رفتن به مطلب

چرا صفحه آبی به فایل ها آسیب میزنه ؟

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

امروز توی گیم بودم  و همزمان در حال دانلود که یک  صفحه آبی  اومد، وقتی سیستم ریستارت شد  هم فایل دانلودیم آسیب دیده بود هم سیو های بازیم از بین رفته بود، قبلا یکی دو بار دیگه اینطور شده بود و دفه پیش مثلا تنظیمات تلگرام برگشته بود به حالت پیش فرض، انگار تازه نصب شده بود. روی لپ تاپ هم بهضی وقت ها همین طور میشه،

مشکل اینه وقتی  صفحه آبی  اومد نذاشتم اون درصدش بره تا 100 درصد، سریع ریستارت کردم، اگر دوستان همچین تجربه ای دارن و یا میدونن کد ارور این  صفحه آبی  چیه بگن لطفا ☺️

البته تا حالا در کل پنچ شیش بار اینطوری شده و خیلی نادره ولی بدجور میزنه آدمو پودر میکنه.

لینک به دیدگاه

درود 

صفحه ی آبی خراب نمیکنه فایل هاتون رو . هاردتون مشکل داره و هم صفحه ی آبی میاره و همم فایلهاتون رو خراب میکنه .

اگر مولتیمتر دارید ولتاژ خروجی برق  ساتای هاردتون رو چک کنید و یا هم کابل ساتا و برق ساتا رو تعویض کنید اگر فرقی نکرد پاور و در نهایت هارد

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

صحفه آبی مربوط به هارد و رم هست،بیشتر به رم مربوط میشه طبق تجربه ی خودم روی چندتا سیستم،یادمه دوستم سر همین قضیه هارد جدید خرید ولی مشکلش از رم هاش بود

لینک به دیدگاه

یعنی هم pc هم لپ تاپ هر دو رم یا هاردشون مشکل داره ؟  

متاسفانه مولتیمتر  هم ندارم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، micpet گفته است :

یعنی هم pc هم لپ تاپ هر دو رم یا هاردشون مشکل داره ؟  

متاسفانه مولتیمتر  هم ندارم

به تازگى برنامه ى مشتركى بين لپ تاپ و سيستم نصب كرديد؟ ويندوز چطور؟

ارور صفحه ى آبى چيه؟ اگر bad pool headerهست بيشتر به رم مربوطه ولى اين ارور بد پول هدر رو من با عوض كردن ويندوز با ورژن پايينتر حل كردم 

(روى ورژن1709ويندوز اين ارور بلو اسكرين بود كه مربوط به رم ميشد كه ويندوز رو با 1607عوض كردم حل شد بعد ها آپديت شد به 1709 و مشكلى نداشت)

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

به تازگى برنامه ى مشتركى بين لپ تاپ و سيستم نصب كرديد؟ ويندوز چطور؟

ارور صفحه ى آبى چيه؟ اگر bad pool headerهست بيشتر به رم مربوطه ولى اين ارور بد پول هدر رو من با عوض كردن ويندوز با ورژن پايينتر حل كردم 

(روى ورژن1709ويندوز اين ارور بلو اسكرين بود كه مربوط به رم ميشد كه ويندوز رو با 1607عوض كردم حل شد بعد ها آپديت شد به 1709 و مشكلى نداشت)

روی PC ورژن 1803 هست و لپ تاپ 1703، تقریبا همه برنامه ها مثل آنتی ویروس درایور گرافیک و... یکسان هستن.

لینک به دیدگاه

یه تئوری دارم

اینکه فایلاتون خراب میشه به معنی اینکه کش دارن 

شاید شما هارد اس اس دی دارین مثل سامسونگ و براش با سامسونگ مجیشن بوست کردین که فایلو تو رم کش میکنه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، micpet گفته است :

روی PC ورژن 1803 هست و لپ تاپ 1703، تقریبا همه برنامه ها مثل آنتی ویروس درایور گرافیک و... یکسان هستن.

نگفتید ارور بلو اسکرین کدش چیه؟ تا دلت بخواد کد بلو اسکرین داریم

برای کمک بیستر احسان عزیز با تجربه رو تگ میکنم

@EHSANRF

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

درود

اصولا ایجاد صفحه‌آبی‌مرگ به معنی توقف سیستم هست. در این زمان تمام داده‌های در حال حاضر که ذخیره نشدن از بین می‌رن...

مگر در شرایط خاص و مواقع خاص و البته کدهای خاص که به ندرت این اتفاق رخ می‌ده

تلگرام‌تون هم قطعا اون زمان باز بوده به همین دلیل ریست شده به دلایل امنیتی و ...

ذخیره‌ی بازی‌ها نیز همین‌طور هست. شما می‌بایست مرتب از کارها، بازی‌ها و ... بکاپ بگیرین تا به مشکل نخورین...

البته اینکه همه‌ی این کارها رو همزمان انجام میدین شاید - و البته فقط شاید - پهنای باند وسایل ذخیره سازی‌تون کفاف نمی‌ده و علتش همین باشه...

بهتره تو این روزهای پر تنش با سیستم‌هاتون مهربان‌تر باشین

@Amir.s.b

تشکر دوست گرامی

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، amirff1 گفته است :

یه تئوری دارم

اینکه فایلاتون خراب میشه به معنی اینکه کش دارن 

شاید شما هارد اس اس دی دارین مثل سامسونگ و براش با سامسونگ مجیشن بوست کردین که فایلو تو رم کش میکنه

روی PC که ssd دارم ولی روی لپتاپ نه، پس فکر کنم بخاطر این نباشه.

در 8 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

نگفتید ارور بلو اسکرین کدش چیه؟ تا دلت بخواد کد بلو اسکرین داریم

برای کمک بیستر احسان عزیز با تجربه رو تگ میکنم

@EHSANRF

در اون لحظه اصلا حواسم نبود از کدش عکس بگیرم، نمیدونم کدش چیه متاسفانه 

در 7 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

درود

اصولا ایجاد صفحه‌آبی‌مرگ به معنی توقف سیستم هست. در این زمان تمام داده‌های در حال حاضر که ذخیره نشدن از بین می‌رن...

مگر در شرایط خاص و مواقع خاص و البته کدهای خاص که به ندرت این اتفاق رخ می‌ده

تلگرام‌تون هم قطعا اون زمان باز بوده به همین دلیل ریست شده به دلایل امنیتی و ...

ذخیره‌ی بازی‌ها نیز همین‌طور هست. شما می‌بایست مرتب از کارها، بازی‌ها و ... بکاپ بگیرین تا به مشکل نخورین...

البته اینکه همه‌ی این کارها رو همزمان انجام میدین شاید - و البته فقط شاید - پهنای باند وسایل ذخیره سازی‌تون کفاف نمی‌ده و علتش همین باشه...

بهتره تو این روزهای پر تنش با سیستم‌هاتون مهربان‌تر باشین

@Amir.s.b

تشکر دوست گرامی

اینم ایده خوبیه.

جالبه سرچ کردم خیلی ها این مشکل رو تجربه کردن ولی هیچ کس کد ارور رو نوشته. مثل اینکه همه مثل من حواس پرت بودن ☺️

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...