رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

واسه استفاده از اورجین حتما باید قند شکن داشت؟

واسه من خیلی بد کار میکنه

لینک به دیدگاه

واسه استفاده از اورجین حتما باید قند شکن داشت؟

واسه من خیلی بد کار میکنه

من واسه ساختن اکانت و لاگین استفاده کردم

بخش استور هم لازمه اگه کسی میخواد ورژن 1 هفته ای مجانی اد کنه

ولی خود بازی نه

پینگ خودش داغونه با قندشکن بدتر هم میشه :D

لینک به دیدگاه

داداش علی الحساب اروجین رو از اینجا دانلود کن

https://www.origin.com/en-ie/download

16 مگه موقع نصب هم 150 مگی دانلود میکنه

بعد اکانت میسازی

بقیه ش هم از توضیحات قبلی استفاده کن

شاید در طی مراحل نیاز به فیل خشک کن داشته باشی ،مایوس نشو و دست از تلاش برندار اخرش خدا با ماست :D

بازی پولیه 40 تومن

از اینجا بخر

http://persiankey.ir/

اقا این لینکه اورجین  انگار  باز  نمیشه.

نگفتی  چه  سرعتی  احتیاج  هست؟بگو ببینم  اصن  میتونم  بازی  کنم  یا نه.البته  سرعتم  خوبه  ولی نتم  حجمیه.

بعدم  این  40  تومنو پرداخت  کنیم تا چند  وقت  میتونیم بازی  کنیم؟زمانش  محدوده یا نه؟

لینک به دیدگاه

من واسه ساختن اکانت و لاگین استفاده کردم

بخش استور هم لازمه اگه کسی میخواد ورژن 1 هفته ای مجانی اد کنه

ولی خود بازی نه

پینگ خودش داغونه با قندشکن بدتر هم میشه :D

این یک هفته رو چه جوری باید فعال کنم؟ :(

لینک به دیدگاه

اقا این لینکه اورجین  انگار  باز  نمیشه.

نگفتی  چه  سرعتی  احتیاج  هست؟بگو ببینم  اصن  میتونم  بازی  کنم  یا نه.البته  سرعتم  خوبه  ولی نتم  حجمیه.

بعدم  این  40  تومنو پرداخت  کنیم تا چند  وقت  میتونیم بازی  کنیم؟زمانش  محدوده یا نه؟

اگه باز نمیشه قند شکن بزن

سرعت خیلی فکر نکنم مهم باشه ،پینگ مهمه که زیره 150 باشه یا با سرویس کاهش پینگ کمش کنی

یه اکانت بساز توی این پیچ لاگین کن پینگ ها رو چک کن

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/pc/

40 تومن برای همیشه میتونی بازی کنی ولی شاید کسی نباشه که باهات بازی کنه :D

باتلفیلد5 که اومد این یکی خز میشه ولی ریزش پلیر مواجه میشه

لینک به دیدگاه

من Play میزنم

میگه حتما باید آپدیت مپ جدید رو بگیری تا بازی استارت شه

اقا براى روشن سازى: Winter Update با Legacy Operations DLC فرق داره، اپديته ٧٠٠ مگه و بدون اون كلا نميتونى بازى كنى.

دى ال سى ٢.٦ گيگ و بدون اون در سرور هايي كه اين مپ جزو مپ ليستشون شده نميتونين بازى كنين.

دقیقا چطور نمیتونی بازی کنی؟شاید اشتباه متوجه شدم :D

بعضی ها مپ ها هست ادمینش داشتن بعضی یا تمامی dlc ها رو الزامی کرده ، بله اینا رو نمیشه بازی کرد حتی اگه مپ ازاد باشه

امروز بعد از 4 روز دانلود پرمیوم تموم شد الان یه سری مپ ها گیر دادن به dlc جدید ~x(

مپ گير ميده؟؟؟؟؟ مپ كيه ديگه؟

سرور گير شايد بده به نداشتن مپ

بعدم الان ديگه بايد ٥ تا دى ال سى پولى رو دانلود كردى باشى ديگه با پريميوم. ٣ تا دى ال سى رايگانم جدان.

همه رو داشته باشى همه سرورا رات ميدن

راستى الان كه دارى برو سرور هاى دى ال سى Dragon's teeth رو پيدا كن بازى كن خيلى شاخه مپاش

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

دوستان تهرانی

کسی کل DLC های بازی رو داره من ازش حضوری بگیرم ؟

احتمالا Premium بگیرم  *dry#

لینک به دیدگاه

اگه باز نمیشه قند شکن بزن

سرعت خیلی فکر نکنم مهم باشه ،پینگ مهمه که زیره 150 باشه یا با سرویس کاهش پینگ کمش کنی

یه اکانت بساز توی این پیچ لاگین کن پینگ ها رو چک کن

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/pc/

40 تومن برای همیشه میتونی بازی کنی ولی شاید کسی نباشه که باهات بازی کنه :D

باتلفیلد5 که اومد این یکی خز میشه ولی ریزش پلیر مواجه میشه

28 مگ  بود دانلود  شد

چقد  قیمت  بازیا  بالاست

من  پسر  خالم یه  عمره  داره  کانتر بازی  میکنه  مفتی :laughing:

خیلی  انلاین  بازی  کردن  گرون  در  میاد اینترنت حجمی هم  میخواد واسه  امتال من که زیاد  وقت  بازی  ندارن  زیاد  نمیصرفه *dry#

لینک به دیدگاه

مپ گير ميده؟؟؟؟؟ مپ كيه ديگه؟

سرور گير شايد بده به نداشتن مپ

بعدم الان ديگه بايد ٥ تا دى ال سى پولى رو دانلود كردى باشى ديگه با پريميوم. ٣ تا دى ال سى رايگانم جدان.

همه رو داشته باشى همه سرورا رات ميدن

راستى الان كه دارى برو سرور هاى دى ال سى Dragon's teeth رو پيدا كن بازى كن خيلى شاخه مپاش

ببخشید منظورم همون سرور بود

post-7640-0-08134900-1450208522_thumb.jpg

این مپ GOLMUD RAILWAY

این مپ جز dlc ها نیست ولی بعضی سرور ها میگه باید dlc داشته باشی

الان این اخری که توی عکس مشخص کردم نمیتونم بازی کنم چون هنوز دانلود نکردم

لینک به دیدگاه

من میرم توییه game time و بعد رویه دانلود بتلفیلد کلیک میکنم ولی فقط صفحه رو رفرش مکنه و هیچج اتفاقی نمیوفته

لینک به دیدگاه

ببخشید منظورم همون سرور بود

attachicon.gifUntitled.jpg

این مپ GOLMUD RAILWAY

این مپ جز dlc ها نیست ولی بعضی سرور ها میگه باید dlc داشته باشی

الان این اخری که توی عکس مشخص کردم نمیتونم بازی کنم چون هنوز دانلود نکردم

اقا خب اون آیکون کوچیک رو نمیبینی شبیه 2 ه؟ این آرم دی ال سی جدیدس. هر دی ال سی یه آرم داره که بفهمی کدوم سرور چی توشه.

لینک به دیدگاه

اقا خب اون آیکون کوچیک رو نمیبینی شبیه 2 ه؟ این آرم دی ال سی جدیدس. هر دی ال سی یه آرم داره که بفهمی کدوم سرور چی توشه.

اونا رو میدونم مظورم اینه که این Golmud Railway مثل Dragon Valley جز مپ های dlc نیست، مپ اصلی بازیه اکثر سرور ها بدون داشتن dlc میشه بازی کرد ولی دراگون ولی حداقل داشتن Legacy Operations الزامیه

لینک به دیدگاه

دوستان همون اول ک مپ out break اومد

یکی از سکرت هاش رو از یکی شنیدم ولی نتونستم پیدا کنم دی

تو مپ یه جا دو صندوق هست و میگن تو یکیش یه bow هست میتونی ورداری ...و وقتی ورداشتی انلاک میشه و برای همیشه داریش ....

اینو پیدا کنین و نقطه ای ک bow هست رو مپ عکس بگیرین مشخص کنین بزارین همه پیدا کنند ... پلیز البته :دی

لینک به دیدگاه

تو مپ یه جا دو صندوق هست و میگن تو یکیش یه bow هست میتونی ورداری ...و وقتی ورداشتی انلاک میشه و برای همیشه داریش ....

اینو پیدا کنین و نقطه ای ک bow هست رو مپ عکس بگیرین مشخص کنین بزارین همه پیدا کنند ... پلیز البته :دی

باز کردن تیرکمان خیلی راحت شده 

زمان ما خیلی سخت بود 

اول از همه باید 3 تا اساینمنت فانتوم رو باز می کردی که با هر کدام از dlc ها اومده بودن بعدش

وقتی نقشه های فاینال استند اومد توی نقشه های بازی به شکل رندوم یکسری داگتگ خاص ظاهر می شد نقشه های بتل رو هم که می دانید چقدر بزرگ هست پیدا کردن این داگتگ ها واقعا سخت بود ( چند سرور مخصوص این کار راه اندازی شده بود که هنوز هم باید باشن ) 

بعد توی یکی از نقشه هاش یه اسانسور بود که باید همه 4 نوع داگتگ مختلف به همراه کمو های فانتوم رو می داشتن بعد که سوار اسانسور می شدن اسانسور فعال می شد ( بعد مگه مردم می گذاشتن یارو c4 می انداخت داخل اسانسور همه رو می کشت  ~x( ) بعد اسانسور می رفت پایین توی یه اتاق خیلی مخفی یه تیر کمون وجود داشت اما تمام نشده باید اول از از دیوار نیرو رد می شدی یه یک رمز پیچیده داشت اون رو که می زدی می توانستی به تیرکمان دست پیدا کنی 

من دقیقا 2 هفته طول کشید تا توانستم بازش کنم اخر هم ازش استفاده نکردم  =))  =))

حال اون هایی که این رمز ها و ایستراگ ها رو پیدا کردن خیلی بیکار بودن یکی شون هم یوتوبری هست به نام jackfrag

لینک به دیدگاه

درود

بفرمایید  @};-  :cool: 

post-19588-0-61030500-1450224950_thumb.jpg

post-19588-0-73297700-1450224959_thumb.jpg

این یه مسلسل که تیر هاش آتشین هست و Damage بسیار بالایی داره

post-19588-0-49201800-1450224987_thumb.jpg

post-19588-0-96090700-1450225011_thumb.jpg

زمان ما خیلی سخت بود 

اول از همه باید 3 تا اساینمنت فانتوم رو باز می کردی که با هر کدام از dlc ها اومده بودن بعدش

وقتی نقشه های فاینال استند اومد توی نقشه های بازی به شکل رندوم یکسری داگتگ خاص ظاهر می شد نقشه های بتل رو هم که می دانید چقدر بزرگ هست پیدا کردن این داگتگ ها واقعا سخت بود ( چند سرور مخصوص این کار راه اندازی شده بود که هنوز هم باید باشن ) 

بعد توی یکی از نقشه هاش یه اسانسور بود که باید همه 4 نوع داگتگ مختلف به همراه کمو های فانتوم رو می داشتن بعد که سوار اسانسور می شدن اسانسور فعال می شد ( بعد مگه مردم می گذاشتن یارو c4 می انداخت داخل اسانسور همه رو می کشت  ~x( ) بعد اسانسور می رفت پایین توی یه اتاق خیلی مخفی یه تیر کمون وجود داشت اما تمام نشده باید اول از از دیوار نیرو رد می شدی یه یک رمز پیچیده داشت اون رو که می زدی می توانستی به تیرکمان دست پیدا کنی 

حال اون هایی که این رمز ها و ایستراگ ها رو پیدا کردن خیلی بیکار بودن یکی شون هم یوتوبری هست به نام jackfrag

درود استاد !

میدونم چه حسی داری .. جسی که دقیقا 4 سال وقت گداشتم برای گرفتن Phoenix یا همون Al'ar توس سرور های بلیزارد .. اونم کی ؟ زمان خود پچ Burning Crusade !! بعد 4 سال برام دراپ شد .. بعد دوستمو برده بودن Raid Farm کی ؟ 2 پچ بعد .. توی Raid Roll برده بود .. اومده بود به من میگفت این پرنده آنشیه چیه به من دادن    :wacko:  :|  :blink:  .....

حالا بگذریم .. این item رو میشه توی بقیه مپ ها استفاده کرد ؟؟

من توی Loadouts نمیبینمش  

لینک به دیدگاه

زمان ما خیلی سخت بود 

منم از راه سخته رفتم ولى ارزششو داشت يه حال خاصى ميده، بعدم مرحله ٤ام فنتوم اينه كه با bow ٢٠٠ تا كيل بگيرى كه جايزش اين dogtag سياه و آبياس كه الان روي اكانت من ميتونى ببيني.

اونا رو میدونم مظورم اینه که این Golmud Railway مثل Dragon Valley جز مپ های dlc نیست، مپ اصلی بازیه اکثر سرور ها بدون داشتن dlc میشه بازی کرد ولی دراگون ولی حداقل داشتن Legacy Operations الزامیه

سروره اون مپ هم اضافه كرده

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان دارم بازی رو دانلود می کنم دیتا که ریختم تا 83% رفت

می خواستم بدونم با سرعت دانلود 25 کیلوبایت این 17% چقدر طول می کشد تا دانلود شود؟

اگر حین دانلود تا 90% دکمه pause download بزنم و کامپیوتر را خاموش کنم فردا از ادامش(90%)دانلود می شه یا از نه؟

لینک به دیدگاه

سلام

می خواستم بدونم با سرعت دانلود 25 کیلوبایت این 17% چقدر طول می کشد تا دانلود شود؟

اگر حین دانلود تا 90% دکمه pause download بزنم و کامپیوتر را خاموش کنم فردا از ادامش(90%)دانلود می شه یا از نه؟

ميشه

مدت مونده هم خودت اون زير زده ببين ديگه

لینک به دیدگاه

سلام

برو اینجا مشخص میشه یا رو قسمت پایین سمت راست که داره دانلود میشه کلیک کن

post-21484-0-32971000-1450263278_thumb.jpg

ویرایش شده توسط ZAKHAR
لینک به دیدگاه

درود

بفرمایید  @};-  :cool: 

attachicon.gifBow.jpg

attachicon.gifBOW2.jpg

این یه مسلسل که تیر هاش آتشین هست و Damage بسیار بالایی داره

attachicon.gifitem.jpg

attachicon.gifitem2.jpg

haha mrc

لینک به دیدگاه

Orign  برنامه خیلی مزخرفی هست! هر سری که Run میکنم مبخواد از اول دانلود کنه! موقعی که میخوام DLC بگیرم هم کلا میره تو آفلاین و عمرا اگه بشه درستش کرد!

برای Join شدن به سرور هم که تحت وب هست و با خودش نمیشه! هربار هم باید Log in کنی!

لینک به دیدگاه

Orign  برنامه خیلی مزخرفی هست! هر سری که Run میکنم مبخواد از اول دانلود کنه! موقعی که میخوام DLC بگیرم هم کلا میره تو آفلاین و عمرا اگه بشه درستش کرد!

برای Join شدن به سرور هم که تحت وب هست و با خودش نمیشه! هربار هم باید Log in کنی!

داداش حتما نت ت مشکل داره

من که راحت بازی میکنم فقط یکم مشکل پینگ دارم

برای اپدیت خود اروجین باید قندشکن استفاده کنی وگرنه اپدیت نمیشه و از اول میاد بعد یه بار لاگین کنید دیگه قندشکن لازم نیست

لینک به دیدگاه

من از 24 ساعت روز 23 ساعت تو سرور های بتل 4 هستم :|

لینک به دیدگاه

من از 24 ساعت روز 23 ساعت تو سرور های بتل 4 هستم :|

یعنی بازی زیاد میکنی

یا سرعتت خرابه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کسی آدرس سرورهای اوریجین رو نداره که ما یه تست پینگ بگیریم؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...