پورت خالی داره به قیمت گزاف میگه ، یا میگه باید سرویس شش ماهه بخرید و اینا ! 

درود

منطقا هم سرعتتون باید در همین رنج باشه!

ولی سوالی که اینجاست سرعت  100 کیلوبایت تو سال  2018 د ر جایی که تو همین کشور خودمون اینترنت سیم کارت در اکثر نقاط داره بالای 5 مگابایت یعنی 50 برابر سرعت شما رو میده منطقی هست؟

برای دانلود یه فیلم با کیفیت مطلوب یا یه بازی چند ساعت  سیستم روشن بمونه با این 100 کیلوبایتی که شما میگی؟

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، gtxman گفته است :

نت فقط های وب

من های وب دارم ولی جدیدا قطعیا زیاد شده هرچند کم. قبلا سالی یبارم قطعی نداشت الان هفته ای دو سه بار نیم ساعت قطعم میشه. پینگ های وبم خوب نیس لامصب زنگ زدم گفتن زیر 300 مشکلی نیس ?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ehsangomez گفته است :

روی طرح های جدید باز نیست 

با پشتیبانی هم تماس بگیرین نهایتا براتون 4 مگ رو روی 5 مگ ببندن

من چهار مگ خریدم بازه پنج روز خریدم 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

من چهار مگ خریدم بازه پنج روز خریدم 

دیگه از خوش شانسی شماست من 16 مگ داشتم بعدش 8 مگ خریدم سرعتمو اوردن پایین روی 8 مگ قفل کردن 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

منطقا هم سرعتتون باید در همین رنج باشه!

ولی سوالی که اینجاست سرعت  100 کیلوبایت تو سال  2018 د ر جایی که تو همین کشور خودمون اینترنت سیم کارت در اکثر نقاط داره بالای 5 مگابایت یعنی 50 برابر سرعت شما رو میده منطقی هست؟

برای دانلود یه فیلم با کیفیت مطلوب یا یه بازی چند ساعت  سیستم روشن بمونه با این 100 کیلوبایتی که شما میگی؟

عرض ادب 

کاملا درسته ، سرعت باید همین باشه ، منتها مخابرات قبلا اینطور نبود ! حداقل برای من نبود ، که البته من این مطلب رو ذکر نکردم ! یادمه سرویس 2 داشتم سرعت دانلودم 80 بود ! به اسم 2 خریده بودم منتها یا سرعت کاهش داشت یا قطعی و وصلی داشت البته وضعیت نویز خط من هم مناسب نبود

راجع به پاسخ سوالتون هم بله کاملا صحیح میفرمایید ، من در واقع پیشنهاد بسته 1 رو به دوستمون ندادم بلکه منظورم این بود چیزی رو که تعهد کردن دارن ارائه میدن مشکلی در سرویس دهیشون وجود نداره و البته ذکر کردم که قیمت هاشون هیچ گونه طرح تخفیفی نداره و باید برای یک نت 16 مگ ماهانه 87 تومن پول داد در جایی که نت موبایل با سرعت 3 برابر و حجم 48 گیگ و البته سه ماهه قیمت 90 تومنی داره ! 

و صد البته میشه که بسته یک ساله 120 ایرانسل رو  به ازای هر گیگ 1600 خرید که به این مبلغ مالیات هم اضافه میشه همونطور که به مبلغ 87 تومن ماهانه مخابرات هم مالیات اضافه میشه ! 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، rostam2142 گفته است :

4مگ به دردم نمیخوره. 8مگ واسم کمه چه برسه به 4

درخواست جمع آوری دادم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، REZAALIFAR گفته است :

4مگ به دردم نمیخوره. 8مگ واسم کمه چه برسه به 4

درخواست جمع آوری دادم.

8 مگابیت مخابرات ، ماهانه 360 گیگ ترافیک بین الملل داره. کیفیتشم هم خوبه.

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، rambo.2020 گفته است :

360 مال داخلیه خوب دقت کن. 90 هم خارجی

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، rambo.2020 گفته است :

تو این همه سال واینترنت های مختلف هیچ جوکی قشنگ تر از کیفیت خوب برا نت مخابرات نشنیده بودم واقعا عالی بود دلمون رو شاد کردی خدا دلت رو شاد کنه

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، REZAALIFAR گفته است :

360 مال داخلیه خوب دقت کن. 90 هم خارجی

دوست عزیز، الآن تقریباً 6 ماهه که من دارم از همین طرح استفاده میکنم. 360 ترافیک بین الملل!

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، rambo.2020 گفته است :

دوست عزیز، الآن تقریباً 6 ماهه که من دارم از همین طرح استفاده میکنم. 360 ترافیک بین الملل!

داداش طرح تقسیم بر سه میشود بین الملل اما داره اما شما درست میگین چون اون احمقا نمیتونن ترافیک رو تفکیک کنن که هیچ چند تا باگ خفن دیگه هم داره که بهتره مسکوت باشه تا مردم حالشو ببرن شما هم صداش رو در نیار 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...