رفتن به مطلب

1050TI یا RX 480 ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان...میخوام سیستم با کانفیگ زیر رو ارتقاء بدم...کدوم کارت گرافیک بهتر هست ؟ 1050TI 4GB یا RX 480 8GB

CPU : Core i3 3220

Motherboard : Asus B75M-A

البته در نظر دارم پردازنده روهم به Core i7 3770 ارتقا بدم البته اگه پیدا کنم...

ویرایش شده توسط Naviiid
لینک به دیدگاه

درود به نظر من rx 480 مخصوصا نسخه 8 گیگیش هم بهتره هم گرون تر و با 1060 مقایسه میشه

لینک به دیدگاه

درود

اگر برای بازی می‌خواید استفاده کنید، حجم حافظه گرافیک خیلی ملاک نیست.چیزی که مهمتره فرکانس  و نوع چیپ هست. داستان کارتهای ای ام دی و انویدیا با هم خیلی فرق می‌کنه. شما بهتر هست برای مقایسه این دو یه سرچی تو گوگل یا یوتویوب انجام بدی. افرادی زیادی هستند که کارتهای مد نظر شما رو روی بازی‌های مختلف تست کردند و اونها رو رتبه‌‍بندی کردن.

در ضمن این رو مد نظر داشته باشید که یک برند ممکن هست با اعمال شخص‌سازی‌های مد نظرش خودش، فرکانس و قدرت کارت رو نسبت به مدل مرجع، کمی زیاد کنه. بنابراین بهتر هست اگر مقایسه‌ای انجام میدید، نوع برند کارتها رو هم مشخص کنید.

نکته دیگه اینکه ارتقای سی پی یوی شما به Core i7هزینه اشتباه و اضافی هست. برای چنین سیستمی نهایتا یک Core i5 کفایت می‌کنه. بیش از این هزینه کنید، تاثیری در راندمان خروجی نداره. بنده اگه جای شما بودم هزینه رو برای یک پاور قوی، کیس و سیستم خنک کننده عالی می‌کردم تا طول عمر مفید قطعات رو بیشتر کنم.

ویرایش شده توسط Sandor
لینک به دیدگاه

قطعا 100 درصد 200 درصد rx 480

1050ti حتی از rx 470 هم ضعیف تره فک کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بدون شک 480 ، شما بگو 470 یا 1050ti بازم مسلما 470 قویتره به خصوص تو دایرکس 12 حریفو ضربه فنی میکنه 

480 با 1060 مقایسه میشه که هر دو معایب و مزایایی دارن که خودم ما بین این دو 480 انتخاب کردم

پردازنده هم حتما ارتقا بدین چون با پردزانده فعلی گلوگاه میشه 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

تقریباً 47 درصد کارایی RX 480 8Gb نسبت به  1050TI 4GB  بیشتره... ولی بهتره کارت گرافیکتون رو متناسب با سی پی یو  انتخاب کنین که مشکل گلوگاه نداشته باشین، میزان رمتون هم میگفتید بهتر بود....

1050-480.png

لینک به دیدگاه

ممنون از نظر همگی کارت گرافیک XFX RX 480 8GB خریدم

رم رو به 12GB ارتقاء دادم...یک SSD هم گرفتم...پردازنده Core i7 3770 هم کمیاب هست باید یکم بگردم

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، ali.king گفته است :

1050ti حتی از rx 470 هم ضعیف تره فک کنم

اره هم رده 960 هست

rx470 هم رده 970 هست البته قویتر تو dx12

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...