رفتن به مطلب

@@@@ کلاهبرداری با اکانت Vaioman @@@@

Recommended Posts

با سلام خدمت تمامی کاربران و دوستان گرامی

معمارزاده هستم .
11.jpg
(عکس کارت ملی جهت صحت شناسایی اضافه شده و قسمت های سیاه رنگ جهت چلوگیری از سوء استفاده احتمالی هستش)

اینجانب در تاریخ ششم شهریورماه اقدام به واگذاری اکانت خودم با نام کاربری Vaioman نموده که متاسفانه مورد کلاهبرداری توسط خریدار قرارگرفته.
من دو سه روز پیش از طریق تماس تلفنی یکی از کاربران متوجه این قضیه شدم چون مسافرت بودم و دسترسی به نت نداشتم.الان برگشتم و دارم این پست رو با اکانت جدید میزنم.لازم دیدم که چند نکته مهم رو ارایه کنم و همچنین از مدیران فروم درخواست کنم که هر چه سریعتر اکانت رو مسدود کنند تا تکلیف روشن بشه.
1.از تماسهای تلفنی که توسط 3 تن از دوستان مورد کلاهبرداری قرارگرفته با من صورت گرفت متوجه شدم که شخص خریدار حدود چندین میلیون تومان کلاهبرداری با اعتبار اکانت اینجانب انجام داده.در ابتدا به خاطر این مسئله عمیقا متاسفم و هرکاری از دستم بر بیاد انجام میدم تا این شخص به سزای عملش برسه.
2.تمامی دوستان در تماس تلفنی اعتراض به واگذاری اکانت و عدم اطلاع رسانی در فروم داشتند. در مورد واگذاری اکانت باید به عرض برسانم که این اکانت یک اکانت در فضای مجازی هست و من هم در ابتدا به دلیل اصرار بیش از حد خریدار و در مرحله بعد به دلیل عدم نیازبه اعتبار بالا برای معاملات (چون در فروم مدت زیادی هست که فعالیت دارم و اکثر دوستان اینجانب رو میشناسن و برای معامله در بیشتر مواقع نیاز به اعتبار بالا ندارم و با اکانت تازه هم برام مورد استفاده هستش) اقدام به واگذاری اکانت کردم.البته با توجه به اظهارات خریدار و اصرارهای ایشان و نوع معرفی ، شکی به موضوع نکردم و شاید یه جورایی من هم گول خوردم.در مورد اطلاع رسانی در فروم باید بگم که این کار غیرر ممکن هستش چون باعث از بین رفتن اعتبار برای خریدار شده و هیچ ادمی با این کار موافقت نمیکنه چون دیگر توجیه ای برای خریداری اکانت نیست.شرط خریدار اعتبار اکانت هست و اعلام در فروم اعتبار اکانت رو از بین میبرد.از این رو نتونستم اعلام واگذاری نمایم.
3.من در تمامی معاملات خودم در این فروم یا جاهای دیگه شماره تماس خودم رو اعلام میکنم و از طرف مقابل هم شماره تماس میخوام و حتما یک تماس تلفنی به عنوان مرحله اول تحقیق با طرف مقابل میگیرم.در مرحله بعد اقدام به صحت اعتبار از طریق دیگران در معاملات انجام شده میکنم و هیچ وقت کاری رو با شک و تردید انجام نمیدم.من در تمامی معاملاتم شماره تماس خودم و شماره کارت همسرم رو برای واریز وجه اعلام میکنم.در صورت درخواست طرف مقابل ادرس محل کار و منزل و شغل و اطلاعات دیگر رو نیز ارایه میکنم.پس اگر با کسی معامله میکنم از طریق تحقیق به اطلاعتی شبیه اینها میرسم و در صورت مغایرت معامله رو کنسل میکنم.
4. کاربران مورد کلاهبرداری قرار گرفته اظهار به دانستن نام و شغل من دارند و همچنین دانستن شماره کارت و نام همسرم و همچنین اظهار داشتند که شخص کلاهبردار نیز این اطلاعات رو داشت.(خب خود من با ایشان معامله کرده بودم و این اطلاعات رو مانند همه معاملات دیگرم در اختیار طرف مقابل قرار دادم)
برای من سوال بزرگ این هستش که با داشتن این همه اطلاعات چرا پول به حساب دیگری واریز کردند؟؟؟؟!!!!!
این کار هیچ توجیه ای نداره.(البته من خودم تو اون شرایط نبودم تا ببینم که کلاهبردار از چه بهانه و ترفندی استفاده کرده اما میشد حداقل با قدری تحقیق به اصل موضوع مشکوک شد).
چرا با ایشان تماس تلفنی نگرفتند چون یا به شماره من زنگ میزدند و متوجه قضیه میشدند یا به تعویض شماره تماس مشکوک میشدند.چون من که خط تماس رو هم به ایشان واگذار نکردم.تو این فروم تقریبا 90 درصد دوستان قدیمی که من رو میشناشن شماره تماس من رو دارند.یا از روی معاملات انجام شده قبلی توسط من با مخاطبم تماس میگرفتن و اطلاعات دقیق رو میگرفتن.
(باعث تاسف هست که یکی از دوستان این کار رو کرده و طرف مقابل هم گفته که من شماره حساب همسرم رو میدم برای معامله اما باز هم وجه رو به حساب دیگری واریز کردند.)
5.جالب اینجاست که این شخص کلاهبردار حتی یک امتیاز منفی تو این چند روز نگرفته !!!!!!!!!!!!! و حتی حدس میزنم کسی حتی شکایت هم نکرده.
حداقل اگر خودتون برای خودتون مهم نیستید چند دقیقه وقت بگذارید و از متضرر شدن دیگران با دادن امتیاز منفی جلوگیری کنید.
در اخر هم جند جمله برای دفاع از خودم بیان کنم:
برخی از دوستان گفتند که این کلاهبرداری کار خود من بوده و هزار توهین دیگه رو بدون شناخت به من نسبت دادن.در ابتدا باید اعلام کنم که بدون شناخت حرف بیخود زدن کار شایسته و پسندیده ای نیست.من تعداد زیادی معامله در این فروم و لیون انجام دادم که خیلی ها هم حضوری بوده.حتی یک نفر هم نیست که از من ذره ای دلخور باشه یا رنجیده باشه.
من شغلم خرید و فروش قطعات کامپیوتر نیست و این کار رو کاملا برای سرگرمی انجام میدم. احترام و اعتبار خودم و طرف مقابلم تنها مورد مهم برای من هستش و سود یا ضرر مالی ذره ای برام ارزش نداره. در خیلی از معاملات به خاطر حفظ اعتبار و احترام به دلایل گوناگون حاضر به ضرر مالی شدم.برای مثال در یکی از معاملات من کالایی رو فروختم با هزینه ارسال به عهده خریدار اما متاسفانه به دلیل اشکال در سیستم تیپاکس و عدم دسترسی به پست نمیتونستم در زمان مناسبی ارسال کنم برای همین حاضر شدم مبلغ 45 هزار تومان خودم به باربری پرداخت کنم تا موجب رنجش خریدار به خاطر دیر ارسال کردن کالا نشه.اونم برای یک کالای حدود 200 هزار تومانی!!!!!! در خیلی از معاملات هزینه ریالی و وقتی ملاقات حضوری رو خودم متقبل شدم.در خیلی از معاملات بدون هیچ چشم داشتی کمک اطلاعاتی مهم و خیلی سودمند با گذاشتن وقت بسیار زیاد کردم.حتی در یک معامله حضوری وقتی دیدم طرف مقابلم داره به خاطر ابروش قطعات کامپیوترش رو میفروشه اونها رو به قیمت اکبند خریداری کردم.دوستان میتونن با قدری تحقیق صحت این موارد رو جویا بشن.
پس این وصله ها چه از لحاظ شخصیتی و چه از لحاظ مالی به من نمیچسبه.
باز هم از مدیران فروم خواشمندم تا بخاطر جلوگیری از کلاهبرداری بیشتر توسط این شخص اکانت رو مسدود نمایند.
این هم اسکرین شات های واگذاری اکانت.البته چندیدن پیامک و تماس تلفنی هم در این بین رد و بدل شد.این هم شماره تماس طرف که متاسفانه از دسترس خاج کرده: 09370676958

1.png 2.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png 10.png

لینک به دیدگاه

• ارسال 136
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

از همین جا به خریدار اکانت اعلام میکنم که هر چه سریعتر اقدام به بازگرداندن پول های افراد کنه، در غیر این صورت پیداش میکنم و در اون صورت رفتار مناسبی قانون باهاش نخواهد داشت

لینک به دیدگاه

جناب آقای معمار زاده سلام

شما شخصا مسئول هستید در قبال این کلاهبرداری . نمیتونید کاربران رو سرزنش کنید که چرا به اکانت شما اعتماد کردن . چون قصد خرید اکانت کاملا مشخص بود و خریدار نیاز به اعتماد کاربران داشت . پس شما هم مسئولید و باید مسئولیت خودتون رو بپذیرید . شما اکانت خودتون رو فروختید و اصلا به این موضوع فکر نکردید که یک نفر ممکنه به خاطر این کار متضرر بشه ؟ نمیگم کاربران دیگه بی احتیاطی نکردن ، ولی تقصیر شما هم کمتر از بقیه نیست . شما به کلاهبرداری ایشون کمک کردید . قانونا ، عرفا ، شرعا و هرجور دیگه ای بخواهید به قضیه نگاه کنید ، شما به ایشون کمک کردید تا از دیگران کلاهبرداری کنه . امیدوارم بتونید پیداش کنید و ضرر کاربران رو برگردونید . چون مطمئن باشید کاربران همونقدر که از کلاهبردار شاکی هستن ، از شما هم شاکین و هیچ توجیهی نمیتونه داشته باشه کار شما .

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

جناب آقای معمار زاده سلام

شما شخصا مسئول هستید در قبال این کلاهبرداری . نمیتونید کاربران رو سرزنش کنید که چرا به اکانت شما اعتماد کردن . چون قصد خرید اکانت کاملا مشخص بود و خریدار نیاز به اعتماد کاربران داشت . پس شما هم مسئولید و باید مسئولیت خودتون رو بپذیرید . شما اکانت خودتون رو فروختید و اصلا به این موضوع فکر نکردید که یک نفر ممکنه به خاطر این کار متضرر بشه ؟ نمیگم کاربران دیگه بی احتیاطی نکردن ، ولی تقصیر شما هم کمتر از بقیه نیست . شما به کلاهبرداری ایشون کمک کردید . قانونا ، عرفا ، شرعا و هرجور دیگه ای بخواهید به قضیه نگاه کنید ، شما به ایشون کمک کردید تا از دیگران کلاهبرداری کنه . امیدوارم بتونید پیداش کنید و ضرر کاربران رو برگردونید . چون مطمئن باشید کاربران همونقدر که از کلاهبردار شاکی هستن ، از شما هم شاکین و هیچ توجیهی نمیتونه داشته باشه کار شما .

سلام و عرض ادب

متاسفانه حق با شماست و من بی احتیاطی کردم اما دلایل و شرح ماجرا به تفضیل هست که در فروم پرشین به دلیل ایجاد زودتر این تاپیک کاملا شرح دادم.

من منکر نیستم و هر کاری هم از دستم بر بیاد انجام خواهم داد.

https://forum.persiantools.com/threads/کلاهبرداری-با-اکانت-vaioman.921659/page-2

لینک به دیدگاه

لطفا این اکانت رو مسدود کنید تا باعث کلاهبرداری بیشتر نشه.

لینک به دیدگاه

سلام جناب معمار زاده

از نظر من هم شما مسئول مستقیم پاسخگویی به دوستان مال باخته هستید..

اکانت شما اعتبار شماست.دوستان به اعتبار شما اعتماد کردن و معامله کردن.

از طرفی هدف خریدار کاملا  واضح و مشخص بوده وحتما بابت این اکانت مبلغ قابل ملاحضه ای هم به شما پرداخت کرده..

به بنده و چند نفر از دوستان دیگه هم تو رشین تولز و هم اینجا برای خرید اکانت پیشنهاد شد وحتی خریدار فرمودن مبلغ قابل ملاحضه ای پرداخت میکنن که با توجه به نیتی که خریدار داشتن و کاملا مشخص بود قبول نکردم وبه هیچ وجه هم تحت هر شرایط و هر پیشنهادی قبول نخواهم کرد..فکر کنم مکالمه هم موجود باشه..

جناب معمار زاده من با شما معامله داشتم و تماس تلفنی هم با هم داشتیم تعجب میکنم از اینکه میفرمایید از نیت خریدار مطلع نبودید و اصلا این مسئله برای من قابل هضم نیست..

و در آخر امیدوارم مشکلی که برای دوستان پیش آمده هر چه سریعتر حل بشه و امیدوارم شما صمیمانه تو این راه به دوستان کمک کنید و برای حل شدن مشکل دوستان  خودتون پیش قدم بشد.

موفق و موید باشید

لینک به دیدگاه

سلام خدمت آقای معمارزاده و مدیر ارشد آقا حامد. بنده شخصی هستم که کلاهبردار با اکانت شما آقای معمارزاده سه میلیون تومن  از من خوردن.شما میفرمایید  همه بچه های فروم شماره من رو داشتن که این اصلا منطقی نیست ما چطور باید شماره شمارو پیدامیکردیم وقتی تو فروم نیست حتی من به چند تا از بچه ها که باهاتون معامله داشتند گفتم برای شمارتون که نداشتن . شما فرمودین چرا تماس نگرفتین با صاحب خط که ما تقریبا هممون با ایشون تماس هم گرفتیم خود من چند مرحله با کلاهبردار صحبت کردم و اعتمادم جلب شد.ایشون شماره کارت خانم شمارودادن و یه شماره کارت دیگه و گفتن از بچه های فروم بپرسید میدونند که من با حساب خانمم کار میکنم.بنده هم تحقیق کردم از بچه ها و بقیه هم حرف ایشون رو تایید کردن وقتی اعتماد ما جلب شد کلاهبردار گفت بریزید خواهشا به این کارت من میخوام کارت دیگه ای بخرم و کارت خانمم فعلا دردسترسم نیست برای همین همه به اون حساب ریختن.ما بخاطر اکانت شما کاملا اعتمادکرده بودیم بعد از این هم که فهمیدیم حساب بنام خانم شما درست هست دیگه کامل خیالمون راحت شد

لینک به دیدگاه

شما میفرمایید چرا شکایت نکردید.شما از کجا میدونید اقدامی انجام نگرفته. مگه طی کردن مراحل قانونی شکایت تو یکساعت انجام میشه .میفرمایید چرا منفی ندادید .منفی دادن به اکانتی که دیگه هیچ ارزش و اعتباری نداره با این حال خراب ما چه سودی داره.آقای معمارزاده زندگی ما با این مسئله چند روزه نابود شده . من خودم شرمنده زن و بچم شدم تو این شرایط پولی که برای خرید کارت برای نون دراوردن زندگیم بوده ازدستم بخاطر سهل انگاری شما رفته خواهشا نفرمایید که من اینقدرهاهم مقصر نیستم .

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

شما میفرمایید چرا شکایت نکردید.شما از کجا میدونید اقدامی انجام نگرفته. مگه طی کردن مراحل قانونی شکایت تو یکساعت انجام میشه .میفرمایید چرا منفی ندادید .منفی دادن به اکانتی که دیگه هیچ ارزش و اعتباری نداره با این حال خراب ما چه سودی داره.آقای معمارزاده زندگی ما با این مسئله چند روزه نابود شده . من خودم شرمنده زن و بچم شدم تو این شرایط پولی که برای خرید کارت برای نون دراوردن زندگیم بوده ازدستم بخاطر سهل انگاری شما رفته خواهشا نفرمایید که من اینقدرهاهم مقصر نیستم .

سلام  به شما دوست عزیز

من عمیقا متاسفم و همونطور که تلفنی با شما صحبت کردم قول میدم که هر کاری از دستم بر بیاد انجام بدم.من اصلا قصد محکوم کردن شما و یا ... رو ندارم و فقط قصدم کمک در پیدا کردن شخص کلاه بردار هست.

در تلفن هم گفتم که زودتر شکایت رسمی کنید.لطفا شماره پرونده و هر اطلاعات دیگری که دارید رو برای من بفرستید تا من سریعتر پیگیری کنم.

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان که ازشون کلاهبرد اری شده بیماری پانیک داشته بخاطر شما و اون کلاهبرداربیماریش امشب عود کرد الان بیچاره بستری بیمارستان شد.اینقدر این دوروز حرص خورد که به این روز افتاد بخدا این رسمش نبود

لینک به دیدگاه

حساب کاربری مثل شناسنامه ی شما می مونه،

با دریافت پول و فروشش به شخص دیگه - شما - بهش اجازه میدین به نام شما بیاد تو انجمن و هر کاری بکنه.

?

لینک به دیدگاه

در چند دهه پیش با تاری سبیل ملک و املاک معامله میشد یا پول بدون سود به همنوع قرض داده میشد وای بحال مان اما حال دزد و شاه دزدها از سرو کول آدم بالا میرن کسی هم جلودارشون نیست .

لینک به دیدگاه

واقعا برام عجیبه که چرا باید نام کاربری که تو یک سایت برای آدم اعتبار ایجاد کنه به فروش برسه واقعا غیر منطقی هست هر چند خودم هم هیچ معامله سنگینی رو بدون واسطه لیون انجام نمیدم چون مبلغش کاملا منصفانه هست و خیالم راحت  به نظرم فروش اکانت یه جایی مثل اینجا و فروم های دیگه  خیانت در حق کسایی هست که امتیاز مثبت دادن چون به شما دادن  نه دیگران  امیدوارم دستگیر بشه

لینک به دیدگاه

شما که اکانتت رو واگذار گردید مسئول هستید و باید خسارت بدی ..از آقای حسینی میخوام دسترسی این آقا رو به فروم قطع کنن اعتماد به امتیاز در فروم لیون با اینکار داره از بین میره

لینک به دیدگاه

با سلام دوستانی لیونی.

برادر من الان شما هم اینجا مسئولین.بارها ادمین ها اعلام کردند که نباید کسی اکانتشو به کسی بده  و یا بفروشه چه از نیت طرف اگاه باشه یا نه.خیلی خیلی بده که مخصوصا یه کس با سابقه ای هم باشه بیاد اکانتش رو بده.اکانت اکانته.خیلی هم مهمه .مخصوصا تو این اوضاع اشفته بازار مردم اینقد زحمت میشکن یه پولی جم میکنند اونوقت یه کی با اکانت شما میادمثل اب خوردن پول مردمو بالا میکشه

لینک به دیدگاه

من فضولی نمیکنم فقط سوال دارم

۱.چرا آدم در هنگام سفر دسترسی به نت نداره ؟

۲.اساسا کسی که اکانت میخره چه قصدی  میتونه داشته باشه ؟ (به غیر از کلاهبرداری البته؛ لطفا فقط و فقط ۱ کاربرد اکانت خریدنی را بفرمایید)

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

۲.اساسا کسی که اکانت میخره چه قصدی  میتونه داشته باشه ؟ (به غیر از کلاهبرداری البته؛ لطفا فقط و فقط ۱ دلیل بیاورید)

اصلا کسی بخواد چیزی بفروشه و سابقه هم نداشه باشه هزار تا راه داره واسطه بگیر و ......کسی که میاد اکانت میخره معلومه که هدفش 100 کلاهبرداریه.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

۲.اساسا کسی که اکانت میخره چه قصدی  میتونه داشته باشه ؟ (به غیر از کلاهبرداری البته؛ لطفا فقط و فقط ۱ دلیل بیاورید)

منم با اجازه ـتون یه سوال اضافه میکنم:

3. چه اصراری هست که اعلام نشه اکانت واگذار شده؟ اعتبار اکانت از بین میره؟ نه پس انتظار دارید بازم بیان با کسی که اصلا نمیدونن کی هست چی هست معامله کنند؟

لینک به دیدگاه

اختلاس به لیون هم سرایت کرد. این دیگه نوبره.

این دیگه کجای دلم بزارم.

برادرا به همدیگه رحم کنید. والا اکثر کسایی که اینجا معامله میکنن،  همین پولی که شما هاپولی میکنی، سرمایه زندگیشون است. نکنید اینکارا. بهم رحم کنید تا خدا رحممون کنه.

هرچند دیگه اعتقادی نمونده.

لینک به دیدگاه

این دوستان که کلاه برداری شده ازشون باید از صاحب اصلی اکانت شکایت کنن یا هرکس که این اکانت در اختیار داره و داشته و یا به هرکسی داده

طرف شما دارنده اکانت هست شما به اعتبار اون اکانت از اون شخص خریداری کردید و واگذاری اکانت و این حرفا به نظرم به شما که مال باخته هستید

ربطی نداره نظر من بود امیدوارم دوستان ناراحت نشن 

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

یکی از دوستان که ازشون کلاهبرد اری شده بیماری پانیک داشته بخاطر شما و اون کلاهبرداربیماریش امشب عود کرد الان بیچاره بستری بیمارستان شد.اینقدر این دوروز حرص خورد که به این روز افتاد بخدا این رسمش نبود

هر کی ازش کلاهبرداری شده میدونه چقدر سخته

من که 3 ساله یکی اومد 1 تومن پولم رو خورد هنوز از یادم نرفته

مخصوصا 2 هفته اول که کلا به هیچ چیز دیگه نمیتونستم فکر کنم

انشالله هر چه زودتر سلامتیشون رو بدست بیارن

در رابطه با فروختن اکانت هم هیچ صحبتی نمیشه کرد اصلا قابل قبول نیست این کار

لینک به دیدگاه

حیف نمیشه اینجا هر حرفی زد

شماها دیگ شورش درآوردید

من اصلا نمیتونم قانع بشم ک میگن اکانت فروختن.. آخه برای چقدر پول برادر من؟؟؟ 

این بیشرفی ک اومده اکانت خریده ۳ماه پیش اکانت یکی دیگ خریده بوده و همون زمان با همون گرافیک ۱۰۷۰ نزدیک ۳۰ میلیون خورد ک ۴۱۰۰ مال من بوده الانم ک باز اومده همه رو بدبخت کرده

برادر من شما آدم متشخصی  اگ بودی برا مبلغی اکانتت نمیفروختی

حال روز این بدبختا مال باخته من درک میکنم نه شما... بنظرم مسئولیت تمام این مشکلات بر عهده شما

جناب مدیر ارشد و تمام دوستان لطفا یه فکری کنید واقعا اعتبار لیون داره از بین میره

من نمیدونم این روش جدید اکانت فروختن چیه که مد شده... بابا تو این اوضاع داغون مملکت شما دیگ چندتا خانواده بدبخت نکنید

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

نه ازراون اقا سوالی شد نه شکایتی به جایی رسید نه کسی به پولش رسید 

بعدش کاربر ویژه شدن کار سختی نیست فقط کمی پول خرج کنی میتونی ویژه بشی و سر مردم کلاه بزاری. 

بخدا اینا همشون مشکوکن 

بله کاربر ویژه بودن کاری نداره ولی جالب اینجاست لیون کامپیوتر مشخصاتشو نمیداد دسته خالی شکایت کردم نهایت گفتن مقصر خودتی دادگاه و آگاهی چه میدونن اعتبار تو انجمن یعنی چی , نهایتش گفتند خودت کارت به کارت کردی براش خودتم برو شهرش از اونجا پیگیر شو

لینک به دیدگاه

الان من یه کاربر تازه وارد تقریبا هستم از کجا بدونم Vaioman به اسم کیه یه یا چیه؟ اطلاعت شخصی شما رو از کجا بدونم؟؟؟

فقط به امتیاز  و کاربر ویژه توجه دارم و از این لحاظ اعتماد میکنم

با تمامی احترامی که واسه شما قاعل هستم  ولی یه ادم عاقل اکانتشو نمیفروشه مگه اینکه...

لینک به دیدگاه

آقای معمارزاده واقعا به کار شما باید تاسف خورد.صد در صد شما مقصرید
بنده یکی از مالباختگان هستم که 4650 هزارتومان از بنده کلاه برداری شد اونم فقط بخاطر شما.یعنی دقیقا مبلغ حقوق شش ماه بنده.شما یکاری کردین که هم از خانوادم طرد بشم هم با محل کارم به مشکل بخورم و هم با این کارتون نه تنها چند نفرو بیچاره کردید بلکه یک کاربر دیگه روهم به بیمارستان کشوندید از استرس این کلاهبرداری وبخاطر کار شما شبی ۴۵۰ هزار تومن پول بیمارستان داره میده
این کارتون اصلا توجیه نداره و شما همدست کلاهبردار حساب میشین و از نظر قانون متهم ردیف اول

Sent from my MI 4W using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...