رفتن به مطلب

در خواست کمک فوریییییییییییییییییییی در نصب کارت کپچر snazzi 3 usb2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت عزیزان لیون کامپیوتر

یه مشکل داشتم با نصب کارت کپچر اکسترنال اسنازی 3  که روی ویندوز 7 ورژن 6 بیتی نمی تونم نصبش کنم

درایورهای ارائه شده از سایت مرجع   http://www.snazzi.com/Drivers_Download_register.asp    مربوط به نسخه قدیمی ویندوز ایکس پی هست و با وجود جستجوی زیاد در وب هیچ منبعی پیدا نکردم که درایور این کارت رو برا ویندوز 7 ارائه بده

از دوستان کسی هست بتونه کمکم کنه ؟ لطفا

پیشاپیش از اینکه لطف می کنید و وقتتون رو به من می دید سپاسگذارم

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، محمد جواد گفته است :

با سلام خدمت عزیزان لیون کامپیوتر

از  DriverPack Solution استفاده کردی؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، alo400 گفته است :

سلام دوست گلم بله استفاده کردم ، متاسفانه درایور کارت کپچر نداره ، لااقل این ورژنی که من دارم نداره ، درایور پک سولوشن  17

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، alo400 گفته است :

در ضمن یکبار هم رو وضعیت چک کردن آنلاین قرار دادم ، باز هم شناسایی نشد

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، محمد جواد گفته است :

سلام ،این مشکل رو با یک اسکنر داشتم که درایورش برای ویندوز xp بودو برای 7 اصلا نبود و ویندوزم win 7 ultimate  از این روش استفاده کردم و  مشکلم حل شدhttps://www.sarzamindownload.com/contents/5447/

این لینک هم خود نرم افزار رو قرار داده اگر با اولی مشکل داشتیدhttp://asiadl.ir/softwares/48195/text/نرم-افزار-اجرای-برنامه-های-تحت-ویندوز-XP-در-ویندوز-7

روش های  دیگه ای هم هست مثل VirtualBox این روش رو من تست نکردم.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

سلام ،این مشکل رو با یک اسکنر داشتم که درایورش برای ویندوز xp بودو برای 7 اصلا نبود و ویندوزم win 7 ultimate  از این روش استفاده کردم و  مشکلم حل شدhttps://www.sarzamindownload.com/contents/5447/

این لینک هم خود نرم افزار رو قرار داده اگر با اولی مشکل داشتیدhttp://asiadl.ir/softwares/48195/text/نرم-افزار-اجرای-برنامه-های-تحت-ویندوز-XP-در-ویندوز-7

روش دیگه معرفی شده VirtualBox هست این روش رو من تست نکردم.

سلام عزیز ممنونم ازت ، الان امتحان می کنم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، محمد جواد گفته است :

سلام عزیز ممنونم ازت ، الان امتحان می کنم

خواهش .فراموش کردم بگم در لینک دوم حجمش زیاده نزدیک 500 مگه.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

درود

اگر روش های دوستان نگرفت

Ibot driver boster رو هم یه امتحانی بکنید

انشالله که حل بشه

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

خواهش .فراموش کردم بگم در لینک دوم حجمش زیاده نزدیک 500 مگه.

مشکلی نیس عزیز دانلود می کنم ، مرسی از راهنمایی تون

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

درود

اگر روش های دوستان نگرفت

Ibot driver boster رو هم یه امتحانی بکنید

انشالله که حل بشه

سلام دوست گرامی ، می شه خواهش کنم توضیح بیشتر بدید راجبش  ؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، محمد جواد گفته است :

سلام دوست گرامی ، می شه خواهش کنم توضیح بیشتر بدید راجبش  ؟

قربانت

ببینید این یک نرم افزار هستش همانند DriverPack Solution

که به صورت آنلان جدید ترین درایور هارو دانلود و نصب میکنه

کار باهاش راحته و سریع یاد میگیرد 

بنظر خودم از Solution  کامل تره

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ShQringQn گفته است :

قربانت

ببینید این یک نرم افزار هستش همانند DriverPack Solution

که به صورت آنلان جدید ترین درایور هارو دانلود و نصب میکنه

کار باهاش راحته و سریع یاد میگیرد 

بنظر خودم از Solution  کامل تره

ممنون از شما بزرگو ار که این برنامه خوب رو بهم معرفی کردید ، با توجه به سریعتر بودن این روش نسبت به روش دوسته عزیزمون احمد ، اینو ابتدا انجام دادم ولی متاسفانه درایور مورد نظر ، شناسایی نشد بازم ?

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر ویندوزتون روی هارد حجم بالایی هست یا روی Ssd قرار داره چک کنید ببینید وضعیت دیسک‌تون GPT نباشه. اگر GPT هست به احتمال زیاد به‌خاطر همون هست، باید به mbr تغییرش بدین (البته اطلاعات و ویندوزتون احتمالا پاک بشن),

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

دوست عزیز اگر ویندوزتون روی هارد حجم بالایی هست یا روی Ssd قرار داره چک کنید ببینید وضعیت دیسک‌تون GPT نباشه. اگر GPT هست به احتمال زیاد به‌خاطر همون هست، باید به mbr تغییرش بدین (البته اطلاعات و ویندوزتون احتمالا پاک بشن),

سلام عزیز وقتتون بخیر ، چطور این کارو باید انجام بدم ؟ چون بفهمم که GPT هست یا نه و چطور به وضعیت جدید تغییر بدم ؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، محمد جواد گفته است :

سلام عزیز وقتتون بخیر ، چطور این کارو باید انجام بدم ؟ چون بفهمم که GPT هست یا نه و چطور به وضعیت جدید تغییر بدم ؟

درود

توی استارت یا Run این عبارت رو تایپ کنین "diskmgmt.msc" سپس Enter بزنین تا صفحه‌ی مدیریت دیسک براتون نمایش داده بشه

روی دیسکی که ویندوز روش نصب هست (هارد یا SSD) راست کلیک کرده سپس Properties رو بزنین و بعد به تب Volumes برین

توی این صفحه چیزی که جلوی Partition style نوشته شده یا MBR هست یا GPT

اینطور می‌تونین تشخیص بدین که ساختار جدول پارتیشن دیسک‌تون چی هست

در مواردی هم با غیرفعال کردن UEFI در مادربرد،‌ می‌تونین از این قطعه استفاده کنین (ممکنه ویندوزتون اینطور بالا نیاد و نیاز به نصب مجدد داشته باشه)

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

درود

توی استارت یا Run این عبارت رو تایپ کنین "diskmgmt.msc" سپس Enter بزنین تا صفحه‌ی مدیریت دیسک براتون نمایش داده بشه

روی دیسکی که ویندوز روش نصب هست (هارد یا SSD) راست کلیک کرده سپس Properties رو بزنین و بعد به تب Volumes برین

توی این صفحه چیزی که جلوی Partition style نوشته شده یا MBR هست یا GPT

اینطور می‌تونین تشخیص بدین که ساختار جدول پارتیشن دیسک‌تون چی هست

در مواردی هم با غیرفعال کردن UEFI در مادربرد،‌ می‌تونین از این قطعه استفاده کنین (ممکنه ویندوزتون اینطور بالا نیاد و نیاز به نصب مجدد داشته باشه)

ممنون دوست گلم ، چک کردم رو حالت MBR هستش ، فک کنم با این دردسرهایی که هست بهتره یه ویندوز 32 بیت در کنار این ویندوز 64 ام نصب کنم ، امکان این وجود داره ؟ که روی یه درایو دیگه یه ویندوز 32 داشته باشم ؟ 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

روش های  دیگه ای هم هست مثل VirtualBox این روش رو من تست نکردم.

سلام مجدد عزیزببخشید مزاحمتون می شم ، من قسمت اول که مورد تست شما بود رو انجام دادم بعد از دانلود دو برنامه مورد نظر ، وقتی قصد نصب  Windows6.1-KB958559-x86-RefreshPkg  این فایل رو داشتم پیغام خطای   The Update is not applicant to your computer رو داد ، چطور باید اینو رفع کنم ؟   تو نت سرچ کردم یه توضیحاتی راجب رفع این ارور از طریق CMD داده بود اونا رو انجام دادم ولی مراحل کامل نشد

شاید من وارد نیستم ، می شه راه حل آسونی برا رفع این مشکل بفرمائید ؟ که پیغام خطای بالا رفع بشه ،، ببخشید که وقتتونو می گیرم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، محمد جواد گفته است :

اگرویندوز نسخه home باشه امکان داره نصب نشه ،برای ویندزو32 بیتی با برنامه 32 بیتی من تست کردم به راحتی نصب شده،نیاز به نصب مجدد ویندوز هم نبود.با برنامه 64 بیتی هم تست کردید ؟

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، محمد جواد گفته است :

ممنون دوست گلم ، چک کردم رو حالت MBR هستش ، فک کنم با این دردسرهایی که هست بهتره یه ویندوز 32 بیت در کنار این ویندوز 64 ام نصب کنم ، امکان این وجود داره ؟ که روی یه درایو دیگه یه ویندوز 32 داشته باشم ؟  

پس از اون لحاظ نباید مشکل داشته باشین. چک کنین مادربرد رو ببینین روی UEFI هست یا Legacy. بذارینش روی Legacy Mode و ویندوز نصب کنین...

از اینکه کارت تون مشکلی نداشته باشه هم مطمئن بشین (ترکیدگی خازن،‌ آلودگی پایه‌ها، تغییر رنگ بورد، کنده‌شدن دیودها، مقاومت‌ها یا حتی خازن‌ها و ... ) البته اگر می‌تونین بازش کنین...

در نهایت بازش کردین ببینین چیپش چی هست، اگر چیپش رو متوجه شدین، درایور بعضی کارت‌های دیگه هم بهش می‌خوره...

کلا روی یه سیستم دیگه هم تستش کنین بهتره

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

اگرویندوز نسخه home باشه امکان داره نصب نشه ،برای ویندزو32 بیتی با برنامه 32 بیتی من تست کردم به راحتی نصب شده،نیاز به نصب مجدد ویندوز هم نبود.با برنامه 64 بیتی هم تست کردید ؟

طبق آموزش من آپدیت مربوط به نسخه مطابق با ویندوزمو نصب کردم که 64 بیت بود ولی این خطا رو داد متاسفانه

در واقع من با برنامه 64 بیتی فقط تست کردم چون ویندوزم هم 64 بیت هست

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

پس از اون لحاظ نباید مشکل داشته باشین. چک کنین مادربرد رو ببینین روی UEFI هست یا Legacy. بذارینش روی Legacy Mode و ویندوز نصب کنین...

از اینکه کارت تون مشکلی نداشته باشه هم مطمئن بشین (ترکیدگی خازن،‌ آلودگی پایه‌ها، تغییر رنگ بورد، کنده‌شدن دیودها، مقاومت‌ها یا حتی خازن‌ها و ... ) البته اگر می‌تونین بازش کنین...

در نهایت بازش کردین ببینین چیپش چی هست، اگر چیپش رو متوجه شدین، درایور بعضی کارت‌های دیگه هم بهش می‌خوره...

کلا روی یه سیستم دیگه هم تستش کنین بهتره

از اون شخصی که کارت رو ازشون تهیه کردم پرسیدم ، می گه روی ویندوز 7 نسخه 32 بیت به راحتی نصب بوده و کار می کرده ولی رو 64 امتحان نکرده

من در تلاشم که بدون نیاز به نصب ویندوز 32 و نصب کلی نرم افزار ، اینو رو همین ویندوز راه اندازی کنم

با توجه به تعداد زیاد نرم افزارهام اگه بنا به تعویض ویندوز باشه ، ترجیح می دم که یه ویندوز 32 بیت در کنار ویندوز فعلیم داشته باشم ، فقط لطفا این سوالمم جواب بدید که می تونم همزمان دو تا ویندوز یعنی ویندوز 64 بیت فعلی و یه ویندوز 7 نسخه 32 بیت داشته باشم ؟

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، محمد جواد گفته است :

می تونم همزمان دو تا ویندوز یعنی ویندوز 64 بیت فعلی و یه ویندوز 7 نسخه 32 بیت داشته باشم ؟ 

بله می‌تونین چرا نشه!؟ ترجیحا تو دو درایو متفاوت نصب کنین تا تداخلی ایجاد نشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

بله می‌تونین چرا نشه!؟ ترجیحا تو دو درایو متفاوت نصب کنین تا تداخلی ایجاد نشه

چشم عزیز دسته شما درد نکنه ، فک کنم با این شرایط بهترین کار همین باشه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، محمد جواد گفته است :

طبق آموزش من آپدیت مربوط به نسخه مطابق با ویندوزمو نصب کردم که 64 بیت بود ولی این خطا رو داد متاسفانه

در واقع من با برنامه 64 بیتی فقط تست کردم چون ویندوزم هم 64 بیت هست

! ای کاش در انجام مراحل بیشتر دقت میکردید، با همون برنامه 64 بیتی بدون هیچ اروری نصب شد ،کمتر از 15 دقیقه زمان میبره ،عکس ها پیوست میشه ،ویندوز مدیا پلیر هم در حال اجراست ،موفق باشید:

برنامه 64 بیتی  که نصب شد:

2019-01-01_232358.png.feba0103507716c611793caa8ed8d9b8.png

مراحل نصب :windows xp mode

2019-01-01_232904.thumb.jpg.5f2ca0c9fadc95ff62c8f3f680bfc71e.jpg

اجرای نرم افزار پلیر در windows xp modeدر ویندوز 7 64 بیتی:

2019-01-01_235355.jpg.213e237433acd45f0efba4894599dfdf.jpg

2019-01-01_233546.thumb.jpg.7b0630e6fc4a0adb0f0e48bbd649cd08.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

! ای کاش در انجام مراحل بیشتر دقت میکردید، با همون برنامه 64 بیتی بدون هیچ اروری نصب شد ،کمتر از 15 دقیقه زمان میبره ،عکس ها پیوست میشه ،ویندوز مدیا پلیر هم در حال اجراست ،موفق باشید:

برنامه 64 بیتی  که نصب شد:

2019-01-01_232358.png.feba0103507716c611793caa8ed8d9b8.png

مراحل نصب :windows xp mode

2019-01-01_232904.thumb.jpg.5f2ca0c9fadc95ff62c8f3f680bfc71e.jpg

اجرای نرم افزار پلیر در windows xp modeدر ویندوز 7 64 بیتی:

2019-01-01_235355.jpg.213e237433acd45f0efba4894599dfdf.jpg

2019-01-01_233546.thumb.jpg.7b0630e6fc4a0adb0f0e48bbd649cd08.jpg

آقا خدا خیرت بده ایشالله ، درست می گی من اینقد گیج شده بودم که نسخه x86 که 32 بیت هست رو دانلود کردم ، الان متوجه اشتباهم شدم و نسخه 64 رو دانلود کردم ، داره نصب می شه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...