رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

الان گروه تلگرام بتل جالبه

یه سری میگن اشغال بود... یه سری میگن دیوانه کننده بود باید پیش خرید کنیم دی

2 مورد هست که اون هایی که می گن اشغال بود بهش توجه نمی کنن 

مورد اولی رو یه مثال می زنم با دقت بخوانید 

شما فرض کن دوستت رو دعوت کردی بیاد بتل 4 بازی کنه ولی اون دوستت تا به حال بتل بازی نکرده و این دفعه ی اولش هست بعد 63 نفر بقیه ی توی بازی هم مثل این دوستت هستن ولی یک سریشون اصلا گیمر نیستن بعد

بعد شما می شینی پیش اون دوستت و بازیش رو نگاه می کنی ولی حق نداری حرف بزنی راهنمایی کنی کلا هیچ کاری نمی تونی بکنی بجز این که یک ساعت بشینی بازی اون دوستت رو ببینی 

خوب چه حسی بهت دست می ده ؟؟؟؟؟؟ 

مورد دوم چی انتظار دارن مردم بتل بازی کندی هست ارام هست تاکتیکی هست بعد از یک مدت یک دفعه همه چیز بگند کشیده می شه که به قول خارجی ها only on battlefield و اون موقع هست که هیجان می زنه توی سقف اگر زنده ماندی که هیچ دوباره همه چی اروم می شه اگر نه مردی دوباره  اسپان می کنی 

تمام اون کسانی که توی E3 بودن گفتن بازی بی نظیر هست برید ویدیوی اخر xfactorgaming رو ببینید نظرش رو درباره ی بازی داده 

یعنی هنوز شما به DICE ایمان نیاورده اید 

همه ی این ها کنار بازی تو مراحل pre alpha بود نه الفا یا بتا خیلی عالی بود برای این استیج از بازی 

لینک به دیدگاه

گشایشی جدید در راه هست... :)

...

Take my feel

-------

There will be blood. به همون جالبی قبل هست یعنی؟ :/

گروه خیلیم خوبه

به خاطر چند تا استیکز نا مربوط ( خیر اخلاقی هم کسی فک نکنه بوده دی ) ک گروه بد نمیشه...بالاخره زنگ تفریح مطالب خارج بتلم هست ...

2 مورد هست که اون هایی که می گن اشغال بود بهش توجه نمی کنن 

مورد اولی رو یه مثال می زنم با دقت بخوانید 

شما فرض کن دوستت رو دعوت کردی بیاد بتل 4 بازی کنه ولی اون دوستت تا به حال بتل بازی نکرده و این دفعه ی اولش هست بعد 63 نفر بقیه ی توی بازی هم مثل این دوستت هستن ولی یک سریشون اصلا گیمر نیستن بعد

بعد شما می شینی پیش اون دوستت و بازیش رو نگاه می کنی ولی حق نداری حرف بزنی راهنمایی کنی کلا هیچ کاری نمی تونی بکنی بجز این که یک ساعت بشینی بازی اون دوستت رو ببینی 

خوب چه حسی بهت دست می ده ؟؟؟؟؟؟ 

مورد دوم چی انتظار دارن مردم بتل بازی کندی هست ارام هست تاکتیکی هست بعد از یک مدت یک دفعه همه چیز بگند کشیده می شه که به قول خارجی ها only on battlefield و اون موقع هست که هیجان می زنه توی سقف اگر زنده ماندی که هیچ دوباره همه چی اروم می شه اگر نه مردی دوباره  اسپان می کنی 

تمام اون کسانی که توی E3 بودن گفتن بازی بی نظیر هست برید ویدیوی اخر xfactorgaming رو ببینید نظرش رو درباره ی بازی داده 

یعنی هنوز شما به DICE ایمان نیاورده اید 

همه ی این ها کنار بازی تو مراحل pre alpha بود نه الفا یا بتا خیلی عالی بود برای این استیج از بازی

اینم حرفیه

الان شما تو اوریجین لوگو پیش خرید برات اومده پیش خرید کردین؟

بتا زمانش مشخص نکردن تو کنفرانس مایکرو؟

چون خونه نبودم ببینم

لینک به دیدگاه

خيلى از اونايي كه دوست ندارند صرفا محيط مدرن و امروزى رو دوست دارند.

لینک به دیدگاه

خيلى از اونايي كه دوست ندارند صرفا محيط مدرن و امروزى رو دوست دارند.

آره، یکیش خودم  :) 

البته همینکه دیگه میشه با هواپیما بدون ترس از کمپ AA پرواز کرد خیلی خوبه! :D

لینک به دیدگاه

آره، یکیش خودم  :)

البته همینکه دیگه میشه با هواپیما بدون ترس از کمپ AA پرواز کرد خیلی خوبه! :D

در عوضش یکی با مسلسل میتونه هواپیمارو بیاره پایین :D

لینک به دیدگاه

اره، تانکم با نارنجک میاد پایین، اون زپلینه داستانش چی بود؟

اسلحه های خوبی هم داشت اما بعید میدونم کاسیوم بشن! یا حداقل خیلی کم!

تو WW2 تفنگ دوربین دار به زور گیر میومد WW1 که بماند

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان یعنی هیچ راهی برا انگلیسی کردن نسخه ی دیلوکس نیست؟

راستی منم تو بازی اد کنید

Asghar_Gam3r

ویرایش شده توسط Lord asghar
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان یعنی هیچ راهی برا انگلیسی کردن نسخه ی دیلوکس نیست؟

سلام چی هست زبان اصلی؟

لینک به دیدگاه

سرور pc و ps4 یکیه ؟
یعنی اونایی که کنسول دارن باشما هم بازی میکنن ؟

لینک به دیدگاه

سرور pc و ps4 یکیه ؟

یعنی اونایی که کنسول دارن باشما هم بازی میکنن ؟

نه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب دوستان، امروز فرصت کردم که ویدیو مالتی پلیر بتل 1 رو ببینم، باید بگم که:

It didnt really Float My Boat at all

بازی COD داره به سمتی میره که در بازی بشه گزینه های بیشتر و امکانات بیشتری رو گیمر بده تا تنوع بیشتری وجود داشته باشه در بازی و خسته کننده نشه، ولی این بتل دقیقا برعکسش رو انجام داده و تقریبا بازی رو خیلی محدود کرده حتی نسبت به بتل Hardline ...

واسه بنده هنوز سوال هستش که همه چیز فقط در WW1 هستش؟؟

شاید 20 سال پیش، وقتی مدال بازی میکردیم یا حتی COD 1 اینجور اسلحه ها و و تجهیزات، یه جذابیتی داشت(الان هم تنها دلیلی که کمی قابل تحمل هستش، این قضیه نوستالژیک بودنش هستش) ولی الان بخوای یه اسلحه بگیری دستت که یه خشاب 1 متری از سمت راستش زده باشه بیرون؟؟ هواپیما ها هم که جوک شدن، همه شدن هواپیماهای برادران رایت... =))

لینک به دیدگاه

خوب دوستان، امروز فرصت کردم که ویدیو مالتی پلیر بتل 1 رو ببینم، باید بگم که:

It didnt really Float My Boat at all

بازی COD داره به سمتی میره که در بازی بشه گزینه های بیشتر و امکانات بیشتری رو گیمر بده تا تنوع بیشتری وجود داشته باشه در بازی و خسته کننده نشه، ولی این بتل دقیقا برعکسش رو انجام داده و تقریبا بازی رو خیلی محدود کرده حتی نسبت به بتل Hardline ...

واسه بنده هنوز سوال هستش که همه چیز فقط در WW1 هستش؟؟

شاید 20 سال پیش، وقتی مدال بازی میکردیم یا حتی COD 1 اینجور اسلحه ها و و تجهیزات، یه جذابیتی داشت(الان هم تنها دلیلی که کمی قابل تحمل هستش، این قضیه نوستالژیک بودنش هستش) ولی الان بخوای یه اسلحه بگیری دستت که یه خشاب 1 متری از سمت راستش زده باشه بیرون؟؟ هواپیما ها هم که جوک شدن، همه شدن هواپیماهای برادران رایت... =))

بررسی کنیم تریلر هارو (چه سینماتیک چه گیمپلی) نتایج متفاوتیو نشون میده. نظرات متفاوته بله ولی اینکه Call of Duty داره مسیر بهتر شدن رو پیش میره و بتلفیلد مسیر بد تر شدن، جوکه محضه اگه بخوام روراست باشم. اولین تریلر کالاف که حماسه ای بود با 2 میلیون و نیم دیسلایک شد چهارمین ویدیو دیسلایک خورده یوتیوب در کل تاریخ! دومین تریلر هم که گیمپلی بازی بود بهتر عمل کرد ولی این بهتر عمل کردن هنوز نتونسته دیسلایک هارو کمتر از لایک ها بکنه. در حالی مال بتل خیلی وضعش خوبه.  بالاخره اینا هم نوعی نظر سنجیه دیگه. :-? خیلی از طرفدارای کالاف هم زده شدن از بازی اونطوری که تو کامنت ها میبینیم.

از طرف مقابل بتلفیلد 1 رو خیلی از بتلفیلد Veteran ها که حتی به بتل 4 ایراد گرفته بودن گفتن خیلی بازی خوبیه. سادگی داره و در عین حال همه تنظیمات مورد نیاز رو داره. گرافیکشم (که اگه ویدیو رو با کیفیت 720 به بالا ببینید میفهمید) تا الان بهترین بازیه و پرچمداره در حالی که کالاف الان 3 ساله داره از Engine بازی Advanced Warfare استفاده میکنه (و اتفاقا میشه گفت دقیقا همونه با بهبود های جزیی که اصلا قابل احساسم نیست).

در زمینه اسلحه ها هم من ترجیح میدم با یه تفنگ ساده و یه اسکوپ معمولی بجنگم تا با FLIR و دید پشت دیوار و این مسخره بازی های سبک آینده.

توی گیم پلی هم که کالاف دیوتی با آینده کردن بازی به اندازه کافی تو حس و حال "کالاف دیوتی" ضربه زد و با فضایی کردنش امسال دیگه تیر خلاص میخواد بزنه. تو بازی های آینده هم حتی TITANFALL2 گیم پلی جذاب تری ارایه کرد بتل 1 که اصن تو سطح خودشه.

سیستم هواپیمایی (که اتفاقا معمولا فیلد مورد علاقه من تو بتل نبوده) بتل 1 اتفاقا خیلی جذاب بود من واقعا لذت بردم. حالت جالبی شده.

امسال دو بار (یک بار بعد معرفی بتلفیلد 1و یک بار زمان همین Livestream گیمپلی آنلاین بتلفیلد1 توی توییتر هشتگ #RipCOD رفت Trending شد. (یعنی توی 10 هشتگ برتر کل توییتر در یک روز). فک نکنم معنی کمی داشته باشه.

کلا بخوام بگم با اینکه بالا هم یه بار گفتم نظرات متفاوته. ولی به شخصه دلیل بیشتری برای دوست داشتن بتلیفلد 1 و دلیل بیشتری برای بد اومدن از کالاف اینتینیت وارفیر پیدا نمیکنم.

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

ببین این بتل 1 چی هست که افرادی مثل M3RKMUS1C که بیشتر از 2700000 ساب دارن و 99 درصد ویدیو هاشون کالاف هست حسابی با بتل حال کردن 

به همه پیشنهاد می کنم این ویدیو رو از طرف M3RKMUS1C  یک کالاف باز عاقل منتشر شده درباره ی بتل 1 رو ببینید درباره ی نکات مثبت و منفی بازی صحبت می کنه ( قندشکن نیاز هست حتما ) 

https://www.youtube.com/watch?v=GD7ci-m8UrI

کلا 2 بازی هست روز شماری می کنم براشون bf1 و starcitizen 

لینک به دیدگاه

این کمپین اعتراض جریانش چی هست؟

EA پول پرست ارتش فرانسه رو گذاشته توی DLC بعد همه دیوانه شدن  :D

لینک به دیدگاه

EA پول پرست ارتش فرانسه رو گذاشته توی DLC بعد همه دیوانه شدن  :D

که اینطور :D :D

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

y8_444444444444444.jpg

به تاپیک هواداران بتلفیلد خوش امدید!

در این تاپیک سعی داریم بتلفیلد باز های انجمن رو دور هم جمع کنیم ، در صورتی که تمایل داشته باشین میتونین به گروه تلگرام هم ملحق باشین و در محیطی خودمانی حضور داشته باشین => لینک گروه تلگرام

نگاهی به بتلفیلد 1 که در جنگ جهانی اول جریان دارد میاندازیم و میتونین نظرتون رو هم در مورد بتلفیلد بعدی بگین!

اول نگاهی به کانسپ ارت های زیبای بتل 1 میاندازیم!

5r8j_battlefield-1-concept-art-gas-mask.

vu4y_battlefield-1-concept-art-parachute

5r8j_battlefield-1-concept-art-gas-mask_

cjvi_battlefield-1-concept-art-doomed-ze

nd5s_battlefield-1-concept-art-trench-wa

t55v_battlefield-1-concept-art-flamethro

nv0o_battlefield-1-concept-art-mk-iv-stu

jw9h_battlefield-1-horse-and-biplane-con

ptfu_battlefield-1-concept-art-2_thumb.j

n71i_battlefield-1-concept-art-london-bi

8vtk_battlefield-1-concept-art-balloon_t

و جدیدترین تریلر بتل1

مونتاژ های شما!

در این قسمت مونتاژ های دوستان گرامی در پست اول قرار میگیره!

----------------

اینو دوستمون محمدرضا اماده کرده واقعا خوبه!

http://www.aparat.com/v/6BKHZ

----------------

اینم من و محمدرضا :دی

http://www.aparat.com/v/geuxN

----------------

اینم امین درست کرده حتما ببینین

http://www.aparat.com/v/6vOzh

----------------

و بازم محمد رضا

ID دوستان بتل باز
تو این قسمت ای دی دوستان رو قرار میدیم هر کسی خواست ای دیش قرار بگیره تو یه پست ای دیش رو بگه تا اینجا قرار بگیره!

SAEEDPCM => SAEEDPCM

EDK-OverVolt => EDK-THEONE

HolymighT =>  HolymighT

پست اول ویرایش شد!

هر کسی میخواد ای دیش قرار بگیره تو یه پست ای دیش رو بگه :) @};-

لینک به دیدگاه

پست اول ویرایش شد!

هر کسی میخواد ای دیش قرار بگیره تو یه پست ای دیش رو بگه :) @};-

گروه بتل 1 جداست یا همون؟ اگه جداست مام بیایم :D *dry# =)) 

لینک به دیدگاه

بتل 4 فیلتر شده ؟

دیشب اپدیتش کردم امروز اجرا نشد افلاین میاد  :-? اپدیت dlc هم نشد بدون قند شکن 

لینک به دیدگاه

آقا از نظر تایم اوت و پینگ وضعش چطوره ؟ از این نظر با دوتا2 فرق داره ؟  ( من پینگم 120 هست ولی تایم اوت دارم البته از 7 تا 11 صبح تایم اوت خیلی کم هست)

لینک به دیدگاه

آقا از نظر تایم اوت و پینگ وضعش چطوره ؟ از این نظر با دوتا2 فرق داره ؟  ( من پینگم 120 هست ولی تایم اوت دارم البته از 7 تا 11 صبح تایم اوت خیلی کم هست)

بتل سرور زیاد داره باید تست کنی داخل بازی تا مشخص بشه معمولا 100 تا 250 میشه بازی کرد 

لینک به دیدگاه

بتل 4 فیلتر شده ؟

نميدونم من كه هفته پيش بازى كردم درست بود

لینک به دیدگاه

بتل 4 فیلتر شده ؟

بتللاگ كه مياره شما مطمئن ايد مشكل از شيلتره؟ شايد اوريجين قاطي كرده
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...