رفتن به مطلب

@@@@ کلاهبرداری با اکانت Vaioman @@@@

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، gamer5 گفته است :

عزیز اکانت دنیای مجازی، اسمش روشه، اکانته دنیای مجازیه چه اینستاگرام چه تلگرام چه لیون چه پرشین تولز چه هر چیز دیگه

من واقعا تعجب میکنم بعضیا یه اکانت دنیای مجازی رو همرده مشخصات سجلی و کارت ملی و شناسنامه میدونن 1f628.png مشخصات سجلی یه فرد مثل شناسنامه و کارت ملی یکبار برای فرد و توسط یک نهاد ممکلتی با رعایت تمام اصول تطابق و پروسه های خودش و ... صادر میشه و برای فرد همیشه ثابت و یکتاست. یعنی من نوعی به فرض اگر اسمم اصغر علیزاده باشه، مشخصات سجلی و هویتی رسمیم همیشه و همه جا همون اصغر علیزاده خواهد بود ولی ممکنه با هزاران ID مختلف و اسامی مختلف تو دنیای مجازی مشغول به فعالیت باشم و حتی در دنیای مجازی (دقت کنید در دنیای مجازی) دارای پارامترهایی باشم (مثل همین امتیاز فروشگاه) که یه نیمچه اعتباری برام درست کنه ولی در نهایت، ثبت مشخصات در دنیای مجازی به سادگی یه فرم اینترنتی پر کردن هست و پارامترهای دنیای مجازی هم شرط لازم برای معامله هست و نه شرط کافی.

کاربرد قسمت اعتبار و امتیاز هم همونطور که بالا گفتم یه سوپاپ اطمینان و یکی از پارامترهایی هست که برای معامله میتونی بهش تکیه کنی و قطعا همه ی اون نیست. بارها شده تو پرشین تولز یا فرومهای دیگه، نام کاربری یه فرد با سابقه هک شده و از اعتبارش سو استفاده شده یا بعضا خود شخص به پشتوانه همین اعتبارش کلاهبرداری کرده و زده به چاک.

اینجا از بچه های بازیسنتری قدیمی کسی داریم؟ از بچه های قدیمی بازیسنتری در مورد ماجرای مجید شامی سوال کنید، میفهمید که چی میگم. یه بنده خدایی که وارد کننده خرد لوازم بازی و کنسول و اینا بوده و تو چندین فروم مشغول به کار بوده، و امتیاز و اعتبار بالایی هم داشته، به یه باره یه طرح خفن میزاره که آی ملت من دارم یکی دو ماه دیگه میرم دوبی جنس بیارم با قیمت فوق خوب، پیش خرید کنید کنسولا رو تا اون موقع بدم بهتون. ملت ساده هم پولو میریزن دسته جمعی به حسابش و یارو هم فلنگو میبنده . بعدها مثل اینکه مشخص شده بود یه نفر دیگه از خود این آدم کلاهبرداری کرده بوده و این بابا میخواسته پولی که ازش رفته بوده رو جبران کنه 1f612.png

این فروم واسطه برای خرید و فروش داره، و فروشنده جعلی هم اینقدر مشکلات و معضلات و نقاط ابهام تو کارش بوده که باید قبول کرد بی احتیاطی از مالباختگان عزیز بوده (من حالشون رو درک میکنم ولی باید قبول کرد این مسئله رو)

با یه شماره اعتباری ایرانسل تماس گرفتن (من بازیهای PS4 امو تو دیوار خرید و فروش میکنم. شماره یارو اعتباری ایرانسل باشه اصلا نه برای فروش جوابشو میدم نه برای خرید میرم سراغش!) و یارو شماره کارت یه خانم رو داده و گفته با این معامله میکردم ولی الان دم دستم نیست و بریز به این شماره کارت. شماره کارتی که اصلا ربطی به اسم سجلی طرف (که باید میبوده) و معمارزاده میبوده، نداشته.

با کمال احترام، کار باقی دوستان قبل از این هم اشتباه بوده که با خود آقای معمار زاده معامله میکردن ولی پولو میریختن به حساب خانمشون. اینکار مثل این میمونه که شما یه جنس از دیجیکالا بخوای بگیری و پولو به اصرار دیجیکالا بریزی به حساب ممد کشت و صنعت شوشتر 1f611.png فردا پس فردا یه اتفاقی افتاد چطوری میخوای ثابت کنی پول بابت خرید یه جنس در وجه دیجیکالا بوده مثلا؟

بزار اینجوری از شما بپرسم 

اینجا یه اکانت با مشخصات اقای x ک سابقه چندین ساله در این فورم و همچنین خرید فروش بالا رو داره و اکثرا اونو میشناسن که چه فردی هستش و چه ادمی، کسایی ک جدید اومدن به امتیاز و بازخورداش و خرید فروشاش نگاه میکنن و میتونن به اون تا حدودی اعتماد کنن

اینکه شما ی اکانت ک هویت شماست رو بفروشی در واقع این هویت طول کشیده تا اعتماد سازی شه بین مردم ،حرف شما مسخرس  ک داری با چیزای دیگه مقایسه میکنی اینکه تو محل شما یه بازاری قدیمی هست همه بهش اعتماد دارن اعتبار کاسباس این هویته 

مجازی هم همینه شما یه هویت دارین و قابل پیگری هستین و سابقه مشخصی دارین

اون بحث پیج اینستاگرام، مثلن مدیسه یا هر پیج دیگری ک فعالیت های خوبی داره و خیلیا میشناسنش و راضین واگه پیج رو بفروشه و اطلاع رسانی نکنه ۱۰۰ درصد از لحاظ حقوقی واسش دردسر میشه.

فقط یکم منطقی فکر کن به این حرفا متوجه میشی خیلی سادست 

اگه شما اکانت بیزنس دارین و یک هویت فروشندگی وجود داره و اعتبار کسب‌کنید باهاش و بفروشین اینجوری ک هویت و اعتبار خودتون رو فروختین فقط و فقط همین معنی رو میده

مث این میمونه بگی دیجی کالا سایتشو واگذار کنه! در حد این مسخره

و در اخر اینکه سیستم واسطه برای خیلیا  سری  ب پول نیاز دارن مناسب نیست، بوده از دوستان خرید کردم  ک بدلیل نیاز شدید مالی میخواسته گرافیک خودشو بفروشه و نمیتونسه یه هفته صبر کنه...! و خیلی چیزای دیگه

سیستم واسطه عالیه ولی ن همیشه

این اعتماد و اعتبار مجازی نباید فروشی باشه...

ویرایش شده توسط Khalil3
.
لینک به دیدگاه

• ارسال 136
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

بنظرم مالباختگان باید از شریک جرم یعنی صاحب اکانت یعنی معمارزاده شکایت کنن...خود پلیس فتا کلاهبردار اصلی رو هم پیدا میکنه.
تا درس عبرتی برای سایرین بشه که اعتبار قابل خرید و فروش نیست

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

بیخیاااال دوست عزیز...

شرایط جوری شده ملت با ارشترین چیز های زندگیشون رو از رو بدبختی به مبالغ ناچیز میفروشن اکانت لیون کامپیوتر که دیگه چیزی نیست، امثال جناب معمارزاده  زیادن تو همین فروم پول بدی بهشون رمز تمام اکانت هاشون رو میفروشن همچین ادمی که نمیاد معامله خودش رو تو فروم لو بده ۸۰۰ تومن از کفش بره که، این پول برای من و امثال شما چیزی نیست برای بعضی ها خیلیه....

۸۰۰ هزار تومن برای من هم زیاد هست تو یه وضعیتی هستم که دو تا رمی که سه سال بود از بس دوسش داشتم نگر داشته بودم فروختم تا شرمنده نشم و کسی که رو حرف من حساب کرده شرمنده نشه. 
من احساس می کنم دوستمون هم فکر کردن کسی که اکانت رو از ایشون خریده هم مثل خودشون صاف و صادق هست و حرف راست رو به اییشون می گه.

لینک به دیدگاه

یه چیزی این وسط درست نیست

با علم منطق جلو بریم?

فرض کنید  کاربرتازه وارد (x) با فید بک 0  در انجمن خرید و فروش شروع به فعالیت کرده 

تعداد زیادی کاربر دیگه هم تو این انجمن مشغول خرید و فروش و فعالیت هستن

کاربر سابقه دار و دارای فید بک مثبت بالا (y) هم در این سایت مشغول فعالیت هست که به دلایلی دیگه قصد نداره به فعالیتش در این انجمن ادامه بده.

1-دو حالت x : کاربر x  از اول با نیت کلاه برداری وارد انجمن شده  یا ابتدا نیتش کلاه برداری نبوده و بعدا وسوسه شده

2- در هریک از دو حالت  بالا  کاربر x  تقاضای علنی  برای خرید اکانت دادن یا به صورت  پریوایت  جلو رفتن  >> طبق توضیحاتی که خوندم تقاضای علنی نبوده و همه چیز بر اساس تماس و ارتباط دو نفره بوده

3-کاربر y  تقاضای علنی  برای فروش اکانت  داخل انجمن ها دادن یا خیر  >> که این مورد هم طبق توضیحاتی که خوندم  درخواست فروش اکانتی وجود نداشته و حتی احتمالا قانونی نیست

حالا موضوع جالب شد :

دو کاربر x و y همدیگرو نمیشناسن . از قصد هم خبر ندارن 

حالا  چرا کاربر x میون این همه کاربر رفته سراغ کاربر y 

خیلی عجیب نیست؟ 

ازاین سه حالت خارج نیست ( فقط احتمال)

1- کاربر xو,y  قبلا همدیگرو میشناختن  به صورت محدود

2- یه واسط نفر سوم  کاربر x وy  رو به هم معرفی کرده 

3-کاربر x و y  با هم در ارتباط بودن

البته من تو این موضوع قصد توهین و افترا ندارم و فقط موضوع روشن کردن بیشتر موضوعه و انشالا ختم به خیر میشه و جناب معمار زاده هم از این گرفتاری بیرون بیاد

ویرایش شده توسط amirs
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، amirs گفته است :

با علم منطق جلو بریم1f603.png

فرض کنید  کاربرتازه وارد (x) با فید بک 0  در انجمن خرید و فروش شروع به فعالیت کرده 

کاربر سابقه دار و دارای فید بک مثبت بالا (y) هم در این سایت مشغول فعالیت هست که به دلایلی دیگه قصد نداره به فعالیتش در این انجمن ادامه بده.

1-دو حالت x : کاربر x  از اول با نیت کلاه برداری وارد انجمن شده  یا ابتدا نیتش کلاه برداری نبوده و بعدا وسوسه شده

2- در هریک از دو حالت  بالا  کاربر x  تقاضای علنی  برای خرید اکانت دادن یا به صورت  پریوایت  جلو رفتن  >> طبق توضیحاتی که خوندم تقاضای علنی نبوده و همه چیز بر اساس تماس و ارتباط دو نفره بوده

3-کاربر y  تقاضای علنی  برای فروش اکانت  داخل انجمن ها دادن یا خیر  >> که این مورد هم طبق توضیحاتی که خوندم  درخواست فروش اکانتی وجود نداشته و حتی احتمالا قانونی نیست

حالا موضوع جالب شد :

خیلی عجیب نیست؟ 

البته من تو این موضوع قصد توهین و افترا ندارم و فقط موضوع روشن کردن بیشتر موضوعه و انشالا ختم به خیر میشه و جناب معمار زاده هم از این گرفتاری بیرون بیاد

طرف به خیلیا پیشنهاد داده که اکانتشون رو میخوره

جسارتا کلا مطلب فقط زیبا نوشته شده ولی از واقعیت خیلی دوره

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، amirs گفته است :

با علم منطق جلو بریم1f603.png

حالا موضوع جالب شد :

خیلی عجیب نیست؟ 

کلا مالباختگان از معمارزاده شکایت کنند همه چیز توسط خود پلیس فتا حل خواهد شد. 

هم کار ایشونذغیرقانونی بوده و شریک کلاهبردار هستند و هم مشخصات کلاهبردار اصلی به دست میاد و پیگیری انجام میشه.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، mmdreza گفته است :

سلام
بحثی که مطرح میکنم شاید خیلی ربط به این موضوع و تاپیک نداشته باشه ولی بی ربط هم نیست چون بحث بالا گرفته تجربه امروزم رو خدمت دوستان عرض کنم

بنده امروز ظهر یه آگهی فروش ps4 pro تو دیوار دیدم که قیمتش مناسب بود ظاهرش هم خوب تماس گرفتم هماهنگ باهاشون که بنده شهرستان هستم میخوام بیام شیراز ببرم ولی 3 ساعت راه دارم تا برسم . گفتم 10 تومان واریز کنم به عنوان بیعانه خیالت راحت باشه نگهش داری تا برسم گفت 10 تومان چیه آخه  ( یه ذره اینجا دل چرک و مشکوک شدم به قضیه ) با عین حال گفتم باشه یه خورده بیشتر واریز میکنم شما خیالت تخت که من خریدار 100 درصدم  ( شماره کارتی که بهم دادن به اسم فاطمه خواجه  شماره تماسش هم 09382409873 ) . تماس گرفتم باهاشون گفتم که میخوام راه بیفتم بیام فلان ساعت میرسم تشریف دارید گفتن آره . کار و زندگی رو ول کردیم راه افتادیم نرسیده به شیراز تماس گرفتم برا آدرس دقیق آدرس رو گرفتم سوار تاکسی شدم تو تاکسی هم مجدد تماس گرفتم گفتن که تا شما میرسی منم از سرکار رسیدم ( یه ذره خیالم راحت شد گفتم سرکاری نیست) رسیدم اونجایی که آدرس دادن 2 بار تماس گرفتم اشغال کردن بار سوم گوشیش خاموش بود خودمو علاف نکردم سریع برگشتم و به این نتیجه رسیدم که به هر کس و ناکسی اعتمااااااااااد نکنم.

واسم منم پیش امده واسه هر جا میخوام برم چیزی بخرم پلاک منزل و واحد رو میگیرم که طرف موبایلش رو خاموش کرد میرم جلو در خونش 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amirs گفته است :

با علم منطق جلو بریم?

حالا موضوع جالب شد :

خیلی عجیب نیست؟ 

جناب معمار زاده که هنوزم من یکی متوجه نمیشم چرا ایشون تو معاملاتشون شماره کارت بنام خودش نداشته و نمیدادن!

تو اسکرین چت هایی که گذاشتن هم ذکر کردن مجدد که حسابم مشکل داره و بنام شخص دیگه واریز کنید!! 

این فرد جدید شاید دیده ایشون دریافتی های معاملاتشون رو  بنام شخص خودش انجام نمیده گفتن چه لقمه چرب و نرمی میتونه باشه اکانت ایشون

من بشخصه با افراد امتیاز بالا هم بنام شخص غیر خودش وجهی واریز نمیکنم .

شما فعالیت تجاری انجام میدی و یک کارت بنام خود نداری؟مسخره نیست؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rfadayi گفته است :

طرف به خیلیا پیشنهاد داده که اکانتشون رو میخوره

جسارتا کلا مطلب فقط زیبا نوشته شده ولی از واقعیت خیلی دوره

به چه افراد دیگری پیشنهاد دادن ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Alios گفته است :

دقیقا

لینک به دیدگاه

سلام

جناب با اکانت شما با اعتبار شما سر مردم رو کلاه گذاشتن 

اکانت شما شناسنامه شما در انجمن هست و مسئولیت کاملش ب نظر من با شخص صاحب اکانت است

من نمیدونم انجمن لیون کانفیگ دیتابیسش چطوریه ولی طبق معمول ای پی ها ثبت میشه و با توجه به تجربه چندین سالم لاگ های کاربران انجمن باید ثبت شده باشه و قابل استخراج در سرور بک اپ

در فلان تاریخ ایا این یوزر کلاه بردار با همون ای پی لاگین کرده که قبلا میکرده یا چییز ش ک ن؟ این جواب،  خیلی از ابهامات رو از بین میبره

لینک به دیدگاه

.مردمو به خاک سیاه نشونده خودشو میکشه کنار و تبرعه هم میکنه.

لینک به دیدگاه

با سلام . دوستان وقتی ادم میره یه بانکی پول میریزه به سر در اون بانک اعتماد میکنه نه کارمند بانک و اون سر در هم فروشی نیست آقای معمارزاده شما سر در بانکتون فروختین

لینک به دیدگاه

ان‌شاالله مشکل دوستانی که ضرر کردن حل بشه و پولشون برگرده. 

امیدوارم کلاهبردار و شریک کلاهبردار هرچه زودتر به سزای اعمالشون برسن...

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1397/06/15, 14:42:57، Alios گفته است :

جناب معمار زاده که هنوزم من یکی متوجه نمیشم چرا ایشون تو معاملاتشون شماره کارت بنام خودش نداشته و نمیدادن!

تو اسکرین چت هایی که گذاشتن هم ذکر کردن مجدد که حسابم مشکل داره و بنام شخص دیگه واریز کنید!!  

این فرد جدید شاید دیده ایشون دریافتی های معاملاتشون رو  بنام شخص خودش انجام نمیده گفتن چه لقمه چرب و نرمی میتونه باشه اکانت ایشون

من بشخصه با افراد امتیاز بالا هم بنام شخص غیر خودش وجهی واریز نمیکنم . 

+1

ضمنا مالباختگان عزیز اگر خبری جدیدی شده اطلاع بدید ما هم از فرآیند کار با خبر بشیم

ببینیم میشه رو فتا حساب باز کرد یا نه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان .... منم یه 1700و 1200 منو خوردن ..راحت میتونم بگم ک تو سه چهار روز اول قشنگ لاغر شدم تا حدی ک تموم خونواده و دپستام بهم رو میزدن میگفتن .....اون دوستمونم ک سه میلیون و یکی دیگه ازون دوستمون ک بیماریش عود کرده رو با ا ته دلم حالشونو درک میکنم بخدا شما دوستان جایه اینا نیستید ک ببینن دارن چی میکشن ...مثلن یک نمونه فقط منم مجردم خدا گواهه اون روزایه اول ک پولمو خوردن دم ب دیقه خیالم میومد با این پول چقد میتونستم ب برادرم پدرم مادرم کمک کنمو یا یه مشکلی ا زندگیشون حل هنم و هزاران فکرایه دیگه از این حیث.... چ برسه ب این دوستامون ک زنو بچه شاید  دارن ....اول از همه اقایی ک این پولا رو ب هر دلیلی ک بالا کشیدی و خودتو قانع میکنی امکان نداره تو نیای تو این فروم ک ببینی اوضاع احوال کسایی ک کلاهبرداری کردی ازشون ک چطوره تو فروم جنجاله یا نه ...همون شمری ک سر امام حسین و برید همون لحظه ازش سوال میکردن ک چرا اینکار و میکنی برا خودش دلیل داشت و همینطور شما ...وبدون ک مرگ و قبر و عذابیم بعد فقط چند سال زندگیه نکبت بار منتظرته .....ترو جان امام زمان ک برا امام حسین بیتابه بیا وو پول این اقایونو برگردون ک الان اوضاعشون خرابه ...از دوستان تو فروم هم صمیمانه میخوام بجایه اینهمه نقد و انتقاد دست ب دست هم با مدیر گروه این کلاهبردارو شناسایی کنن با هر ترفندی ک میدونن  جوری ک شده ...و همینطور اقایه معمارزاده ک کم مقصر نیستن ...و اتیش این کلاهبرداری جرقش ا شما بوده

ویرایش شده توسط کراش
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Software98 گفته است :

+1

ضمنا مالباختگان عزیز اگر خبری جدیدی شده اطلاع بدید ما هم از فرآیند کار با خبر بشیم

ببینیم میشه رو فتا حساب باز کرد یا نه

پلیس فتا و سیستم قضایی بسیار ناکارآمد هستش. من 5 ماه پیش اشتباها 2700 انتقال دادم به حساب یه شخص دیگه و با هزار بدبختی شماره طرف هم گیر اوردم اما طرف گفت پس نمیدم. رفتم شکایت کردم و قاضی برای پیدا کردن ادرس طرف پرونده را فرستاد برای پلیس فتا اونا ادرس رو پیدا کردن ولی قاضی گفت باید پلیس فتای شهری که مجرم در اون هست ادرس رو تایید کنه وگرنه من کاری نمیکنم. تایید کردن همانا و 3 ماه گذشته همانا و حالا هم میگه پلیس فتای شهر تبریز جوابگو نیست. به همین علت هم هست که هر کس که دلش بخواد توی این مملکت دزدی و کلاهبرداری میکنه چون میدونه فرایند قضایی اینقدر طول میکشه و اخرش یا به جایی نمیرسه یا شاکی بی خیال میشه. نمی دونم چرا هر چی بلاست سر انسان های صادق و مال حلال خور میاد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، pedi9004 گفته است :

پلیس فتا و سیستم قضایی بسیار ناکارآمد هستش. من 5 ماه پیش اشتباها 2700 انتقال دادم به حساب یه شخص دیگه و با هزار بدبختی شماره طرف هم گیر اوردم اما طرف گفت پس نمیدم. رفتم شکایت کردم و قاضی برای پیدا کردن ادرس طرف پرونده را فرستاد برای پلیس فتا اونا ادرس رو پیدا کردن ولی قاضی گفت باید پلیس فتای شهری که مجرم در اون هست ادرس رو تایید کنه وگرنه من کاری نمیکنم. تایید کردن همانا و 3 ماه گذشته همانا و حالا هم میگه پلیس فتای شهر تبریز جوابگو نیست. به همین علت هم هست که هر کس که دلش بخواد توی این مملکت دزدی و کلاهبرداری میکنه چون میدونه فرایند قضایی اینقدر طول میکشه و اخرش یا به جایی نمیرسه یا شاکی بی خیال میشه. نمی دونم چرا هر چی بلاست سر انسان های صادق و مال حلال خور میاد.

شما وقتی دیدی طرف خودش پس نمیده باید شکایت میکردی میگفتی بدون اطلاع من برداشت شده و بی خبرم (نه بگی خودم اشتباهی واریز کردم). چند روزه حسابش رو  مسدود میکردن و اگه موجودی داشت برداشت میکردن.

هیچ وقت چک نمیکنن ببینن خودت واریز کردی یا کسی برداشت کرده. اینو گفتم شاید روزی به کارتون اومد.

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، AORUS گفته است :

شما وقتی دیدی طرف خودش پس نمیده باید شکایت میکردی میگفتی بدون اطلاع من برداشت شده و بی خبرم (نه بگی خودم اشتباهی واریز کردم). چند روزه حسابش رو  مسدود میکردن و اگه موجودی داشت برداشت میکردن.

هیچ وقت چک نمیکنن ببینن خودت واریز کردی یا کسی برداشت کرده. اینو گفتم شاید روزی به کارتون اومد.

واریز پول بدون ادله و اثبات معامله (ثبت شده یا با امضا شهود) قابل پیگیری نیست و طرف خیلی راحت میتونه بگه من از ایشون طلب داشتم پول دستی ازم گرفته بود و امروز واریز کرد

و برای همین مسدودی حسابی هم در کار نخواهد بود در غیر اینصورت من با هر فردی مشکل داشته باشم و شماره کارتشو داشته باشم میرم شکایت میکنم حسابشم میبندم میکشونم دادسرا

که اصلا" اینطور نیست

این معاملات در فضای مجازی و کلاهبرداری در اون هم به شدت سخت هست پیگیریش و زمان بر

برای همین از پلیس فتا درخواست همکاری میشه که متن گفتگو ها  شاکی و متشاکی در پرونده ذکر بشه که قابل استناد باشه

کلا" کلاه برداری در فضای مجازی به صورت محدود (نه اینکه 100 نفر باشند) نمیشه به راحتی به حکم برسی و پولت رو پس بگیری

کفش های آهنین میخواد و اعصابی فولادی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، Ehsan^ گفته است :

واریز پول بدون ادله و اثبات معامله (ثبت شده یا با امضا شهود) قابل پیگیری نیست و طرف خیلی راحت میتونه بگه من از ایشون طلب داشتم پول دستی ازم گرفته بود و امروز واریز کرد

کفش های آهنین میخواد و اعصابی فولادی

اتفاقا مورد عینی دیدم . خ*ر تو خ*ر تر از اونیه که تصور می کنید....

واریز اشتباهی هم این شکلی بود که شماره کارت رو تو بخش انتقال حساب به حساب paste زده بود به جای کارت به کارت(اینم باز گفتم حواستون باشه).

آخرین روز سال 96 از نزدیکان اشتباهی 2 تومن زد به حساب یکی، تو بانک آشنا داشت  تو تعطیلات شماره  و مشخصات کامل و آدرسش رو گرفت فردا زنگ زد خیلی محترمانه شرح ماجرا..... صاحب حساب از عزیزان بالا بود و بهش برخورده بود می گفت چه کسی به خودش اجازه داده تو تعطیلات عید مشخصات منو به خاطر 2 میلیون بده به شما.... اصا پس نمیدم و هرکاری دوست دارید بکنید ...... (عکسای پروفایل تلگراف/م طرف هم  کامل نشون میداد اره از عزیزانه....)

خیلی آسون و  سریع شورای حل اختلاف و حتی نه دادگاه! حساب طرف رو بستن بعد چند هفته مبلغ رو برداشت کردن تحویلشون دادن.

ویرایش شده توسط AORUS
لینک به دیدگاه

مقصر صد در صد آقای معمارزاده 

باچه رویی میاد اینجا عکس فروش اکانت هم میزاره

افرادی مثل ایشون اعتبار این سایت رو خراب میکنن .

لینک به دیدگاه

اصلا اکانت لیون به درد چی میخوره جز کلاهبرداری؟

بازی استراتژیه لول داشته باشه؟!

یا اکانت استیمه توش گیم باشه؟!

یعنی شما جناب معمار زاده یه لحظه فکر نکردید چه فایده داره برای طرف اکانت شما یا قیمت اینقدر چرب بوده طمعتون برداشته؟

لینک به دیدگاه

گویا کسی هم به کلیه چپش هم نیست گووویا.

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/15, 09:43:10، gamer5 گفته است :

عزیز اکانت دنیای مجازی، اسمش روشه، اکانته دنیای مجازیه چه اینستاگرام چه تلگرام چه لیون چه پرشین تولز چه هر چیز دیگه

من واقعا تعجب میکنم بعضیا یه اکانت دنیای مجازی رو همرده مشخصات سجلی و کارت ملی و شناسنامه میدونن 1f628.png مشخصات سجلی یه فرد مثل شناسنامه و کارت ملی یکبار برای فرد و توسط یک نهاد ممکلتی با رعایت تمام اصول تطابق و پروسه های خودش و ... صادر میشه و برای فرد همیشه ثابت و یکتاست. یعنی من نوعی به فرض اگر اسمم اصغر علیزاده باشه، مشخصات سجلی و هویتی رسمیم همیشه و همه جا همون اصغر علیزاده خواهد بود ولی ممکنه با هزاران ID مختلف و اسامی مختلف تو دنیای مجازی مشغول به فعالیت باشم و حتی در دنیای مجازی (دقت کنید در دنیای مجازی) دارای پارامترهایی باشم (مثل همین امتیاز فروشگاه) که یه نیمچه اعتباری برام درست کنه ولی در نهایت، ثبت مشخصات در دنیای مجازی به سادگی یه فرم اینترنتی پر کردن هست و پارامترهای دنیای مجازی هم شرط لازم برای معامله هست و نه شرط کافی.

کاربرد قسمت اعتبار و امتیاز هم همونطور که بالا گفتم یه سوپاپ اطمینان و یکی از پارامترهایی هست که برای معامله میتونی بهش تکیه کنی و قطعا همه ی اون نیست. بارها شده تو پرشین تولز یا فرومهای دیگه، نام کاربری یه فرد با سابقه هک شده و از اعتبارش سو استفاده شده یا بعضا خود شخص به پشتوانه همین اعتبارش کلاهبرداری کرده و زده به چاک.

اینجا از بچه های بازیسنتری قدیمی کسی داریم؟ از بچه های قدیمی بازیسنتری در مورد ماجرای مجید شامی سوال کنید، میفهمید که چی میگم. یه بنده خدایی که وارد کننده خرد لوازم بازی و کنسول و اینا بوده و تو چندین فروم مشغول به کار بوده، و امتیاز و اعتبار بالایی هم داشته، به یه باره یه طرح خفن میزاره که آی ملت من دارم یکی دو ماه دیگه میرم دوبی جنس بیارم با قیمت فوق خوب، پیش خرید کنید کنسولا رو تا اون موقع بدم بهتون. ملت ساده هم پولو میریزن دسته جمعی به حسابش و یارو هم فلنگو میبنده . بعدها مثل اینکه مشخص شده بود یه نفر دیگه از خود این آدم کلاهبرداری کرده بوده و این بابا میخواسته پولی که ازش رفته بوده رو جبران کنه 1f612.png

این فروم واسطه برای خرید و فروش داره، و فروشنده جعلی هم اینقدر مشکلات و معضلات و نقاط ابهام تو کارش بوده که باید قبول کرد بی احتیاطی از مالباختگان عزیز بوده (من حالشون رو درک میکنم ولی باید قبول کرد این مسئله رو)

با یه شماره اعتباری ایرانسل تماس گرفتن (من بازیهای PS4 امو تو دیوار خرید و فروش میکنم. شماره یارو اعتباری ایرانسل باشه اصلا نه برای فروش جوابشو میدم نه برای خرید میرم سراغش!) و یارو شماره کارت یه خانم رو داده و گفته با این معامله میکردم ولی الان دم دستم نیست و بریز به این شماره کارت. شماره کارتی که اصلا ربطی به اسم سجلی طرف (که باید میبوده) و معمارزاده میبوده، نداشته.

با کمال احترام، کار باقی دوستان قبل از این هم اشتباه بوده که با خود آقای معمار زاده معامله میکردن ولی پولو میریختن به حساب خانمشون. اینکار مثل این میمونه که شما یه جنس از دیجیکالا بخوای بگیری و پولو به اصرار دیجیکالا بریزی به حساب ممد کشت و صنعت شوشتر 1f611.png فردا پس فردا یه اتفاقی افتاد چطوری میخوای ثابت کنی پول بابت خرید یه جنس در وجه دیجیکالا بوده مثلا؟

پس قسمت بازخورد و امتیاز به هیچ دردی نمیخوره و یه چیز اضافه است وقتی قراره که ندونی این بازخورد و امتیازها برای خود شخصه یا فروخته شده

متاسفانه شما دارید اساس کار فروم رو زیر سوال میبرید وقتی میگین اعتبار تو این فروم هیچ ارزشی نداره چون یه عمر دوستان واسه این اعتبار زحمت کشیدن که تو معاملات بدردشون بخوره ولی شما دارید با تایید یک کار اشتباه کل فروم به یه بازار چلم شوربا تبدیل میکنید . اون شخص پول گرفته اعتبارش رو فروخته و از نظر من مصداق این هسش که با کلاهبردار همدست باشه

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، eci g20 گفته است :

پس قسمت بازخورد و امتیاز به هیچ دردی نمیخوره و یه چیز اضافه است وقتی قراره که ندونی این بازخورد و امتیازها برای خود شخصه یا فروخته شده

متاسفانه شما دارید اساس کار فروم رو زیر سوال میبرید وقتی میگین اعتبار تو این فروم هیچ ارزشی نداره چون یه عمر دوستان واسه این اعتبار زحمت کشیدن که تو معاملات بدردشون بخوره ولی شما دارید با تایید یک کار اشتباه کل فروم به یه بازار چلم شوربا تبدیل میکنید . اون شخص پول گرفته اعتبارش رو فروخته و از نظر من مصداق این هسش که با کلاهبردار همدست باشه

از کجا معلوم اصلا شخص دومی در کار باشه؟

ویرایش شده توسط bl4ck
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...