رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

سلام بچه ها یه سوال احمقانه دارم ☺

(battlefield ) ? و چرا ؟ :D

سلام

به لحاظ زمان انتشار بازی، بتل 1 جدیدتر هست

به لحاظ موضوع و زمان وقایع،  بتل 4 جدیدتر هست

لینک به دیدگاه

آقا این اوریجین من آپدیت شده کلا  اصلا بدون قند شکن هیچی نمیاره بازی ها  دانلود نمیشه  اصلا نمیشه بازی کرد. با  قند شکن الان فیفا 17 دمو رو دانلود میکنم که اونم سرعت دانلود افتضاحه. آیا راه حلی چیزی نیست ورژن های قبلی  رو بتونم نصب کنم و از شر این ورژن خلاص شم؟؟

لینک به دیدگاه

از اینجا دانلود کن

http://filehippo.com/download_origin/

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، dotsis گفته است :

از اینجا دانلود کن

http://filehippo.com/download_origin/

مرسی ولی نمیشه بعد از نصب خودش اتوماتیک آپدیت جدید رو دانلود میکنه حتی من تیک گزینه

automatically update my origin and my games رو  برداشتم ولی بازم خودش دانلودمیکنه  ...

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Parham131 گفته است :

مرسی ولی نمیشه بعد از نصب خودش اتوماتیک آپدیت جدید رو دانلود میکنه حتی من تیک گزینه

automatically update my origin and my games رو  برداشتم ولی بازم خودش دانلودمیکنه  ...

از شبکه شخصی انتقال داده استفاده کنی اتوماتیک دانلود می کنه 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، dotsis گفته است :

از شبکه شخصی انتقال داده استفاده کنی اتوماتیک دانلود می کنه 

درود هر راهی رو امتحان کردم نشد که نشد ....

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من بازی رو دیروز خریدم

ولی الان اصلا نمیتونم برنامه Origin بدون قند شکن باز کنم

بدبختی اینجاست من اصلا نمیتونم دیتای بازی رو دانلود کنم:(

حالا دوستان من چیکار کنم؟

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

درود من یه راه پیدا کردم برای دانلود فقط نمیدونم برای شما کار کنه یا نه ولی برای من کار کرد. با قندشکن وارد اوریجین شوید سپس دیتای بازی رو دانلود کنین هنگام شروع دانلود pause download رو بزنین سپس resume کنین ولی بلافاصله بعد از کلیک کردن روی  resume قندشکن رو  خاموش کنین اگه بار اول جواب نداد چند بار امتحان کنین. من فیفا 17 رو به این صورت دانلود میکنم. برای بازی هم با قندشکن وارد اوریجین شوید و روی game library بزنین بعدش قندشکن رو خاموش کنین و بازی مورد تظرتون رو بازی کنین.

dyo_screenshot_(3).png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/06/12, 20:59:46، SaeedPCM گفته است :

چه جالب من فن بوی هستم شما نیستی!

از وقتی 1080 خریدم این نکته رو متوجه شدم Benchmarks are just numbers!

اصل تجربه ای هست که کارت به ارمقان میاورد!

تجربه کارت های AMD در بتل1 تایتل خودش

Screenshot_Win32_Final_000.png

تجربه ای که من با 1080 میگیرم!

http://upsara.com/images/jke_%D8%B5%D8%B5%D8%B5%D8%B5%D8%B5%D8%B5%D8%B5%D8%B5%D8%B5%D8%B5%D8%B5%D8%B5%D8%B5%D8%B5%D8%B5%D8%B5%D8%B5.jpg

مثل نوار قلب میمونه!

لول

این قدر سطحی نباش ، نسل های قبل اختلافا زیاد بود و رفرنس ها داغون بودن ...

خنک + قابلیت اور مثل غیر رفرنس ها + زیبایی منحصر به فرد ... همچی تموم من 100% راضی

انصافا  عرض میکنم فاندرز همچی تمومه ولی شما نسخه Strix کارت رو بگیر خنک تر هست و بیشتر اور میشه ...

درود

سعید جان

شما موقعی که در بازی بتا میخوای گزینه DX12 رو فعال کنی خودش هشدار میده میگه چون هنوز فرایند تکمیل بازی با این API به مرحله نهایی نرسیده ممکنه شما با مشکلاتی روبرو باشید

در ضمن در این بتای بازی چون انلاینه نمیشه همچین نتیجه ای گرفت چون خیلی از لگهای حین بازی مربوط به تاخیر اینترنت هم میتونه باشه بنده خودم بتای این بازی رو بازی کردم

صبح ساعت 8 تا 11 بسیار عالی بود بدون هیچ تاخیر و لگی ولی بعد ظهر که شلوغ میشد بازی علاوه بر خودش با اعصاب منم بازی میکرد

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Parham131 گفته است :

درود من یه راه پیدا کردم برای دانلود فقط نمیدونم برای شما کار کنه یا نه ولی برای من کار کرد. با قندشکن وارد اوریجین شوید سپس دیتای بازی رو دانلود کنین هنگام شروع دانلود pause download رو بزنین سپس resume کنین ولی بلافاصله بعد از کلیک کردن روی  resume قندشکن رو  خاموش کنین اگه بار اول جواب نداد چند بار امتحان کنین. من فیفا 17 رو به این صورت دانلود میکنم. برای بازی هم با قندشکن وارد اوریجین شوید و روی game library بزنین بعدش قندشکن رو خاموش کنین و بازی مورد تظرتون رو بازی کنین.

dyo_screenshot_(3).png

ممنون شب تست میکنم ببینم کار میکنه

دمت گرم کار کرد ایول

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

تو فروم ea یکی کلاینت outcome رو به عنوان جایگزین پیشنهاد داده بود 
کسی استفاده کرده؟

لینک :
Outcome - Freedom for your Games!

ویرایش شده توسط flanker993
لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، flanker993 گفته است :

تو فروم ea یکی کلاینت outcome رو به عنوان جایگزین پیشنهاد داده بود 
کسی استفاده کرده؟

لینک :
Outcome - Freedom for your Games!

شما خودتون تست كردين؟

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Parham131 گفته است :

شما خودتون تست كردين؟

من تست نکردم

ولی بدون قند شکن بازی میشه کرد. نیازی نیست  حتی اولش با قند شکن وارد شید ولی نمیتونید بازیاتون رو ببینید . 

لینک به دیدگاه

سلام اوريجين يكي دو روز پيش يه آپديت داد , بعد آپديت حتي game library هم بدون چيز شكن نمي آمد , من روي آيكون اوريجين در تسك بار راست كليك كردم و بتلفيلد ٤ را زدم  وارد بتل لاگ شدم بعد فكر كردم خوب ديگر دورش زدم ولي بعدش ديدم حتي بدون چيز شكن به سرور ها هم جوين نميشه . كسي هست كه چنين مشكلي داشته باشه يا فقط مشكل من هست؟كسي راه حلي داره؟

لینک به دیدگاه

به قول یه کسی "من هم همین طور"

دوستان راه حلی چیزی بلد نیست؟

لینک به دیدگاه

راه حل نداره چون EA از يك ماه قبل اعلام كرده كه IP هاى ايران و روسيه بسته خواهد شد

البته خيلى از دوستان فقط نرم افزار رو كه باز كردن و وارد بتل لوگ كه ميشن قند شكنو ميبندن و به كار ادامه ميدن شما مثل اينكه وضعيتت خيلى خرابتره...

لینک به دیدگاه

ولی یک نکته ی جالب که بهش برخوردم این بود که با قند شکن که رفتم تو سرور  . سرور تشخیص داد من ایرنیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که کارت گرافیک 480 خریداری کردن، با خرید سریال این بازی میتونن صاحب نسخه Delux بازی بشن، فقط کافی هستش که ابتدایی ترین نسخه بازی رو خریداری کنید...

http://videocardz.com/63689/amd-gives-away-battlefield-1-deluxe-edition-upgrade-with-radeon-rx-480

لینک به دیدگاه

سلام ،می خواستم بدونم تفاوت نسخه Standard و Deluxe و Ultimate بازی BattleFeild 1 چیه؟؟!

بعضی افراد میگن آپدیت های بازی فقط برای نسخه Ultimate قرار میگیره آیا هیمینطوره؟؟!

لینک به دیدگاه

باسلام من در یکی از مراحل این بازی گیر کردم که مطمئنم مشکل از بازی هست  -به نظر هم مراحل اخر بازی به نظر میرسه --جایی که میرسن تو بیمارستان میرن سمت اون یارو که چشماش بستست --هیچ کاری انجام نمیدن و فقط هم دیگه رو نگاه میکنن --(این مشکل در بتلفیلد هاردلاین در قسمت زندان بود که باید تنظیمات گرافیکی رو دستکاری میکردی که درست میشد این کارو کردم اما فایده ای نداشت  8lxo_bf4_2016-09-24_02-28-39-19.jpg5hp0_bf4_2016-09-24_02-27-51-29.jpg

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

از اونجا که میدونید خیلی وقته بعد از نسخه 10 اوریجین، برنامه ایرانو تحریم کرده و درست کار نمیکنه. بعضی دوستان یه توماری درست کردن در سایت Charge.org و اعتراض کردن برای اینکار. و اونجا تقریبا تنها جاییه که شاید یکم صدا شنیده بشه. 500 امضا میخواد که 416 تا جمع شده. اگه خواستید شما هم به لینک زیر برید و امضا کنید (هیچ اکانتی نمیخواد فقط اسم و دلیل امضا)

https://www.change.org/p/electronic-arts-stop-discrimination-against-iranian-users-of-origin

لینک به دیدگاه

دوستان اخرین اخبار بتلفیلد رو از کانال پیگی بشین :

https://telegram.me/BattleKhorha

بعد تو گروه هم لینکش تو info کانال هست بچه های بتلی لیون اکثرا هستن میتونیم واسه انلاین هم راحت تره برنامه ریزی کنیم با هم بازی کنیم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان امیدوارم هرجا هستید سالم و سلامت باشید

من اکانت بتلفیلدمو به یکی از دوستام دادم بازی کنه ببینه اگه خوبه خودشم بخره

حالا این امده با اکانت من چیت زده  

میخوام برم تو سرور ها  مینوسه شما بن شده اید 

168.png

حالا نوشته 1200 دقیقه ولی  این زمان گزشته ولی هنوز انبن نشده ام 

من بهش گفته بودم مپ Opertion locker خیلی خوبه بر عکس رفته تو اون مپ چیت زده بعد الان من تو مپ مورد علاقم بن لطفا کمک کنید

اررورشم اینه لطفا راهنمایی :(((

ممنون کسی کمک کنه لطف کرده 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...