رفتن به مطلب

@@@@ کلاهبرداری با اکانت Vaioman @@@@

Recommended Posts

در 3 دقیقه قبل، mahdiplayer گفته است :

آقای معمارزاده واقعا به کار شما باید تاسف خورد.صد در صد شما مقصرید
بنده یکی از مالباختگان هستم که 4650 هزارتومان از بنده کلاه برداری شد اونم فقط بخاطر شما.یعنی دقیقا مبلغ حقوق شش ماه بنده.شما یکاری کردین که هم از خانوادم طرد بشم هم با محل کارم به مشکل بخورم و هم با این کارتون نه تنها چند نفرو بیچاره کردید بلکه یک کاربر دیگه روهم به بیمارستان کشوندید از استرس این کلاهبرداری وبخاطر کار شما شبی ۴۵۰ هزار تومن پول بیمارستان داره میده
این کارتون اصلا توجیه نداره و شما همدست کلاهبردار حساب میشین و از نظر قانون متهم ردیف اول

Sent from my MI 4W using Tapatalk

بخدا به قران قصم خیلی ناراحت شدم خاب از سرم پرید منو در ناراحتی خودتون و اون اقایی که تو.بیمارستانه شریک بدونید امیدوارم بتونید پولتونو پس بگیرید که بعید میدونم 

لینک به دیدگاه

• ارسال 136
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

به جای اسمون ریسمون کردن و انداختن تقصیر گردن خریدارایی که به اعتماد اسم  شما خرید کردن استارتر محترم شما بگین اکانت رو به کی فروختین و با چه شماره کارتی پول به حساب شما واریزکردن شاید در روند دستگیری فرد کلاهبردار تسریعی پیش بیاد

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

بخدا به قران قصم خیلی ناراحت شدم خاب از سرم پرید منو در ناراحتی خودتون و اون اقایی که تو.بیمارستانه شریک بدونید امیدوارم بتونید پولتونو پس بگیرید که بعید میدونم 

داداش دمتگرم خیلی باحالی این تیکه آخرت خیلی امیدواری داد.. 

ویرایش شده توسط Aliraesi
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Aliraesi گفته است :

داداش دمتگرم خیلب باحالی این تیکه آخرت خیلی امیدواری داد.. 

قشنگ زد اسفالت کرد امید بچه مردمو مثل اینه بری بیمارستان بالای سره بیمار نگران نباش الان می میری خوب میشی??

لینک به دیدگاه

ادم واقعا نمیدونه چی بگه.... 

خیلی ناراحت شدم ، پول در اوردن امروزه مثل کوه کندنه... شمایی که حسابت رو فروختی باید پول همه ادم هایی که سرشون کلاه رفته و زندگیشونو بخاطر جیب خودت خراب کردی بدی. توجیهی هم نداره مقصر شمایید.

لینک به دیدگاه

نکته جالب این جاست هیچکدوم از آقایون شماره کارت و اسم فرد مذکور رو‌علنی نمیکنن چیزی که در فروم پرشین پرسیدم و همه سکوت کردن !

فرد دیگه ای هم باید متضرر باشه تا اسم و شماره حساب طرف رو بدین 

لینک به دیدگاه

واقعا متاسفم و ناراحت برای همه دوستانی که اینجا متضرر شدن .امیدوارم تلاش ها و پیگیریاتون به نتیجه ای برسه.

مطمعنم آقای معمارزاده هم مثل همه ماها ناراحته ولی

ای کاش زمانی که داشتن چونه میزدن برای مبلغ بالاتر یک لحظه هم به این فکر میکردن که چرا یک شخص میخواد اکانت رو با این مبلغ و با اصرار بخره! مشکلاتی که الان برای این دوستان پیش اومده چه مالی چه روحی و چه جانی میتونست برای همه کاربران پیش بیاد .

به دوستانی که امتیاز بالا تر دارند برادرانه خواهش میکنم حتی اگر با اکانتتون دیگه فعالیتی نمیکنین باز هم نفروشید چون ممکنه زندگی بعضیا با اعتبار اکانت شما نابود بشه.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است :

نکته جالب این جاست هیچکدوم از آقایون شماره کارت و اسم فرد مذکور رو‌علنی نمیکنن چیزی که در فروم پرشین پرسیدم و همه سکوت کردن !

فرد دیگه ای هم باید متضرر باشه تا اسم و شماره حساب طرف رو بدین 

پول بنام مجتبی علیمحمدی رفته

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

پول بنام مجتبی علیمحمدی رفته

اگر اقای معمارزاده هم از همین فرد پول گرفتن باز خوبه میشه یه جورایی پیگیریش کرد وای به روزی که یه نفر دیگه از اقای معمارزاده اکانت رو خریده و این پولیایی که شما فرستادین رفته حساب شخص ثالث قضیه مجتبی علیمحمدی که شایدم از اون اقا طلبکار بوده و بی گناهه  خیلی دلم گرفت از طمع اقای معمار زاده و بعدم بی مبالاتی خریدران داداشا تورو خدا به فکر خودتون باشین و زود اعتماد نکیند

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

یبار 200هزار تومن از درگاه پرداختی کیش مربوط به شاتل ازم دزدی شد چون از کیبورد مجازی استفاده نکردم،شکایت کردم سه ماه بعد گرفتنش پول منم پس دادن

اون درگاه پرداختی هم از شاتل حذف شد

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

یبار 200هزار تومن از درگاه پرداختی کیش مربوط به شاتل ازم دزدی شد چون از کیبورد مجازی استفاده نکردم،شکایت کردم سه ماه بعد گرفتنش پول منم پس دادن

اون درگاه پرداختی هم از شاتل حذف شد

شبیه کلید اسرار می مونه تو این مملکت مورد شما خداروشکر

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، mahdiplayer گفته است :

آقای معمارزاده واقعا به کار شما باید تاسف خورد.صد در صد شما مقصرید
بنده یکی از مالباختگان هستم که 4650 هزارتومان از بنده کلاه برداری شد اونم فقط بخاطر شما.یعنی دقیقا مبلغ حقوق شش ماه بنده.شما یکاری کردین که هم از خانوادم طرد بشم هم با محل کارم به مشکل بخورم و هم با این کارتون نه تنها چند نفرو بیچاره کردید بلکه یک کاربر دیگه روهم به بیمارستان کشوندید از استرس این کلاهبرداری وبخاطر کار شما شبی ۴۵۰ هزار تومن پول بیمارستان داره میده
این کارتون اصلا توجیه نداره و شما همدست کلاهبردار حساب میشین و از نظر قانون متهم ردیف اول

Sent from my MI 4W using Tapatalk

با سلام خدمت دوست عزیز و بزرگوار اقا  مهدی 

...........

ایشالله به پولت برسی

زیاد غصه  نخور

خیلی ناراحت شدم از این اتفاق ولی حیف کاری از دستم بر نمیاد

لینک به دیدگاه

ظاهرا تو این وضعیت بد اقتصادی دزدان عزیز به هر طریقی میخوان پول مردم رو بدزدن، عجب فکر هایی هم میزنه به سرشون!اکانت یک کاربر به قول آرمین عین شناسنامش میمونه، چرا به خاطر پول باید فروخت؟ الان طمع کاری یک  شخص باعث شده چندین نفر متضرر بشن...

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، testaccount گفته است :

مگه همه ی درگاه ها به شاپرک وصل نیستن :|:|:| من هیچوقت از کیبورد مجازی استفاده نمیکنم، از هزاران درگاه هم استفاده کردم، بهتره برم رمزمو عوض کنم پس..

درود، بله به شاپرک وصل هستن اما اسکریپتشون از خودشونه و مال همه یکی نیست، در کل ایران کیش همیشه جز درگاه های ضعیف بوده! همیشه سعی کنین برای بالا بردن ضریب امنیت از کیبورد مجازی استفاده کنین.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

مگه همه ی درگاه ها به شاپرک وصل نیستن :|:|:| من هیچوقت از کیبورد مجازی استفاده نمیکنم، از هزاران درگاه هم استفاده کردم، بهتره برم رمزمو عوض کنم پس..

نمیدونم داداش من /:

43 تومن هم هزینه ی شکایت شد،هیچوقت هم پیگیریش نکردم تا اینکه پول اومد حسابم حتی اومدم اینجا تاپیک زدم گفتم پول الکی اومده حسابم بعدا متوجه شدم پلیس فتا اونو گرفته

چندتا شاکی داشت توی تلگرام کلاهبرداری کرده بود،به مردم دوربین لختی میفروخت !دقیقا از عین واژه ای که خودش استفاده کرده استفاده کردم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، معمارزاده گفته است :

شرط خریدار اعتبار اکانت هست و اعلام در فروم اعتبار اکانت رو از بین میبرد.از این رو نتونستم اعلام واگذاری نمایم.

وقتی شما میدونید احتمال سودجویی از اعتبار اکانت شما  هست خوب منفعت طلبی شما بوده که اهمیت به این احتمال ندادید در کل نباید واگذار میکردید اون طرف با نقاب اعتبار شما اقدام به خرید و فروش کرد

امیدوارم حلشه

لینک به دیدگاه

درود

ایجاد کننده تایپیک شما مسوول اصلی این جریان هستید و خودتون شخصا باید این مورد را پیگیری و به نتیجه برسونید. کسی از شما بخاطر اعتبارتون اکانت خاست و ندیده و نشناخته دادین بهش!؟ خیلی عجیبه!

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

خب مگه شاپرک به عنوان بزرگترین شرکت امنیت شبکه ایران اسکریپت های اینا را چک نمیکنه؟ بعید می تونم چیزی از دستشون در بره با این عظمت.

دلت خوشه؟ برو یه سر به قمار های انلاین بزن همشون درگاه شاپرک دارن نصفشونم که فرار میکنن بعد چندماه حسابشون بلاک میشه?

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، memex گفته است :

دلت خوشه؟ برو یه سر به قمار های انلاین بزن همشون درگاه شاپرک دارن نصفشونم که فرار میکنن بعد چندماه حسابشون بلاک میشه?

قمار آنلاین که خودش مشکل داره و کار غیر قانونی هست چه برسه به درگاه پرداختیش

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

قمار آنلاین که خودشون مشکل داره و کار غیر قانونی هست چه برسه به درگاه پرداختیش

اره دیگه میگم اونکه مشکل داره و تو چشم همست بعد چند ماه پی گیری میکنن چ برسه به یه تراکنش شما.. در روز بیش از چند ملیون تراکنش انجام میشه اصن غیر ممکنه چک کردنش فقط ذخیره میشه تا زمانی که احتیاج به بررسی پیدا کرد اگه اثر جرمی بود برملا شه

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، memex گفته است :

اره دیگه میگم اونکه مشکل داره و تو چشم همست بعد چند ماه پی گیری میکنن چ برسه به یه تراکنش شما.. در روز بیش از چند ملیون تراکنش انجام میشه اصن غیر ممکنه چک کردنش فقط ذخیره میشه تا زمانی که احتیاج به بررسی پیدا کرد اگه اثر جرمی بود برملا شه

درسته،حالا در مورد قمار مردم تقصیر خودشون هم هست ! هیچ ضمانتی درباره اش وجود نداره چندباری هم شنیدم وقتی پول زیادی هم نصیب طرف بشه حساب کاربریش رو میبندن،باز این چیزا تو اروپا یه امنیتی داره

لینک به دیدگاه

ببخشید من یه موضوعی تعریف کنم

قدیمتر بنده در یک سوپرمارکت کار میکردم.بسیار پر رفت وآمد و شبانه روزی.

روزانه مشتری ها حدود ۲-۳ کارت بانکی در مغازه جا می‌گذاشتند و در اکثر مواقع دنبال کارت شون نمیامدند (چون مغازه بسیار شلوغ بود و در پایانه مسافربری بود اکثرا به شهر خود سفر میکردند و برنمیگشتند)

بنده طبق عادت تا یک هفته کارت را نگه می داشتم و بعد از یک هفته کارت میشکستم و در سطل زباله مینداختم

یک شب آقایی که مشتری ثابت بود از این موضوغ مطلع شد و گفت "هر کارت بانکی +رمزش  را ۲۰۰تومن میخرم"

اون موقع ۲۰۰تومن خیلی بود و شک کردم چرا کارتی که توش به طور میانگین ۵۰تومن پوله میخواد ۲۰۰ بده

بعدا متوجه شدم از این کارت های بانکی برای پولشویی و کلاهبرداری  استفاده میکنند

خوب ... من نمی تونستم چیزهایی (کارت بانکی) که پیدا کرده بودم رو بفروشم ؟ 

میتونستم و هیچ خطری بنده رو تهدید نمی کرد. دزدی هم محسوب نمیشد. حقوق بنده هم اون زمان روزی فقط ۳۰ت بود ولی  هیچ وقت اینکار رو نکردم.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

ببخشید من یه موضوعی تعریف کنم

قدیمتر بنده در یک سوپرمارکت کار میکردم.بسیار پر رفت وآمد و شبانه روزی.

روزانه مشتری ها حدود ۲-۳ کارت بانکی در مغازه جا می‌گذاشتند و در اکثر مواقع دنبال کارت شون نمیامدند (چون مغازه بسیار شلوغ بود و در پایانه مسافربری بود اکثرا به شهر خود سفر میکردند و برنمیگشتند)

بنده طبق عادت تا یک هفته کارت را نگه می داشتم و بعد از یک هفته کارت میشکستم و در سطل زباله مینداختم

یک شب آقایی که مشتری ثابت بود از این موضوغ مطلع شد و گفت "هر کارت بانکی +رمزش  را ۲۰۰تومن میخرم"

اون موقع ۲۰۰تومن خیلی بود و شک کردم چرا کارتی که توش به طور میانگین ۵۰تومن پوله میخواد ۲۰۰ بده

بعدا متوجه شدم از این کارت های بانکی برای پولشویی و کلاهبرداری  استفاده میکنند

خوب ... من نمی تونستم چیزهایی (کارت بانکی) که پیدا کرده بودم رو بفروشم ؟ 

میتونستم و هیچ خطری بنده رو تهدید نمی کرد. دزدی هم محسوب نمیشد. حقوق بنده هم اون زمان روزی فقط ۳۰ت بود ولی  هیچ وقت اینکار رو نکردم.

برای اینکه شرف و انسانیت داری عزیز. که خیلیاا ندارنش خیلیا

لینک به دیدگاه

سلام

مورد اول به شدت ناراحت شدم دیدم موضوع کلاهبرداری رو و به شدت با کاربری که دوستان میفرمایند پنیک اتک داشتند و بستری شدند همدردی میکنم و امیدوارم سریع تر خوب بشه

مورد دوم من با جناب معمارزاده معامله ای نداشتم و نمیشناسمشون و بیطرف صحبت میکنم

با حرکت جناب معمارزاده کل فروم لیون زیر سوال رفت و مخصوصا" کاربران باسابقه که همیشه در صدر جدول معاملات هستند و بسیار قابل اعتماد

هم ناظرین و مدیران زیر سوال رفتند و هم یک عده کثیری متضرر

من نمیخوام بنزین رو آتش بریزم ولی برادر من آخه این چه کاری بود شما انجام دادید شما خودتون در صحبت هاتون سر رشته رو به طرف دادید که من تا جنس 5 میلیونی رو تحویل میگیرم  بدون واریز

انتظار داشتید باهاش چکار کنه؟ بیاد به قول خودش کالاهای 20 30 تومنی بفروشه مگه بقیه کاربران با تجربه این فروم چکار کردند همه از نقطه صفر شروع کردند دیگه

شما میری کارت ملی یا شناسنامت رو میفروشی؟

اکانت شما در لیون در واقع شناسنامه و کارنامه شما بوده در اینجا که معرفی بشید به کاربران و ناظرین بعد شما فروختید رفت؟؟؟!!

به نظر من مسئول مستقیم در قبال کاربران و لیون شما هستید

طرف دزد بوده و شیاد و انتظار دیگری هم ازش نبوده ولی کلید خانه رو شما به ایشان دادید

امیدوارم بتونید موضوع رو حل کنید

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Ehsan^ گفته است :

سلام

مورد اول به شدت ناراحت شدم دیدم موضوع کلاهبرداری رو و به شدت با کاربری که دوستان میفرمایند پنیک اتک داشتند و بستری شدند همدردی میکنم و امیدوارم سریع تر خوب بشه

مورد دوم من با جناب معمارزاده معامله ای نداشتم و نمیشناسمشون و بیطرف صحبت میکنم

با حرکت جناب معمارزاده کل فروم لیون زیر سوال رفت و مخصوصا" کاربران باسابقه که همیشه در صدر جدول معاملات هستند و بسیار قابل اعتماد

هم ناظرین و مدیران زیر سوال رفتند و هم یک عده کثیری متضرر

من نمیخوام بنزین رو آتش بریزم ولی برادر من آخه این چه کاری بود شما انجام دادید شما خودتون در صحبت هاتون سر رشته رو به طرف دادید که من تا جنس 5 میلیونی رو تحویل میگیرم  بدون واریز

انتظار داشتید باهاش چکار کنه؟ بیاد به قول خودش کالاهای 20 30 تومنی بفروشه مگه بقیه کاربران با تجربه این فروم چکار کردند همه از نقطه صفر شروع کردند دیگه

شما میری کارت ملی یا شناسنامت رو میفروشی؟

اکانت شما در لیون در واقع شناسنامه و کارنامه شما بوده در اینجا که معرفی بشید به کاربران و ناظرین بعد شما فروختید رفت؟؟؟!!

به نظر من مسئول مستقیم در قبال کاربران و لیون شما هستید

طرف دزد بوده و شیاد و انتظار دیگری هم ازش نبوده ولی کلید خانه رو شما به ایشان دادید

امیدوارم بتونید موضوع رو حل کنید

موفق باشید.

خواب من پرید lol

ویرایش شده توسط DOOM95
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...