رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من از این روش رفتم اما با خودorign داره دانلود میکنه!

Untitled.jpg

فقط Origin اصلی رو اد کن بقیه رو بردار. (بعدا حواست باشه توی همون تنظیمات یه جا هست فرمت های ساپورت شده رو نشون میده. حتما rar و zip توشون باشه. اگه نبود خودت اد کن)

لینک به دیدگاه

راستی یه خبر جالب، با این آپدیت که این هفته میاد، صفحه لود اسکرین مپ Operation Outbreak عوض میشه و تبدیل میشه به چیزی که قبلا باید میشد!

یعنی چی؟

همون طور که میدونین این مپ توسط ایده های مردم و کامنت هاشون ساخته شده. (نوع محتوا مثل آبشار و ...). در هفته آخر دایس گفت سعی کنین برین و از محیط بازی عکس های مشتی بگیرین و بفرستین و ما بهتریناشون رو میذاریم به عنوان لودینگ اسکرین.

مردم دادن اما دیر شده بوده برا همین دایس 2 تا عکس پیش فرض خودشو گذاشت رو مپ.

اما با Winter Patch خودشون اعلام کردن که این دفعه عکسای اصلی رو نمایش میدم (همراه با اسم صاحبش در زیر عکس) که به معنای واقعی این مپ Community باشه. همه چیش.

و..........................................

یکی از اون عکسایی که بزودی خواهید دید رو من الان میذارم میبینید. از کجا آوردم؟ بالاخره یه نفری هم وقتی برنده میشه دایس بهش ایمیل میزنه دیگه! :cool:

(البته عکس مال خود من نیست و برای همین اسم مالک عکس رو نوشتم توی ایمیل وقتی اسممو خواستن ازم. مالکش یه نفریه به نام Shadow6ix که واقعا عکسایی سینماتیک و محشری از بازیایی که میکنه میسازه و واقعا بی نظیره.)

اینم عکس:  (البته فیلتر آبی و نارنجی بتلفیلد توی بازی روش میوفته. این عکس خام هست.)

z6JSzmB.jpg

نکته جالبش اینه که خود Shadow6ix هم یه سری عکس دیگه فرستاده بوده (اونام خیلی عالی بودن) بعد مال اون قبول نشده مال من شده بوده! :D

hehe :D

خوشم اومد تو هر مراسمی ک برای بتل باشه حضور پیدا میکنی :D

ولی افرین اسم صاحب اصلیش رو زدی!

ولی چی میشد تو صفحه لودینگ میزدن سعید اصن عظمت بازی دوچندان میشد :D

میشه بگی کجا و چطوری عکسو فرستادی؟ تو انجمن یا بتل لاگ و یا ایمیل ... ؟!!!

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

منم اد کن دیگه میخوام بازی کنم چرا ریجکت میکنی :laughing:

با نوب ها دوست نمیشی؟ :D

لینک به دیدگاه

فقط Origin اصلی رو اد کن بقیهرو بردار. (بعدا حواست باشه توی همون تنظیمات یه جا هست فرمت های ساپورت شده رو نشون میده. حتما rar و zip توشون باشه. اگه نبود خودت اد کن)

هیچ تغییری نکرد!

luta_untitled-1.jpg

من نسخه Game Time رو add کردم!

ویرایش شده توسط ZAKHAR
لینک به دیدگاه

hehe :D

خوشم اومد تو هر مراسمی ک برای بتل باشه حضور پیدا میکنی :D

ولی افرین اسم صاحب اصلیش رو زدی!

ولی چی میشد تو صفحه لودینگ میزدن سعید اصن عظمت بازی دوچندان میشد :D

میشه بگی کجا و چطوری عکسو فرستادی؟ تو انجمن یا بتل لاگ و یا ایمیل ... ؟!!!

يكي ٢ ماه پيش تو همون صفحه اخبارش پست داده بود هر كى عكس داره به اين ايميل بفرسته، منم فرستادم عكسايي كه علاقه داشتمو

لینک به دیدگاه

هیچ تغییری نکرد!

luta_untitled-1.jpg

من نسخه Game Time رو add کردم!

نميدونم من تاحالا ١٠٠ بار با اوون روش دانلود كردم، يه بار مراحلو از اول انجام بده شايد توفيقي شد

لینک به دیدگاه

درود

اگر تعداد دوستان خواهان بازی در لیون زیاد بشه، میتونم با قیمت خوب برای لیونی ها بازی رو ارائه کنم.

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

من با هر بدبختی بود دانلودش کردم  گرچه هنوز گرافیک ندارم بازی کنم :D

راستی سرعت سرور های اوریجین واسه دانلود اپدیت و خود بازی خیلی پایینه ( من در حالت عادی دانلودم 256 هست با اوریجین بین 10 تا 70 ) سایتی چیزی هست که این اپدیت ها رو جدا دانلود کنم به صورت زیپ و در پوشه بازی کپی کنم ؟؟

لینک به دیدگاه

من با هر بدبختی بود دانلودش کردم  گرچه هنوز گرافیک ندارم بازی کنم :D

راستی سرعت سرور های اوریجین واسه دانلود اپدیت و خود بازی خیلی پایینه ( من در حالت عادی دانلودم 256 هست با اوریجین بین 10 تا 70 ) سایتی چیزی هست که این اپدیت ها رو جدا دانلود کنم به صورت زیپ و در پوشه بازی کپی کنم ؟؟

داداش حتما نتت مشکل داره

من با 700 800 تا دانلود میکنم

توی سه روز با شبانه دانلود کردم

لینک به دیدگاه

اگه ممکنه یک نفر فولدر بازی رو رینیم کنه که به لینک دانلود بازی دسترسی پیدا کنه و لینک دانلود منیجر رو بده من ممنون میشم @};-

درود

اگر تعداد دوستان خواهان بازی در لیون زیاد بشه، میتونم با قیمت خوب برای لیونی ها بازی رو ارائه کنم.

یه قیمت هم برای من بپخ :)

ویرایش شده توسط ZAKHAR
لینک به دیدگاه

درود

premium رو برام پ.خ کنید لطفا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اگه دارن، Ip یا آدرس سرور اوریجین رو واسه تست پینگ بگن که یه تستی یزنیم شاید ارزشش رو داشت...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

دوستان اگه دارن، Ip یا آدرس سرور اوریجین رو واسه تست پینگ بگن که یه تستی یزنیم شاید ارزشش رو داشت...

اصن ربطى به اوريجين نداره،

لینک به دیدگاه

اگه ممکنه یک نفر فولدر بازی رو رینیم کنه که به لینک دانلود بازی دسترسی پیدا کنه و لینک دانلود منیجر رو بده من ممنون میشم @};-

روی یک سیستم دیگه هم تست کردم همینطور بود! اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

لینک به دیدگاه

هر سروری تو یه کشوری هست و پینگ متناسب با اون سرور فرق داره  داداش....

مثلا برای یکی از سرور ها اینو به عنوان ادرس نوشته بو     94.250.208.122:25200

در مورد ارزش ک گفتین بهتر بازی FPS رقابتی همین بتلفیلد هست

قیمتش هم الان خیلی ارزون شده بخرین ...بازی کنین ... به بتل ایمان بیارین :دی

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

این ویدیو رو حتما ببینید 

این چیز ها فقط وفقط توی بتل اتفاق می افتن و بس  اگر اینترنت دارید بقیه ویدیو های یارو رو ببینید خیلی باحال هستن 

اگر 4 سال پیش من با کانال یوتوب چابوی اچ دی اشنا نمی شدم کلا نمی دونستم بتل چی هست 

https://www.youtube.com/watch?v=gVbt3v2KHGs

لینک به دیدگاه

این ویدیو رو حتما ببینید 

این چیز ها فقط وفقط توی بتل اتفاق می افتن و بس  اگر اینترنت دارید بقیه ویدیو های یارو رو ببینید خیلی باحال هستن 

اگر 4 سال پیش من با کانال یوتوب چابوی اچ دی اشنا نمی شدم کلا نمی دونستم بتل چی هست 

https://www.youtube.com/watch?v=gVbt3v2KHGs

منم عاشق Chaboyy و Azzy ام بى نظيرن !! ويديو هاي Csgo شونن باحاله. :D

لینک به دیدگاه

دوستان پینگ 150 سرور المان امیدی هست به بازی  :-?  میگن پینگ بالا کیک میشی همش ؟! 

لینک به دیدگاه

origin فیلتره؟؟؟؟

اکانت باز میشه ,ولی مینویسه the requested URL....  Not found روی هر گیمی میزنم واسه دانلود همینه

ویرایش شده توسط hamedrock
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان پینگ 150 سرور المان امیدی هست به بازی  :-?  میگن پینگ بالا کیک میشی همش ؟! 

سلام

با 150 راحت میتونی بازی کنی کیک نمیشی فقط تند تند میکشنت

چون پینگ پایینی ها زودتر میبیننت :D

لینک به دیدگاه

این dlc همون مپه dragon valley هست :x  :x  یادش بخیر چقدر تو بتل 2 در این مپ بازی میکردیم :crying: 

لینک به دیدگاه

origin فیلتره؟؟؟؟

اکانت باز میشه ,ولی مینویسه the requested URL....  Not found روی هر گیمی میزنم واسه دانلود همینه

تحريمه

شبکه شخصی انتقال داده bzan

لینک به دیدگاه

الان قیمت بازی چنده؟

من یک هفته پیش 48 خریدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...