رفتن به مطلب

کمک راجع به فروم همسایه

SilEncer456
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

ممنون که به این تاپیک سر زدید

من چند روزیه که عضو تاپیک همسایه P>T شدم ولی تو این 5 روز نه می‌تونم پست بفرستم ، نه می‌تونم عکس ها رو باز کنم ، نه می‌تونم گفتگو ایجاد کنم ، نه می‌تونم به یکی از مدیران پیغام بدم و ...

کلا با عدم عضویت فرقی نداره .پس فایده عضویت چیه اگه قراره اینهمه محدودیت ایجاد بشه ؟ یا شیاد این مشکلیه که برای منه پیش اومده ؟

نام کاربری بنده تو فروم پی تی : Silencer420 هستش/ اگر کسی از عزیزان می‌تونه کمک کنه خواهشا دریغ نکنه کمکش . ممنون

image.png.9f28f71efc926ef5d7c276c199cdecc7.png

image.png.5a08ce91e21e64151302dccd06e6fa34.png

لینک به دیدگاه

اگر اشتباه نکنم باید ایمیلتون رو تایید کنید تا دسترسی باز شه.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Nezami گفته است :

اگر اشتباه نکنم باید ایمیلتون رو تایید کنید تا دسترسی باز شه.

تایید کردم 

رفتم تو ایمیل رو لینک کلیک کردم

لینک به دیدگاه

روی لینکی که تو ایمیل برام فرستاد کلیک کردم ولی فعال نمی‌شه

لینک به دیدگاه

سلام ثبت نام مشکلی نداره  با مرورگر فایر فاکس اخرین نسخه ،ایمیل در پوشه spam ذخیره میشه ،بعد از ثبت نام عکس ها نمایش داده میشه ،اون گزینه شما دسترسی کامل برای ارسال پاسخ ندارید برای من هم فعاله، اینطور که عنوان شده باید یک ماه از زمان ثبت نام بگذره تا Registered User بشیدبه 70 پست مفید هم اشاره شده،برای فعالیت در بازارچه هم  فروشنده معتبر .

یکی دیگه از سایت ها هم  همین شرایط رو داشت میخواستم ثبت نام کنم .

چنانچه ف...ش .ک.ن استفاده میکنید اون رو غیر فعال کنیداحتمال مشکل  با اون هم هست .

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

سلام ثبت نام مشکلی نداره  با مرورگر فایر فاکس اخرین نسخه ،ایمیل در پوشه spam ذخیره میشه ،بعد از ثبت نام عکس ها نمایش داده میشه ،اون گزینه شما دسترسی کامل برای ارسال پاسخ ندارید برای من هم فعاله، اینطور که عنوان شده باید یک ماه از زمان ثبت نام بگذره تا Registered User بشیدبه 70 پست مفید هم اشاره شده،برای فعالیت در بازارچه هم  فروشنده معتبر .

یکی دیگه از سایت ها هم  همین شرایط رو داشت میخواستم ثبت نام کنم .

چنانچه ف...ش .ک.ن استفاده میکنید اون رو غیر فعال کنیداحتمال مشکل  با اون هم هست .

سلام

عضویت در شورای امنیت سازمان ملل متحد هم این مقدار پیچیدگی نداره ! بعضی از سایتها دیگه شورش رو در آوردن . مرسی اه ... .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...